s I Nieuw verlies voor Robuco Overtuigende leiders Matige prestatie zorgt voor gelijkspel Knappe zege van verrassend Nopri Lebbeke E.V. Aalst begeeft in het laatste kwartier Squadra Lebbeke met drie ploegjes! Dendermonde maakte het leiders moeilijk Handbalkalender Te gemakkelijk? Dartsfederatie Land van Waas Superprestige: Cecile Van Hal oppermachtig 26 - 2.12.1988 - De Voorpost HANDBAL 3e afdeling Lokeren-Izegem 23-14 Met het bezoek van Izegem stond leider Lokeren theoretisch voor een moeilijke opdracht. De West vlamingen waren opgeklommen naar een derde plaats in de rang schikking en zowat iedereen bleek ervan overtuigd dat Izegem een moeilijk te omzeilen klip beteken de voor de Lokerse leidersploeg. Het is totaal anders gelopen. Lo keren liet de bezoekers nooit in de wedstrijd komen en Izegem werd gewoon overklast door een collec tief bijzonder sterk spelende thuisploeg. Tien minuten voor het einde leidde de thuisploeg zelfs met 21-9 en Izegem werd nog een grotere vernedering bespaard dan het 23-14 eindresultaat omdat coach De Proft daarna ruim speel- gelegenheid gaf aan zijn wissel spelers De Lokerse coach had voor de wedstrijd aan zijn spelers gevraagd er vanaf het wedstrijd- begin gemotiveerd tegenaan te gaan zodat de Westvlamingen on middellijk de adem en vooral het moreel werd ontnomen. Deze op dracht werd naar de letter uitge voerd door een verbazend sterke K. Verhofstadt die met drie opeenvolgende treffers voor 3-0 zorgde na 5' en het werd 4-0 langs Versele na amper 9' speeltijd Meteen was Lokeren vertrokken voor een zeer overtuigende eerste helft. Bocklandt, regelmatig voor treffelijk aangespeeld door Ver- gult. zorgde voor 7-1 na 22' en vanaf dan was Izegem een zwal pende ploeg. Verhofstadt had on dertussen een bewaker bij zich gekregen en zelfs een kortstondi ge numerieke minderheid, met vier tegen zes. kon Lokeren niet uit zijn evenwicht brengen. Met een 10-4 ruststand had de thuis ploeg een schitterende eerste helft afgerond. Maar ook in de tweede helft bleef de thuisploeg het voor treffelijk doen. Langs Verhof- Handbal. J. De Proft, trai ner van H.C. Lokeren (polo) stadt, Verguit en Versele werd het 13-4 vooraleer een krasselend Ize gem kon scoren vanop de 7-m lijn en na 40' leidde Lokeren zowaar met 16-6! En het Lokerse festival ging verder met nu vooral snelle uitbraken en knap verdedigend werk zodat ook na 51' Izegem nauwelijks in de wedstrijd was gekomen. De score wees toen 21- 9 aan en nu vond coach De Proft het waarschijnlijk welletjes en be gon toen reeds aan een reeks applausvervangingen die echt ver diend waren Meteen kon Izegem de schade nog relatief beperken maar K. Verhofstadt die naar het wedstrijdeinde toe nog een brea kout loopt was tekenend voor de suprematie en de motivering van een overtuigende leidersploeg. Zaterdag staan Van Vaerenbergh en C opnieuw voor een theore tisch moeilijke opdracht met de verplaatsing naar Stenant maar zoals de ploeg nu presteert moet ook daar de volle buit veroverd worden. H.K. Lokeren: G. Van Vaerenbergh, J Smet. D. Le- naerts, K. Verhofstadt 8, L. Bock- Handbal. Koen Verhofstadt van H.C. Lokeren (arch.) landt 7, K. Versele 4, P. Verguit 