Heikant knalt zich in de leiderszetel!! t Vierde Provinciale Waasland Finale beker van Sint-Niklaas op 11 november te 15 u. R.S. HAASDONK-H. SINAAI Préminiemen van FC Lutterzele vloeren leider Standaard Wetteren- A PETANQUE 22- 11.11.1988- De Voorpost Het leiderschap van V.K. Tielrode is van erg korte duur geweest Na juist geteld één week werden de Durmezonen van hun leiderstroon gekegeld door de Heikanters uit Zele. De mannen van trainer Gerard Verhelst keken niet op een doeltje en met een half doz(jn rozen versloeg het niet alleen V.K. Tielrode maar klimt de Zeelse formatie zélf op de troon. White Boys, dat in Kieldrecht een gelyk spel kon halen, volgt op één puntje, terwijl F.C. Moerbeke na een nieuwe winst, nu bij gebuur Eksaarde, eveneens deel blijft uitmaken van de kopgroep. Nog by de outsiders mogen we alvast Straatje Stekene en Sparta Waasmunster rekenen. Straatje won thuis tegen V.K. Hamme terwijl Sparta Waasmunster het wel iets lastiger had met een zich fel verdedigend Herleving Sinaai. Zo komen we stilaan in de middenmoot terecht en daar staat Olympia Rupelmonde werkelijk stevig in de schoenen. Na een nieuwe zege tegen Meerdonk en een 7 op 8 lykt de ploeg van trainer Verguit niet meer te stoppen. S.K. Lokeren blijft eveneens in deze zone en nog altijd zonder trainer spelend komt een tweede duidelijke zege, nu tegen Daknam goed uit. Dan is er nog Hoogeinde. De rood zwarten uit St-Gillis zijn iets te onregelmatig om te kunnen spreken van een goed seizoen. Toch werd nu gewonnen tegen Verrebroek en hopelijk is dit de aankondiging van een betere periode. VOETBAL SP. Waasmunster 4 Herl. Sinaai 3 Doelpunten kermis in de Waasmunsterse Heide waar op vooral de thuisploeg zich erg leuk bleek te vermaken. Doch na de ruime voorsprong die eerst werd opgebouwd was het Sinaai dat erg sterk terugkwam en bijna nog met de halve inzet scheep kon gaan. Zoals nu al enkele we ken gebeurt, startte Sparta ook weer als een bolide aan deze partij. Zo keek Sinaai na Witte de man van de wed strijd want onder zijn impuls kon de grensploeg de St-Ni- klase leiders bestandig onder druk zetten. Nochtans zag het er op een bepaald moment voor Kieldrecht niet zo roos kleurig uit toen Guy Geleyn reeds na 25 minuten spel het speelveld moest verlaten van Ref. Coppens voor een te zware tackel op een doorge broken bezoeker. Toch kon White Boys deze meerderheid niet uit buiten in het verdere ry Van Daele die met een vluchtschot thuisdoelman Brijs het nakijken gaf. Verder dan dit enige wapenfeit kwa men de Pfaff-aanhangers niet en amper één minuut later stonden de bordjes al in even wicht toen Benny Van Cleem- put zijn wekelijks doelpunt aantekenda op aangeven van Bert Canfeyn. Dit Rupel- mondse duo maakt dan ook elke week het mooie weer bij de Mercator jongens door op identieke wijze steeds voor de Heikant-Tielrode 6-1. Kesteleyn maakt er 5-1 van. Heikant staat na deze mooie uitslag eerste (vh) een kwartier spel reeds tegen een 3-0 achterstand aan. Jean Marie Engels opende op de derde minuut en enkele ogen blikken later verdubbelde zelfde thuisspeler de stand via een strafschop. Toen Frank Van Boxelaer dan na een kwartier de derde thuisgoal kon laten aantekenen leek het voor Herleving Sinaai uit te draaien op een catastrofe. Maar net voor de rust was de pret er af voor de thuisploeg en kon bezoeker Schatteman zijn ploeg terug op het goede spoor brengen. Sparta dat na de rust zoals nu al enkele malen voorheen een lichte te rugval kende moest zelfs de titeljongens naast zich laten komen toen De Ruyte in de 52ste min. eerst de aanslui tingtreffer had gelukt waarna Patrick Van Acker rond het uur de gelijkmaker voorbij van Den Broecke had getrapt. 