M.T.S.A. - Digest V.K. Veile boven! Topper Bijlken - Kings Erotica onbeslist N.O.M.B.-Kern Dendermonde Kleding Octaaf vlot voorbij Givana De Voorpost - 28.10.1988 - 31 LIEFHEBBERSVOETBAL Land Van Beveren MINIVOETBAL F.C. De Jager 2 Rode Duivels 2 In de eerste helft kon de thuisploeg niet optornen te gen het offensief van de gas ten. Van Heesbroek bracht dan ook verdiend de Rode Duivels (zonder Ceulemans) op een 0-1 voorsprong aan de rust. Na de kampwissel ging het er voor F.C. De Jager dan bedenkelijk uit zien wanneer Walter Van Gassen de Rode Duivels op een stap van de zege kon brengen. Maar zoals het dikwijls gebeurt met onze Rode Duivels dachten zij dat de buit binnen was en in de laatste 10 min. van de wed strijd kon de ploeg uit Temse nog langszijkomen. Martin Cools lepelde een vrije trap netjes over de Rode Muur en in de 89ste min. kon Franky Van Drom een aanval opzet ten zoals in het (rode) boekje waardoor in extremis nog een gelijk spel in de wacht werd gesleept. Vermelden we nog de gele kaart van Theo De Cauwer wegens reklameren bij de thuisploeg. Sportief 7 Den Buiten 1 Den Buiten blijkbaar wat ver moeid door het verkopen van de steunkaarten kon tegen lei der Sportief niet veel inbren gen. Het eerste halfuur kon de buiten de gevaarlijke thuis- aanvallen buiten houden maar eens Erik Van Goethem voor Sportief had gescoord was het hek natuurlijk van de dam en volgden de andere schapen naar buiten. Chris- tiaan Andries en nogmaals Erik Van Goethem zorgden zo voor een 3-0 stand aan de rust. Na de pauze konden Johny Meul en de poolse aan winst van Sportief, Swiboda de stand verder optrekken naar 6-0 alvorens Dirk Meul de zevende thuisgoal wist te scoren terwijl Gerrit Van Der Aa in een echte achtervol gingsstijl het eerreddend doelpunt voor den Buiten kon scoren. 't Pauweke 9 Verbroedering 1 Bij de thuisploeg stond men er ook van te kijken dat het dit seizoen met de zelfde ploeg als voorheen zo lekker loopt. Reeds na 6 minuten kon Verbroedering immers inpakken. Walter Noens en J.C. Busschaert zorgden dan immers al voor 3-0 waarvan zelfs het eerste doelpunt ge scoord werd na 30 sec. nadien vulden in alfabetische orde Marc Briessinck, Luc Jacobs en Walter Noens nog met en kele mooie doeltjes de stand aan zodat uiteindelijk de bordjes bleven hangen op 9. F.C. Aban S H.T.R. B 1 Wrede toestanden op het veld van F.C. Aban. De wedstrijd die doorgaans zeer sportief verliep kreeg op het einde nog een staartje waarbij wellicht het Ronde Tafeltje nog met drie poten door deze competi tie zal moeten gaan. Aanvan kelijk geen vuiltje aan de lucht. De thuisploeg kon langs Robin Buyle op een 2-0 voorsprong komen aan de rust waarna Luc De Ben Erik Daman en Chris Smet verder doorduwden naar vijf thuis- doelpunten. Nadat Geert De Schepper dan voor H.T.R. b had kunnen milderen kreeg Braem van dezelfde ploeg rood van scheidsrechter Cool Omer wegens protest. De be zoekende ploeg nam dat niet en na wat bedreigingen aan het adres van de scheidsrech ter trokken de bezoekers zich terug na 80 minutenspel zodat elkeen een kwartier vroeger dan gepland