Moeilijker dan verwacht Handbalkalender Max telt drie punten voorsprong «Slechts» gelijkspel voor Nopri Uitstekende eerste helft Izegem had net iets meer Dendermonde tweede helft ftoud stortbad voor E.V. Aalst Robuco verliest een punt, maar... Brabo Denderbelle 2 At. Temse 7-23 te afdeling Lokerse leidersploeg wint onbedreigd De Voorpost - 18.11.1988 - 25 HANDBAL lie nationale heren ivanti Buggenhout-Kl. Mechelen: 19-16 Wanti kreeg het moeilijker lan verwacht werd om het «scheiden Mechelen op af tand te houden. Trainer- oach Nooteboom had hier- oor twee verklaringen, in de erste plaats speelt het feit dat te weinig met een volledige pelerskern kan getraind wor- en een rol en zaterdag noem- t hij de onbeschikbaarheid ran A. Maes een gevoelige rerzwakking. Avanti begon Kxhtans overtuigend aan de redstrijd. Langs Orlowski irerd het 6-2 na een kwartier pelen maar gewoontege- rouw verminderde daarna et rendement van de Pool ie ontegensprekelijk kondi- tie tekort komt. Ook het feit lat Jaichi sukkelt, met een chouderkwetsuur, liet zich lanig voelen en doelman Vinck moest zich deze maal «perkten tot een vlakke irestatie waardoor Mechelen ot 6-5 naderde na 24'. Avanti ;ende toen wel tegenslag als wee «kanonballen» van Or- owski via de onderkant van ie dwarslat opnieuw in het errein botsten. De Pool had indertussen mandekking ge regen maar toch konden Van Mol en Marblie de Avan- voorsprong opnieuw uit te nationale bouwen. Het werd 10-7 maar net voor het rustsignaal kon Mechelen via een 7-m worp van Van Dessel nog tegensco- ren: rust 10-8. Onmiddellijk na de rust maakte Orlowski er 11-8 van maar dit betekende meteen de laatste treffer voor de leeggespeelde Pool die ook geen gebruik kon maken van de inderdaad niet altijd goed geplaatste «blokken» van zijn teamgenoten. Het werd nog 12-8 als Jaichi scoorde op een schitterende pas van de goed geïnspireerde Van Mol maar Mechelen, langs de «oude» Van Dessel, begaf niet. De wedstrijd verliep nu erg rom melig, Megos en Jaichi zorg den nog wel voor 14-10 na 42' maar L. Moens had toen reeds twee Mechelse 7-m wor pen uit zijn doel moeten ran selen. Na 46' leidde Avanti nog met 15-12 maar enkele minuten later was Mechelen genaderd tot 15-14 en Avani was duidelijk op drift geraakt Na 52' kon Marblie dan toch nog eens scoren voor de thuis ploeg maar Mechelen bleef aanklampen zodat het 16-15 werd na 54'. Het zag er dan bijzonder slecht uit voor Avanti als Orlowski wegens protest voor 2' naar de bank moest maar Mechelen kon geen gebruik maken van de numerieke meerderheid en het waren Jaichi en Megos die tijdens de laatste 3' de Avan- tizege veilig stelden. Het werd 19-15 vooraleer de bezoekers in de laatste seconden hun 16e en laatste treffer scoorden. Avanti Buggenhout: Vinck, Moens, Vlassenroot, El Hafi, De Brouwer, Orlowski 6, Marblie 4, Jaichi 3, Van Mol 2, Megos 4. Beloften: Avanti Buggenhout- KI. Mechelen: 12-17 Avanti met E. Moonen nog eens als veldspeler, kon tij dens de eerste helft gelijke tred houden met de bezoe kers. Rust 6-6. Met treffers van De Mayer hield de thuis ploeg nog een tiental minuten stand in de tweede helft (9-10) maar moest dan het komple- tere Mechelen laten gaan. Het werd 9-15 vooraleer de knap spelende Van Beveren nog een doelpunt kon aan brengen voor Avanti. Avanti Buggenhout: Moens, Vinck, Haddad, De Mayer 6, Vereecken, De Brouwer 1, Van Beveren 2, Ottoy 1, Vinck, Moonen 2. EVA Heren 3' afdeling Zat. 19.11 te 20.45 u.: Uilenspiegel - Waasmunster Zat. 19.11 te 21 u.: Opglabbeek - Lokeren 4* afdeling Zat. 