Stekenaar Kurt Heymans nationaal juniores-kampioen De zaalkompetitie wenkt 50-jarige schieting te Stekene BAC-A struikelt Mintons 2 ontgoochelen in eerste Vlierkouter pakt optie op de titel Transferts in het gewest Aalst-Dendermonde De Voorpost - 2.12.1988 - 27 BOOGSCHIETEN Vijftigjarige Romain Van Bouwel is één van de vaste kern»van schuttersvereniging Wilskracht Kerkstraat. Sinds een tiental jaren delen deze schutters alles samen (d. Brol Vorige week zaterdag werd Ro main Van Bouwel precies 50 jaar oud. Vermits Romain een trouw lid én ondervoorzitter is van schuttersmaatschappij «Wils kracht Kerkstraat» kon men z'n verjaardag niet beter vieren dan met een schieting. En zo geschiedde ook: op de voor avond dat hun ondervoorzitter een halve eeuw oud werd spanden de Kerkstratenaars van voorzitter Heymans hun boog voor de ver- jaardagsschieting in lokaal «De Gouden Leeuw» aan de Stekense markt. Het «feestvarken»werd op 26 no vember 1938 geboren in de Helle straat en reeds op 15-jarige leef tijd ging hij «bij Schepper» schie ten met pijl en boog Een 5-tal jaren was hij lid van een kwartet dat zich de «Bosmans» noemde en in 1966 liet hij zich aansluiten bij «Wilskracht Kerkstraat». Daar Stekene blinkt dit jaar blijkbaar uit in de «minder gekende» sport disciplines. We tellen in de noord- wase gemeente eerste-rangsatle- ten in badminton, judo, karate en sinds kort mag ook het schieten met pijl en boog aan dit rijtje worden toegevoegd. Tijdens de onlangs gehouden nationale kam pioenschappen boogschieten van de BNFLW - de Belgische Neder landstalige Federatie der Liggen- I de Wipschutters - lukte Kurt Heymans er in om zich zonder veel tegestand tot nationaal kam pioen te schieten bij de juniores. Tijdens de sektoriële kampioen schappen had Kurt zich reeds de beste getoond van de «Sektor Ste kene» en hij mocht dus mee naar Glabbeek, waar de nationale kampioenschappen werden geor ganiseerd. Trage start In een kamp over 10 ronden schoot de jonge Stekenaar 3 maal raak Er was niemand van de overige 15 jeugdige sektorkam- pioenen die hem dat nadeed, zo dat Kurt zonder veel strijd kam pioen van België werd. En toch begon het niet al te best. Er waren konkurrenten die na 5 beurten reeds 2 treffers hadden gelukt. Kurt kwam traag op gang en halfweg had hij amper één vogeltje tegen 't zeil geschoten. Hij bleef evenwel kalm en naar mate de kamp vorderde kwam hij echt onder stoom. Het werd uit eindelijk nog een spannende ach tervolging die de jonge Stekense schutter met sukses afrondde: aan de eindmeet stond hij als enige met 3 treffers achter z'n naam. De sportieve schuttersfamiüie Raymond Heymans-Beck uit de Stekense Kwakkelstraat. Ook grootvader Eugeen - die trouwens voorzitter is van de sektor Stekene BNFLW - was van de partij en kon dus mee op de foto. (d. Broll Het leverde hem meteen de pre stigieuze titel op. De snelle star ters kwamen niet verder dan 2 rozen en mochten kampen voor de tweede plaats.. De prachtige schaal verhuisde meteen naar Stekene. Tijdens diezelfde nationale kam pioenschappen te Glabbeek liet zich ook nog een andere schutter van de sektor Stekene opmerken. De jonge Sven Carmeliet van maatschappij «De Bommensmij- ters» uit Eksaarde haalde een ver dienstelijke derde plaats bij de miniemen. De overige deelnemers van de sektor Stekene vielen niet in de prijzen. Kurt Heymans won de titel voor Patrick van der