Appels opnieuw mee in de dans, Vos Reinaert op eenzame hoogte Kaatsklub «Welkom» is kampioen Johan Baeyens, B2 zonder één set te verliezen Kaatsverbond Lebbeke Transfertnieuws bij Wieze Sportief Initiatie badminton van 9 tot 14 jaar Pelote-nieuwtjes Patro Hamme goed gestart 28 - 7.10.1988 - De Voorpost KORFBAL Dat de korfbalkompetitie in de eerste klasse een vrij spannend verloop belooft, bewyst de voortdurend wisselende rangschikking. Tussen vyfde gerangschikte Neerlandia - 6 punten uit vyf wedstrijden - en koploper Espero liggen amper twee puntjes verschil. Tot het trio 'zespunters' behoort ook KC Appels, dat vorige zondag Spartacus met 14-10 versloeg. Vierdeklasser Vos Reinaert St.-Niklaas van zyn kant blijft de overwinningen opstapelen. Met vijf overwinningen uit evenveel wedstrijden en wedstrijden tegen Ago Aalst en Atlantis Lebbeke in het verschiet - twee klubs die nog niet ryp blijken voor de promotie naar vierde - zitten de Waaslanders overigens op rozen. Aalst en Lebbeke van hun kant zullen moeten korfbal uit een ander vaatje tappen willen ze op het eind van het seizoen met geen rechtsomkeer naar bevordering gekonfronteerd worden. Appels-Spartacus (14-10): Het vlot opnieuw Het vuur schoot vorige week zondag opnieuw in de Appel- se pan. Er werd met meer overtuiging gespeeld dan dit tijdens de vorige wedstrijden het geval was en naar de me ning van An Schuddinckx gaf Appels zijn beste verrichting van het seizoen weg: «Enkel de afwerking kan nog beter. De ploeg staat nu, met het inbrengen van Winnie Jans- sens (ex-Volba) en het herop treden van Kristel De Wilde (aan haar tweede wedstrijd toe, na een kwetsuur die haar praktisch het gehele vorige seizoen op inaktief stelde) op haar sterkst. Enkel Marijke van Cauwenbergh en Marion Arbijn betwisten elkaar nog een plaats in het fanionteam. Beiden hebben vorige zondag elk een halve wedstrijd ge speeld: de ene deed het aan vallend goed, de andere in verdediging. Het zal voor de trainer geen makkelijke be slissing worden». De wedstrijd zelf liep voor de thuisploeg eerder ongelukkig van stapel: pogingen van Dirk Van Royen en Ann Schud- dinck wilden maar niet door de mand vallen. Eerstge noemde miste in de 7de mi nuut overigens een strafworp, zodat gewacht moest worden op een halfverre afstandsworp van Dirk Duym om de skore te openen. Spartacus maakte echter gelijk, kwam zelfs op voorsprong, maar opnieuw Dirk Duym, maakte er 2-2 van. Bij de rust had Appels echter een korafortabele voorsprong opgebouwd, dankzij korven van Wim De Wilde (door loopbal), Winnie Janssens (na een handige draaibeweging onder de korf), een strafworp en een afstandsworp van Dirk Van Royen en een geslaagde doorloopbal van Wim De Wilde. In de tweede speelhelft wer den de Appelse korven ge- skoord door Dirk Van Royen (twee strafworpen), Edwin Borms (afstandsworp), Ver- onique De Paepe (twee door- loopballen), Annette Ver- straeten (doorloopbal) en Kris Van den Steen (door loopbal). Laatstgenoemde die met een verkoudheid ge plaagd zat, werd tijdens de laatste tien minuten van de wedstrijd vervangen door zijn broer Rudy. Volgende zondag gaat Appels op bezoek bij Mercurius. Mis schien, aldus nog An Schud- dinck kunnen we voor een verrassing zorgen. In eerste klasse is immers alles moge lijk. Vos Reinaert St.