Hoogeinde velt White Boys Brenda Van den Eeckhout, symbool van de Kamillekes Kamille-bloeme-kes - 22 - 21.10.1988 - De Voorpost VOETBAL "tKamilleke van de week Op zaterdag 8 oktober jl. had in de zaal 't Kapelleken aan de Meuleschettestraat een merkwaardige «happening» plaats. Daar werd de amper 25-jarige Brenda Van den Eeckhout door de hele Kamillekesfamilie gevierd om haar tienjarige voetballoopbaan. Beslist een uniek gebeuren in de geschiedenis van het Belgisch vrouwenvoetbal. Brenda mag zonder enige twijfel beschouwd worden als het simbool van de Kamillekesmentaliteit: vriendelijk, hulpvaardig doch ook wilskrachtig. Zij onderging immers reeds drie heelkundige ingrepen maar zal zaterdag a.s. haar heroptreden doen met de provinciale ploeg tegen topploeg Sinaai! Als doelvrouw schreef de kleine, doch pittige Brenda geschiedenis in het Belgisch vrouwen voetbal. Zij debuteerde in de provinciale reeksen in 1977 en deed de stap naar II' Nationale, waar de Kamillekes drie seizoenen speelden vooraleer zij na afloop van het seizoen 1983-'84 naar Eerste promoveerden. Na twee kampagnes werden zij uit het nationaal voetbalwalhalla verbannen. Twee seizoenen subtop, opnieuw hoogste afdeling. Brenda was er telkens weer bij. Intussen werd met onvermoeibare ijver gebouwd aan een goedgestruktureerde klub en zoals het er nu uitziet zullen resultaten niet lang meer uitblijven. Brenda Van den Eeckhout zal daar beslist heel wat toe bijgedragen hebben, want zij is inderdaad niet weg te denken uit de recente Kamillekes-story. Ook papa Roger, sedert enkele seizoenen chauffeur van de spelersbus van jeugd- en provinciale ploeg en mama Rita, aktief in de cafetaria en bij het wassen en strijken van de speelstersuitrustingen, zijn bijzonder geliefd in Kamillekeskringen. De simpatie. die Brenda zowel bij oudgedienden als bij de allerjongsten van haar geliefde klub geniet, kwam spon taan tot uiting bij haar tienjarig «jubileum». Ontelbaar waren de bloemen en geschenken die zij in ontvangst mocht nemen, onmeetbaar was de vriendschap die zij daar mocht ervaren. Van halfacht 's avonds tot drie uur 's ochtends duurde het feest van de kameraadschap. Zowat 250 wedstrijden heeft Brenda voor de Kamillekes gespeeld, meer dan tien jaar lang heeft ze zich op alle mogelijke maniere verdienstelijk gemaakt voor de sport vereniging die alle respekt verdient van alle Aalsterse sportliefhebers. Als straks de Kamillekes hun twintigjarig bestaan zullen vieren, zal Brenda er weer bij zijn. ergens achteraan zal ze staan, of onzichtbaar aan het werk om die viering te doen slagen. Want zo is Brenda, al tien jaar lang het levend simbool van de Kamillekes... Cvriel Temmerman Pascale Flamion was ziek en werd vervangen door de jonge Kathleen Stevens, die een uitstekende verrichting liet optekenen. Aanvoerster Sandra Van der Linden bleef de eerste helft in de dug-out omdat ze slechts één keer per week kan trainen. Konsekwent werd de voorkeur gegeven aan speelsters die méér trainen. Doch Sandra leverde tijdens de tweede helft een gave prestatie en dat kan de Kamillekesaanhang alleen maar verheugen. Er heerst momenteel een uitstekende sfeer in de hele Kamillekesfamilie en daar zijn de trainers Jo Loeman, Freddy De Boom en Danny Van Pottelberghe zeker niet vreemd aan. Om van «president» Kamiel maar te zwijgen! De bijna twintigjarige damesvoetbalklub Kamillekes Aalst is nog steeds in volle ekspansie. Nieuwe aansluitingen komen zowat van overal aanwaaien. Zo liet zich de 13-jarige dochter van de Zaïrese bondscoach Wanderstein bij de oranje-blauwen inschrijven. Eva ontpopte zich als een vaardige tweevoetige aanvalster die de Aalsterse jeugd ongetwijfeld zal versterken in zijn streven naar een tweede Belgische kampioenstitel. Een andere sensationele aanwinst is de 21-jarige Zimbabwese Hannah Hove. Zij is de