I m Crosscup-Sinaai onder Europese vlag Appels haalt punt bij leider, Vos Reinaert nog onzeker over afloop uitwedstrijd P 'W ÏSl'7 hSnrJ «SttSd »rgde»e,v„,d».d»l^bijdc Zeelse jubileum-veldloop werd groot sukses T Korfbalgala der Vlaanderen Enkel de juniores haalden wat tegen de Zeeuwen Bij A.C. Hamme Goed Veldloopweekend Walivoteek fsM"? 26 - 18.11.1988 - De Voorpost Vijftiende trofee van het Waasland KORFBAL Korfbal. Het eerste elftal van Ago Aalst (da) In de nationale korfbalkompetitie stond vorige zondag de laatste wedstrijd van de heenronde geprogrammeerdTijd dus voor alle klubs om een evaluatie te maken van hun voorbije prestaties. Daarop komen we echter in één van onze volgende bijdragen terug. De wedstrijden van vorig weekend waren niet onverdeeld gunstig voor de klubs uit de regio. KC Appels deed o.i. de beste zaak door op het veld van Espero, medeleider in de eerste klasse, één punt in de wacht te slepen, Atlantis Lebbeke en Ago Aalst leden - gewoontegetrouw moeten we schrijven - de nederlaag en Vos Reinaert St.-Niklaas, ongeslagen leider in vierde klasse, weet eigenlijk nog niet waar het aan toe is. De scheidsrechter schorste immers de wedstrijd op het veld van Ekerse. Een zaak dus voor de groene tafel, met een voor de Waaslanders (wellicht) gunstige afloop. Ekerse. Bij het wisselen van de vakken is de betrokken speler te gen de scheidsrechter aangelopen. De man in het zwart oordeelde Espero-KC Appels (7-7): Ge- één van Ann Schuddinck en één dat de speler vrijwillig tegen hem lïikcnpl hi! Hp IpiHprs van Luc Duym. Zes minuten voor aangelopen was en toonde hem de Jr- het einde van de wedstrijd slaagde rode kaart De speler weigerde KC Appels moest vonge zondag E er echter in gelijk te echter het veld te verlaten. In de enigszins gehandikapt het veld s(ejjen wanorde die volgde - de Ekerse van Espero op. Vaste waaiden Ann Schuddinck: 'Zowel Espero spelers weigerden met z'n elven Wim De Wilde en Winnie Jans- a]s wjjzejf waren blijkbaar tevre- verder te spelen - schorste de sens werden ingevolge kwetsuren den me, één wan( de ba] scheidsrechter de wedstrijd. We vervangen door resp. Rudy Van werd nog enke, rontjgespeeld en hebben nog geprobeerd een over- den Steen en Marion Arbijn. Luc geprobecrd werd nog uitsluitend eenkomst te bereiken, maar zon- Duym van zijn kant verscheen uit kansen te benutten. Tevoren der sukses. kwetsuur opnieuw in het team. had er v00r ons „^h,^ nog wat Hoe deze zaak nu verder ver- Ann Schuddinck over de wed- meer ingezeten hadden we in het loopt? Ik heb wel al vernomen dat strijd: Andermaal kenden we een minder balverlies gele- de betrokken speler rood ge- minder goede start, tspero liep den Want preaes ujt w-n js schorst blijft tot zijn verschijnen uit tot 4-0 maar dankzij korven de gejjjlonkende korf voortge- voor het strafkomitee. Of de wed- van Manon Arbijn en Dirk Van vloejd strijd dan me, zal moeten wor. Roven (strafworp) slaagden we den herspeeld hangt af van de enn tot 4-2 terug te keren. Bij de Ekerse-Vos Reinaert St.