Meersche van sek- n„ tor Dender-, Durme- en Schelde- i°"Se "hul- bnd Kraij| van Ite. terskampwen Kun Heyman v>n'sek,or Qcm-Meeljes- met z'n prachtige schaal. ian(j derde eindigde bij de ju- (d. Brol) niores. Vierges lacht De kersverse nationale schutters- kampioen bij de juniores Kurt Heymans werd op 18 oktober 1972 te Sint-Gillis geboren en loopt momenteel school aan de VTS te Sint-Niklaas. Naast z'n studies heeft hij nog voldoende tijd voor heel wat sportieve aktivi- teiten: hij staat in het doel bij de scholieren van FC Stekene Spor tief en als hij nog wat vrije tijd over heeft probeert hij een visje aan de haak te slaan. Kurt werd echt door de schutters- mikrobe gebeten op 14-jarige leef tijd. Z'n aanleg voor de boog- schutterssport bleek onmiddellijk en reeds vorig jaar klopte hij als met-aangeslotene, alle konkur renten in het sektorkampioen- schap bij de kadetten Hij het zich dan ook aansluiten en begint dit jaar schoot hij zich tot sektorieel kampioen bij de junio res. Enkele maanden later was Stekene dus een nationaal kam pioen rijker. Kurt haalde enkele tijd geleden al eens onze krant. Het was toen evenwel met een feit waaraan hij zelf weinig verdienste had. We publiceerden toen namelijk een foto van een «tweevoudig schut- tersviergeslacht» gevormd door Kurt (16 jaar) en broer Steven (12 jaar), hun vader Raymond (43), grootvader Eugeen (69) en over grootvader Rochus (92) die nog steeds aktief de schuttersport beoefent! Kurt, Raymond, Eugeen en Ro chus zijn alle vier aangesloten bij «Wilskracht Kerkstraat» uit Ste kene. De jongste Heymans-schut- ter Steven is wel reeds aktief doch nog niet aangesloten. d. Brol promoveerde hij in 1983 tot voor zitter. Hij staat er bekend als de «snelste losser» van de maatschappij, wat evenwel niet wegneemt dat hij een goeie schutter is. En toch lukte het de 50-jarige nooit om zich tot koning van de vereniging te schie ten. Het was er wel een paar keer dicht bij... Oh ja. de eerste hoge werd van de wip geschoten door René De Bre- cuk uit Sint-Pauwels en de tweede hoge ging tegen 't zeil door Cyriel Sennesael uit Stekene. d. Brol Romain Van Bouwel in volle aktie... (d. Brol) Voor de dames en heren korfbal- spelen in minder aangename, win- lers komt voorlopig een eind aan terse omstandigheden. De veld- het geploeter in de modder en het kompetitie wordt immers pas her- BADMINTON In eerste provinciale zijn alle wed strijden in de heenronde gespeeld en kan dus een klassement wor den opgemaakt. Voor de zoveel ste keer won Ucon Zenith 1 met 8- 0. En daar kon zelfs de nummer twee Buggenhout niets aan doen. Scaldis 1 won met 6-2 van Ucon 2 en Eikenlo 1 is eindelijk weg van de laatste plaats door een 7-1 winst van de Mintons 2. Bij de Mintons konden René De Langhc of Jacques Van Daele niet worden opgesteld Peter Weyn en een C2 heer moesten dan maar invallen Ucon 1 is hier de ongeslagen lei der met 10 punten, gevolgd door Buggenhout 1 met 8, Scaldis 1 met 5, Ucon 2 met 3 en Eikcnlo 1 en de Mintons 2 met 2 punten. Een zware periode voor Drive 1 in tweede A. De ploeg uit Dender- monde moest twee topwedstrijden achter elkaar betwisten zonder beste dame Lisbeth Hermans die sukkelt met een meniscuskwet suur. Tegen voornaamste concurrent I Temsc 2 werd overtuigend gewon nen met 2-6. Alleen een dames I enkel en dubbel werd door de thuisploeg gewonnen. Maar een onverwacht drama vol trok zich