1, L. Van Cauwenberghe 3, J. Van Den Bergh, J. Van Hille, F. Van Driessche. Reserven: H.C. Lokeren - Izegem: 12-14 Izegem, leider met één punt voor sprong op de Lokerse doublures, heeft tijdens de laatste 5' de thuis ploeg voor een voldongen feit ge plaatst. Lokeren kende een vlotte start met doelpunten van Van den Bergh en Van Driessche want via 2-8 werd het 5-2 na een kwartier. Met een 8-6 ruststand had Izegem echter aangepikt. Na een kwartier in de tweede helft kwamen de West-Vlamingen voor het eerst op voorsprong (10-11), Van Den Bergh en Lenaerts konden nog even terugslaan (12-11) maar tij dens de laatste wedstrijdminuten begaven de Waaslanders H.C. Lokeren: J. Smet, A. D'Hanis 1, I. Aerts 1, Van Den Bergh 6, De Proft, Van Driessche 2, Piquer, Lenaerts 2, De Neef, Gokbulut EVA H.C. Brugge- Robuco Buggenhout: 25-15 Ondanks het wederoptreden van J. Brouillard. verloor Robuco nu ook tegen het bescheiden Brugge, zodat de eventuele resterende ti- telambities nu wel definitief kun nen opgeborgen worden. Dat dit alles een zekere frustratie teweeg brengt lijkt ons normaal, maar feiten zijn nu eenmaal feiten. Na de nederlaag tegen Dendermon- de. verweet men ons een negatief artikel geschreven te hebben. Vooral dat Dendermonde «leeg- gekocht» werd door Robuco leek de steen des aanstoots voor Robu co. De eventueel pejoratieve be tekenis hiervan ontgaat ons en wij vermelden graag dat die spelers zich zelf kwamen aanbieden en dat Robuco over het nodige geld beschikte om de transfersom te bepalen. Maar dit alles neemt niets weg van het feit dat Robuco zwaar onder de verwachtingen blijft. Ook in Brugge bleek dat bij Buggenhout elke organisatie ont breekt en wij blijven erbij dat het spelerspotentieel voorhanden is om een toonaangevende rol te spelen in 4C afdeling. Ook is het zeer goed mogelijk dat Robuco met heel wat tegenslag te kampen had in de afwerking maar enkel dat feit lijkt ons geen verklaring voor een 13-4 ruststand. Tijdens de pauze kon trainer-coach Trien pont dan toch zijn spelers aan vertrouwen doen winnen en in de tweede helft ging het duidelijk vletter. Robuco «naderde» tot 18- 13, ging dan even pressing spelen maar Brugge maakte hiervan ge bruik om opnieuw te gaan scoren. Meteen was een 25-15 nederlaag het lot van een ongelukkig Robu co. Ook wij hopen dat er zo vlug mogelijk een kentering komt voor de ploeg uit de Bosgemeente, zo dat zij ook over hen positieve berichten kunnen publiceren Maar enige objectiviteit mag men ons niet kwalijk nemen. Robuco Buggenhout: Mannaert. J. Brouillard 3, Hertsens 3, Asaert 2, Troch. St. De Swaef. De Vuyst I, D. Mannaert 6, F. Mannaert, Verbelen, Thijs. EVA. Provinciaal Gent-Robuco Buggenhout: 21- 22 Robuco 2 met Tnenpont en Krog- strup als opvallendste figuren, speelde vooral tijdens de tweede helft opvallend sterk Gent, enigs zins gehandicapt door de onbe- schikbaarheid van twee basispion nen, startte nochtans goed en leid de na een kwartier met 6-3 Robu co vond het dan welletjes, deed wat aan de opstelling en naderde tot 10-8 aan de rust. In het tweede wedstrijdgedeelte haalde de routi ne van Robuco duidelijk de bo venhand. Het werd 11-13, maar