Buggenhout velt leider Klinge K.F.C. Stekene Sportief Benny Van Helsuwe spelbepalend figuur FC Wieze op weg naar derde £SDLMS: 20 - 2.12.1988 - De Voorpost VOETBAL Derde provinciale Waasland-Dendermonde Ook al zonder sukses overigens. Maar dat veranderde na de rust toen Franky De Prijcker. die Stae- lens verving, in de 50' min. met een droomvoorzet Kris Van Spit- tael kon afzonderen Van Spittael lobte op zijn manier de doelman van St.-Gillis en meteen stond de Dendermondse ploeg met één doelpunt in het krijt. Jaak Heyrman werd dan vervan gen door Staelens bij de thuis ploeg en ook Filip Melis liet zijn flank openliggen voor Yvan Bar- thier. Nadat Franky De Prijcker dan nog met een weeral goede voorzet Gunther De Bruine in scoringspositie had kunnen bren gen. hetgeen echter nu niets ople verde. trok F.C. Gerda zich dan automatisch terug op eigen helft om de 1-0 voorsprong te gaan verdedigen. St-Gillis-Dender- monde kwam dan ook meer en meer in de wedstrijd maar de gelijkmaker scoren was er voor alsnog niet bij. En erger nog in de slotfase moest de Dendermondse club zelfs nog een tweede doel punt slikken. Kris Van Spittael die eenzaam was achtergebleven in de spits kon op counter uitbreken en de bezoekende doelman kon niets anders doen dan Van Spittael fou tief stuiten. Kapitein J.P. Van Gevie zette de verlossende elf meter feilloos om hetgeen meteen de zege van de thuisploeg bete kende. Een thuisploeg die toch goed op dreef lijkt want Van Mar- cke. Van Acker, Van Geyte en Meüs konden samen met doelman De Pelsmaecker gedurende de laatste vier competitiewedstrijden niet meer betrapt worden op een foutje hetgeen hen samen met Haasdonk en Klein Laar bij de minst gepasseerde ploegen brengt uit deze reeks. Terwijl op deze dertiende speeldag Lokerse S.V. eens temeer niet te stuiten bleek en nu beide punten kon weghalen bij Herleving Vrasene zorgde Sparta Buggenhout voor dé uitschieter in deze reeks. De Spartanen haalden gewoon de leiders uit Klinge onderuit in de hun vertrouwde omgeving. Vooral voor de grensploeg moet deze nederlaag verrassend zijn overgekomen, ook al had Sparta de punten meer dan broodnodig. Op deze manier nestelt Eendracht Bazel zich alleen aan de leiding na een kleine uitzege bij Grembergen. Dat een kleine zege blijkbaar erg in trek was op deze speeldag bewyzen de vijf Arsenalscores. Niet alleen Lokerse, Bazel en Buggenhout haalden met de kleinste zege de punten binnen maar ook Klein Laar ging met één doeltje verschil winnen in Stekene waar Sportief nu wegdeemstert naar de voorlaatste plaats, hetgeen toch wel buiten ieders verwachting is. S.K. Overmere bleef deze trend volgen want in St.-Niklaas won het eveneens met 0-1 tegen het plaatselijke Excelsior dat zo troosteloos als rode lantaarn blijft fungeren. Nog in St.-Niklaas blijft F.C. Gerda aangenaam verrassen. De ploeg van trainer Van Puyvelde komt zelfs na een nieuwe zege tegen St.-Gillis-Dendermonde aansluiten bovenaan waar het de plaats inneemt van White Star Sombeke dat zich op eigen terrein in de luren liet leggen door St.-Gillis-Waas, dat dankzij een produktieve eerste helft de volle inzet kon meepikken. Tot slot was er uiteindelijk nog de zege van Red Star Haasdonk tegen Herleving St.