Rapide Lebbeke nog steeds crescendo! Scoren is het grote probleem voor S.K. Grembergen De Voorpost - 2.12.1988 - 21 VOETBAL imim< Klein Laar Vrasene. Het Vierde provinciale Aalst - Dendermonde De dertiende speeldag in deze reeks heeft geen geluk gebracht aan Berlare en Terjoden, die beiden de stand aanvoerden. Terjoden kon op eigen terrein Welle niet van zich afschudden en net hetzelfde overkwam Berlare dat in Baardegem een tegenstander ontmoette die zich niet vlug opzij liet drummen. Het gevolg hiervan was dat de top-vier nog maar eens door elkaar werd gegooid. Het ziet er stilaan naar uit dat dit nog wel een tijdje zal doorgaan. Wichelen, dat vorige speeldag een halve inzet moest achterlaten, haalde nu vernietigend uit tegen een arme Opdorpse ploeg, die maar al te bly was toen het einde van de wedstrijd er aankwam. Maar wat gezegd van Rapide Lebbeke? De laatste vier uitslagen laten de ploeg toe te zeggen dat zij een stagende konditie vertoont: 2-0,3-0,4-0 en nu 5-0 tegen Boonwijk. Het kan tellen. Geen wonder, horen wij Oudegem, Herdersem en Opdorp al in koor zeggen, dat wij niet konden winnen van dit Rapide... Tot zover de groten, maar ook de kleintjes weren zich nu week na week. Kijk maar naar Schroevers Moorsel. Blijkbaar kunnen de Schroevers dan toch scoren want ze wonnen nu voor de tweede opeenvolgende maal. Sparta Appels ondervond dat aan den lijve. Maar ook F.C., Aalst biyft het bijzonder goed doen, ondanks de drie opeenvolgende nipte nederlagen. Viermaal kwam het tot socren in Buggenhout, maar de plaatselijke Opstalploeg deed er nog een schepje bovenop, zodat er weer geen kruimel overgelaten werd voor trainer Jos Cornelis van de Ajuinenploeg. Lutterzele en Schoonaarde lieten zich tot slot verrassen in eigen vesting door resp. Oudegem en Herdersem, hetgeen nog maar eens aangeeft, heren leiders, hoe onberekenbaar deze reeks wel is. Lutterzele Oudegem Lutterzele dat in deze wedstrijd de diensten moest missen van ka- itein Rudy Moyens en Franky 'an Be veren, was toch de betere loeg in dit duel. Met heel wat ópen kansen van vooral Rom- bout, Maes en Verdikt brachten zij bezoekend doelman De Vroe meermaals in de problemen. De Oudegemsc sportieve baas had zich echter knap hersteld van zijn off-day van verleden speeldag en wist alle thuisaanvallen onschade lijk te maken. De thuisploeg die ook twee strafschoppen claimde in de eerste helft mocht er dan uiteindelijk van scheidsrech ter Van de Perre toch één nemen, toen doelman De Vroe, doorge broken Rombout foutief moest stuiten. Peter Moens mistte echter deze unieke kans om zijn ploeg op voorsprong te zetten dicht bij de rust. Na de rust was de koffiepot nog niet uit het zicht verdwenen, of daar stond Lutterzele dan met 0-1 het krijt, toen doelman Huyck in de fout ging, wanneer een schot van bezoeker Hillaert van buiten de grote rechthoek achter hem legen de netten verdween. 0-1 in de 46 min. Oudegem dat gelukkig was met deze stand van zaken, trok zich wijselijk terug in eigen gelederen en liet De Vroe de kastanjes uit het vuur halen. En De Vroe hield dan ook werkelijk stand toen achtereenvolgens Ver dikt, Jerry Van der Meersche en Mare Rombout oog in oog met hem verschenen De ontelbare thuiskansen werden allen netjes ingeleverd bij De Vroe of op of over het bezoekende doel gedepo neerd, zodat uiteindelijk gesneu veld werd na een uitstekende wed strijd, waarin vooral de aanval onmondig bleef. Om hieraan in de toekomst de verhelpen zal het bestuur van Lutterzele een rond gang houden naar de arme Klaren tijdens de stille periode. Een vaste datum zal later medegedeeld worden. 