BIJ fasiia BEGINT ALLES MET Mare Verbeken: «Bouwen moet zorgeloos kunnen gebeuren durabrikif f-;é 0 ^4 gesprek met de leer Verbeken Mare, irantwoordelijke de regio Aalst- indermonde leert ins dat bouwen een ■langrijke onderne ming is die meestal eenmalig in het leven gebeurt. De woning moet vol gens hem een weer spiegeling zijn van wat de klant wil, en mag geenszins aan leiding geven tot pro bleemsituaties. Daarom ook dat men als klant beroep moet kunnen doen op een stabiele bouwfirma met vakbekwame ensen, die je ver- uwen waard zijn en uidelijk je wensen aanvoelen en je weten te begeleiden in het anse bouwproces, onze regio heeft Du- abrik getracht om de- doelstellingen te bereiken door in Aalst een eigen kem uit te bouwen. Het wil er met plaat selijke mensen en de ervaring en steun van een gevestigde firma zorgen voor een dyna mische en persoonlij ke aanpak. De kijkwoning aan de hoek Achterweg-Klei- straat te Aalst is uit gegroeid tot een tref punt voor kandidaat bouwers waar ze een persoonlijk gesprek kunnen hebben over hun wensen, vragen,... Durabrik laat hen de volledige vrijheid qua architektuur, gekop peld aan een onbe perkte materiaalkeu ze, en dit aan een vas te en onveranderlijke prijs. Verder geeft Du rabrik advies over be schikbare bouwgron den in de streek, refe renties uit een eigen straat, loopt men alle paperassen na en volgt men je projekt tot op de voet. Zorge loos bouwen is bij Du rabrik geen slogan. De officiële opening van de kijkwoning heeft plaats op 10 sep tember en is verder toegankelijk: dins dag, woensdag, don derdag en vrijdag van 9 tot 12.30 u. Zaterdag van 14 tot 18 uur en zondag van 14 tot 19 uur. Mare Verbeken: bestuurder Durabrik Durabrik, het bouw bedrijf met oog voor kwaliteit! «Daarmee is veel, maar zeker nog niet alles gezegd», merkt de heer Verbeken - re gio-verantwoordelijke van Durabrik - en thousiast op. «Dura brik streeft naar een gepersonaliseerde en efficiënte service, waarbij de klant altijd koning is. De meeste mensen bouwen slechts één keer in hun leven. Een ern stige beslissing! Ze willen niets aan het toeval overlaten. Met ons zijn de eventuele ongemakken tot een minimum beperkt. Bouwen wordt met ons een creatief en prettig project, de be kroning van een vlotte samenwerking tussen de bouwheer en ons team. Durabrik biedt een service naar ie ders maat, smaak en beurs. Een invester ing waar u prat op gaat... Durabrik is bouwen op vertrouwen.» Reeds bij de uitbouw van uw project staan we gratis tot uw dienst. Aan een goede inve stering gaat steeds een grondige studie vooraf. Bouwgronden, administratieve voor zieningen en bepalin gen, fiscale voorde len, leningen en bud getten, premies en verzekeringenbe slommeringen die van u veel tijd en energie vragen. De Durabrik-advi- seurs staan u met raad en daad bij en vereenvoudigen het bouwproces van bij de beginfase. Mare Verbeken, regioverantwoordelijke voor Aalst - Dendermonde. Dura brik brengt service naar ieders beurs, maat of smaak. Een zeldzaam persoonlijk cachet maakt van een huis uw thuis Een geslaagde wo ning moet een thuis zijn. In uw eigen leefruim te kan u op adem ko men van de alledaag se drukte en in stilte genieten van het fa miliale samenzijn. Uw wensen zijn zeer individueel. Gaande van een handig kook- eiland tot een zonne terras op het dak. Uw thuis kan niet aan een ander gelijk zijn. Een weldoordacht woonidee weerspie gelt een levensstijl. Alleen een architect kan uw driedimensio- nele droom projecte ren op papier. Hij ver taalt uw verlangens in een haalbare én be taalbare constructie. U kiest uw eigen ar chitect. Kent u niemand? Geen nood, de Dura- brik-adviseurs luiste ren naar uw verwach tingen en zoeken sa men met u een archi tect die net zoals u over wonen denkt. Kwaliteit maakt zich kenbaar Een Durabrik-woning is een opvallend goe de investering op lan ge termijn. Na jaren krijgt uw huis het ca chet en het boeket van oude wijn. Duurzaamheid en klasse verkregen door kwaliteit. Durabrik hanteert drie gulden regels: 1. Multigarantie. Alle gebruikte mate rialen zijn getest op hun duurzaamheid, weersbestendigheid, isolatiewaarde, enz... 2. Constructie. De ingenieurs van het Durabrik-studiebu- reau brengen de gete ste hoogwaardige bouwmaterialen op een constructieve en verantwoorde wijze bijeen. Geen proble men met breuken, vochtigheid of andere gebreken. 3. Perfectie. Durabrik staat borg voor een adekwate en preciese uitvoering van de bouwwerken, met de geteste mate rialen en op de vooraf bepaalde constructie- wijze. Durabrik ziet erop toe dat al de werken wor den uitgevoerd door gespecialiseerde va klui met een uitgele zen zin voor verant woordelijkheid. Durabrik, een partner voor uw leven. Een «alles-in» formule met een waaier aan keuzemogelijkheden Als u een druk leven leidt, weinig tijd hebt of zich onzeker voelt, bent u bij Durabrik aan het juiste adres. Durabrik kan voor al les instaan, van bode monderzoek tot en met de wandbekleding. Alleen de verhuiswa gen mag u niet ver geten. Als u een handige doe-het-zelver bent, komt u bij Durabrik zeker aan uw trekken. Bij Durabrik geeft u opdracht voor die wer ken die u zelf niet wenst uit te voeren (voegen, timmeren, tegels leggen of be pleisteren... doet u zelf!) Durabrik voert uw op drachten nauwgezet uit en adviseert u bo vendien bij uw eigen initiatieven. Op al uw vragen heb ben wij duizend-en- één antwoorden. Durabrik houdt im mers van gelukkige klanten. Het Durabrik-team: een efficiënte all round organisatie tot uw dienst - de afdeling «bege leiding»: gespeciali seerde adviseurs staan u met raad en daad bij vanaf de aanloopfase tot ver na de oplevering; - het ingenieursbu reau: onze ingenieurs waken over de techni sche aspecten en staan borg voor de strenge Durabrik- kwaliteitsnormen; - de afdeling «admi nistratie»: ons admi nistratief personeel handelt het zenuwslo pende administratie ve werk voor u af; - het Durabrik-pro- duktiebedrijf werkt enkel met eigen per soneel. Ervaren en be kwame vaklui staan in voor de volledige uitvoering van de werken, zonder tus senpersonen of onder aannemers; - de afdeling «Home finishing» bevrijdt u van alle problemen in verband met af werking.

De Voorpost | 1988 | | pagina 11