-Pauwels, een zege die in de lijn der verwachtingen lag. Excelsior 0 Overmere 1 Excelsior dat nog steeds moet aantreden zonder de gekwetsten Filip Mettepenningen en Heirbout zag tot overmaat van ramp reeds na een vijftal minuten spel ook patron» Pros Barthier naar de kant gaan met een kwetsuur.Ter wijl Gabriels niet meer in de ploeg voorkwam ten nadele van Malie en Karei Van Bossche de vervan ger werd van Barthier kon de jeugdige thuisploeg toch geduren de de rest van de wedstrijd Over mere goed partij geven. Enkel de onmondigheid bij de afwerking blijft de groen-zwarte formatie nog altijd parten spelen zodat het zeer moeilijk is om tot punten- winst te komen. Martin Van Dae- le blijft als verdediger de gevaar lijkste man bij Excelsior hetgeen tot uiting kwam na een kwartier wanneer hij een poging op de lijn zag gestuit na een hoekschop van Patrick Serin. Nog groter was de mogelijkheid dan voor Malie rond het halfuur wanneer hij moeder ziel alleen voor bezoekend doel man Wouters verscheen maar we gens een nog niet geweten oor zaak de kans naast het Donk-doel deponeerde. Ook na de rust bleef Excelsior bestendig voor gevaar zorgen langs Alain De Vos maar de Over- mere-doelman hield stand tegen de besluiteloosheid van de thuis- aanvaUers. Na een uur spel kwam dan Overmere in de wedstrijd en het was dan de beurt aan Peter Maes om als thuisdoelman te laten zien wat hij in zijn mars had. Talrijke pogingen van De Mets, De Sadelaere en Ruys werden door Maes onschadelijk gemaakt. Tot het noodlot toesloeg voor Ex celsior op twee minuten voor het einde. Een te korte terugspeelbal van Patrick Van Den Branden belandde in de voeten van bezoe ker de Mets maar ook doelman Maes wierp zich foutief in de voe ten van Mets zodat een strafschop nog op het menu stond zo dicht bij het einde. Ruys kreeg de zware taak bij de bezoekers om te beslis sen over winst of verlies in deze partij Ruys had dan ook 2 pogin gen nodig om tot scoren te komen maar al bij al lukte het hem dan toch zodat zijn ploeg in extremis nog met beide punten richting Donk-meer kon vertrekken. Herleving Vrasene 0 Lokerse S.V. 1 Beide ploegen konden de goede prestaties van de voorbije weken niet overdoen en bijgevolg werd het een rommelige wedstrijd met veel slechte balcontroles en dito voorzetten Deze gelijkopgaande wedstrijd speelde zich dan ook vooral af op het middenveld maar zelden of nooit werden de kanon niers van beide elftallen in ideale scoringspositie gebracht. Toch Sportief Stekene 0 Klein Laar Vrasene 1 Excelsior - SK Overmere 0-1. Een gevaarlijk standje voor het bezoekende doel, maar Excelsior moest er toch aan geloven (dw) claimde Lokerse in de eerste helft n strafschop toen een bal met de Lokerse en dat mocht van ref. Welvaert niet De vrije trap werd hand zou zijn gespeeld terwijl de door Costa Vervaet dan netjes snelwegjongens even later alweer voorbij Verté gelepeld en meteen pech hadden toen het schot van Waegeman via de onderkant van de dwarsligger terug het veld insloeg kwam Lokerse op voorsprong. Hoe hard Herleving nadien nog probeerde om deze scheve situatie recht te trekken het geraakte niet Na de rust kwam de thuisploeg voorbij een klaarkijkende Hoo- dan toch wat in de wedstrijd en genboom zodat de snelwegjon- dat liet men merken langs het duo Kris De Maere, Luc Van de Vij ver doch deze laatste slaagde er met in om de autoritaire Bob Hoogenboom te verschalken in het Lokerse doel. Hoogenboom regeert als een grootvorst zijn troepen achteraan en