Quiévrain in Waas en Dender Noyon in Waas en Dender duivensport Halve fond in Waas en Dender Fond in Waas en Dender De Voorpost - 24.6,1988 - 27 André Thierens, Pierre De Vijlder, Leon De Rooze, Danny Verleysen, Gilbert De Witte, Alfons Van Den Broeck, Leopold Van Lembergen, Flor De Vos, Leon De Kraey, M. en Zn. Verdoodt en Jozef Quintelier Te Moerzeke won André Thierens twee vroege prijzen met de le en 7e. Arthur Wuy- tack met de 8e en 9e klokte er ook twee in de eerste tien en dat was goed voor de eerste bonserie. André Van Haute deed niet onder met de 4e en 10e prijs. Kopduiven voor Theophiel De Maere, Prosper Verschelden, Maurits Peel- man, die in de 67e prijs de eerste serie van vier aange duid won en toen reeds zes duiven van de 8 op de uitslag plaatste. Bij de oude duiven zorgde William Van Dries- sche voor succes met een ge- Duivensport. Frangois Vermeiren uit Lebbeke won de eerste prijs uit Quiévrain bij de jaarduiven en was een uitblinker bij de jongskens (bvw) dubbelde jaarling, die daar naast nog in eigen kategorie de beste was. Collectief stond er geen maat op William Van Driessche met de le, 7e, 8e, 11e, 24e en 5 op 6, en bij de jaarlingen met de le en 9e en eerste serie. Bij de oude ging de serie naar Van Riet-De Ridder met de 2e en 5e prijs en aan de 19e prijs toch 5 op 6. Kopduiven bij de oude voor Van Hoey-Quintelier, Meert-Roels, Maurits Peel- man, Albert De Schrijver. Vroege jaarlingen voor Van Hoey-Quintelier, Paul Peel- man, Leon De Clippeleir, Willy Vercauteren, Henri Delcart. Van Riet-De Ridder, Cyriel Smet en Domien Huy- lebroeck. Te Zele De Snel vliegers won Pierre De Vijlder de hoofd prijs voor de gebroeders Van Laere, Gustaaf Baert, die aan de 13e prijs de eerste serie won, Cyriel Van Hecke, goed voor 9 prijzen van 12 duiven, Maurits De Maesschalck, Emiel Van Der Straeten (6e Camiel en zoon D'Hooghe, Desiré Bogaert, Basiel Poppe, Schiettecat-Collewaert, Gilbert Van den Hof en Roger Everaert Duivensport. In het verbond Appels-Zele won Leon Steeman de eerste prijs uit Noyon (bvw) Te Lokeren kregen Camiel en zn D'Hooghe hun jonge dui ven goed naar huis met le, 2e en 9e als vroegste meldingen Goede resultaten voor Paul Baetens. Jozef Van Pete ghem. Mathias De Maes schalck. Aimé Consérière, Albert Noët (7e, 10e, 12e), Remi Van de Putte, Herman Plaetinck, Aan de 19e prijs won Paul Baetens de eerste series. Aimé en Paul Van de Putte klokten de snelste oude duiven voor Herman Plae tinck, Leon Plaetinck, Aimé Consérière, Leonard De Waele (5e. 7e, 12e), Maurice De Meyer, gebr Van Hille, Petrus Segers. Mevrouw Lu- cien Claeys stond op kop bij de jaarlingen voor Marcel Van Nieuwenhuyse, Maurice De Meyer, Cyriel Poppe (4e en He), Aimé en Paul Van de Putte, Adolf De Beule, Wer ner Cappaert, Lucien Steve- linck, Willy Schram, Gebr. Van Hille Desiré Bogaert was in de St. Niklase Verbroedering de nummer één bij de jonge dui ven voor Van den Bossche en zn. Van Landeghem en zn. Ghislain Van Boxelaer. Alpis Vereecken, Smet-Huyghe, Frans Wielandt, Jan