3-3 en dit was waarschijnlijk ook de eindstand geweest wanneer bezoekend doelman De Geyt niet een onnodig penalty foutje had gemaakt op J.M. Engels vijf minuten voor tijd. Het was Jean Marie zelf die de strafschop omzette waardoor Sparta toch nog in extremis aan beide punten kon komen in deze spannende derby. S.K. Kieldrecht 1 White Boys 1 In een ware propaganda- match was er voor elk wat wils te beleven. Beide ploegen speelden prachtig voetbal op hoog niveau. Bij de thuis ploeg was vooral Erik De verloop van de eerste helft en moest het zelfs toestaan dat Kieldrecht met 10 kort na de rust langs Kris Calluwaert aan de openingstreffer kwam toen deze met een magistrale lob bal de te ver voor zijn doel staande Bruggeman kon ver schalken. Van dan af echter was het White Boys dat het hoge woord kwam voeren maar de druk die weinig ge vaarlijke standjes opleverde voor het thuisdoel van Peter Buytaert werd slechts op de 75ste min. beloond toen Yves Van De Neucker na een zo veelste verwarde fase dan toch uiteindelijk kon scoren. Terwijl iedereen zich dan al verzoende met dit gelijk spel kon Gunther Geleyn in de slotminuten nog een gevaar lijke kans afdwingen maar zijn schot ging voor langs zo dat alles toch bleef bij het oude en de puntjes mooi ver deeld werden. 01. Rupelmonde 3 W.S. Meerdonk 2 In dit duel tussen twee ploe gen die de laatste competitie matchen laten zien hadden dat zij wel degelijk goed voet bal kunnen brengen heeft Olympia Rupelmonde tegen een toch was ondermaats spe lend Meerdonk een verdiende zege weten ta behalen. Er was zelfs een puike doelman Franssens nodig in het Meer donk doel om de cijfers voor al tijdens de eerste helft laag te houden. Meerdonk zonder Van Goethem en Dirk Smet kwam nochtans na een kwar tier op voorsprong langs Ger- Op vrijdag 11 november gaat de tweede finalewedstrijd door van de beker van Sint-Niklaas tussen beide finalisten: Red Star Haasdonk en Herleving Sinaai. Deze terugwed strijd die de uiteindelijke winnaar moet aanduiden nadat Haasdonk de heenwedstrijd had gewonnen met 0-1 krijgt zijn beloop vanaf 15 u. Alles is dus nog mogelijk zodat een spannende wedstrijd iri het vooruitzicht staat. Beide elftallen rekenen dan ook op heel wat opkomst voor dit sluitstuk van de Sint-Niklase beker. M.S. doelpunten te zorgen. Maar dat de ploegmaats ook goed uit de voeten kunnen met hun benen ondervond doelman Franssens in het Meerdonk doel aan den lijve. Canfeyn, Van Cleemput en Foubert bleven zijn stelling bestoken en vooral deze laatste had pech toen zijn knal enkel door de paal werd gestuit. Dit laat ste wapenfeit uit de eerste helft en het goede spel van de thuisploeg kon echter niet vermijden dat de Meerdonkse gasten begin tweede helft met Dirk De Paradé achter de stip mochten gaan staan. Maar ook deze kans kon niet benut worden door het in een min dere dag zijnde Meerdonk, want De Paradé zag zijn elf- metertrap gestuit door Wim Brijs de klaarkijkende thuis doelman. Betaald antwoord volgde dan van Rupelmonde toen het op enkele minuten tijd de beslissende kloof kon slaan om beide punten in ei gen huis te houden. Na een uur was het Johan Pieters die in de vlucht een voorzet van Benny Van Cleemput voorbij Franssen knalde en amper en kele minuten later kwam ons reeds vernoemde duo Van Cleemput - Canfeyn nog eens in aktie. Bertje liep weer de rechterflank af dat het een plezier om zien was, en on dertussen zocht Van Cleem put positie om gepast met het hoofd af te ronden. 3-1 na 65 minuten. Ondanks het feit nu dat Meer donk geklopt leek nam het dan toch de eindfase voor de rekening. Maar echt georden de aanvallen konden niet op de mat gebracht worden. En er was zelfs een foutje nodig van Wim Brijs in het thuis doel om bezoeker Rudy De Jonghe toe te laten om de aansluitings treffer te laten scoren. 