Eerste winst voor V.K. Brandweer en Appelsvoorde! M Temse Liga ZAALVOETBAL Enkele opmerkelijk resul- verandering in zal komen, keek het tegen 0-4 achter- taten sierden deze speel- verder waren er in deze stand aan toen Tuur Can- week. In de hoogste afde- competitie nog zege's van feyn, Gert Cools en de ling bleef de topper tussen Houtbriel en het J.B. broertjes Heirbout kon- Nova en de Groene Wan- Team tegen F.C. Uil en den scoren. Na de rust deling na een spannende Club 67 maar deze uitsla- zelfde spelbeeld en dank bedoening onbeslist. Hier- gen konden als normaal zij thuisdoelman Poschet van maakt verhuizingen worden bestempeld. werd een nog grotere eind- Hoskens natuurlijk door score voorkomen. Frank de winst tegen Confiserie spionkopK.&.v. J en pilip Heirbout, Gert De Rijck gebruik om al- VelleChe,sea 6 Cools en Peter Brijs maak - leen aan de leiding te ko- Veile Chelsea blijft toch ten nu de klus af terwijl men in deze reeks. Torna- wel verbazen. De jonge H.S.V. Langs Van See- do blijft samen met Vrien- P'oeg versloeg nu de broeck en Boel wist te mil- denkring eveneens goed Spionkop van K.S.V. m deren, volgen na resp. winst te- een sportieve wedstrijd, gen Veile rekreatief en Spionkop, de leiders in Blauw'Wit Melsele. deze reeks keken reeds S.O.S. Veile jeugd lijkt vrij vlug tegen een 0-2 ach- Sterke repliek van de Key- ons wat uit forme want nu terstand aan. Doelpunten zerboys die al vlug tegen verloor men van de Rupel- van Suy Olivier. Terwijl een 0-4 achterstand aanke- boys en net hetzelfde ge- deze stand behouden bleef ken toen bij Bridge De beurde met H.S.V. dat tot aan de rust kon Mare Leenheer Ronny, Mare nog steeds zonder punt- Mys de thuisploeg toch Oste en Luc Rombout de winst troosteloos onder- weer langszij weten te netten warm zetten van aan staat na een nieuwe brengen maar een ontke- Tom Cappaert in het verliesbeurt tegen F.C. dende Chelsea ploeg zou thuisdoel. Nadien echter Kramp I. langs Suy Benny De Vlie- hield de thuisdoelman zijn In tweede afdeling ook gher Romain en Van netten ongeschonden en een verrassing want hier Royen Regi tenslotte toch konden De Keyzerboys te- werd leider Mini Rupel nog een opmerkelijke zege rugkomen langs Eugene ,.,A»An in i7r\a Drta/.!. Dnnn.i Ha Keyzerboys Bride een punt ontfutseld door 't Vlietje dat eindelijk op- volle toeren begint te draaien. K.W.B. Kruibe- ke dat in een rechtstreeks duel Real Ter Walle opzij schoof komt nu alleen op de dichtste ereplaats waar het Bridge voorafgaat dat heel wat moeite had om de weten te behalen in deze De Roeck, Ronny De wedstrijd waarin Ronald Keyzer en Dimitri Tael- Vercouteren van de thuis- man. Bezoeker de leger ploeg het laatste woord nam tenslotte alle twijfels had. weg. Rupelboys 7 V.K. Brandweer 7 S.O.S. Jeugd 2 S.O.S. Veile Sportief 4 S.O.S. jeugd gehandikapt Eerste zege van de sportie- wegens de schorsing van ve Brandweer uit Temse. Keyzerboys er onder te ^oris Clarisse kon niet op- Nochthans liepen de be- houden. Opmerkelijk in 'P™" ,ee=" de vaardige zoekers in de eerste helft deze reeks was ook de eer- thuisploeg die in de eerste