echtgenote van de Eendrachtspeler Moses Chunga, vorig seizoen het idool van de zwart-witte supporters. Morgen zaterdag speelt Hannah haar maiden-match als middenrechts met de provinciale ploeg van de Aalsterse oranjen. De wedstrijd tegen de ongenaakbare leiders uit Sinaai vangt aan om 12.45 uur aan de Zandberg. Met de aanwerving van de 21-jarige Engelssprekende Zimbabwese hebben de Kamillekes het statuut van drietalige klub verworven. Naast de meerderheid van Nederlandstalige meisjes is er het Franstalig duo Myriam Van Slembroeck - Marie- France Dubois, maar er is geen moment sprake van Babelse linguiïstieke verwarring. Met kleurig woordgebruik en veelzeggend gebarenspel maakt iedereen zich voor elkaar verstaanbaar. En dat in een land waar om de haverklap een regering valt over het taalgebruik van een onwillige Waal! De komende weken kunnen beslissend zijn voor de toekomst van het fanion-elftal van de Kamillekes tijdens het seizoen 1988-'89. Op 22 oktober staat een ontmoeting met lijstaanvoerder Union op het menu. Wordt dit een onverteerbare brok voor de Aalsterse voetbalsters of een lekker hapje op weg naar de top? Afwachten maar! De uitgestelde wedstrijd Lommei-Aalst wordt op Allerheiligen betwist en vier dagen later, op zaterdag 5 november a.s. mogen de Kamillekes eindelijk weer eens aantreden in de eigen vertrouwde omgeving. Dan is DW Brugge te gast aan de Zandberg en dit wordt meteen de derde topmatch op rij voor de vrouwelijke soccers van Jo Loeman. Maar winnen pf verliezen, de leuze blijft, naar vertrouwd keizerlijk recept: «Weir doeng voesj!» C.T. Vierde provinciale Waasland Het werd duidelijk de speeldag van de verrassingen. Terwijl verleden speeldag White Boys zonder al te veel moeilijkheden Tielrode opzij had geschoven werden de fie re leiders nu onverwacht in Sint-Gillis onderuit gehaald. Hoogeinde bevestigde hier mee dat het enkel door on- kans wat achterop geraakt was, maar dat er wel degelijk met hen rekening dient ge houden te worden. Kans dus voor Tielrode om opnieuw koploper te worden, maar daar besliste Verrebroek dan weer anders over. De polder jongens gingen verdiend een punt oogsten in Tielrode dat daardoor Heikant moest laten voorgaan. Heikant, dat een fel van zich afbijtend Sinaai maar half kon aftroeven en bijgevolg een punt naar Tinei moest laten vertrekken. Eveneens verrassend was de zege van Olympia Rupelmon- de tegen Eksaarde dat de laat ste weken toch sterk op dreef leek. Doelman Wim Brijs én de nieuwe uitrusting dreven Rupelmonde echter naar on gekende hoogten zodat de ka nonnen uit Eksaarde aan ban den werden gelegd. SK Kieldrecht had aanvan kelijk weinig moeite met VK Hamme maar aan de streep hield het slechts één lengte over om beide puntjes aan de grens te houden. Hetzelfde scenario kwam in Stekene op de plank. Straatje had steeds de bovenhand op Meerdonk, maar deze laatsten konden slechts in de toegevoegde tijd definitief eronder gehouden worden. Het derby tussen SK Loke ren en de suikerjongens uit Moerbeke werd op wat geluk kige wijze gewonnen door de ze laatsten na een reeks tegenslagen bij de thuisforma- tie en Sparta Waasmunster lijkt eindelijk ook uit hel die pe dal te zullen klimmen. Aanvankelijk diende het wel Daknam vóór te laten gaan, maar een probleemloze twee- nuten. Van dan af ging het nog gemakkelijker voor de thuisploeg en terwijl de be zoekers op zoek gingen naar een gelijkstellend doelpunt was het Van Haver die na een vrij verwarde fase Waasmuns ter een kwartier voor tijd op 3-1 kon brengen zodat de wedstrijd meteen gespeeld 01. Rupelmonde 2 Eksaarde 1 Reeds na een zevental mi nuten waren de bezoekers verslagen in dit duel. Eksaar de, dat zich wellicht niet zo veel tegenstand had voorge steld, kwam na een missen in eigen defensie reeds na 4 mi nuten op achterstand toen Benny Van Cleemput deze