-Niklaas-Eri- ka (11-6): Het recht van de sterkste Tijdens de beginfase van de wedstrijd tussen leider Vos Reinaert en Erika kregen de toeschouwers - Vos beschikt over een aantal overtuigde en enthousiaste supporters - drie korven van hun dames geser veerd: drie afstandsworpen, twee opeenvolgende van Els Van Kerckhove en één van Els Van Loey. Na tien minuten keken de bezoekers dus op een 3-0 ach terstand aan. De vierde korf, een geslaagde doorloopbal van Joke De Wolf, zou enige tijd op zich laten wachten, ook al omdat de thuisspelers geen bijval kenden bij de af werking. Gebrek aan afwerking mani festeerde zich ook in het aan- valsvak van Evert De Witte en co en het zou tot net voor de rust duren alvorens Evert De Witte de voorsprong op dreef tot 5-0. Na de pauze kwam Serge Van Hove in het veld. Hij verving Filip De Witte. Aangemoe digd door de Vos Reinaert- jeugd, dikte Evert De Witte de voorsprong, via een straf worp, nog aan tot 6-0. Maar toen bleken sommige thuis spelers het voor gezien te houden, de felheid en de overtuiging verdwenen uit hun akties, slordigheid deed haar intrede. Wat Erika in staat stelde tot 6-2 terug te keren. Vos schoot wakker, drukte opnieuw op het gaspe daal en liep opnieuw uit, via een strafworp omgezet door Alex Van Hove en een af standsworp van Patrick Hes sels, kwa voorbereiding - een pracht van een assist van Alex Van Hove - een pareltje. De korven vielen toen in een korte tijdspanne tegen een vrij snel tempo en de stand evolueerde van 8-2, via 8-3,9- 3 (An De Witte skoorde van uit een moeilijke positie toch een doorloopbal), 9-4, 9-5, 10-5 (Patrick Hessels vanop afstand), 11-5 (Joke De Wolf vanop afstand) tot de eind stand: 11-6. Een verdiende overwinning voor de leiders, die op alle vlakken de betere waren van Erika en opnieuw bewezen momenteel in vierde klasse hun gelijke niet te hebben. Zondag gaat Vos Reinaert op bezoek bij Ago Aalst. Ekerse-Ago Aalst (13-3): Ziek in hetzelfde bedje Ago Aalst is vorige zondag evenmin de nederlaag ontlo pen. Op het veld van Ekerse liepen de Aalstenaars een dui delijke nederlaag op. Wed- stnjdsekretaris Patrick Ver- leysen: Bij Aalst manifesteer de zich opnieuw het oude zeer: slechte passes, de af werking die ontbreektAan vankelijk slaagde Ago er nog in enigszins gelijke tred te houden met de thuisploeg, maar van een 4-2 stand liep Ekerse uit tot 12-2. Tijdens ons tweede verdedigingsvak waren we echter geflikt door de scheidsrechter: we kregen nl. twee onbegrijpelijk toege kende strafworpen aange smeerd. De Aalsterse korven werden geskoord door Jan De Roeck, Hendrik Daeleman en Mare De Hul. Olympia Anderlecht-Atlantis Lebbeke (13-9): Twintig minu ten degelijk spel Inderdaad, Atlantis Lebbeke produceerde vorige zondag op het veld van Olympia An- derlecht twintig minuten de gelijk korfbal. De Lebbeke- naars slaagden er toen in aan een totaal uitzichtloze toe stand toch nog enig perspek- tief te geven, maar de vlam schoot een te korte tijd in de pan, want vlak erna stapelden de vaak onbegrijpelijke mis sers en blunders zich opnieuw op, was van enig geordend en goeddraaiend samenspel geen sprake meer en kon Olympia de definitieve kloof slaan. Die optlakkenng situeerde zich in het tweede kwartier van de tweede speelhelft. Te voren had Atlantis zich be zondigd aan inspiratieloos korfbal, maar gezien Olym pia, op een paar individuali teiten na, ook al geen hoog peil haalde, luidde de stand bij de rust 5-3. Voor Lebbeke hadden Steven Callaert, Fran- kie Comelis en opnieuw Ste ven Callaert (strafworp) gezorgd. Na de rust skoorden Christel Braet, Danny Peersman (2 x), Sandra Van Rossem (2 x) en Cindy De Volder. Het rommelt bij Atlantis op diverse vlakken. Uit alle vak ken stijgt gemor op, spelers wijzen elkaar met de vinger, koncentreren zich onvoldoen de op het spelgebeuren en de ploeg geeft in haar geheel een makke indruk. Ons