Gediciplineerd spelend Dendermonde klopt favoriet Robuco Buggenhout Prachtprestatie H.K. Waasmunster Programma Beker van Oost-Vlaanderen Ajax Lebbeke: uitgekiend oefenprogramma Trekking niet denderend voor streekklubs Handbalkalender Opnieuw uitstekende doelman G. Van Vaerenbergh Geen volledige revanche Robuco hield slechts één helft stand Hardnekkig Squadra haalt gelijkspel De kansen waren er Jeugdhandbal Overtuigend Temse DUIVENSPORT Fondkampioenschap Land van Aalst 1988 28 - 25.11.1988 - De Voorpost HANDBAL Ondanks de magere interesse van de Oost-Vlaamse klubs voor deze Provinciale Beker is het kruim van de provincie toch tussen het deelnemerslot terug te vinden. Eigenlijk een beetje onbegrij pelijk dit gebrek aan interesse van de niet-nationaal spelende klubs want met voorgiften tot 10 doelpunten verschil vertrekt een «lagere» geklasseerde ploeg nooit kansloos. In elk geval, met Avanti en Ajax als reekshoofden is de spanning verzekerd. Bij de dames vertrekt Nopri Lebbeke als favoriet, maar voor de tweede finaleplaats kan de strijd erg spannend worden. Het programma: Reeks A Avanti Buggenhout-H.K. Waasmunster (+10) (28-26) E.V. Aalst (+5) - Avanti Buggenhout H.K. Waasmunster (+5) - E.V. Aalst Reeks B Denderbelle (+5) - Lokeren Ajax Lebbeke - Denderbelle (+5) Lokeren (+5) - Ajax Lebbeke Nopri Lebbeke - R.B. Dendermonde (+5) E.V. Aalst (+5) - Nopri Lebbeke R.B. Dendermonde - E.V. Aalst Reeks B Squadra Lebbeke - Robuco Buggenhout Robuco Buggenhout - Gent Gent - Squadra Lebbeke De gekruiste halve-finales zijn als volgt gepland: A1-B2, B1-A2 De finales, waardoor kandidaat-organisatoren zich nog steeds kunnen melden, zijn voorzien op een van de volgende data: 29/ 4, 30/4 of 1 mei. EVA 4e afdeling Dit was nu eens een wedstrijd die alle ingrediënten in zich had om de bijzonder talrijk opgekomen kijklustigen te boeien. Tijdens de transferperiode had Robuco de DendermonJse ploeg zowat leeg- gekocht en het zag ernaar uit dat het voortbestaan van H.B.C. zelf in het gedrang kwam Robuco had meteen een spelerspotentieel ver zameld waarmee de titel als objec tief moest gesteld worden. Uitein delijk blijkt het allemaal anders te lopen dan vooropgesteld. Ook te gen Dendermonde bleek dat Ro buco wel over individualiteiten beschikt maar trainer Trienpont slaagt er maar niet in een echt collectief geheel te vormen en dit ondanks heel wat inspanningen en veel goede wil van beide zijden. Dendermonde daarentegen be schikt nauweüjks over een vol waardige basiskem maar onder leiding van het duo Van Den Bor- re-Buelens wordt er bijzonder hard gewerkt. Het was zaterdag tekenend dat de bezoekers veel gedisciplineerder speelden dan het paniekerige Robuco dat nau welijks erin slaagde enig kombina- tiespel op het getouw te zetten. Het kan hard aankomen voor Ro buco maar als er niet vlug ee kentering komt kan er wel defini tief een kruis gezet worden over de titelambities. als het nu al niet te laat is. Vanaf het wedstrijdbeg- in bleek duidelijk dat de bezoe kers, zonder echte afwerkers uit de tweede lijn, hun aanvallen zou den baseren op doordacht spel en enkel op doel gingen besluiten als er zich een echte scoringskans voordeed. Dit lukte hen verba zend goed en Van Geel kon vrij wel ongehinderd gedurende de volle zestig minuten het spel diri geren. Robuco leek in de beginfa se niet geïponeerd en met indivi duele akties leidde de thuisploeg met 3-1 