Alber- dienst, Van Bogaert-De Bak ker, Verdoodt en zn. Karei Van Cauteren. René Van Puymbroeck was paraat om bij de oude duiven de le en 4e prijs naar zich toe te halen. Goede resultaten voor Leon Schelfaut. Van den Bossche en zn, Alfons Bazijn. Vereec ken en zn (6e en 7e), Alfons Jacobs, Florent Van Broeck, Van Bogaert-De Bakker. Ka- fel Van Cauteren won bij de jaarlingen voor De Maere- Blondeel, Vereecken en zn, Maurits Kusé. Alex De Wolf. Alfons Jacobs. Roger Bruwie- re, Louis De Rijcke, L. en zn. De Dobbelaer, Eduard V.D. VijverDezelfde Karei Van Cauteren won bij de duivin nen voor De Maere-Blondeel, Vereecken en zn, Leon De Kraey, Alex De Wolf, Eduard Van de Vijver, Albert P'jl. Van den Bossche en zn. Te Appels-Zele was de hoofd prijs bij de jonge duiven voor Basiel Poppe, die aan de 35e prijs reeds vier van zijn zes duiven op de uitslag had staan. Guy Dierickx won de 2e en 5e prijs. Cyriel Van Hecke met de 3e, 4e. 7e, en 16e, als vroegste duiven won de eerste serie en vroege dui ven voor Jaak De Malsche, Richard IJdens (8e en 10e), Luc Quintelier (9e en 11e), Bij de oude duiven won Leon Steeman voor Leon Seymor- tier, Jos D'Hollander, Cyriel Van Hecke, Ediers-Certijn, Petrus Seymortier en de eer ste serie voor Gilbert Van den Hof met de 7e en 8e, Leon Seymortier klokte de le en 6e bij de jaarlingen. Kopduiven voor Jos D'Hollander, Ediers-Certijn (3e en 5e). Pe trus Seymortier, Alfons Cool, Gilbert Van den Hof. Fran cois Kinders. Te Zele De Snelvliegers beves tigen Schiet tecat-Collewaert de kracht en klasse van hun hok met de le, 8e, 19e, 26e prijs. Vroege duiven voor Christiaens-De Coninck, Marcel Van den Berghen, Andre Van Hecke, Karei De Coninck, Albert Van Winkel. Vercauteren-Moerenhout (7e en 11e), Luc De Maesschalk (9e, 10e, 14e). Bij de oude duiven won Mare Derwedu wen voor Leon Mariman, Vercauteren-Moerenhout (4e en 7e). Albert De Wandel. Dierickx-Visschers. Bij de jaarlingen de le en 3e voor Christiaens-De Coninck, de 2e en 4e voor Luc De Maes schalck en de 5e prijs voor Ediers-Certijn. Te Zele-Huiveldc begon Gil bert Van den Hof met de T prijs. Hij won 9 prijzen van tien duiven en daartussen ook de fietsserie. Naast winnaar Van den Hof stonden Roger D'Hauwe en Marcel Van den Bergen op het podium. Van den Bergen won ook nog de 8' prijs. Schiettecat-Collewaert waren goed voor de 4', 6' 12' prijs. Vroege duiven voor Philemon Staes, Dierickx- Visschers, Gerard De Wandel en Van Doorslaer-Chris- tiaens. De oude duivenvlucht werd gewonnen door Marcel De Schoenmaecker voor Theo Van Elsuweghe Cesar Bosteels, Tony Melis, Gilbert Van den Hof A en zoon De Corte (7C, 8', 10" en eerste serie). Vercauteren-Moeren hout. In het verbond St.-Gillis- Baasrode-Moerzeke-St.