Voetbalkalender le Provinciale
Voetbalkalender 4e Provinciale G
DUIVENSPORT
De Voorpost - 19.8.1988 - 31
VWCL-Wielrennen. Gino De Vos werd nationaal
Noyon Zesverbond St. Gillis,
Baasrode, Moerzeke, Sint-
Amands, Oppuurs, Lebbeke
Vlucht van zondag 14 augustus
i 1.205 jonge duiven, los 8 uur, 1*
duif 9.52.40.
Snelheid: 1656,120 m, afstand:
186.595 m.
1. Jean Becque (D), 2. Willem Van
Driessche (Moer), 3 Franky Pele-
man (Ham), 4 Antoon Buslot
(Leb), 5. Emiel Van Den Abbeele
WIELRENNEN
(Dblle), 7 Spanoghe Zn (Gr), 8.
J Pauwels (Hom), 9. Francois Kin-
ders (D), 10 Jozef Von Den Bran
den (Ham), 11 Pierre Moortgat
(D), 12 Bertho Jocob (D), 13
Francois Meysman (D), 14. Jozef
Van Damme (D), 15, 62, 105,
128 Roger Rottiers Co (SA), 16,
17. J. A. Spitael (Baos), 18. F.
Vun Extergem Zn. (Oud), 19.
André Van Haute (Moer), 20.
Pierre D'Hollander (Ham), 21. Ro
ger De Maeseneer (Baas), 22.
Mourits Peelman (Moer), 23. An
toon Buslot (Leb), 24. Etienne De
Boeker (D), 25. Louis Willoert
(Moer), 26. Louis Van Gover
(Boos), 27. Julien De Man (D), 28
Van Damme Zn (D), 29, 30.
Franky Pelemon (Ham), 37, 139
Frans Pauwels (B), 44. Jeon De
Clercq (SA), 48. Van Ransbeeck
zn. (SA), 50, 117. Edgard De
Clercq (M), 54, 65. Jozef De Loet
(P), 58. Polspoel/Van de Walle (B),
71 Joris De Meyst (SA) 83, 184,
193. Guido Van Vlierberghe (M),
84, 166. Von Pellicom Havez, 86.
Francois Van Steen (M), 91 Ame-
WAUU-wieirennen. in smt-i\iktaas won Marco Smet voor William Vespeels (lv)
Eecken was tweede en Robert De Milde derde (xl)
de Christiaens (B), 103. Verhey-
den De Rop (Opp), 107. Robert De
Coster (Bug), 1 10. Petrus Van
Walle (B), 118. Dirk Von Megroot
(B), 124. Hendrik De Clerck (Opp),
129. Henri De Keermaecker (SA),
132 Maurice Tierens (Opp) 136,
140. Alois Crocket (M), 146. Alf
Van Opstal (Lip), 153. Louis Mes-
kens (P), 181. Gustaaf Van Bulck
(P), 189. Rob. De Coster (Bug),
192. Frans De Wilde (SA), 198.
Verheyden-De Rop (Opp), 200.
Jozef Vergouwen (Opp). Laatste
duif: Raymond Peelman (Moer)
10.34.00. 1247/59 O M 192098
Zondag 21 augustus Noyon enkel
voor jonge duiven.
Gewaarborgd
Zetnummer 965 Series: 2A, 20A
en 2RAK tot 50. Zetstukken tot
50
Bon: 50 fr per duif: 1.500, 1.000,
3 x 500, verder 1/3 300 en 2/3
150. Bonseries: 50 fr. per duif:
3 000, 2.000, 1.000 5 x 1.000, 10
x 500 verder 300.3 aangeduid:
200 fr per serie: 3.000, 2 000
verder 1/2 1.000, 1/2 500. Autose
rie: 4 aangeduid: 300 fr per serie
7 000, 5 000, 3.000, 2.000, 2 000,
5 x 1 000, verder 1.000 Bijkomen
de gemeenten: Breendonk, Ruis
broek, Appels, Oudegem, Londer-
zeel, Molderen, Tielrode en Elver-
sele
J.M.