thuis verscheen. DenUil 0 V.K, Veile 2 Op geen al te best terrein heeft V.K. Veile in de zater dagsreeks zich door deze zege naar de top weten te werken. Marcel Colman vond in de eerste helft het gaatje bij Den Uil en toen ook Verhoeven Danny na een uur spel V.K. Veile op een 0-2 kon brengen schoot Den Uil pas echt wak ker. Het was echter te laat zodat de zege verdient rich ting Temse verhuisde. V.K. Veile 5 Smoutpot 2 In een gelijkopgaande eerste helft mochten beide ploegen om beurten scoren tijdens de ze zondagvoormiddag wed strijd. Eer iedereen goed en wel besefte dat de aftrap ge geven was kon vroege vogel Luc Pauwels de thuisploeg reeds op voorsprong knallen maar een betaald antwoord van de Smoutpot bleef niet uit. Francis Realaes milderde na 10 minuten waarna thuis- speler André Audenaert de gasten een helpende hand reikte door een ideale voorzet te geven aan Joris Relaes om voor de 1-2 te zorgen. Aude naert lostte deze misser na dien sportief op in de kantine door de ploegmaats te trekte- ren op een rondje bibber- bicr... V.K. Veile kon dan gelukkig voor de rust nog langszij komen langs Ludo Waterschoot en na de pauze wist de thuisploeg dank zij wat meer inzet toch beide punten thuis te houden. Pietje Robberecht, Gino Van de Vijver en Ludo Waterschoot knalden zo nog de vrij ruime thuiszege op het bord achter Velle-kerk. De Vluggen 0 St.-Sebastiaan 7 De Vluggen leek dus niet zo vlug als verwacht voor St. Se- bastiaan. Eddy Catthoor en David Bogaert brachten vlug de 0-2 op het bord waarna de thuisdoelman zich kwetste en de reservedoelman vlug dien de aangevoerd te worden. Deze kon ook niet verhelpen dat Eddy Catthoor en nog maals David Bogaert voor de rust elk éénmaal scoorden. 0- 4. Na de pauze gingen de Vluggen met 3 spitsen spelen maar het was in tegenstelling St-Sebastiaan dat langs Luc Dhooge, Robert Noppe en Eddy Catthoor de ruime eind- score op het bord kon bren gen in deze sportieve wed strijd. Van Hoecke 2 F.C. De Meir 3 Verdiende zege van F.C. De Meir in deze topper. Reeds na 5 min. kwam de thuisploeg via Kurt Calluwaert op voor sprong maar een gepast ant woord van Marc Van Houtte zorgde ervoor dat F.C. De Meir de zaken rechttrok en het verdere verloop van de wedstrijd in handen nam. Toch diende gewacht tot de 75ste min. alvorens Dirk Ge- leyn de gasten op voorsprong kon brengen, ook al waren voordien twee strafschoppen onthouden aan De Meir. Dat het venijn echter in de staart zat kwam tot uiting toen na dit tweede leidersdoelpunt Van Hoecke de betere ploeg werd en op haar beurt twee strafschoppen werd onthou den door scheidsrechter Gil bert Noens. Toch kon Mare Buytaert in de 85ste min. Van Hoecke langszij brengen maar een doelpunt van bezoe ker Dirk Geleyn al dan niet in buiten spel positie gescoord deed de poppen voorgoed dansen in de 87ste min. De Van Hoecke ploeg die zich onbeheerst op de scheidsrech ter stortte hoorde dan ook nog een zachte fluittoon op hetzelfde moment dat scheidsrechter Noens de kamp vervroegd affloot. Wel licht een handeling die nog een staartje zal krijgen voor de Van Hoecke ploeg. Mare