Mini Rupel en Veile Chelsea zetten ambities kracht bij ZVCDe Cafetariaboys Stekene N.O.M.B.-Kern Dendermonde N.O.M.B.-kern D.S.D. De verwachte leider... kHÉVNÜRlCkX De Voorpost - 30.9.1988 - 31 ZAALVOETBAL Temse Liga In de hoogste reeks van de Temse Liga was er de voor bije speeldag weinig bedrij vigheid. Op de nieuwe neder laag van H.S.V. tegen Blauw wit na, genoten de tenoren van een weekend rust. Weinig nieuws dus uit eerste, maar zo veel te meer uit tweede. In deze reeks heeft Mini Rupel door een knappe zege tegen KWB-Kruibeke meteen de ti- telambities meer dan kracht bijgezet. Er rest Mini Rupel nu nog maar een tegenstander die klein gekregen moet wor den en dat zijn de mannen van Real Ter Walle. Deze ploeg won zelfs twee maal de afgelopen speeldag, vraag het maar eens aan Shalke en De Pelikanen. Nog andere toonaangevers in deze reeks, de Zeehond en Z.V.T. Bridge deelden de punten zodat zij niet meteen in de achtergrond verzeild ge raken maar toch in de buurt van de leiders blijven. Nog een puntendeling viel geno teerd te worden. Maar dan wel iets meer onderaan waar De Palm Boys en Appels- voorde door deze uitslag nu de Pelikanen en Shalke een beetje verrassend alleen ach terlaten op de laatste plaatsen. In reeks 3 A blijkt geen einde te komen aan de over macht van W.R.F.S. Nu weer won de ploeg met de gekke afkortingen van KLJ Temse en blijft dus met het maximum torenhoog in de rangschikking staan. Olympia en De Snorkels, jawel, de dichtste belagers van de lei ders wonnen ook opnieuw te gen resp. The Kermits en De Rockers zodat de kloof nog steeds te overbruggen valt bij een eventuele misstap van W.R.F.S. Spannend in deze reeks was ook het treffen tussen Geel en Blauw B en Kramp II te noe men dat door eerstgenoemde met lichte voorsprong afgeslo ten werd waardoor Geel en Blauw stevig in de midden moot verzeild geraakt. In reeks 3 B valt natuurlijk de monsterscore op van Mer cator tegen de Brandweer. Deze laatste ploeg die steeds aanwezig is met de Olympi sche gedachte, meedoen be langrijker dan winnen, kreeg nu 25 doelpunten te slikken. Beterschap wordt hier ver wacht wanneer er gespeeld za! worden met een vuurbal... Sportkring Temse, nog een nieuweling in het kompetitie- gebeuren, trok fel van leer tegen de ondergronders van de Koolmijn maar moest toch de zege nog logischerwijze aan de mijnjongens laten. Maar wat gezegd van S.O.S. Veile Chelsea dat eveneens als nieuwe ploeg diepe sporen weet te trekken bij de geves tigde waarden. Nu beet Mini Ster in het zand van de jeugdi ge ploeg van de Veile die wellicht de revelatie wordt van deze kompetitie. Leenheer kon samen met Geert Verhelst hun ploeg langszij brengen. Ruststand 2- 2. Na de rust alweer gelijkop- gaande ploegen die elkaar al tijd bestookten met enige ge vaarlijke akties. Twee daar van gingen bij de Zeehond voorbij doelman Van Hoey- landt Bert langs bezoeker Gert Claus maar ook de thuis ploeg liet zich niet onbetuigd en Margino De Kerf kon sa men met De Buyser Gunther de Zeehond