uit tot 1-2 langs Meersman ste zege van Appelsvoor- helft lanSS Alain Vernim- Joris terwijl Ritchie De de. Dat dit zou gebeuren men en Bert De Block kon Mulder het offensief van tegen de Zeehond had uitlopen tot 3-1. Het de Pompiers inluidde. Na wellicht niemand ver- tegendoelpunt van Rudy de rust namen Gino Van Catthoor betekende een Havere, Jean Van Damme lichte heropflakkering van en natuurlijk uitblinker S.O.S. maar in de tweede Ritchie de Mulder het helft zetten Alain Vernim- commando over zodat het men, Thierry Van de meteen een eerste zege Neucker en Bert De Block werd voor de Brandweer schil. Reeds aan de rust leidde de Olympia-ploeg met forfaitcijfers toen Gerry De Graef (3) samen met Gunther Van Uffelen en Francky De Graef. Snorkel doelman Patrick Noens wisten te verslaan. Na de rust een zenuwach tig akterend Olympia dat het hondertste doelpunt in deze competitie nastreef de. Johny Haentjes met vier en Dies Vernimmen met twee brachten Olym pia met nog enkele minu ten te gaan op 99 treffers in deze competitie. Wat zich nadien afspeelde was onbeschrijflijk. In hun overmoed misten achter eenvolgens de gebroeder De Graef samen met Dies Vernimmen enkele malen van dichtbij de hondertste goal. Het kwam zelfs zo ver dat ze elkaar gingen hinderen of té peisoonlijk werden... De Snorkels die slim gebruik maakten van deze gekke toestand mochten dan zelfs nog een eerreddend doelpunt sco ren langs James Mackin in de slotminuut. Appelsvoorde De Zeehond wacht. Maar ook het resul taat van de Pelikanen mag gezien worden want zij hielden toch netjes de Groene Wandeling II in bedwang na een sportieve match. Tot slot in deze terug otde op zaken, reeks lijkt Shalke zich toch Verhuizingen Hoskens 15 wat te herpakken want de £onf jjg Rijck 2 Z""* Enkele bezoekers verga- vriendenkring 10 ho den ten dc 'dspraak waardoor Blauw Wit Melsele 4 In reeks 3 A kijkt Olympia de thuisploeg natuurlijk Weinig problemen voor de die deze zege natuurlijk blusten tot in de vroege uurtjes. vrij spel kreeg. Ignazio, thuisploeg met een rustig Raf en Giovanni Sciacca meesterschap in deze wed- doelden voor de rust dan strijd. Guido Laureys en ook zesmaal terwijl bij de Kris De Wolf konden in de i ou u en'ce' Lukske Weyn eerste helft de kloof slaan cn'nttonm en Paul Oste wat konden terwijl na de pauze Fons en Eenhoorn om dichter p,- n. tegendoen. Na de rust De Wolf, Dirk Picavet, eenzelfde spelbeeld. De Jean Weyn en nogmaals familie Sciacca werd afge- Laureys en Kris De Wolf lost door de D'Aquisto's de ruime thuiszege konden zodat de Seppe en Anto- laten optekenen terwijl nio de ruime Hoskens zege voor Blauw Wit Santon, voor hun rekening namen. Deffossez en Carl Moens voor het weerwerk konden S.O.S. Veile Heren 1 zorRen Tornado 5 Gelijkopgaande wedstrijd Shalke 82 i Di a waarin Tornado zich iets Palm Boys 7 ™nst. er Blauw A bedrevener aanstelde wan- Beste seizoenswedstrijd terwijl de Spionkop van neef jjet om doeltjes ma- van de thuisploeg die aan K.S.V. wat terugzakt na k£n Robberech, de rast leidde met 4.3 „a onverwachts verl.es tegen en jfn6Van Acker brach. doe,punten