19.11 te 20.15 u.: Rob. Buggenhout - Dender- monde Zond. 20.11 te 19.45 u.: Brasschaat - Brabo Den derbelle Provinciaal Zat. 19.11 te 19.45 u.: Temse - Gent Zond. 20.11 te 19 u.: Eeklo - Berlare Zat. 19.11 te 17.10 u.: Merchtem - E.V. Aalst 2 Dames 1' nationale Zond. 20.11 te 18 u.: Meiveren - Nopri Lebbeke 2' afdeling Zat. 19.11 te 19 u.: Robuco Buggenhout - Gent Zond. 20.11 te 16.30 u.: E.V. Aalst - Zandvliet Zond. 20.11 te 13.45 u.: Squadra Lebbeke - Peer Jeugd Pupillentornooi in Desselgem. EVA Dames - le nationale emeppe-Ajax Lebbeke: 18-19 ijax Lebbeke, ook na 7 wed- trijden nog ongeslagen, telt iu drie punten voorsprong op e tweede in het klassement, lapekla. Kapekla won inder- aad van Montegnée en Ajax elf won in Jemeppe waar- bor de rangschikking aan de Dp van het klassement werd verhoop gegooid. Lebbeke :lt nu 13 punten, Kapekla 10, lontegnée 9 en Jemeppe 8. leteen wint de duur bevoch- n Ajaxzege in Jemeppe nog an belang want een driepun- invoorsprong is zeker niet te «waarlozen in dit stadion n de kompetitie. Het werd ichtans een dubbeltje op jn kant in Jemeppe. Ajax bmineerde wel tijdens het tgin van elke speelhelft aar telkens wist Jemeppe, ader leiding van Tylko, Ajax t counteren zodat de beslis- tng slechts in de allerlaatste «inuut viel. Het werd ook xn stevige wedstrijd met Je- leppe het meest in balbezit m het tempo te drukken. Ijax kwam weliswaar goed de startblokken (3-4 na 6') maar plots vlotte het niet meer zo best. Veel balverlies bij Lebbeke leidde naar een 7-4 achterstand na een kwar tier en vanaf dan bleef Ajax op achtervolgen aangewezen. Luypaert, sterke wedstrijd, zorgde er toch voor dat de achterstand aan de rust nog slechts twee doelpunten be droeg. Rust 10-8. In het begin van de tweede helft toonde Lebbeke zich opnieuw de be tere ploeg. Luypaert, steeds voortreffelijk aangespeeld door W. De Proft, zorgde voor 12-12 na 35' en nu bleef het gelijk tot de 45e minuut (14-14). Ajax ging sterker en sterker spelen naar gelang de wedstrijd vorderde en het werd 14-16 10' voor het einde. Toch slaagde Lebbeke er niet in een definitiefe kloof te sla gen, ook al omdat enkele S.R.-beslissingen in hun na deel uitvielen, maar vooral omdat de geschapen kansen niet werden benut. Meteen kwam Jemeppe opnieuw op zetten en 8' voor het einde stonden de ploegen opnieuw gelijk (17-17). Vijf minuten later maakte F. De Ridder er 17-18 van maar opnieuw stel de Jemeppe gelijk. In een uiterst spannende laatste mi nuut kon De Ridder echter opnieuw scoren en meteen had Ajax de uiterst belangrij ke zege vast. Ajax Lebbeke: De Bruyn, Vermeiren, De Proft 2, Van Ransbeeck 3, Luypaert 8, Van Biesen, De Ridder 3, De Man, Verlinden 1, Crisliaens 2, Moens, Cleymans. Beloften: Jemeppe-Ajax Lebbeke: 7-13 De Ajax beloften kregen het bijzonder moeilijk in de eer ste helft en met een 5-2 ach terstand aan de rust dreigde het eerste puntenverlies. Tij dens de tweede helft kon Leb beke zich echter totaal hervat ten en via *1-1 na 10' ging het nog naar 7-13. Ajax Lebbeke: Van Bosbeke, Vermeiren. Vlassenroot 2, Bosman 2, De Busschere. Verheyden 2, Cleymans 2, Paermentier 1, De Bruyn 1. Fim. Visé-Nopri Lebbeke: 11-11 Net als een week vroeger te- had er ook een gestopt. In het gen Sasja liet Nopri Lebbeke begin van de tweede helft kon een overwinning ontsnappen de thuisploeg even de boven- tijdens het wedstrijdeinde, hand nemen (7-5) maar kort Werd het tegen Sasja nog een daarna kende Lebbeke zijn nederlaag, in het verre Visé beste periode. Het werd 8-8 kon Nopri gelukkig toch nog na 