D.Z.O. op rondreis Geslaagd zwemfeest in het Scheldebad te Temse Zaterdag topwedstrijd in Lokerse Durmebad tegen titelkandidaat Oostende Karateklub Shito-Zele heeft wind in de zeilen! Tim Rijckmans en Andy Janssens leveren puike prestaties 22 - 9.12.1988 - De Voorpost Zwemmen. De zwemmers uit de banen 3 en 4 van de Dendermondse Zwemklub Olympos (vh) ZWEMMEN De Dendermondse Zwemvereni ging Olympos ging het de jongste tijd al eens wat verder van huis zoeken, nu niet precies omdat ze op de buren uitgekeken zouden zijn, maar men wil zich wel eens meten met wat andere provincies zoal te bieden hebben op zwemge- bied. Op 20 november ging het dan richting Turnhout waar een konfrontatie te wachten stond met veel nieuwe en onbekende namen waartussen de Dendermondse vertegenwoordigers zich opval lend gunstig lieten opmerken en enkele markante resultaten lieten optekenen. Bij de eendjes wist Willem Van Der Heyden beslag te leggen op een derde plaats in de 100 m schoolslag en een tweede plaats in de 100 m wisselslag. Of hij fier was over de behaalde medailles is een overbodige vraag, hopelijk zijn ze het begin van een ruime verzameling. Wie al wel een hoop eremetaal op de schouw heeft staan is Tim Ryckmans die in de 200 m vrije slag met 2'4ó zijn beste tijd van het seizoen liet noteren en daarmee iedereen het nakijken gaf. Bij de benjamins lieten Steve Claessens en Sven Van der Stock zich opmerken in de 400 m vrije slag. Steve haalde met zijn tweede plaats het podium terwijl Sven bij zijn debuut over deze afstand met een 5e eindigde en daarmee nog heel wat konkurrenten achter zich liet. Bij de miniemen zorgde Nathalie Van Houwe voor het exploot in de 400 m wisselslag waar ze zich niet alleen de beste toonde maar te vens met een prachtige tijd van 579 ook de zo begeerde «jonge haai» wist te behalen. Junior Marnick De Paepe won in zijn eigen kategorie het pleit in de 400 m vrije slag bij wijze van opwarming. De andere D.Z.O.-zwemmers kwamen in hun respectievelijke wedstrijden uit in een hogere ka tegorie dan waar ze eigenlijk thuishoorden en al was hierdoor een eerste plaats onbereikbaar, toch sleepten ze nog de ereplaat sen in de wacht en toonden ze zich de besten onder hun leeftijdsge noten. Het belangrijkste waren dan ook de gerealiseerde chrono's. Stefan Van Der Heyden (benjam in) was met een tijd van 3'40 in de 200 m schoolslag zeer verdienste lijk. Filip De Boeck (benjamin - 200 m rugslag in 2*53) Mirel Huau (miniemen - 200 m rugslag in 2'44) en Wendy Roe- landt (benjamin - 200 m school slag in 3*03) zetten een tijd op het bord die in hun groep slechts voor de allerbesten is weggelegd. Alles bij mekaar dus een reeks overtuigende prestaties van onze zwemmers en het zoveelste bewijs dat ze zich overal met de besten kunnen meten. Dat deden ze dan ook in diverse andere manifestaties zoals het Vlaams Eendjescriterium te Aar schot, de 400 m wedstrijden te Zottegem, de distriktkampioen- schappen te Lebbeke en een mee ting in eigen huis waar de naburi ge zwemclub Krokkebaas Bug- genhout gastheer was. Xktiviteiten te over dus en een overvloed aan informatie