White Boys schiet met scherp Onstuitbaar Kamillekes-A wint eigen tornooi Buggenhout goed bij schot De Voorpost - 19.8.1988 - 19 VOETBAL De Aalsterse Kamillekes den", zoals voorzitter Kamiel de geen doelpunt op, al moest hebben weer wind in de zei- Sergant de Belgische meteo- de Gistelse goalie een ge len. In de tweede uitgave van rologische grillen noemt plaatst schot klemvast onscha- hun internationaal getint Zondag was het 's morgens al delijk maken. De penalties voetbaltornooi werden zij bloedheet en eigenlijk een werden door de meisjes uit glanszijk eindwinnaar. Enkel aantal graden te warm om Connecticut iets nauwkeuri- DVV Gistel slaagde erin twee sprankelend voetbal te produ- ger geplaatst dan door de keer het plaatselijke A-team ceren. jeugdige Westvlaamse voet- in bedwang te houden met 0- De Aalsterse elftallen balsters (2-3). Manchester 0- openden het tornooi en al bij mocht onmiddellijk daarop De sympatieke Gistelse de allereerste aanval trof de tegen de Aalsterse B's tussen ploegafgevaardigde Rogier vaardige Myriam Van Slem- de lijnen maar vermochten Remaut mocht zich dan ook broeck raak voor het fanion- nog niet te scoren tegen een verheugen in een schitterende elftal. Tijdens de tweede helft sekure Conny Adam. Het V-: Damesvoetbal. Verbroedering tussen Aalsterse Kamillekes en speelsters uit de States (da) V \V Damesvoetbal. De Kamillekes net voor een wedstrijd tegen een Amerikaanse ploeg. Trainer Jo Loeman geeft zijn laatste instrukties (da) tweede plaats voor zijn jonge formatie. Het B-elftal van de Kamil lekes legde beslag op een ver dienstelijke derde plaats, vóór het Amerikaanse Man chester en het Nederlandse Stolwijk. Maar de Nederland se meisjes lieten het niet aan hun hart komen en bleven twee dagen welgezind zingend door het voetballeven dar telen. Verlamde hitte de koncentratie Het tornooi aan de Zand berg mocht zich verheugen in de gunsten van "de weergo- legde het Brusselse meisje de 2-0 eindstand vast. Een fraaie kombinatie tussen Ann Eloot en Peggy Van de Maele werd nipt naast de paal besloten. Na de reglementaire twee maal tien minuten speeltijd toonden de A-meisjes zich iets sterker dan hun provin ciale klubgenoten bij het ne men van de strafschoppen (3- 2). Tijdens de tweede wed strijd namen de Amerikaanse meisjes van coach Joe Erardi het op tegen DVV Gistel en verloren het pleit met 0»2. Het overwicht van Manches ter na de kampwisseling lever- bleef 0-0 na twintig minuten en ok bij het trappen vanop de penaltystip toonden beide elftallen zich met 3-3 sterk. Op het middaguur speelden Gistel en het plaatselijke A- elftal tegen elkaar en ook hier bleef het 0-0. Renilde Clom- pen. opnieuw in de aanval gedript door trainer Jo Loe man. liet twee mooie doelpo gingen noteren, maar de Gis telse doelvrouw was op haar qui-vive. Gistel shotte drie maal suksesvol vanop de stip, Aaist kreeg er niet ééntje te gen de netten! Veroorzaakte de hitte gebrek aan koncen tratie of maakte de stevige Beker van het Waasland Na twee speeldagen in de beker van het Waasland komt er bovenaan de rangschikking in beide reeksen toch enige afscheiding. Vooral in reeks 2 blijven maar een drietal ploe gen ongeslagen aan de lei ding. Klinge en SK Lokeren volgen hier immers in het vaarwater van het Sint-Nikla- se White Boys dat een enor me indruk heeft nagelaten op het veld van KSV Temse en in de Schoolstraat zelfs acht ro zen afleverde. Eendracht Ba zel. vorige week één der uit schieters. was nu minder ge ïnspireerd en beet in het zand te Lokeren waar SK eveneens een goede indruk liet. Eerste punten bolden ook binnen voor VK Tielrode en de reser visten van