Racing Boonwijk opnieuw op het zegepad I BERLARE Kleding Octaaf leider Temse wipt als eerste een Oostblokteam 22 - 16.12.1988 - De Voorpost DAMESVOLLEYBAL Berlare-Opstal 4-0. Thuisspeler De Vuyst breekt door de verdediging, maar zijn schot kletst tegen de paal (vh). de hand controleerde, maar toch Verstraeten mocht bedienen, die van dichtbij Wichelen op 1-0 kon knallen. Natuurlijk protest bij Baardegem over dat hanspel, maar meer dan enkele gele kaar ten leverde dit protest niet op. Vijf minuten later in de 23' min. wezen de bordjes al 2-0 aan, toen Fruythof zich tussen de bezoeken de doelman en een verdediger kon wringen en ongestoord met het leder in doel mocht lopen. Het ging dus ongewoon goed voor de thuisploeg tegen dit Baarde gem, dat hen anders niet zo goed ligt, maar toch mocht zeker niet te vroeg victorie gekraaid worden, want na deze opmerkelijke start, herstelde Baardegem ook lang zaam maar zeker het evenwicht in de wedstrijd. Zo knalde De Meersman op de paal, terwijl De Ridder een vrije trap op de staan der te pletter deed slagen. De aanhoudende bezoekende druk werd dan op slag van rust beloond met een aansluitingstreffer van L. Van Renterghem, die een vrije trap netjes over de muur, voorbij de plaatselijke doelman lepelde. Geen paniek echter bij Wichelen, want kort na de rust zou uit een geharrewar enkel thuisspeler Ver straeten als overwinnaar komen, waardoor een riante 3-1 voor sprong op het bord werd gezet na 51 minuten. Doch, een kwartier voor tijd zou alles terug te herdoen zijn, wan- heel wat, waarom niet het norma le peil werd bereikt. Na 25 minu ten klommen de gasten op voor sprong toen een balverlies van Filip Bogaert afgestraft werd door Guy Holbrecht van Boonwijk, die met een prachtige lobbal de thuis- doelman wist te verslagen. 0-1. De thuisploeg kreeg dan niet lang na deze openingstreffer ook een mooie kans op de gelijkmaker maar het schot van Patrick Die- rickx ging hoog over het bezoe kende doel. Na de rust dan toch enige Schoonaardse druk, zonder positie mocht doorgaan en num mer twee tegen de thuisnetten mocht knallen. Gelukkig was er nog gerechtigheid in deze wed strijd, want op slag van rust in de 44' minuut, was het alweer Dirk Raes die op een voorzet van Frans Francois de bordjes weer in even wicht kon laten hangen. Na de rust waren beide teams blijkbaar van elkaar benauwd, want geen van beide dierf ook maar een initiatief te nemen om tot scoren te komen. Het schot MINIVOETBAL N.O.M.B.-kern D.S.D. Na de heenronde bezet Kleing Octaaf de leidersplaats en is dus herfstkampioen. Het moet weliswaar de eerste plaats delen met Minishotters en Verhofstadt, maar heeft een beter doelgemid- delde. In hun match tegen Minishotters beheerste ze volledig de tweede helft, waarin ze nog achtmaal scoorden. Te vermelden is de goede leiding van scheidsrechter Van Steen. Verhofstadt blijft mee aan de leiding door een zege tegen De Markt, een match waarin niet minder dan drie strafschoppen vielen, 2 voor Verhofstadt en één voor De Markt. Givana kreeg de overwinning «cadeau» van Sportwereld dat zonder uitrusting aan de aftrap kwam?! Honky Tonk - M.V.C. Quick Shop en Zwambershof verbeter den hun puntenaantal. Dendermotors en Snuffelaartje delen de rode lantaarn, Uitslagen 13de speelweek M.V.C.