Opstal,Boonwijk en Baardegem laten zich gelden E. Daknam en V.K. Hamme doen leiders beven!! Vierde Provinciaal Waasland 22 - 23.9.1988 - De Voorpost VOETBAL nuut kon Geert De Brandt de Het leidend trio, Terjoden, ouaegem i thuispioeg naast Herdersem Wichelen en Welle heeft tij- Herdersem 2 brengen met een Voorzet- dens de voorbije speeldag In een gelijkopgaande eer- sch0t. Een werkelijk ontke- heel wat bibbergeld betaald ste helft zagen de talrijk opge- tencie thuisploeg duwde dan tegen de zogezegde mindere komen supporters de eerste de slotminuten Herdersem goden. Terjoden, tot nu toe kansen voor de thuisploeg helemaal onderuit maar de goed voor 17 treffers, kon langs De Greef en Maes naast kopbal van Pat. Hillaert kon - J- "-a~* 1 J- ojgt met sukses overgenomen worden door de goed gevolg de De Greef zodat het gelijk spel behouden bleef. 2 Opstal 1 De erg jonge bezoekende dat thuisspeler Van Kaecken- berghe diende vervangen in de achterhoede maakte de jonge en strijdlustige Opstal- ploeg hiervan gretig gebruik om alsnog thuisdoelman Willy De Wilde te verslaan. Doch verder geraakte de Opstalse jeugd niet meer zodat Wiche len met het maximum blijft staan in de rangschikking en zo de derby ingaat tegen Schoonaarde. slechts met de kleinste winst- het doel belanden terwijl de score afstand nemen van bezoekers langs Filip Mar- Baardegem dat zich knap ver- coen na een kollektieve aan- dedigde. Net als Opstal trou- val heel wat suksesrijker wa- wens dat bij Wichelen met de ren en meteen rond het half- jeugdige ploeg toch nog flink uur de stand openden met een Wichelen presteerde. Racing Boonwijk geplaatste bal buiten het be- had de meeste pech. Zij bot- reik van De Vroe. In de twee sten niet alleen op een sterke de helft zou Herdersem dan ploeg bij wie nog enkele 16- thuisploeg maar toen ook de een serieuze optie nemen op jarige "eigen produkten" scheidsrechter zijn duit in het de zege langs Dirk Veldeman rondliepen heeft op het veld zakje deed moesten de Boon- die met een grondscherend van Wichelen kunnen terug- wijkers kapituleren. schot De Vroe voor de twee- blikken op een goede wed- Sparta Appels heeft zich te- de maal het nakijken gaf. Na strijd. Wichelen, dat het knap rug herpakt en won zonder al een uur spel evenwel begon lastig had in de eerste helft, te veel problemen van FC Oudegem aan het slotoffen- kon enkel een gaatje vinden Aalst dat onderaan blijft post- sief dat al dadelijk sukses ken- langs Eric Verheyen toen die vatten. Nog onderaan deel- de toen Sven Van Gijseghem op de solo-toer ging en zo de den Schroevers Moorsel en een terugkaatsende bal in het 1-0 ruststand op het bord Opdorp broederlijk de pun- bezoekende doel kon depone- bracht, ten zodat ze ook in de rangta- ren: 1-2. Herdersem, dat nu Na de rust vlotte het toch bel niet ver van elkaar verwij- op de counter gevaarlijk iets beter bij Wichelen en het de zich van meetaf aan de derd zijn. Hetzelfde geldt werd, botste toen op een ster- was alweer Erik Verheyen die betere in deze partij. Toch trouwens voor Oudegem en ke De Vroe die zijn ploeg zijn ploeg op een verdubbe- Herdersem en voor Schoon- overeind hield. En dat was ling van de cijfers kon trakte- aarde en Rapid Lebbeke. heel goed want in de 75e mi- ren. Gelukkig maar want na- Schoonaarde 0 Rapid Lebbeke 0 Geen doelpunten ditmaal in deze wedstrijd waarbij de beide doelmannen natuurlijk een grote hoofdrol vertolk ten. Frank Roelandt (Schoon aarde) en Eddy Tonnelier (Lebbeke) mogen dan ook te recht terugblikken op een ga ve prestatie. Lutterzele 1 Berlare 4 De bezoekende ploeg toon- Bij Terjoden was de glans van de vorige wedstrijden wat verdwenen en dank zij een vroeg doelpunt