elke hoge bal die in zijn doelgebied dwarrelt belandt in zijn handen, voor de tegenstand dus dubbel moeilijk om deze vesting in te nemen Terwijl de doelpunten dan enigs zins uitbleven dan toch opschud ding in de wedstrijd toen met een kwartier te spelen Carlos Van Heckke na een duel achterbleef met een gebroken been volgens de eerste diagnose van de inderhaast opgeroepen hulpdiensten. Het is bij Lokerse dus duidelijk niet het jaar van de Van Heckke's want na broer Guy valt nu dus ook Carlos uit De nul-nul kwam dan alsmaar dichter in deze wedstrijd tot Lo kerse plots nog verrassend uit de krammen schoot en scoorde. Bij de thuisploeg riep men in koor «buitenspel» op een aanval van gens beide punten meevoerden richting Lokeren. F.C. Gerda 2 St.-Gillis-Dendermonde 0 Verrassend was wel bij de aan vang van de wedstrijd dat bij de thuisploeg Hendrik Staelens op de bank moest plaatsnemen nadat hij in de eerste helft van deze kompe titie dit Gerda toch een «gezicht» had gegeven. Disciplinaire maat regelen komen echter in de beste huishoudens voor en wanneer de wedstrijd van start ging stonden twee defensief opgestelde ploegen tegenover elkaar. Elke ploeg hield een eenzame spits vooraan terwijl vijf middenvelders voor een ware veldslag zorgden op het midden veld. Wie nog door de linies ge raakte wachtte dan een versterkte verdediging. Bij St.-Gillis-Dcn- dermonde werkte een Hans Tilley hard in dat middenveld maar hij kon ook niet beletten dat de thuis ploeg langs Kris Van Spittael toch aan enkele kansjes kon komen in de eerste helft. In Stekene weet men er zo onder hand geen woorden meer voor. Het noodlot heeft ook, en hoe ken het anders, op deze dertiende speeldag weer toegeslagen voor de wit-gelen uit de Stadionstraat. In Stekene zit men dan ook met de handen in het haar; als men het ten minste al niet heeft uitge trokken Gebrekkige afwerking, gemiste kansen bij de vleet, goede doel wachters, paal en lat en hoofd en benen houden Sportief Stekene week na week van de nu al brood nodige zege. Kortom er zijn geen woorden voor. Wanneer we een korte opsomming maken van het aantal gescoorde doelpunten van Sportief dan zien we dat de ploeg na 450 minuten voetbal juistgeteld 1 doelpunt kon scoren en dan nog wel uit een strafschop jawel... Ondanks dit feit blijven evenwel de supporters achter Sportief staan in deze moeilijke periode want i.p.v. weg te blijven gezien de slechte klassering komen er elke zondag meer supporters rich ting Stadionstraat. Het eerste kwartier van de wed strijd tegen Klein Laar was het dan ook de thuisploeg weer die de lakens uitdeelde. Van den Brande kreeg zelfs na enkele minuten een eerste kans en nadien was er een attente Vncsackers nodig in het Laar-doel om pogingen te neutra- lizeren van Freddy Kerkhofs die te zacht besloot en van Ronny De Smedt die ook door Vriesackers werd gestuit. Na een kwartier spel kwamen de gasten dan eens de neus aan het venster steken en niet ongevaarlijk zelfs Vooral Eddy Zaman toonde zich als Oud- Stekenaar bedrijvig maar voorlo pig hield de ietwat onzekere ach terhoede van Stekene stand. Tot de 21* min althans. Want dan restte Kurt Verdonck geen andere mogelijkheid meer dan de doorge broken J.P, Boon foutief te stui ten in de grote rechthoek. Straf schop dus. Eddy Zaman had dan blijkbaar toch medelijden met zijn ex-maats want hij trapte de elfme