na 7'. «Rotske» P. Impens bracht zijn ploeg echter gelijk (3-3 na 10') en na een kwartier kwam Dendermonde langs Wezemael voor het eerst aan de leiding (4-5). Vanaf dan was het duidelijk dat Robuco moeite had met het altijd gedisciplineerd spelend Dender monde maar toch raakte de thuis ploeg nog 7-6 voor aan de rust. Maar direkt na de pauze gebeurde het dan. De sterk spelende Den- dermondse defensie, met een schitterende Coppens in het doel, bleef te sterk voor het onsamen hangend spel van de thuisploeg en vooral langs Impens raakte H.B.C. 7-10 voor na 38'. Het werd nu hardnekkiger tussen de lijnen maar een goed leidend scheidsrechtersduo hield de teu gels strak. Met nog 10' te spelen leidde Dendermonde nog altijd met 9-12 vooral omdat een panie kerig Robuco er helemaal niets van terecht bracht maar ook om dat H.B.C. steeds het «kopje» erbij hield en vooral defensief ver bazend sterk akteerde. Beide ploegen misten nog een 7-m worp maar als Robuco een mannetje plaatste op Van Geel en Impens bleek het erop dat de thuisploeg nog zou kunnen aanpikken. Het werd 11-12 4' voor het einde maar Impens versierde toen een 7-m worp voor de bezoekers die omge zet werd door Wezemael. Meteen brak de veer bij Robuco en Merckx - ex-Robuco - kon vanaf de 7-m lijn een niet meer reage rende doelman Mannaert versla gen. Er bleven toen nog minder dan één minuut te spelen. Na deze wedstrijd is het duidelijk dat bij Robuco iets verkeerd loopt, dit is ook de mening van voorzitter Poppe en voor het dolgelukkige Dendermonde komen deze twee punten bijzonder goed van pas. Robuco Dendermonde: Mannaert, Janssens, Asaert 4, De Troch, Hertsens 1, D. Mannaert 2, Ver helen, F. Mannaert, De Vuyst 2., St. De Swaef 1, Thijs, P. De Swaef 1. H.B.C. Dendermonde: Coppens, Claessens, Bogaert, Merckx 3, Van Geel, Van Steen 1. Van Ren- terghem, Bouteille, Impens 6, Wesemael 2, De Smedt 2. EVA 3e afdeling Nu de kompetitie nog maar eens onderbroken werd om de nationa le ploeg voor te bereiden op Euro pean Throphy die betwist wordt op 25-26-27 november komt het erop aan de ploeg het wedstrijdrit me niet te laten verliezen, zegt men bij Ajax Lebbeke. De Leb- bekenaars, leider in 2e nationale, zorgden er dan ook voor dat naast de trainingen ook oefenwedstrij den op het programma stonden. Zo werd er gespeeld tegen Ste- nant, Sasja, Olse Merksem en de ploeg van de Militaire School. Meteen wordt Ajax vertrouwd met het spelniveau van le natio nale en in de wedstrijden tegen Sasja en Merksem bleek dat Ajax vooral aan «hardnekkigheid» moet winnen. Speltechnisch en taktisch kan men le nationale aan maar in die wedstrijden bleek dui delijk dat Ajax nog net iets tekort komt om de stap naar le nationale te zetten. In elk geval, trainer Princen doet er alles aan om zijn ploeg vertrouwd te maken met het niveau van le nationale want dat is toch het objectief dat Ajax zich dit seizoen heeft gesteld. EVA UILENSPIEGEL 15 H.K. WAASMUNSTER 20 Door titelkandidaat Uilenspiegel, in eigen zaal dan nog, een duide lijke nederlaag toe te dienen heeft H.K. Waasmunster in de eerste plaats zichzelf een grote dienst bewezen. De H.K.W.