van Rudy Troch op aangeven van Gino De Kerpel konden beide pun ten aan huis gehouden wor den. Wel was er overwicht genoeg voor de thuisploeg maar de-efwerkerszin die an ders zo gemakkelijk boven drijft bij de Aalsterse ploeg was nu nergens te bespeuren. Na de rust moesten de bezoe kers dan nog hun doelman vervangen terwijl bij de thuis ploeg Lieven De Knibber met een enkelbreuk diende afge voerd en vervangen door Pa trick Vijverman. De stand werd evenwel niet meer ge wijzigd. Appels 2 FC Aalst 0 R. Lebbeke 0-0. De Mey van Juventus kan de bal nog voor doel zwiepen Na een erg slordige wed strijd is Appels er dan toch in geslaagd om beide punten thuis te houden en dat was dier.de gewacht tot aan de rust alvorens de Berlaarse spits De Cock de score kon openen. Na de rust kwamen de fysiek sterkere gasten dan nog wat meer het spel opeisen en kort na de rust verdubbel de Peter Van Impe via de rug van de thuiskapitein de stand. Ronny De Cock tekende even nadien nummer drie aan en pas dan kon de thuisploeg enig weerwerk verrichten. Franky Van Beveren zorgde voor 1-3 en Mare Rombouts miste nog een strafschop zo dat de aansluitingstreffer mis schien wel binnen het bereik gelegen had van Lutterzele. Het technisch sterker Berlare Schoonaarde (vh) man. Na de rust voerde de man in het zwart enkele num mertjes op die door het Boon- w wel het bijzonderste dat kon wijk-bestuur niet genomen wijl bij Boonwijk Guy 01- Racing Boonwijk nog lang zal onthouden worden. Bij Aalst werden. Het begon nochtans brecht langs achteren onder- heugen. goed voor Boonwijk met een uit werd gehaald maar hij zélf Mabp Stfvfi doelpunt van Erik De Wandel de gele kaart kreeg. Ref op aangeven van Frank Koe- Hautman, duidelijk het noor man maar een strafschop om- maal katastrofaal werd het den én de teugels kwijt i voor Boonwijk toen de thuis- maakte dan maar snel eet ploeg op 3-2 kon komen ter- einde aan deze wedstrijd die' vloog Rudy Roelandt ai na 10 minuten naar de kant wegens een rode kaart maar ook te gen deze den man kon de thuisploeg in de eerste helft niet tot scoren komen. Al mi evenwel kon de klus dan even goed op voorsprong trappen later toch definitief afmaken zodat beide punten binnen langs William Janssens die met het hoofd er 1-4 van maakte. dal de bal op de hmd kwam T ,s de k, d in van een uitglijdende Boon- „7 j sten Dirk Raes, Dirk Saeys en wijkspeler Van Den Bossche houden. Christiaens wel op eeni haar bracht Welle weer langszij. Hoogeinde - W.S. Meerdonk Na de rust begon de ref zich 1-1 meer en meer in de kijker te BlJ Hoogeinde blijven de blazen. Eerst gaf hij de thuis- doelwachtersperikelen verder bord wilde, werd in al haai ploeg nog een strafschop om- duren. Nochtans meent men enthousiasme nog in extremis dat Geny Blindeman de bal st.-Gillis dat men nu met bijgehaald door de zoete be- ontzette buiten de strafschop- Qert Vereecken een waardig zoekers, toen de verdediging ven op een schot van Saeys op zone zodat Welle naast opvolger heeft gevonden voor bij Heikant in gebreke gevoir aangeven van "de Witte" Van Boonmjk kwam nadat het Verstrepen. De goed keepen- den werd toen Mare D'Hol tweede Boonwrjkse doelpunt dc Vereecken moest zich lander de gevaarlijke Diellt- was gevallen op slag van ru- evenwel na een twintigtal mi- man moest haken in de fatale sten langs De Wandel terwijl „uten in deze wedsln,d ge- de voorbereiding op naam wonnen geven op een kwam van Christiaens. houdbare kopstoot van Smet, Boonwijk ging na deze ge- waard0or Meerdonk meteen lijkmaker op zoek naar de voorsprong kon komen, zege maar elke fase voor het Hoogeinde dat repliceerde tmncnru»! uinrH nn nnhpnninp. na elk een mooie gelegen heid. De bezoekende