en resul taten dia onmogelijk in één enkel krantenartikel te vatten waren maar vermits ze het vermelden waard zijn en we zeker niemand tekort willen doen moet het relaas over die esbattementen noodge dwongen verwezen worden naar een volgende berichtgeving. Eigen fout in feite: moest D.Z.O. nietzoveel uitstekende zwemmers tellen dan was deze publikatie al veel korter geweest O.R. L.Z.V. I.S.C. 14-9 Komend weekend staat weer een zeer belangrijke topper in Ilde nationale op het programma, na melijk Lokeren - Oostende. Dit zeer belangrijk duel gaat op zater dag 10 december '88 in het Loker- se Durmebad door en dat zal weerom een absolute thriller wor den. De Lokerse Waterpolo re kent op een massale opkomst van toeschouwers en tevens is het wa- terpolobestuur ervan verwittigd extra zitjes in hun vertrouwde zwembad aan te brengen. Vorig seizoen speelden beide ploegen op de laatste speeldag, precies op 7 mei '88 te Lokeren de zogenaam de finale om de kampioen in lilde nationale B aan te duiden. De spelers van Guido Maes stuurden toen de Westvlamingen met een fikse 12-8 nederlaag naar huis en meteen promoveerde Lokeren naar Ilde nationale. Hoe het deze maal zal aflopen weet niemand maar het blijft een topper op hoog niveau. Oostende die na de eerste twee wedstrijden 0 op 4 punten behaalde, maar ondertussen weer het vertrouwen van hun doel wachter kreeg en tevens versterkt is door spelers van eerste nationa le, nl. Blankenberge en tot slot de leidersplaats in het klassement in neemt, weet meteen dat dit de beslissende wedstrijd zal worden om mee te draaien aan de top. Lokeren van zijn zijde schuift niets meer onder de stoelen en heeft sinds geruime tijd zijn trai ningsschema uitgebreid. De Lo kerse waterpolo heeft een tweede thuis gevonden in het Wetterse Warande zwembad. Volgens trai ner Guido Maes was dit noodza kelijk om zeker mee te draaien in Ilde nationale. Tengevolge plaats gebrek in het Lokerse Durme zwembad moesten we een tweede onderkomen zoeken. Er wordt nu hard getraind zowel te Lokeren als te Wetteren om het snel zwem mend Oostende in bedwang te houden. De Durme jongens ver heugen zich op deze wedstrijd die tenslotte de beste moet aanduiden en laten we hopen dat dit de Lokerse Waterpolo is. De spelers van Guido Maes heb ben zich ondertussen flink herpakt na twee nederlagen. Verleden za terdag versloegen ze moeiteloos het Brusselse Elsene of Ixelles, Een matige wedstrijd waarin cen traal verdediger Yves Wauters weerom heel wat moest inkasse- ren en waarin de leiding op mo menten beter kon ingrijpen zodat Yves Wauters na de wedstrijd niet hoefde verzorgd te worden. Toch was deze wedstrijd goed voor 10 persoonlijke fouten waarvan 8 uit sluitingen en 2 penalty's. De Brus selaars kwamen nauwelijks aan het spel te pas en speelden sta tisch. Trainer Guido Maes gaf daarom zijn kern en zijn schare 2 wisselspelers de opdracht om alge mene mandekking uit te voeren. Zo kwamen nu ook de reservespe lers ruim aan bod. Want Guido weet maar al te goed wat er nu zaterdag hem te wachten staat en dat hij zeker het volle vertrouwen van zijn wisselspelers