-boys nog altijd zonder een paar basispion nen verloren inderdaad drie opeenvolgende wedstrijden met klein verschil zodat het niet on denkbaar was dat de jonge ploeg in een «stress» situatie zou te rechtkomen. Trainer-speler De Vlieger had nochtans zelf niet ver wacht dat tegen Uilenspiegel kon gewonnen worden. De Antwerpse ploeg beschikt inderdaad over een ploeg die individueel sterk oogt en het is dan ook een nog grotere verdienste voor H.K.W. dat door een kollektief sterke prestatie de titelkandidaten kansloos gelaten werden. Uilenspiegel onderschat te H.K.W. beslist niet. Dit bleek niet alleen uit de uitspraken in de pers voor de wedstrijd maar ook uit het feit dat men heel goed wist dat W, Roels zowat als koningin- nesti'k wordt vooruitgeschoven bij de ploeg uit de Heidegemeen- te Vanaf het wedstrijdbegin werd de jonge Roels dan ook van dicht bij in het oog gehouden en als na 4' Uilenspiegel leidde met 3-1 zag het er niet zo best uit voor H.K.W. Maar een defensief sterk spelend Waasmunster, met San ders en doelman Van Renterghem in erg goede doen, kon Uilenspie gel stoppen en verstandig spelend in aanval kon H.K.W. via Roels greep op de wedstrijd krijgen Het werd 4-5 na een kwartier en vanaf dan bleek H.K.W. het wedstrijd- gebeuren te kunnen dirigeren. Langs H. Borgers werd het 6-9 na 22' maar even dreigde het nog verkeerd te zullen lopen als de H.K.W. verdediging tekenen gaf van verzwakking. Zo werd het 8-9 aan de rust maar in die eerste helft was al gebleken dat de verdedi ging van de thuisploeg door een taktisch sterk H.K.W. regelmatig kon omspeeld worden. Dit kwam ook tot uiting in het begin van de tweede helft als De Vlieger en C° de mogelijkheden aan de cirkel tenvolle benutten en het werd 9-12 na 35'. H.K.W. bleef goed spelen maar Uilenspie gel raakte toch opnieuw tot op één doelpunt als Waasmunster enkele kansen niet kon afronden (11-12 na 45'). Het werd nog bijzonder spannend maar H.K.W begaf niet en met erg doordacht spelen raakte Waasmunster opnieuw 13- 16 voor langs Van Mele na 53'. Nu begaf de thuisploeg definitief en een sprankelend spelend H.K.W. maakte er 13-19 van 3' voor het einde. Doelman Van Renterghem kreeg dan nog een applausvervan- ging en dat had ook kunnen ge beuren met alle H.K.W.-spelers die voor een prachtprestatie had den gezorgd tegen Uilenspiegel. H.K. Waasmunster: Van Renter ghem, De Graeve, Sanders, De Vlieger 3, Roels 6, Borgers 4, De Bode 3, Gijssels, De De Clercq 1, Willaerts, De Meerschman. Reserven: Uilenspiegel-H.K. Waasmunster 16-8 Voor de onvolledige groep van H.K.W., Fl. D'Hanis ging zelfs als veldspeler het terrein op, was het onbegonnen werk tegen Uilen spiegel. In de eerste helft deed Waasmunster het nochtans voor treffelijk rust 5-6) maar als Van Damme en Berckmoes dan ge kwetst uitvielen, konden de Waas- landers het uiteraard niet meer bolwerken. H.K. Waasmunster: De Graeve, De Meerschman, De Clercq 1, Berckmoes, Van Dam me 1, Thierens 3, Willaerts 1, Gijssels 2, D'Hanis. EVA Heren 3* afdeling zat. 26/11 te 18.30 u. zat. 26/11 te 20.00 u. 4' afdeling zat. 26/11 te 19.15 u. zat. 26/11 te 19.45 u. zond. 27/11 te 16.30 Provinciaal zond. 27/11 te 16.10 zond. 27/11 te 19.15 zond. 27/11 te 14.15 H.K. Waasmunster-Alken Lokeren-Izegem Brugge - Robuco Buggenhout Dendermonde - Desselgem u. Denderbelle - Meise u Gent - Robuco Buggenhout 2 u. Berlare - Temse u. E.V. Aalst 2 - Woluwé Dames 1* nationale zat. 26/11 te 14.15 u. Nopri Lebbeke - Neerpelt 2* afdeling zat. 26/11 te 19.00 u. Duffel - Robuco Buggenhout zond. 27/11 te 17.30 u. Gent - E V. Aalst zond. 27/11 te 19.00 u Peer - R.B. Dendermonde zond. 27/11 te 18.30 u. Merksem - Squadra Lebbeke