dan kwam Gent opnieuw de neus aan het venster steken. Zo werd het nog een bijzonder spannend wedstrijdeinde, waarin Trien- pondt het verschil maakte. Hij nam de drie laatste treffers voor zijn rekening en via 21-20 werd het nog 21-22 in de laatste secon den toen de Buggenhoutse trai ner-speler een vrijworp recht streeks in doel besloot. Voor Ro buco scoorden: Trienpont 8, St De Swaef 2, Krogstrup 4. Moyer- soon 1, F. Mannaert 3 en De Vuyst 1. EVA. E.V. Aalst 2-Woluwé: 24-17 E.V. Aalst, met een efficiënt af werkende R Van Herreweghe, kon tijdens de laatste 10' nog een ruime zege bijeen werpen. In de eerste helft kon Woluwé besten dig in het kielzog blijven van de thuisploeg. Via 7-6 na het eerste kwartier, werd de rust bereikt met een 10-8 score. Onmiddellijk na de rust kon Eendracht de kloof lichtjes uitdiepen. Het werd 15-11 na 40' maar tot de 50c minuut konden de bezoekers de schade nog beperken. In de laatste 10' ging Woluwé echter definitief door de knieën. Aalst scoorde nog viermaal, zodat nog een ruime 24- 17 eindstand op het scorebord kwam. E.V. Aalst: Van Pottelberghe. Coen, Steenhaut 3, L. Van Nieu- wenborg, W. Van Nieuwenborg. De Jaegher 1, K. Bomon 3, Van Durme, Van Herreweghe 2, De Doncker 1, Cooreman 3, R. Van Herreweghe 11. EVA. Rangschikking Provinciaal Eeklo 5 5 0 0 10 Tcmsc 7 5 2 0 M Gent 7 4 2 1 9 Buggenhout 2 5 4 10 1 Merchtcm 5 3 117 E.V Aalst 2 5 3 1 1 7 3 4 0 1 G.B.S.K. 2 6 2 3 15 Woluwé 6 15 0 2 Denderbelle 2 6 0 6 0 1 Evergem 5 0 5 0 kampioenen Ecklo 3 3 0 01 Gent 4 3 101 Temsc 4 3 101 Merchtcm 3 2 104 Bcrlare 4 2 2 04 Woluwé 4 0 4 09 Evergem 4 0 4 01 Reserven: Buggenhout 2 3 3 0 09 G.B.S.K 2 10 10 E.V. Aalst 2 10 10 Denderbelle 2 10 10 EVA. DAMESHANDBAL 1 Nationale Nopri Lebbeke-Neerpelt: 16-12 Na de 11-13 overwinning in Mei veren pakte Nopri opnieuw ver rassend sterk uit met een zege tegen Play-off kandidaat. Neer- pelt. Meteen is het duidelijk dat bij Nopri alles opnieuw in de goe de plooi is gevallen, wat verras send snel is als men beseft dat in het tussenseizoen drie basispion nen verdwenen en nu ook V. Lissens «out» is. De kersverse trainer-coach B. Van Ransbeeck moet dan ook een gelukkig man zijn. Twee wedstrijden, twee overwinningen, kan men zich een beter 'entree' voorstellen In elk geval Nopri startte collec tief bijzonder sterk en het gebrek aan schietkracht uit de tweede lijn wordt opvallend goed gekompen- seerd door vlot cirkelspel en een karrevracht wilskracht. Naast goa lie Van Langenhove. zoals vrijwel altijd erg sterk, kon Lebbeke za terdag rekenen op een opvallend knap spelende lerroir, die bijzon der efficiënt afwerkte. Het wed- strijdbegin zag er nochtans niet zo best uit voor de thuisploeg, die na 6' een 1-4 achterstand telde. Maar tekenend voor het huidige Nopri, er werd collectief hard gewerkt om er weer bovenop te komen en langs Terroir (2 x), Van Damme en Van Boxelaer werden de bord jes in evenwicht gebracht na 11' Een verbouwereerd Neerpelt raakte zelfs 5-4 achter na een kwartier, maar kon zich dan toch hervatten wat een 7-8 score tot gevolg had aan de rust Nopri bleef in zijn kansen geloven en zelfs het «missen» van een 7-m worp, werd nog