lijkt voor trainer-coach Domien De Rouck het moment aangebro ken om orde op zaken te stellen, sommige spelers met beide voeten op de grond laten belanden. Makkelijk zijn taak geenszins: het sf lerspotentieel is onvoldoen groot en al bij al is een pit jonge ploeg, vooral op 1 morele vlak, zeer kwetsbai Worden de onderlinge gr ven uitgepraat, moet er onj twijfeld verbetering inzittei Zondag krijgt Atlantis H( venen op bezoek. Pierre Van Rosse BADMINTON Afgelopen weekend werd er feest gevierd in het Waasland- se Bazel. Johan Baeyens van Scaldis werd immers op eigen tomooi B2. We hebben hem zelfs in de bloemetjes gezet, vertelde tomooiorganisator Marc Van Der Aa achteraf. Baeyens had reeds een geldige enkelfi nale gewonnen en kwam te gen Ivo Goris weer in finale in eigen sporthal. Gedurende gans het tomooi had Johan Baeyens geen enkele set prijs gegeven. Wat de net als Johan Baeyens linkshandige en lm92 grote Goris ook probeerde alles kwam terug, zodat de thuis- speler de eerste set gemakke lijk won. In de tweede set verliep de wedstrijd meer gelijkopgaand maar werd alras duidelijk dat Baeyens over een beter uit houdingsvermogen beschikte dan Goris. De volhouder won met 15-12, waardoor Johan Baeyens als B2 op gejuich werd begroet door de ganse Scaldisclan en sympathi santen. Ook bloemen voor Rita Van Aerschot van Antverpino die B2 werd door in twee sets de finale enkel te winnen van Karine Parmentier van Olve. Snoeck-Tack van Maspo en Latem maakten van de dub bel bij de heren een showpar tij. Een finale die ze vrij ge makkelijk wonnen van De Dauw-Heirbaut van Ama teurs. Bij de dames waren De Bruyn-Tollenaere van Scaldis te sterk voor Mestdagh-Lam- bert van Beveren en Pluim- plukkers. Broer en zus Vèn Der Weghen uit Duisburg wa ren een te zware partij voor Goeman-Maes van Temse. In de C2 reeks speelde Frank Van Parijs van Evergem drie halve finales. Twee ervan brachten hem zelfs in finale. De belangrijkste om Cl te worden verloor Van Parijs van Philip Joos van de Pluim- plukkers. Met clubgenote Geimaert was hij sneller in het gemengd dan De Clercq- KAATSEN Van Hoeweghen van de Mintons. Diezelfde Patrick De Clercq vinden we ook terug in de finale dubbel heren waar hij met clubgenoot Cap bewees over meer ervaring te be schikken dan Bosteels-Van Weyenbergh van Drive. Patri cia MillevUle van Antverpino was ook goed voor twee fina leplaatsen. De enkel tegen Marianne Witteveen van YWCA won ze, en is dus meteen Cl. Met De Keersmaecker van Scaldis bleek Milleville ook sterker dan De Beleyr-Val- laert van de Mintons. Ver wachtte iedereen een'finale in de heren enkel B tussen ex-A 2 spelers Jos Verbeke van Danlie en Johan Van Damme van Amateurs, dan zorgde Mark Daems van Olympia voor de verrassing door in halve finale in drie zware sets Van Damme uit te schakelen. Verbeke zette de finale volle dig naar zijn hand en won dan ook verdient. Veel minder spectaculair was de finale bij de dames waar, ook ex-A 2 speelster, Lies Verlinden van Danlie een te zware partij was voor Iris Van Bouwel van Olympia. Het spektakelstuk was ondeti sen begonnen op een ao terrein: de dubbel heren i sen Deckx-Leuten van Voj laar en De Rijcke-De Rij; van de Flying shuttles. Liepen Deckx-Leuten din uit in de eerste set, dan vo den De Rijcke-De Rijcke i telkens op de voet. Maari iets te traag waardoor Ded Leuten de set pakten met 13. De revanche van de Gt tenaars was kompleet in tweede set, die zij wona met 4-15. De uitputtingsslag kon d beginnen. Kwamen Deckx-Leuten matchpunt, maakten de broeders Bart en Stefaan D Rijcke hun 14-12 achterstaa