Jeugdkalender Miniemen zond. 27/11 te 14.00 u. Robuco Grembergen - Desselgem zat. 26/11 te 13.30 u. Waasmunster - Avanti Lebbeke zat. 26/11 te 14 u. D.B. Zwijnaarde - Ajax Lebbeke Kadetten zat. 26/11 te 14.30 u. Waasmunster - Ajax Lebbeke zond. 27/11 te 15.00 u. Gent - Lokeren Beker van België 1/16' finales Zopas werd de trekking gehouden voor de l/16e finales in de Belgi sche handbalbeker. Voor onze streekklubs viel het lot niet zo gunstig, al mogen wij zonder chauvinisme stellen dat voor ie dereen de plaatsing mogelijk blijft. Avanti Buggenhout blijkt het meeste kans te hebben met hun wedstrijd tegen Houthalen al moeten wij voorbehoud maken omdat Avanti naar Limburg moet en wij ons de vraag kunnen stellen of bij Buggenhout de motivatie voor de Beker voldoende is om met een volledige basisploeg de verplaatsing te maken. H.C Lokeren krijgt le nationaler Ap. Kortrijk op bezoek. Me» 5 punten voorgift en in eigen zaal wil Lokeren er iets goed van ma ken, maar of dit zal volstaan om de Westvlamingen «te pakken» blijft een open vraag. H.K. Waasmunster had een ge makkelijker tegenstander kunnen treffen dan 2e nationaler Heus- den. Maar toch is men niet totaal ongelukkig met deze loting, om dat het thuisvoordeel blijft en men net voor de examenperiode geen verre verplaatsing voor de boeg heeft. Bij de dames moet Nopri Lebbeke naar Neerpelt en dat wordt onver mijdelijk een dubbeltje op zijn kant al is het zo dat Lebbeke in het verleden steeds goed presteer de in de Bekerkompetitie. Het programma: Heren: Houthalen-Avanti Buggenhout Lokeren (+5) - Ap. Kortrijk H.K. Waasmusnter (+3) - 01. Heusden Dames: Neerpelt - Nopri Lebbeke De wedstrijden worden gespeeld tijdens het weekeinde 17/18 de cember EVA OPGLABBEEK LOKEREN Leider Lokeren boekte een afge tekende zege in Opglabbcek maar toch was men bij de Waaslanders slechts matig tevreden. Het blijkt dat Lokeren, nochtans steeds zon der nederlaag, nog altijd niet opti maal rendeert en telkens wispeltu rig presteert in één en dezelfde wedstrijd. Ook in Opglabbeek draaide het niet altijd zoals ge wenst en er was zelfs een schitte rende prestatie nodig van doel man Van Vaerenbergh om de Limburgers op veilige afstand te houden. Tijdens het wedstrijdbeg in verliep het aanvallend weer bijzonder stroef zodat na 10' slechts 1-2 op het scorebord kwam Gelukkig speelde Lokeren verdedigend wel sterk zodat het toch een 2-6 voorsprong nam na 22'. Doelman Van Vaerenbergh moest echter geregeld attent uit pakken en o.a. drie 7m-worpen stoppen om de falende aanval te kompenseren Als K. Verhofstadt dan toch ging scoren en Verscle feilloos de 7-m worpen omzette werd het 3-9 aan de rust. Ook in het eerste gedeelte van de tweede helft vlotte het niet optimaal. Vlotte tegenaanvallen van Loke ren werden echter niet voldoende afgewerkt en als ook de Lokerse defensie minder secuur ging spe len naderde de thuisploeg tot 8- 11. Lokeren bleef niettemin baas en via 9-13 ging het naar 11-15 8' voor het einde, als Bocklandt dan toch ging scoren. In de eindfase werd er dan toch vlot afgewerkt door Lokcren en de snelle Van Hille zorgde nog voor een ruime 12-22 overwin ning. Niet optimaal spelen en toch onverslagen blijven, zo wordt men inderdaad kampioen. H.C. Lokeren: Van Vaerenbergh, Smet, Verguit 2, Bocklandt 2, Versele 6, Van Hille 3, Verhof stadt 5, Van Cauwenberghe 2, Van Driessche 1, Van Den Bergh 1, Vermeiren. Reserven: Opglabbeek-Lokeren: 7-8 De Lokerse doublures kregen het vooral in de tweede helft moeilijk om de thuisploeg van zich af te houden. Via een 2-5 ruststand moest de Lokerse defensie met een knappe doelman Smet nog hard op de tanden bijten om de thuisploeg op achterstand te hou den. Lokeren: Smet, Van Den Berghc 3, Vermeiren 1, Van Driessche 2, Gokbulut, D'Hanis 2, Aerts, Van De Velde, De Neef, De Proft. EVA Handbal. Johan Van Biesen, onmisbaar voor Ajax Lebbe ke (gb) E.V. Aalst-Zandvliet: 11-11 Na de knappe overwinning, een week vroeger in Peer, zat Aalst erop gebrand revanche te nemen van Zandvliet voor de uitschake ling eerder op het seizoen, in de Belgische Bekerkompetitie In de eerste helft leek het erop dat Een dracht in zijn opzet zou slagen en dit zonder Bascour en Van Malde- ren, beiden onbeschikbaar Via een 2-2 stand ging Aalst leiden met 4-2 en aan de rust telde de sterk spelende thuisploeg een 6-3 voorsprong. Zandvliet had de drie treffers gescoord via 7-m worpen. In de tweede helft liep het echter veel minder gesmeerd bij de thuis ploeg. Er werd plots heel wat meer balverlies geleden en Daza kwam meer en meer in de wed strijd. Het werd 8-8 na 46' maar toch kon Aalst via 7-m worpen opnieuw een voorsprong opbou wen (10-8). In een spannend wed- strijdslot kwamen de bezoekers echter opnieuw gelijk (10-10) vooraleer C. Simal nog maar eens een 7-m worp omzette. Er bleven toen nog minder dan 2' te spelen en ook Zandvliet veroverde nog een 7-m worp wat meteen het gelijkspel tot gevolg had. In totaal tien 7-m worpen in deze wedstrijd is wel opvallend veel. E.V. Aalst: Van Den Borre, C. Simal 5, Bleyweert 3. Cl. Simal, De Troch, Peckstadt, De Schrij ver 1Laureys 2. EVA Robuco Buggenhout- Gent: 12-17 Robuco kon zoals verwacht niet optomen tegen een kompleter Gent dat ook nog met de snelle en atletische De Rocker over een pion beschikte waartegen geen Robuco-kruid gewassen bleek. Het wedstrijdbegin kondigde zich nochtans hoopvol aan voor de thuisploeg die langs Weets en De Freyne ging leiden met 2-0 na 4' Gent bracht echter evenwicht in de wedstrijd en via 3-4 na een kwartier zorede De Rocker voor 4-6 na 20'. Bouwmeester kon Ro buco nog terugbrengen tot 7-7 maar met een 7-9 ruststand zag het er al heel wat minder roos kleurig uit voor de thuisploeg. En inderdaad, in de tweede helft kon Robuco nog slechts een tiental minuten stand houden (10-12 na 41'). Eerst Pede, daarna natuur lijk De Rocker dreven de Gentse voorsprong op tot 10-17 vooraleer Buggenhout langs Bouwmeester nog tweemaal kon tegenscoren. Robuco Buggenhout: I Calu- waerts. Bouwmeester 6. Weets 1, Cooreman. Bleyaert 1, Reyntjes, L. Caluwaerts 3, De Freyne 1. 2" afdeling BRASSCHAAT 19 BRABO DENDERBELLE 17 Brabo heeft tijdens de eerste helft de kans niet benut om de thuis ploeg voor problemen te stellen. Denderbelle liet inderdaad een opvallend hoog aantal doelkansen onbenut waardoor Brasschaat via 6-4 na een kwartier en 10-7 even voor de rust kon gaan leiden Als Van Der Jeught en Hendrickx dan de ruststand op 10-9 brachten had er duidelijk meer ingezeten voor Brabo In de tweede helft bleef Brabo op achtervolgen aangewe zen (14-11) maar 10' voor het einde slaagden zij er toch in gelijk te komen met het potig spelende Brasschaat (16-16). Enkele door Brabo fel aangevochten scheids rechterlijke beslissingen deden de balans echter opnieuw overhellen in het