maar eens gekom- penseerd door Van Langenhovt die er nog maar één stopte vat Neerpelt. Langs Hermans en Ter roir werd het 10-8 na 40' en eer collectief spelend Nopri sloeg de volgende 10' een 14-9 kloof dk definitief bleek. Meteen heef Nopri duidelijk gemaakt dat zr beslist niet afgeschreven zijn voor een play-off plaats Dit is ook <k mening van een tevreden trainer coach B. Van Ransbeeck. Nopri Lebbeke: Van Langenhove, De Backer, Terroir 6. Van Dam me 3, Anné, Segers 1, De Croock 1, Hermans 2, Van Boxelaer 1 ei Bleyaert 2. EVA Handbal. Bart Van Rans beeck, trainer-coach bij Nopri Lebbeke (arch.) H.K. Waasmunster Alken Na het prachtresultaat een week vroeger tegen Uilenspiegel reken de men bij Waasmunster op een nieuwe overwinning ter gelegen heid van het bezoek van Alken. Deze zege is er niet gekomen om de eenvoudige reden dat H.K.W. zaterdag duidelijk niet optimaal funktioneerdc. Alken speelde veel gediciplineerder dan de thuis ploeg en enkel Sanders kon zich bij H.K.W. in de kijker spelen. Natuurlijk was er ook de inbreng van trainer-speler De Vlieger die dankzij een klaar inzicht in de taktische spelontwikkeling groter onheil voorkwam. Vanaf het be- ginsignaal was het duidelijk dat de Limburgers voor een rustige op bouw opteerden en enkel gingen afdrukken als zij meenden over een reële doelkans te beschik ken. In de eerste helft werd vooral de linkerflank van de H.K.W. verdediging zwaar belaagd door de blokmanoeuvers van Alken die regelmatig in overtal opdoken Zo werd het 0-1 in de tweede minuut en H.K.W. werd bestendig op achtervolgen aangewezen ook al omdat wij doelman Van Renter- ghem reeds autoritairder zagen optreden. Langs Sanders en in mindere mate Roels en Borgers kon H.K.W toch gelijke tred houden (4-4 na 11') maar Alken bleef succes kennen met hun aan- valspatroon op rechts zodat het 4- 7 werd na 17'. H.K.W. en vooral Roels, kende in deze periode wel tegenslag bij de afwerking maar die was dan ook vrij onzuiver want ook ojjen doelkansen wer den niet benut Als De Vlieger zijn verdediging dan reorganiseer de en zelfs als één speler ging optreden, werd het aanvalspa- troon van de bezoekers dan toch ontregeld en de 5-8 achterstand werd nog voor de rust opgehaald. Ruststand: 8-8. In het begin van de tweede helft zag het er even naar uit dat H.K.W. zou toeslaan. De thuisploeg kwam voor het eerst op voorsprong, 9-8, maar na een 10-9 stand kon H.K.W. toch niet doorgaan. Het werd nu be paald spannend, beide ploegen veroverden om beurten de leiding en via tussenstanden van 12-13, 14-13 en 14-15 begon men aan een bijzonder spannend slot. Met twee treiters van uorgers werd net 17-16 met minder dan 2' te spelen maar Alken stelde gelijk via een vrijworp nadat H.K.W. had ver waarloosd het «muurtje» op te stellen. Een gelijkspel lijkt ons geen onlogische uitslag al had H.K.W. vóór de wedstrijd wel licht meer verwacht. H.K. Waas munster: K. Van Renterghem. W, De Graeve, Sanders 5. De Vlieger I, W. Roels 4, Borgers 5, Van Mele, De Bode. De Clercq 1, Gijssels 1, De Meerschman, Wil- laerts. Reserven: H.K. Waasmunster - Alken: 8 -12 Met een beperkte spelerskem. Van Damme blijft gekwetst, hield H.K.W. goed