-Ni- beslissing van de Spelcrskommis- rust wezen de bordjes echter 5-3 Wedstrijd geschorst na sie. De kans büjkt ethtci groot aan Voor de derde Appelse korf incjden, y dat wij de wedstrijd met 0-5 w,n- tad Voomquc De Paepe 8e- Vos RciMe[| S| .Njk]als nen. V« Reiaaert had het levo- te weede helft zette heel wat op het veld van Ekerse een bewo- dt y*eftedl Se™, ons n ^iADum g=n wedstrijd. Mevr. Jenn, Bo- m *s' «tdl>n ,D< (dCKtrkwpbali en Annette Vm- g.en-E»era)n. Vos-wedstn,dse. kombtnahes verhepen al vlot, jooorioopoaij en nnneuc vei maar zenuwachtigheid en onkans KC Appéls zou zelfs tot 5-7 uitlo- een tonfronlatie lussen de Pff me 'n,htl knJ' "ond pen via twee afstandsworpen dan. scheidsrechter en een speler van 0^™' na amper tien minuten hadden ze de achterstand opgehaald. En toen gebeurde het incident... ATLETIEK 't Zijn drukke tijden (ge weest) in het landelijk gele gen Sinaai. Vanaf woensdag namiddag. met de start van de interscholencross tot zondag avond, wanneer de seniors dames en voor het eerst ook de heren hun wedstrijd van de overbekende Crosscup beëin digd hebben, zullen immers duizenden sporters van aller lei pluimage de revue van de ze 15de week van de Cross cup gepasseerd hebben. Een vijftiende organisatie die trouwens niet onopgemerkt zal voorbijgaan als we André Roets mogen geloven, wan neer hij het programma, de verwachte deelnemers en de verschillende personaliteiten voorstelt, die zich allen achter deze jubileumuitgave hebben geschaard. European Community Crosscup Terwijl minister en toekomstig burgemeester van St.-Niklaas, Freddy Willockx, meer dan gewo ne belangstelling vertoont voor de Crosscup en het stadsbestuur als het ware niet wil achterblijven en de heren Baetens (sportschepen) en Bontinck (sportraad) afvaar digde naar de officiële voorstelling van deze 15de Week van de Cross cup. konden de voorzitter van A.C. Waasland Hugo De Potter als organiserende klub en organi sator van de Crosscup André Roets, niet zonder enige fierheid meedelen dat Sinaai een primeur krijgt. Het schijnt zowat de mode te zijn maar na het Europees voet bal, basket en zelfs tennis, zal nu de Crosscup een Europese rich ting kiezen. «Het is voor Sinaai dan ook een dubbele uitdaging wanneer we kunnen stellen dat naast het als eerste organiseren onder Europese vlag ook en vanaf deze 15de maal de heren voor het eerst hun opwachting zullen maken in Sinaai» Toch hebben ze hier in Sinaai zulke grote dosis ondervinding op het gebied van Crosscup wedstrijden organizeren, dat ik er niet twijfel dat ook deze nieuwe uitdaging voor de mensen van A.C. Waas land en allen die gratis hun bijdra ge leveren, tot het welslagen van deze manifestatie, zonder meer een sukses wordt. Trouwens wan neer we het programma inkijken en de lijst der atleten eens overlo pen die reeds hun toezegging de den om aan de start te komen, dan kan ik niet