Eendracht Zele terwijl VK Daknam een eer ste puntje kon meepikken bij de Mercatorboys. In reeks 1 zijn er vooraan nog vier ploegen met het maximum. Jong Vlaanderen Kruibeke voert hier de lijst aan met een groots doelpun- tensaldo. Heikant Zele, dat zich net achter de Veerjon- gens heeft genesteld, ont vangt morgen Kruibeke op eigen terrein, zodat hior wel licht wat te beleven zal zijn. Haasdonk won zonder al te veel problemen bij Svelta Melsele en blijft zo met de reservisten van Sportkring bij de top. Onderaan blijven Meer- donk, VK Hamme, Melsele en Verrebroek van punten verstoken en rukt Herleving Sinaai op naar de midden moot. Alles is echter nog mo gelijk in deze editie van de Wase beker die een ideale oefengalop is voor het naken de seizoen. Vermelden we nog de pechvogels van het afgelopen weekend, die zeker deze start zullen moeten mis sen: Eddy Van Royen van Klein Laar Vrasene met een open voetbreuk na amper 3 minuten wedstrijd en bij Kruibeke lijkt aanwinst Lie ven Baetens met gescheurde kruisbanden van de knie eveneens out voor de eerste seizoenshelft. O. Rupelmonde 2 VK Daknam 2 Bij Rupelmonde lijkt de bestuurscrisis nu hel einde na bij en de puzzel die het trans- fert-schandaal met zich mee bracht lijkt bijna intakt. Zon der de afwezig blijvende scheidsrechter hebben teams toch nog een aangename wed strijd gespeeld. Na een kwar tier kwamen de bezoekers uit Daknam op voorsprong. Olympia reageerde echter gevat en Koen Buytaert zette nog voor de verfrissende rust de ploegen weer op gelijke hoogte. Na de pauze gingen de Mercatorboys dan door via Ronny Van Cleemput maar een kwartier voor tijd werd de te korte terugspeelbal van Koen Buytaert op eigen doel man Wim Brijs goed doorzien en meteen kreeg Daknam een eerste puntje in deze beker. Tielrode 4 H oogeinde I André De Puyseleir was in deze wedstrijd weer goed bij schot. Met drie doelpunten wiste hij de grove nederlaag van zijn ploeg vorige speeldag gedeeltelijk uit. Na een half uur opende André de score met een afstandsschot en net voor inrukken verlengde de zelfde De Puyseleir een in- worp van De Keyser zodat de 2-0 ruststand op het bord ver scheen. Na de pauze met nog een kwartier te spelen kon Franky De Keyzer dan als solist er 3-0 van maken terwijl de beste man bij Hoogeinde. Bruno Verschaffeit op tien minuten voor het einde alvast de eer kon redden. In de slotminuut stuurde Erik Van Eynde dan André De Puyse leir nog eens in die diepte en meteen lag de eindstand vast. Moerbeke 1 Eksaarde 1 In een sportieve wedstrijd tussen twee "buren" hebben beide ploegen de punten ver deeld. Moerbeke in de eerste helft het gevaarlijkst kon via Kurt Strobbe dan ook de lei ding nemen maar in de twee de helft kwam de fysieke pa raatheid bij Eksaarde toch boven drijven en het was Van Damme die De Brabander in het thuisdoel voor een vol dongen feit plaatste. Vermel den we nog dat bij Eksaarde nog steeds geen Geert Nim- megeers te bespeuren viel. E. Verrebroek 1 H. Sinaai 5 Rustig meesterschap van Herleving Sinaai tegen een Verrebroekse ploeg die nog steeds zoekt naar de gewenste opstelling. Met een hattrick opende Patrick De Ruyte de ze wedstrijd en de cijfers ble ven dan ook standhouden tot aan de rust. Na de pauze kon de ingevallen Patrick De Clercq voor Franky Schatte- man dan de stand optrekken tot 0-5 alvorens de thuisploeg via Bruno Lardinoit op voor zet van Rudy Verschueren de eer wist te redden. keeper van Gistel zoveel in druk op de Aalsterse schut ters? Myriam... natuurlijk Na een korte middagpauze kwamen de buitenlandse gast- klubs tegen elkaar in de wei. Ook dit duel leverde geen goals op. Bij het