3-2 na 75 min. Nadien herstelde Brijs echter zijn mistasten en de hoge voorzet ten in zijn doelgebied lostte hij probleemloos op zodat Meerdonk niet verder kwam dan dit doelpuntje van de laatste hoop. Onder impuls van Kris De Laet dan speelde Olympia rustig de wedstrijd verder uit zonder noemens waardige moeilijkheden zodat de 7 op 8 meteen een feit werd voor Rupelmonde. En met het duel naar Daknam in het verschiet nu zondag zijn twee nieuwe punten weer niet ver af voor de jongens van trainer Verguit Eksaarde 0 F.C. Moerbeke 2 Taktische burenstrijd waarin Moerbeke de thuismotors Geert Nimmegeert en Jacky Schelfout keurig aan banden wist te leggen. Hiervoor zorg den Serge Pauwels en Mare De Vrieze uit het Suikerkamp voortreffelijk voor en voegen we hier ook nog het snedige spel bij van Moerbeke waar bij via snelle combinatie's di- rekt tot bij Van Driessche kon gekomen worden in het thuis doel dan mag deze van het bezoekende team wel als ver dient genoemd worden. Wie tegenwoordig Moerbeke volgt krijgt onvermijdelijk de naam Ronny Van Den Durpel te horen. Elke week wanneer er een doeltje valt voor de sui ker-boys is er wel een voetje bij van deze in het tussensei zoen aangetrokken spits. Ook nu na 20 minuten spel lag Van den Durpel aan de basis van het Moerbeekse doel punt. Ronny, dwong een hoekschop af en leverde dit aanvankelijk niets op, toch rekupereerde Ronny een tweede maal de bal om mooi Gerry Dielleman te bereiken die op zijn beurt Chris Buyck kon aanspelen die uiteindelijk toch kon scoren 0-1. Mede door het reeds aange haalde feit dat Nimmegeert - Schelfout en Pauwels en De Vrieze op hun beurt een wed strijd in de wedstrijd speelden bleef verder gevaar uit in deze eerste helft. Maar ook de tweede helft mocht rekenen op heel wat middenveldspel en enkele «derby» kontakten. Toch viel het op dat Moerbe ke zich gevaarlijker kon op stellen eens het in de buurt kwam van Yven Van Dries sche terwijl Eksaarde vooraan monddood bleef. Het was zelfs zo dat De Brabander in het Moerbeekse doel meer last had met enkele terug speelballen dan met Eksaard- se aanvallen. De Eksaardse Kanonnen dus niet in stelling maar dat kan niet gezegd wor den van het eenmans offensief van Ronny Van den Durpel. Met een knappe solo om een tiental minuten van het einde suksesrijk besloten bezegelde de Moerbeekse spit tenslotte het lot van de thuisploeg. 0-2 na 80 min De ontgoochelde thuisploeg moest zo door deze nederlaag de buren uit Moer beke voorbij laten gaan die zich nu torenhoog in de klas sering komen nestelen en wel licht nog een woordje zullen meepraten wanneer de afre- king gepresenteerd word. Straatje Stekene 3 V.K. Hamme 1 De thuisploeg is goed op dreef dat ondervond nu ook het vlot combinerend V.K. Hamme. Vooral in de be ginfase van de wedstrijd kon den de bezoekers niet veel beginnen tegen een sterk ope nend Straatje dat langs Spar kier, Jurgen Vereecken en De Vos al enkele malen dicht bij de openingsgoal waren ge weest. Net toen Hamme ech ter dan in de wedstrijd kwam en langs Guy Quintelier thuis doelman Mannens ging besto ken viel het openingsdoelpunt dan toch langs de kant van de thuisploeg. Erwin Van Camp, de grote organisator bij Straatje duwde een voorzet richting Jurgen Vreeecken en tegen diens kopstoot had Ru dy Quintelier in het Hamse doel echt geen verhaal. 