41' en met treffers van een puntje redden. Toch is Terroir en Bleyaert leek Leb- het eigenaardig dat Lebbeke beka op weg naar de zege. telkens er niet meer in slaagt Tien minuten voor het einde te scoren tijdens het wed- was het inderaad 8-11 gewor- strijdslot. Ook nu telde Nopri een riante 8-11 voorsprong 10' den maar waarom het dan fout liep is niet te verklaren, voor het einde maar weer Het werd in ieder geval 11-11 eens ging het toen in de fout. 44 voor het einde en Nopri Balverlies en overhaasting moest zich nog reppen om één waren weer schering en inslag punt in de wacht te slepen, en Visé kon nog gelijkste'.Ln. Misschien nog te vermelden De Croock moest zelfs nog dat het probleem van trainer- 1 1 coach nog niet is opgelost. Zondag was A. De Brouwer samen met M. Goossens nog maar eens interim-coach. 4e afdeling Brabo Denderbelle-Olse Merksem: 21-14 In een uitstekende eerste helft geworden. Een bijzonder vlot heeft Denderbelle al het posi- spelende thuisploeg liep verde tieve dat over hen wordt ver- uit tot 13-6 en met een 14-7 teld ruimschoots bevestigd, ruststand had Brabo wellicht De verdediging sloot als een zijn beste prestatie van het bus, doelman Uyttersport was seizoen op het terrein gezet, een betrouwbaar sluitstuk en Ook in de tweede helft bleef in aanval gaf Brabo blijk van Brabo de tegenstander domi- heel wat inventiviteit, geba- neren. Hét ging aanvallend nu seerd op automatismen die wel iets minder vlot maar het een ernstige trainingsarbeid duurde 17' vooraleer Merk- aantoonden. M. Hendrickx sem nog eens kon scoren. Het opende na 3' de score en on- was toen 19-7 geworden. Bra- danks Merksem even ging lei- bo verloor toen wel zijn wed den (1-2) zou Brabo daarna strijdconcentratie en samen de tegenstander volledig gaan met het feit dat coach De domineren. Als Van Keer ge- Proft nu ruim speelgelegen- lijkstelde na 9' bleek dit een heid gaf aan al zijn bankzit- sein tot een non-stop Brabo ters, kon Merksem in de wed- offensief waaronder Merksem strijd komen en meteen de totaal bezweek. In een ruk schade gaan beperken. 5' ging het naar 7-2 na een kwar- voor het einde (21-12) kreeg tier en 5' later was het 9-4 doelman Uyttersprot zijn ap- Izegem-HK Waasmunster: 19-17 HK Waasmunster speelde in rust. De thuisploeg posteerde Izegem zeker geen slechte daarna echter een «indiaan» wedstrijd maar het ziet er tussen de Waasmunsterse op- naar uit dat de aanpassing aan bouwspelers en meteen werd de hogere reeks nog niet hele- het aanvalsspel heel wat maal verteerd is. Inderdaad, moeilijker. Een goede doel- telkens als het erop aan komt man Van Renterghem kon schiet HKW een ietsje tekort ook niet beletten dat Izegem vooral als het moet optornen naderde tot 9-12 aan de rust. tegen een evenwaardig ge- In de tweede helft werd het heel. Wij kijken dan ook be- heel wat moeilijker voor nieuwd uit naar de terugronde HKW. Sanders, sterk aan het als het jeugdige HKW-geheel verdedigen, viel uit met een wal meer ervaring heeft opge- duimkwetsuur en de thuis- daan. Zaterdag in Izegem ploeg kwam gelijk na 38' (13- kreeg HKW een bijzonder 13). Vanaf nu verliep de wed- stevig geheel voorgeschoteld, strijd totaal gelijkopgaand de Westvlarningen beschik- maar Waasmunster aarzelde ken inderdaad over een ge- nu in de afwerking en als een stalterijk spelerspotentieel uitstekende Izegemse doel- dat zeker geen gebrek aan man ook nog drie 7-m worpen kracht heeft. Het pleit dan onschadelijk maakte werd het ook in het voordeel van de 16-16 10' voor het einde. 