langszij brengen. sche bezoekende zege op het bord verscheen in sporthal Tilroda. FC Rocker Snorkels Real Ter Walle Shalke Duidelijk klasseverschil in deze wedstrijd. Ter Walle bleef niet langs de kant staan en via hun kapitein Peter Schippers konden zij aanvan kelijk op voorsprong komen. Een voorsprong die nadien door Robert Temmerman (4), Peter Matthijssens, Luc Reyntjens, Luc Verhegge en Martin Vleyminck nog zou worden opgetrokken naar ne gen eenheden voor de pauze. Ondertussen hadden ook de bezoekers van Shalke wat weerwerk kunnen laten zien en langs Raoul Van den Bos sche en Johan Gosselin toch vier maal suksesvol konden zijn. Na de rust timmerde Ro bert Temmerman dan Shalke helemaal vast voor eigen doel en met vijf nieuwe treffers zette hij de reeks van zijn ploeg verder die tenslotte werd afgerond door Peter Mathijssens, Guy Van Gave re en Luc Verhegge. De Zeehond 4 Bridge 4 Spannende topper in twee de afdeling die uiteindelijk op een gelijk spel eindigde. Ook in de eerste helft konden bei de ploegen geen afstand ne men van elkaar. Gunther Van Damme en Pascal Buytaert scoorden voor De Zeehond maar ook Bridge liet zich niet onbetuigd en Ronny De Nieuwe zege voor de Snor kels die uiteraard hun klasse ring gevoelig verbeteren. Danny De Vos maakte in de aanloopperiode het verschil met drie doelpunten op rij terwijl de Rockers enkel langs Pierre De Schepper de eer konden redden. Na de rust botste de goed spelende Ro- ckerploeg dan op het Iers ta lent van James Mackin die met vier doelpunten het ver dere lot bezegelde van De Rockers. Deze laatsten kon den langs Raf Nonneman en Pierre De Schepper nog wel wat terugdoen maar het laat ste woord in deze erg sportie ve partij was voor Bert Moens en Franky De Gendt die het Snorkeltotaal op negen brachten. Shalke 82 4 't Vlietje 5 Zeer goede wedstrijd van de thuisploeg die de sterke bezoekers van Stijlpub 't Vlietje tot in de slotfase in bedwang wist te houden, 't Vlietje was in de eerste helft evenwel vrij vlot kunnen uit lopen toen Mare Smet en Marc Felix vier maal thuis- doelman Coppieters hadden weten te verslaan. Franky Vaerendonck van de thuis ploeg zette dan zijn ploeg op het goede spoor net voor de rust en na de pauze pikten Johan Gosselin, Raoul Van den Bosch en nogmaals Fran ky Vaerendonck hun wagon netje aan. In een prangende slotfase kon bezoeker Mare Smet dan de zege voor zijn ploeg op het bord brengen. Pelikanen Real Ter Walle HSV Temse 5 Bl.-Wit Melsele 8 Blauw-Wit Melsele blijft de onregelmatigheid zelf. Nu weer werd gewonnen van HSV Temse nadat er eerder tweemaal een verliesbeurt aan te pas kwam. In' een ge- lijkopgaande eerste helft kon de thuisploeg scoren langs Marc Lyssens, Davy Maes en Mustapha Yilmaz. Terwijl Blauw-Wit op gelijke hoogte kon komen langs Carl Moens, Philippe Defosez, Van Stap pen Kris en Mare Santon. Het was dezelfde Mare Santon dan die in het begin van de tweede helft samen met Gino Catthoir de beslissende kloof kon slaan voor Blauw-Wit ter wijl H.S.V. toen