1-0 na 17 minuten. Zeggen dat V.K. Hamme echt aangeslagen was door dit thuisdoelpunt zou de waarheid geweld aan doen zijn want enkele ogenblikken later kon Guy Quintelier dan na een missen van Verberck- moes in de thuisdefensie doorgaan en Mannens op het verkeerde been zetten waar door de bordjes terug in even wicht kwamen te hangen Niet voor lang echter want nog voor de rust zou de thuis ploeg langs uiblinker Erwin Van Camp en op aangeven van de Vos deze maal, op een 2-1 voorsprong kunnen ko men hetgeen een serieuze op tie op de zege betekende. Na de pauze evenwel bleef V.K. Hamme goed voetbal laten zien maar eens in de zone van de waarheid liep het al eens mis. Zo kon de thuisploeg rustig de wedstrijd verder controleren en toen de door gebroken Luc Audenaert net voor het zestien meter gebied werd neergelegd en de vrije trap door Luc De Vos recht streeks in het Hamse doel werd gedeponeerd waren de schaapjes op het droge voor De Vos en Straatje. Het moe dige Hamme en zeker niet onder liggend voor wat het combineren betrof, werd rus tig opgevangen door de erva ren achterhoede van de Ste- kense ploeg zodat de zege niet meer in gevaar kwam. Nu zondag weer een gevaarlijke klip voor Straatje. Herleving Sinaai wordt de nieuwe tegen stander en deze bewezen de laatste weken hun stijgende conditie zodat er wellicht een aantrekkelijke wedstrijd te zien zal zijn achter Den Dries... S.K. Lokeren 5 E. Daknam 1 Het kan verkeren. Niet dat we trainer Willy De Schrijver de steen willen toewerpen maar de thuisploeg die nu al twee weken «trainerloos» is geeft evenveel knalprestatie's weg. Zonder leidsman kegelt S.K. eerst Heikant onderuit om dus nu een vervolgstuk aan die prestatie te voegen en gebuur(tje) Daknam met een korf doelpunten terug richting Reinaert-Iand te sturen. En over een korf gesproken, nog maar goed dat uitblinker Marc Van der Haegen meer dere kansen verkwanseld heeft bij de thuisploeg want anders waren de cijfers zelfs niet te overzien geweest. Scheidsrechter Heerwegh was natuurlijk ook in het scenario betrokken zodat het veelvul dig aanwezige publiek werke lijk werd vergast op een prachtig namiddagje voetbal. Marc Van der Haegen begon er aan even voorbij de twin tigste minuut door een voor zet van Annaert voorbij Mari- man te koppen terwijl hij een tiental minuten later opnieuw de Daknam defensie te grazen kon nemen en de 2-0 rust stand bepaalde. De koffie in spireerde de akteurs en zeker Heerwegh, dan om er in de volgende ackt iets genietbaars van te maken. Wie te laat uit de kantine kwam miste dan ook de proloog want Mare Annaert hing de bordjes in de 46ste min. reeds op 3-0, Eén minuut later kon bezoeker Claes de rest van de koffie gaan nuttigen want hij kreeg promt een rode kleur te zien van de referee na een verwar de fase. Daknam dus verder met 10 en dat was natuurlijk een bijzonder zware op dracht. Zeker toen de thuis ploeg nog enkele ogenblikken later een strafschop mocht ne men. Doch Mariman in het Daknam doel die mag terug blikken op een voortreffelijke wedstrijd stopte de elfmeter- trap van de Wolf zodat Dak nam voorlopig nog de schade kon beperken. Dat was wel zonder Marc Van der Haegen gerekend. De kundige thuis- spits varieerde de thuisaanval zo goed dat hij nu met een enorm afstandsschot Mari man voor de vierde maal tot een knieval kon dwingen. Terwijl ondertussen scheids rechter Heerwegh al twee strafschopgevallen had laten voorbij gaan schonk hij dan in de 70ste min. toch een straf schop aan Daknam. Alain Govaert de ex-Lokerenspeler knapte dit zaakje op maar de Jaeghere Pascal in het thuis doel stopte in eerste instantie deze elfmetertrap. De Bal kwam nadien echter terecht bij Steven Van Buynder die alsnog Daknam aan het ver diende eerreddende doelpunt kon helpen. Meer zat er voor Eendracht Daknam echter niet in en het was de thuis ploeg die langs Mare Van Der Haegen nog eens mocht uit halen als toemaatje in de slot fase zodat uiteindelijk de ruimte 5-1 cijfers op de plan ken verscheen in dit pittige derby dat leuk was om volgen. Heikant-Tielrode 6-1. Zeienaar Derweduwen omspeelt zijn tegenstander en scoort (vh) veel moeilijkheden Verre- broek de beide punten afhan