weer goed. Maar de inspai ning was net iets te groo geweest, zodat Deckx-Leufc de match wonnen met 17-\5. Bij de dames wonnen la wers-Cortens van Olymp overtuigend van Ceulemaa Driessen van Antwerp. Mark Daems speelde zij tweede finale met klubgeno Ann Cortens en verloor oo die van Verhaeghen-Lauwa van Olympia. kc In Welkomvrienden uit Sint-Gil- lis-Dendermonde, het klubje dat met voorzitter Willy De Decker, sfekretaris Roger Leys, lokaalhouder Pierre Moortgat, oudgediende Ro ger Van Der Straeten (nog steeds aktief als speler), Ju- lien Florkin en de andere le den, aan haar derde jaar toe is, mag reeds vieren. Het haalde zopas de eerste kam- pioenentitel van het Kaatsver bond Lebbeke binnen. Volgende kern was hiertoe in staat: achterman Pierre De Plecker, grootmidden Jos Van Ingelghem, kleine keer Herman De Kinder, koord- mannen Jean De Batselier en Freddy Van Handenhove en de wisselspelers Gilbert Amandt en Roger Van Der Straeten. De eerste wedstrijd was reeds een enorm sukses, want aan huis werd met 15-1 gewonnen tegen Oudegem (kampioen 1987), meteen een goede test voor Welkom dat met veel klasse afrekende met de Bol- vrienden 3-15. De derde match werd een makkie tegen Super Zeven, uitslag 15-0. Dan kwam de eerste nederlaag. Men moest naar Eurika Malderen. Het werd 15-14 verlies na 4-10 in het voordeel van Welkom. Pierre De Plecker faalde toen enorm. Die eerste nederlaag was vlug vergeten na vier overwinningen tegen Moer straat (5-15), thuis tegen Bal leken-Op (15-3), in Appels (2-15) en tegen Klieksken- Lebbeke met 5-15. Dan kwam de thuiswedstrijd tegen titelkandidaat Groen- dalers uit Moorsel. Voor pak weg 170 toeschouwers werd gewonnen met 15-5 na een pracht van een wedstrijd van Jos Van Ingelghem en Pierre De Plecker. Ook de verplaatsing naar Meubelen De Backer (Op stal) werd winnend besloten (9-15) na een 7-8 ruststand. Door zijn goed opslagwerk was Herman De Kinder de uitblinker. De thuiswedstrijd tegen Mieregem (Merchtem) werd zelfs zonder De Plecker (kniekwetsuur) gemakkelijk met 15-3 gewonnen. Hij werd vervangen door oude rat Ro ger Van Der Straeten (57) en met sukses want het kaats- werk van Roger mag nog best gezien worden. De laatste wedstrijd thuis in de eerste ronde was alweer tegen een titelkandidaat. Voor de ontmoeting tegen Backerklub (Merchtem) was er weer een enorme belang stelling 50). Het werd een 15-8 overwinning nadat Wel kom met 3-5 in het krijt had gestaan. De stand half-sei- zoen zag er dus goed uit. 1. Welkom 179, 2. Groenda- lers 170, 3. Meubelen De Ba cker 158, 4. Eurika 157, 5. Backerklub 154, 6. Bolvrien- den 140, 7. Klieksken 120, 8. Appels 118, 9. Oudegem 115, 10. Moerstraat 107, 11. Mie regem 88, 12. Ballen Op 68, 13. Super Zeven 46. De eerste wedstrijd van de tweede ronde tegen rode lan taarn Super Zeven moest een makkie worden. Het was bij de rust echter nog 7-8. Pierre De Plecker en Herman De Kinder waren afwezig. Na de rust werd Pierre toch inge bracht en het werd 7-15, een zwakke match van Jos Van Ingelhem. Tegen Eurika was Welkom zeer gemotiveerd door de nederlaag in de eerste ronde. Nu werd het een 15-4 overwinning. Ook de moeilij ke verplaatsing naar Oude gem werd gewonnen met 10- 15, dankzij uitblinker Pierre De Plecker. Thuis tegen kam pioen 1987 Bolvrienden werd het na een fraaie wedstrijd 15- 5. Jos van Ingelghem keerde toen op het dak van de kerk. Tijdens een drie weken du rende stop werd het eigen tornooi winnend afgesloten. Bij Backerklub werd Welkom op de tweede nederlaag ge trakteerd: 15-8. Na 0-5 en 2-6 te hebben voorgestaan, zat er geen fut in de