Vlaams Sportverbond huldigde kampioenen V Knapen van Vigor Wuitens op het gemeentehuis v. 30 - 24.6.1988 - De Voorpost In een werkelijk afgeladen ge meentelijke zaal «Hogen- donck» te Waasmunster had tijdens het voorbije weekend de kampioenviering plaats van de diverse kampioenen en nevenklassements winnaars. Het bestuur onder aanvoering van duivel-doet-al Manuel Thoen, dat weeral instond voor een vlekkeloze organisa tie, mag er prat op gaan dat er bij het Vlaams Sportverbond naast heelwat goede voetbal lers ook ploegen zijn die van feesten beslist kaas gegeten hebben. Zo zagen we onder meer hele horden Fina-Boys verbroederen met de Sheïl- Boys terwijl de Wijkagenten die van Los Amigo's in be- Vlaams Sportverbond. In de hoogste zondagnamiddagreeks werd Wijkagenten kampioen dw£mg wjslen ,e houden. Vlaams Sportverbond. De spelers van Frema wonnen de Beker van Limburg lv Nadat de benen dan wat zwaarder werden en het Huis orkest wijselijk een kwartier tje zweeg kon men van de gelegenheid gebruik maken om de respektievelijke kam pioenen naar het podium te roepen. Een 25-tal ploegen hadden zich immers tijdens het afgelopen seizoen in de prijzen weten te knallen met al dan niet buitenspel-goals of zelfs hier en daar een onver valste hattrick Als kampioenen mocht het Vlaams Sportverbond dit sei zoen volgende ploegen vieren: Zaterdagreeks: lste afd. F.C. Laar 2de afd. A: Shell Boys 2de afd. B: De Witten Zondagvoormiddag: lste afd. Los Amigo's 2de afd. A: Hoop en Vreugd 2de afd. B: Portaels Sport 66 Zondagnamiddag: lste afd. Fina Boys 2de afd. Wijkagenten Vet. afd. V.K. Frema Algemeen Kampioen: Laar De algemene Sportiviteit was dit jaar voor: Zaterdag: 't Stamineeken Zondagvoormiddag: Kom mersanten Zondagnamiddag. A.F.C. Cocktail Een van de mooiste bekers F.C. Vlaams Sportverbond. FC Vriendenkring werd bekerwinnaar in de zaterdagreeks (Iv) die er tijdens deze kampioen viering werd overhandigd was de wisselbeker Willy Van Bos sche. Deze beker genoemd naar de verleden jaar op tragi sche wijze om het leven geko men politieagent werd gewon nen door Kommersanten. Het was de weduwe van wijlen Willy Van Bossche die de be ker persoonlijk overhandigde aan de kapitein van de Kom mersanten. Natuurlijk mochten ook de bekers van de Fair-Play niet vergeten worden op deze viering: Zaterdag: Scoutshuis Zondagvoorm.: K.W.B. St- Anna Zondagnamid.: Rupelboys Tevens was de wisselbeker André Penneman ook voor de Rupelboys zodat deze ploeg goed beladen richting Rupel- monde kon. De beker beste aanval en ver dediging: was ditmaal voor Portaels Sport 66. Bekerwinnaars Zaterdagbeker: F.C. Vrien denkring Zondagsbeker: Los Amigo's Supercup: Los Amigo's Nadat de heren scheidsrech ters dan nog gevierd werden (25-tal) werden nog een drie tal ploegen onderscheiden die zich in de Beker Van Vlaan deren hadden weten te plaat sen voor de finales. Zaterdag: was er een 2de plaats voor F.C. Laar Zondag: werd F.C. Favo eveneens tweede Maar de veteranen van V.K. Frema behaalden de eerste plaats zodat zij nogmaals in de bloemetjes werden gezet. Deze finales gingen trouwens door in Limburg. Na deze indrukwekkende lijst van kampioenen en neven- klassementswinnaars kon de draad weer opgepakt worden voor wat het feestelijke be trof. Dat er nu met gulle teu gen uit de bekers gedronken werd hoeven we allicht niet te verklappen, maar het hoort er natuurlijk allemaal bij M.S. de tweede zondagnamiddagreeks (Iv) Vlaams Sportverbond. Finaboys, kampioen 'hfi'iZ JEUGDVOETBAL Vlaams Sportverbond. FC De Witten uit Stekene werd kampioen v zaterdag (Iv) Vlaams Sportverbond. De veteranen van VK Frima wonnen de Beker van Vlaanderen (lv) De gewestelijke knapen van VW Hamme behaalden de ti tel in hun reeks en dat was weer een uitstekende gelegen heid voor het gemeentebe stuur om een ontvangst te organiseren op het gemeen tehuis. De kampioenenploeg bestond uit volgende spelers: Philip Boel, Gunther Yseweyn, Bart Van den Bossche, Chris Ser- de 2b-reeks op rarjSi gart Comelis, Frederik Van Remoortel, Joris Van Laere, Ivan Comelis, Christof De Schrijver, Jordi De Mae- re, Tommy D'Haen en Karei Sillis. De burgemeester verwelkom de de afgevaardigden van het jeugdkomitee en de jonge spelers. Hij wees er de kna pen echter op dat dromen van een plaatsje in de eerste ploeg niet voldoende is. Om er te geraken is het een lange weg die heel wat inzet en inspan ning vergt. Hij benadrukte ook de rol van de ouders in de sportieve opvoeding van hun kinderen en hoopte dat de jongelui dat zeker nooit zou den vergeten. Sportschepen Francois De Graaf onderlijnde de kwali teiten van de spelertjes, die Vlaams Sportverbond. Hoop en Vreugd werd kampioen in de reeks 2a van de zondag (lv) Vlaams Sportverbond. Portaels Sport 66 werd kampioen in de zondagse 2b-reeks (lv) Vlaams Sportverbond. Natuurlijk moesten ook de scheidsrechters in de t worden (lv) Vlaams Sportverbond. FC Laar, kampioen in de hoogste zaterdagreeks (lv) door intense training heelwat bereikt hebben. Toch mag sport geen hoofddoel zijn. Het zijn de studies die prime ren, want er zijn er immers zeer weinig die door de sport hun brood kunnen verdienen Hij prees de volharding in hun opvoedende taak van de jeugdtrainers en de verschil lende verantwoordelijken, in het bijzonder André Her- reman. Bart Comelis, de aanvoerder van de kadettenplocg, ont ving uit handen van de burge meester een prachtige schaal. Waarschijnlijk krijgt die een mooie plaats in het klublo- kaal. De jonge voetballers kregen ook een herinnerings diploma. Jeugdkoördinator Rudy Schelfhout dankte het ge meentebestuur voor deze ont vangst. Hij vertelde dat Ham- me ongeveer 180 jeugdspelers aangesloten heeft en dat brengt niet alleen veel zorgen mee, maar het is ook een wissel op de toekomst. Na het tekenen van het gul den boek werd met een ont vangst deze huldiging be sloten. HVC Vlaams Sportverbond. De zaterdagse 2a-reeks werd gewonnen door de Shellboys (lv) Vlaams Sportverbond. Los Amigos won niet alleen de beker en het kampioenschap in dt zondagreeks, maar veroverde ook de supercup (lv)

De Voorpost | 1988 | | pagina 30