Dourdan «De Ware Dendervallei»
Vlucht van zaterdag 13 augustus
36 oude duiven, los 8 uur, 1* duif:
11.53.00.
Snelheid: 1409,760 m, afstand:
328.472 m.
1.4, 10. Jan Heremans (Mech), 2,
5, 6. Jozef De Schouwer (Bug), 3
Jozef Philips (Leb), 7. Alfons Lomi
(Ramd), 8. Roger Rottiers (SA), 9
Jef Von Buggenhout (Rams), 11
Jozef Philips (Leb) Laatste duif:
Marcel Vervaeck (12*) 12.06.26,
1313,380 m., 323 669 m.
492 jonge duiven, los 8 uur, 1*
duif: 11.40.07.
Snelheid: 1456,560 m., afstand
320.618 m.
1.5, 14, 30, 32. Victor Christiaans
(Humb), 2, Edward Borgijs (Wil),
3. Van Hoorenbeeck Zn (Baas),
4. Henri V.d Broeck (Baas), 6, 74,
148. Louis Von Meulder (Blaas),
7, 8, 33, 42, 85 Edmond De
Kerpel (Bug), 9. Marcel Vervoeck
(Kap), 10, 29, 43, 48 Geert Philips
(Grem), 11René De Munter
(STK), 12, 65. Polspoel-Van de
Wolle (B), 13, 26, 49, 51. Gaston
Michiels (Mech), 15, 137. Van
Pellicom-Hove (B), 16. Gaston Mi
chiels (Mech), 17, 24. De Clippe-
leir (Bug.), 18, 19, 27. Louis Van
Beersel (Kop), 20 Gustaaf Van
Molderen (Mech), 21, 22, 36.
Emiel Imbrechts (Mech), 23. Jozef
Boemon (Bug), 25, 70, 157, 162.
Von Ransbeeck zn. (SA), 28
Michel De Mulder (Mech), 31
Mounts Juliens (Zemst), 34, 39,
40, 44. Von Camp-Govoert (STK),
35, 59. Roger Rottiers Co (SA),
37 Frans De Bondt (Lond), 38 Jef
Van Buggenhout (Rams), 41
Mourits Verhoevert (Leb), 45
Christiaens-Wouters (Zemst), 46.
Charel Geerinck (Gr), 47, 50. De
Winter 8i Zn (Nieu), 52, 118, 122
Platteaux-Kerremons (P), 121.
Rog. Hols (Bug), 53, 61, 82, 116,
144, 146. Guido Van Vlierbergen
(M), 57, 108, 154, 158. Francois
De Buyser (H), O. Petrus Bogaert
(Bug), 63. Tom Selleslagh (B) 69,
A. Th. Peeters (P), 72. Van
Releghem Zn (P), 87 Jon Van
Achter (Bug). 89. L De Clippeleir
(Bug), 92. Octaaf V.D Moortel
(Lond), 93 Aerts-Pintens (P), 100,
143. André Heyvaert (Bug), 102.
Louis Van Meulder (Blaas), 105
Joris De Meyst (SA), 106. Frons
Pauwels (B), 134. Louis Veyt (M),
138; Jan Moons (P), 139. Frans
Verlinden (Lond), 140, Jan Von
Achter (Bug), 149. André Hey
vaert (Bug), 161. Guido Von Vlier-
bergen (M) Laatste duif (Bertha
Jacob D) 12.02 44, 1301,390 m.,
315.894 m.
Zaterdag 20 augustus gewaar
borgde vlucht Dourdan
Oude: 532/3. Bons en bonserie en
zetserie volgens inleg.
Jonge 765/5 Zetseries A en N.A
en Raak tot 5 0
Bon (50 fr.) 1.000, 750, 500, 1/3
van 250, 2/3 van 150.
BS (100 fr per 2A) 1.500, 1.000,
1/3 van 500, 2/3 van 300.
J.M.