5 F.C. Aalst 4 Doeltjeskermis in Buggenhout waar op het Opstal terrein de molen liefst negen maal rond draaide voor de warm gelopen supporters, die uiteindelijk waar voor hun geld kregen. De leiders van beide ploegen zagen het ech ter anders, want bij de thuisploeg vond men dat men veel te noncha lant gevoetbald had, terwijl men in het bezoekende kamp er het hart van in was, nu men voor de derde opeenvolgende maal met één doeltje verschil het onderspit moest delven in een wedstrijd die men had kunnen winnen. Want bij de thuisploeg gaf men grif toe dat dit F.C, Aalst nadat het op een 5-2 achterstand was gekomen, nog kon gewonnen hebben, ware het niet dat doelman Rèdant de zaken nog enigzins recht kon trek ken in de slotfase. Bij F.C. Aalst stond nu aflevering 223 van het doelwachtersproblcem voor deze wedstrijd in de belangstelling. Uiteindelijk werd de knoop door gehakt en kwam Staf Van Der Biest tussen de palen terecht. De Staf bleek in de beginfase dan ook een echte mascotte te zijn voor zijn ploeg, want op voorzet van Jan De Weghe kon Geert Van Nekke F.C. Aalst op voorsprong brengen na 10 minuten. De thuis ploeg die plots wakker werd ge schud kon dan langs Luc Huyck en Koen Callaert orde op zaken stellen en meteen weer de leiding heroveren in deze aangename maar rommelige wedstrijd. Pech achtervolgde evenwel de Ajuint- jes want Guido Verhoeven moest met een gapende hoofdwonde die 10 haakjes kreeg vervangen wor den door Dirk Beeckman even voor het einde van de eerste helft. Dat het tijdens de rust straffe koffie moet geweest zijn in Bug genhout leidden we dan af uit het feit dat de scoringsmachine van beide ploegen ook na de rust op volle toeren draaide. Trainer Jos- ke Cornelis van de bezoekende ploeg wierp zichzelf in de ploeg, terwijl Geert Van Neckke nog even langer van de koffie mocht genieten. Jef Cornelis die de ploeg zowat doorheen had gehaald, ken de met deze ingreep vrij vlug sukses toen Jan Van Den Berghe op aangeven van Eddy De Boeck beide ploegen weer langszij kon brengen. Terwijl er bij Aalst ook al een bijliep met een gebroken klein teentje drukte de thuisploeg de hendel van de kermismolen wat harder in en met drie rake klap pen werd F.C. Aalst blijkbaar K.O. geplaatst. Een inzenden op rechts van Muysewinkel werd door Callaert verwerkt tot 3-2. Even later was het zelf Muysewin- ckel die op aangeven van Van Damme voor 4-2 zorgde en nog wat later met nog een kwartier te gaan, zorgde Dirk De Backer van buiten de grote rechthoek dat Staf Van Der Biest in het Aalst doel zijn bekomst had, 5-2. Maar de elf van Joske Cornelis die met deze stand van zaken niet wilden afzak ken naar de square vochten moe dig terug om hier ook daadwerke lijk wat aan te doen. Een hulpje kregen ze alvast van thuislibero Jef Hcyvaert die met een mistas ten Eddy De Boeck van Aalst vrije loop liet voor de 5-3 aan te tekenen. De Boeck die nu niet meer te houden was, tekende even later zelfs voor de 5-4 en de thuisploeg die niet meer wist waar lopen, kon enkel door een voor treffelijke doelman Redant van een opdoffer gehouden worden, toen Jos Cornelis nog enkele kan sen wist te forceren met als hel pers De Boeck en Jantje Van den Berghe. De gelijkmaker zat er echter niet in voor de moedige Aalsterse ploeg, die gezien hun inzet dit zeker verdiend hadden. S.K. Terjoden 1 Welle 1 In deze vrij gclijkopgaande 'wed strijd tussen beide toonaangeven de ploegen in deze reeks, kwam uiteindelijk de logische gelijke eindstand op het bord. In de eer ste helft nam Terjoden duidelijk het initiatief hetgeen uitmondde in een aantal kansen voor J.K. Kcrstjens, Rudy Troch en De Ba cker. Maar de Wcllense defensie hield het hoofd koel en wist de verscheidene thuiskansen in de kiem te smoren. Na de rust zou den de rollen dan toch enigzins omgekeerd worden en zou Welle het laken naar zich toe proberen te trekken. Via De Neve en Dher- tefeld