stand tegen het be ter geklasseerde Alken. Tot de rust (5-6) liep het zelfs «Lekker» maar naar het wedstrijeinde toe moest H.K.W. toch gas terugne men. H.K. Waasmunster: De Graeve, D'Hanis 1, Dauwe, Berckmoes, Gijssels, De Meerschman, Willaerts, De Gercq 4, Du Tré 2, Thierens 1. P Van Damme. EVA 2e Nationale Gent-E.V. Aalst: 9-6 Ondanks Iris Van den Borre in het Aalsterse doel voor een opge merkte prestatie zorgde door vijf 7-m worpen te stoppen in de eer ste helft, moesten Simal en C® uiteindelijk toch de duimen leg gen voor een sterk spelend Gent. Goed georganiseerd door M. Pe- de. bleef Gent in de eerste helft gelijke tred houden met de bezoe kers en de sterke De Rocker zou uiteindelijk Aalst de das omdoen. Aalst geraakte nochtans 0-2 voor na 11' maar Gent bracht even wicht in de wedstrijd, zodat het 3- 3 werd aan de rust. Aalst had toen al beroep moeten doen op een outstanding spelende I. Van den Borre, om gelijke tred te houden. In de tweede helft verliep de wed strijd meer geanimeerd. Gent raakte het eerst op voorsprong (4- 3) maar na 43' was het Eendracht dat langs Bleyweert en C. Simal ging leiden (5-6). Aalst verloor toen Bleyweert na een derde twee-minuten-straf en aangezien de wederoptredende Van Hemel- rijck nog duidelijk wedstrijdritme miste, lag alle gewicht in aanval nu op de schouders van C. Simal. Aalst scoorde niet meer in dat laatste kwartier en De Rocker zorgde ervoor dat Gent nog naar een 9-6 overwinning stevende. E.V. Aalst: I. Van den Borre. C. Simal 4, Bleyweert 2. Cl. Simal, Van Hemelrijck, De Troch, Peck- stadt. De Schrijver, Laureys. EVA. JEUGDHANDBAL Pupillen meisjes H.B.C. Dendermonde - Des- selgem: 13-16 Het 'bescheiden' H.B.C. Dender monde lukte ei zo na een nieuwe stunt tegen de leidersploeg uit Desselgem. De grote bewerker van dit succes zou ontegenspreke lijk doelman Coppens zijn ge weest. ware het niet dat zijn prachtprestatie in de eerste helft werd onderbroken door een bal in zijn aangezicht die hem een tijdje 'groggy' zette. Meteen kon Des selgem een kloof slagen in het derde kwartier die Dendermonde niet meer kon dichten in de eind fase. In die eerste helft speelde Dendermonde, gesteund door een schitterende doelman Coppens, weer erg gedisciplineerd, en met de doelpunten van een bijzonder efficiënt afwerkende J Wese- mael. lukte het Desselgem nooit afstand te nemen. Die eerste helft verliep dan ook totaal gelijkop- gaand Via 2-1 werd het 3-3 na een kwartier en het werd 4-4, voor aleer Desselgem met de kleinst mogelijke voorsprong kon gaan rusten. Het in gestalte en kracht duidelijk bevoordeelde Dessel gem kon daarna profiteren van de kwetsuur van doelman Coppens om via 5-8 na 36' tot 6-13 uit te lopen na driekwart wedstrijd. De thuisploeg begaf echter niet en via 9-15 9' voor het einde, naderde H.B.C. nog tot 13-15 vooraleer Desselgem in de laatste minuut de eindcijfers vastlegde. H.B.C. Dendermonde: Coppens, Qaessens, Wesemael 9, Van Geel I. Impens, Bouteille 1, De Smedt 1, Bogaert, Merckx, Van Steen 1 en Van Renterghem. EVA. Dat Squadra de jeugdwerking ze ker niet verwaarloost, kwam zon dag duidelijk tot uiting in het door hen zelf georganiseerd