ter tegen Van De Wielc aan zodat Sportief overeind bleef in deze geweldige aanhef van deze wed strijd. Klein Laar dat zich verder op de Counter langs Gerrit Stre- mersch gevaarlijk bleef aanstellen werd achteraan goed opgevangen door Mario De Vos van Sportief Het was evenwel toch Sportief dat de gevaarlijkste akties op de mat kon brengen. Na een halfuur was het Freddy Kerkhofs die eens te meer een kans liet liggen en even later in de 32' min. was bezoekend doelman Vriesackers weer paraat om een poging van Patrick Merckx te verijdelen na voorbe reidend werk van Ronny De Smedt Het enige wat Klein Laar nog kon tegen doen in de eerste helft was een strak schot van Stremersch dat door Van De Wicle eveneens goed werd gehouden. Beide doel mannen vertolkten dus tot nu toe een hoofdrol in deze aangename partij waarin Sportief voor de rust nog langs De Smedt en Noël Van den Branden enkele wenkende kansen naar de bliksem knalden Op slag van rust dan zag gans Stekene dan toch het openings doelpunt tegen de bezoekende touwen belanden maar hoe Vries ackers in de bezoekende kooi het schot van Vercauteren nog over de lat wist te tikken begrijpt wel- Gestart als één van de favorieten voor de titel gaat het de ploeg van voorzitter Herman Thuysbaert momenteel niet voor de wind. Het tegendeel is eerder waar: na 13 wedstrijden telt de ploeg van trainer André Dhanis slechts 9 puntjes, behaald uit amper 2 overwinningen en 5 gelijke spelen. Met die schamele puntenoogst bengelt de noordwase ploeg zowaar op de voorlaatste plaats van de voorlopige klassering. Enkel Excelsior deed nog minder goed. Er is dus dringend een kentering ten goede nodig. En die kwam er ook de voorbije speeldag (nog) niet. Vorige zondag werd inderdaad alweerverloren: nu met het kleinste verschilaan huis tegen tweede geklasseerde Klein Laar Vrasene. Maar... er is duidelijk beterschap merkbaar. Stekene speelde een zeer goede wedstrijd, domineerde bijna voortdurend het wedstrijdgebeuren doch liet een hele reeks doelrijpe kansen onbenut. Dit ondanks het aantrekken van enkele «gereno- meerde goalgetters». De thuisploeg verloor onterecht deze wedstrijd. Er is dus hoop voor de onmiddellijke toekomst. d. Brol Voetbal. De reserven van SK Overmere hebben nu al 38 wedstrijden gespeeld zonder nederlaag. De reserven-A staan dus opnieuw aan de leiding en hebben opnieuw een ernstige optie genomen op de titel mt) licht nu nog niemand. Zo werd de rust besloten met een 0-0 stand na een geweldige eerste helft. En ook na de pauze hadden beide ploegen niets ingeboet van hun kamplust. In de 47' min. was er al een poging van Patrick Merckx die net naast belandde en in de 52' min. kopte Freddy Kerk hofs na een mooie combinatie met Ronny De Smedt net naast. En dan plots een domper op al dit aanvallend thuisgeweld wanneer Klein Laar bij een eerste aktie in de tweede helft dan toch kon scoren. Op een voorzet van Ro driguez mistte aanvankelijk Gerrit Stremersch wel de openingstreffer maar de eveneens goedgevolgde J.P. Boon miste zijn doel niet hetgeen meteen Klein Laar op een 0-1 bracht na 61 minuten. Sportief dat dan nog meer optrekt voor het Stekense doel liep enkele ogenblikken later bijna op een nieuwe counter van de Laar-ploeg maar Stremers kopte de kans op 0-2 nipt naast het thuisdoel. Toch was het nadien nog Sportief dat het dichtst bij de gelijkmaker was maar hoe hard er ook gewerkt werd de verdiende gelijkmakende goal kwam er niet meer. Zo miste Pascal Merckx een wenkende lob bal alleen voor Vriesackers zich bevindend en zagen ook De Jon- ghe. De Smedt en Van den Bran den hun pogingen nog gestuit door Vriesackers in de bezoeken de doel die op deze manier zijn ploeg toch wel overeind hield en een groot aandeel had in de Klein Laar zege. Hopelijk maakt Spor tief deze onverdiende nederlaag nu zondag goed in het derby met Sportkring St.