-D.V.V. 7- 5 Snuffelaartje-Zwamberhof 1- 4 Eves-Quick Shop 4-14 Dendermotors-HonkyTonk 4- 7 Givana - Sportwereld 10- 0 Minishotters - Kleding Octaaf 2-10 De Markt - Verhofstadt 2- 4 Berlare-Opstal 4-0. EUegeert (Berlare) kon de bal voor doel brengen, waar De Cock binnenschoot (vh). Rangschikking 1. Kleding Octaaf 13 12 1 0 132 28 24 2. Minishotters 13 12 1 0 87 40 24 3. Verhofstadt 13 12 1 0 82 29 24 4. Givana 13 9 4 0 83 44 18 5. Zwambershof 13 7 5 1 72 62 15 6. De Markt 13 5 5 3 70 70 13 7. Eves 13 6 7 0 65 91 12 8. M.V.C. 13 5 7 1 77 79 11 9. Sportwereld 13 5 8 0 62 79 10 10. D.V.V. 13 5 8 0 53 77 10 11. Quick Shop 13 4 8 1 65 77 9 12. Honky Tonk 13 4 9 0 62 80 8 13. Dendermotors 13 1 12 0 34 106 2 14. Snuffelaartje 13 1 12 0 27 111 2 Volleybal. De dames van Real Testa Lokeren verloren met 1-3 tegen S. Sint-Niklaas-B (polo). Wichelen-Baardegem 5-3 Vinnige wedstrijd tussen twee goed voetballende ploegen en waarbij Baardegem het de leiders knap lastig heeft gemaakt toen de stand werd herleid op een bepaald moment, tot 3-3. Bij de thuisploeg zat immers nog het debacle in het achterhoofd van verleden seizoen toen er een 0 op 4 werd behaald tegen dit zelfde Baardegem. Nu echter kon een rijper geworden Wichelen de klus verder af ma ken, zij het niet zonder fel aan dringen van de bezoekers uit Baardegem. Wichelen startte goed aan deze wedstrijd, want na reeds 5 minu ten spel was het Fruythof die Ver- heyen een kans in de voeten kon schuiven, maar de bezoekende doelman redde zijn ploeg van een vlugge ondergang. Na 20 minuten evenwel, was het dan toch zo ver. Een vrije trap van Poppe beland de bij Merckx, die het leder met Vierde provinciale Aalst-Dendermonde Ruim tien speeldagen heeft het geduurd alvorens Racing Boonwijk nog eens aan de winnende hand kon blijven in een kompetitiewedstrijd. De puntendelingen tegen Aalst en Herdersem niet te na gesproken, was het geleden van de vierde speeldag tegen Schroevers Moorsel dat Boonwijk nog eens mocht vlaggen. Nu werd in Schoonaarde gewonnen door de Boonwijkers. Door deze zege blijft F.C. Aalst voorlopig alleen in het bezit van de rode lantaarn na een verlies tegen koploper Rapide Lebbeke en na alweer een goede Aalsterse wedstrijd. Nog bovenaan liet Wichelen zich al evenmin verrassen door Baardegem, ook al scoorden de bezoekers vlot. Berlare haalde ook fors uit als lijstaanvoerder tegen Opstal. De Buggenhoutse ploeg wordt door dit nieuwe verlies nu wel voorgoed achteruitgeslagen voor een dichte ereplaats. In Lutterzele- Opdorp werden de punten verdeeld onder beide ploegen maar volgens onze zegsman aldaar was dit ene punt veel meer dan waarop beide teams aanspraak mochten maken. Oudegem mag terugblikken op een goede prestatie. In Terjoden een puntje gaan oogsten is immers niet iedereen gegeven. Toch komt Oudegem in de rangschikking nog een stapje tekort om Welle te verdringen van de vijfde stelling. De Weilenaars wonnen in Moorsel bij de Schroevers. Sparta Appels tot slot kon thuis niet overtuigen tegen Herdersem, zodat ook een logische puntendeling als eindbalans mocht worden opgetekend. Berlare-Opstal 4-0 In de eerste helft was er weinigs opwindends te beleven in deze topper. Veel middenveldspel met talrijke verkeerde voorzetten brachten aanvankelijk niet van deze wedstrijd hetgeen er van ver wacht werd. Uitschieter in de eer ste helft waren wel twee thuiskan- sen die dan toch één doelpunt opleverden. In de 38' min. werd het 1-0 wanneer een voorzet van Dirk Van Bevere de vrijstaande Bert De Meyer bereikte, die feil loos in het doei besloot. Op slag van rust dan nog eens de thuis ploeg die langs een weeral volle dig vrijstaande Reggie EUegeert een enorme kans kon afdwingen. Elegeert was niet egoïstisch en gaf nog naar Beeckman via Janssens, maar dat was er te veel aan, want al deze bewegingen leidden tot balverlies zodat de kans op 2-0 onbenut