anders dan beamen dat dit een der grootste sportmanifes- taties moet worden in ons land» Aan het woord Jos Segaert, die als voorzitter van de Crosscup na tuurlijk op beide oren kan slapen wanneer je weet dat het organise rend komitee heel dit gebeuren tot in de kleinste details heeft uitgewerkt. Het programma Vrijdag 18 nov. '88 (Feesttent - 19.00 u.) Nat. CC Gaaibolling (2 bor den) 2.000 F gratis schalen en trofeeën. Tel. 03/772.23.26 - E. Moens. Nat. CC Dartswedstrijden, 3.000 F gratis schalen en tro feeën. Tel. 03/776.38.17 - café Herleving. Wijn- en braadkiptritsing. Zaterdag 19 nov. '88 (Feesttent - 19.00 u.) Nacht der Cross cup (gratis ingang). 3-voug optreden Kon Harmonie St-Cecilia van Elversele. Sportavond: Moderator Jos Ver- leysen. Vraaggesprekken met bui tenlandse vedetten CC en plaatse lijke sportvedetten. Hulde ACW Herenploeg na Pro motie Hogere Afdeling. Overhandiging nieuwe vlag aan Kon. ACW. Wijn- en braadkiptritsing. Disco tot 2.00 u. Zaterdag 19 nov. '88 (Sportcom plex) Cross cup wandelingen (8.30 u.) 5 10 20 km. - Organ. Reynaert- stappers. Vele clubprijzen Info: Tel. 03/772.56.12 - A. Lam- brechts. Warme luchtballon (14.00 u.) CC Joggings (VAL NA), 15.00 u.. 5 km, 15.30 u. 10 km. Pacht prijzen 1987 612 deeln. info, tel. 03/772.49.62 - G. Simoen. Vanaf 11 uur barbede. Zondag 20 nov. '88 (vanaf 10.30 tot 16.30 u.) 25 Cross Cup wedstrijden (alle categorieën) Int. Cross Cup Dames It. Cross Cup Heren. Meer dan 1.000 deelnemers 800.000 F prijzen. Met deelname van Europese Wereldtop. Ingang 120 F (voorverkoop) 150 F (dag wedstrijd) Voorverkoop: Feesttent CC. Volgorde van wedstrijden Start 10.30 Benj. (M) 81-80 Benj. (J) 81-80 10.45 Pup. (M) 79 Pup. (J) 79 Pup (M) 78 Pup. (J) 78 11.10 Min (M) 77 Min. (K) 77 Min (M) 76 Min. (J) 76 11.45 Kad. (M) 76 Kad. (J) 75 Kad. (M) 74 Kad. (J) 74 12.15 Schol. (M) 73 Schol. (J) 73 Schol. (M) 72 Schol. (J) 72 13.15 Jun. (D) 71-70 Jun. (H) 71-70 14.00 Vet. (D) Cat. A tot D 14.20 Vet. (H) Cat. A tot D 15.00 Seniors (D) European Community Cross-cup 15.30 Seniors (H) European Community Cross-cup 16.10 Seniors B (H) Proloog: Zat. 19 nov. 88 8.30 u 14.30 u. Reeds vast aangeworven Heren: Rono Kiprotisch (Kenia) Lc Strum Bruno (Fr.), Hackney Roger (Engeland). Laventure Cy- riel (Fr.), Dirks Tony (Ned.), Le vant Bruno (Fr.), Rousseau Vin cent (B), Van Dyck William (B), Maes Jos (B), Mory Werner (B), Vervaet Raf (B), Lamb Kevin (Engeland), Nat. Engelse ju niors en senioren ploeg - Passy Edrien. Thackiry Carl. Richards Jhon. Brooks Steven. Brown Jhon, Camble Malcom, Van Gey- te Gino (B). o.v.) De Pauw Edd» (B), Vonck Piet (Ned Fitzpa- tnck E. (Ierland) (o.v.) Dames: Murray Yvonne (Schol- land). De Milly Patricia (Fr Mi- challeck Vera (Duitsland). Tinan- rooks Nancy (Canada). Kaber Danielle )Luc), Vriesde Letitia (Suriname), Toonstra Knstien (Ned.), Collard Veronique (B), Siegers Lieve (B), Renders Mar leen (B), Delagrange Ingrid (B), Mercier Tania (B) Nat. Engelse ploeg: Byszkowska Maria, Olas Eva (Polen), De Bruycker Isabel- le, Patteet Nancy, Smyth Roisin (Ierland) (o.v.) Marc Stevelinck LIEFHEBBERSVOLLEYBAL Vorige week vrijdag werden door het Provinciaal Comité Oost- en West-Vlaanderen, in de Sporthal Wolfput te Oostakker, de traditionele ontmoetingen tussen vertegen woordigende teams uit Oost-Vlaanderen en Zeeuws- Vlaanderen georganiseerd. De oogst die de Oostvlamingen konden binnenhalen was eerder karig te noemen. Enkel de juniores haalden een overtuigende en verdiende 11-2 overwinning tegen de seiektie uit Zeeuws-Vlaanderen Voor deze wedstrijd mocht Atlantis Lebbeke twee spelers afvaardigen: Sandra Van Rossen en Piet Maesschalck. Beiden werden door trainer-coach Hector Theuns na de rust ingebracht. Piet Maesschalck dankte meteen voor het vertrouwen door via een afstandsworp een pracht van een korf te skoren. Zowel bij de beloften als bij de seniores moeten de Oostvlamingen de duimen leggen. Vooral de Beloften- wedstrijd was allesbehalve aangenaam om volgen. Skoor- den o.a. voor Oost-Vlaanderen: Dirk Duym (KC Appels 2), Serge Van Hove (Vos Reinaert 2) en Veronique De Paepe (KC Appels 1). Ook Winnie Janssens (Appels) en Alex Van Hove (Vos Reinaert) waren van de partij. Scheidsrechter Michel Vanderbeken ging bij het leiden van de wedstrijd af en toe op de fantaisistische toer. Eindstand 6-10. Vooral de tweede speelhelft van de seniorenontmoeting was aangenaam om volgen. KC Appels was met Ann Schuddinck, Wim De Wilde en Edwin Borms overigens goed vertegenwoordigd in het van wal stekende aanvals- vak. Het Appelse trio bewees trouwens meteen dat het kwaliteit vertegenwoordigt, want de Oostvlamingen liepen tot 2-0 uit; dankzij korven van Wim De Wilde en Edwin Borms, na overigens knap voorbereidend werk van Ann Schuddinck. Wim De Wilde zou trouwens nog eens skoren. Ook Frank De Waele (Vos Reinaert) skoorde vanop afstand. Bij de rust waren de Zeeuwen echter al uitgelopen tot 6-8. Wim De Wilde zat toen reeds gekwetst op de bank. Met een letsel aan de achillespees, zou later blijken. Een tegenvaller voor Appels die deze belangrijke pion tot bij het begin van de zaalkompetitie zal moeten missen. Heelt de kwetsuur niet dankzij doorgedreven rust en een kine behandeling staat Wim De Wilde zelfs een heelkundige ingreep te wachten. Terug naar de wedstrijd. Na de rust zouden de Nederlan ders zich heel wat vlugger en schotvaardiger tonen. Bovendien was in één van de Vlaamse vakjken het samenspel totaal zoek. Skoorden o.a. nog van Vlaamse kant: F. De Waelke (3) en Ann Schuddinck (1). Annette Verstraeten (Appels) ver ving tijdens de tweede speelhelft een gekwetste Neerlan- dia-speelster. Eindstand: 12-17. (pvr) Joki Itegem-Atlantis Lebbeke (9-3): Ontmoediging alom De uitwedstrijd van Atlantis Leb beke met Itegem als tegenstander hield voor de Lebbekenaars an dermaal een nederlaag in. Boven dien demonstreerden de Atlantis dames en heren voor