van Jo Gosa,. ten Tornado voor de rust lin en Erwin Mets. Voor op voorsprong maar Hans de Palm-Boys scoorden De Wolf bracht de thuis- Hugo De Gendt en G. ploeg weer dichterbij. Na Haentjes. Na de pauze de pauze kon de bezoe- bleef de thuisaanval even- ec er kende aanval op volle toe- wel sputteren en konden ren draaien en zag men de Palm drinkende broers Herman Brijs, Jan Van langs Willy Van Brussel en niet om. Bijna 100 doel punten prijken er op het aktief van Dies Vernim men en Co. zodat het moeilijk wordt voor Sügro bij te benen. Sügro oefen de wel al tegen de Frei- netsjotters maar komt toch nog niet in de buurt... In reeks 3 b was het meest opvallende feit de zege van V.K. Brandweer. De eerste in hun bestaan te gen Veile Sportief. Merca tor blijft in deze reeks aan de leiding staan na nieuwe Veile Chelsea dat zich nu zelf in hogere kringen waant. Net als Mini Ster trouwens dat vlot won van Sport kring Temse waar toch beterschap is waar te nemen. In de midweek competitie Acker en Peter Van Wau_ wijjy Goossens uiteinde- staat er momenteel geen yj de j.5 eindstand lijk nog de zege weten te maat nn Acnrn Rruic Df P b bij elkaar knallen. maat op Aspro Bruis. De asprientjes wonnen nu vlot tegen F.C. Schrijberg zo- dat ze in de top van de Temse 2 rangschikking komen. Fi- KramP 1 rap en V.M.I. traden Bij H.S.V. wil het blijk- evenwel niet aan zodat baar maar niet vlotten, hierin wellicht nog wel Reeds na de eerste helft bemachtigen omdat Shal ke langs Raoul Van den Bossche niet verder kwam dan een vijfde doelpunt. 't Vlietje 2 Rupel 2 Eerste verliespunt van lei der Mini Rupel tegen een vlot spelend Vlietje. Beide partijen bleken moeilijk afstand te kunnen nemen van elkaar gedurende deze wedstrijd. In de eerste pe riode kon Gerry De Jon- ghe voor 't Vlietje scoren maar ook Adri De Winter zou voor Mini Rupel de weg naar de netten weten te vinden. Hetzelfde sce nario speelde zich ook af tijdens de tweede periode. Mare Smet en Verminck- sel Mare brachten beide partijen om beurt in win nende positie's maar ten slotte deelden beide clubs de punten hetgeen billijk mag genoemd worden in deze spannende wedstrijd. Zaalvoetbal in Bazel. Z.V.C. Bazel speelt ook in zaal De wedstrijd was er werkelijk Dulpop (dw) sprake van een klasse-ver- Snorkels 1 Olympia 11 In een nogal hard betwiste Appelsvoorde dat verle den week al blijk had ge geven van een goede con ditie kon nu (zonder ref. Brijs) eindelijk aan een eerste zege geraken. En wat voor een. De Zeehond laat zich niet door eender wie vangen. Onder leiding van De Caussemaecker Michel (maradonna) en een ongrijpbare Luc Ver dikt wist Appelsvoorde vrij vlug een 2-0 voor sprong op het bord te brengen. Pascal Buytaert de gevaarlijkste Zeehond wist op slag van rust nog wel de aansluitingstreffer te scoren maar toen deze speler en in de tweede helft een gelijke stand op het bord had gebracht mocht hij even later voor goed het terrein verlaten. Dat was het sein voor Franky De Rechter om de Appelsvoorde ploeg op winst te trappen. Winst die door kapitein Danny Maes niet meer uit handen werd gegeven zodat