niet verder kwam dan een tegendoelpunt van Davy Maes zodat de logi- In een erg faire wedstrijd hebben beide ploegen het beste van zichzelf gegeven. Real Ter Walle onderstreepte de ambities langs Luc Verheg gen, Dirk Vaerewijck en Ro bert Temmerman in de eerste helft terwijl bij de thuisploeg Frank De Cock de Pelikanen tot in het wiel van Ter Walle kon brengen. Rust 2-3. Na de pauze kon Frank De Cock bij de thuisploeg nqg driemaal scoren op aangeven van Wlfried Nicque en Raoul Wa terschoot maar een verbluf fende Kruibeekse Ter Walle- ploeg knalde zich naar de ze ge langs Vaerewijck en Tem merman. Geel Blauw B 4 FC Kramp II 3 Aan de rust gaf niemand nog een stuiver voor de kan sen van FC Kramp II want rond dat tijdstip stond de ploeg uit Temse reeds met 4-1 in het krijt, nadat bij de thuis ploeg Rudy De Beule, Jean De Lamper en Francky De Roeck suksesvol waren ge weest terwijl Kramp Il-spits Werner Vermeiren in een voor hem nieuwe omgeving het doelpunt voor zijn ploeg kon netten. Na de rust was de ploeg uit Temse echter aange past aan de Dulpop-zaal en Werner Vermeiren bracht sa men met Bert Blommaert FC Kramp II in het zog van de thuisploeg. Appelsvoorde 4 De Palm Boys 4 Door dit billijk gelijk spel in deze partij halen beide ploegen hun eerste puntjes uit de nieuwe kompetitie. In de eerste helft wist Appelsvoor de zich de sterkste langs Fran ky De Rechter en Frans De Mol terwijl de Palm Boys langs Willy Van Brussel in de race bleven. Na de pauze dan toch een wat gevaarlijker Palm Boys tussen de lijnen. Armand De Kerf, Willy Van Brussel en Hugo De Gendt gaven de Palm Boys zelfs even uitzicht op de zege maar Franky De Rechter verdeelde in zijn eentje de punten. De Koolmijn 8 Sportief Temse 2 Voor de bezoekers was het een eerste confrontatie met het competitie-voetbal. Daar maakte De Koolmijn langs Frankie Rotthier, Van Haute- kerke, Thijs en D'Hondt gre tig gebruik van om aan de rust monsterscore bereikt werd. reeds veilig op voorsprong te komen. Voor Sportief Temse kon Raf De Rijck samen met J.P. De Smet in de tweede helft ervaren hoe een kompe- Zaalvoetbal voor dames. Kantoor De Clippeleyr speelt in de Hamse Liga (vh) ge tijd weten overeind te hou den maar tenslotte moest hij ook het hoofd buigen voor Eddy Vernimmen die hem nog tweemaal tot een knieval dwong. Mercator 25 VK Brandweer O Monsterscore voor de thuisploeg tegen de spuitgas ten uit Temse. Reeds aan de rust kon worden gesteld dat Mercator zou afstevenen op een vlotte zege. Van Cleem- put en de familie De Roeck brachten immers dan al de 12- 0 op de plank. Na de rust werd Brandweer-doelman Dirk De Bruin dan verder op de proef gesteld door de thuisploeg zodat nog een rust langs Koen Verbruggen Geel Blauw B de aansluitende treffers op Lindenboom het bord brengen. De tweede Kramp II helft werd dan weer door een KLJ Temse ongrijpbare Van Steen Yvan The Kermits ingezet met twee doelpunten FC Rocker terwijl Regi Van Royen Chel- Freinetsjotters sea verder naar de zege hielp. Want hoe