de zoveelste keer een inspiratieloos korfbal en kwam vooral in het middenvak heel duidelijk hun gebrek aan techniek aan het licht: daar leden ze immers konstant balverlies. Gebrek aan snelheid van uitvoe ring zorgde voor de rest. Bij de rust vertoonden de bordjes een 3-1 stand. Voor Lebbeke skoorde Danny Peersman vanop afstand. In de tweede speelhelft dreef de thuisploeg konstant haar voorsprong op, hoewel Atlantis in het tweede kwartier de indruk gaf in staat te zijn terug te keren. Het was toen dankzij twee korven van Piet Maesschalck tot 5-3 terugge keerd, maar die heropflakkering was maar van al te korte duur, zodat Joki zijn voorsprong nog kon opdrijven tot 9-3. Bij de meeste Atlantis-spelers en - speelsters was lusteloosheid troef: de zin om te korfballen blijkt bij velen verdwenen. Konstant ne derlagen oplopen is inderdaad niet prettig, maar via berusting geraak je anderzijds niet uit de spiraal van moeilijkheden Ver melden we nog dat de scheids rechter een gele kaart toonde aan Piet Maesschalck en aan Danny Peersman, voor verbaal protest. Atlantis begint zondag aan de te rugronde met een thuiswedstrijd tegen Erika 's Gravenwezel. Aan vang te 14,45 u. op het binnen plein van de gemeentelijke atle- tiekpiste. Ago Aalst-Erika 's Gravenwe zel (3-9): Goede wedstrijd van de Aalstenaars We hebben vorige zondag een goeie wedstrijd gespeeld, aldus klubsekretaris Jan De Roeck. In den beginne verliep de match zelfs gelijkopgaand. Bij de rust stonden we slechts twee korven in het krijt (3-5). Onze tegenstanders sloegen zelfs enigszins in paniek. Wij maakten ons tijdens de rust sterk alles op alles te zetten, maar na de pauze ging Erika duidelijk sterker spelen. Verheugend voor ons was het feit dat in vergelijking met vorige wedstrijden, het samenspel heel wat vlotter verliep. Voor Aalst skoorden o.a. Jan De Roeck en Rudy Hooft. Pierre Van Rossem Reeds voor de 15e maal stonden de heren aan de start in Zele voor hun traditionele cross-dag. Na tuurlijk heelwat streeklopers aan de start van dit spektakulaire atle- tieknummer waar de uithouding optimaal wordt getest. A.C. Leb beke was met Kenny Van Huffel en David Verhulst bij de benja mins bij de beteren, terwijl ook Baasrode niet mocht klager T.et Pedro Verkoelen, Wim Callaert en David Van Hoey als prijswin naars in deze reeks. A C. Waas land mocht bij de pupillen dan enkele aankomende talenten on derscheiden als Benny Lutz, Yvo Janssens, Alain Lutz en Bart Pauwels. Bij de miniemen, die ook 800 meter afwerken, was de zege voor Baasrode met Bart Van Nieuwen- huyzen, terwijl Stefan Verdonck en Rik Van Ekert van A.C. Ham- me zich in de kijker liepen, net als Vincent Brackeveld, Stijn Van De Voorde en Christophe Horemans van A.C. Waasland. Bij de scholieren waar het toch al gaat over een afstand van 3,000 kilometer kon Jurgen Vercammen van A.C. Lebbeke net niet de zege pakken en waren er nog ereplaatsen voor Koen Vervoort, Kris Van Dam en Jo