'En- HKW-jongens dat zij erin kei J.P. De Bode kon in de slaagden de verdedigings- slotfaze nog scoren voor muur regelmatig te slopen tij- HKW maar toch raakten Ize- dens het wedstrijdbegin. gem 18-16 voor. De Bode Hiervoor zorgde vooral H zorgde nog voor 18-17 2' voor Borgers die samen met W. het einde en als HKW dan Roels HKW via 5-5 na 7' tot risico's nam om nog een ge- 5-11 voor bracht 8' voor de lijkspel af te dwingen kon Ize- plausvervanging maar toen was de wedstrijd reeds lang gespeeld. Toch een schaduw zijde voor de thuisploeg, in het begin van de tweede helft viel J. Walraevens uit met een enkelkwetsuur en het ziet er naar uit dat men bij Brabo zal rekening moeten houden met verschillende weken onbe schikbaarheid van deze basis speler. Brabo Denderbelle: D. Uyt tersprot, P. Vermeir 4, D. Van Goethem 1, E. Van Keer 2, Walraevens 1, Van der Jeught 3, Hendrickx 9. D. Bosteels, E. Van den Abbeel 1, R. De Smedt, Tamineau, Dan. Van Goethem. EVA gem hiervan gebruik maken om de eindscore vast te leggen. HK Waasmunster: Van Ren terghem, De Graeve, De Meerschman, Sanders 1, De Vlieger 2, Gijssels, Roels 3, Borgers 6, Van Mele, Van Damme, De Clercq, De Bode Reserve n: Izegem-HK Waasmunster: 11- 6 HKW met een voortreffelijk wederoptredende De Graeve in het doel beschikte over te weinig schietkracht om het in gestalte en kracht bevoordeel de Izegem te kunnen veront rusten. Het werd 5-1 aan de rust en de onbeschikbaarheid van o.a. Leunis en Du Tré liet zich ook in de tweede helft aanvoelen. HK Waasmunster: De Grae ve, De Clercq 2, Willaerts 2, Berckmoes, Van Damme 1, Gijssels, De Meerschman 1, Ternest, Tierens. EVA eens naar de noodrem grijpen - wat haar een rode kaart op leverde - om Visé het scoren te beletten. Nopri speelde nochtans gedurende 50' erg Nopri Lebbeke: Van Langen- goed. Na een kwartier leidde hove, Van Handenhove 2, Se- Lebbeke met 2-3 en enkel gers 1, Van Damme 1, De pech in de afwerking zorgde Rijcke 1, Hermans 1, ervoor dat de rust aanbrak Bleyaert 3, De Croock, Van met een 5-4 score. Nopri had Boxelaer, Terroir 2. toen wel een 7-m worp gemist EVA maar goalie Van Langenhove 2' afdeling Squadra Lebbeke - Duffel 18-4 IV Aalst-Ransart: 13-14 ladat EV Aalst gedurende de anse wedstrijd had geleid 'erden zij tijdens de allerlaat- le minuut op een koud stort- ad vergast door hckkcnslui- tr Ransart. De Walen slaag- kn er inderdaad in in de 59e ünuut te scoren en meteen 'as Eendracht voor het eerst pachterstand geplaatst. Tot vermaat van ramp beteken- e dit tevens het verlies van wedstrijd zodat Aalst nu ijgebeend wordt door Ran- in en samen met Charleroi c laatste plaats in de klassc- ing bezet. Het wedstrijdbe- in liet zeker deze fa likante floop niet veronderstellen, 'adat Arijs de score had fopend liep Eendracht vlot tot 6-1 na 19' en niets liet "onderstellen dat het toen og kon misgaan. Maar plots iel het totaal stil bij de thuis- loeg en de sterke tweede lijn de bezoekers zorgde er- voor dat ook een goede doel man Van Pottelberghe niet kon vermijden dat de bezoe kers naderden tot 7-5 aan de rust. Ook in het begin van de twee de helft kwam Eendracht het best uit de startblokken. Het werd 11-8 na 41' maar daarna liep het totaal fout bij de thuisploeg. De opbouw ver liep vierkant, aanvallend bracht Aalst er niets meer van terecht en ook W. Van Der Borght deelde in de malaise. Open kansen werden gemist en met nog 5' te spelen raakte Ransart langszij (13-13). On dertussen had Van Pottel berghe in het Aalsterse doel om zijn vervanging gevraagd maar in die tumultueuze laat ste 10' kon