f' M.T.S.A.-Digest Dozijn rozen voor Eendracht Sport N.O.M.B.-KERN DENDERMONDE Verhofstadt wint Minishotters aan de leiding Weinig verrassingen in Walivo's bekervoetbal va.*-** 32 - 21.10.1988 - De Voorpost MINIVOETBAL 1 Uitslagen Afdeling 1 Autocars De Ras-Caxtus 6-3 Blauwe Duivels-Minisparta 8-3 Sportivo-Centrumsjotters 19-5 Huize Goossens-Botterboys 5-1 Mikeno-T uitvrienden 5-4 Kastelein-'t Zwijgerke 4-6 Okapi-Filosoof 9-1 Afdeling 2 OKA KSA-Young Boys 3-7 Lada De Leu - Rijkswacht 6-3 J.Z Klub - Chiro Wieze II 3-6 Mouton - Chiro Wieze I 6-7 Romeo Bobbys-Rond Punt 2-6 St. Amout-Dolly Shoe 3-10 CafOudegem-Regent Boys 4-3 Pappenheimers: vrij RN 1. Huize Goossens 5 5 0 0 54 8 10 2. Botterboys 5 4 1 0 51 14 8 3. Mikeno 5 4 1 0 35 21 8 4. 't Zwijgerke 5 3 0 2 26 15 8 5. Sportivo 5 3 1 1 51 24 7 6. Blauwe Duivels 5 3 1 1 34 21 7 7. Caxtus 5 3 2 0 36 26 6 8. Okapi 5 2 1 2 30 24 6 9. Centrumsjotters 5 2 3 0 25 348 4 10. De Ras 5 2 3 0 18 32 4 11. Kastelein 5 1 4 0 22 33 2 12. Minisparta 5 0 5 0 13 41 0 13. Filosoof 5 0 5 0 12 57 0 14. Tuitvrienden 5 0 5 0 12 56 0 .Afdeling 2 1. DollyShoe 6 6 0 0 52 12 12 2. Rond Punt 6 5 0 1 41 21 11 3. Chiro Wieze II 6 5 1 0 35 19 10 4. Chiro Wiezei 6 5 1 0 28 24 10 5. OKA KSA 6 3 2 1 33 27 7 6. St. Amout 5 3 2 0 22 28 6 7. Rijkswacht 6 3 3 0 30 28 6 8. Lada De Leu 5 2 2 1 19 22 5 9. Young Boys 6 2 4 0 26 30 4 10. Caf. Oudegem 6 2 4 0 19 29 4 11. Mouton 4 1 3 0 25 29 2 12. Romeo Bobbys 5 1 4 0 18 23 2 13. Regent Boys 6 1 5 0 18 43 2 14. J.Z. Klub 4 0 3 1 19 40 1 15. Pappenheimers 5 0 5 0 16 34 0 N.O.M.B.-Kern D.S.D. De topper tussen twee van de drie leiders is verdiend naar de Dendermondse ploeg gegaan. Kleding Octaaf, op papier de meest getalenteerde ploeg, het liet zelfs Van den Meerssche en Van der Jeught aan de kant, kon niet op tegen het homogeen Verhofstadt, waarbij Van Marcke en Sterckx zich in vedette speelden. De jongens van sekretaris Van Elslander zijn alleszins een revanche verschuldigd en de komende tegenstander zal de rekening moeten betalen. Minishotters blijft intussen maar puntjes vergaren en komt op de eerste plaats met het maximum der punten, samen met Verhofstadt. Eerste overwinning van Quick Shop, al was ze vrij krap. Sportwereld en MVC zakken dieper weg in de rang schikking. Uitslagen D.V.V.-Sportwerled 5-2 Snuffelaartje-Quick Shop 6-7 M.V.C.-Givana 4-11 Dendermotors-Markt 4-8 Minishotters-Honky Tonk 7-5 Zwamberhof-Eves 6-4 Verhofstadt-Kleding Octaaf 5-2 1. Minishotters 6 6 0 0 45 14 12 2. Verhofstadt 6 6 0 0 43 14 12 3. Kleding Octaaf 6 5 1 0 53 19 10 4. De Markt 6 4 1 1 35 15 9 5. Givana 6 4 2 0 36 25 8 6. Zwamberhof 6 3 3 0 26 32 6 7. D.V.V. 6 3 3 0 20 28 6 8. M.V.C. 6 2 4 0 38 41 4 9. HonkyTonk 6 2 4 0 33 29 4 10. Sportwereld 6 2 4 0 27 35 4 11. Eves 6 2 4 0 23 43 4 12. Quick Shop 6 1 4 1 22 44 3 13. Snuffelaartje 6 1 5 0 18 45 2 14. Dendermotors 6 0 6 0 14 49 0 EDfNf EDI Nu LIEFHEBBERS VOETBAL Minivoetbal. De ploeg van Kleding Octaaf uit de NOMBkern D.S.D. (vh) Tornooi Stad Lokeren Minivoetbal. De ploeg Verhofstadt uit de NOMB-kern D.S.D. (vh) Prior - Eendracht Sport 2-12 De