Samenspel Malderen, Op-
dorp, Lebbeke, Buggenhout
De Cock, Handelsstraat,
Malderen
Vlucht uit Noyon Trocy, 14/8,
jonge 625
1. Verhasselt René 9 u. 57
min. 9sec., 2. V.D. Schrieck
P., 3. de Smet P. en K., 4 De
Man René en zoon, 5. Joos
Dierickx, 6. Monnoert Jan, 7.
De Vadder en zoon, 8. Bijl
Pierre, 9. Verhoevert M., 10.
Mannaert Jules laatste Pee
ters Frans 10 u. 22 min. 15
sec.
Samenspel Union Opdorp,
Den Belg, Buggenhout
bij Jenny, Dries, Opdorp
Vlucht uit Quiévrain, 14/8,
jonge, 440
1 De Man R. en zoon 8 u. 45
min 8 sec., 2. De Baut Jozef,
3. Van Doorslaer Roger, 4.
Debbaut Jozef, 5. idem, 6.
Peelman Cesar, 7. Van Mal
deren Cyriel, 8. Saerens Leo
nard, 9. De Man R. en zn, 10
Van Doorslaer Roger, laatste
Bruggeman Karei 9 u. 7 min.
14 sec.
min., 21 sec., 2. Van Ingelgem
Frans, 3. Maes Frans, laagste
idem 8 u. 52 min. 38 sec.
Samenspel Hingene, Win-
tam, Bornem
Bijl Fil, St. Amandsesteen-
weg, Bornem
Vlucht uit Quiévrain, 15/8,
maandag, oude, 217
1. Waumans Petrus 8 u. 57
min. 16 sec., 2. Daelemans
Hector, 3. Lenaerts Richard,
4. Marivoet Karei, 5. Talboom
Marcel, 6 Boey Albert, 7.
Hofmans Karei, 8. Cornelis
Rudy, 9 De Rijcke Albert, 10.
Bijl Frans, laatste Cools en
zoon 9 u. 17 min. 43 sec.
Samenspel Mariekerke,
Bronst, De Nijn T., Paarden
straat, Mariekerke
Vlucht uit Quiévrain, 15/8,
maandag, oude, 24
1Maetens Karei 8 u. 55 min.
18 sec., 2. Verheyen - Van
Walle, 3. Meskens Denis, laat
ste Van Gucht Jan 8 u. 57
min. 49 sec.
Vlucht uit Quiévrain, 15/8,
maandag, jaarse
1Maetens Karei 8 u. 55 min.
18 sec., 2. De Man Jan, 3.
Meskens Denis, laatst Pau-
wels-Baudrez 9 u. 3 min. 36
Vlucht uit Quiévrain, 15/8,
maandag, jonge, 169
1Van Cauwenbergh-zoon 8
u. 54 min.55 sec., 2. Rochtus
Jozef, 3 Demotte Frans, 4.
Van de Moortel Frans, 5. De
Bruyn Frans, 6. Bogaerts
Frans, 7. Schilders Kamiel, 8.
Piessens Frans, 9. Van Gucht
Albert, 10. Spiessens Juliaan,
laatste Schilders Kamiel 9 u.
11 min. 3 sec.
