Transfer-overzicht van onze streekploegen Triathlon in Lokeren De Voorpost - 1.7.1988 - 17 gen, al OVflj ept tel rwarriiij ers die le voor n uurre- pitsure» dezelfde Deze week brengt De Voorpost weer een primeur. Aan welke ploeg je ook je hart verpandt, de aan- en verkopen kwamen we te weten. Na een lange speurtocht konden we van zo'n 65 klubs uit de regio hun doen en laten nagaan over hun jongste aanwinsten. Van eerste afdeling tot vierde provinciale, iedereen gelyk voor de wet. In kronologische volgorde vind je direkt de reeks waarin je ploeg thuishoort. Zo vind je in eerste afdeling dan al direkt onze grote tenoren Sporting Lokeren en SK Beveren maar in vierde provinciale kan men eveneens zien welke transferperikelen VK Hamme en VK Daknam als nieuwkomers in het Belgische voetbalwereldje afgewerkt hebben. 1' Afdeling SC Lokeren Trainer: Aimé Anthuenis Aangeworven: Patrick Stal- mans (SK Beveren), Johan Moors (SK Tongeren), Pier rot Schepers (SK Tongeren), Bart De Roover (Zw. Leeuw), John Etim (AA Gent), Frank De Wispelaere (Evergem), Rousseau (Waas munster) en in extremis Peter Eikelboom (Beerschot) Afgestaan: Bruno Versavel (KV Mechelen), Angelo Nijs- kens (Bavem Uerdingen), Di- dier Verheuge (Roeselare), Kristof Pawlak (terug naar Polen). Dirk De Wachter (Sint-Niklaas), Luc Limpens (E. Aalst), Frank De Wilde (Temse), Danny Frans (Poe- derlee), Kurt Packet (Den- derhoutem), Perreman (Sint- Lievens-Houtem). Ronny So- mers en Bob Hoogenboom kregen geen kontrakt meer aangeboden. SK Beveren Trainers: René Desaeyere en Eddy Roelandt Aangeworven: Eric Van Kes- sel (PSV Eindhoven), Eric Viscaal (PSV Eindhoven, huurbasis), Olivier Carrette (Rac. Jet), Stefan Vereycken (Club Brugge), Karei Kesse- laers (KV Mechelen), Salvino Marinelli (Rac. Mechelen) Afgestaan: Patrick Stalmans (SC Lokeren), Paul Lam- brichts (Standard), Domini que Lemoine (Mulhouse), Carl Massagie (Rac. Me chelen) 2e Afdeling Eendracht Aalst Trainer: Ned Bulatovic Aangeworven: Philippe Droe ven en Johan Van Poelvoorde (VK Ninove), Mare Decre- mer (Wijgmaal). Dirk De Meyer en Hans De Schrijver (Liedekerke), Geert Dhoog- he en David Stuyck (AA Gent), Mohammed Silla (FC Antwerp), Luc Limpens (Lo keren), Raf De Maeyer (KV Mechelen), André Raes (Charleroi), Godfried Moort- gat (Harelbeke) Afgestaan: Peter Cooman (Cercle Brugge), Pascal Van Labeke (Evergem). Roland De Winne en Eddy Moerman (Oudenaarde), Yves Moock (FC Denderleeuw), David Collyns (Waregem), Geert Van Lokeren en Yvo Arijs (SK Aalst), Pascal Vander- stockt en Wim Moyson (Jong Lede), Theo Zakkas (O. Pi raeus), Marcello Urzua (Chi li), Toni De Matos (terug naar Brazilië), Jacky Deboug- noux (Herve), Guy Droes- saert (Boom), Jan Hoebeeck (Rac. Waregem), Mario Ri- tière (Herzele), Emilio Ferei- ra (St. Leuven), Roald Van Peteghem (AA Gent), Hans Callebaut (St.-Lievens-Hou- tem) 3' Afdeling Eendracht Zele Trainer: Etienne De Wispe laere Zaterdag 25 juni organiseerde de stedelijke sportraad van Lokeren kaar derde trielhbn. Voor deze editie schreven zich niet minder dan NS sportievelingen in vanuil hel gehele Vlaamse land. Triathlon is een sportdiscipline die pijlsnel sukses kent. Vandaar dat de initiatiefnemers het aantal ingeschrevenen zagen verdubbelen in vergelijking met vorig jaar. Het zwemmen (475 m) ging door in de zeilvijver van VW-Lokeren. Het fietsen bedroeg 22,5 km en het lopen 5 km met aankomst op de Sportlaan aan de sporthal. Winnaar werd de 22-jarige Luc De Bundel van de Gentse Triathlonclub in een tijd van 0.59'5l» voor Dirk Van Gossum van Triathlon club Diest en