portier Martin Van Haele bleef ook nog gedurende de tweede helft ongeslagen maar moest zich tenslotte gewonnen ge- Huffel. Na een penaltyfout op Francois Frans door Erik Ca- trysse mocht thuisdoelman Laenens dan zijn ploeg voor- I Terjoden Schoonaarde - R. Lebbeke 0-0. Thuisspeler Van Hauwermeiren kwam net iets te laat Baardegem (vh) Welle 3 Boonwijk 2 Racing Boonwijk voelt zich bestolen door referee Haut- sing te zien vallen toen Man Van de Velde op voorzet van Hans Van Lijssebettens de thuisploeg 2-1 had weten te brengen maar de thuisploeg die nog ruimere cijfers op het zone. De elfmetertrap werd door Dieleman zelf keurig omgezet in de 89* min. zodat Moerbeke nog een puntje kon meepikken uit Zele. Al kwam dit in de toegevoegde tijd nog thuisdoel werd op onbegrijpe- |angs Verlackt en Moerloos in gevaar toen Etienne Caste- lijke manier döör Hautman je Meerdonk-defensie afgebroken. Zelfs een straf- we| nog en^ie keren bedrei- scbop werd geweigerd. Hele- leyn nog alleen voor De Bra bander verscheen, doch deze Spannende speeldag aan de de rond het halfuur de score openingsgoal dan via achter- top van deze Wase reeks. Dat langs Benny Van Cleemput eenvolgens Patrick De nieuwe achterstand toen Pa trick De Roeck ook al met thuisploeg. Deze hulp van de klaarkijkende vader kon men bij de thuisploeg best gebrui ken en reeds vrij vlug in de tweede helft kon Verschaffeit wing allicht net op tijd en en via Yvan De Keyzer werd een vrjje trap afdwingen die voor de rust, maar de laatste met de voet nog red- gelijkmaker zat er evenwel niet meer in voor de koffie. Na de pauze maakte dan de kersverse vader Bruno Ver schaffeit zijn optreden bij de ding wist te brengen. - S.K. Loke- Straatje Stekene - ren 3-2 Bij S.K. Lokeren was met begrijpelijker wijze niet 11! spreken over de uiterst zwak! ke leiding van ref. Heerwegl' Liefst zes spelers kregen e« geel karton onder de neu geduwd. Pascal De Jaeghere.; blijven de spelers nu wellicht weer wat harder op het gas door Van Kemzeke via de Freddy Apers, Danny Vat gele kaarten vroegtijds zijn maats mocht voorgaan naar de koffie na twee overtredin gen op De Roeck en Van de Neucker. Toch al een hele prestatie van dit V.K. Hamme dat het de ruststand kon bereiken met een gelijke score. Wie nu dacht dat V.K. in de tweede helft en met 10 spelers direkt na de reeks knappe suksessen Wilde zich telkens met het de netten werd geknald: 1-1. bij de aanvang van deze com- voorbereidend werk bezig- Na dit gelijkstellende doel- petitie. Al dient ook evenwel hield kon grote Yvan de punt Was het toch weer Meer- gezegd dat nieuwkomer Ham- groen-witten op een veilige 5- donk dat het laken naar zich me wellicht niet zo zwak uit- 2 voorsprong brengen. Al- toe probeerde te trekken valt als algemeen werd veron- thans dat dacht men bij de |angs De paradez maar een dersteld, hetgeen dit resultaat thuisaanhang. Niets was ech- attente Vereecken in het ter minder waar want een thuisdoel kwam enkele keren wel toch op achterstand toen nooit afgevend Daknam zou goed tussenbeide en toen hij Ronny Van Kerschaever op in de slotfase van deze wed- dan toch éénmaal dreigde ge- een strijd nog gevaarlijk dicht na- klopt te worden werd hij door Doeltjeskermis aan de Dur- deren toen eerst Hoevaert z,jn verdedigers bijgestaan op me, die het talrijk aanwezige met een mooie lob Malfliet te de lijn. Zo eindigde deze wed- 8^1! na® en nadien v.an strijd dan op een 1-1 gelijk spel en dat werd door beide nog maar eens aantoont. V.K. Tielrode - E. Daknam 5- was dan voornamelijk te wij- die na een vrij verwarde fase Gercq, Dominique Van de een vrije trap, de paal trof met beide voetjes op de grond geduwd. En terwijl Carl De