Stevelinck Tornooi Stad Lokeren 't Lammeken 5 Oud Veerhuis 2 Chris Coppens was de absolu te uitblinker in deze sportieve partij. Met vier doelpunten zette hij immers 't Lammeken op weg naar de zege tegen Oud Veerhuis. Na de rust leelde thuisdoelman Marlon Iroch als waard van 't Lam- leken nog de show door een strafschop te missen wat hem enkele rondjes kostte... fcspark 3 Prim 0 Pnm dat aantrad met Oud- Bospark speler Kris Helleput- te kon niet optornen tegen het vlotte spel dat Bospark op de mat bracht. Reeds in de eer ste helft kon Rudy Coppieters het overwicht van de thuis ploeg ombuigen in een doel punt en toen nadien in de tweede helft Rudy Coppieters steun kreeg van Gilbert Ver- beke was het lot van Prim dug beslist. Standaard 2 Josi Matthys 2 Gelijkopgaande wedstrijd die een logische puntendeling tot gevolg had In de eerste helft kon de thuisploeg reeds na een kwartier via Geert Slab- baert op voorsprong komen maar twee rake counters van Josi Matthys langs Roger de Witte en Patrick De Meul deed de balans toch weer overhellen naar de bezoeken de zijde aan de rust. N'a de kampwissel standaard dat met een knap offensief toch meer wou dan deze ver- liesbeurt. Kansen werden er echter bij de vleet gemist door o.m. Slabbaert en Johan De Vreese op hoekschop. Het was tenslotte wachten tot een kwartier voor tijd alvorens Helmuth de Smedt de gelijk maker kon netten voor de Standaard. F.C. Vooruit 2 F.C. Daknam 2 Sterke prestatie van F.C. Vooruit dat slechts met 10 spelers een gelijk spel wist te halen tegen een complete be zoekende club. Mare D'Hol- lander wist zelfs het eerste doelpunt aan te tekenen voor de thuisploeg maar aan de rust waren de gasten bijge- beend. Na de pauze zou Dak- nam dan een optie nemen op de overwinning maar Gini Maes kon voor de thuisploeg een verdient gelijk spel laten optekenen. Everslaar 4 Oude Schuur 3 Sensationele start van de thuisploeg die na amper 1 mi nuut al aan een openingsdoel punt wist te geraken langs Yves Van Hoenakker. De be zoekers wachten dan geduldig op een foutje van thuisdoel man John Laureys om aan de rust de stand weer in even wicht te brengen. Na de kam pwissel weer een misverstand in de thuisverdediging tussen André de Mesmaker en doel man Laureys en ook hiervan wisten de bezoekers maxi maal gebruik van te maken om de stand op 1-2 te bren gen. Dit was dan weer niet naar de zin van uitblinker Yves Van Hoenacker die op amper enkele minuten tijd de thuisploeg weer op voor sprong kon brengen. Om nu wat veiliger te staan deed Ru dy Bontinck voor Everslaar er nog een schepje bovenop en dat was nodig ook want naar het einde toe kwamen de ga sten terug door alweer een foutje in de onzekere thuis verdediging wanneer Freddy Vermeir te kort had terugge speeld op John Laureys. Deze laatste moest dan in de voor laatste minuut met een knap pe redding zijn ploeg over eind houden, in deze span nende en gelijkopgaande wedstrijd. Real De Vreese 0 Prior 3 Gelijkopgaande wedstrijd waarin het enige verschil te bespeuren viel in de afwerk ing. Bij de thuisploeg liep het meestal mis in de zone der