strafschop pen trappen bleken Stolwijk en Manchester allebei even waardig en niet erg geïnspi reerd: 2-2. De B-Kamillekes hielden verdienstelijk DW Gistel met 1-1 in bedwang. Sandra Daghuyt scoorde het Aalsters doelpunt. De strafschoppen- stand was 4-3 voor de Kamil lekes. De A-ploeg leek tegen Stol wijk aanvankelijk even de kluts kwijt want al bij de eer ste Hollandse aanval was het raak: 0-1. Nadat Ann Eloot dan een kans miste, kon het Aalsters festival beginnen. Het werd 1-1 via Myriam Van Slembroeck op pas van Peggy Van de Maele. Renilde Clom- pen realiseerde op haar eentje de 2-1 stand en Myriam Van Slembroeck schoot de 3-1 op het bord. Nog voor de eerste spelperiode om was kon Re nilde op voorzet van Myriam de score op 4-1 brengen. Na de kampwisseling dron gen de Kamillekes niet erg meer aan. Myriam Van Slem broeck legde de zware 5-1 cijfers vast en meteen was de kous af De Stolwijkse meis jes zetten vier strafschoppen om, de Aalsterse drie. Stol- wijk-Kamillekes B eindigde op 0-0 en hier was Aalst ster ker in het penalty-onderdeel: 2-3. De slotwedstrijd van de eerste speeldag werd met een Aalsterse overwinning afge sloten. De Amerikaantjes verloren met 1-0 van de plaat selijke A's met een doelpunt van... Myriam Van Slem broeck natuurlijk. Doch met de penalties wonnen de States het van de Keizerlijke Stede lingen: 2-3. De tussenstand na de eerste tornooidag: 1. Kamillekes A 2. DVV Gistel 6 3. Kamillekes B 3 4. Manchester 2 5. Stolwijk 2 Maar ook Renilde treft raak De tweede speeldag verliep volgens een identiek scenario als de eerste. De A-ploeg van de Kamil lekes won met 1-0 van de B's. De Aalsterse supporters wi sten vlug te vertellen wie ge scoord had: "ons Myriam"! Maar de B-kes namen sportief revanche en wonnen de straf- schoppenslag met 4-2! Gistel bracht het tegen een stilaan beter kombinerend Manchester slechts tot een dubbelblanke puntendeling maar won met 4-3 het schie ten vanop de "fatale" stip. Het eerste elftal van de oran je-blauwen nam de maat van Stolwijk met 3-1 cijfers. Dit maal was Renildeke Clompen de beste Aalsterse schutter met twee treffers, terwijl My riam met één roos genoegen nam. Strafschoppen 3-3. Manchester en Kamillekes B werd 1-1. Saskia Molly te kende het Aalsterse doelpunt aan. 2-2 was de penaltyscore. Stolwijk verloor van van Gistel met 0-2 en moest ook met 2-3 in DVV haar meerde re erkennen in het onderdeel van de strafschoppen. Eens te meer werd Van Slembrouck "matchwinnaar" tegen Manchester door het enige doelpunt op haar naam te schrijven. En zelfs bij het nemen van de strafschoppen wonnen de oranjehemden dit maal het pleit met 3-5! Stolwijk-Kamillekes B werd 1-2 met Aalsterse goals van Ann Van der Gucht en Kathy Van de Moortele. 1-3 werd het in de strafschoppen- discipline. De "topmatch" tussen Ka millekes A en DVV Gistel eindigde op 0-0. Goede pres tatie van DVV, doch van Aal sterse zijde kon men meer aanspraak maken op de zege. Een schot van Kathleen Ste vens botste via de binnenkant van de paal buiten. Een harde kopstoot van Peggy Van de Maele zoefde nipt naast. In de slotsekonden belandde een berekende lobbal van Myriam Van Slembroeck op de dek- lat... Gistel toonde zich met 3-4 de betere strafschoppen- nemer. Stolwijk-Manchester werd 1-1 en 4-4 met de penalties. De allerlaatste wedstrijd ging tussen Gistel en Kamillekes B Het bleef 0-0 tot in de slotminuut, een volstrekt overbodig handsspel van de Aalsterse stopper in de backa- rea de DVV-ers via een straf schop nog de zege opleverde. De strafschoppen achteraf werden door de Aalsterse meisjes sekuurder getrapt en zij wonnen met 3-4 het pleit. Al met al werd