- Amands-Oppuurs-Lebbeke ging de fel begeerde hoofd prijs bij de jonge duiven naar Roger Everaert voor Jozef De Donder, Frans Pauwels, Van Landeghem-Jacobs, Van Damme en zoon, Franky Pe- leman, Domien D'Hauwe, Van Pellicom-Havez. Spano- ghe en zoon. Amedee Water schoot, Alois Croket, Robert De Smedt, Andre De Saegher en Francois Kinders. Met de 17' en 18' prijs won Gustaaf De Donder de eerste serie. Jean-Marie Van Peteghem won aan de 35' prijs de twee de aangeduide serie van twee en de eerste bonserie van drie aangeduid. Een zeer sterke uitslag voor Etienne De Ba cker. die aan de 81' prijs 8 duiven op de uitslag had staan en daar goed mee was voor de eerste serie van vier aange duid en bij nog heel wat ande re series. Jos. Daelemans was de primus bij de oude duiven voor Alois Croket. Sylvain Verstraeten kreeg ze bijzon der goed naar huis met aan de 19* prijs reeds zijn vier duiven op de uitslag te beginnen met de 3' prijs en wie allemaal de eerste series binnenhaalde was een logisch verlengstuk. Vroege duiven Yvan Vermeu len (4' en 11'), Emiel Van den Abbeele, Polspoel-Van de Walle, Jean Becque, William Saey, Frans Spiessen. Bij de jaarlingen toonde Sylvain Verstraeten wat conditie op het hok betekend. Hij won de 1' en 2' prijs. Ook goede re sultaten voor Pierre Dooms, Louis en Henri Van Hooren- beeck, Henri De Keersmae- ckcr, Omer Quisquater, Jean Leemans, Pierre Moortgat (8' en 10'), Agnes Vertongen BENO en 10e), Snoeck en zoon, Ai mé Fiers. De oude duiven vlucht ging naar Theo Van Elsuweghe voor Vercauteren- Moerenhuit, Maurits De Maesschalck, Cyriel Van Der Hizeghem (4e en 5e), Gustaaf Van Hespen, Marcel Van Den Bergen, Leonard Mari man, Snoeck en zn., Pierre De Vijlder. De duivinnen vlucht werd opgerold door Cyriel Van Der Haeghen met de le, 2e, 3e, 7e of 4 op 4. August Van Mieghem en ge broeders Van Laere klokten nog vroeg. De jaarlingen prijskamp was een succes voor Jaak De Wilde met de le en 7e prijs en twee volgdui- ven. Kopduiven voor Maurits De Maesschalck, Gustaaf On- gena, Pierre De Vijlder (4e en 8e), Snoeck en zn., Jaak De Wilde, Luc De Maesschalck, Bob De Brabander en André Van Puyenbroeck. Te Lokeren gingen de bloe men naar Leon De Rooze voor Rudy Buyst (2e en 6e), Aimé en Paul Van De Putte. Etienne Van Kerckhove. Etienne De Graeve, Jozef Van Wachbeke, Paul Bae tens, Rudi Consèrière (9e en 10e), Aimé Conserière (11e en 12e). Omer Verlee begon aan de 15e prijs, maar aan de 22e en 44e won hij de meest begeerde series en had hij reeds 5 van zijn 6 duiven thuis. Aimé Conserière haal de het bij de oude duiven met daarbij ook nog de 9e prijs. In zijn spoor noteerden we Van Kerckhove en zn., Leon Plae tinck, Piet Mariman (4e en 10e), August Smet, Herman Plaetinck (de eerste serie aan de 22e prijs), Leon De Rooze, gebroeders Minnebo. Bij de jaarlingen een zege voor Etienne Van Kerckhove voor Leon De Rooze. Met de 3e, 6e, 11e prijs een goed resultaat voor Piet Mariman. Vroege duiven voor Aimé Consérière, August Smet, Van Kerckhove en zn., Gas ton Van Rysselberghe, Theo Verniers en Cyriel Laureyns. Remi Van Peteghem was de laureaat met de jaarlingen voor Etienne De Mulder, Ju- lien Brugge man. Rudi Consé rière, Julien Van Der Sypt (5e en 8e), Mathieu De Maes schalck, Irene Arens, Luc en Johan Rooms en Georges Rogiers. In het Verbond Groot Dender- monde mocht