niets Aalst nog redden. In de allerlaatste mi nuut kon Aalst zelfs het bal bezit niet meer bewaren en Ransart maakte er 13-14 van. Van een koud stortbad ge sproken... EV Aalst: Mertens, Van Pot telberghe, G. Van Malderen 3, W. Bomon 4, R. Bayens, B Arijs 1, R. Van Herrewe- ghe, Van der Borght 3, Stee mans, De Ketelbutter, Van Nuffel 2. Reserven: EV Aalst-Ransart: 15-10 Aalst met de wederoptreden de De Ketelbutter speelde een sterke wedstrijd tegen Ransart. In de eerste helft konden de Waaltjes nog gelij ke tred houden (rust 6-6) maar daarna toonde de thuis ploeg zich de betere ploeg. EV Aalst: E. Van Malderen, Mertens, De Gendt, R. Arijs, Bosman 1, De Jaegher 2, E. Van Goethem 3, T. Weile- kens, Van Eyghem 1, Rom- bout. De Ketelbutter 5, R. Van Herreweghe 3. EVA Ondanks Squadra geen beroep kon doen op het trio S. Van Den Broeck - A. Bosteels - H. Lom- baert, werd het weliswaar zwakke Duffel totaal kansloos gelaten. De eerste helft liet Squadra zich ech ter vangen aan het trage en stati sche spel van de bezoekers zodat de score aan de rust beperkt bleef tot 8-4. Na de pauze had Squadra echter de raadgevingen van de trainer-coach goed begrepen en met agressiever spel in verdedi ging en sneller opdrijven van de bal in aanval werden de bezoekers nu afgemaakt. De Lebbeekse ver dediging gaf geen krimp meer en in die laatste 30' lukte Squadra zomaar een 10-0, wat het eindre sultaat op 1-4 bracht. Squadra Femina: Quarin, Van Cauwenberghe 6, Van Boven 3, Steppé 2, Luypaert 4, Van Hove, Cooreman, Guns 3, Van Den Broecke. EVA Ieperse-Robuco Buggenhout: 20-20 Totaal onverwacht liet Robu- orde op zaken stellen zodat de co een puntje liggen in het rust kwam met een 10-12 verre West-Vlaanderen. Trai- voorsprong. Maar ook in de ner Trienpont sprak nochtans tweede helft bleef de wed- over een degelijke wedstrijd strijdleiding sterk home-ge- van zijn ploeg maar bekloeg tint. Robuco regelmatig in nu- zich over de partijdige en merieke minderheid zag na vooral onkundige wedstrijd- driekwart wedstrijd leper op leiding van het Westvlaamse nieuw langszij komen (14-14) scheidsrechtersduo. Robuco en nu verliep de wedstrijd begon nochtans veelbelovend toch wel opvallend gelijkop- aan de wedstrijd. Het werd 2- gaand. Toch leek de zege aan 5 na 11' maar dan al begonnen Trienpont en co niet meer te de scheidsrechters een aantal kunnen ontsnappen als Robu- onwaarschijnlijke beslissin- co opnieuw de leiding nam en gen te nemen die resulteerden met 18-20 ging leiden. Er in een 7-6 score na 21'. Toch bleef toen nog amper één mi- kon een verrast Robuco nog nuut te spelen en toch ging het nog fout. leper lukte een «lucky-goal» en als de wed strijdleiding er daarna nog voor zorgde dat Robuco zijn balbezit kwijtspeelde kon de thuisploeg gelijkstellen 6 se- konden voor het einde. Met een het eindresultaat van een voor Robuco bepaald onge lukkige wedstrijd. Robuco Buggenhout: Man- naert. Van Hecke, Asaert 3, Troch 5. Hertsens 2. D. Man- naert, Verbelen 1, F. Man- naert 2, De Vuyst 3, Thijs 1, P. De Swaef 2, Trienpont 1. EVA Provinciaal Een jeugdig Brabo 2 was geen partij voor een sterker Temse dat enkel tijdens het eerste kwartier enige valabele weerstand onder vond Na 15' had Brabo de schade beperkt tot 2-4 maar dan sloeg Temse, vooral met treffers van E. Buytaert, hard toe. Het werd 2-5, na 20' en via 2-7 ging het naar een 3-10 ruststand. Ook in de tweede helft bleef Temse domineren. Via 4-13 na 40' en 7-20 10' voor het einde werd het 7-23 als eindresul taat. Brabo Denderbelle 2: De Lannoy. Van