Voetbal. De reserven van Juvenilis Schoonaarde (da)
45
SK Aalst
Lebbeke
Temse
Melsele
KAVD
Meldert
04.09
Lebbeke
SK Aalst*
Denderleeuw*
G'bergen
Olsene*
Ertvelde
11.09
S L. Houtem'
Temse"
Lebbeke
Waarschoot*
Meldert
KAVD*
18.09
Ertvelde
SL Houtem
Zottegem*
Denderleeuw
Olsa*
Zulte
25.09
KAVD*
Ertvelde'
SL Houtem
Zottegem*
Aalst
G'bcrgen"
02.10
Zulte
KAVD
Melsele'
Temse
Lebbeke'
Waarschoot
09.10
G'bcrgen*
Zulte*
Ertvelde
Aaltcr
SL Houtem
Denderleeuw
16.10
Waarschoot
G'bcrgen
Aalter*
Olsene*
Ertvelde*
Zottegem
23.10
Denderleeuw*
Waarschoot'
KAVD
Meldert
Tcmse*
Melsele*
30.10
Tcmse*
Olsa
Aalst
Zulte*
Aalter
SL Houtem'
06.11
Zottegem
Denderleeuw
Olsene*
Olsa*
Zulte
Aaltcr
13.11
Melsele*
Zottegem'
Zulte
Aalst
G'bcrgen'
Olscne*
20.11
Aalter
Melsele
Meldert*
Lebbeke'
Waarschoot
Temse
27 11
Qlsene*
Aalter*
G'bergen
SL Houtem
D'lecuw*
Olsa
04.12
Meldert
Olsene
Olsa
Ertvelde*
Zottegem
Aalst*
11.12
Olsa*
Meldert*
Waarschoot*
KAVD
Melsele*
Lebbeke
18.12
Tcmse
Olsa*
Aalst'
Zulte
Aalter*
SL Houtem
08.01
Lebbeke"
Aalst
Denderleeuw
G'bergen*
Olsene
Ertvelde*
15.01
SL Houtem
Temse
Lebbeke*
Waarschoot
Meldert"
KAVD
29.01
Ertvelde*
SL Houtem*
Zottegem
Denderleeuw*
Olsa
Zulte*
05.02
KAVD
Ertvelde
SL Houtem*
Zottegem
Aalst*
G'bergen
12.02
Zulte*
KAVD*
Melsele
Tcmse'
Lebbeke
Waarschoot*
19.02
G'bcrgen
Zulte
Ertvelde'
Aaltcr*
SL Houtem*
Denderleeuw
05.03
Waarschoot*
G'bcrgen*
Aaltcr
Olsene
Ertvelde
Zottegem"
12.03
D'lecuw
Waarschoot
KAVD*
Meldert*
Temse
Melsele
1903
Zottegem*
Denderleeuw*
Olsene
Olsa
Zulte*
Aaltcr*
26.03
Melsele
Zottegem
Zulte*
Aalst*
G'bergen
Olsene
02.04
Aalter*
Melsele"
Meldert
Lebbeke
Waarschoot'
Temse"
09.04
Olscne
Aalter
G'bergen'
SL Houtem"
D'lecuw
Olsa*
16 04
Meldert*
Olsene*
Olsa*
Ertvelde
Zottegem*
Aalst
23.04
Olsa
Meldert
Waarschoot
KAVD*
Melsele
Lebbeke*
De thuisploegen zijn gemerkt met een
Vlucht uit Quiévrain, 14/8,
de, 45
1. Willekens Leon, 8 u.
min. 46 sec., 2. Peelman Ce-
sar, 3. De Ridder F en zn, 4,
Mannaert Jan, 5. De Vogelaer
A., laatste Peelman Cesar 8 u.
58 min. 21 sec.
Jeugdvoetbal. Enkele ouders van preminiemen en voorzitter Bob Van Impe van het
jeugdkomitee houdt de parasol in de hoogte (da)
Vlucht uit Quiévrain, 14/8,
jaarse, 48
1. De Proft F. 8 u. 45 min. 3 4
sec., 2. Peelman Cesar, 3. i
Debbaut Jozef, 4. idem, 5
Van Achter Jan, laatste De X >*v i -J
Smedt P. en K. 8 u. 59 min. 10 -ififlMHHBI
MHMHMK 4ÊÊÊÊÊÊÊ//ÊÊbl^-
Samenspel Union Opdorp, -f?