bezoekers vochten zich eendrachtig naar een riante zege die zelfs het dozijn aan rozen opleverde. Mario Van Brussel en Freddy Schiette- catte verdeelden onder hun beidjes zeven doeltjes voor de rust (1-7). Na de kampwisse ling mocht natuurlijk George Paz niet ontbreken als schut ter. Samen met Pascal De Vos en Alex Van Boxelaer zorgde hij immers voor de twaalf be zoekende rozen. Eendracht Sport kon zich zelfs de weelde veroorloven door Van Boxelaer te vervangen door ouderdomsdeken Luc Ott die ook van deze ruime zege nog eens wou proeven. Ruilare - F.C. Smet 2-2 Beide teams namen elk één helft voor hun rekening. In een gelijkopgaande wedstrijd kon F.C. Smet in de eerste helft beter de kansjes verzil veren dan de thuisploeg. Luc Marchand en Jef Dupont scoorden dan ook een mooie 0-2 voorsprong voor de Smet- boys. Na de rust evenwel waren de rollen omgekeerd en kon Rui lare alsnog langszij komen. Hiervoor zorgden de broer tjes Snoeck. Luc bracht de aansluitingstreffer achter zijn naam en Rudy mocht op 10 minuten van het einde het billijke gelijkspel op de plan ken brengen. Moderne - Standaard 8-0 «Modeme»-zege van de thuis ploeg die blijkbaar net in vorm geraakt om nu zondag Nieuw Slachthuis partij te ge ven. Standaard liet zich niet zo maar afslachten, want aan de rust stond het nog maar met 1-0 in het krijt. Doelpunt van Erwin Roosenboom. Na de rust kwam spits Jens Van Bever weer zijn wekelijkse hattrick opeisen en dikten na dien William Van Der Strikt samen met Kris Mettepennin- gen de ruime winstcijfers ver der aan in deze sportieve wed strijd. Witte Steen - Bospark 3-2 Zéér gelijkopgaande wed strijd tussen twee sterk aan elkaar gewaagde ploegen. Bospark dat telkens goed ant woord wist op thuisdoelpun- ten van Renaat Van Theem- sche en Dirk De Page werd in het slotkwartier toch nog van een verdiend gelijkspel ge houden toen Ronny De Wolf bij de thuisploeg achter de stip mocht gaan staan. De Wolf mistte niet en meteen vielen beide punten in het Witte Steen-kamp. Josi Matthijs-F.C. De Jos 6-2 Reeds voor de rust was de beslissing in deze wedstrijd gevallen. Franky Maes doelde reeds na 12 minuten en na hem verdeelden Azar, Patrick Duprez en nogmaals Maes de verdere klappen uit, zodat aan de rust alleszeggende 4-0 cijfers geboekt werden. De Jos kon kort na rust een tegendoelpunt lukken, maar een ongrijpbare Franky Maes stelde met nog twee treffers in de herneming, orde op zaken. Bij de Jos tekende Gino Van Hese voor de laatste aktie. The Cup - Bijlken 4-7 Niets in de beginfase van de wedstrijd deed vermoeden dat F.C. Cup nog zo zou af gaan. Benny De Wilde had immers het eerste doelpunt voor de Cup gescoord zodat de start zeker niet gemist werd. Doch nog voor de pau ze knalden Guy De Wilde (3) en Luc Steels de Cup-dromen aan flarden want met een 1-4 ruststand zijn de kaarten meestal geschud. Bijlken dat gestart was met 10 spelers bleef ook in de tweede helft de dominerende ploeg. Rudy De Plus en Gerrit Oste brach ten de score op 7 terwijl bij de Cup Serge Cochuyt en Kurt Coppieters lieten zien dat ook hier vlot kon gescoord worden. F.C. Koven - F.C. Vooruit 3-2 Titelkandidaat F.C. Vooruit kwam met de overtuiging naar de Kovens om ook hier beide punten mee te graaien. Temeer omdat de thuisploeg slechts met 10 spelers kon aantreden wegens een aantal gekwetste en geschorste ele menten. F.C. Vooruit wilde dan ook «vooruit» en na 10 minuten dacht men dat Mare D'Hollander het doelpunten- festival inluidde. Niets was echter minder waar. Een mis verstand in de eigen Vooruit verdediging waarbij Van Lan- genhove zijn eigen doelman versloeg, bracht de logische 1- 1 ruststand op het bord. Na de rust toch weer F.C. Vooruit dat langs Gino Maes dacht op weg te zijn naar de zege. Maar een F.C. Koven dat met 10 spelers de krachten wist te bundelen en blijk gaf van een hecht team te zijn, kon in de laatste 10 minuten nog een verrassende wending geven aan de wedstrijd. Jean- Claude Bogaert stelde eerst gelijk met een schitterend doelpunt en even nadien deed André Rogiers hem dit na, zodat in de slotminuten F.C. Vooruit nog een koude, dou che te verwerken kreeg. Zo ziet men maar dat inzet dik wijls meer oplevert dan ta lent, iets wat hier in deze wedstrijd zeker bewezen werd. King's FC Erotica - FC Oud Veerhuis 2-0 (1-0) In deze spannende partij kwam Erotica al na 8 minuten op voor.prong. Een hoek schop van Jan Vervaet be landde bij de vrijstaande Geert Van Eetvelde, die de bal in doel kon werken. De wedstrijd was gelijkopgaand, doch het was toch Erotica dat de betere doelkansen af dwong. Oud Veerhuis tracht te het tij te doen keren, doch slaagde er moeizaam in hun geïsoleerde spits Van Was- senhove te bereiken. Ook in de tweede helft bleven beide ploegen aan elkaar ge waagd, doch het was opnieuw de bezoekende doelman die met knappe reddingen pogin gen van Geert Van Eetvelde en Piet Van den Keybus on schadelijk maakte. In de 68* minuut moest hij zich dan toch gewonnen geven, toen de mee opgerukte Mark Droesbeke op hoekschop van Ivan Poppe, de bal keihard in doel kopte. Oud Veerhuis drong alsnog aan, doch slaag de er niet meer in om thuis- doelman Van Acker nog te bedreigen Al bij al een spannende en bijwijlen bitsige partij met een verdiende winnaar. Mare Stevelinck Weekend van 15 en 16/10/88 Alexander-Waterval 3-2. De thuisploeg moest tot de laatste min. attent zijn om een gehandi- kapt Waterval van een gelijkspel te houden. De Alexander-docl- man Remori G., opende vanop de 11 m.-stip de score. De Clerck R. en Moreels A. scoorden voor de thuisploeg. Waterval kon nog te rugkomen tot 3-2. A.Z. 77 kon de stunt van vorige week niet herhalen en ging op eigen veld zwaar onderuit tegen Excelsior met 1-5. Verleyen E. scoorde voor de thuisaanhang, maar Van de Snickt (2 x), Cort- hals P., De Brucker G. en Heu- vinck St. zorgden voor de ruime score. Blauw-wit speelde in deze hard betwistte derby tegen Snas be hoorlijk goed, maar faalde deer lijk bij de afwerking Ref. Boven- daerde die een prachtwedstrijd floot, had het niet gemakkelijk om beide ploegen in toom te hou den. Snas won uiteindelijk met het kleinste verschil: 0-1. Carau verloor verrassend van R. Espanol met 0-2, de Spanjaarden