waarheid, dit terwijl Prior langs Erwin Temmerman in de eerste helft nog getoond had hoe het moest. Het baatte niet want de thuisploeg bleef onmondig in de aanval zodat Dirk Smet en Franky Aerens dan maar noodgedwongen prior op een verdere voor sprong met de daaraangekop- pelde zege trakteerden. Nieuw Slachthuis 1 Moderne 0 Europabekersfeer bij deze topper tussen de mannen van 't Slachthuis en die van Mo derne. De duels die bitsig en hard waren en gestreden wer den volgens de regels van het spel (geen enkele gele of rode kaart) waren best aardig om volgen. Enige tegenvaller was het uitblijven van doelpunten. In de eerste helft noteerde men wel een schot van Mette- penningen op de dwarsligger voor de thuisploeg maar daar mee was de kous af. Beide teams bleven ook gedurende de tweede helft sterk aan el kaar gewaagd en er diende gewacht tot de 70ste min. al vorens Dirk De Schrijver een vrije trap van Albert Me- ganck voorbij het Moderne doel kon devieren. Moderne dat dan een slotof- fensief organizeerde geraakte nadien niet meer voorbij thuisdoelman Coussens Serge zodat de thuisploeg met de twee punten het Slachthuis binnentrok. Ruilare 1 Rianta 6 In de aanvangsfase kon de thuisploeg nog enigzins gelij ke tred weten te houden met een betere bezoekende club. Want nadat Erny De Jaeghe- re de bezoekende ploeg riant op 0-2 had gebracht kon Rui lare de aansluitingstreffer luk ken. Nog voor dc rust kon Jo. Fermont dan de gasten op 1-3 brengen waardoor de Ruilaar- se veer gebroken was. Dit kwam tot uiting in de tweede helft wanneer Stevelinck Mare en zuiderling Primo Ar- chilli de 1-6 op het bord brachten. F.C. Bylken 2 King's FC Erotica 2 In dit duel tussen de eerste en de tweede uit de rangschik king was de eerste kans uit de wedstrijd voor Luc Van Looc- ke (Bijleken) die een bal te gen de lat kopte. De wedstrijd was gelijkopgaand, doch bei de ploegen slaagden er amper in om kansen te creëren. Het was dan ook een logische 0-0 ruststand na 45 minuten. In de tweede helft nam Eroti ca de match in handen. Al in de eerste minuut verkeek Herman Van Acker de kans op de openingstreffer. Vijf minuten later kreeg diezelfde Herman Van Acker een droom van een voorzet vanop rechts, doch de thuisdoelman pareerde knap zijn strakke kopbal. De openingstreffer kon niet uitblijven en in de ÏO' minuut trapte Piet Van den- Keybys de 0-1 op het bord. Erotica bleef de beste ploeg op het veld en zeven minuten later leek de wedstrijd beslist toen Piet Van de Keybus op nieuw raak trof. Erotica kreeg langs Herman Van Acker en Filip Anthuenis nog twee le vensgrote kansen om de stand op 0-3 te brengen doch faalde in de afwerking. Bijleken zag dat er nog iets inzat, raapte ai zijn moed bijeen en ging met man en macht in de aanval. Twaalf minuten voor tijd kwam de aansluitingstreffer er via Luc Van Loocke. Twee minuten later diende Erotica met 10 man verder te spelen toen Luc De Clercq na een De wedstrijd van de week was solo van Helin en 2-1. Amper beth en L. D'Herde zorgden Ongetwijfeld SNAS-EDO. drie minuten later zorgde T voor de thuiszege, «ode ploegen zochten