Den Belg, Buggenhout f CM jk j
bij Jenny, Dries, Opdorp itW j v tllrajlAm «j^H
vlucht uit Quiévrain, 15/8, ji j êf l^H
maandag, jonge, 67 8|| I K»'J|H
1Mannaert Robert 8 u. 52 c
min. 47 sec 2. Peelman Ce- §|k ft
sar, 3 De Bock Leon, 4. idem,
5. Sinoy Pierre, 6. Van De pgjiijp *1 i vllfpB
Eynde Gustaaf, 7. Rochtus
Korel, 8. Peelman Cesar, 9. V
Willems Albert, 10. Vermeu-
len Paul, laatste De Brandt H
Vlucht uit Quiévrain, 15/8, I
20 :;JHb
1.Peelman Cesar 8 u 51 H| il'
De Donder
Mannaert Robert, ST ^19
laatste en 8
u. 52 min 5 sec
Vlucht uit Quiévrain, 15/8,
maandag, jaorse Voetbal. Vier bestuursleden van KAV Dendermonde: sekretaris Fernand Vandenbergh,
1. Peelman Cesar, 8 u. 51 voorzitter Jef Nijs, penningmeester Johan Macharis en terreinverantwoordelijke Roger
Buyle (vh)
Oudegem R. Lebbeke Opstal
Baardegem
04.09 Oudegem
11.09 Herdersem*
18.09 Opdorp
25 09 Boonwijk*
02.10 Baardegem
09.10 Aalst*
16.10 Berlare
2110 Lebbeke*
30.10 Opstal*
06.11 Wichelen
13.11 Schoonaarde*
20 11 Lutterzelc
27.11 Appels*
04.12 Terjoden
11.12 Welle*
18.12 Opstal
08.01 Oudegem*
15.01 Hcrdersem
29.01 Opdorp*
05.02 Boonwijk
12.02 Baardegem*
19.02 Aalst
05.03 Berlare*
12.03 Lebbeke
19.03 Wichelen*
26.03 Schoonaarde
02.04 Lutterzele'
09.04 Appels
16.04 Ter joden'
23.04 Welle
Moorsel'
Opstal*
Hcrdersem
Opdorp'
Boonwijk
Baardegem*
Aalst
Berlare'
Welle
Lebbeke
Wichelen*
Schoonaarde
Lutterzelc*
Appels
Terjoden*
Welle*
Moorsel
Opstal
Hcrdersem*
Opdorp
Boonwijk'
Baardegem
Aalst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Schoonaarde'
Lutterzelc
Appels*
Terjoden
Opstal
Wichelen
Schoonaarde'
Lutterzelc
Appels'
Terjoden
Welle*
Moorsel
Berlare*
Oudegem"
Herdcrscm
Opdorp*
Boonwijk
Baardegem*
Aalst
Berlare
Opstal'
Wichelen*
Schoonaarde
Lutterzele*
Appels
Terjoden*
Welle
Moorsel'
Oudegem
Herderscm*
Opdorp
Boonwijk'
Baardegem
Aalst*
Lebbeke*
Oudegem
Wichelen*
Herderscm
Schoonaarde*
Opdorp
Lutterzele*
Boonwijk
Moorsel
Appels*
Baardegem
Terjoden*
Aalst
Welle
Berlare*
Moorsel*
Lebbeke
Oudegem*
Wichelen
Hcrdersem*
Schoonaarde
Opdorp'
Lutterzele
Boonwijk'
Appels
Baardegem"
Terjoden
Aalst'
Welle*
Berlare
Berlare
Lebbeke'
Opstal
Schoonaarde
Lutterzele*
Appels
Terjoden'
Welle
Aalst*
Moorsel*
Oudegem
Herdersem*
Opdorp
Boonwijk*
Baardegem
Aalst
Berlare'
Lebbeke
Opstal'
Schoonaarde*
Lutterzelc
Appels'
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Herdersem
Opdorp*
Boonwijk
Baardegem*
Wichelen*
Schoonaarde*
Lutterzele*
Appels
Terjoden*
Welle
Moorsel*
Oudegem
Lebbeke
Herdersem*
Opdorp
Boonwijk*
Baardegem
Aalst*
Opstal
Lebbeke*
Wichelen
Schoonaarde'
Lutterzelc
Appels*
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Herdersem
Opdorp'
Boonwijk
Baardegem*
Aalst
Opstal*
Aalst
Berlare*
Lebbeke
Wichelen'
Opstal
Lutterzelc
Appels*
Terjoden
Baardegem*
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Herderscm
Of>dorp*
Boonwijk
Baardegem