toonden hun kunde en dribbelden de Camu-verdediging uit verband. Rivera Pedro (2 x) vond de Ca- mu-doelman in gebreke en zorgde voor de verdiende zege Endoka moest eveneens met 0-2 de duimen leggen tegen Giwo dat verdiend won ondanks de gemiste kansen van de thuisploeg die dit keer niet de weg naar de netten vond. Doelman De Boeck speelde zich toch in de kijker door de paar gevaarlijke, maar schaarse kansen van de thuisploeg onschadelijk te maken. Melckebeeckvr. - Edo werd ont sierd door de talrijke gele kaarten die ref. Impens moest tonen. De thuisploeg kreeg er maar eventjes 9 onder de neus geduwd maar in het spel zelf moesten ze het onder spit delven met 0-2. De Geyndt D. en Ceuppens F. zetten de netten bol. O.C. Aalst-Octopus werd in een oefengalop afgewerkt door de thuisploeg, omdat de tegenstrever maar met amper 8 spelers kwam opdagen. De thuisploeg speelde nonchalant en verkwistte nog tal van doelkansen, ondanks de 6-0 eindstand. Van Lysebeth J. (2 x), Ten Buysscher J. (2 x), Janssens G. en D'Herde Luc zorgden nog voor de vlotte zege. Breughels leed haar 6' achtereen volgende nederlaag. Nu moest men zich gewonnen geven tegen Dressel met 0-2. Groen-Wit - J. Timarcha was een spannende wedstrijd met tal van doelpunten. In deze sportieve match kwam de thuisploeg als overwinnaar uit de bus, zij het moeizaam. Van den Bergh. Haeck, Verleysen P en Pieters troffen raak voor de thuisploeg. Baro K. en Steppe E. (2 x) voor de bezoekers. O. de Toren-Bartan eindigde on beslist: 1-1. Misotten C. en Van Ketekom D. maakten de doel punten. De andere ploeg uit Gijzegem, R. Sportief, speelde eveneens 1-1 ge lijk tegen Zandput. De thuisploeg speelde weinig overtuigend en moest zich tevreden stellen met het gevleidde gelijkspel. Leqeuex Peter zorgde voor de thuistreffer. Organisatorisch klopt alles bij Denderleeuw, dank zij de familie Canoot, die spelers van eigen bo dem, bezoekers en scheidsrechter een goede ontvangst bezorgen. Dat ondervond het bezoekende De Kring dat in de watten werd gelegd. Op het veld kreeg men echter geen geschenken zodat De Kring met een 0-0 stand terug naar Aalst kon keren Witte Paard, de ploeg die vorig seizoen opzien baarde met haar boeiende en sportieve spel, tevens met een groot aantal spelers, moest nu reeds voor de 3' keer forfait geven. Voorzitter Berck- moes geeft er dan ook samen met zijn bestuur de brui aan voor dit seizoen om volgend jaar met een propere lei te herbeginnen Leeu- werix A. maakte alzo een nuttelo ze reis naar Oordegera. Leeuwerik B - Bamboe werd tot latere datum uitgesteld. De derby tussen Berlare en Uit bergen, met name BI. Vlam - De Zwaan, kon geen hinderpaal bete kenen voor de bezoekers, die vlot afstand namen van de thuisploeg. De leiders van de derde afdeling zegevierden met 0-4. De Grauwe (2 x), Klein B. en Van Henden L., namen de volle winst mee naar Uitbergen. Brughuis - Pie Boys werd geleid door een onbekwame scheidsrech ter, Kiekens F.die de voetbalreg lementen aan zijn voetzolen lapt en tal vari blunders realiseerde Toch bleven beide teams sportief en ging de thuisploeg met 4-1 winst naar