hard de thuisploeg Reeks 3 B zich nog inspande, het kon Mercator Chelsea-doelman Wim Smet SOS Veile Chelsea slechts tweemaal meer ver- Minister slaan in deze tweede helft De Koolmijn langs Kurt De Cauwer en Jur- Spionkop KSV gen Van Cleemput. Eenhoorn 4 De Lindeboom 1 Dit Bazelse onderonsje werd vlot gewonnen door de titiedoelpunt smaakt maar thuisploeg die met Jan Van tenslotte was het laatste Gijsel de beste schutter in hun woord toch voor de onder gronders langs Frank Rotthier en Peter Van Hautekerke. KWB Kruibeke Mini Rupel midden hadden. Reeds in de eerste helft kon de schutter met dienst tweemaal Linde boom-doelman Charel Van Haver verslaan. Na de rust kreeg hij dan de steun van Mini Rupel bevestigde zijn Freddy Russche zodat de titelambities door het even- stand vlug 4-0 werd. Pas dan eens sterke KWB-team te ver- kon de bezoekende ploeg via slaan in een snelle en span- Patrick Joossens de eer weten nende wedstrijd. Voor de rust te redden, konden beide partijen immers geen afstand nemen van el- Minister 4 kaar. Luc Van Osselaer en SOS Veile Chelsea 6 Peter Van Polfliet scoorden Verrassende nederlaag van eerst voor K.W.B. maar even Mini Ster tegen de jeugdige nadien zorgde Eddy Vernim- bezoekende ploeg uit Temse. Reeks 3 A men er samen met Rudy Van Van Steen Yvan bracht voor W.R.F.S. Landeghem voor dat de zaken Chelsea de eerste doelpuntjes Olympia terug te herdoen waren. Na aan en toen Benoit Suy kon Snorkels de rust zou thuisdoelman opdrijven naar 0-3 kon de Eenhoorn Dirk Goossens zijn ploeg lan- thuisploeg nog net voor de Su*r0 Stand na de vierde speelweek Reeks 1 Nova Verh. Hoskens Tornado Rupelboys SOS Veile Jeugd Groene Wandeling I Vriendenkring St.-N. FC Kramp I Conf. De Ryck Blauw Wit Melsele HSV Temse SOS Veile Recr. 3 2 3 2 Reeks 2 Mini Rupel Real Ter Walle De Zeehond KWB Kruibeke Bridge 't Vlietje Groene Wandeling II De Keyzerboys De Palm Boys Appelsvoorde De Pelikanen Schalke 82 4 8 4 7 7 6 4 5 4 5 3 2 3 1 4 1 4 1 3 0 3 0 River Plate Geel Blauw A Sportkring Temse SOS Veile Sportief Brandweer Temse Midweek Firap V.M.I. Gemeentepersoneel Atlet. Ter Walle Houtbriel Aspro Bruis Kiro JB-Team AK Ketels Verbruggen De Uil Vrij PMS Club 67 Fair Play Boys Bayern Noens FC Schrijberg IJskreem V.D. Walle 4 4 4 4 3 2 4 2 4 2 3 0 3 0 4 7 4 6 3 4 4 4 3 4 3 3 2 2 2 4 2 4 2 3 2 3 2 2 1 2 1 2 2 2 2 2 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 1 0 0 0 MINIVOETBAL Wedstrijden Afdeling 1 Autocars De Ras-Okapi Minisparta-Sportivo Mikeno-Botterboys Centrumsjotters-Huize Goossens 't Zwijgerke-Tuitvrienden Caxtus-Kastelein Filosoof-Blauwe Duivels Afdeling 2 Pappenheimers-St. Arnout J.Z.Klub-Lada De Reu Rond Punt-MVC Mouton Chiro Wieze 1-Regent Boys Chiro Wieze II-Young Boys Rijkswacht-OKA KSA Dolly Shoe-Caf. Oudegem Romeo Bobbys: vrij. Stand 1' afdeling: 1. Botterboys 2. H. Goossens 3. Blauwe Duivels 4. 