EURO-BEDDING: euro beddiks w Tele-Sound De klankspecialist van de streek VOORUIT OP ZIJN TIJD IN VLAANDEREN GRANDIOOS GEOPEND TE LOKEREN... Steekkaartje Tele-Sound 10 - 16.12.1988 - De Voorpost 91 hn,aan 1 .„'00 L okei """•«ESMort, ZONDAG tenijk 0P£N Nergens in de hele regio vindt men op eenzelfde oppervlakte een ge- luids- en klankmuur die de vergelijking kan doorstaan met wat Tele-Sound op dat vlak te bieden heeft. Ge woon sensationeel wat Armand Pletinck in zijn zaak aan de Kapelle- straat 31 te Laarne aan klankkwaliteit te bieden heeft. De topmerken zijn er uiteraard ver tegenwoordigd en wie op zoek is naar de idea le klankkasten kan en moet daar terecht. Al is er veel meer dan alleen maar boxen van hoogstaande kwaliteit. Tele-Sound is al ruim 15 jaar een gerenomeerde zaak in alles wat te ma ken heeft met hi-fi en televisie. In Laarne in de Kapellestraat startte Armand Pletinck zijn zaak op en sedertien is die steeds gegroeid en gegroeid zodat ze het centrum van de klank- Méér dan 80 klankkasten onderling vergelijkbaar kwaliteit is geworden. Een label dat Tele- Sound naar voor schuift en terecht. Begonnen werd met de verkoop en het herstel len van televisie's en top hi-fi merken. Al spoedig bleek dat de dienst na de verkoop van kapitaal belang was. Heel wat elektrici teitszaken verkochten televisie toestellen, maar blijkbaar wist nie mand hoe die precies in elkaar staken en moest men voor kleine en gro te reparaties zich tot an deren zeg maar vreem den wenden. Armand Pletinck had dit bij het begin al ingezien en ver mits hij gespecialiseerd was in deze materie, was het voor hem een koud kunstje om een vermaard servicecen trum uit te bouwen. Na verloop van tijd evo lueerde de zaak naar een ontmoetingsplaats voor fanaten van dege lijke klankkwaliteit. Tele-Sound trok de bes te kwaliteitsmerken ter zake aan en verkocht de top van wat er aan hi-fi op de markt was. Zon der daarom de allerbe ste televisiemerken af te stoten. B O, Loewe, Philips, Panasonic en het presti gieuze Finlux stonden in de riante winkel te pronken. Toen de stereo-racks opgang maakten, werd het voor iedereen dui delijk dat bij elke ste- reo-jnstallatie een aan gepaste geluidsbron hoort. Voor iedere ruimte overigens ook. Met kiezen van een goede geluidsbox was dus even belangrijk als de afspeelapparatuur. Bijgevolg bouw Tele- Sound ten behoeve van zijn groot kliënteel en kompleet auditorium met meer dan 80 klank kasten die men zeer eenvoudig kon aanslui ten op om het even wel ke geluidsbron. Zo kon de klant, bijgestaan door de professionele raadgevingen van Ar mand Pletinck de beste klankkast kiezen voor hem. Dat initiatief werd dui delijk naar waarde ge schat door het kliënteel van Tele-Sound. Van zelfsprekend werd ero ver gewaakt dat men niet alleen beschikte over de beste boxen, ook werd het allerbeste van wat er op hi-fi ge bied bestaat aangetrok ken. Bij Tele-Sound vindt men dan ook hi-fi merken als Nakamichi, Quad, Technics, Lux- man, JBL, Denon en andere. Eigen video-labo Nu de video opgang maakt, heeft Tele- Sound zich ook in deze materie gespecialiseerd. Met een eigen video labo waar vakbekwame tehnici dagelijks ter be schikking staan en zor gen voor de herstelling van alle videomerken. Hetzelfde geldt voor het audio-labo waar men terecht kan voor de herstellingen aan de klankapparatuur. Top hi-fi voor ieders smaak en beurs De Hi-Fi-, televisie- en videospecialist Armand Pletinck Kapellestraat 31 te 9288 Laarne (091/69.42.26) - Fax. 091/69.84.32 U kan er terecht voor de allerbeste merken als Luxman, Accuphase, Teac, JBL, Denon, AKG, Canton, Loewe, Finlux, Panasonic, Technics, Bang Olufsen, Revox, Onkyo B W, Philips, T A, Quadral, Quad en Nakamichi. Maar nostalgie is een emotie die zelfs een zakenman kan aangrijpen, en zo kwam Dhr. Roels met zijn Euro-Bedding terecht in Lokeren. De bezoeker zal bijzonder aangenaam verrast worden bij een bezoek aan de toonzaal. Deze toonzaal is niet alleen de grootste in Vlaanderen maar er zijn ook enkele nieuwigheden die bewijzen dat deze zaak in zijn genre duidelijk een stap voor is. Zo dienen de matrassen en bodems (een 20 tal) in het midden van de ruime en overzichtelijke toonzaal als PROEFBEDDEN. Dat betekent dus dat, zoals men in een salon gaat zitten, men daar in de toonzaal zeer gewoon op een bed kan gaan liggen. In feite is het de normaalste zaak van de wereld dat U zelf test op welke matras U het beste ligt. Trouwens per matras worden U bij Euro-bedding alle elementen afzonderlijk getoond uit welke materies die matras is ver vaardigd. Ook nieuw en spectaculair voor Vlaanderen is het feit dat in de toon zaal een computer voorhanden is die voor uw lichaam (volgens uw gewicht enz.) de beste ligging en voor U dus de beste slaap uittest. Deze proeven en testen zijn gratis en passen uitste kend in de eerlijke en vakkundige verkoopspolitiek van Euro-bedding waar degelijke service en vakkennis centraal staan. Een verdere blik in de toonzaal leert ons dat er meer dan 50 diverse modellen staan die in prijsklasse va riëren van de 2 PK tot de Rolls Ook van zetelbedden Is er een ruime keuze. De koperen bedden zijn exclusief en magnmeK. De Heer Willy Roels, zaakvoerder van Euro-Bedding, is een geboren Waaslander die spreekt met een frans accent. Dat hoeft niemand te verwonderen vermits hij al tientallen Ruime parking; In de buurt van de autostrade; gemakkelijk bereikbaar. Royce. Dus ieder vindt er zijn gading. Ook al de beste merken (aan de beste prijzen) treffen we aan zoals: Swissflex, Velda-bedding, Dunlopillo, Merinos, Auping, Stallmann, Epeda, Reflex, Pirelli, Beka Simmons, Résis- tub, Merflex, Guonsziroli enz. En naast al die verscheidenheid van bedden zijn er ook babykamers, ze telbedden, waterbedden, matrassen, Een duidelijk zicht op de «proefbedden». Zoals blijkt Is er keuze genoeg. jaren in Frankrijk vertoeft en er een succesvol zakenman is geworden. Hij zette er namelijk een reeks bloei ende gespecialiseerde beddenbedrij- ven op die momenteel de onbetwist bare keten Nr. 1 in Frankrijk is in zijn genre. lattenbodems, ressorts, donsdekens en hoofdkussens. Vermelden wij nog dat tot 10 januari 1989 een aktie loopt waar U bij aankoop vanaf 7.500 F U een gratis fles echte Franse champagne brut ontvangt. publireportage DC

De Voorpost | 1988 | | pagina 10