Danny Verley sen fier op kop staan tussen de 946 ingekorfde jonge dui ven. Een knap resultaat. Hij werd vooraan geflankeerd door Florent Mourton (2e en 9e), Jozef Stevens, Jozef Ver- dickt, Alfons Cool, Judocus Joos, Veldeman-De Saeger, Jozef Baeck (8e en 12e), Jozef Lambrecht. Aan de 58e prijs won Leon Van Der Straeten de eerste bonserie. Het serie- geld bleef in Baasrode want Joos en zn. wonnen de tweede bonserie van twee aangedui- den en de eerste van drie aangeduid aan de 60e prijs. Aan de 252e prijs juichte Syl vain Meuleman met de eerste serie van vier duiven aange duid en aan de 285e prijs was Leopold Meskens goed voor nog heel wat interessante se ries. De oude vlucht prijs kamp ging naar Emilienne en Jozef Dierick voor Christian Van Uytvanck en Jan Ver- berekmoes, die de mieze tot 500 won. De beste kolonie was die van Antoine Wierinck met 4e, 5e, 17e, 21e, 63e, 83e of 6 op 6 en de eerste bonserie van twee en de eerste twee van drie aangeduid. Vroege prijzen voor Julien Cool, Constant Van Der Vekens, Jozef Claessens. Michel Gee- raert (9e en 10e), dement Dhondt Antoine Wierinck trok bij de jaarlingen de lijn door met de le, 12e, 16e, 67e en ook hier het maximum en de beste series. Vroege jaar lingen voor Wilfried Costers, A. en C. De Brabander, Louis Van De Wiele, Hugo De Backer (6e en 9e), Gu staaf Sterck, Jozef Debbaut, Theo Segers. Te Zele Eerlijk duurt langst klokte Gilbert De Witte een hele reeks vroege duiven met o.a. de le, 6e, 13e, 17E, 20e, of 12 op 19 en ook de le aangeduide serie. Petrus Van Kerckhove begon aan de 2e prijs en stond ook 11 keer op de uitslag van 16 duiven. Duivensport. In Zele behaalde Gilbert De Witte de eerste prijs met de jonge duiven uit Quiévrain (bvw) Vroege duiven voor Alfons Ediers (3e en 5e), Maurits Dhondt, Willy Van Broeck, Jos D'Hollander, Paul Sey mortier, Philemond Staes mikte in de roos bij de oude duiven voor Firmin Rombout, Georges Van De Wielle, een goed resultaat met de 3e, 9e, 11e en de eerste serie, verder Gilbert De Witte. Jaak De Malsche, André Van Puyen broeck. Georges Bosteels, Jos D'Hollander en Etienne Ro giers. Bij de jaarlingen zwaai de Georges Bosteels met de bloemen voor Jaak De Mal sche, Paul Seymortier. Ka- miel Heirman. Een knappe uitslag voor Jos D'Hollander met de 5e, 7E, 15e en 19e en 4 op 4. In de toptien ook nog Petrus Van Kerckhove, Gil bert De Witte. Leopold Van Kerckhove. Met de 13e en 14e won Petrus Steeman de eerste serie. Te Denderbelle was het Al fons Van Den Broeck die de snelste jonge duif thuiskreeg voor Louis Van Den Abbeele (2é' én 3e), Robeft Bogman (4e en 10e), Petrus Pieters (5e en 9e, Freddy De Wit (6e en 7e), Julien Van Den Bauw- heede De oude vlucht ging naar Arthur Hofman voor Jo zef Van Damme. Pieters-De Braeckeleer, Hendrik Pots, Louis Mannaert, Robert Bog man, Alfons Van Den Broeck was de primus bij de jaarlin gen voor Omer De Feyter en Pieters-De Braeckeleer. Te Zele-Huivelde een nieuwe overwinning voor Leopold Van Lembergem met zijn jon ge duiven. Moeilijk te klop