de eerste zege meteen kon gevierd worden met een rondje van de kapitein... De Pelikanen 4 Groene Wandeling 4 Beide doelmannen waren de grote uitblinkers in de ze wedstrijd. Van Pelika nen doelman Patrick Peel- man zijn we dat natuurlijk al gewoon maar ook Dirk Beniers in het Groene Wandeling doel gaf blijk van heel wat talent. Mario Andries en Luc De Cau- wer wisten onder hun beidjes in de eerste helft Patrick Peelman wel tot twee maal toe te verslaan maar de Pelikanen waak ten en Luc Verleyen Raoul Waterschoot en Frank De Cock brachten de thuisploeg aan de kampwissel terug aan de leiding. Na de pauze zou Frank De Cock dan de Pelikanen verder op weg helpen naar de zege maar de groene Wandeling sloeg langs Koen Van Duyse ongenadig toe bij Patrick Peelman zodat uit eindelijk de logische pun- tendeling nog op het bord kwam in deze sportieve partij goed geleid door ref. De Bock Guido. Sportkring Temse 3 Mini Ster 7 In een uiterst sportieve wedstrijd zagen we een beste wedstrijd van de thuisploeg. De sportieve gehoorgestoorde ploeg, Sportkring Temse kon im mers tot aan de rust gelij ke tred houden met Mini Ster. Hier zorgden de mooie doelpunten van Paul Boonen en Jean-Pier re voor. Mini Ster zette orde op zaken langs Koen Verbruggen en in de her neming namen de maats De Cauwer Johan en Kurt en Jan Geerinck het com mando over zodat het ten slotte nog een ruime Mini Ster werd. Bij Sportkring Temse kon Paul Robert nog een derde goal scoren in de slotfase maar deze bleek niet genoeg meer voor puntwinst. F.C. Kramp II 13 F.C. Rockers 2 Werner Vermeiren was sa men met Kurt Permentier bij F.C. Kramp II de bete re in deze wedstrijd. In de eerste helft konden de F.C. Rockers nog enigzins het tempo volgen van de thuisploeg doch het tegen doelpunt van Pierre De Schepper woog niet op te gen de vijf thuisdoelpun- ten van Werner Vermei ren en Geert Van Royen. Na de rust dan zoals ge zegd Vermeire en Permen tier die het hoge woord voerden om samen met Koen Hemelaer de hoge score te laten optekenen. K.W.B. Kruibeke 5 Real Ter Walle 1 In dit rechtstreeks Krui- beeks onderonsje toonde thuisspeler Benny Goossens zich nog maar eens langs zijn beste zijde. Heel wat bekenden tegen over elkaar dus in dit tref fen. Benny Goossens toonde de K.W.B. direkt de goede weg met twee doelpunten voorbij Real- doelman Martin Vlae- minck te knallen. Later in de wedstrijd zou dezelfde Vlaeminck alles anders gaan bezien toen hij aan het oog gekwetst raakte. Dit gaf trouwens Ronny Van Polfliet en Filip Van Avermaet de aanleiding om de 4-0 ruststand op het bord te brengen. Na de rust zou in deze uiterst sportieve wedstrijd Dirk Vaerewijck van Real de stand kunnen milderen maar in de slotfase was het uitblinker Benny Goossens die orde op za ken stelde onder het waak zame oog van ref. Petrus Lardon. Mercator 5 Geel Blauw A 1 Hoe hard bezoeker André Eysermans zich ook voor de geel-blauwe kar spande hij kon de nederlaag met zijn ploegmaats niet ontlo pen in deze sportieve wed strijd. W. Van Overschel- de en Kamal Vercauteren konden immers nog voor de rust verstreken was in deze