huis De Kegel G. (2 x), De Backer St. en Alain P zorgden voor de vlotte winst. Cobilas versloeg Hofstadc met veel moeite: 2-1. De Smet J. en Verspecht P. zorgden voor de winst. Galap pakte op verdiende wijze haar eerste punt in de kompetitie tegen het gerenomeerde Rey- naerds: 1-1. Van Lippervelde bracht de bezoekers op voor sprong: 0-1, maar Heck M. zette voor en broer Heek F. stond pa raat om af te werken zodat het verdiende gelijkspel op het bord kwam. Houtmarkt pakte uit met een glansverrichting en stuurde Bacca ra met FF-cijfers huiswaarts. Van Handenhovc J.C., Callebaut E., V. den Borre N. en Van Mieghcm I. (2 x) gaven de bezoekers het nakijken, 5-0. Mijlbeek wipte vlot over Groen- dal met 4-2. Steghers J.P., De Neef G., Phillips R en Steghers R. zorgden voor 4-0 De bezoe kers kwamen nog tweemaal terug, maar daar bleef het bij. Park is momenteel de ploeg die de groten in bedwang houdt, maar zelf maar moeilijk tot scoren komt. Het speelde 0-0 gelijk tegen Amapola. Sportief '81 - Poreistampers werd een goed gespeelde wedstrijd. De ze werd nipt maar verdiend met 2- 1 gewonnen door de thuisploeg. Braem R. en Van den Borre H vonden de Asse-doelman in gebreke. Nieuwe Wijk stond na 20 m. 0-1 achter tegen Star Boys, met een doelpunt van Hendrickx. Tot dan kon de thuisploeg niet overtuigen. Na deze achterstand kwam de sco remachine toch nog op gang. Met goals van Van Driessche (2 x), Van Geert, Wellekens, Troch Dullaert zorgde men nog voor de 6-1 zege. Pano, eindelijk met hun voltallige ploeg, gaf Koszen geen schijn van kans en won met een half dozijn doelpunten. Van der Borght P (3 x), Van Boxlaer D. (2 De Swaef zorgden voor de ruime 6-0 winst. Rode Roos scoort maar laat tegenscoren. Na een ruime voor sprong laten ze deze nog bijna teloorgaan: 3-2 eindstand. Bom- beeck G Bracke W en een own- goal deed echter de das om van de sportkringers Piquer G. en De Jonghe W. brachten echter de bezoekers terug in de wedstrijd. Sunset maakte brandhout va Adelaars: 15-0. Comand (4 x), Navarro (3 x). De Waele (3 x), Verbeiren (2 x), De Neef (2 x) en Heredia (2 x) zorgden voot deze monsterscore Gipak zag alle illusies tenietgaan toen een verdediger zijn eigen doelman te grazen nam en de kampioenen daardoor aan de lei ding kwamen: 0-1. Toen zorgde men nog voor 0-2 maar Real speelde vast niet overtuigend. Nieuwe shirtreklame doet Leeuwe rik B de das om Voor het seizoenbegin koos voor zitter Osselaer Norbert voor een nieuwe shirtreklame om de kas te spijzen (voorzijde De Eekhoorn achterzijde Autocars De Ras) Dil was echter niet naar de zin een bestuurslid, Van Leeuwerik A., die zich kinderachtig gedroef (nochtans is dit een volwassei persoon) en de club wou banne uit het clubhuis. De vete tussen A en B. dateert niet van vandaq maar is reeds een paar seizoena aan gang, dat merk je pas al beide ploegen tegenover elkai staan, er wordt dan wel degeliji gespeeld op het scherp van ik snee. Dit bestuurslid was er al geruia tijd op uit om Leeuwerik pad in de korf te zetten; nu is het dit dan uiteindelijk gelukt, zij ht met onsportieve middelen. Leo wenk B