dig weten te maken. Reeds in de eerste helft moest de ploeg uit St-Gillis de beslissing kun nen afgedwongen hebben maar de open kansen die ge- creërd werden eindigden alle maal op een ontgoocheling. Na een foutje van Verre- broekdoelman Thierens die te ver buiten zijn doelgebied de bal met de hand speelde kon Jan Van Kemseke dan met de daaruitvolgende vrije trap in de 40ste min. de thuisploeg op voorsprong weten te brengen. Verrebroek dat het liefst de rust inwilde met een gelijke stand vocht dan moedig terug in de minuten dat de rust voorafgingen maar verder dan een poging van Lardinoit die door Van Hecke gestopt werd kwamen de geel-blauwen niet. Na de koffie bleef Van Hecke dan gekwetst achter bij de pot en mocht Vereecken terug onder de lat bij de thuisploeg. Veel geluk had Vereecken niet want nauwelijks was de tweede periode begonnen of daar wist Stany Rogiers de bezoekers na een geharrewar voor doel terug op gelijke hoogte te brengen. Veel ple zier beleefde de polderploeg echter niet aan hun gelijkstel lende doelpunt want de mee opgerukte Hoogeindse verde diger Van Craenendonck kon bij een hoekschop de thuis ploeg opnieuw op voorsprong brengen. De bezoekers die nu zowat het hoofd verloren en iedereen in de spits stuurden waar zelfs libero Danny De Maeyer verscheen, lieten ach teraan een grote leemte na waar Hoogeinde gevat van kon profiteren. Een kwartier voor tijd was er een samen spel tussen de Verschaffelts. Van Bruno ging het naar Gi- no en het was deze laatste (Gino dus) die tenslotte de 3- 1 kon bewerkstelligen in deze sportieve wedstrijd die ver dient door de thuisploeg werd gewonnen en die hopelijk de heropstanding van de rood zwarten aankondigt in deze voor hun tot nu toe wisselval lige competitie. Heikant Zele 6 V.K. Tielrode 1 Heikant Zele, terug met va der Boeyckens, heeft zich prachtig hersteld na de off day verleden week in Loke ren. Slachtoffer was leider Tielrode dat slechts in de be ginfase van deze topper wat Icon terug doen maar nadien wegzakte in een moeras waar het nooit meer de kracht kon vinden om dit de verlaten. Bij Heikant was alles ook niet koek en ei voor de aanvang van de partij want de terug keer van Mamix Boeyckens deed het hoofd rollen van Herman Van Driessche, die weken op de libero plaats had gespeeld in afwezigheid van Boeyckens. Toen trainer Ge rard Verhelst de ploeg be kend maakte en Van Dries sche hoorde dat hij op de bank moest plaatsnemen keerde deze plots huis waarts... Wellicht was Heikant hier door in de beginfase wat uit concentratie en kon het dat V.K. Tielrode nadat het in de eerste minuten al gedreigd had via André De Puyseleir aan de openingsgoal kon ge raken, na een foute terug speelbal van Steeman. 0-1 na 30 min. De vreugde bij Tiel rode was van korte duur en zelfs van zéér korte duur want nog in dezelfde minuut wist de thuisploeg met een af standschot van D'Holland de bordjes in evenwicht 11 hangen na knap voorben -ÏÏi dent werk van Van de Veld >jf Het was trouwens deze V de Velde die zich geduren de rest van de eerste helft I| gevaarlijkste man zou aansti p len bij Heikant maar vooti pig zat een uitbreiding van stand er niet in. Na de n was V.K. Tielrode dan weri lijk onbestaande en kon thuisploeg volledig het init tief nemen in deze partij. Van Eetvelde scoorde v vlug na de rust de twet thuisgoal waarna het allenu veel gemakkelijker ging vcd gu Heikant. Want V.K. Tielrc^ wilde dan toch iets forcen - maar tijdens het laatste kwj tier werd het nog op een vit tal souveniers uit Zele getral teerd. Derweduwen zorg ®j voor 3-1 op hoekschop Kesteleyn dreef op naar 4- Het was tenslotte Jo Van Et velde die in de slotfase twee thuisdoelpunten na e kele mooie nummertjes kt versieren, en zo de eindstatf op 6-1 kon brengen. In