afgelopen zondag toen Drive op verplaatsing moest naar Stekene. Wonnen Mannaerl en Dclplanque hun drie wedstrijden dan verloren de dames alle wed strijden waaraan ze deelnamen Drive 1 moet dus kost wat kost de terugwedstrijd winnen. En dan zal Lisbeth Hermans zeker van de partij zijn. Drive 2 verloor met 0-8 van Danlic 2 en Scaldis 2 verloor net 2-6 van Stekene. Drive 1 staat hier nog steeds aan de leiding met 10 punten maar heeft twee wedstrijden meer ge speeld dan Stekene en Temsc 2. Stekene staat hier met 7 punten op de tweede plaats, gevolgd door Temsc 2 met 6, Scaldis 2 met 4, Danlie 2 met 3 en Temse 3 en Drive 2 met 2 punten. Gentse I won zonder problemen net 1-7 van Lovendegem. Leider Maspo 1 had het moeilijk in twee de B tegen de Pluimplukkers. De thuisploeg won de heren dubbel, de twee enkels, het eerste dames onkel en uiteindelijk nog het laat ste gemengd. De strijd was bikkelhard want het eerste heren enkel en gemengd dubbels verliepen drie sets. po 1 is hier herfstkampioen 8 punten, gevolgd door De Lieve 1 cn de Pluimplukkers met o, Gentse 1 met 4, Lovendegem net 1 en Latcm 1 zonder punten, •n derde A zorgde rode lantaarn- ploeg Hamse 2 bijna voor de ver rassing Het verloor nipt met 3-5 van Bug genhout 2. Nochtans speelden bei de ploegen in hun sterkste opstel ling. Ook leider Hamse 1 had veel moeite met gebuur Snaar Af. Wonnen de dames van Snaar Af hun partijen, dan waren de heren van Hamse 1 sterk genoeg om al hun wedstrijden te winnen. Danlie 3 won met 8-0 van de Mintons 3. Daardoor staat Hamse 1 aan de leiding met 10 punten, maar heeft twee wedstrijden meer gespeeld dan Buggenhout 2 en de Mintons 3. De ploeg uit St -Niklaas schijnt problemen te hebben om ploeg samen te stellen. De ont moeting tegen Buggenhout 2 werd ondertussen voor de derde keer uitgesteld. Dreigt er een forfait voor de Mintons 3? Dat zou spijtig zijn want beide ploegen staan hier gelijk met 6 punten, gevolgd door Snaar Af met 5, Danlie 3 met 4. Scaldis 3 met 1 en Hamse 2 zonder punten. De topper in derde B tussen Mas po 2 en De Lieve 3 eindigde onbeslist. Leiders Wctteren 1 wonnen met 3-5 van Aalst en verstevigen daardoor hun positie. Wctteren 1 staat hier met 7 pun ten en één wedstrijd minder ge speeld dan de concurrentie stevig aan de leiding. De Lieve 2 en Maspo 2 volgen met 6, De Lieve 3 met 5, Merelbeke met 3, Aalst met 2 cn Moerbcke met 1 punt. Gentse politie verloor in dc eerste herenreeks met 3-5 van de Pluim plukkers en Wetteren 2 won met 7-1 van de Gentse politic. Latcm 2 staat hier aan kop met 8 punten, gevolgd door Wetteren 2 met 7, de Flying Shuttles met 6, Pluimplukkers 2 met 4, Gentse politie en Gentse 2 met 2 punten cn Dc Lieve 4 zonder punten. Eikenlo 2 is leider en herfstkam pioen in de tweede herenreeks met 11 punten, gevolgd door Deinze met 8, Wetteren 3 met 7, de Mintons 4 met 4, Oudenaarde en Vulcain 1 met 2 en Latem 3 zonder punten. (L.C.) TAFELTENNIS In de tweede provinciale van dc KBTTB schijnt Vlierkouter hun doel te zullen bereiken. Immers ze stonden oog in oog met Kieldrecht B, hun onmiddellijke belager. Dc Hammenaars hebben het goed ge daan cn ze hebben de bezoekers met 12-4 naar huis gestuurd en dat betekent dat de Hammenaars nu al een optie op de titel hebben kunnen nemen, ook al is de kom petitie nog maar halfweg. Er kwa men vier overwinningen op het bord van Kurt De Cock, Erik Joos en Igor Van