'tZwijgerke 5. Sportivo 6. Okapi 7. Caxtus 8. Mikeno 9. Centrumsjotters 10. Kastelein 11. Filosoof 12. Minisparta 13. Autocars De Ras 14. Tuitvrienden Stand 2' afdeling: 1. DollyShoe 2. Chiro Wiezei 3. Rond Punt 4. OKA KSA 5. St. Arnout 6. Chiro Wieze II 7. LadadeLeu 8. MVC Mouton 9. Rijkswacht 10. Regent-Boys 11. J.z.Klub 12. Romeo Bobbys 13. Young Boys 14. Caf. Oudegem 15. Pappenheimers 6- 9 4- 8 4-11 2-16 8- 1 10-0 FF 1-13 2-6 4-4 7-5 6-2 7-2 4-8 5-1 2 2 0 0 29 5 4 2 2 0 0 22 3 4 2 2 0 0 21 4 4 2 2 0 0 13 4 4 2 1 0 1 11 7 3 2 1 0 1 12 9 3 2 1 1 0 13 8 2 2 1 1 0 11 14 2 2 1 1 0 7 20 2 2 0 2 0 4 15 0 2 0 2 0 4 20 0 2 0 2 0 7 13 0 2 0 2 0 7 15 0 2 0 2 0 2 26 0 3 3 0 0 26 4 6 3 3 0 0 15 8 6 3 2 0 1 22 16 5 3 2 0 1 18 13 5 2 2 0 0 14 4 4 3 2 1 0 15 9 4 2 10 1 9 8 3 2 1 1 0 16 13 2 3 1 2 0 11 16 2 3 1 2 0 9 23 2 2 0 11 6 12 1 2 0 2 0 6 9 0 3 0 3 0 8 19 0 3 0 3 0 7 17 0 3 0 3 0 11 21 0 Na drie speeldagen staat Kleding Octaaf als eerste geklasseerd. De Lebbeekse ploeg die in het tussensei zoen nog voor versterking gezorgd heeft, laat onmid dellijk haar titelambities gelden. Verhofstadt en Minishotters zijn verrassend medelei ders en beogen eveneens een goed klassement. Sportwereld geeft als nieuweling een goede indruk en schijnt niet veel anpassing nodig te hebben. Givana liep al een nederlaag op in de eerste match tegen De Markt, maar de ploeg van Guy Legat gaat nog gebukt onder de schorsingen van vorig seizoen. Toch zal ermee serieus rekening moeten gehouden worden als weldra Aerts en De Bleecker opnieuw zullen aantreden. Zwambershof en De Markt worden vast moeilijk te omzeilen klippen voor de koplopers. Honky Tonk en M.V.C. hadden al een zwaar program ma af te werken, maar komen zeker in de sub-top. Dé verrassing van de eerste drie speeldagen is zeker Quick Shop dat nog geen punt heeft. 8 Eves en DVV sprokkelden wel al puntjes en willen de laatste plaats laten aan Dendermotors of Snuffelaartje. Uitslagen M.V.C. -Minishotters Snuffelaartje-Verhofstadt Kleding Octaaf-Eves Sportwereld-Dendermotors De Markt-D.V V. Zwamberhof-Quick Shop Givana-Honky Tonk Rangschikking 1. Kleding Octaaf 2. Verhofstadt 3. Minishotters 4. Sportwereld 5. Zwamberhof 6. Givana 7. De Markt 8. M.V.C. 9. Honky Tonk 10. Eves 11. D.V.V. 12. Dendermotors 13. Quick Shop 14. Snuffelaartje 4-11 1-7 13-5 9-3 10-0 ff 5-4 9-7 3 3 0 0 29 10 6 3 3 0 0 21 6 6 3 3 0 0 17 6 6 3 2 1 0 18 16 4 3 2 1 0 17 12 4 3 2 1 0 16 13 4 3 2 1 0 15 3 4 3 1 2 0 22 20 2 3 1 2 0 17 11 2 3 1 2 0 10 20 2 3 1 2 0 2 15 2 3 0 3 0 7 21 0 3 0 3 0 9 22 0 3 0 3 0 5 30 0 Met de tweede ploeg van ZVC Cafetariaboys uit Steke ne gaat het prima. Ze blijven ook in tweede provinciale, recks A, winnen. Net zoals vorig jaar dus toen ze in derde provinciale afdeling met de vinger in de neus kampioen speelden. Inderdaad, vorig seizoen verloor ZVC De Ca fetariaboys slechts één luttel puntje door éénmaal gelijk te spelen. Alle overige wedstrij den werden gewonnen. De titel werd dan ook behaald met meerdere lengten voor sprong. Pas twee jaar voordien was deze tweede ploeg van Cafe tariaboys gestart in het Ste- kense liefhebbersmini-voet- baltornooi. Daar speelden