fout afstrafte. Drie minuten later kon Ru pelmonde de stand zelfs nog opdrijven toen dezelfde Van Cleemput met een vlucht- schot Van Driessche vloerde na een vrije trap van Bert Canfeyn. Deze geweldige thuisstart zouden de bezoe kers nooit meer kunnen goed maken want al viel de thuis- voorhoede wat stil na deze aanhef, het bezoekende Eksaarde botste gedurende de rest van de wedstrijd op een zeer goed keepende Wim Brijs in het Olympia-doel, die in de eerst helft nog pogingen van ondermeer Nimmegeers en De Cock voortreffelijk stopte. Ook na de pauze was het Wim Brijs die zich in de hoofdrol werkte. Enkel bij een slecht uitverdedigen van Koen Buytaert moest Brijs zich gewonnen geven wan neer Nimmegeert dit foutje wist af te straffen. Zelfs een geweldig slotoffensief van Eksaarde, dat alle pionnen vooraan bracht, kon Wim Brijs niet uit zijn goeie doen halen zodat hij samen met Benny Van Cleemput teken de voor de Rupelmondse puntjes. Wellicht heeft de sti mulans van de nieuwe uitru sting dit Rupelmonde voor goed gelanceerd en worden er nu nog heel wat nieuwe suk- sessen geboekt. Voor Eksaar de natuurlijk een nieuwe ont rust induikelen. dan maar plaats tussen de Lo- Na de rust eenzelfde spel- kerse palen. En terwijl de beeld. Yvan De Keyzer kreeg vlieger van De Jaeghere net op vrije trap van Kurt De opsteeg een eerste doelpunt Caluwe wel een schuchtere 0p het terrein. Het bekende kans maar ook zijn schot ging thuisduo Ronny Van Ker- voorlangs. Na een kwartier in schaever-Marc Van der Hae- de tweede helft werd Carl De gen voerde een nummertje op Wilde vervangen door de jon- en het was laatstgenoemde ge David Blommaert. Deze die scoorde: 1-0, 48'. was dichtste getuige van de Pech achtervolgde vanaf reuzekans die Yvan De Key- dat moment de thuisploeg zer miste bij Tielrode om de want de niet fit zijnde André ploegen weer langszij te bren- Schalkens moest vervangen gen. Het té zachte schot van worden door Mario De Geest Yvan betekende geen bedrei- terwijl even later Hans Thi- ging voor Verrebroek-doel- beau met een gekloven wenk- man Patrick Thierens. brauw en enkele tanden min- In de 66e minuut echter had der eveneens het terrein dien- Thierens dan géén verhaal te- de te verlaten. SK Lokeren gen een opgezette aanval tus- dus met 10 en dat was natuur- Lokeren-Moerbeke 1-2. De akteurs maakten van deze sen de "broertjes" De Key- lijk in de gunst van Moerbe- match een spetterende derby (polo) zer. Franky zette mooi in van- ke. De suikerjongens dankten op rechts, Yvan kopte meteen bij voorbaat en Pauwels kon toch nog een winnaar kende, feit terwijl White Boys via de gelijkmaker tegen de Ver- even later de gelijkmaker sco- Van Lysebettens een eerste rebroekse netten. ren, voorbij gelegenheids- Heikant Zele 1 maai thuisdoelman Vereec- Met nog een kwartier te keeper De Fré. En dat De Fré H. Sinaai 1 ken (speelde tegen broer) aan spelen kreeg dezelfde Yvan écht een gelegenheidsdoel- Een fel van zich afbijtend het werk zette. Nadat White De Keyzer nog maar eens een man is bewees hij op twee Herleving Sinaai (het zou Boys doelman Bruggeman reuzekans toen hij alleen voor minuten voor het einde toen zelfs in de bal gebeten heb- dan zich even later mocht on- Thierens verscheen, maar de een schot van Kris Buyck van- ben) heeft verdiend een punt- derscheiden met een fantas- ex-spits van Verrebroek die op Moerbeekse helft door zijn je weten te behalen in Zele. tische redding op een poging nu doelman is, verijdelde ook handen glipte en zo in doel Sinaai, dat niet met zich liet van Verschaffeit was het toch deze thuiskans zodat de billij- verdween, waar het besliste souen en elke thuisaktie fel raak. Een hoekschop van de helft bracht de tweede Waasmunsterwinst in deze nog jonge kompetitie met zich mee. Sp. Waasmanster 3 VK Daknam 1 Bestendig overwicht van de heideploeg