pupillen- tomooi. Niet minder dan drie Squadra ploegen namen het op tegen de meisjes van R.B. Den dermonde en de snaken van Ajax Lebbeke. Dat de «mannelijke» kracht van Ajax het haalde nam men er graag bovenop. De uitslagen: Squadra 1-Squadra 2 Squadra 3-R.B. Dendermonde Ajax-Squadra 1 Squadra 2-Squadra 3 R B. Dendermonde-Ajax Squadra 1-Squadra2 Squadra 2-R.B. Dendermonde Ajax-Squadra 3 Squadra 1-R.B. Dendermonde Squadra 2-Ajax Rangschikking: 1 Ajax Lebbeke 2 Squadra Lebbeke2 3. R.B. Dendermonde 4. Squadra Lebbeke 1 5. Squadra Lebbeke 3 Jongens - miniemen H.K. Waasmunster-A vanti Buggenhout: 30-11 H.K.W. leidde aan de rust met 20- 3 en nam het tijdens het tweede wedstrijdgedeelte rustiger op te gen een moedig Avanti. Voor Buggenhout scoorden: Michiels 5, Van Damme 6. H.K. Waasmunster: Van Uden, De Nil 8, G. De Groot 5, P. Verhelst 2, Goossens 11, Jacob 3, Engels 1. 3-4 Kadetten iD.B. Zwijnaarde-E.V. Aalst: M 17-6 Aalst speelde een zeer matige ^2 wedstrijd in Zwijnaarde en keek j.j aan de rust op naar een 9-3 achter stand Ook in de tweede helft bleef Aalst paniekerig spelen wat 23 resulteerde in een 17-6 nederlaag. 10 E.V. Aalst: Mathijs, Wellekens 2, 8 Amelinckx 2, Coppens, Rombaut, Van der Borght, Van Eyghem en Steenhout 2. H.K. Waasmunster - Ajax Lebbeke: 36-17 Tegen de sterke H.K W.-jeugd bleek ook Ajax Lebbeke niet op gewassen Aan de rust leidde de thuisploeg reeds met 20-7. Voor Ajax scoorden Paermentier 3, De Bruyn 2, Maesschalck 4, Heyvaert 3. HK Waasmunster: Van Uden, M. Verhelst 4, Vermeulen 3, Baert 2, Goossens 2, Desseaux 4, W. De Groote 13, De Graeve 7 en Loier I. Gent-Lokeren: 15-20 De taak van Lokeren werd enigs zins vergemakkelijkt aangezien Gent met een invallcrsdoelman moest optreden maar vooral Kcs- teleyn en Gokbulit toonden zich een klasse sterker dan hun leef tijdsgenoten. Aan de rust leidde Lokeren met 6-9. Voor de Waas landers scoorden Polflict 2. Van Den Bossche 2, Van den Durpel 2. Kesteleyn 5. Gokbulit 8 en Elyahyai 1. EVA. Heren 1' Nationale: zat. 3/12 te 20ul5 Sp. Neerpelt-Avanti Buggenhout 2' Nationale: zat. 3/12 te 20u30 J.S. Herstal-E.V Aalst zat. 3/12 te 20ul5 Ajax Lebbeke-Montegnée 3* afdeling A: zat. 3/12 te 18u30 Waasmunster-Overpelt zat. 3/12 te 16ul5 Stenant-Lokeren 4C afdeling A: zat. 3/12 te 20ul5 Robuco Buggenhout-Merksem 2 zat. 3'12 te 19u45 Dendermonde-Zandvliet (S.H. Grembergen) zond. 4/12 te 17u30 Denderbelle-Ieperse Provinciaal: zat. 3/12 te 19 uur Robuco Buggenhout 2-Temse zond. 4/12 te 16ul0 Denderbelle 2 - Gr. Bijgaarden 2. Dames le nationale: zat 3/12 te 20u45 Tongeren-Nopri Lebbeke 2' afdeling: zat. 3/12 te 17u45 Robuco Buggenhout-Haachtsc zond. 4/12 te 17u30 E.V. Aalst-Duffel zat 3/12 te 16u45 R.B. Dendermonde-Squadra Lebbeke Jeugdkalender Miniemen: zond. 4/12 te 17u30 Eeklo-H.K. Waasmunster zat. 3/12 te 17u30 Ajax Lebbeke-Dcssclgcm zat 3/12 te 13u30 Kortrijk-Avanti Buggenhout zond. 4/12 te 14 uur Lokeren-D.B Zwijnaarde. Kadetten: zat. 3/12 te 15 uur Lokeren-D.B. Zwijnaarde zat. 3/12 te 14u30 Kortrijk-Waasmunster zond. 4/12 te 15 uur Gent-Ajax Lebbeke. EVA. De organisatie van de 4de wed strijd voor het klassement «Super prestige Land van Waas», berust