Wiels van A.C. Waasland, terwijl Kenneth Van Hecke uit Zele en Lesaffer Jori van A.C. Hamme eveneens met een onderscheiding het strijd toneel mochten verlaten. Geert Stalmans van A.C Lebbe ke was de beste bij de juniores (6.000 meter) voor Koen De Wae le van Hamme en Kristof Van Damme van Lebbeke. Alvorens de seniores dan van start gingen, Üep Frans Van Mieghem van A.C. Waasland zich in de kijker bij de veteranen net als Eugene De Swarte. Bij de seniorescross over 8000 meter kon Filip Van Damme van A.C. Lebbeke wedijveren met de besten, maar tenslotte zou deze getalenteerde atleet toch stranden op de 4de plaats, terwijl Mario De Wael, Guy Veldeman en Mare Van Damme, allen uit Zele, de volgende ereplaatsen innamen in deze geslaagde veldloop. De 31° Cross der Jongeren in Hasselt had ook een flinke Hatnse bezetting. Raymond Walschap en Frantjois Lanot- te liepen er de 12 km en werden respektievelijk 25e en 196e op 364 deelnemers. Voor de 8 km. waren er 352 deelnemers. Francois Waege- man was 59e, Luc Permentier 79e, Chris Lanotte 83e, Ste fan Coppieters 85e, André Geerinck 87e, Kurt Cornelis 181e, Dirk Permentier 182e en Ingrid De Vogel 268e. Op de 4 km. liep Peter De Bock als vierde over de eindmeet. Gino De Graef was 38e. Ver der volgden nog Tim Coppie ters als 91e, Kristof Roels 193e op 318 deelnemers. Van onze speciale korrespon- dent M-R. Scheerlinck verna men we dat bij de heren- seniores de Hammenaars Gi no Van Geyte en Luc Peer- linck derde en vierde werden in respektievelijk 24'44" en 24'48". In Denderleeuw waren er weinig Hamse vertegenwoor digers. Tommy Van Praet moest het daar opnemen te gen de besten en kon goed mee tot halfweg. Dan moest hij afhaken, maar eindigde toch nog als vijfde. Trina Pie- ters was zevende. Bij de veteranen stond er geen maat op M-J. De Rid der, die afgetekend won. Go- delieve Mettepenningen kwam als vijfde toe, onmid dellijk gevolgd door Rita Goossens. Ingrid De Vogel werd er nog 16e. Jozef Claessens doet de laat ste tijd opnieuw van zich spre ken. Hij won te Kruibeke en was ook nummer één in Bras- schaat; Hector De Keyser was in Kruibeke 17e en Rudy Van Geert 25e. Bij de lopers ou der dan 50 jaar was Paul Nan- nens zevende. Bij de juniores liep Herman Van de Mergel een elfde plaats. In Buizingen was er een c;ra- tenloop over 8 km en Guido Bocklandt haalde er een Vijf de plaats achter Halsteens en Leon Schodts. Van de Velde was 15e bij de veteranen.' In Moerzeke werd voor de 15e keer de Sint-Bernarduscross gelopen, met minder deelne mers dan gewoonlijk. Bij de pupillen behaalde Leen Van Praet een zeer verdienstelijke 5e plaats. Provinciaal kam pioene Sarah Jacobs pakte bij de miniemen 77 uit met een zege die ze in de laatste 250 meters kon veilig stellen. Op dederde plaats vinden we Ka- trien Van Heck, die voor de eerste keer aan de startlijn stond. In de tweede reeks miniemen liep Sandra Claessens een goede koers en mocht met een derde plaats op het