bezoekende doelman tegen ten aan het strijdershart van toch als eerste bij de bal kon Velde, Danny De Ruyte en voor de thuisploeg. Dat V.K. Jnr,J- ~-L t— - beide nieuwkomers, V.K. en meteen William Van den Erik Van Guyse telkens op Hamme een sensationele Hamme en E. Daknam die Broeck kon verslaan. een beresterke Patrick Thie- ploeg is en blijft, onderstreep- resp. White Boys en V.K. Waasmunster zocht dan na rens botste, kwam er op het te Walter Meert dan nog maar Tielrode meer dan het vuur (jeze ernstige verwittiging di- einde van de wedstrijd nog eens in de slotfase van de aan de schenen legden. White „ja naar de gelijkmaker en een anti-climax met ref. Cop- eerste helft toen h,i mel <"ce Boys moest zelfs tot in de het kon deze doelstelling dan pens in de hoofdrol. Eerst toegevoegde tijd wachten om ook bewerkstelligen toen weigerde hij de thuisploeg de twee puntjes in eigenhuis Jean-Marie Engels een straf- een strafschop toen Patrick te houden In Zele moet Hei- sehop voorbij Wim Bnjs kon De Clercq in de grote recht- kant voorlopig de rol lossen knaUen nadat hijzelf de oor- hoek onderuit ging maar even na een puntendehng tegen E. zaak was geweest van deze later werd er dan wel naar de Moerbeke dat nu toch ook elfmetertrap. stip gewezen zij het dan voor eindelijk op peil lijkt te ko- Ha de rust dan een klein over- Verrebroek. ue1jNeLa'sWaaSmimSteri^n ™cbt va° Sparta dat keu"8 Een duwfout op thuisspeler Kieldrecht trouwens. De opgevangen werd door gren- Franky Schatteman waardoor heidejongens wonnen tegen zejoze inzet van de jonge be- deze met de hand tegen de bal Olymp,a Rupelmonde terwijl ploeg. Het werd aankwam, werd als opzette- aan de grens w Kieldrecht dan ook een moeilijk te ver- |jjk beschouwd en aangezien Eksaarde geen kans werd ge- werken dobber wanneer Pa- deze fase zich aan de rand van laten. Terwijl Meerdonk een lrjck De Boom na een eollee- het 16 meter gebied afspeel- eerste puntje in deze nog jon- neïe thuisaanval zijn ploeg de, was dit de ideale manier ge kompetitie wist te behalen diep in de tweede helft beide Voor Bruno Lardinoit om zijn bij Hoogeinde blijft E. Verre- punten kon bezorgen. ploeg via deze strafschop NuVETS H. Sinaai - Verrebroek 1-1 Z nelgemeente weer een mooie Eendracht Verrebroek blijft vólgende tumult werd dan be- puntendehng behaald door de toch wel verbazen Nu weer grijpelijker wijze niet meer jongens van secretaris Van konden de polderjongens te- geSd zodat het gelijkspel Wiele zodat zij toch bovenaan gen Herleving Sinaai een ge- gehouden bjeef in deze wed- de rangschikking blijven mee- hjkspel afdwingen dat hen strijd draaien. In deze richting be- hoog in de klassering houdt. weegt zich nu ook Straatje Dé kentering waardoor Ver- White Boys - V.K. Hamme 4-3 Stekene. Na een wat minder rebroek deze geslaagde meta- v.K. Hamme heeft op het gelukkige aanhef wint de morfose heeft ondergaan is St.-Niklase White Boys bijna ploeg van trainer Bracke nu wellicht het tot doelman pro- voor dé stunt gezorgd van toch weer tegen S.K. Lokeren moveren van Patrick Thie- deze speeldag en wie weet hetgeen toch een referentie rens. Wat deze ex-veldspeler misschien wel van de kompe- mag genoemd worden die van geel-blauw nu elke zon- titie. Want wie zal kunnen aangeeft dat met dit Straatje dag uit zijn mouw schudt is voorleggen dat men met wellicht ook rekening zal ongelooflijk. Ook op het veld slechts 10 spelers de groen- moeten gehouden worden in van Sinaai was hij in de eerste witten uit St.