zou de plaatselijke defensie nu onder druk worden gezet. Dit leidde dan in de 64ste min. tot een licht toegekende strafschop voor Welle wanneer Heyndrickx in de fout ging. De strafschop werd door De Neve omgezet en meteen zat Welle op rozen. De leider- sploeg vocht echter moedig terug en een kwartier voor tijd kon Bart Meert met een afstandschot de zaak terug in het reine trekken 1- 1. Terjoden zocht dan in de slotfa se nog de winningsgoal maar alles bleef bij de logische gelijke stand hetgeen beide ploegen moet te vreden stellen. Wichelen 7 Opdorp 1 De thuisploeg die voor dit duel gasten moest missen als een Ver- heyen, De Winkler en Van Poe- cke terwijl Verstraeten terug tus sen de lijnen verscheen, heeft er een ware demonstratiewedstriujd van gemaakt, tegen een zwak en ondermaats spelend Opdorp. De bezoekers die van het bekende kastje naar de muur werden ge voetbald, zagen het eerste doel punt reeds ni een kwartier vallen, toen Poppe met een afstandschot mooi de winkelhaak trof, die hij ook viseerde bij zijn poging. Nog een kwartiertje later was het al weer raak voor de thuisploeg, langs Eddy De Winter, die een hoekschop hiervoor aanwende. Tussen al deze bedrijven door en wanneer de thuisploeg nog een tiental open kansen onbenut had gelaten, was het Opdorp dat langs Yvan Deman zich enkel gevaarlijk kon aanstellen. Alleen tegen de overmacht vermocht de kundige Deman ook niets en hij legde zich dan ook maar neer bij het feit dat Wichelen op slag van rust een derde maal tot scoren kwam, langs Van Couter nadat Verstrae ten en Fruythof bij de opbouw betrokken waren geweest. Na de pauze verving huistrainer Bellon dan doelman De Wilde voor reservist Van Gelder. Dit enkel om deze laatste wat compe titieritme te laten opsnuiven. Veel doelkansen hoefde Van Gelder echter niet te stoppen want op de 65ste min. was het Fruythof die met een schuin schot de 4-0 beze gelde. Tot overmaat van ramp zagen de bezoekers dan Geert De Kegel vroegtijdig met een rode kaart afvloeien, zodat het in wezen nog gemakkelijker werd voor de lei- dersploeg uit Wichelen. Toch ver rassend genoeg was de reeds geci teerde Yvan De Man die in zijn eentje de hele thuisdefensie op een hoopje speelde en zo voor de 4-1 kon zorgen. Wichelen dat zich echter terdege bewust was van hun vematwoordclijkheid nam de draad weer vrij vlug op en op aangeven van Fruythof kon Poppe zijn tweede doelpunt scoren van de wedstrijd. Even later was het dan Eddy De Winter die zijn tweede doeltje mocht aanteke nen, na een verre ingooi van de ingekomen Mare Daelemans voor Geert De Winter. En tenslotte was het vijf minuten voor tijd Fruythof die op zijn beurt een Voetbal. Het fanionteam van SK Erembodegem (da) tweede maal mocht scoren ook al op aangeven van Mare Daele mans, zodat uiteindelijk de riante 7-1 einduitslag op het bord ver scheen. Voor Wichelen uiteraard een goede zaak voor het vertrou wen en wetend dat ze nu zondag waarschijnlijk 3 spelers recupere ren en het programma er als volgt uitziet: naar Boonwijk, thuis Baardegem en naar F.C. Aalst, dan begrijpt men dat tegen de winterstop dit Wichelen nog moei lijk van de troon te krijgen zal zijn. Schoonaarde 0 Herdersem 2 Schoonaarde heeft de goede pres tatie van verleden speeldag zeker niet kunnen doortrekken in de wedstrijd tegen Herdersem, dat tegen Wichelen verleden speeldag ook al een betere periode kende. Na een kwartier spel kwamen de bezoekers eerder gelukkig op voorsprong langs Dirk Veldeman die een flater in de thuisverdedi- ging gretig te baat nam, om zijn ploeg aan de leiding te trappen 0- 1. De thuisploeg die hier weinig tegenover kon stellen en zonder al te veel inzet voetbalde, kon enkel rond het halfuur langs Van Mosse- velde wat dreigen, maar het schot