reso- De Wael voor 3-1 en pas dan OCTOPUS-CAMU werd op u e aanval en kregen tal kwam de wisselspeler opdra- dramatische wijze betwist a mr' men ven Dan was het kalf echter toen speler Riemkens van Ca- de 25e min wachten om al verdronken. Met een schit- mo zwaar in het aangezicht It eerste doelpunt te zien. terend vierde doelpunt van werd getrapt door de Octo- uiepens en Edo schudde zijn Borms behaalde Snas een ver- pusdoelman. Hij had een Mager af en kon vrij afstor- diende zege. neus. en kaakbreuk. De doel- «n op keeper De VnendtiO- ENDOKA-EXCELSIOR man werd door ref Dhaen JDe thuisploeg, die tot dan werd een pittig duel, verdiend onmiddellijk met een rode zeker met moest onder- gewonnen door de thuisploeg, kaart bedacht, maar dal is ®en, was maa, weinig aange- B. Meuleman en W De niets met wat de speler in het jL. in 8lng °P.z° naar auw maakten de goals. Het hospitaal wacht. Camu kwam a ,,m er. Die kwam er verdikt kon nog zwaarder ge- 0-2 voor langs J. Van Haver »k. v, a™"' ,1'" weest zijn want M. De Leeuw (2), maar 7 min. voor tijd m» u ?C s,rafsch?Pz™e' strafschop voor de kwam de thuisploeg nog terug E a i 0Ve/e""J- thu,sPloe8: 2-0- langs E. De Vos en F Van Mttt dat de ref voor straf- GIWO-ALEXANDER was Imie' 2-2 «op ging fluiten maar die bij de rusl 1-1. maar de thuis- De verrassing kwam van AZ blJLaT u, 8?0 P 8 speelde een betere 77 dat R. ESPAGNOL op nC' ,1P f ,weede helfl en k0" n°s ve'- eigen veld met 0-2 ging ver- Ptegen gelijk brengen Na de diend afstand nemen (4-2) slaan. A. Moreels en J. Lo- C«m°l de, «ekw,els,e met doelpunten van M. Dae- ckefeer zorgden voor de ver til 4,'k n if' verlaten leman, R Braem en D. Rin- diende zege van de Arends- a de bezoeken vertikten het goi, (2), Mnen terrein vervan8er hct 0 c AALST gaat op zijn WATERVAL moest niet tot «rrein op te sturen al waren elan verder en versloeg Mei- het uiterste gaan om een zeer duwkwam hen ckenbeekvrienden met 4-1. J. zwak BLAUW-WIT het na uw te staan want alweer een Ten Buvser (2), J. Van Lyse- kijken te geven: 3-0. P. De Windt en D. Van Hauwer- meiren zorgden voor de zege. BARTAN-GROEN WIT, 1- 2. De thuisploeg zag een 1-1 gelijkspel teloorgaan toen 2 min. voor tijd de bezoekers konden scoren. Ref Van Del- sen floot een goede wedstrijd. BREUGHELS pakte zijn eerste seizoenpunt tegen Leeuwerik-B (1-1) met goals van K. Paridaens en K. Osse- laer. DRESSEL moest de wet van de sterkste ondergaan tegen ONDER DEN TOREN met 0-6. De goals kwamen van G. Verleysen (3), W. Haegeman, F. De Wolf en J. Croock. J. TIMARCHA speelde een schitterende partij tegen De Kring en won verdiend met 3- 0 langs K. Baro, E. Steppé en T. Mulders. LEEUWERIK - A won met het kleinste verschil tegen R. SPORTIEF: 2-1. Van Steen bergen en Tondeurs scoorden voor de thuisploeg. A. Gry- solle voor de bezoekers. ZANDPUT-DENDER- LEEUW eindigde op 0-0. MIJLBEEK pakte op ANI- MALIA de zege met 0-3. De goals werden gemaakt door de broers Rudy en Jean-Pier- re Seghers. Een falende scheidsrechter Deboelpaep zorgde ervoor dat de wedstrijd BRUG- HUIS-N. HOFSTADE ont sierd werd door heelwat hei bel. Hij