-Niklaas tot in de de afrekening. helft weer niet tot een knieval toegevoegde tijd zou kunnen Sp. Waasmunster - 01. Rupel- bereld' Dil.0ndanks H. staande "l? monde 2-1 woede pogingen van Gernt Het begon nochtans goed n Braem en Danny De Ruyte. voor de White Boys want na De jonge techiusche ploeg De tweede meevaller bij Ver- 17 minuten kon Patrick De van Olympia Rupelmonde rebroek, Bruno Lardinoit Roeck op aangeven van Filip heeft na een wedstrijd waarin zorgde er dan verder voor dat Van Lijssebettens de thuis- r\ ^eel. *at zi^n ploeg 00k vooraan steeds ploeg op voorsprong zetten, had tenslotte toch het hoofd 0p vinkenslag bleef liggen. Zo v.K. Hamme dat zich door moeten buigen tegen Sparta diende Herleving Sinaai tot deze vroege opdoffer echter Waasmunster. En wanneer de ruim een uur ver in deze wed- njet uit het lood liet slaan, bordjes na de reglementaire strijd te wachten alvorens het zorgde dan rond het halfuur 90 minuten in evenwicht had- op voorsprong kon komen Voor een eerste sensatie toen den gehangen dan zou elkeen jangs Erik Van Guyse die na Rudy Quintelier met een van het nnm opgekomen pu- een hele reeks hoekschoppen knappe vrije trap beide ploe- e *>et daarmee ééns zijn dan toch uiteindelijk de juiste gen weer naast elkaar bracht, geweest. richting vond. Toch ontsnapten de Wuitens Olympia Rupelmonde open- Terwijl Herleving na deze enkele minuten later, aan een Hoey, Ronny Van Kerschae ver, De Maesschalck en Ger ry De Wolf waren bij de; «prijswinnaars» De thuis ploeg die deze wedstrijd moest winnen wilde men niel in de achtergrond verzeilen kwam na een kwartier even voor de 70" minuut om op voorsprong te komen. Dan pas immers kon Peter Gilbert, die ingekomen was voor Said, Hamme-portier Quintelier verslaan. Amper twee minu ten later zag het er dan wel erg bedenkelijk uit voor V.K. Hamme dat dezelfde Gilbert na een fout op hemzelf een strafschop ook al feilloos zag omzetten, waardoor de bord jes 3-1 aanwezen. White Boys dat nu wel dacht dat de wed strijd gespeeld was, realiseer de zich niet al te best dat amper vier minuten later de Hamse gasten terug langszij stonden. Eerst kon Benny Waegemaeckers na enig kunst- en vliegwerk in drie tijden de thuisdoelman ver slaan en nog een twee minu ten later werd Mare Van Brussel té fel getackeld door Geert Rooms in het 16 meter gebied en het was Marc Van Brussel zelf die met deze strafschop beide ploegen weer naast elkaar bracht. Terwijl elkeen zich dan al verzoend had met dit gelijkspel dacht Yves Van de Neucker er blijkbaar anders over want hij scoorde ruim in de toegevoeg de tijd een pracht van een doelpunt dat zijn ploeg nog in extremis de zege opbracht in deze wedstrijd. Voor White Boys komt deze waarschu- partijen als juist aanzien. Heikant Zele - E. Moerbeke 2- 2 Zo spannend als deze wed strijd begon zo spannend ein digde hij ook. De thuisploeg opende dan ook reeds na iets minder dan twee minuten de score langs een «lange af standstreffer» van Mare Der weduwen die vanop zo'n 35 meter De Brabander onderuit haalde. 1-0. Pas terug gestart of daar kwa- aangeven van Apen thuisdoelman Pieters het na kijken gaf. Straatje moest dan gedurende de hele eerste helft aan achtervolgen denken es het was pas op slag van rust! dat Erwin Van Camp hierin slaagde en na een hoekschop van Sparkier de bordjes teni| in evenwicht kon hangen. Na de koffie gingen de pop pen dan al vlug aan het dan sen. Amper één minuut va mocht Straatje immers een strafschop nemen toen Andrt Smet foutief gestopt werd en; Regi De Maeyer de elfmeter- trap benutte. S.K. Lokeren kon van deze eerste opdoffer gelukkig no{ vrij vlue zich weten te herstel tot einde in deze hoe kan het den Branden met een vrije anders, boeiende wedstrijd, trap die overal mocht gezien Dat Daknam zich zeker geen worden, de Lokerse ploeg kopje onder zou gaan, kwam meeloper voelt bewijst weeral tocb de