po dium. Verder volgden Peggy De Keyser (7e) en Cindy Peelman (9e). Bij de kadetten was Karen Quintelier vooraan in het ge zelschap van een sterk lopen de Ilse Robberecht, die het haalde. Vicky Van Geert was 15e na een zeer slechte start. Ook Annemieke De Keyser mocht in haar reeks net niet op het podium met een vierde stek. Junior Romy Van Moer zeke liep zich elfde op zeven endertig. Scholier Patrick Van Moerzeke arriveerde als 15e. Veteraan Raymond Wal schap was 20e. HVC Uitslagen le afdeling, zaterdag: Avanti-Sparla Raap-Siera I JBTTroch-DenBos Hemelaer-Corner Bondgalm-V.K.W. 70 Puyveldc-Oud Geel 2° afdeling A Bristol-Briel Tripoli-Dino Boys 1000 Appels-De Kroon Qub69-Wijnveld FC WeUtom-Temsica 2* afdeling B. Milano-Tromp De Pekton-Henen Aas Leopoldstad-Stecls Ankerbof-Wazoo Rodeo-Nantes 3' afdeling: Familia-Novelty De Stnjdcrs-Dc Vlasbloem Den Hclder-Moerheide Compose-Welkom Sport Scoutsbuis-De Witten Zondag, 1° afdeling: Bobby's club-De Cock Sanicentral-Siera II Were di-Sparta Mctallo's-Volksuni Bondgalm-Centnunvnend. Trocfa Textiel-Den Bos 2° afdeling A: Siera 4-Moerbeide SP. Waasmunster-Brouwersh. Feestp.-Atlantic V.d Voorde-'t Klokhuis KWB St -Anna-Witte Pen I 2* afdeling B: Drie Linden-SK Belselc Bnel-1000 Appels Rode Duivcls-Post Pony-Cado Koekoek-Studio 69 FC Geywa-Hemelaer 2' afdeling C: Anker-Ruitershoevc Klub 65-Samara Witte Pen Il-Gouden Leeuw Inter Dccor-Wetnblcy Ons Huis-Oost berg Vrije beker (zalrrdagl: Centrumvr -Hof v. Gremb. Bazel-Videodub Sportarena-Eendracht Rangschikking 3. FC Welkom 4. De Kroon 5. Wijnveld 6. Videoclub 7. Bricl 8. Bristol 9. 1000 Appels 10. DinaBoys 9 11. Club 69 9 12. Tripoli 8 2* afdeling, zaterdag B: 1. Milano 2. Leopoldstad 3. Eendracht 4. Tromp 5. Ccntrumvriend. 6. De Pekton 7 Tr Steek 1 8. Wazoo 9 Rodeo 1 10. Herten Aas 11. Ankerhof 12. Fort Nantes i 3* afdeling, zaterdag: 1. De Witten 2. De Vlasbloem 3. Den Helder 4. Scoutshuis 1 5. Compose 6. Moetheide I 7. Bazel i 8. Sportarena 9. Welkom Sp. 10. Familia 11. Novelty 12. De Strijders 1 1' afdeling, zondag: 1 Siera II 2. Werc-di 3. Bobby's dub 4 Den Bos 5. Bondgalm 6. De Cock 7. Sparta 8 Wijnveld 9. Troch Textiel 10. Volksuni 11. Centrumvriend. 12 Saniccntral 13. Mctallo's 5 1 3 18 13 13 5 4 0 21 18 10 4 2 2 19 9 10 4 2 2 19 13 10 4 3 2 22 16 10 4 5 0 25 28 8 3 4 1 24 23 7 1 7 1 9 34 3 1 8 0 12 29 2 1 7 0 10 30 2 7 0 1 27 8 15 5 1 3 24 13 13 3 2 4 25 24 10 4 3 1 26 9 9 4 3 1 19 14 9 3 3 2 19 17 8 3 5 2 13 12 8 3 4 1 19 25 7 3 5 1 13 22 7 3 4 1 20 39 7 2 5 2 19 33 6 0 5 3 7 15 3 7 0 1 43 6 15 6 2 0 21 8 12 6 2 0 34 19 12 5 3 2 29 23 12 4 1 3 18 14 11 5 3 0 34 24 10 4 4 0 40 22 8 3 4 1 21 23 7 2 7 0 10 45 4 1 6 2 6 17 4 1 5 2 7 32 4 0 7 1 6 36 1 6 2 1 18 9 13 5 1 3 30 14 13 5 1 3 27 14 13 5 2 2 26 14 12 5 2 2 20 12 12 4 3 3 23 16 11 3 3 4 13 14 10 4 4 1 24 20 9 3 4 2 20 22 8 3 5 1 18 20 7 3 6 0 22 31 6 0 6 3 13 29 3 0 7 1 9 48 1 2-5 (4-4) 2-2 (44)) 10-2 (4-5) 1 Den Bos 9 7 2 0 27 12 14 