Assche. Alleen Geert Gerlo deed het minder goed. Met vier punten voorsprong kan Vlier kouter dc rest van de kompetitie iets rustiger afwerken. Vlierkouter B verloor voor de derde maal met 9-7 cijfers. Deze keer tegen Rooigem B. Toch ging het een tijd zij-aan-zij 4-4. Dc bezoekers zouden daarna de kloof nog verder uitdiepen tot 5-9 Meteen stond Vlierkouter B voor schut. Daniel Dehon en Bert Ver- straeten konden nog milderen, maar bracht geen puntenbuit op Dehon cn Vcrstracten wonnen elk drie wedstrijden. Jan Van de Vel de (1) en Dany D'Hollander (0). Tenslotte was er nog de 8-11 over winning van Vlierkouter C dat op Teneramonda geen problemen had. Vooral Patrick Van den Bos sche deed het goed met vier over winningen. Patro A in eerste pro vinciale had geen enkel probleem op eigen terrein tegen de hekken sluiters Mclscle B 11-5. Invaller De Grave verloor vier keer en dat betekende dat Melsele zoveel overwinningen opraapte. Carl Goossens verloor één keer. De rest won alles. Patro B kreeg het betere geklas seerde Sleidinge A te bekampen. Het is een evenwichtige ontmoe ting geworden, die even even wichtig eindigde met 8-8. De Block en Dirk Stallaert raapten de meeste overwinningen op: drie Peter Van Cauteren en Erik De Clercq moesten zich tevreden stel len met één overwinning. In twee de provinciale lukte Patro C een kleine 9-7 overwinning op Melse le. De basis daarvan werd gelegd door Mare Stallaert en Hilaire Straetman die driemaal hun tegenstander konden verslaan. Paul De Schocsittcr haalde het twee keer en met de overwinning van Thomas kon Patro C dc beide punten vastpakken. Patro C ondervind heel wat moei lijkheden om zich in derde provin ciale te redden. Deze week kregen ze begrijpelijk geen kans tegen Ecklo B. 3-13. Bart Van Couwen- berghe haalde twee overwinnin gen op en Patrick Glas één De rest was van geen tel. Tenslotte was er nog Patro D dat veel moei lijkheden ondervond om Kiel drecht E te kloppen. Ze deden het toch met de kleinst mogelijke cij fers 9-7. Dit vooral dank zij Mario de Smet die alles won. KVC Kenners wisten allang te vertellen dat in de eerste afdeling van de KVKT-kompetitie de titel zou gaan naar BAC A, Dynamica A Waasmunster, of Patro A Ham- me. Vooral de eerstgenoemde ploeg had de meeste voorkeur stemmen. BAC A had immers veel talent uit Sint-Niklaas aange trokken, en met hun twee B-spe- lers zouden ze ongetwijfeld wel de titel binnenhalen Deze weck kwam er onverwachts voor BAC een koud stortbad toen ze op Juvenes A totaal onver wachts een 7-3 nederlaag moesten slikken. Hun nieuwe aanwinst van BAC A Michael Heyninck, werd driemaal geklopt en dat deed uit eindelijk de overwinning gaan naar Juvenes. Kurt De Cock was dc grote figuur bij de Lokenre- naars. Hij won alles. Maar ook Mare Neus zorgde voor de verras sing. door twee overwinningen. Met deze nederlaag van BAC A krijgt de kompetitie voortaan een ander kleurtje. Dynamica A was de gast van Pa tro C en dat was geen moeilijke opgave. Prompt haalde Dynamica de volle buit binnen met 8-2 cij fers Zoals te verwachten verloor Gerlo cn Van Assche geen enkele wedstrijd. Bij Patro was het alleen Hilaere Straetman die kon zorgen dat de forfaitscore niet op het bord kwam. Datzelfde Dynamica A ontving in eigen «Ons Juweel» nog Juvenes A die een paar dagen tevoren voor de stunt hadden ge zorgd. Maar hier hielden de jon gens van Waasmunster hun hoofd