aansluitingstreffer be- bedrogen uit. Het lukte de het feit dat het openingsdoel- zorgde. Daar bleef het echter thuisploeg dan ook niet tot punt in deze partij langs hun bjj z(Xjat er net geen punten- 1- nn. kant viel, toen De Maes- deling inzat voor de bezoe- schalck met een perfekte lob kende inzet, thuisdoelman Malfliet kans loos liet. Veel plezier beleeft S.K. Kieldrecht - Eksaarde 3- de Daknam-delegatie niet aan 1 deze voorsprong, want enkele in een ware propaganda- minuten later lepelde de beste match voor het voetbal heb- man op het veld, Carl De ben deze twee toonaangeven- Wilde, het leder haarfijn tot de clubs uit vierde provinciaal bij André De Puyseleir en het beste van zichzelf gege- deze kon met het hoofd mooi Ven. Reeds in de zesde mi- de gelijkmaker netten. nuut kwam de thuisploeg iet- Amper was Daknam beko- wat gelukkig op voorsprong men van deze thuistreffer of toen bezoekend doelman Van daar lag nummer twee al in de Driessche verslagen werd Lokerse netten. André De door een eigen verdediger. Puyseleir was onderuit ge- Eksaarde herstelde zich ech- haald in de zone van de waar- ter vlug van deze opdoffer en heid en Kurt De Caluwé ken- er was een uiterst gave presta- de geen genade met de nieuw- tie nodig van thuisdoelman $er, maar ze waren minder die door Regi De Maej«: komers. 2-1. Peter Buytaert om tot aan de suksesvol. Zo was er nog een foutloos werd benut. 3-2. if Daknam moest zelf de beker rust de nul op het bord te goede thuispoging van Jo Van een woelige slotfase waar bet in deze eerste helft tot op de houden. Eetvelde op de paal en het bodem ledigen toen Carl De Na de pauze dan, was het nipt over de dwarsligger Wilde nog eens op avontuur geluk weer voor de thuisploeg gaand staalhard schot van trok en hij opnieuw André De toen Benny Gaeyé een klein Casteleyn waaraan het thuis- Puyseleir de 3-1 in de schoe- misverstand in de Eksaardse publiek zich kon optrekken, nen schoof, wat dan ook met- verdediging kon uitbuiten en Na de rust begon Moerbeke een de ruststand betekende, zijn ploeg op 2-0 kon bren- dan weer sterk langs Diele- Na de pauze bleef het dan gen Eksaarde dat nu besefte man die gevaarlijk kwam op- eerst een kwartier betrekke- dat het wat aan deze situatie zetten voor De Maesschalck lijk rustig voor beide doel- moest gaan doen, kon dan die zich nu niet meer opzij liet mannen, maar dan werd langs de snelle Chris De Cock drummen. Een kwartier voor thuisdoelman Malfliet ook toch de aansluitingstreffer tijd dan dacht men de beslis- voor de tweede maal gepas- lukken, maar het was tenslot- seerd toen Hoevaert een te toch Kieldrecht dat langs strafschop keurig omzette, die de al even snelle Benny Clayé even voordien zelf op hem uiteindelijk de ruime eind-' was gemaakt. 3-2. stand kon bewerkstelligen in De thuisploeg zag het gevaar deze faire partij waarin ref. men de suikerjongens weer len en toen na een hoekschop langszij langs Gerry Dielle- Mark Van der Haegen gelijk man nadat thuisdoelman De kon stellen, maar tegen eer Maesschalck lichtjes gehin- tweede strafschop even derd werd. 1-1. dien, konden de moedige te- Deze regelmaat van scoren zoekers natuurlijk niet Cf werd, gelukkig voor ons, niet Sparkier die in de rug wtr<! behouden en de doelkansen geduwd was de aanleidiflj werden evenwel niet schaar- van deze tweede strafscltf merendeel van de opgesomd gele kaarten vielen, mistit voor de thuisploeg de ingevfJ- len Audenaert dan nog etf reuzekans maar ook de Lo; kerse «reus» Robert Barank zat nog gevaarlijk dicht tegesj de gelijkmaker. Een gelijk maker die wellicht de juiste weergave was geweest van -le ze ontsierde wedstrijd. Mare Steveliud.

De Voorpost | 1988 | | pagina 22