het dus een geslaagd tornooi, waaraan heel wat mensen met hart en ziel hebben meegewerkt om het te doen slagen. Wat een sfeer Allereerst de tornooileiders Johan Van de Meerssche en Philippe Molly, die voortref felijk werk leverden, al kon het nemen van strafschoppen na elke wedstrijd wel wat sneller worden afgewerkt. De scheidsrechters deden het prima al hadden ze bitter weinig moeite om hun op dracht tot een goed einde te brengen vanwege de voortref felijke sportieve sfeer in alle wedstrijden. Voorzitter Ka miel Sergant bracht bij de prijsuitreiking een welver diende hulde aan de heren Danny Van den Berghe, Georges Van de Steen en Al- bert Van Laethem. In de kantien zorgden de onvolprezen Brenda Van de Eeckhaut, haar moeder Rita. Roger Van Caelenbergh en echtgenote Lea voor een vlot verloop bij het laven van de dorstige kelen. Hongerigen konden zich spijzen van Willy Verhofstadt en meteen hun tombolaprij- zen afhalen bij Mare Tas en speelster Gerda Lievens. Ger- da, aanvoerster van de pro vinciale ploeg, moest afzien van aktieve deelname op het terrein omdat zij in blijde ver wachting is. Dan maar zich naast het terrein trachten nut tig te maken. Jenny Verhofstadt en Gun- ther Meganck zorgden zoals altijd dat het materiaal in pri ma konditie was en bleef en voor de prima staat van ter rein en kabines was ook al traditioneel de plichtsgetrou we terreintoezichter Roger Van Schuylenbergh verant woordelijk. Als we al enkele namen mochten vergeten, dan spijt ons dat, want er komt zoveel kijken bij het organiseren van een tornooi en ook de meest ijverige verslaggever verliest al eens iets uit het oog... Wat wij echter niet over het hoofd konden zien was de opgewekte sfeer die er twee dagen aan de Zandberg heer ste. de hartverwarmende sportiviteit op het terrein en de ongedwongen geest van kameraadschap buiten de lijnen. De Amerikaanse gasten waren in de wolken over het onthaal dat hen in Aalst te beurt viel. Zij leerden een stukje België (Gent, Brussel, de kust en uiteraard ook Aalst) en ook Europa (Am sterdam, Parijs) kennen en zij zullen hun verblijf in ons oude kontinent niet licht vergeten. De Nederlandse meisjes kennen Oilsjt reeds van vori ge jaren en voelen zich hier prima in hun schik. Onder leiding van Kitty en Moniek is pret maken altijd verzekerd. Ook de mensen van Gistel komen graag naar Aalst en de nieuwkomers bij de Kamille kes passen zich uitstekend aan in de Kamillekesfamilie. Vol gende weken en maanden uit gebreid méér over dat alles. Cyriel Temmerman Beker van de Denderstreek S. Moorsel 0 SK Grembergen 4 Met nog tal van afwezigen in de ploeg heeft SK Grem bergen in deze wedstrijd niet eens tot het uiterste moeten gaan om Moorsel van zich af te houden. Hans Burghgrave opende in de eerste helft de stand voor Grembergen en na de rust, toen Bart Nobels de score kon verdubbelen, waren er nog goals weggelegd voor Marnix Heyrman en nog maals Hans Burghgrave. Zo eindigde deze niet meer als een oefenwedstrijd ogende match met ruime cijfers in het voordeel van een reeds vlot draaiend SK Grembergen. Sp. Buggenhout 7 Opdorp 0 De cijfers in deze wedstrijd zeggen voldoende. De thuis ploeg betwijfelde dan ook of het woord wedstrijd hier wel op zijn plaats was. In was dus niet meer dan een oefengalop was kon Buggenhout alvast de kanonnen laten repeteren in verband met de nakende com petitie. Benny Van Elsuwé, Francois Laurent en Marc Til- ley waren de kanonniers die deze ruime zege bevochten. Opstal 1 E. St.