koel cn konden een kleine 6-4 overwinning vastleggen Aanvan kelijk waren er voor Waasmunster geen moeilijkheden. Ze hadden een gemakkelijke 4-1 vastgelegd. Toen echter ging het niet meer bij dc thuisploeg. Ze moesten toezien dat Juvenes naar een 4-3 ging Maar gelukkig was Igor Van As sche bij de thuisploeg in een beste dag cn kon van iedereen winnen. Na de enkels was de strijd al gestreden 6-3. Dat Zele achteraf via het duo De Cock-Van de Vel de nog het dubbel won, was een plaaster op een houten been. Het heeft aan Patro C veel moeite gekost om het bezoekend Made- Ion A Buggenhout van de zege te houden. Aanvankelijk waren de bezoekers geweldig goed 1-3. Dit was toch maar strooivuur en naar mate de wedstrijd vorderde kon Patro de bakens verzetten en een 5-4 vastleggen. In het sluitstuk, het dubbel, was er geen houden aan de lokalen, die de volle buit veroverden 6-4. Dat Ons Huis A. Baardcgem in eigen zaal geen kans kregen tegen BAC A lag voor de hand 3-7. Toch een ver dienstelijke Jozef De Maeyer, die er in slaagde twee overwinningen vast te leggen en ondermeer Regy De Neve toch in bedwang hield Meer zat er voor Van Langenhove en vrienden niet in de wedstrijd Dat Patro A zich van het eerste schavotje niet zal laten afdrum- men was weer duidelijk tegen Hingene A. Deze knapen werden zo rap als tellen huiswaarts ge stuurd met een 9-1 nederlaag in hun valies. Verlinden kon de eer redden voor de bezoekers cn daarmee was de kous af. Een puntendeling in sporthal te Bug genhout waar Eendracht en Ma deion A tegenover elkaar ston den. Het is een spannend duel geworden, waarin geen enkele formatie er in slaagde een noe menswaardige voorsprong te ne men 2-2, 3-3 en 4-4 om tot 5-5 te komen. Bart Vermoesen van de thuisploeg was dc enige speler die al zijn wedstrijden in winst kon afronden Tot slot was er in deze reeks nog Patro A en Patro C dat elkander ontmoette. Dat het een 10-0 uitslag is geworden lag in de lijn der verwachtingen. In de tweede afdeling valt direkt de overwinning op van Vlierkou ter A dat op Patro D met 4-6 overeind bleef. Aanvankelijk schenen er geen problemen te zijn voor de Patro's die gezwind een 4- 2 lieten afdrukken. Maar in de volgende wedstrijden konden ze jammer genoeg van hun geen en kele wedstrijd nog afronden tot een overwinning. En dat betekent geen enkel punt voor de Patro- formatie. Het ziet er naar uit dat Opwijk A moeilijk zal te temmen zijn in deze afdeling. Nu ze Pardaf A op bezoek hadden hadden de Kruibeekse-jongens geen verhaal en werden ze met 7-3 geklopt. Want Vermeulen en Vander Vre- ken wonnen alles In de derde afdeling een pro bleemloze wedstrijd van Een dracht B dat Juvenes B moest bekampen en dat suksesvol deed. met een 8-2 score. Bij de bezoe kers stond alleen Van Vleeschou- wer op de barrikade om de loka len te bekampen. Maar hij deed dat zeer goed met drie overwin ningen. Datzelfde Eendracht B zorgde voor een andere stunt door koploper Okapi A een punt te ontfutselen. Aanvankelijk zat er voor Buggenhout meer in met een 4-1 voorsprong. Jammer genoeg moesten ze dan inbinden en zou den ze moeten wachten tot het einde van de ontmoeting voordat er nog een overwinning op het bord is gekomen, dat goed was voor één punt. 5-5. De C-formatie van Eendracht liep op de klippen bij Patro C met 7-3. Tot 3-2 scheen de score gelijk te zullen oplopen. Eendracht C moest dan afhaken en werd het