in deze wedstrijd. Toch bleek Sparta weer aan de ziekte te lijden die het reeds gedurende heel deze kompetitie met zich mee draagt: het moeilijk tot scoren komen. Nadat het gedurende heel de eerste helft het doel van Hans Mariman had be laagd en zonder sukses ook maar een poging wist te ver sieren vreesde men weer het ergste voor Sparta. Temeer daar de bezoekers langs Slab- baert even voor het halfuur wél de weg naar de netten hadden weten te vinden van thuisdoelman Van Den Broeck. Het was angstig wachten tot in de tweede helft alvorens J.M. Engels het ver lossende gelijkmakende doel punt wist te netten na een perfekt getrapte hoekschop van Frank Van Boxelaer. Sparta had nu blijkbaar de smaak te pakken want enkele minuten later stond het reeds aan de winst toen De Jonghe een vrije trap van uitblinker Van Boxelaer voorbij Mari man devieerde. 2-1 na 67 mi ke gelijke stand behouden over winst en verlies in deze bleef in deze wedstrijd waar- partij. van de thuisdelegatie méér verwacht had. SK Kieldrecht VK Hamme Gelijkopgaande wel Straatje Stekene 3 W.S. Meerbeke 2 Het treft W.S. Meerdonk werkelijk niet in deze kompe- bekampte, had in de beginfa- Verschaffeit belandde bij Van se wel het geluk aan de zijde Kemzeke, deze tikte door toen thuisspeler Marc Van de naar De Keersmaecker die Velde naast het open doel van van dichtbij de thuisploeg op De Greyt kopte. Maar in de 1-0 bracht. White Boys wat rest van de eerste helft her- verrast door het snedige spel stelde Sinaai door hun inzet van de thuisploeg werd nog wedstrijd titie. Steeds wordt er met het evenwicht, méér zelfs, een tweede opdoffer toege- die spannend bleef tot op het klein verschil verloren terwijl Langs Gerrit Braem zouden bracht door Guy Van Duyse einde. In de eerste helft wer- winst met dezelfde cijfers er de Tineljongens zelfs op voor- toen deze de hele rechterflank den de doelkansen verdeeld, meermaals heeft ingezeten, sprong weten te komen toen oprolde en ook doelman In een eerste dominerend Ook nu weer in Stekene, waar deze alleen voor Geert De Bruggeman een tweede keer halfuur wist de thuisploeg het plaatselijke Straatje Maerschalck verscheen en de kon verslaan waardoor hei reeds te scoren na 5 minuten moest bekampt worden, heeft pas herstelde doelman kans- tweede bordje aan de planken langs Penneman, die een de ploeg van trainer Pfaff loos liet: 0-1. werd genageld. 2-0 na 20 voorzet van Lockefeer voor- meer dan repliek gegeven. Heikant, dat zich moeilijk minuten, bij Quintelier kon duwen. Na- Straatje opende wel sterk uit de wurggreep van de moe- Het werd nu tijd voor de dien werd het evenwicht her- langs Sparkier en Van Camp dige bezoekers kon lostrek- leiders dat zij wat aan deze steld en kon VK Hamme tij- maar het was toch Meerdonk ken en fel de afwezigheid situatie ginen doen wilden zij dens het laatste kwartier van dat op voorsprong wist te ko- voelde van Jo Van Eetvelde, geen lijders worden. Dirk de eerste helft laten zien wat men langs De Pauw toen deze kon voor de rust enkel nog Rooms gaf het voorbeeld en het in petto hield. Vooral een missen van thuisspeler langs Mare Derweduwen ge- trof enkele minuten na de Quintelier wist zich met twee André Smet kon uitbuiten. 0- vaarlijk zijn. Het afstands- openingsdoelpunten de lal. open kansen in de kijker te 1, 34'. schot werd door De Greyt Naarmate de eerste helft vor- spelen, maar thuisdoelman Na een hele korf wisselende echter mooi gestopt. derde kwam White Boys meer Peter Buytaert hield stand. kansen diende dan toch ge- Na de rust dan eenzelfde en meer de aansluitingstreffer In de tweede helft eenzelf- wacht tot in de tweede helft spelbeeld. Een fel opzittend zoeken op de Hoogeindse de scenario als in de eerste, om nog een echte doelkans te Sinaai klampte zich vast in de helft. Maar eer het zoverl Na amper twee minuten op- kunnen noteren. Weer was thuisakties, om het doelpunt kwam was er toch een faleil nieuw sukses voor de thuis- het Meerdonk dat dicht bij de voorsprong op deze manier nodig in die thuisverdedigin/.