te bij dartsklub De Meir uit 2750 Beveren. De wedstrijd ging door op zondag 27 november te 15 uur en telde 101 inschrijvingen, 33 dames en 68 heren. Bij de dames ging de aandacht voornamelijk naar Beanca Jans- sens die nog wat recht te zetten had na Hamme op 13.11. Zij kwam in de eerste ronde uit tegen Hildc Van Cauwenberghe en diende ook nu weer de duimen te leggen met 2-0 cijfers. Beanca had het zich wel beter voorgesteld veronderstellen wij. Wie er gematigd bij zat en gans het toneel ovcrschouwde was Ce cile van Hal. Zij zag haar recht streeks concurrentie één voor één van het strijdtoneel verdwijnen en bereikte zonder al teveel proble men de finale. Tegen Vaerewijck Verena werd geen misstap ge plaatst en alzo bevestigde Cecile haar forme en verstevigt zij nog maals haar eerste klassementspo sitie. waar zij nu met 10 ptn. voorsprong staat op Beanca Jans- sens Voor de derde en vierde plaats werd gestreden tussen Irene Colleman en Oyen Monique, het resultaat was in het voordeel van eerst genoemde, goed voor 7 fouten. Bij de heren blijft het spannend. Yoeri Weemaes buitelde eruit in de eerste ronde; Harry Famaey, Ronny Baeicns. Stefaan Claes- sens en Freddy Claessens deden hetzelfde enkele ronden nadien. Robby De Waele deed de beste zaak door een vijfde plaats te bemachtigen en alzo enkele plaat sen te stijgen in het. algemeen klassement De 4 eerst geklasseerden in de wedstrijduitslag zijn allen spelers welke niet aangesloten zijn in het V.D.F. Waasland en kwamen alzo niet in aanmerking voor de pun ten Toch is het tekenend dat onze eigen spelers zich te gemakkelijk laten verassen door spelers van buitenaf. De uiteindelijke win naar Rony Van Kasteren struikel de bijna over Ronny Baetens in de tweede ronde; Van den Henden Paul kon verder gaan doordat Harry Famaey eveneens faalde op zijn uitworpen. Beide spelars kwamen nu tegen elkaar uit in de finale, of hoe een dartspijl vliegen kan. De derde plaats was tenslotte van Van Ge negen Jos. terwijl Dickens Erik tevreden diende te zijn met een vierde plaats. Het gevolg van deze wedstrijd bij de heren heelt geen al te dras tische gevolgen op de rangschik king. hier en daar werd stuivertje gewisseld en komt Freddy Claes sens nu alleen op kop met één punt voorsprong. Wedstrijduitslag Dames: 1Van Hal Cecile (Daltoncity) 10 ptn. 2. Vaerewijck Verena (De Vuur pijl) 3. Colleman Irene (Breughel) 7 ptn. 4. Oyen Monique (niet aangeslo ten VDF) 5. Vereeckcn Ria (Daltoncity) 6 ptn De Keyscr Jeanine (Flamingo) 6 ptn Van Dijck Marie (niet aange sloten) Van Den Bosch Nancy (De Meir) 6 ptn. 180 worp: Colleman Irene Heren: 1. Van Kasteren Rony (niet aan- gesl.) 2. Van den Henden Paul (niet aangcsl.) 3. Van Genegen Jos (niet aan- gesl.) 4. Dickens Erik (niet aangesl.) 5. De Waele Robby (Breughel) 6 ptn. Renette Stefaan (Flamingo) 6 ptn. De Munck Niquc (De Meir) 6 ptn. Rombaut Jurgen (Schutters hof) 6 ptn. Tussenklassement na 4 speeldagen Dames: 1 Van Hal Cecile, Daltoncity St Niklaas. 34; 2, Janssens Beanca. De Meir Beveren, 24; 3 De Key scr Jeaninne, Flamingo Hammc 23; 4 Antheunis Marleen. Dal toncity St. Niklaas 22: 5. Van Kampen Linda Flamingo Hamme 21, Van Cauwenberghe Hildc Sportarena Hamme 21; Colleman Irene, Breughel Tcmsc 21; 8. Vcr- eecken Ria. Daltoncity St. Ni klaas 20 ptn. Heren: 1. Claessens Freddy, Flamingo Hamme. 