bleef. Al deze thuismo- geüjkheden kwamen er omdat Opstal in verdediging geen al te sterke beurt maakte. En vooraan kon men ook weinig inbrengen tegen de thuisploeg, die de wed strijd voUedig onder controle had. Kort na de rust luidde Ronny De Cock met een afstandsschot op nieuw een produktieve Berlaarse bui in. Toch diende gewacht tot de 52® minuut alvorens de bordjes dienden verwisseld. Na een vrije trap stond Bert De Meyer dan weer plots aUeen vrij voor de Opstalse doelmond en hij kende natuurlijk geen genade met de bezoekende portier. 2-0. Enkele minuten later dan opnieuw ge juich bij de thuisaanhang voor een doelpunt van Kurt De Vuyst, maar dat werd wegens tot nu toe onopgehelderde duistere redenen, afgekeurd door scheidsrechter Van Bogaert. Plots werd de partij wat zenuw achtiger en nadat Elegeert en De Meyer nog een kans op 3-0 had den laten liggen, werd linksachter Van Impe, van de thuisploeg, plots uitgesloten na een wat ver warde fase De thuisploeg dan met 10 en daarvan probeerde Op stal natuurlijk dankbaar gebruik te maken, maar de counters lever den weinig doeltreffends op. Het was integendeel de thuisploeg die een kwartier voor tijd langs Ronny De Cock, die alleen voor de Opstal-doelman verscheen, voor 3-0 kon zorgen, en na een mooi voorbereidend werk van Elegeert en Kurt De Vuyst, die de paal troffen, was het opnieuw De Cock die enkele minuten voor tijd zelfs de stand kon opdrijven naar 4-0. Hetgeen ook de eindstand was in deze wedstrijd. Volgende speeldag speelt Berlare (zonder Haak Van de Kerkhove) de top per tegen Rapide Lebbeke, met de eerste plaats als inzet. Lotterzele-Opdorp 1-1 In een barslechte wedstrijd kregen volgens onze zegsman ter plaatse, beide ploegen veel te veel met het behaalde punt. 0 punten krijgt men enkel bij verlies maar aange zien beide ploegen toch één doel punt wisten aan te tekenen kregen zij toch een punt en waren de echte verliezers de supporters Slechte voorzetten, hoge ballen en nog een tiental andere miskleunen stonden op het programma tijdens deze wedstrijd. Vermeldenswaar dig waren dan ook enkele doel punten. In de 35' min. was het Gerry Van der Meersche die na een zoveelste geharrewar dan toch zijn voet tegen de bal kon zetten waarna de bal tot over de lijn rolde. Nadat thuisspeler Rombout tot eenieders verbazing dan zelfs nog eens de dwarsligger had ge troffen konden de gasten in de tweede helft langs Heyman langs zij komen na een vrije trap, waar bij de plaatselijke doelman niet geheel vrijuit ging. Rapide Lebbeke-F.C. Aalst 5-2 F.C. Aalst heeft nog maar eens vriend en tegenstander verrast op deze 15' speeldag van de kompeti tie toen het te gast was bij leider Rapide Lebbeke. Vooral in de eerste helft wist de rode lantaarn het de leiders moeilijk te maken met enkele knappe kombinaties. Na een kwartier spel wisten de ajuinen zelfs op voorsprong te komen langs Eddy De Boeck, na dat de plaatselijke verdedigers on der het leder waren gelopen een De Boeck mocht aanleggen, met sukses. Even voor bet halfuur wist Rapide dan wel langszij te komen, toen Davy De Smet op aangeven van Danny Van Puyvelde Aalst- doelman Martin Van Hoelen kon verslaan. Bij F.C. Aalst stond Van Hoelen dan maar weer in de goal, hetgeen de zoveelste kee perswissel betekende voor de rode lantaarn. Van Hoelen op halve kracht is evenwel nog altijd een der besten waard, want even later stopte hij een gevaarlijke poging af van thuisspeler Marnix Van Couter, die best mocht gezien worden. De fiere leiders konden toch evenwel de moedige bezoe kers niet domineren, meer zelfs, het waren de