moet krij gen. Vorig seizoen telde men in dezelfde wedstrijd 13 uitsluitingen en waarvan twee spelers rood kregen. Amper 30 seconden ver in de eerste set opende de Lokerse Wa terpolo de skore. Via de man meer situatie kon Patrick De Block op een prachtig aangegeven bal van Guido Maes, skoren. Nog geen minuut later stuurde Guido Maes op zijn eentje drie Brusselse verdedigers wandelen en werd omwille van deze inspanning be loond met een prachtig doelpunt, dat door het talrijk aanwezig pu bliek op een applaus kon rekenen Guido Maes voelde zich in top vorm en skoorde nog twee doel punten. Lokeren miste nu een penalty terwijl Elsene zijn eerste treffer maakte. Pas in de zevende minuut kon Yves Wauters, na het eindsignaal van de jurytafel zijn eerste uitsluiting in ontvangst ne men stand 4-1. Maar Ixelles kon de numerieke meerderheid in de tweede periode niet gebruiken. Eddy Van Puym- broeck kon wel de bezoekende doelwachter wandelen sturen en skoorde. Even later zagen we weer Guido Maes aan het werk die de Brusselse verdediger van zich kon afschudden en de bal in de bezoekende netten kon kege len. Ondertussen zagen we aan de andere zijde van het zwembad ook de Lokerse doelwachter Peter Wettinck aktief aan het werk. Hier stond duidelijk een ernstige doelman waar het Lokerse team het vertrouwen kreeg. Elsene had alle moeite om voorbij Peter te geraken want ook hij voelde zich in zijn nopjes. Ixelles kon toch skoren maar Lokeren zorgde van zijn zijde voor 3 puike treffers van respektievelijk Guido Maes, De Block Patrick en Yves Wauters. Na de uitsluiting van Patrick De Block kon Brussel toch de stand met één doelpunt je opdrijven. Maar Lokeren kon nu ook de man meer situatie niet benutten. Ook na de uitsluiting van Peter Bleyaert kon Elsene deze unieke kans niet benutten, stand 9-3. Ook Eddy Van Puymbroek kon het spel voor 35 seconden netto verlaten begin de derde periode waarna Ixelles replikeerde met een doelpunt, Brussel kwam pre cies meer in de wedstrijd want het skoorde vrij vlug drie doelpunten. Maar daarmee was de kous weer afgelopen want de Durmejongens trokken weer in de aanval en een mooie opgezette aanval van het duo Eddy Van Puymbroeck en Patrick De Block moest eindigen in de Brusselse netten en werd omwille van dit prachtig samen spel op ludiek applaus onthaalt. Het jong talent Patrick De Block bleef maar verder debuteren en kon de Brusselse doelwachter al weer verslaan. Erik Peeters die nog niet skoorde, maar zich waar schijnlijk spaarde voor de topper zaterdag a.s.. verleende veel bij stand in de verdediging maar kon nu toch de Brusselse verdediging verslaan en skoren, stand 12-7. Begin de laatste set kon Lokeren de numerieke meerderheid niet uitbuiten en de Brusselse ploeg zorgde in deze situatie voor een verrassingsdoelpunt. Opnieuw za gen we Alex Vanhove aan het werk en zette een afstandsworp om in een doelpunt. Guido Maes skoorde nu het laatste doelpunt voor zijn team op aangeven van Michael Geerts. Ondertussen moest het spel stilgelegd worden omwille van het kwetsuur die Yves Wauters opliep. Een fout die de leiding al lang