Der Poten, Y. Goe man 2, F Goeman 1, P. De Smedt, W. Meert, R. Van Keer 2, G. .Robbrecht, L. Van Bosbeke, Tamineau 1, Van Goethem, De Smedt 1. At. Temse: D. Buytaert 1, M. Van Buyten 1, A. Baeck 1, E. Buytaert 8, Millieau 4, De Clercq 4, Lyssens 1, Van Hoywe- ghen 2, Vercauteren 1. EVA Hengelen. De kampioenen ran de Spon Shop-vissers in Hamme: 1. Leo De Vos, 2. Freddy Peelers, 3. José Withagels en de eerste junior Christophe Geerinck (vh) Jeugdhandbal - kadetten H.K. Lokeren H.K. Waasmunster 10-32 SC Lokeren-Alken: 20-13 }°k Alken onderging dc su- Wmatie die de Lokerse lei- krsploeg nu al vanaf het sei- joenbegin tentoon spreidt. Ween wordt het duidelijk in normale omstandighe- kn de ploeg van sekretaris Vcrgult dit seizoen een heuse ntelpretendent geworden is A'ken kon inderdaad enkel «Jdens het eerste kwartier *oor enige valabele weerstand tofgen. Het was toen 3-2 ge worden maar als Imkeren on- fler stoom geraakte en wel ""d ging afwerken waren de ""burgers eraan voor hun moeite. Vooral L. Bocklandt «orgde ervoor dat Alken 8-4 pchter geraakte en met snelle "vallen en een efficiënte af werking kwam Lokeren met 10-5 voor aan de rust. Meteen was de wedstrijd gespeeld en al kon Alken tijdens het begin van de tweede helft opnieuw aanklampen (13-9) als Loke ren overschakelde naar een hogere versnelling werd het 19-10 7' voor het einde. Trai- ncr-coach J. De Proft kon daarna rustig volop speelgele- genheid geven aan zijn wissel spelers zodat Alken de schade nog enigszins kon beperken. Meteen leidt Lokeren als on verslagen ploeg met twee punten voorsprong op Maas- mechelen. HC Lokeren: Van Vaeren- bergh, Smet, Lenaerts 1, Ver- hofstadt 4, Bocklandt 7, Ver- sele 3. Vergult 1, Van den Berghe 1, L. Van Cauwen berghe. Van Hille 2, Vermei ren 1, Van Driessche. Reserven: HC Lokeren-Alken: 11-15 Zwakke wedstrijd van de Lo kerse doublures die na een rampzalige eerste helft naar een 3-10 achterstand opke ken. In de tweede helft toon den de Waaslanders zich dan de betere maar door de ach terstand opgelopen in het eer ste wedstrijdgedeelte zat er natuurlijk geen winst meer in HC Lokeren: Smet, Van Vae- renbergh, Aerts, Van den Bergh 5, De Proft, Van Dries sche 2, Picquer, Van de Vel de, Gokbulut 2, De Neef, Vermeiren 2, D'Hanis. EVA De kadetten van trainer-coach Van Hille waren niet opgewassen tegen het veel kompletere Waas munster dat na de eerste helft reeds met 4-14 leidde. In de twee de helft trachtte Lokeren vooral langs Gokbulut keeper Maes meer te verontrusten maar tegen de scoremachine van Waasmunster was duidelijk geen kruid gewas sen. Voor Lokeren scoorden: Kesteleijn 2, Gokbulut 7, Van Den Durpel 1. H.K. Waasmuns ter speelde met Maes, De Meerschman 8, Desseaux 1, De Groote 7, Verhelst 5. De Graeve 4, Loier 1, Vermeulen 1, Goossens 5. De Waasmunsterse miniemen wonnen in Desselgem met 3-39. Kommentaar overbodig. EVA Op 19 december geeft de Re- boekdrukkunst zullen ook in gie der Posterijen een reeks een map worden aangeboden, van drie postzegels uit gewijd De map vormt een geheel en aan de boekdrukkunst. De ze- is verkrijgbaar aan de prijs gels vertonen drukpersen van van 70 fr. J. Moretus, Stanhope en Li tho krause en hebben een Op donderdag 24 november waarde van 9, 24 en 26 fr. om 20.00 uur heeft in het Pand, Onderbergen 1 te 9000 Gent een informatie-avond De drie postzegels over dc plaats met als tema «huisruil». Hengelen. In Hamme vierden de Spon Shop-vissers feest. Zij huldigden meieen hun kampioenen van hel voorbije seizoen (vh)

De Voorpost | 1988 | | pagina 25