ploeg. Er kwam diskussie in de ploeg en door enkele verkeerde beslissingen van scheidsrechter Roger Leys werden enkele spelen verloren. Alleen Jean De Bat selier en Freddy Van Handen hove speelden er een goede wedstrijd. Aan huis tegen Meubelen De Backer stond er weer een hecht blok en werd er met 15-8 gewonnen. Dan volgden weer twee ge makkelijke wedstrijden: naar Balleken Op (8-15) en thuis tegen gebuur Moerstraat (15- 4). Daarna kwam de Kruciale match voor de titel: op ver plaatsing naar Groendalers in Moorsel. Het werd een onver getelijke dag voor spelers en supporters dankzij een 0-15 zege en een prachtige wed strijd van Freddy Van Han denhove, Jean De Batselier, Herman De Kinder, Pierre De Plecker met Jos Van Inge lghem als absolute uitblinker met 20 overgekeerde ballen. Tijdens het tornooi van Dc Ster in Opstal werd Welkom er bij de schiftingen uitge speeld omdat het niet volledig was want Pierre De Plecker en Herman De Kinder had den hun kat gestuurd, wat opnieuw problemen mee bracht in de ploeg. Niettemin werd daags nadien afgere kend door een volledige ploeg met Mieregem (Merchtem) 3- 15, dankzij het goede werk van De Kinder. De voorlaatste wedstrijd thuis tegen Appels werd met 15-3 gewonnen. Ook de laatste wedstrijd werd thuis ge speeld, tegen Klieksken (Be kerhouder 1988). Deze match werd vrij gemakkelijk gewon nen en meteen kon de kam pioenenviering beginnen. Bij de kersverse kampioen Geert Van Sleen (23) van Belgiè, Wteze Sportief, Jan De Smedl (27) jaar staan bij de opening van de Nieuwerkerken transfertperiode de volgende G|e„ De Smed, (jg) jaar spelers op de transfertlijst: Gijzegem Chris Meskens (18) De klub komt na een jaartje Freddy Putteman (23), uitko- rust volgend seizoen uit met mend bij Jeans Saloon Op- een tweede ploeg in Lagere wijk, 1 jaar jj Pierre De Block (30) VA Baasrode Dirk Goossens en Hugo Steels zijn de eerste transfers die VA Baasrode heeft afge werkt. Dirk Goossens gaat definitief naar Opstal Pelote en Hugo Steels verhuist naar Kastel. Het vertrek van deze twee spelers zou gekompen- seerd worden door het aan trekken van de 18-jarige Ste ven Koek (junior bij De Toe komst Buggenhout) Wieze Sportief Frank De Poorter (kadet) van gewestelijk kampioen Wieze gaat 1 jaar stage lopen bij Ninove, spelend in Hogere I. In samenwerking met de Stedelijke sportraad organised het jeugdbestuur van de Badmintonclub Drive uit St.- Gillis-Dendermonde een initiatiecursus voor beginnende spelers(sters) tussen 9 en 14 jaar. De cursus start nu zaterdag 8 oktober van 13 tot 15 u o duurt vijf weken. Uniek aan deze cursus is dat de jonge cursisten terzelfder- tijd maar toch gescheiden trainen als de reeds aangesloten spelers van het DRIVE jeugdteam op 10 terreinen. De cursus verloopt afwisselend op zaterdagnamiddag (13 15 u.) en zondagvoormiddag (10-12 u.). Voor de vijf maal twee uur les betalen de cursiten 300 fr Raketten zijn te huur in de sporthal. Sluit de cursist(e) m afloop aan bij het DRIVE jeugdteam wordt hem/haar he: inschrijvingsgeld terug betaald. Inschrijven kan tot zaterdag 8 oktober in de Gemeentelij ke sporthal, Van Langenhovestraat 203A te Sint-Gillis- Dendermonde - tel. 052-21.06.12. Na afloop van de cursus worden alle deelnemers uitgeno digd om gratis deel te nemen aan een intern jeugdtornooi van het DRIVE jeugdteam. Bel nu nog, want er zijn reeds vele inschrijvingen. L.C. Eindstand Kaatsverbond Lebbeke 1. Welkom 24 22 2 130 352 2. Backerclub 24 20 4 195 343 3. Groendalers 24 20 4 202 329 4. Meub. De Backer 24 16 8 245 311 5. Eurika 24 17 7 256 306 6, Oudegem 24 11 13 258 283 