Aplst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Opstal*
Lutterzele'
Appels
Terjoden*
Welle
Moorsel*
Oudegem
Herdersem*
Opdorp
Boonwijk*
Schoonaarde*
Lutterzele
Appels*
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Herdersem
Wichelen
Opdorp"
Boonwijk
Baardegem'
Opstal*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen*
Schoonaarde
Lutterzelc"
Appels
Terjoden*
Welle
Moorsel*
Oudegem
Herderscm*
Opdorp
Boonwijk"
Baardegem
Opstal
Berlare*
Lebbeke
Baardegem
Aalst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Schoonaarde*
Opstal
Appels
Boonwijk*
Terjoden*
Welle
Moorsel*
Oudegem
Herdersem*
Opdorp
Boonwijk
Baardegem*
Aalst
Berlare*
Lebbeke
Wichelen*
Schoonaarde
Opstal*
Appels*
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Herdersem
Opdorp*
Lutterzele*
Appels
Terjoden*
Welle
Moorsel*
Oudegem
Herdersem*
Opdorp
Schoonaarde
Boonwijk*
Opstal*
Aalst
Berlare*
Lebbeke
Wichelen*
Schoonaarde*
Lutterzele
Appels'
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Herdersem
Opdorp"
Boonwijk
Opstal
Aalst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Appels
Boonwijk
Baardegem*
Aalst
Berlare*
Lebbeke
Wichelen*
Schoonaarde
Lutterzele'
Opdorp*
Opstal
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Hcrdersem
Opdorp*
Boonwijk*
Baardegem
Aalst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Schoonaarde*
Lutterzelc
Opstal*
Terjoden*
Welle*
Moorsel*
Oudegem
Herdersem*
Boonwijk
Appels*
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Herdersem
Opdorp*
Opstal*
Lutterzele
Baardegem
Aalst*
Berlare
Lebbeke
Wichelen
Schoonaarde*
Lutterzele*
Appels
Terjoden*
Welle
Moorsel*
Oudegem
Hcrdersem*
Opdorp
Opstal
Baardegem*
Aalst
Berlare"
Lebbeke*
Wichelen*
Schoonaarde
Terjoden
Opdorp
Opdorp
Boonwijk'
Baardegem
Aalst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Schoonaarde'
Herdersem*
Lutterzele
Appels'
Opstal
Welle
Moorsel*
Oudegem
Herdersem
Opdorp*
Boonwijk
Baardegem*
Aalst
Berlare'
Lebbeke
Wichelen*
Schoonaarde
Lutterzele'
Appels
Opstal*
Welle*
Moorse I
Oudegem"
Terjoden*
Welle
Moorsel*
Oudegem
Herdersem'
Opstal*
Boonwijk
Baardegem'
Appels
Aalst
Berlare*
Lebbeke
Wichelen'
Schoonaarde
Lutterzele*
Appels*
Terjoden
Welle*
Moorsel
Oudegem'
Hcrdersem
Opstal
Boonwijk*
Baardegem
Aalst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Schoonaarde'
Lutterzele
Herderscm
Opdorp*
Boonwijk
Baardegem'
Aalst
Berlare*
Lebbeke
Wichelen*
Oudegem*
Schoonaarde
Lutterzele*
Appels
Terjoden*
Opstal*
Moorsel
Oudegem
Hcrdersem*
Opdorp
Boonwijk*
Baardegem
Aalst*
Berlare
Lebbeke*
Wichelen
Schoonaarde*
Lutterzele
Appels*
Terjoden
Opstal
Moorsel*
Welle*
Moorsel
Oudegem*
Opstal*
Opdorp
Boonwijk*
Baardegem
Aalst*
Terjoden
Berlare
Lebbeke'
Wichelen
Schoonaarde*
Lutterzele
Appels*
Terjoden"
Welle
Moorsel*
Oudegem
Opi-ta!
Opdorp*
Boonwijk
Baardegem*
Aalst
Berlare*
Lebbeke
Wichelen*
Schoonaarde
Lutterzele"
Appels
De thuisploegen zijn gemerkt met een