slotminuten kwam Yvan Keyzer dan nog goed vh toen hij een catch greep wik uitvoeren met zijn tegensta der maar de ref. hield blijl baar van wat opwinding zod de kaarten in de zak bleven de punten in het Heiki huishouden mochten gei teerd worden. Heikant neei dus de fakkel over in de reeks en meteen volgei verplaatsing nu naar HotA' einde, wat eerder al Whi Rug Boys kon kloppen moet de help leidersplaats kunnen beho 'pe| den blijven. Indien de gebro ders Verschaffeit aan bandf kunnen worden gelegd tuurlijk Marc Stevelii pro JEUGDVOETBAL 't Was zaterdag een topdag voor de préminiemen van FC Lutterzele die uitkwamen te gen leider Standaard Wette- ren-A. Dat de jongens van FC Lutterzele in topvorm zitten bewijzen de cijfers waarmee zij die leider naar huis stuur den: 3-1. Reeds in het begin van de match was het duidelijk dat de lokale préminiemen in een prachtige vorm zaten. En het was de bezoekers reeds vlug duidelijk dat zij zouden moe ten vechten voor de punten vooral tegen de fameuze lin kerzijde van de thuisploeg. Het was een zeer goed spelen de Sven Van Ransbeeck, die prachtige voorzetten gaf om op doel te schieten en die aan Roby De Cock de eerste gele genheden gaf om op doel te schieten. Eerst moest natuur lijk de richting gevonden wor den, maar na vijf minuten vond hij dat doel en schoot er recht binnen. Lutterzele, aan gemoedigd door dat doel punt, bleef aandringen en na 15 minuten kwam weer een prachtige aanval van de lokale linkerzijde. Kevin Moortgat werkte die aanval prachtig af. De bezoekers verloren, al hoewel zij reeds met 2 punten achterstonden, er de moed niet bij. Uit een van de weini ge tegenaanvallen scoorden zij dan uiteindelijk toch een puntje, maar alleen maar dank zij een misverstand in de lokale verdediging en doel man Fierens, die anders zeer goed speelde, was kansloos. De lokale jongens kwamen niet aangeslagen uit dat mis verstand en namen terug het initiatief. Het duurde niet lang of Kevin Moortgat scoor de met een verre knal. Na de koffie, die inging met 3-1, kwamen de bezoekers meer in de aanval en beukten op de verdediging. Gelukkig waren Hoogeinde E. Verrebroek Hoogeinde terug met Velders in de ploeg, maar ook van Kemseke en Verschafelt aan wezig zijnd heeft zonder al te PETANQUE-KALENDER 13/11/1988 (aanvang 15 uur) Ere-afdeling Alosta-Artevelde Eerste afdeling A: Apollo-Alosta Eerste afdeling B: Reynaert-PC Gent Schorpioen-Nederkouter Alosta-Coninxdonck Tweede afdeling A: Reynaert-Knokke-Heist Patijntje-Alosta Tweede afdeling B: Howag-Reynaert (zat. 5/11) Derde afdeling A: Lebbeke-Patijntje Derde afdeling 8: Lebbeke-Apollo Alosta-Sopec PETANQUEPLOEGEN IN DE STREEK Het lokaal van Alosta is gele er Kurt Van Gucht en dc man Fierens die stevig in branding stonden en elke val konden afslaan. Zo bi de stand 3-1. Wat een prad ge overwinning was voor jongens van FC Luttera Trainer Eddy Van Ransber en afgevaardigde Ivan M jj, kaert waren in de wolk maar iedereen was het era eens dat Kurt Van Guf (verdediging) Klinckaert De Greef (midden) en voo Sven Van Ransbeeck (aanv tot de uitblinkers behoorde :jjj FC Lutterzele speelde men volgende opstelling: Fierens Kristoff - Van Gut 'jjen Kurt - Van Gijseghem Koei |c Bogaert Glenn - Cooremi Steven - Baecke Sam - Kb On kaert Wouter - De Cock Rtó tish- - De Greef Joeri - Moorlt ::ver(j Kevin - en Van Ransbea 'ge|u| Sven. ltrc centi een derzi Eric gen in het domein Beuk hof, Langestraat 16 te Ai Verantwoordelijke is Damme Louis, Geraardsh sestraat 116, Aalst. Tel. fl 21.90.53. Piers mjn Wiet Ie sr Apollo Aalst is gevestigd it S. J. Geerinckx 2 te A (Kasteel Terlinden). Tel Cu 77.77.40. Verantwoorde* Barrez Wilfried, Ac J™ straat 4, 9308 Hofstade-AÏf Tel. 053/70.18.88. Car

De Voorpost | 1988 | | pagina 22