23; 2. Famaey Harry. Flamingo Hammc 22; De Waele Robby, Breughel Tcmse 22; 4. Baetens Ronald, Daltoncity St. Niklaas 21; 5. Weemaes Yoeri, Flamingo Hammc 20; Claessens Stefaan, Flamingo Hamme 20; 7. De Munck Nique. De Meir Beve ren. 19; De volgende wedstrijd voor het Superprestige concours gaat door in de dartszaal van dartsclub Oud Gelaag. Kleibekestraat 94 te 2700 Brabo Denderbelle-Meise: 20-8 Brabo Denderbelle speelde wel licht een van de minst goede wed strijden dit seizoen en toch won het met 20-8 cijfers. Meteen is het duidelijk dat hekkensluiter Meise erg bleekjes uit de verf kwam en mogclij ligt in de zwakte van de tegenstander de oorzaak van de mindere prestatie van de thuis ploeg. Niet dat Brabo minder ge motiveerd overkwam maar het feit dat men het wellicht te goed wou doen maakte dat vooral het aanvalsspel stroef verliep. Dit kwam zeker tot uiting in het wed- strijdbegin. Zonder Hendrickx tussen de lijnen lukte het Brabo niet echt gevaarlijk te worden in aanval. Zo bleef het 1-0 na de eerste 10 en coach M. De Proft diende toen wel Hendrickx op het terrein te brengen om Brabo wat meer armslag te geven in aanval. Maar Denderbelle bleef opvallend veel balverlies leiden vooral we gens onzuivere passen zodat na een kwartier amper 2-0 op het scorebord stond en doelman Uyt- tersprot de beste man op het ter rein. had zijn verdediging al een paar keer moeten bijspringen, de laatste 10' van de eerste hd ging het aanvallend dan toch ie vlotter zodat de rust bereikt wei met een 7-2 score. In de verded ging van Brabo liep het wel smeerd maar ook in de eerste van de tweede helft bleef Brab moeilijk scoren. Zo bleef de vi doelpuntenkloof tot de 42e nuut (12-7) maar dan knakte Mt se toch. De 17-jarige R. Van Ka liet een goede indruk op de linke hoek en met treffers van v< Hendrickx werd het 16-8 10' het einde. Het was Bosteels die 20-8 cijfers vastlegde nadat doe man Uyttersprot terecht een plausvcrvanging had gekregen. elk geval. Denderbelle staat reeds op de vierde plaats, sar met Robuco Buggenhout en d alleen al bewijst dat de aanpassi in vierde afdeling bijzonder vlot verlopen. Brabo Denderbelle: D. Uyt* sprot. D. Van Goethem 1, E. Vi Keer 1. V. D. Jeught 4. He drickx 10, Tamineau 1. Bosteels V D Abbeel, R V Keer 1, De Smedt. St Niklaas op zondag 4 december 1988 te 15 uur stipt. Ploegencompetitie V.D.F. Land van Waas Speeldag 25.11.1988 Flamingo Hamme en Breughel Temse onge naakbaar! Reeks I Flamingo - Daltoncity Noord 12-3 Lolly Boys Dc Zwaan 4-11 Schuttershof A-Fl. Arrow A uitgesteld Oud Gelaag Noord: vrij 1. Flamingo 3 6 2. Dc Zwaan 3 Daltoncity Noord 4. Oud Gelaag Noord 5. Schuttershof A 6. Fl. Arrow A Lolly Boys Reeks II Sportarena - Fl. Arrow B 15-0(H Daltoncity Zuid - Schuttershof B Oud Gelaag Zuid - Breughel 1. Breughel 2. Daltoncity Zuid 3. Sportarena 4. Schuttershof B 5. Flying Arrow B 6. Oud Gelaag Zuid 7 Daltoncity United Volgende speeldag vrijdag 9 decent 1988 te 20 uur Marc Steve®

De Voorpost | 1988 | | pagina 26