pen voor de hoofdprijs dit seizoen en aan de 63e prijs had hij al tien duiven op de uitslag, en zijn eerste geklok te duiven waren volgduiven en goed voor de eerste serie. Vroege duiven voor Adolf Heirweg (2e en 6e), Henri De Backer (3e en 8e), Wilfried Elegeerd, Emiel en zn. Van Driessche. André Van Aver- maet. Danny Van Puvvelde en Gilbert Temmerman. Aan de 73e prijs won Prosper Goossens de eerste fietsserie. Bij de oude duiven de le en 2e prijs voor Al is Temmer man, de 3e en 5e voor Adolf Heirweg en vroege duiven voor Philemon Staes, Gilbert Temmerman (6e en 9e). An dré Van Avermaet. Alex No- tenbaert. Bij de jaarlingen was het Cyriel Verstuyft die sterk presteerde met de le, 4e. 6e en de eerste serie. Vroege duiven voor Adolf Heirweg, Gilbert Temmer man (5e, 7e, 8e, lie of 4 op 4), Gregoir Bocklandt en Jo zef Lauwaert. Bij de duivin nen won Adolf Heirweg voor Gilbert D'Heer, Danny Van Puyvelde, Guido Roels. An toine Bracke. Te Lebbeke Dorp mikte Flor De Vos met de jonge duiven in in de roos en hij kreeg het meest tegenstand van Adolf Aeyels, Frans Aeyels, Désiré Heyvaert, Frans Van Den Abbeele, Mare Vereecken, Paul De Proft, Theo Maes. Een sterke prestatie van de piepers van Frangois Vermei ren met de 6e, 10e, 11e, 12e. 18e als vroegste meldingen en de eerste bonserie. Van de seriekoek kregen Geert De Nul aan de 47e prijs, Frangois Hoofteer aan de 39c prijs, Paul De Proft aan de 62e prijs hun deel. Frans Ravijts was de laureaat bij de oude duiven voor Alfons Goossens en Om er De Maeseneir. Emiel Meir- te met de 4e. 5e, 18e, 26e kwam goed aan zijn trekken. Paul Van Nieuwenhove, Frans Keppens en Roger Lo- wies klokten vroeg. Met de 9e en 11e prijs won Frans Van Langenhove de le serie. In de jaarduiven won Frangois Ver meiren de le en 10e prijs. Vroege duiven voor Frangois Philips, Paul Albrecht. Frans Ravijts, Emiel Meirte. Frans Van Langenhove. Frans Kep pens, Roger De Smedt en Roger Lowies. Aan de 27e prijs won Jozef Teek de eerste bonserie. In de St.-Niklase Verbroede ring was Leon De Kraey goed voor de le en 5e prijs, en de eerst aangeduide serie. Vroe ge duiven voor Alfons Van Boxelaer. De Poorter en zn.. Roger Van Goethem, Henri Geerinck, Rudolf Adriaens- sens, Eric Poppe, André Tinck (9e en 12e), Van Den Bossche en zn. Aan de 57e prijs won Rudy Felix de num- me rl4. Bij de oude duiven won Rudolf Adriaenssens voor L en zoon De Dobbelaer (2e, 9e, 12e en 23e), Smet- Van Acker (3e, 6e, 16e), Marcel Noens (7e en 10e), Gilbert Kluskens, Leon De Kraey. Rudolf Adriaenssens bewees ook nog over een jaarling te beschikken die voor de oudere broers niet moet onderdoen en de num mer 1 werd bij jaarlingen en duivinnen. Een kolonie die dit seizoen reeds hoge ogen gooide. Vroege jaarlingen voor Roger Bruwière, Robert Van Boxelaer, Benny Van Bogaert. Eric Poppe, Marcel Noens (6e, 9E, 16e), Beck- Maes. Freddy Van Bogaert, Leon De Kraey. Bij de dui vinnen de le en 6e voor Ru- dolf Adriaenssens. de 2e en 4e voor Marcel Noens. Fran gois Roelants. Leon De Kraeye, Willy