partij Mercator op drie doeltjes trakteren. V.K. Houtbriel 8 F.C. Uil 2 Ook tegen V.K. Houtbriel kon F.C. Uil niet aan een eerste zege komen. Reeds in de eerste helft lieten Kurt Permentier en Van Der Vekens Gunther van de thuisploeg hierover geen twijfel bestaan. Na de rust kon Danny De Buyser de thuisploeg dan samen met Etienne Brij en Mare Oste verder op het zegepad helpen. Enkel Freddy Van de Vijver kon voor F.C. Uil thuisdoel man Freddy Van Duysen tot een knieval dwingen maar puntwinst zat er niet meer in voor de moedige bezoekers waarbij ook ou derdomsdeken Marcel Goossens zich liet op merken. Club 67 4 Het J.B. Team 9 Spannende weekwedstrijd die slechts in de tweede helft een ontknoping kreeg. In de eerste helft namelijk waren beide teams sterk aan elkaar ge waagd. Danny Maes kon de thuisploeg drie treffers bezorgen maar het J.B. Team waakte enigzins en langs Harman Brijs en Jan Van Acker werd een knappe 3-5 ruststand op de planken gebracht. Terwijl thuisspeler P. Verbruggen alles in het weer stelde om toch maar de aansluiting te kunnen realiseren was het Zaalvoetbal in Bazel. ZVC Hollebeek (dw) integendeel Arthur Can- feyn die samen met Jan Van Acker, Herman Brijs en Werner Vermeiren de duidelijke eindcijfers wist aan te tekenen, ook al was het laatste woord voor Danny Maes van de thuis ploeg. Aspro Bruis 11 F.C. Schryberg 2 Scheidsrechter Patrick Peelman had weinig moei te om deze wedstrijd in goede banen te leiden. In de eerste helft (3-1) kon Schrijberg met een doel punt van Patrick Smet nog enigzins standhouden maar nadat Frank De Cock en Bart D'Hanis ook in de eerste helft al vlot wisten te scoren voegden beide in de tweede periode nog een aantal doeltjes aan hun aktief toe zodat in samenspel met Ronny Pa- teyn en de roodharige Ier James Mackin uiteindelijk de waardemeter bleef stil staan bij 11 terwijl F.C. Schrijberg onder aanvoe ring van Luc Dhooge langs Dimitri Van Steenlandt toch nog een tweede goal wist te netten bij Ronny De Clercq in het Aspro Doel. Dit terwijl Paul Mertens van geel-blauw enkel Mer cator doelman Franky Put ter op slag van rust had kunnen verslaan. Na de pauze bleven zowel de gebr. Eysermans als de Gebr. Mertens zich fel in spannen om de kloof te dichten maar in al hun overmoed was het Ronny Van Ceulen die samen met Glenn Van Cleemput de nog ruime thuiszege wist te bewerkstelligen. Nova 4 Groene Wandeling I 4 Ongetwijfelt de topper in de hoogste reeks. Nova dat zich na de misstap van een week geleden niet meer op zachtijs mocht be geven begon dan ook sterk tegen de Groene Wande ling. Maar nadat Carl Quasten de Nova jongens aan een doelpunt had ge holpen nam de Groene Wandeling het commando over. Kapitein Paul Pies- sens en Gert Vercauteren, bezorgden zo de bezoe kers een 1-2 voorsprong aan de rust. Na de pauze zat de vlam ei direkt in bij spelers én veelvuldig opgekomen supporters. Nova wist via enkele rake klappen terug op voorsprong te komen langs Janneke De Smet. Maar de Groene Wande ling liet zich natuurlijk niet opzij drummen want Peter Van Hautte zorgde half weg de tweede periode voor een nieuwe gelijke stand. 