voordeel van de thuisploeg en in numerieke minderheid moest Brabo daarna afhaken. Brabo Denderbelle: Uyttersprot, Dan. Van Goethem, P. Vermeir 2. R. De Smedt. D. Van Goethem 1, E. VAn Keer 2, Van Der Jeught 2, Hendrickx 7, Tamineau, Bosteels 2, Van Den Abbeel 1R. Van Keer. EVA Squadra Lcbbeke-Pecr: 16-16 Peer, bevoordeeld in gestalte en kracht, botste, vooral tijdens de tweede helft op een wilskrachtig Squadra dat met hardnekkig ver dedigen erin slaagde een gelijk spel te behalen. In de eerste helft zag het er nochtans niet zo bijster goed uit voor de thuisploeg die het moest stellen zonder H Van Bo ven, weerhouden om familiale re denen. Peer leidde inderdaad met 2-4 na het eerste kwartier en aan de rust diende Squadra een 5-8 stand goed te maken. In de twee de helft had coach D'Hanis geop teerd voor een verdedigingssys teem waarbij drie speelsters ver vooruitgeschoven akteerden en Squadra kon op die manier de sterke werpers van de Limburgse ploeg beter opvangen. Het werd 10-11 na 45' en nu kon de wed strijd opnieuw alle kanten uit. De snelle Martine Wandelseck en S. Van Den Broeck, op haar ver trouwde pivot-plaats, sloegen hard toe in de slotfase en een 14- 16 achterstand werd nog opge haald tijdens de laatste wedstrijd minuten Meteen een knappe prestatie van een hardnekkig spe lend Squadra dat nooit de armen liet zakken. Squadra Lebbeke: Quarin, Van Cauwenberghe, M. Wandelsec 3, Steppé 5, Luypacrt, A. Van Den Broeck, S. Van Den Broeck 4, Van Hove, Bosteels 2, Guns 2. EVA Pupillen Het tomooi van de H.K.W.-pupil- len, waaraan ook Groot-Bijgaar den deelnam, maakte het nog maar eens duidelijk dat de jeugd werking bij Waasmunster min stens even primordiaal blijft als de prestatie van de senioren. 21 jon ge snaken traden aan in dit fel betwist tomooi. Hun namen: H.K.W. 1: S. Verschelden, H. Muller, Vermorgen, F. Draps, Bauwcns, Colpacrt, P. Vergult. H.K.W. 2: F. Dupont, Van Der Ha, 2. Dauwe, L. De Groote, D'Haese, Van De Weghe, K. Vermorgen. H.K.W. 3: S. Fierens, Dauwe, L. D'Souza. F. De Pauw, P. Keymo- len, D. Goris, C. Draps. Miniemen H.K. Waasmunster 34 Kortrijk 4 Aan de rust leidde H.K.W. reeds met 18-2. Ploeg en scoorders: Buyle, De Nil 7, G. De Groote 5. P. Verhelst 5, De Wolf 5, Van Uden 9, Engels 3. Kadetten E.V. Aalst 18 Lokeren 15 Lokeren opteerde na 10' voor een «pressing» over gans het terrein Rust 10-9. In de tweede helft verdween de sportiviteit met spij tige situaties tijdens het wed strijdeinde. E.V. Aalst: Mathijs, T. Wellekens 2, Amelinckx 2, Coppens, Rom- bout 1, Van Der Borght 2, Van Eyghem 8, Steenhaut 3. Lokeren: Polfliet, Kesteleyn 8, Gokbulit 5, Van Den Bosch, Ja mei 1. Van Bastelaar 1, Van De Putte, De Groote, Audenaert. H.K. Waasmunster 50 Ap. Kortrijk 11 Ongelooflijke score in een wed strijd die over 50 minuten wordt gespeeld. Rust 2-5. Ploeg en scoorders: Macs 1, Temest 3, De Meerschman 6, Verhelst 6, Ver meulen 2, De Groote 8, Baert 4, Dcsseaux 8, De Graeve 2, Goossens 10. EVA Provinciaal AT. TEMSE GENT Tcmsc, zonder de geschorste D Buytacrt, liet geen kans aan de Gentenaars. Een opvallende De Clerck zorgde voor 6-1 na 10' en M. Van Buyten deed er goed werk in het Waaslandse doel. Gent kon daarna even aanpikken (7-4 n? 20') maar aan de rust leidde een overtuigend Temse reeds met 14- 7. In de tweede helft ging de snelle E. Buytacrt er dan nog eens tegenaan en 10' voor het einde leidde Temse zelfs