nog een grote Patro-overwinnmg. Mario De Smedt was bij de Hammenaars het beste element In vierde afdeling valt de goede prestatie op van Eendracht D dat Lede A kon intomen met een 5-5. De Eendrachtploeg begon gewel dig en liet een 4-1 optekenen. Maar diezelfde trend werd niet verder gezet cn ze moesten gas teruggeven. Naar het einde toe was Lede A niet te houden en dat resulteerde in een draw-uitslag Patro G kon het niet halen tegen Okapi B 3-7 Chris Van Geert was de enige die voor de Hamse tegen- punten kon zorgen. De rest deed met mee. In de vijfde reeks een mooie 3-7 overwinning van Triumf B op het moedige Opwijk D en een Troe- lant B dat veel moeite had om een 4-6 overwinning binnen te halen. Vooral Van Brussel deed het goed. HVC nomen begin maart van volgend jaar en tot dan evolueren de da mes en heren in zaal, in uiteraard meer aangename omstandig heden. De nationale zaalkompetitie wordt gespreid over tien speelda gen, wat inhoudt dat elke reeks - van reeks IA tot en met reeks 5B - gevormd wordt door zes klubs. Wat de ploegen uit de regio betreft komt KC Appels in de hoogste reeks uit (IA), Vos Rei- naert St.-Niklaas evolueert in 4 B en Atlantis Lebbeke en Ago Aalst werden beide in reeks 5A onder gebracht. KC Appels: Behoud zou een prachtprestatie zijn Korfbalclub Appels heeft in de hoogste reeks Catba. Meeuwen, Riviera, Sikopi en Voorwaarts als tegenstrevers. Het wordt dus voor de adepten van trainer Hector Theuns lang geen makkelijke op dracht om zich in deze hoogste reeks te handhaven. Kijkt men er de rangschikking van deze klubs in de aan de gang zijnde veldkom- petitie op na, dan moet Appels - in het veld is de Dcndermondse klub een eersteklasser- het in zaal opnemen tegen 'ereklassers' Sikopi (aan de leiding in ereklas se), Meeuwen, Riviera en Catba. Enkel Voorwaarts is mede-eerste klasser in het veld, maar voert daar momenteel de rangschikking aan. Slagen de groot-Dendermonde- naars erin zich in de hoogste (zaal- Jklasse te handhaven, verdienen ze meer dan een proficiat. In de zaalkompetitie '87-'88 puur de KC Appels een vijfde plaats in de wacht, met vijf punten uit tien KORFBAL wedstrijden. Naast het fanion- achttal brengt Appels ook een reserveteam (1 A) en een junioresteam (B) in kompetitie. Appels zet de kompetitie in op zondag 4 december met een thuis wedstrijd. Het fanionteam geeft om 15.10 u. Catba partij, maar vanaf 13.10 uur komen de junio res en de reserven reeds in aktie. Vos Reinaert St.-Niklaas: Titel kandidaat? Vos Reinaert St.-Niklaas, dat uit komt in 4 B, krijgt als tegenstre vers Boomse, Houthalen, Rapid Eeklo, Artemis en Wilrijk. O.i. vertrekken de Waaslanders overi gens niet kansloos wanneer we er de resultaten van hun tegenstan ders in de veldkompetitie op na kijken: Houthalen is een ploeg uit bevordering. Wilrijk en Boomse zijn wel derde klassers maar ben gelen achteraan in de rangschik king, Rapid Eeklo is net als Vos een vierde klasser. Het zal er dus op aankomen enkel Artemis (tweedeklasser) in be dwang te houden. Vorig zaalscizoen eindigde Vos Reinaert op de 4* plaats in 4A, met negen punten uit tien wed strijden N^ast het fanionteam brengt Vos Reinaert ook een re serve-achttal in lijn en ontmoeten de juniores deze van Appels in de B-reeks Dingt Vos Reinaert, net als het dan in het veld doet, ook in zaal naar de titel? Veel zal al duidelijk worden tijdens de eerste kompeti