3-3. In een prangende slotfase zou Nova dan zelfs nog eens op voorsprong kun nen komen langs een moe gestreden Danny Hamer- linck maar het was Gen Vercauteren die tenslotte het logis gelijk spel op het bord bracht in deze hard betwiste wedstrijd waarin ref. Freddy Baetens meer dan de handen vol had om de kemphanen uit elkaar te halen. Uitslagen Nova - Groene Wandeling I 4 4 Vriendenkring St-Nikl. - ZVK Bl.-Wit Mel sele 10 4 SOS Veile Recreatief - Tornado 1 5 SOS Veile Jeugd - FC Rupelboys 2 7 Verhuizingen Hoskens - Confisserie De Z.V.C. De Pelikanen - Groene Wandeling 5 2 2 1 17 14 J Ryck HSV Temse - FC Kramp I Mini Ruppel - 't Vlietje K.W.B. Kruibeke - Real Ter Walle Appelsvoorde - De Zeehond 15 2 2 9 2 2 5 1 3 2 Z.V.C. De Pelikanen - Groene Wandeling 4 4 5 7 II Schalke 82 - Z.V.K. Palm-Boys De Keyzersboys - Bridge i Freinetsjotters - Sügro 0 30 Kramp II - FC Rocker 13 2 Snorkels - Olympia 1 11 Mercator - Geel-Blauw A 5 1 Sportkring Temse-Mini Ster 3 7 Spionkop KSV Temse - SOS Veile Chel sea 3 6 Brandweer Temse-SOS Veile Sportief 7 4 Z.V.K Houtbriel-De Uil 8 2 Aspro Bruis - FC Schrijberg 11 2 Club '67 - Het JB-Team 4 9 Rangschikking Verhuizingen Hoskens Nova Groene Wandeling I Vr iendenkring St-Niklaas Tornado FC Rupelboys FC Kramp I Confisserie De Ryck SOS Veile Jeugd ZVK Bl.-Wit Melsele SOS Veile Recreatief HSV Temse Reeks 2 Mini Ruppel K.W.B. Kruibeke Bridge Real Ter Walle De Zeehond 't Vlietje 6 5 10 6 4 11 6 4 11 6 4 2 0 6 4 2 0 6 3 2 1 6 3 3 0 6 3 3 0 6 2 4 0 6 2 4 0 6 0 5 1 6 0 6 0 49 20 10 46 24 9 28 22 9 47 21 8 27 35 8 28 29 7 40 32 6 31 43 6 19 28 4 28 38 4 8 35 1 22 46 0 6 5 0 1 47 16 11 6 5 1 0 31 14 10 6 4 1 1 29 17 9 6 4 2 0 46 25 8 6 3 2 1 23 19 7 6 2 2 2 27 26 6 Z.V.K. Palm-Boys Appelsvoorde De Keyzerboys Schalke 82 Reeks 3A Olympia Sügro Eenhoorn W.R.F.S. Lindenboom Snorkels Geel/Blauw B Kramp II The Kermits KLJ Temse FC Rocker Freinetsjotters Reeks 3B Mercator Spionkop KSV Temse Minister SOS Veile Chelsea River Plate De Koolmijn Geel/Blauw A Brandweer Temse Sportkring Temse SOS Veile Sportief mid-week Aspro Bruis Firap V.M.I. Z.V.K. Houtbriel AK Ketels Kiro Het JB-team Gemeentepersoneel Atletico Ter Walle Yscreem Van de Walle Verbruggen Bayern Noens FC Schrijberg Vrij P.M.S. Club '67 Fair Play Boys De Uil 6 2 3 1 18 30 5 6 1 4 1 16 37 3 5 0 4 1 15 27 1 6 0 6 0 16 68 0 8 7 1 0 99 7 6 0 1 75 7 5 1 1 54 6 5 1 0 59 7 4 1 2 45 8 3 1 4 42 6 3 3 0 27 7 2 5 0 32 7 1 5 1 28 7 1 5 1 15 7 0 7 0 18 7 0 7 0 11 21 14 20 13 18 11 26 10 22 10 31 10 27 6 36 4 54 3 41 3 94 0 115 0 6 5 0 1 64 11 11 7 5 2 0 37 32 10 6 4 2 0 69 28 8 5 3 0 2 26 20 8 6 3 2 1 50 35 7 5 2 3 0 29 16 4 4 2 2 0 22 13 4 6 1 5 0 18 87 2 4 0 4 0 7 37 0 5 0 5 0 12 55 0 4 4 0 0 46 18 8 3 3 0 0 33 10 6 3 3 0 0 16 4 6 4 2 2 0 24 14 4 3 2 1 0 14 12 4 3 2 1 0 13 14 4 4 2 2 0 21 21 4 3 1 1 1 27 22 3 3 1 1 1 16 15 3 1 1 0 0 8 3 2 3 1 2 0 13 11 2 3 1 2 0 9 19 2 3 1 2 0 10 28 2 10 10 1 6 0 3 0 3 0 10 24 0 2 0 2 0 8 23 0 4 0 4 0 15 40 0 Basketbal. Okapi-Leuven. De thuisploeg had geen verhaal tegen de bezoekers (da)

De Voorpost | 1988 | | pagina 32