met 23-12. Meteen is het bijzonder jammer dat Attila binnenkort E. Buytacrt tot het einde van het seizoen zal moeten missen zoniet bestonden er reële titelkansen. Maar zelfs zonder hun snelle spits zal men moeten rekening blijven houden met dit Temse At. Temse: M. Van Buyten. E Buytacrt 9. Bacck 1. Milliau 6. Lijsscns, Van Hoyweghen 1. Ver- cautcren 2, De Clerck 8, Van Dt Walle EVA Algemeen kampioen meeste prij zen met oude. jaarlingen en jonge op alle vluchten Hok Daisy Slots uit Lede (199). Opvolgers A. De Corte en zoon (107), Maurice Neuten (89). Roger De Geyter (72) en Maurice Luyckx (70). Ko ning fond 88 meeste prijzen met 1 2 oude. jaarlingen en jonge duiven op alle vluchten Hok Daisy Slots uit Lede (38). Vermelding Paul Govaert, Schoonaarde (27). Opvolgers Maurice Neuten (25), Jean Van den Bossche (24), Mau rice Luyckx (23) en Gerard Bra- cke eveneens 23. Uitslag merkenstrjjd halve fond 88 Eerste afgegeven duif twee punten. Een afgegeven duif i= 1 punt. 07.05 Dourdan 14.05 Etampes 21.05 Dourdan 28.05 Etampes 04.06 Chatcauroux 11.06 Dourdan 18.06 Chatcauroux 25.06 Dourdan 02.07 Dourdan 16.07 Bourges 13.08 Dourdan 20.08 Dourdan 10 09 Orleans Uitslag: winnaar Jean Van den Bossche, Wichelen (48), tweede Maurice Neuten (37), derde Au gust Matthijs, Schoonaarde (31), vierde Cyriel Poppe, Berlare (29). vijfde Hok Slots, Lede (27), zesde Dobbenie Anita, Smetlede (21). Verdere uitslag: 7 Uyttersprot Marcel. Mespelare (21), 8 Luyckx Maurice, Schoonaarde (20). 9 De Vuyst Alfons. Berlare (17), 10. Van Buggenhout. Wan- zcle (17), 11. De Corte August en zoon, Lede (10), 12. Heireman GebrBerlare, (10), 13. Hok Bosseman, Oordegem (9), 14. Van Huyck-Eeckhout, Lede (6), 15. De Geyter Roger, Lede (5), 16. De Geyter Roger, Lede (5). Meeste prijzen met I 2 oude duiven fond LVA 1988 Winnaar Hok Daisy Slots, Lede (21). 2. August De Corte en Zoon, Lede (15), 3. Govaert P Schoonaarde (15). Vermelding Alfons De Vuyst. Berlare (13). Jozef Ponnet. Borsbckc (13). Meeste prijzen met 1 2 jaarlin gen fond LVA 88 Laureaat Hok Slots Lede (12) Vermelding Jean Van den Bossche (11). Gerard Bracke. Schoonaarde (8). Neu ten. Vlierzele (7), Maurice Luyckx (7), Paul Govaert (7) en Roger De Geyter (6). Meeste prijzen 1 2 jonge duiven fond LVA 1988 Winnaar Maurice Neuten, Vlier zele (7 prijzen 93,82%), André Van Cauwenberghe, Wettcren (7 en 131,94%). Opvolgers Maurice Luyckx (6), Jozef De Vuyst en zoon (6), Remi Kcppcns (6), Di- dier Slots (6), August Matthijs (6) en Franqois Callebaut (6). Asduiven Oude: Hok Slots Daisy. Lede 5 prijzen ringnr. 4858382/86. Coëffi ciënt 50,%; De Corte en zoon, Lede 5 prijzen 4407549/83. coéfl 84,07%. Jaarlingen: Jean Van den Bos sche. Wichelen (7) ringnr 4086709/87. Jonge duiven: Cyriel Poppe (4). ringnr. 4121357/88. Meeste prij zen bij de oude duiven fond 88 Hok Daisy Slots. Lede (105) Ver melding voor De Corte en zoon, Lede (50). Opvolgers Roger Dt Geyter (46). Jozef Ponnet (42) en Paul Govaert (31). Meeste prijzen bij de jaarlingenI fond 88. Terug Daisy Slots. Lede (64). Vermelding voor Geraidl Bracke. Schoonaarde (27), opvoll gers Maurice Neuten (26). A Dt Corte en zoon (26). De Grave-1 Van Geert (22) Meeste prijzen! bij de jonge duiven fond 88 Lau reaat Maurice Luyckx. Schor»! aarde (34). Opvolgers Maurice Neuten (33). Hok Slots (31). A» gust De Corte (31) en DidicrSlo#1 (18 prijzen).

De Voorpost | 1988 | | pagina 28