-Gillis-D. 1 Na het débacle van vorige week terug een fris spelend Sint-Gillis-Dendermonde dat via Luc Heyvaert in de eerste helft op voorsprong kon ko men. Bij de thuisploeg was het enige wapenfeit in de eer ste helft het schot op de dwarsligger. Na de pauze dan weer Sint-Gillis dat de forcing voerde en terwijl de beslissing steeds op de lijn gekeerd werd door de thuisverdedigers op pogingen van Wim Alens en Hugo Tilley, was het tegen de gang van het spel in de thuis ploeg die toch nog een puntje uit de brand wist te slepen een kwartier voor tijd. Marc Stevelinck zoekende ploeg aan, maar wel de manier waarop men de reservisten van Temse voet balles heeft gegeven werd het gespreksonderwerp nr. 1 bij de Sint-Niklase vierdeprovin- cialer. Met snel en beweeglijk voetbal en steeds juist aanko mende voorzetten drukte White Boys van bij aanvang veldoverwicht af. Toch werd er bij de rust maar gedraaid met een 0-1 voorsprong. Doelpunt: Yves Van den Neucker. Na de pauze viel de weerstand bij de verjongste thuisploeg dan helemaal weg en zo kon een herboren Yves Van den Neucker nog vier maal tot scoren komen. De aanvullende treffers waren van Filip Van Lijsebettens, Dirk Rooms en Ronny Bres- sinck. White Boys natuurlijk duidelijk op kop van reeks II en de vraag blijft wie deze ploeg kan stoppen zal over een goed geheel moeten be schikken. KL Vrasene Klinge Meerdonk S.N.S. res. KSV Temse White Bovs Niet zozeer de cijfers spra ken de bestuurslui van de be- Sportkring Sint-Niklaas dat van deze beker gretig gebruik maakt om nog enkele (buiten landse) spelers te testen heeft juist via deze testspelers de zege weten te behalen bij een moedig spelend Meerdonk. De Joegoslaaf Zora maakte in de eerste helft twee goals en nadat thuisspeler Bulteel wist te milderen via een strafschop was het' de kleurling Mama- dou dre voor Sint-Niklaas de eindcijfers op 1-3 bracht. Trainer Franckaert tilde niet zo zwaar aan het verlies van deze wedstrijd maar daar entegen wel aan het uitvallen voor ettelijke maanden van spelverdeler Eddy Van Royen die na amper drie minuten spel, bij een onschuldig duel, zo slecht op de voet terecht kwam dat hij een open voet breuk en gescheurde ge wrichtsbanden opliep. Na dit tumultueuze begin konden de aangeslagen ploegmaats van de onfortuinlijke speler niets anders dan toezien hoe Marc Van Himste de grensploeg naar een 0-2 voorsprong tilde aan de rust. Na de pauze vocht een verbeten Klein Laar terug en Marc Van Loo scoorde de aansluitingstreffer voorbij Fcrket. Klinge. dat wat de voorbereiding betrof, blijkbaar verder stond dan Klein Laar liep even later dan via doelpunten van Wim Wil le (eigen doel). Magnus en nogmaals Van Himste verder uit. Ook al had Klein Laar even de indruk gelaten om terug in de wedstrijd te ko men toen Wim Heyndrickx op voorzet van Marc Van Loo voor 2-3 had weten te zorgen halfweg deze tweede helft je gunden. Ondanks het feit dat SK Lokeren nog moest aantreden zonder mannen als Apers. Schelkens en Van De Voorde kon het toch via nieuwkomer Marc Van der Haegen al vrij vlug op voor sprong komen. Zelfde speler lag even later aan de basis van de strafschop die werd toegekend aan zijn ploeg nadat hij alleen door de Bazelse verdediging was ge glipt. Gerry De Wolf liet de kans niet liggen en zette feil loos om: 2-0. Bazel probeerde in de tweede helft tevergeefs steeds het hoofd te zoeken van Patrick Impens maar bij de thuisploeg stond een voor treffelijke Eddy De Maes- schalck als libero steeds op de juiste plaats om alle gevaar te onderscheppen zodat SK ver diend deze tweede wedstrijd op rij winnend kon afsluiten. Robur Moerzekc 0 W.S. Sombeke 0 Penalties 3-4 In een snelle en hard be twiste wedstrijd hebben beide teams fel gestreden om de overwinning. Bij de thuis ploeg vielen vooral Eddy