-Vp, ploeg. Van Raemdonck was verdubbeling van de stand trachten te verdedigen. Toch waardoor Yves Van de Neu-i |e nu de foerier en Benny Clayé was. De Paradé zag echter was er enkele minuten na de cker in schietpositie kwam enl Rupelmonde-Eksaarde 2-1. De Rupelmondse rechtsbui ten, nochtans fel gehinderd, kan een goede pass geven en de 2-0 is een feit (dw) goocheling zeker nu men in de top ook enkele steken liet vallen. liet de kans op 2-0 natuurlijk zijn poging op de lijn gestuit bijna een gelijkstellend meteen het lot van de moedi- niet liggen. Deze twee opdof- door thuisspeler Dirk Ver- doelpunt maar Van De Velde ge Vereecken bekend was. 2- fers net na elke start brachten berekmoes zodat de 0-2 nog verkwanselde onbegrijpelijk 1 na 37 minuten, de bezoekers dus dik in de even uitbleef. Meer zelfs, de riante thuiskans. Zo moest Na de pauze dan een eerste problemen terwijl zij in het Vp.v. een ruime bezoekende de reeds bange thuisaanhang tegenslag voor Hoogeinde spelbeeld zeker niet onder la- voorsprong kon de thuispleog wachten tot een kwartier voor Guy Van Duyse die ook in dt gen. Getuige hiervan waren op gelijke hoogte komen. tjjd alvorens Peter Van Brits- eerste helft al met geel wert de kansen die Jef Paerewijck Trainer Bracke die een wissel om het gelijkstellende doel- getrakteerd kreeg opnieu» wist te verzilveren en samen had doorgevoerd en Luc Au- pUnt kon scoren op aangeven geel en mocht het strijdtonee met Quinteüer dreigde VK denaert had ingebracht voor van Mare Dhollander 1-1. verlaten. White Boys zag iu Hamme zo voor de aanslui- Pat. De Sutter zag deze Au- Zeggen dat Heikant in het tuurlijk de kans schoon oo tingstreffer. Maar in plaats denaert amper op het terrein resterende kwartier nog dicht van dit te kunnen verwezenlij- bij zijn eerste aktie reeds een bij de zege kwam zou de ken wist de thuisploeg langs penalty versieren. Deze fel waarheid geweld aan doen Joris De Witte op randje bui- aangevochten elfmetertrap ajn pe kansen bleven uit tenspel zélf de stand aan te door Meerdonk werd even la- ^k voor Sinaai zodat deze dikken tot 3-0 met een mooie ter door Audenaert zelf voor- sportieve wedstrijd afgesloten lobbal over de Hamse bij Franssens geknald. Zodat Werd met een gelijkspel. Voor doelman. de ploegen naast elkaar ston- Heikant dus een ideale gele- Kieldrecht, dat dacht de den. Straatje, gesteund door genheid dat teloor ging om schaapjes op het droge te heb- dit doelpunt kwam nu hele- aneen leider te worden in de- ben, kwam bijna nog bedro- maal los en nadat Vereecken zc reeks na het verlies van gen uit, want eerst was er de lat had getroffen was het leider White Boys. Uitgesteld Benny Waegeman die met toch Sparkier die een achter- js njet verloren evenwel en nu een strafschop VK Hamme waartse voorzet van Erwin zondag gaan de Zeienaars op terug in de wedstrijd kon Van Camp opnieuw tegen de bezoek naar Sint-Niklaas. In brengen en vervolgens wist Meerdonkse touwen jaste, 2- een rechtstreeks duel waarbij Raoul Koeckelkoren na een 1. men zowel over Van Eetvelde VK Tielrode 1 E. Verrebroek 1 Ontgoochelende wedstrijd van de thuisploeg waarbij men blijkbaar in een off-day verkeerde na de knappe pres tatie van verleden week tegen leider White Boys. Door dit verliespunt laat de Durme- ploeg zelfs een unieke kans liggen om terug in de leiders zetel te geraken nu White Boys zélf onderuit ging. Zon der Dirk Elewaut (kieskoorts) en Ronny Meyntjes bleek dit Tielrode aanvankelijk niet in staat om een fris spelend E. Verrebroek te ontmantelen. Enkel Franky De Keyzer kon in de vierde minuut even de neus aan het venster steken maar zijn schot ging voor