Kluskens. Leon Fierens. André Truyens. Te Melsele een eerste prijs bij de jonge duiven voor M, en zn. Verdoodt en daarachter volgden Trogh-Weekers, L. en zn. Dhooghe (3e en 9e). Omer Segers, Luc Van Ber gen (5e en 10e), Troch-Kie- kens, Albert Maes, Edmond Van Nieuwenhove. Een over winning bij de oude duiven voor Petrus Heyrman voor Marcel De Sorte. Karei en zn Van Osselaer. M. en zn. Ver doodt (4e en 7e), Albert Maes, Lucien Proost, Ed mond Van Nieuwenhove, Henri De Baere, en Edmond Van Hoorick. Bij de jaarlin gen won Marcel De Sorte de vlucht voor Troch-Kiekens, M. en zn. Verdoodt (3e. 5e. 10e, 12e). Jerome De Bauw. Frangois Vercauteren, Ed mond Van Nieuwenhove. Lu cien Proost. Freddy Lysen. Te Hamme St.-Anna stond Jo zef Quintelier fier met de bloemen te zwaaien als de winnaar bij de jonge duiven voor Paul Van Puyenbroeck en Antoine Van Hoey. Met de 4e en 6e als vroegste mel dingen en 9 prijzen van 12 duiven kwam Robby Van Uytfanghe goed aan zijn trek ken. Vroege duiven voor Al fred Verschelden, Willy Roosenboom, Gustaaf Van Avermaet. Roger De Poorter en Robert Van Britsom. Met de 12e en 14e prijs zat Geert Van Havermaet goed voor de series. Bij de oude duiven de le, 2e. 9e prijs voor Adolf Heirweg. Alfred Verschelde klokte de 3e en 4e. Vroege Jozef Quintelier. Willy De Maesschalck (6e en 7e). Rob by Van Uytfanghe. Bij de jaarduiven opnieuw Adolf Heirweg als de nummer één voor Albert De Schepper. Willy De Maesschalck (3e. 6e, 7e en 8e) en de grote uitblinker. André Ost, Alfred Verschelden en Hugo Van Overloop. Beno Raf Luyckx en Georges Rogiers, de winnaars In het Dender-durme-Schelde- verbond won Raf Luyckx de vlucht bij de oude duiven en stond aan de 46e prijs reeds vier keer vermeld. Gilbert Van Assche de tweede prijs en de eerste mieze tot 1000 voor zijn rekening. Een mooie derde plaats voor Eric Van Hauwermeiren. Paul Poppe begon aan de 4e prijs met een mieze tot 1000 en zijn drie duiven stonden aan de 18e prijs al op de uitslag en dat betekende heel wat series. Vroege duiven voor Roger Merckx, Georges De Wilde, Maes-Strobbe. Jules Van He se, Verheyden-De Rop en Emiel D'Hollander. Laurent De Maesschalk klokte de snelste jaarling. Met de 2e en 9e prijs kwam Cyriel Van He cke goed aan zijn trekken Paul Poppe met de 3e en 5e en twee volgduiven en een mieze tot 1000 scharrelde heel wat mee van de prijzenkoek. Vroege duiven voor Verhey- den-De Rop, Lucien Quinte lier, Serraris-Florens. Lutz- Fierens, Jan Schatteman en Frans en zn. Buyst. Aan de 70e prijs wonnen Van Noten- Paredaens de eerste serie van drie aangeduid. In de St. Niklase Verbroede ring ging de le prijs naar Georges Rogiers voor Van Gysel-Smet (2e en 7e). Jozef Duivensport. Laurent De Maesschalck won de eerste prijs op de halve fond in het Dender-Schelde-Durmeverbond Verschueren begon aan de 3e prijs en had reeds vier duiven aan de 28e prijs Vroege prij zen voor Charles Collewaert. Omer Bogaert die de zetnum- mer won, Raes en zn, Marcel De Maere, Antheunis-Van Goethem. Bij de jaarlingen was het Alfred Van