7. Klieksken 24 13 11 263 275 8. De Bolvrienden 24 10 14 287 264 9. Moerstraat 24 10 14 300 240 10. Appels 24 6 18 344 228 11. Balleken Op 24 5 19 347 199 12. Mieregem 24 4 20 320 176 13. Super Zeven 24 2 22 350 147 Langs deze weg dankt het bestuur van kaatsklub «Wel kom» al de spelers en de talrijke supporters voor hun trouwe opkomst. TAFELTENNIS Patro-B trok deze week naar Geraardsbergen A. Het is daar een evenwichtige kamp geworden die uiteindelijk toch afliep in het Hamse voor deel met de kleinst mogelijke cijfers: 7-9. Guido De Block scoorde het hoogst met drie overwinningen. Peter Van Cauteren, Dirk Stallaert en Erik De Clercq wonnen elk tweemaal. Bij Temse-A was Patro-A te gast. Het werd voor de Hammenaars een ge makkelijke ontmoeting. Met 2-14 haalden ze de beide pun ten mee. Mare De Keyser en Carl Goossens wonnen alles. terwijl Patrick Glas en Johan Van Hecke drie keer scoor den. Patro-C trad tweemaal aan. Een eerste keer tegen Galmaarden A (2e provincia le) en het werd een 13-3 ne derlaag. Ze waren nochtans goed begonnen want Paul De Schoesitter won de eerste wedstrijd. Halfweg wedstrijd wist Patro-C al hoe laat het was: 8-2. Naderhand kon Gal maarden zijn voorsprong nog verder uitbouwen. Paul De Schoesitter met twee overwin ningen was Patro's beste man Op verplaatsing daarna tegen Evergem-A won het met 6-10. De Hammenaars hadden een goede start en liepen duidelijk uit tot 1-5. Maar halfweg wed strijd was de thuisploeg al bijgebeend: 5-5. Het werd nog 6-6. Maar in de vier laat ste wedstrijden ging Patro tel kens naar de overwinning. De overwinningen waren als volgt verdeeld: Straetman Jo zef (3), Paul De Schoesitter (4), Stallaert Mare (2), en Thomas Behiels (1). Op Herleving-A Dendermon de zat Patro-D met aan het feest. Het ging met 11-5 de boot in. Thomas Behiels lukte de meeste overwinningen: drie. Walter De Rijcke en Jozef Van Cauwenberghe wonnen elk één keer. De F-formatie van Patro blijft het goed doen. Op Sint-Ni- klaas -F won ze met grote 4-12 cijfers. Chris Van Geert (2), Serge Claye (3), Davy Van Cauteren (4) en Mario De Smet (3) zorgden voor de Hamse overwinningen. Transferten Kastel Rap en Vlug: Bij de Kastelse kaatsploeg Rap en Vlug hebben volgende spelers de toelating gekregen om naar een andere vereni ging uit te kijken: Rudy De Clercq (21), Marc Lambert (32 j.), Benny Van Haver (23), Rudy Wielandt (29). Wieze Sportief: De Kampioen van België, heeft al zijn leden op de trans fertlijst gezet. Het bestuur be treurt de beslissing van Pierre De Block. Deze laatste heeft te kennen gegeven niet meer uit te komen voor de ploeg. Spijtig, de man had kwalitei ten... De Block is van plan zijn heil te zoeken bij een andere ploeg en Wieze zal zeker en vast zijn plannen niet dwarsbomen. Rond de tafel kan er altijd gepraat worden over financiële tussenkomsten en/of betalingsfaciliteiten. De Toekomst Buggenhout: De Buggenhoutse klub is et geslaagd een kanjer van (o maat binnen te halen AchK man Cardon (bij de junioit en het bestuur van Bug hout hebben reeds een koord bereikt met Tollfl beek. Voor Steven Koe staan vier ploegen in de Kastel, Buizingen, Tollfl beek en Kokejane. Dendf belle heeft op zijn beurt in- resse getoond voor Van i Jeught. Denderbelle: Tussen Ivan De Kinder Frank De Ridder botert i niet meer. zodoende is Ridder ertoe gekomen sti pen te ondernemen om elde onderdak te vinden. Terjodt is kandidaat om deze Lebb kenaar over te nemen, w neer de klub De Kinder van de hand doet. Volp gerichten zou Kastel geinteit seerd zijn in Verspeel! hoge vraagprijs?

De Voorpost | 1988 | | pagina 28