Christiaan De Cocker van de Gentse Triathlonclub. Eerste Lokeraar werd Jan D'Hooghe in een tijd van 1.03'29». Eerste Lokerse dame was Cyrilla De Baere met I.15'29». (Polo) Aangeworven: Gunther Van Audenhove (Geraardsber- gen), Ronny Vervaet (RCH Gent), Kurt Van Loo (AA Gent), Geert Vervaet (SC Lokeren), Jozef Hooftman (Waasmunster), Peter De Vleeshouwer (Wondelgem) lc Provinciale Svelta Melsele Trainer: Omer Janssens Hulptrainer: Willy Peirsman Aangeworven: Patrick Poppe (KAV Dendermonde). Ken- wenhuyze (Latem), Marc Van de Perre (Kieldrecht), Guy De Baere (Berchem) Afgestaan: Marc Pringels (St. Wetteren), Theo Bordui (Ert- velde). Dirk Michelet (Ertvel- de), Guy Rodrigo (Temse), Benny Lobyn (Ninove), Jan Voetbal. FC Gerda Sint-Niklaas met de nieuwe trainer en de aanwinsten (dw) Afgestaan: Freddy Christiaens (Overmere), Fran$ois Mi- chiels (Overmere). Mark De Brabander (Eeklo), Toon Van Cauteren (Schoonaar- de), Erwin Van De Cauter (Schoonaarde), Bruno T)e Wilde (SK Overmere). Guy Goossens (Buggenhout), Ronny Christiaens. Luc Van Malderen, Dirk Van Puyen- broeck en Marnix Roels (Hei kant), Theo Bordui (Ertvei- de), André Maes (Beervelde) en Richard Ossalo (SV Lokerse) VW Hamme Trainer: Willy Meersman Aangeworven: Stefan Ledens (Diegem), Filip De Borger (SV Willebroek), Dirk Van der Stockt (terug van SK Be veren), Robby Nardus (Ber chem), Claudio De Paepe (SK Kieldrecht). Paul Coecke (SK Klinge) Afgestaan: Eric Amerlinckx (Meulestede), J.M. Engels (Sparta Waasmunster), Luc Maes (St.-Gillis-Dendermon- de), Nico Van Bogaert (KAV Dendermonde), Hugo Van Geyte (Diegem) Sportkring Sint-Niklaas Trainer: Paul Theunis Aangeworven: Paul Theunis (KV Mechelen), Mare Cal- leeuw (Cl. Brugge). Carl Cor- nelissen (Beerschot). Luc De Vroe (Club Brugge). Dirk De Wachter (SC Lokeren), An dré Kiekens (KV Kortrijk), Georges Lathouwers (Wol- vertem), Luc Van Raem- donck (Antwerp) en Rudy Van Raemdonk (Assent) Afgestaan: Tim Huvghen (Tub. Borgerhout), Danny Bonne (Denderhoutem), Gunther De Groeve (Sinaai), Hans Baecke (Sinaai), Rudy De Jonghe en Stefan Vercou- teren (Sp. Stekene), Carl Van Bossche (Excelsior), Frank De Daele (Ertvelde) en Karei Mestdagh (Kapellen) Jong Lede Trainer: Freddy Heirman Hulptrainer: Jaak Dc Bie Aangeworven: Guy De Her- togh (Boom). Patrick Golliè- re (La Louvière), Benny Moortgat (SV Nielse), Char lie Meys (La Louvière). Wim Masson (E. Aalst), Pascal Van den Stockt (E. Aalst) en Bart Korthals (E. Aalst) Afgestaan: Guy Droessaert (Boom). Geert Bogaert (SC Lokeren), Franky Naudts (RCH Gent), Engelbert Lourré (St. Wetteren), Guido Kerlier (SK Londerzeel), Benny Loopmans (SK Lon derzeel) ny Gerein, Pascal Van Gheem, Raf Seghers, Francis Relaes en Sammy De Munck (allen SK Beveren). Luc Maes en Mare Janssens (Kal- lo). Werner Van Beul (Waas- landia Burcht). Heinz Schön- berger en Jaak Waegemaker (beiden vrije transfer) Afgestaan: Peter Van Mie- ghem (SV Bornem), Geert Van Leuvenhaege (Rac. Me chelen), Paul Deckers (Kal- lo), Eddy Van Royen (Klein Laar). Mare Vercouteren en Rudv De Jonghe (W.S. Mee- rdonk) en Pascal Van Raem donk (Kieldrecht) SK Lebbeke Trainer: Fons Deberlanger Aangeworven: Filip Balis (St. Leuven), Johan Peeters (St. Leuven), Peter Meulenijzer (SV Geraardsbergen), Guido Christiaens (Jong Lede), Re- douan Charey (Grimbergen), Dirk De Vliegher (Sint-Gillis- Dend.). D. Van Vaerenbergh (E. Aalst). Dannv De Decker (Berlare) en Pascal Van der Jeugt (Oudegem) Afgestaan: Garry De Kinder (Evergem Center), Eddy De Malsche (Robur), Filip Heir- bout (Merchtem), Danny Van Abeei (Lutterzele), Eddy