werd door doelman Janssens van de lijn gekeerd, zodat ook deze kans niets opleverde voor de thuisploeg. Het was integendeel het bezoekende Herdersem dat via de snelle spitsen Veldeman en IJyttersprot en Heyvaert nog voor het meeste gevaar wist te zorgen, in het verdere verloop van de eerste helft. Na de rust zou Alloo, van de thuisploeg dan op zijn beurt op doelman Janssens botsen, om het gelijkmakende doelpunt te probe ren netten, maar toen alles op alles werd gezet in de slotfase om alsnog een gelijkspel uit de brand te proberen redden, was het uit eindelijk Bart Heyvaert die met een tweede rake counter van de wedstrijd de lichtjes overdreven einduitslag op het bord bracht, voor Herdersem. Rapide Lebbeke 5 Boonwijk 0 Grote feestvreugde natuurlijk in lokaal D.E Ton te Lebbeke, waar de verrichtingen van de Rapide ploeg elke week in stijgende lijn gaan. Van 2-0 ging het in amper drie speeldagen immers nu regel recht naar 5-0, in deze wedstrijd tegen Racing Boonwijk. Met een doelgemiddelde van 14-0 heeft Rapide dan ook duidelijk de for me te pakken. Het geheel is kom pleet en de collektiviteit die de ploeg week na week siert velt dan ook alle voor de voeten lopende tegenstanders. In de eerste helft van dit duel tegen Boonwijk was het Geert Carlier die voor het mooie weer zorgde. Eerst wist hij een inzenden van Erik Van Dam me suksesrijk over te nemen, en vervolgens trapte hij een penalty tegen de Boonwijkse netten. Met een 2-0 ruststand ging na de pauze het Rapide festival gewoon ver der, door langs Danny Van Puy- velde die nu op zijn beurt voor twee prachtige doelpunten kon zorgen. Tweemaal nam hij een voorzet vanop rechts over in één tijd, zodat de bordjes ondertussen al op een 4-0 hingen. En met nog een tiental minuten te spelen was het net als bij het eerste doelpunt ook nu weer Erik Van Damme, die met een perfekt getrapte hoekschop Franky Verheyden kon bereiken die de forfaitscore vastlegde in deze wedstrijd. In de slotminuten waren er wel nog kan sen voor Van Akoleyen en Ver heyden, maar het bleef al bij al toch bij deze ruime zege die Rapi de verder het moreel der grote dagen schenkt. En eigenlijk heeft Rapide dit wel nodig, want het gaat geen gemakkelijk program ma tegemoet voor de winterstop. Achtereenvolgens moeten nog Baardegem, F.C. Aalst en Berlare bckampt worden, hetgeen toch geen sinecure is. Sparta Appels 0 Schroever Moorsel 2 Schroevers Moorsel bevestigd dus hun stijle opgang der laatste we ken. De ploeg van voorzitter Re- né Vinck, kreeg trouwens maar 2 doelpunten tegen, tijdens de laat ste 6 wedstrijden, hetgeen toch aangeeft dat zij over een stevig geheel beschikken. Ook op Sparta Appels liet doelman Marnix Van Der Biest zich niet verrassen door de thuisploeg. En eigenlijk was er zelfs niet veel nodig omdat Appels af te houden. Want de thuisploeg kon enkel in de tweede helft toen bezoeker André Heyndrickx we gens een onbegrijpelijke beslis sing van de scheidsrechter een rode kaart kreeg, wat weerwerk verrichten tegen Moorsel. Nadat de gebroeders De Valk voor Moorsel de hele eerste helft prachtig hadden gedomineerd, was het Gunther Baumon die een vrije trap van André Heyndrickx in de 43ste minuut voorbij thuis- doelman Laenen kon duwe en zo de score kon openen, in deze wedstrijd. Na de rust werd het goede collektieve spel van Moor sel beloond, met een tweede doel punt langs Bart Cornand, op voor zet van Erwin Guns, een andere uitblinker in de Schroevers ploeg. Na een uur spel kwam dan het incident met André Heyndrickx waarbij de scheidsrechter eerst een handspel van de thuisploeg liet doorgaan en nadien Heyn drickx van het terrein zette we gens een gewone ingreep. Appels dat slechts dan voor wat druk kon zorgen, geraakte tijdens het laat ste