De Malsche en Eddy Heyle- broeck op terwijl aan bezoe kende kant vooral de 16-jari- ge Yvan De Kimpe werd geci teerd als opkomend talent. Beide doelmannen bleven echter de aanvallers baas en zelfs een strafschop voor de thuisploeg werd gemist door De Malsche zodat de logische brilscore behouden bleef. Syelta Melsele 1 Haasdonk 3 Een fris van de lever spe lend Haasdonk heeft bij de aardbeijongens niet eens on verdiend de beide punten we ten te bemachtigen. Na een halfuur spel was het Fons Bosman die op voorzet van Erik Van der Jeugd de man nen van 't Ster op voorsprong kon brengen. Nog voor de rust was een vrije trap van Kris Stevelinck die rechtstreeks binnendwar- relde genoeg om Haasdonk met een verdubbelde score de rust te laten ingaan. Na de pauze wisselde Haas donktrainer Marcel Ongena Bruno Marin en in zijn plaats kwam Steven De Jonghe. Melsele, dat toch twee reek sen hoger voetbalt nam het roer over in de wedstrijd maar het was een schitterende aan val van de roodgelen uit Haasdonk via doelman De Roos. naar Kris Stevelinck die Dirk Maes II vrijstaand bemerkte en die dan weer op zijn beurt Erik Van der Jeugd vond die de klus afmaakte. In de slotfaze van de wed strijd werd Haasdonkdoel man De Roos dan in drie tijden geklopt door Marc Bos man die zo de 1-3 eindcijfers Kruibeke 4 Excelsior 1 De twee ongeslagen ploe gen van de eerste speeldag hebben de vele aanwezige toeschouwers verwend. De thuisploeg startte traditiege trouw sterk en nadat Danny Cocheyt zelf voor de eerste twee doelpunten had gezorgd, was het Benny Goossens die de strafschop eveneens ge maakt op Kocheyt feilloos omzette en zo de 3-0 ruststand op het bord bracht. Na de rust tegenslag voor de thuisploeg die aanwinst Lieven Baetens verloor wegens een ernstige kniekwetsuur. Tot overmaat van ramp kon Excelsior via een strafschop milderen maar het was toch tenslotte een goed meevallende Rudy Back die het laatste woord had in deze wedstrijd. VK Hamme 2 Heikant Zele 4 In een sportieve maar soms toch ook harde partij heeft Zele Heikant door met meer inzicht te spelen deze ruime zege weten te behalen. De onbezonnen thuisploeg kwam in de eerste helft al direkt op achterstand door een doel punt van Marnix Boeykens. De wat op drift geslagen thuisploeg moest dan na de rust nog doelpunten inkasse- ren van Herman Van Dries- sche en Van De Velde. Toen Heikant dan dacht dat de buit binnen was presteerde VK Hamme het toch om langs Rudy Quintelier twee maal te scoren en zo in het zog te komen van de Zeienaars. Door een strafschop feilloos om te zetten langs Marnix Boeyckens herwon de Zeelse ploeg niet alleen haar koncen tratie maar bleef ze voorgoed buitenschot van nieuweling VK Hamme. Marc Stevelinck SK Lokeren E. Bazel Verrassende zege van de thuisploeg die Eendracht Ba zel (verleden week toch zeven rozen) nu zelfs geen doelpunt- Rangschikking REEKS II REEKS 1 1. White Boys 2 2 0 0 10 0 4 2. SK Lokeren 2 2 0 0 6 0 4 1. JV Kruibeke 2 2 0 0 11 3 4 3. Klinge 2 2 0 0 8 2 4 2. Heikant Zele 2 2 0 0 2 4 4 4. Rupelmonde 2 1 0 1 4 2 3 3. R.S. Haasdonk 2 2 0 0 5 1 4 5. E. Bazel 2 1 1 0 7 2 2 4 S.N.S. Res. 2 2 0 0 4 1 1 6. KL Vrasene 2 1 1 0 4 6 2 5. W.S. Sombeke 2 1 0 1 4 1 3 7. Eksaarde 2 0 0 2 1 1 2 6. Excelsior 2 1 1 0 3 4 2 8. E. Zele 2 1 1 0 2 2 2 7. H Sinaai 2 1 1 0 7 8 2 9. VK Tielrode 2 1 1 0 4 8 2 8. Robur 2 0 1 1 0 1 1 10. Daknam 2 0 1 1 2 6 1 9. WS Meerdonk 2 0 2 0 1 5 0 II. Moerbeke 2 0 1 1 2 3 1 10. VK Hamme 2 0 2 2 6 0. 12. Hoogeinde 2 0 1 1 1 4 1 11. SV Melsele 2 0 2 0 2 7 0 13. St.-Pauwels 2 0 2 0 0 4 0 12. E. Verrebroek 2 0 2 0 1 8 0 14. SV Temse 2 0 2 0 0 11 0

De Voorpost | 1988 | | pagina 19