-Gillis-Waas. Ploeg die uitgerekend nu deze speeldag plots produktief werd. Spektakel dus gegarandeerd bij deze nieuwe Stekense uitdaging. Red Star Haasdonk 2 Herleving St.-Pauwels 0 Scheidsrechter De Deckere uit Buggenhout had de hoofdrol in deze ontmoeting tussen beide Wa- se ploegen. In een bijzonder spor tieve wedstrijd toonde de man in het zwart liefst 8 gele en twee rode kaarten. St.-Pauwels trad aan zon der Yvo Van Duyse terwijl bij Haasdonk Fons Bosman en Dirk Maes I ook al gekwetst dit duel moesten missen. In de eerste helft situeerden zich de gevaarlijkste akties rond het half uur wanneer Haasdonk in drie dolle minuten evenveel maal gevaarlijk kon zijn. In de 25ste min. was er zo eerst een mogelijkheid voor Van Leu- venhaege wanneer Kris Stevelinck vanop het middenveld een ideale voorzet had getrapt. Deze kans ging echter voorlangs. Meer geluk had Haasdonk één minuut later toer. de wederoptredende Ma- thieu Michelet een slechte terug speelbal plaatste richting doelman Van Poecke en de goed gevolgde Steven De Jonghe er als de kippen bij was om zijn ploeg op voor sprong te trappen. 1-0 na 26 minuten. Nauwelijks afgetrapt of daar was Steven De Jonghe opnieuw in de aanval. Nu bracht hij op mooie wijze Marc Geerts in schietpositie maar Geerts mistte onbegrijpelijk van dichtbij de kans om de wed strijd vervroegd te beslissen. Na deze prangende 3 minuten bleef het betrekkelijk kalm tot aan de rust en enkel de gele on derscheidingen van Yves Mels (St.-Pauwels) en Steven De Jon ghe (Red Star) dienden te worden onthouden Na de rust weer heel wat over wicht van Haasdonk dat zich blijk baar uit een moeilijke periode heeft weten te werken. Qaude Verbraecken was de eerste thuis- speler die zijn kans waagde op de 55ste min. Maar Herleving doel man Van Poucke kon deze kans afslaan. Dat kon hij enkele minu ten later evenwel niet toen zijn verdediger Guy Samson té hard op hem terugspeelde en hij de bal met kon vasthouden zodat Franky Van Leuvenhaege ook dit tweede flatertje in de St.-Pauwels verde diging wist af te straffen, 2-0 na 58 minuten. Na dit tweede thuisdoel- punt begon dan de show van ref. De Deckere door achtereenvol gens Guy Samson, Kris Bressinck, Clebert Maes, Erik van der Jeugd, Steven de Jonghe, Yves Mels en Franky Van Leuvenhaege een ge le kaart onder de neus te duwen. Voor Yves Mels en Clebert Macs kwamen er zelfs twee stuks onder hun neus terecht zodat St.-Pau wels deze wedstrijd nog mei 9 moest beëindigen. White Star Sombeke 1 St.-Gillis-Waas 3 St.-Gillis-Waas dat onder leiding van Ringoet (ex-Sombeke) duide lijk gemotiveerd was afgezakt naar deze ontmoeting heeft dan kzij hun nooit aflatende inzet ook beide punten kunnen weghalen in Sombeke. Bij de thuisploeg was het net andersom De agressiviteit waarmee anders gespeeld werd was nu zoek zodanig zelfs dat Sombeke gedurende het meren deel van de eerste helft onder druk kwam te staan van een alles gevende St -Gillis-ploeg Ook al was de eerste kans voor de thuis ploeg langs Van Gucht bij de eerste bezoekende aktie was het meteen raak Een oprukkende be zoeker werd door Van Kerkhove foutief gestuit in de gevaarlijke zone en meet kwam Stefaan De Wolf achter de penalty-stip te staan voor St.