halfuur niet voorbij de uitste kende Van der Biest, in het Moor sel doel zodat de zege verdient naar de Schroevers ging. Voetbal. Enkele bestuursleden van E. Nieuwerkerken: Herman l.ievens, Mare De Bij de Schroevers doft men zich Poortemont, Willy Verleysen en ondervoorzitter Roger l)e Smet (da) nu al op voor de confrontatie nu zondag met het naburige Terjo den, dat een hoofdrol verolkt in deze kompetitie. Met slechts twee toegestande doelpunten in zes wedstrijden wacht S.K. Terjoden bij voorzitter Vinck alvast een warm onthaal. Berlare 3 Baardegem 3 Zonder Jaak Van de Kerkhove verliest Berlare blijkbaar toch heel wat van de mogelijkheden. Want de Berlaarse kapitein die geel geschorst was, zag zijn maats geen al te beste partij afwerken. De defensie die door zijn afwezig heid toch lichtjes ontregeld was, stond op slappe benen en daar heeft Baardegem handig van ge profiteerd, om de halve inzet mee te pikken in Berlare. Na een eer ste misser kon J.C. Van Oudenho- ve immers al na een kwartier spel de bezoekers op voorsprong bren gen, toen er gefaald werd achter aan bij de thuisploeg. En gedurende het verdere verloop van de eerste helft kwam Berlare zelf nog goed weg toen zelfde etbal. Het eerste elftal van Eendracht Nieuwerkerken (da) bezoeker een unieke kans mistte om voor 0-2 te zorgen. Een ander Berlare kwam dan na de koffie op het toneel maar de Baardegemse doelman was tel kens bij de zaak, wanneer vrij vroeg eerst De Meyer en Jans sens, hun kans gingen en vervol gens Ronny De Cock van de thuis ploeg zijn schot door de doelman zag gestuit. Na een uur spel was het dan toch uiteindelijk 1-1 wan neer weer op aangeven van Wil liam Janssens de vaardige Kurt De Vuyst mocht doorgaan en scoren. Amper één minuut later wezen de bordjes dan 2-1 wanneer Bert De Meyer een keihard schot lostte dat de bezoekende doelman niet klemvast kon houden en de goed gevolgde De Meyer zelf zijn be gonnen klus kon afmaken. 2-1 na 61 minuten. De aanval was nu terug in orde maar in defensieve stellingen was alles nog niet o.k. bij de thuis ploeg. Zo kon Bert Saercns voor Baardegem enkele ogenblikken later bij een nieuw misverstand de bordjes terug in evenwicht bren gen: 2-2. Baardegem dat nu voluit ging en de zege in het bereik voelde beko gelde doelman Hanselaere met enkele harde knallen en op een ervan had de thuisdoelman het geluk aan zijn zijde, toen het leder net naast de paal buiten dwar relde. Het was in deze gelijkopgaande partij echter Berlare dat dicht bij het einde eerst zicht kreeg op de overwinning. Met een van zijn gekende vrije trappen, kegelde Ronny De Cock de bezoekende weerstand omver. Maar zijn voor beeld werkte blijkbaar aansteke lijk voor Baardegem, want nadat Kurt De Vuyst voor Berlare van dichtbij de kans op 4-2 had ge mist. was het Bart Saerens die vanop zo'n 25 meter keihard in het Berlaarse doel knalde, waar door de bordjes terug in even wicht kwamen op het einde van deze wedstrijd, die een juiste uit slag kreeg heteeen ook Hnnr beide clubs werd beaamd. Mare Stevelinck Grembergen - Bazel 0 -1 Het gaat S.K. Grembergen in deze kompetitie niet voor de wind. De derdeprovincialer was met andere intenties ge start. Nu blijkt dat men toch maar een gewone middenmo tor is. De ambities die sommi gen voor de aanvang van het seizoen hadden, mogen nu wel worden opgeborgen. Niettemin kwam Grembergen in de match tegen Bazel in de aanvangsminuut dicht bij een doelpunt toen Didier Debus- schere in het doelgebied infil treerde, maar de bal naast de paal joeg. In een overigens gelijkopgaande eerste helft vielen er nadien geen doel kansen meer te noteren. S.K. was duidelijk niet in staat om tegen de Waaslanders een overwicht te realiseren. Kort na de hervatting dreigde het thuisteam na