had moeten zien aankomen, want centraal verdedi ger Yves Wauters had al heel de wedstrijd heel wat moeten inkas- seren. De leiding had er beter aan gedaan de foutieve Brusselse pi ket speler voor de verdere duur van de wedstrijd uit te sluiten met vervanging. Even voor het eind signaal kon Peter Bleyaert voor de tweede maal op een uitsluiting rekenen zodat de Brusselaars nog skoorden en de eindstand 14-9 werd. Na de wedstrijd zagen we een zeer tevreden trainer Guido Maes die traditioneel zijn spelers feliciteer de. Na de wedstrijd verklaarde de trainer dat iedere speler zich maximaal heeft ingezet zodat de Brusselaars moeilijk in de wed strijd konden komen. Ook falin gen in de laatste twee periodes haalde hij aan maar verheugt zich erop om zaterdag met zijn team de topper hopelijk te winnen te gen leider Oostende, maar een wedstrijd moet nog steeds ge speeld worden, dus duim maar voor ons, aldus een zeer tevreden en glimlachende trainer, speler Guido Maes. De Lokerse Waterpolo rekent dus zaterdag 10 december '88 op heel wat supporterssteun die ze zeker kunnen gebruiken om leider Oos tende klein te krijgen. De topwed strijd gaat door in het Loken Durmebad, Sportlaan te Lokeren en het startsignaal wordt om 19.45 uur gegeven. Supporters op post! De ploeg: 1. Wettinck Peter, 2. De Block Patrick (4), 3. Peeten Erik (1), 4. Maes Guido (5), 5. Wauters Yves (1). 6. Van Puym broeck Eddy (1), 7. Vanhove Alex (1), 8. Geerts Michael en 9, Bleyaert Peter. P.B. T.S.Z.Z.N.A. en G.B.Z. bij de prijzen Het ijverige bestuur van de Temse Scheldezwemmers (T.S.Z.) met aan het hoofd voorzitter Marcel Vermeulen, kon het voorbije weekend weer heelwat zwemmers verwelkomen in het Scheldebad. Het zwemfeest dat de plaatselijke klub had ingericht, kende eigen lijk zaterdag reeds een proloog, toen Sinterklaas en Zwarte Piet een bezoekje brachten aan een vijftigtal kinderen van de grote T.S.Z.-familie, een initiatief dat zeker navolging vraagt. Zondag dan waren de brave kin dertjes in badpak present voor het zwemfeest. Samen met de Wille- broekse zwemklub, de Beverse zwemklub (G.B.Z.), Zwemklub Neptunus uit Aalst (Z.N.A.) en de Antwerpse zwemklub kwamen zowat 200 deelnemers(-sters) aan de start. Vooral de thuisklub liet een uit stekende indruk met tal van jonge zwemmertjes, maar ook Zwem club Neptunus Aalst bleef niet achterwege net als de tweede Wa- se deelnemende klub uit Beveren, zoals uit volgende uitslagen te merken is. M.S. 100 m. rug benjamins meisjes A-B zwemmers: 1. Perdaen Veer- le A TSZ, 2. Van Moeseke Ruth BTSZ. 100 m. rug miniemen meisjes A-B zwemmers: 2. Crabbé Jessie B5 TSZ, 3. Rombaut Katleen B GBZ. 100 m. rug kadetten meisjes A-B zwemmers: 1. Segers Kristel BTSZ C-zwemmers: 1. Van Moeseke Kirsten C TSZ. 100 m. vlinderslag benjamins jongens A-B zwemmers: 1. Segers Jurgen A TSZ, 3. Kindt Harald B ZNA. C-zwemmers: 2. Audenaert Do minique C TSZ. 100 m. vlinderslag miniemen jongens A-B zwemmers: 1, Moerman Luc A TSZ. 100 m. vlinderslag kadetten jongens A-B zwemmers: 1. Brijs Filip A TSZ. C-zwemmers: 1 Meirte Alain C TSZ. 100 m. schoolslag eendjes meisjes