-Gillis-Waas. De Wolf miste de elfmetertrap niet en meteen stond de bezoekende ploeg op voorsprong. Langs Johan Baert probeerde Sombeke dan Excelsior-Overmere 0-1. Het penalty-doelpunt van Overmere (dw) zich wat te herpakken maar het was toch meestal St.-Gillis-Waas dat de initiatieven nam wanneer het aanvallende akties betrof. Te gen de gang van het spel in dan wist de thuisploeg na een halfuur de stand gelijk te brengen wan neer Rudy Scghers de bal op het middenveld kon bemachtigen en snel doorschoof naar Johan Baert die nu wel Peter Vijt kon verslaan in de St.-Gillis kooi, 1-1. St.-Gil lis-Waas dat echter niet bij de pakken bleef zitten herstelde zich vlug en in minder dan geen tijd stonden de blauw-witten opnieuw aan de leiding. Yvan Ringoet gaf de ideale voorzet naar Chris Vly- minck en deze knalde in één tijd nummer twee binnen. En op slag van rust werd het zelfs nog 1-3 wanneer op een verre bal de thuisverdediging wat in de fout ging en Chris Vlyminck alweer met het leder aan de haal kon gaan. Met een ongelooflijke ca rambole schot dat paal en dwars ligger raakte scoorde Vlyminck zijn tweede doelpunt van de wed strijd en het derde voor zijn ploeg hetgeen voldoende was voor de zege in deze partij. Want hoe hard Sombeke na de rust zich nog weerde om deze opgelopen scheve situatie alsnog recht te trekken het kwam niet meer tot scoren. Van Royen werd vervangen door Au- broeck en dat scheelde aanvallen der toch weer wat meer maar bezoekend doelman Vijt hield in de tweede helft zijn kooi nog ongeschonden op vrije trappen van Van Eyck en op aandringen van Thijssens terwijl later Van Eyck en Rolf Aubroeck ook nog eens oog in oog kwamen met dc St.-Gillis portier die echter van geen wijken wilde weten zodat de zege niet onverdiend naar zijn ploeg ging. Mare Stevelinck Buggenhout Klinge 1-0 Het is voor leider Klinge geen feestelijke namiddag gewor den te Buggenhout. Tegen al le verwachtingen in toonde Sparta zich van in de aanvang het betere team en in de eer ste minuten hadden Bert De Mey en Benny Van Helsuwe al een vuist gemaakt. Buggenhout zou overigens tij dens het verdere verloop van de eerste helft de betere ploeg blijven. Omstreeks het half uur raakte Ene Van Belle op dat ogenblik één van de betere spelers gekwetst. Hij werd vervangen door Chris Bieseman. Achteraf zou blijken dat Van Belle een spierletsel had opgelopen. Zijn opvolger trok niettemin behoorlijk zijn streng. Met een 8-0 stand bij de rust mochten de bezoekers van ge luk spreken. Na de hervatting trokken de lokalen dadelijk in het offensief en dat resulteer de binnen de kortste keren in de openingstreffer. Bert De Mey werd de auteur maar Benny Van Helsuwé had een ruim aandeel in de voorberei ding. Benny toonde zich de spelbe- palende figuur, meent klu- bleider Isidoor Luypaert. Voor het eerst liep hij als titularis van stapel nadat hij geruime tijd onbeschikbaar was gebleven door een sle pende kwetsuur. De inbreng van Benny was groot, wat een gunstige invloed had op het hele