moest door een MTSA 6 bestuurslid be schermd worden tot in de kleedkamer. Al werd deze match door de bezoekers ge wonnen met 1-2, toch zal het allicht een zaak worden voor de groene tafel. GROENDAL boekte een ze ge tegen COBILAS, dat heel wat kansen onbenut liet en zo de zege maar weggaf aan de thuisploeg, Temmerman en Van Schuylenbroeck scoor den voor de thuisploeg, ter wijl Hofman de eer redde: 2- 1. Een goed spelend REY- tweede gele kaart van het veld werd verwezen. Bijleken slaagde er uiteindelijk drie minuten voor tijd in om de gelijkmaker aan te tekenen. Het was Marc Dietens van Erotica die de bal ongelukkig in eigen doel devieerde. In de slotseconden kreeg Herman Van Acker nog een reuzekans om de wedstrijd toch in het voordeel van Erotica te doen beslissen, doch hij knalde volledig vrijstaand voor het doel de bal tegen de doel man aan. Spannende wedstrijd waarin Bijleken gezien zijn wils kracht verdiend een punt be haalde. Eendracht Sport Vopo - F.C. Koven 7-3 Na een uitstekende wedstrijd en bij momenten hoogstaand gepresenteerd voetbal heeft Eendracht Sport vlug de reke ning gemaakt van F.C. Koven die er alles aan wilden doen om dit geburen treffen te winnen. Reeds voor de rust was de klus geklaard na een collectief zeer sterke partij waarbij vooral dient genoteerd de 4 doelpunten van Alen Van Bonclaer waarvan het 3' echt een beauty was. De forfait score was reeds voor de koffie bereikt na een strafschop van Dirk Formesijn. Onmiddellijk na de rust ging Eendracht door op zijn elan met eerste 2 goals van kapi tein Mario Van Brussel die nu afwerker werd i.p.v. spelver deler. Halfweg de 2C helft kon F.C. Koven langs J. Van de Voor de milderen maar het ant woord volgde onmiddellijk langs opnieuw Mario Van Brussel en Patrick De Vos. In de laatste seconden kon K.C. Koven langs Van Kerschae- ven de afstraffing nog enigs zins «milderen». Vermelden wij nogmaals het werkelijk complete collectie ve spel van de Eendracht spe lers voor een talrijk publiek en een goede maar vooral onopvallende leiding van scheidsrechter Andre Schaeck. Mare Stevelinck NAERTS ontfutselde het on geslagen DE ZWAAN het eerste punt met 1-1. De thuis ploeg kwam verdiend op voorsprong langs Van Tittel boom, maar misten dan vele kansen. Na de rust kwamen de bezoekers beter in de wed strijd en langs Stevens werd het 1-1. PARK bevestigde zijn goede konditie tegen R. FAMI LIAL, maar ging in de laatste minuten onderuit Uitslagen Afdeling 1 Huize Goossens - Caxtus 10-6 Sportivo - Autocars De Ras 2-3 Mikeno - 't Zwijgerke 3-1 Okapi - Centrumsjotters 10-13 Minisparta - Tuitvrienden uitg. Kastelein - Filosoof 5-7 Blauwe Duivels - Botterboys 4-5 Afdeling 2 Lada De Leu - Pappenheimers 1-4 Mouton - Rijkswacht 3-5 St.-Arnout - Rond Punt 6-7 Regentboys - Young Boys 5-11 Romeo Robbys - J.Z. Klub 4-8 Caf. Oudegem - Chiro Wieze 1 4-3 OKA KSA - Dolly Shoe 6-4 Inhaalwedstrijd afdeling 2 (13 september) Mouton - J.Z. Klub 6-5 Rangschikking 1. Huis Goossens 6 6 0 0 64 14 12 2. Botterboys 6 5 1 0 56 18 10 3. Mikeno 6 5 1 0 38 22 10 4. 