ze meteen kampioen om het vol gende seizoen in de "échte" kompetitie te starten. Het eerste seizoen in kom petitie strandde Cafetariaboys op de tweede plaats en het tweede seizoen werd dus met groot machtsvertoon in de roos gemikt. Nu werden de eerste twee wedstrijden reeds met winst afgesloten zodat Na de nederlaag tegen een verdiende 2-1 stand. Al- Eerst scoorde Marc Van Stap- °°k Hm ^eede provinciale Ganshoren wilden de Cafeta- weer door een misser in de pen via vrijschop en in die- na^r W0J. thuisverdediging kon Van He- zelfde minuut tikte Ivan JÏJf?1* ^"en cke de bezoekers uit Vlezen- Stroobandt 5-3 binnen. Vle- ^ach'ennwaacr te maken heten beek onverwachts op gelijke zenbeek werd nu totaal van p,®"* 5 2' u hoogte brengen. Stekene de kook gespeeld en met A^tDSU H®r" treurde evenwel niet en Dan- doelpunten van Wim De Tu u Heyndnckx, nv De Ruyte drukte het plaat- Breucker en Marc Van Stap- pift T 'c? n selijk overwicht uit met een pen keken ze na ruim 10 mi- f Merckx en Steven De derde dnelnnnt- 1-9 ni,i»n mnHi- i i -„k Leenneer. Zaalvoetbal. ZVC De Cafetariaboys uit Stekene (T&T) 2' Nationale A Een helft binnen CB Stekene-Vlezenbeek 9-3 raboys zch eens tonen aan huis tegen Vlezenbeek. De spelers wilden met andere woorden aan de supporters bewijzen dat zij hun plaats in tweede provinciale wel dege lijk waard zijn. Met de voltal lige kern in de ploeg draaide derde doelpunt: 3-2. het dan ook beter bij Stekene en er werd van meetaf aan met volle inzet gespeeld. Mis schien iets te krampachtig. nuten reeds tegen een 7-3 ach- Merkwaardig is wél dat zo- Stekene kon zich evenwel terstand aan" Uiteindelijk niet écht goed organiseren en zorgde Mathieu Michelet met Van, fner in de laatste minuut van de nog twee treffers voor d van <x»ch momenteel nog «a- kant zijn... sprong mocht komen na een ongelooflijk misverstand in de thuisdefensie. r ff."16 _Pfriode -i* enorme eindslandü 9-3. Dit had onder meer als gevolg Vlezenbekenaren nogmaals Het bestuur en dc „r. dat Vlezenbeek snel op voor- langszij. Meieen een 3-3 rust- ters ïan Cafetariaboys hopen stand langs Cools. nu maar dal de afwerking in Na dc pauze ging de thuis- sttUjng bjijfI want de eerst- P B op a n aanvallend elan volgende wedstrijd gaat tegen De thuisploeg bleef echter door, doch nu werd er beter Aalst Zeker één kke. met inzet spelen en na een aangesloten zodat Vlezen- lijke klus voor de S,eke„aani, mooie kombinatie met Danny beek er nog weinig aan te pas deae 0ostvlaamse derby op op vrijdag 7 oktober tegen de Ruyte zette Mathieu Mi- kwam. Het meesterschap van vrijdag 30 september vanaf 20 ZVK Hovense. Vanaf 21 uur chelet zijn ploeg op gelijke Stekene was groot uur in de gemeentelijke sport- in de gemeentelijke sporthal hoogte 1-1. Stekene leek nu Dit overwicht werd dan ook M van Slckene aan de Nieuwtraat. In het kader van de Beker van België speelt CB Stekene Danny De omgezet in liefst zes treffers Ruyte zorgde spoedig voor en geen enkele meer tegen.

De Voorpost | 1988 | | pagina 31