team. Ik moet zeggen dat we na het doelpunt nog enige tijd meester van de situatie bleven. Pas in de laatste mi nuten kwam er druk van de opponent die op een kwartier voor tijd een kans afdwong maar de gelijkmaker niet kon realiseren. Het kan overigens onlogisch geweest zijn indien we in extremis een punt had den verloren. Ik meen dat we van een ver diende overwinning mogen spreken. Ik hoop uiteraard dat het niet bij die ene opflak kering blijft. We moeten nog een resem punten sprokkelen, willen we uit de bedreigde zone blijven. E.G. Wieze - Wippelgem 0-6 een penalty en een derde hoop nadat we in Baasrode doelpunt. Nu is het zo dat De Als het inderdaad zo is dat hadden gewonnen, zegt de Meersman niet anders kon de wonderen werkelijk de we- voorzitter. dan de bal wegslaan, anden reld niet uit zijn, mag je stel- De nederlaag aan huis heeft was het metéén al een doel- len dat de tweedeprovincialer een flinke streep door onze punt geweest. Vanaf dal FC Wieze wel degelijk een rekening getrokken. De rij- ogenblik geraakten we hele- vogel voor de kat is. Ferket en fers spreken boekdelen. Niet- maal in het moeras. Niemand zijn maats werden tegen Wip- temin konden we de eerste kon blijkbalar nog kracht op- pelgem "gewipt" en gewogen helft enigszins gelijke tred brengen om tegen het tij op le en uiteindelijk veel te licht houden. Chris Ferket en Phi- roeien, De hoop dat er in bevonden. Vooral tijdens de lip Sonck hebben om beurten deze kompetitie nog wat ie tweede helft werd het lokale zelfs een vuist gemaakt. Op redden valt lijkt nu wel erg team als het ware van het het kwartier moesten we een klein te worden. Zondag krij- kastje naar de muur geram- doelpunt toestaan. Toen we gen we Destelbergen op be meld. Voorzitter Adolf nog voor de rust een tweede zoek en daarna wenken twee Moens ziet de toekomst niet keer werden gecounterd, wist opeenvolgende verplaatsin- al te rooskleurig meer in. ik meteen dat het een hopelo- gen. Het ziet er niet rooskleu- "Vorige week rees er enige ze zaak zou worden. Hand- rig uit." (e.g.) Voetbaluitslagen 1' Nationale Anderlecht-Bcveren Lokeren-R.W.D.M 2' Nationale E. Aalst-Germ. Ekeren 3* Nationale St.-Niklaas-VW Hamme La Louvière-J. Lede 1-0 Wervik-E Zele 5-1 1* Provinciale Denderleeuw-KAVD 2-2 Melsele-St.-Lievens-Houtem 1-0 Aalter-SK Lebbeke 3-3 Olsene-SK Aalst 4-2 E. Mcldcrt-Olsa 0-1 Temse-Geraardsbergen 0-1 2* Provinciale Kruibeke-St.-Amandsberg 1-1 Robur-Lovendegcm 1-1 FC Zelzate-Kemzcke 0-2 Kallo-Oostakker Baasrode-Destelbergen Wieze-Wippelgem 3* Provinciale D W Moorsel-TK Meldert Burst-Doggen Schellebelle-Herzele Serskamp-Erpe Ercmbodcgem-Bambruggc Aaigem-Gijzegem Hofstade-Nieuwerkerken Kerksken-Heldergem 3* Provinciale E Sombeke-St.-Gillis-W. Stekene Sp -Klein Laar Haasdonk-St.-Pauwels Excelsior-SK Overmere Vrasene-Lokerse Grembcrgen-Bazel Buggenhout-Klinge Gerda-Sint-Gillis-D. 2-0 4' Provinciale D 2-0 Mere-Edixvelde 0-6 Erondegem-Strijpen 4' Provinciale G 1-1 Berlare-Baardegcm 1-1 R. Lebbcke-Boonwijk 4-1 Wichelen-Opdorp 0-1 Schoonaardc-Herdersem 2-3 Lutterzele-Oudegcm 1-0 Appels-S. Moorsel 2-3 Terjoden-Wellc 1-1 Opstal-FC Aalst 4' Provinciale H 1-3 Daknam-Moerbeke 0-1 VK Hamme-Eksaardc 2-0 Sinaai-Rupclmonde 0-1 White Boys-SK Lokeren 0-1 Ticlrode-Straatje 0-1 Hoogeinde-Waasmunster 1-0 Hcikant-Kieldrecht 2-0 Verrebroek-Mcerdonk

De Voorpost | 1988 | | pagina 20