langs. Verder in de eerste helft verwaterde het spelbeeld en kregen de ruim opgekomen supporters heel wat gevaarlij ke standjes te zien... op het middenveld. Voor de thuis ploeg dan nog meer onkans even vóór het halfuur. Een flater achteraan werd door Marc Laureys van Verre broek afgestraft en meteen mocht de Polderploeg met de ze minieme voorsprong de als over de heroptredende Marnix Boeyckens kan be schikken kan Heikant dus met een weekje vertraging zich in de leiderstroon hijsen. Hoogeinde 3 White Boys 2 Heel wat oude bekenden mooie kollektieve aanval de De thuisploeg bracht dan aansluitingstreffer te netten, voor het slotoffensief nog Jo 3-2, 78e minuut. Paelinck in voor Vereecken Hamme, dat Kieldrecht maar alles léék bij het oude te dan nog voor een moeilijk slot blijven. Toch zat er nog ven- stelde, verloor even later on- ijn in de staart. Want een own gelukkig Koekelkoren met goal van André Smet (pech- gescheurde gewrichtsbanden wedstrijd) voorbij eigen doel- (6 weken inaktiviteit), zodat man Mannens bracht opnieuw het niet meer bij machte leek spanning in de wedstrijd op zagen elkaar terug in dit duel. om de laksheid van de thuis- twee minuten van het einde: Hoogeinde nam van bij de ploeg verder af te straffen. 2-2. aanvang de teugels in handen Toch werd het nog een ne- en ondanks het feit dat de SK Lokeren 1 drelaag voor de moedige be- ploeg uit Sint-Gillis-Waas in E. Moerbeke 2 zoekers die zeker een punt de tweede helft met 10 man Spetterend streekderby dat verdienden in deze wedstrijd, verder moest en het daaren- in de tweede helft beslist werd Thuisspeler Luc Audenaert boven twee strafschoppen nadat enkele faktoren in het mocht in de slotminuut een tegenkreeg kon men toch een nadeel speelden van de thuis- vrije trap nemen. Hij plaatste zege laten optekenen tegen de ploeg. Tijdens de eerste helft de bal al dan niet rechtstreeks leiders. Reeds van bij de aan- waren beide teams sterk aan voorbij de Meerdonk-doel- vang bleek dat beide ploegen elkaar gewaagd en de uitval- nian hetgeen zijn ploeg met- sterk aan elkaar gewaagd wa len van Baranski en Van Der een de zege schonk in deze ren. Hoogeinde drong fel aan Haegen werden door doel- wedstrijd die op de valreep langs Van Duyse en Verschaf man De Brabander van Moer beke mooi gepakt. Hetzelfde bij de thuisploeg waarbij doelman De Jaeghere enkele gevaarlijke schoten van Die- leman en Pauwels moest on schadelijk maken. Zo bleef de stand logischer wijze blank tot aan de rust. Na de rust kon de thuisploeg dan geen beroep meer doen op doelman Pascal De Jae ghere die wegens werkaange- legenheden het vliegtuig naar Engeland moest halen Veld- pupelm0nde-Eksaarde 2-1. Ondanks de twee toegestane doelpunten was de Eksaarb speler Gaston De Fré nam dg^man jn goede iM„ <ly) alsnog deze scheve situati recht te zetten. Een man al Van Duyse er uit en één mi nuut later een strafschop krij gen, je zou voor minder jui chen. Doch de strijdkretet bleven binnensmonds bij (k bewindslui van White Boys wanneer Peter Glibert strafschop tegen de dwarslig ger plaatste Uitgesteld is niet verlorea dacht de scheidsrechter fl een tiental minuten later nieuwe elfmetertrap. Lick toegekend, dat wel Mar voor Yves Van De Neucke natuurlijk geen zorg want 4 knalde de gelijkmaker voorti Vereecken. 2-2 minuten. De 10 thuishelden werds naarmate het einde nadenk steeds verder in de verdrul king gespeeld door een ontkt tend White Boys dat via Dirt Rooms een kwartier voor tij: bijna aan de winning kwam. Deze was echter w« gelegd voor de thuisploeg 4 langs Bruno Verschaffeit ka daar uitbreken en doelman Bnf geman voor de derde ma weten te verslaan in ik» spannende wedstrijd die ek digde in een erg zenuwachti vier gedoe tijdens de slotminut# waarin de siand echter n* meer gewijzigd werd. Marc Steveunc

De Voorpost | 1988 | | pagina 22