C-zwemmers: 1. De Brauwer Ka- trien C ZNA. 2. De Swaef Melissa C ZNA, 3. De Cort Tamara C GBZ. 100 m. vrije slag eendjes jongens A-B zwemmers: 2. Reyniers Davy B TSZ, 3. Rasschaert Bart A TSZ, C-zwcmmcrs: 2. De Grauwe Oli vier C ZNA, 3. Segers Yves C TSZ, 4. Brijs Kurt C TSZ. 100 m. vr(je slag benjamins meisjes A-B zwemmers: 1De Beleyr Na thalie A TSZ, 2. Perdaen Veerle A TSZ, 4. Van Moeseke Ruth B TSZ. C-zwemmers; 1. Rasschaert Caro line C TSZ. 100 m. vrije slag miniemen meisjes A-B zwemmers: 2. Crabbé Jessie BTSZ. C-zwemmer: De Cort Bianca C GBZ. 100 m. vrije slag kadetten meisjes A-B zwemmers: 1. Segers Kristel BTSZ. C-zwemmers: 2, Van Moeseke Kirsten C TSZ. 100 m. vrije slag dames Fassaert Karin C GBZ. 100 m. schoolslag benjamins A-B zwemmers: 1. Segers Jurgen A TSZ, 2. Huys Michel B TSZ. C-zwemmers: 1. Audenaert Do minique C TSZ. 100 m. schoolslag miniemen jongens A-B zwemmers: 2. Lyssens Tom BTSZ. C-zwemmers: 1. Smekens Stefan C ZNA. 100 m. schoolslag kadetten jongens A-B zwemmers; 1. Geleyn Mario A TSZ, 2. Van Eynde Joris B GBZ 100 m. schoolslag juniors jongens A-B zwemmers: 1. Vercruyssen Stefan A TSZ. 100 m. rug benjamins jongens A-B zwemmers: 1. Van Bogaert Wim A TSZ. 100 m. rug miniemen jongens A-B zwemmers 1 Lyssens Tom BTSZ. 100 m. rug kadetten jongens A-B zwemmers: 1 Kiekens Dave A TSZ. C-zwemmers: 1 Mijs Jean-Paul C TSZ. 100 m. vrije slag eendjes meisjes C-zwemmers: 1, De Cort Tamara C GBZ. 100 m. schoolslag eendjes jongens A-B zwemmers: 1Rasschaert Bart A TSZ, 4. Reyniers Davy B TSZ. C-zwemmers: 1. Brijs Kurt C TSZ, 3. De Grauwe Olivier C ZNA, 4. Segers Yves C TSZ, 5. Braeckman Joeri C ZNA, 6. Kindt Maarten C ZNA. 100 m. schoolslag benjamins meisjes A-B zwemmers: 1 De Beleyr Na thalie A TSZ. C-zwemmers: 2. Rasschaert Caro line C TSZ. 100 m. schoolslag miniemen meisjes A-B zwemmers: 1. Rombaut Katl een B GBZ. C-zwemmers: 2. De Cort Bianca C GBZ. 100 m. vr(je slag benjamins jongens A-B zwemmers: 1. Van Bogaert Wim A TSZ. 3. Segers Wim B TSZ, 5. Kindt Harald B ZNA, 6. Huys Michel B TSZ. C-zwemmers: 2. Oste Steven C TSZ. 100 m. vr(je slag miniemen jongens A-B zwemmers: 1. Moerman Luc A TSZ. 100 m. vr(je slag kadetten jongens A-B zwemmers; 1. Geleyn Mario A TSZ, 2. Brijs Filip A TSZ, 3 Kiekens Dave A TSZ, 4 Van Eynde Joris B GBZ. 100 m. vrije slag juniors jongens A-B zwemmers: 2. Vercruyssen Stefan A TSZ. C-zwemmers: 1. Mijs Jean-Paul C TSZ, 2. Meirte Alain C TSZ. Vlaams eendjescriterium te Aarschot Enkele streekbeloften in de zwemsport leverden onlangs een puike prestatie op het Vlaams eendjescriterium te Aarschot in het Provinciaal zwembad. Vooral de 400 meter vrije slag jongens geb. 78/79 was bijzonder aangenaam voor onze streek- zwemmers. Zo won Rijckmans Tim (D.Z.O.) zijn reeks in 5.38.97 terwijl op de derde plaats Andy Janssens (T.S.Z.) eindigde in 5.47.06 hetgeen een verbetering betekende van zijn tijd met liefst 23 volle sekonden, wat toch wel een opmerkelijk prestatie mag ge noemd worden. Nog Waas sukscs was er in Aar schot voor de Oostvlaamse ploeg die in de 4 x 50 meter bestond uit de Waaslandse meisjes, Steels, Van