een kombinatie langs Bert Vercauter. Bart Nobels kwam echter iets te laat om eventueel nog een voet tegen de bal te plaatsen. Met nog zo'n kwartier te spe len kwam de bal na een gehar- rewar in de Grembergse net ten terecht. Dat was uiteraard voor de lokalen een streep door de rekening. In de res terende minuten werd er nog een tegenoffensief ingezet maar doelpunten zijn daaruit niet voortgekomen. Een puntendeling had beslist een logischer resultaat ge weest, vertelde men ons ach teraf in kringen van S.K. Grembergen. Komende zon dag wijkt S.K. uit naar Loker- se S.V. en zal daar beslist uit een ander vaatje moeten tap pen, wil het kans maken op een punt. E.G. Klein Laar Vrasene. Het vergaat de ploeg van «Klein Laar» uit Vrasene momenteel bijzonder goed. Er wordt meestal goed gevoetbald én... er worden gesprokkeld aan de lopende band. Na 13 wedstrijden heeft de ploeg van trainer Eddy Franckaerts reeds 7 wedstrijden gewonnen en er werd 4 keer gelijk gespeeld. Dit betekent dat er reeds 18 punten werden veroverd én met dit totaal prijkt Klein Laar op een onverhoopte én dus verrassende tweede plaats in de voorlopige klassering. Leider Eendracht Bazel heeft bovendien slechts één puntje meer verzameld... Bovendien scoorde Klein Laar Vrasene dat met Boone en Stremersch twee goalgetters heeft aangetrokken reeds 25 keer. Dat is onder meer 5 keer meer dan de leiders. Vorige zondag ging het elftal van trainer Franckaerts met «Arsenalscore» winnen op voorlaatste FC Stekene. Deze keer werd het géén overtuigende zegewant de thuisploeg beheerste het grootste deel van de wedstrijd. Rond het uur scoorde Boone evenwel én... Vrasene mocht zij het onverdiend de puntjes mee naar huis nemen. Voetbalkalender DHK Worldwide Express, een van de grote internationa le koerierdiensten, vestigt te gen eind van dit jaar zijn wereldomvattend koördina- tiecentrum in Brussel. Men heeft deze beslissing genomen omdat de verzendingen vanuit Brussel de laatste zes maand met liefst 27% zijn toege nomen. 1' Nationale Beveren-KV Mechelen (Ponnet) RC Mechelen-Lokeren (Goethals) 2' Nationale Seraing-E. Aalst (Romain,.3.12, 20.00) 3' Nationale Wervik-J. Lede (Vermassen, 3.12, 20.00) Hamme-La Louvière (Hus) E, Zele-St.-Niklaas (Grayet) 1' Provinciale SK Aalst-E. Meldert (De Tollenaere) SK Lebbeke-Olsene (Lievens) KV Ertvelde-Melsele (Van Gansbeke) KAVD-Zottegem (Van Extergem) Temse-Olsa (Okladnicoff) 2' Provinciale A Oostakker-Baasrode (Arijs) Kemzcke-Kallo (De Decker) Meulestede-Robur (Weytens) Wippelgem-Kruibeke (Ravcel) Wieze-Destelbergen (Gautier) 3° Provinciale D Gijzegem-Hofstade (Melkebeeck) Bambrugge-Aaigem (Van Imschoot) F.rpe-Erondegem (Verstraeten) Herzele-Serskamp (De Tandt) Doggen-Schcllebelle (De Buysscher) TK Meldert-Burst (Redant) Heldcrgem-W. Moorsel (Drieghe) Kerkskcn-Nieuwerkerken (De Groeve) 3' Provinciale E Bazel-Buggenhout (De Wilde) Lokerse-Grembergen (De Ruyck) SK Overmere-H. Vrasene (Maes) St.-Pauwels-Excelsior (Wauters) Klein Laar-Haasdonk (Dillis) St.-Gillis-W.-Stekene (Santon) St.-Gillis-D.-Sombeke (Balduck) Gerda-Klinge (Van Rentergem) 4' Provinciale D Edixvelde-Oordegem (Lambrechts) Letterhoutem-Mere (Van de Perre) Erondegem-Bavegem (Van Speybroeck) 4' Provinciale G S. Moorsel-Terjoden (Coppens) Oudegem-Appels (Roosens) Herdersem-Lutterzele (Van Ransbeeck) Opdorp-Schoonaarde (Put) Boonwijk-Wichelen (Dhondt) Baardegem-R. Lebbeke (Van den Berghe) FC Aalst-Bcrlare (Van Damme) Opstal-Welle (Van Hoey) 4' Provinciale H Waasmunster-Heikant (De Greef) Straatje-Hoogeinde (Behiels) SK Lokeren-Tielrode (Heirbaut) Rupelmonde-White Boys (Haers) Eksaarde-Sinaai (Saadouni) Moerbeke-VW Hamme (Verstraeten) Meerdonk-Daknam (Meul) Verrebroek-Kieldrccht (Reymers)

De Voorpost | 1988 | | pagina 21