mag geen gebruik mea maken van de kleedkamers i akkomodaties van het klubht (wel het speelveld; dat is van di gemeente Lede). Iets wat ze zet hebben helpen opbouwen wel verstaan, gans de jeugdclub Let werik. waar ook de uitgcslot club toebehoort. De wedstrijd Leeuwerik B-Bi boe van 21/10/88 kan om redenen niet doorgaan en w< dus uitgesteld tot latere datum. De wil van deze heer is wet moet uitgevoerd worden zoals het beveelt, anders mag men krassen. Wacht FC Melcket binnenkort hetzelfde lot1 At ten maar. Zo heeft hij het bestuurslid van M.T.S.A op een andere keer te vei gegeven als zijn eisen niet w< ingewilligd... Heeft deze heer dan dl voor het zeggen Begrij wie begrijpen kan?! Einde citaat. Tijdens het vorige weekend heeft de carrousel van Wali vo's bekervoetbal, nog een rondje verder gedraaid. Veel verrassingen kwamen er niet uit de bus en bij de zaterdagse ploegen werden er zelfs een aantal afgetekende scores ge noteerd. F.C. De Strijders werd thuis door reeksgenoot F,C. Sportarena flink inge blikt (0-7). Ook de nieuweling F.C. Moerheide liep bij de tweede klasser F.C. Temsica fors tegen de lamp (9-1). Pro bleemloos werd het ook voor F.C. Briel op het veld van F.C. De Pekton (2-7). Ploe gen die vrij vlot en verdiend wonnen waren R.C. Raap te gen F.C. Drie Linden (4-1), F.C. Milano bij F.C. Welkom (0-3), eenzelfde score ook voor V.K. Den Bos op V.K. Sierra (0-3) en in het Hamse derby triomfeerde topklasser F.C Bondgalm bij het zeer bescheiden Club 69 uit de tweede afdeling (1-3). Mar- chen met méér spanning wer den o.a. gespeeld op D.V.L. Avanti, waar new-comer F.C. De Witten slechts met 2-1 verloor. Dat werd ook het resultaat van F.C. De Vlas bloem bij F.C. Dino Boys (1- 2) en F.C. Corner had het bij V.K. Rodeo ook niet gemak kelijk (0-2). De enige wedstrijd waarin de strafschoppen moesten beslis sen werd in Sint-Niklaas ge speeld. Bij F.C. Café Compo- sé tegen V.K. Leopoldstad stond er na de reglementaire minuten 2-2 op de plank en de eerstgenoemden wonnen na dien het toemaatje (4-3). In de zondagse reeks meer spek takel en een vijftal matchen werden er met een drawn af gesloten. Telkens strafschop pen dus en vier eersteklassers hebben zo de verdere kwalifi- katie tegen hetzelfde aantal nieuwelingen kunnen afdwin gen: V.K. Den Bos thuis te gen F.C. Koekoek, F.C. Bondgalm op verplaatsing bij F.C. Van De Voorde, F.C.R. Sparta in eigen huis tegen F.C. Atlantic en F.C. Troch Textiel op het veld van F.C. Geywa. Een topklasser werd gewipt: V.K. Were Di sneu velde bij de dorpsgenoten van F.C. Anker. Een beter F.C. Cado won tenslotte ook bij F.C. Wijnveld (1-3) en nieu weling F.C. Ons Huis verloor in Sinaai zoals verwacht van topklasser F.C. De Cock (0- 4). De grootste score in deze zondagse bekerround was voor F.C. Real Witte Pen. In eigen huis heeft de ploeg uit Waasmunster het bezoekende F.C. Moerheide met 9-3 inge maakt... Liefhebbersvoetbal. De veteranen van de MTSA-ploeg Excelsior (da) Liefhebbersvoetbal. Octopus verloor in de MTSA de wedstrijd tegen de Melckenbeic Roger Van Laere vrienden (da)

De Voorpost | 1988 | | pagina 32