Melen, De Block en Hof man. Zij klokten als eersten aan na 2.44.34, wat toch netjes een nieuw distriktrekord betekende voor dit quartet. M/S KARATE Anderhalf jaar geleden sensibili- ceerde het duo Peter De Waele en .Bert Van Cauteren, die in de Dendermondse karateclub de ies- sen volgden; de Dendermondse trainer Mare Nobels om die ge- vechtssport in Zele te propageren Aanvankelijk gebeurde dit in het kader van de Juvenesactiviteiten. Momenteel staat de karateklub op eigen benen. De klub van voorzit ter Raymond Nobels telt momen teel een zestigtal aktieve beoefe naars. De naam «Shito» is ont leend aan een fel in opgang zijnde stijlrichting. De klub is lid van de Vlaamse karatefederatie. Zij is toegankelijk voor jongens en meisjes vanaf zes jaar. De trainin gen gaan door in de dojo van sporthal De Zeven, Koe vliet, Ze le, op maandag en woensdag tel kens van 19.30 tot 21 uur. Per training zijn er tussen de 25 en 30 karateka's aanwezig, hetgeen een zeer hoog gemiddelde is. Na een volledig seizoen trainen maken de debutanten grote vor deringen. Verschillende leerlin gen behaalden reeds een blauwe gordel en vanaf 1989 wordt er gedacht om in kompetitie te treden. Trainer Mare Nobels die geassis teerd wordt door lc kyo Danny Rombout en Patricia Grysolle heeft onder zijn jonge leerlingen reeds enkele talenten op het oog o.a. Alain de Vijlder, Alex Cop- pieters en Filip en Bruno Van den Eynde, toekomstige karateka's die bekwaam moeten zijn om de jonge klub kompetitieve uitstra ling te bezorgen. Tucht en koncentratie Shite Zele heeft het geluk beroep te kunnen doen op een gekwalifi ceerde trainer als Mare Nobels. Een vierde dan die reeds twintig jaar in de beweging zit en door bestendige internationale contac ten heel wat ervaring heeft. Hij is sportleider bij de BOIC. Hij is lesgever bij Bloso, Hij maakt deel uit van de pedagogische Vlaamse Karate Commissie. Hij werd uit gezonden naar het Griekse Olym- pia om er deel te nemen aan de internationale sportacademie. Hij is een fervent voorstander van de Shito-karate, waar 30 clubs zijn bij aangesloten. Een vorm van karate die gebaseerd is op een natuurlijk evenwicht en die een grote mobiliteit nastreeft. Trainer Nobels legt de nadruk op koncentratie en tucht tijdens de belangrijk element om een vol- ratetechnieken. De training wordt karate zonder kontakt. Een maxi- trainingen. Er wordt van het an- waardige karateka te worden. Na afgesloten met vrij trainen samen' male inzet waarbij de kata- derhalf uur trainen veel tijd be- de intense opwarming wordt er met een partner. kumiteitechniekcn primeren, steed aan de fysieke konditie, een volle aandacht besteed aan de ka- Shito Zele beoefent de klassieke BEN0 Karate. Shito-Zele in volle aktie tijdens de trainingen van de specifieke technieken, die gericht zijn op tucht en inzet (bvw) Karate. Shito-Zele oefent nu al anderhalf jaar intens onder de leiding van vierde dan Mare Nobels. De klub telt reeds meti dan 60 leden, waarvan er ongeveer de helft geregeld de trainingen volgen (bvw) DARTSFEDERATIE KLEIN-BRABANT WAAS De meest opzienbarende uitslag van het afgelopen