2, Corner 9 5 0 4 19 8 14 3. Hemelaer 9 6 2 1 22 11 13 4. Avanti 10 5 3 2 21 17 12 5. Raap 8 4 2 2 11 8 10 6. Bondgalm 10 4 4 2 13 13 10 7. Siera I 9 4 4 1 17 12 9 8. V.K.W, 70 9 4 5 0 19 20 8 9. Puyvelde 10 3 5 2 13 20 8 10. Drie Linden 9 3 5 1 23 25 7 11. Sparta 9 1 4 4 11 25 6 12. JBT Troch 9 2 7 0 10 24 13. Oud Geel 8 16 1 9 20 3 2° afdeling, zaterdag A: 1. Hof v. Gremb 8 7 1 0 27 6 14 2. Temsica 8 6 1 1 29 16 13 2° afdeling zondag A: 1. V.d. Voorde 8 7 0 1 39 13 15 2. Witte Pen 7 4 2 1 21 14 9 3. Atlantic 5 4 1 0 16 9 8 4. Moetheide 7 4 3 0 15 9 8 5. Feestpaleis 8 4 4 0 40 35 8 6. SP Waasmunster 8 3 3 2 21 19 8 7. Brouwersbof 6 3 2 1 16 15 7 8. 't Klokhuis 7 3 4 0 16 18 6 9. KWB St.-Anna 7 1 5 1 20 36 3 10. Wijnveld 7 1 6 0 14 29 2 11 Siera 4 6 1 5 0 9 30 2 2° afdeling zondag B 1. Koekoek 2. Cado 3. Pony 4. Hemelaer 5. Geywa 6. 1000 Appels 7. Rode Duivels 8. Drie Linden 9. SK Belselc 10. Studio 69 11. Bricl 7 0 1 35 6 15 7 0 0 34 4 14 4 2 2 34 23 10 4 3 1 23 22 9 3 2 2 17 18 8 3 3 2 15 17 8 I 3 3 2 21 24 8 I 2 3 3 18 26 7 I 3 5 0 14 25 6 12 5 1 10 23 5 1 5 2 10 21 4 12. Post 8 0 8 0 16 38 0 2° afdeling zondag C: 1 Anker 7 6 0 1 35 6 13 2. Club65 7 5 1 1 25 8 II 3. Samara 7 5 1 1 23 13 II 4. Gouden Leeuw 8 4 2 2 16 14 10 5. Anitec 7 4 2 1 28 15 9 6. Inter Decor 7 4 2 1 19 11 9 7. Witte Pen 7 3 4 0 16 18 6 8. Ruitershoeve 7 2 4 1 11 19 5 9. OnsHuis 7 2 5 0 11 30 4 10. Wembley 8 0 6 2 13 31 2 11. Oostberg 8 0 8 0 3 36 0 Kalender Wedstrijden vu 19/1 I/O en 20/11/88 Zaterdag, 1' afdeling 14 00 u. Siera I-JBT Troch Sparta-Raap VKW 70-Avanti Drie Linden-Bondgalm Corner-Oud Geel Den Bos-Hemelaer Puyvelde is vrij. 2* afdeling A: 14.30 u. Dino Boys-1000 Appels Bricl-Tripoli Wijnveld-Bristol 14.00 u. Videoclub-Club 69 Hof v Gremb.-Temsica De Kroon en FC Welkom vrij. 2° afdeling B: 14.30 u. Herten Aas-Ccntrumvnend. Tromp-De Pekton Nantes-Milano Wazoo-Rodeo Steels-Eendracht Ankerhof en Leopoldstad vrij. 3° afdeling: De Vlasbloem-Den Helder Novelty-Dc Strijders De Witien-Familia Bazcl-Scoutshuis Welkom Sport-Sportarena Moerheidc-Composé Zondag (telkens om 10 u.): 1' afdeling Siera Il-Wcrc di De Cock-Sanicentral Centrumvriend.-Bobby's club Volksuni-Bondgalm Metallo's-Troch textiel Wijnveld-Den Bos Sparta is vrij. 2° afdeling A: Witte Pen I-Siera 4 Mocrheide-Wijnvcld Brouwershof-Feestpaleis Atlantic-V d. Voorde 't Klokhuis-KWB St -Anna SP. Waasmunster is vrij. 2° afdeling B: Hemelaer-Drie Linden SK Belscle-Briel 1000 Appek-Rode Duivels Post-Pony Koekoek-Cado Studio 69-FC Geywa 2' afdeling C: Anitec-Ankcr Ruitershoevc-Klub 65 Samara-Witte Pen II Gouden Lecuw-lntcr Decor 09.45 u. Wcmbley-Ons Huis Oostberg is vrij. Vrije beker (zaterdag telkens om 15 tl.): De Kroon-Leopoldstad Ankerhof-Welkom FC Liefhebbersvoetbal. Tijdens een vriendschappelijke wedstrijd moest de jeugd va" Wieier klub Haasdonk onderdoen voor de ouderen, die reeds vijftien jaar samen voetballen (dw)

De Voorpost | 1988 | | pagina 26