't Zwijgerke 6 3 1 2 27 18 8 5. Sportivo 6 2 2 1 53 27 7 6. Blauwe Duivels 6 3 2 1 38 26 7 7. Caxtus 6 3 3 0 42 36 6 8. De Rus 6 3 3 0 21 34 6 9. Centrumsjotters 6 3 3 0 38 58 6 10. Okapi 6 3 3 0 40 37 8 11. Kastelein 6 1 5 0 27 40 2 12. Filosoof 6 1 5 0 19 62 2 13. Minisparta 5 0 5 0 13 41 0 14. Tuitvrienden 5 0 5 0 12 56 0 Afdeling 2 1. Rond Punt 7 6 0 1 48 27 13 2. DollyShoe 7 6 1 0 56 18 12 3. Chiro Wieze II 6 5 1 0 35 10 10 4. Chiro Wieze I 7 5 2 0 31 28 10 5. OKAKSA 7 4 2 1 39 31 9 6. Rijkswacht 7 4 3 0 35 31 8 7. St.-Arnout 6 3 3 0 28 35 6 8. Young Boys 7 3 4 0 37 35 6 9. Caf. Oudegem 7 3 4 0 23 22 6 10. Lada De Leu 6 2 3 1 20 26 5 11. Mouton 6 2 4 0 34 39 4 12. J.Z. Klub 6 1 4 1 32 50 3 13. Pappenheimer 6 1 5 0 20 35 2 14. Romeo Bobby's 6 1 5 0 22 31 2 15. Regentboys 7 1 6 0 23 54 2 N.O.M.B.-Kern D.S.D. Uitslagen 7' speelweek: M. V.C. - Quick Shop 6-9 Honky Tonk - Sportwereld 3-5 Eves - De Markt 11-6 Dendermotors - Verhofstadt 1-5 Zwamberhof - D.V.V. 13-3 Givana - Kleding Octaaf 1-5 Minishottere - Snuffelaartje 4-1 Rangschikking: 1. Minishottere 7 7 0 0 49 15 14 2. Verhofstadt 7 7 0 0 48 15 14 3. Kleding Octaaf 7 6 1 0 58 20 12 4. De Markt 7 4 2 1 41 26 9 5. Zwamberhof 7 4 3 0 39 35 8 6. Givana 7 4 3 0 37 30 8 7. Eves 7 3 4 0 34 49 6 8. Sportwereld 7 3 4 0 32 40 6 9. D.V.V. 7 3 3 0 23 41 6 10. Quick Shop 7 2 4 1 31 50 5 11. M.V.C. 7 2 5 0 44 50 4 12. Honky Tonk 7 2 5 0 36 34 4 13. Snuffelaartje 7 1 6 0 19 49 2 14. Dendermotors 7 0 7 0 15 54 0 N.O.M.B.-kern Berlare Uitslagen Nwe Pluim - KWB Soccers Minibond - BAC Raemdonck Joko - Van Malderen Moriaens - Den Draver Gorion - Joker Argenta - Spectrum Parking Neyt - Sportieven Gredi - Baert Klassering 1. Bac Raemdonck 2. Nieuwe Pluim 3. Sportieven 4. Den Draver 5. Baert 6. Van Malderen-Dima I 7. Tijl 8. Goriura 9. Minibond 10. Argenta Boys 11. Spectrum 12. Parking Neyt 13. Moriaens-Regina 14. Jeugdhuis Joko 15. Mode Gredi i 16. KWB Soccers 17. Joker-Pavo 0 De Lantaarn Zele laat zege uit handen glippen Tweedeklasser De Lantaarn liet een verhoopte overwin ning tegen Zwijnaarde uit handen glippen. De Zeie naars met voor het eerst Pa trick Vernimmen in hun ran gen, leven in gebreke bij de afwerking. Voor de pauze bracht Patrick Van de Velde op strafcorner zijn ploeg op voorsprong. Een kombinatie Haentjens-De Mets met deze laatste als afwerker, zorgde voor 2-0. Nadat De Mets te gen de dwarsligger en Bruno De Wilde tegen de plaat be sloot verrasten de Gentenaars doelman Mark De Kegel met een afstandsschot. Zwijnaar de verkwanselde daarop een strafcorner maar sleepte in de slotact een punt uit de brand (2-2) via een gelukte strafcor ner van Gabriël. Eerste natio- naler ON. Van Damme won met 5-2 van Avanti Ronse na een attraktieve wedstrijd. Hans De Graef, Robert Ba- ranski en Eric Kint zorgden voor drie Zeelse doelpunten voor de rust inaar bleven kansloos tegen twee suk- sesvolle counters van Lejeune en Lauwers (3-2). Via een cornerbal van Karei Poppe en een doelpunt van Hans De Graef lag de eindscore vast bij het ingaan van dc laatste her neming. Daarin liet Ronse een cornerbal onbenut. (AJZ)

De Voorpost | 1988 | | pagina 31