weekend was ongetwijfeld de nederlaag van het goed geklasseerde Scaldis Hingene bij Flamingo Puurs. Vorig jaar zou men het logisch beschouwd hebben, maar de recent goede prestaties van de Hingenaars was aanleiding om de Puursenaars geen schijn van kans te geven. In de eerste afdeling werden bovendien nog enkele top wedstrijden gespeeld met een nipte winst voor Luxhuis 180 tegen de Balans B en leider Ste. Vadde A dat bij Schelde- land te gast was, maar er weinig problemen kende. Daardoor moet ScMdeland de Balans laten voorgaan in de tussenstand. Den Dries gaf een puike repliek aan Zandhof dat dus niet kon profiteren om de score gevoelig aan te dik ken en dus niet de verhoopte tweede plaats kan innemen na deze speeldag. In de tweede afdeling zorgde Soete Inval voor een nieuw exploot. Na de uitzege bij De Zwaan A klopten ze met zwa- Flomingo A-Scaldis 15-12 re cijfers het zwakke Volks huis. Daarmee weet de ploeg uit Temse haar klassement te verbeteren. De Zwaan A speelde haar op 11 november uitgestelde wedstrijd tegen Ste. Vadde B. Het werd daar een dubbeltje op zijn kant met thuiswinst voor de Hinge naars. Leider De Cardijn blijft winnen en De Balans A her pakte zich opnieuw. Na de zware pandoering op De Car dijn en de uitwinst bij Ste. Vadde B won het nu ook op eigen blok, zij het nipt. De uitslagen Ie afdeling Luxhuis 180- De Balans B 14-13 Den Dries-Zandhof 12-15 Scheldeland-Ste Vadde A 10-17 Stand: 1. Ste Vadde A Bornem 7/118 p., 2. Scaldis Hingene 7/104 p.. 3. Luxhuis 180 7/104 p., 4. Zandhof Bornem 7/100 p., 5. De Balans B Eikevliet 7/99 p., 6. Scheldeland Hingene 7/93 p., 7. Flamingo Puurs A 7/77 p., 8. Den Dries Bornem 7/61 p. 2e afdeling Inhaalwedstrijd van 11 november De Zwaan A-St. Vadde B 14-13 Uitslagen 7e speeldag Soete Inval-Volkshuis 20- 7 De Cardijn-Scheldevr. 16-11 De Balans A-Flamingo B 15-12 Ste. Vadde B en de Zwaan B: vrij. Stand 1. De Cardijn Bornem 7/135 p, 2. Ste. Vadde B Bornem 7/90 p, 3. Flamingo B Puurs 7/87 p, 4 Soete Inval Temse 6/82 p, 5. Schelde- vrienden Hingene 6/79 p, 6. De Zwaan A Hingene 6/77 p, 7, De Zwaon B Hingene 7/77 p, 8. De Balans A Eikevliet 5/67 p, 9. Volkshuis Puurs 6/55 p. Wedstrijden voor dit weekend 1 e afdeling Ste. Vadde A-De Balans B Soete Inval-De Zwaon B Volkshuis-Scheldevrienden Flamingo B-De Cardijn Scheldeland-Luxhuis 180 Scaldis-Zandhof Den Dries-Flamingo A 2e afdeling BILJARTEN B.G.B. Fed. Klein-Brabant - Waasland - Willebroek Uitslagen standen van Roxy 2 2.12.1988 Eerste reeks Ere reeks H. V. Londeghem - Vliet Tijgers 1 - Roxy 1 2-4 Statie 1 - Tijgers 2 Wiel 2 - Volkshuis S 1 6-0 Luitentuit 2 - Arel 1 Oppuurs D1 - Wiel 1 2-4 Kliekske - Esperanza 1 In of Uit 1 - Sportvriend 1 2-4 Roxy 3 - Oppuurs D2 Nijven 1 - Luitentuit 1 2-4 Wiel 3 vrij Roxy 2 - Elite 2-4 Stand Stand Luitentuit 2 Roxy 1 9 17 Arel 1 Wiel 1 16 Wiel 3 Sportvriend 1 15 Kliekske In of Uit 1 12 Roxy 3 Luitentuit 1 10 Vliet 1 Wiel 2 10 Tijgers 2 Nijven 1 8 Esperanza 1 Elite 8 Statie 1 Volkshuis SI 5 H.V,Landeghem Oppuurs Dl 2 Oppuurs D2 Lokerse Waterpolo nu ook in Wetters Warande zwembad

De Voorpost | 1988 | | pagina 22