Boxelaere die het haalde voor Urson Casteleyn (2e en 5e), Jozef Verschueren. Gebr. Var. Hul- le. Frank Roels. Romain Ver schueren. Roger Consérière. Een sterke prestatie voor Raes en zn. met de 8e, 9e. 12e, 15e en 19e of vijf vroege duiven voor zes ingekorfde jaarlingen. Bij de duivinnen won Jozef Verschuren met daarnaast nog de 8e, 10e, 11e en 8 prijzen van 12 duiven. Vroege duiven voor Charles Collewaert, Raes en zn (3e en 4e). Michel Van Peteghem. Antheunis Van Goethem. Georges Rogiers. Roger De Vriese. BENO Romain Legiest, Serrarens-Florens en Gilbert Galle: de Chateaurouxtoppers Te Dendermondc stond er 10e en de mieze tot 1000. De Maere (8e en 13e). Omer Bo- geen maat op Gilbert Galle winnaars Serrarens-Florens gaert 9e en 28e prijs en eerste met de le. 2e en 7e prijs, werden gevolgd door Raoul serie. Bij de jaarlingen won Jcroom Kerre won ook drie en zn. Verstraete. die er bo- Désiré Acke voor Luc De- prijzen in de eerste tien met venop nog de 5e. 6e. 12e. 15e frenne, Adolf De Cock, Cop- de 3e, 6e, 8e prijs. De uitblin- als vroegste meldingen won- pens-De Schepper, R. en zn. ker was Petrus en zoon Van nen. Vroege duiven voor Moeraert, R. en zn. Verstrae- Steen met de 4e, 5e en 10e Freddy De Ketelaere, Leon te. Omer Boghaert, Alfons prijs van drie ingekorfde dui- De Smet. Georget Baeyens, Verlee (7 duiven tot de 35e ven. Een nieuwe richting voor Flor Tulkens, Roger Mey- prijs), gebroeders Meulewn- de kolonie Van Steen uit St.- vaert en Daniël Claeys. ter en Maurits Geurts. Bij de Gillis-Dendermonde. Luc In de Union Waasland ging de duivinnen eveneens Désiré Verhaegen. klokte de 9e hoofdprijs naar Romain Le- Acke ais winnaar voor Cop- prijs, Gerard Roels won de le giest voor Romain Baetens. pens-De Schepper (2e en en 3e pr.,s b,, de jaarlingen. Désiré Acke Jan De Boeck. llc). Raoul en 2n. yerstraele Luc Verhaegen was goed voor Aimé Van Bunderen, mieze n, 7.1 A|fon, verlee de 2e, 6e, 8éi 13e, 15e. Leon tol 1000. Coppens - De MellewalS! SJ'is y}ai T schepper (6e en llej Uytten. Achiel Van Den Abbele. Props (5e en 7e), Lucien Se- houwen-Zaman, Urbain De RFNO gers en Julien Bauwens kre-de,iw gen een vroege jaarling thuis. Florent succes" nre^een^ge- Quiévrain in de streek van Teiiise dubbelde jaarduif. die voor een dubbele zege zorgde. Verenigde Dui venmaatschap- Kopprijzen voor Hector Hae- pij Temse-Steendorp zaert. Daniël Claeys. Roger 425 jonge: Van Quickenbornc, Van He- 1 Michel Van Assche, 2. Ab- Peeters. 4. Henri Van Goe cke Mcstdagh, Raoul Ver- don Vermeiren, 3. Leeman- them, 5. Marcel Pauwels, 6. straete, die 16 prijzen van 25 Riské. 4. Oscar De Kerf, 5. Petrus Bauwens. 7. Albert De duiven klokten. Roger Mey- en 6. Armand De Staelen, 7. Cauwer. 8. Remi Smet, 9. vaert won de 7e en 11e, en Alfons De Roeck, 8. H. en K. Jean Maes, 10. Mare Ver- Freddy De Ketelaere de 8e en Blommaert, 9 André Van bruggen. 12e Leon De Smet de 9e en Mele, 10. Petrus Van der Aa. MS 124 jaarse: 1. H. en K. Blommaert. 2. Constant Janssens, 3. Mys-

De Voorpost | 1988 | | pagina 27