Van Bosbeke en Peter Van Damme (Lutterzele), Marnix Van Couter (Rap. Lcbbckc), Bruno en Lieven De Smedt (E. Aalst). Claudio Blanche- rie (E. Aalst) KAV Dendermonde Trainer: Antoon Pfaff Aangeworven: Patrick De Ruyter (Berchem). Flip Se- gers (Aalter). Rik Putzeys (Etikhove). Nico Van Bo gaert (Hamme). Mare Lebrun (Ertvelde). Albert Kambala (Ninove), Manu De Koninck (Waregem), Dirk Van Nieu- Polyn (Zwijnaarde). Patrick Poppe (Melsele), Danny Ver strepen (Buggenhout). Benny Vercauteren (Baasrode) SK Aalst Trainer: Johan Dierickx Aangeworven: Geert Van Lo keren (E. Aalst). Ivo Arijs (Aalst), Erwin De Kegel (Lo keren) Afgestaan: nihil SV Temse Trainers: Bert De Lamper en Guy Hoogstadt Aangeworven: Frank De Wil de (SC Lokeren), Patrick Hantson (VK Tienen), Rudi Smits (Brasschaat). Guy Ro drigo (KAVD), Peter Van Haute (terug Branst), Chris Van Raemdonck (Rupelmon- de), Walter Bressinck (Ba zel), David Permentier (Branst) Afgestaan: nihil Eendracht Meldert Trainer: Romain Van Stichel Aangeworven: Christiaan Mertens (SV Asse), Peter Roelandt (Lebbeke), Geert Vermeiren (Merchtem), Geert De Brandt (RC Jet), Rik Dhaen (KAVD) Afgestaan: William Wille (Teralfene), Danny Crabbe (Hekelgem), Danny De Vos (Buggenhout) en Christiaan De Nijs (Buggenhout) 2' Provinciale Baasrode Trainer: Guido De Leeuw Aangeworven: Rudy Cornelis (Muizen), Filip Geerinck (VW Hamme). Pascal De Man (St.-Gillis-D.), Mare De Backer (St.-Gillis-D.), Luc Verstrepen (Berlare). Rudy Huys (Sombeke). Bennv Ver couteren en Luc Michiels (KAVD), Marc Van Keer (te rug van KAVD) en Johan Pieters: vrije transfer Afgestaan: Eddy Van Meul- der (Oudegem). Van Euver- zwijn (Nazareth). Etienne Van Keer (Malderen), Etien ne De Man (Opdorp), Rik D'Haen (E. Meldert). Mare Rens (Sint-Gillis-D.). Bart Saerens (Rac. Mechelen) Klauwaerts Kemzeke Trainers: Jaak Roelandt en Ronny Herremans Aangeworven: Peter en Mario Marin, Patrick Koppens en Bolssens (Sint-Gillis-Waas) en De Saegher (Stekene) Afgestaan: Gerrit Stremersch en J.P. Boon (beiden Klein- Laar Vrasene), Marc Van Himste (De Klinge). Dirk Verberckmoes (Straatje Ste kene), Martin Van Daele (Excelsior). Dannv Aenden- hof (W.S. Sombeke) SKKallo Trainer: Cesar De Maeyer Aangeworven: Ignace Deck mijn (Excelsior). Paul Dek kers (Svelta Melsele), Filip Van Steenhuizen (E. Moer- beke) Afgestaan: Luc Maes en Mare Janssens (beiden Svelta Melsele) Robur Moerzeke Trainer: Remi Verniers Aangeworven: Eddy De Mal sche (SK Lebbeke). E. Mette- penningen (VW Hamme) Afgestaan: Leo Wuytack (JV Kruibeke), Mare De Ruvs- scher (SK Grembergen). K. Spaanhoog (SK Welle) FC Wieze Trainer: Jean-Pierre Lippens Aangeworven: Geert Pollijn (E. Aalst), Jan Willems (Merchtem) Afgestaan: J. Simoen (Dog gen), Hans Van Driessche (Iddergem). Julien Siccard (Letterhoutem) JV Kruibeke Trainers: Guido Van Nieu- wenhove en Luc De Rover Aangeworven: Leo Wuytack (Robur Moerzeke), Danny Cockheyt (SK Klinge), Kris Stitsels (Sparta Zwijndrecht). Luc Van Strijdonck (Svelta Melsele), Lieven Baetens (Rupelmonde), Wim Van Lierop (SK Beveren). Isidoor De Raemaecker. Bob Hanne- beau en Erik Van Daele (al len vrije transfers) Afgestaan: Rudi Seghers (WS Sombeke), Mare Pallet (He- miksem). Frank Verberck moes (Sparta Zwijndrecht). Eddy Zaman vrije transfer naar KI. Laar, Walter Van Mieghem via Rupelmonde naar Hemiksem, Eddy Ver couteren. Rudy De Jonghe en Jean-Pierre De Jonghe allen naar Rupelmonde. Vervolg op blz. 17 Voetbal. Het fanionelftal van SK Aalst, geflankeerd door voorzitter Moons en trainer Johan Dierickx (da)

De Voorpost | 1988 | | pagina 17