tiedag, want dan gaan de Waas landers op bezoek bij Artemis. Ago Aalst en Atlantis Lebbeke: Twee titelkandidaten? Zowel Aalst als Lebbeke willen tijdens de zaalkompetitie hun bla zoen, dat tijdens de eerste kompe titiehelft in het veld danig gete kend werd door nederlagen, op smukken. Ago en Atlantis moeten het in reeks 5A opnemen tegen Eeuwig Jong Vleugt, Merksem, Pelter en Sparta Ranst Gezien de krachtenverhouding in het veld moeten beide klubs in zaal een hoofdrol kunnen spelen, vermits al hun tegenstanders in bevordering uitkomen. Van beide deed Atlantis Lebbeke het vorig seizoen in zaal het best. De Lebbekenaars eindigden toen op een tweede plaats met 14 pun ten uit 8 wedstrijden. Aalst van zijn kant haalde 4 punten uit acht wedstrijden. Vraagteken in reeks 5A worden de prestaties van Merksem, een ploeg die uit hogere regionen af zakte naar de basis, maar het in bevordering (veld) blijkbaar niet zo slecht doet. Wie dus de titel in de wacht zal slepen is een open vraag. Atlantis brengt naast het fanionteam ook een reserve-acht tal en een junioresteam (D) in kompetitie. Aalst van zijn kant enkel een reserveteam. Zowel Aalst als Atlantis starten de zaalkompetitie met een thuis wedstrijd. Atlantis doet dat op zondag 4 december in de Leb- beekse sporthal - men kan er korfbal bekijken vanaf 13.05 uur - met E.J. Vleugt als tegen stander (aanvang 15.05 u.). Ago Aalst begint op datzelfde tijdstip, in Sporthal Ter Rozen' aan zijn wedstrijd tegen Pelter. Pierre Van Rossem KAATSEN Michel van Terjoden naar Hoke Erembodegem; Jan Aelbrecht van Opstal Pelote naar Hoke Erembo degem; Ferdi Aubroeck van Ham- me St.-Anna naar Opstal Pelote, Dirk Baetens van Herleving Aalst naar Denderzonen Nieuwerker- ken; Kristoff Cardon van Toe komst Buggenhout naar Tollem- beek; Eric Cooman van Haaltert naar Kerksken; Pierre De Block van Wieze Sport naar Baardegem; Nico De Bruyn van Denderbelle naar Baardegem; Harry Dellaert van Vliegende Bal naar Baarde gem; Eric De Mey van Opwijk naar Steven Moorsel, Yves De Moor van Tërjoden naar Vliegen de Bal; Bart De Witte van Terjo den naar Vliegende Bal; Victor De Schrijver van Terjoden naar Denderzonen; Eric De Wolf van Steven Moorsel naar Herdersem; Genti Dierickx van Haaltert naar Opwijk; Michel Doerane van Brussegcm naar Bassily; Chris Er- pels van VA Baasrode naar Merchtcm; Eddy Francotte van Merchtem naar Brussegem; Dirk" Goossens van VA Baasrode naar Opstal Pelote; Steven Koek van Buggenhout Toek. naar VA Baas rode; Danny Marivoet van Bug genhout Tock. naar Terjoden; Hans Mertens van Haaltert naar Nieuwcrkerken; Albert Pauwels van Wieze Sportief naar Vliegen de Bal; Jan Pauwels van Wieze Sportief naar Vliegende Bal; Guy Rimbaut van Aalst Herleving naar Opwijk; Hugo Steels van VA Baasrode naar Kastel Rap en Vlug; Dirk Van Dammc van Baardegem naar Duvel Wille broek; Gunther Van den Bergh van Kerksken naar Brussegem; Jozef Van Den Broeck van Hoke Erembodegem naar Aalst Herle ving; Geert Van Steen van Wieze Sportief naar Gijzegem; Chris Van der Jeught van Buggenhout Toek. naar Denderbelle; Rudi Van Kerckhoven van Hoke Erem bodegem naar Terjoden; Kelly De Vock van Baasrode HTR naar VA Baasrode (jeugd); Filip Ver speet van Denderbelle naar Wiczc Sportief; Luc Van Snick van Aalst naar Haaltert. Jeugdvoetbal. De juniores-B van SC Lokeren (Iv) Boogschieten B.N.F.L.W.

De Voorpost | 1988 | | pagina 27