mannen van de Square die langs Jantje Van den Berghe in de 37* minuut nog een grote mogelijkheid kregen, maar de lobbal viel op de dwarsligger terwijl op slag van rust de sportie ve patron Jef Cornelis uithaalde, met een van zijn bekende loeiers, maar de thuisdoelman redde het schot dat in de voeten kwam van Jantje Van de Weghe, die hernam maar over het lege doel knalde. Dit alles geeft toch aan dat F.C. Aalst duidelijk beneden zijn waar de staat geklasseerd, daar onder aan in het licht van die rode lan- Ook na de rust beet de Aalsterse ploeg nog flink van zich af. Rapi de had wel langs Davy De Smet op aangeven van Erik Van Dam me en langs Marnix Van Cauter op aangeven van de ingevallen Van Akkoleyen, voor 3-1 weten te zorgen, maar op een counter wist Eddy De Boeck met nog een kwartier te spelen, F.C. Aalst toch weer aan het aansluitings- doelpunt te helpen, nadat Janne- ke Van den Berghe voor de voor bereiding had getekend. Het was pas in de slotfase dat Rapide Lebbeke de balans kon doen overslaan naar de thuiskant, toen uitblinker Davy De Smet nu met een persoonlijk nummertje Van Hoelen wist te verrassen, waarna Geert Carlier in de 85' min. de risico-nemende Aalsterse defensie nog eens kon ontmante len en de 5-2 eindstand op het bord wist te prikken. Veel belang had dit allemaal niet meer, want de thuiszege stond reeds enkele minuten vast. Toch was men vol lof voor de bezoekende ploeg, die onterecht op de laatste plaats staat. Bij Aalst daarentegen was men het unaniem eens dat Rapide de beste ploeg was die men be- kampt had tijdens deze competi tie. Toch deed Cornelis de wed denschap voor een rondje in de Square, dat zijn ploeg van deze laatste plaats zeker weg komt. Waarvan hier akte... neer Baardegem deze scheve si tuatie volledig recht wist te trek ken op Wichelse bodem. Bij een slecht uitverdedigen van de thuis ploeg zou De Ridder in de 64' min. dan opnieuw een aansluitend doelpunt weten te scoren terwijl een nieuw foutje achteraan bij Wichelen ditmaal van Van Kalen- berghe De Meersman toeliet om de gelijkmaker te netten. 3-3 na 76 minuten. Baardegem dat nu niet meer te stuiten leek, bleef het thuisdoel belegeren langs De Meersman en De Ridder, maar de afstraffing bleef voor de plaatselijke ploeg alsnog uit. Daelman en Eddy De Winter werden nog ingehaald ten nadele van Geert De Winter en Verheyen, en dat bleek achteraf een goede zet te zijn, want zo kon Wichelen een beetje uit de om knelling geraken, zodat in de 85' min. Fruythof andermaal kon sco ren op een voorzet van Poppe terwijl twee minuten voor tijd Poppe kon zorgen voor de 5-3 nadat nu Fruythof voor de assis tentie had gezorgd in deze aange name en genietbare partij die als nog een goed einde kreeg voor Wichelen, na een spannend slot. Schoonaarde-Rac. Boonwijk*- 0-1 Eindelijk nog eens een zege voor Racing Boonwijk. Dat was inmid dels al tien wedstrijden geleden toen men won tegen Schroevers Moorsel met 4-0. Nu liep de score wel niet zo hoog op maar dat kan ook moeilijk anders, want het was nogal een rommelige bedoening, deze wedstrijd tussen beide ploe gen. Bij Schoonaarde werden heel wat jeugdige elementen opgesteld en dat verklaart waarschijnlijk al evenwel gevaar te scheppen voor het Boonwijk doel. Het was trou wens de Wijk-ploeg die langs Mare Vercammen (Mossel) nog eens op de paal kon knallen, ter wijl thuisdoelman Roelandt ook pogingen van De Wandel en Christiaens onschadelijk moest maken om verder onheil te voor komen. In de slotfase miste Patrick Die- rickx van de thuisploeg dan nog een enorme mogelijkheid om als nog de gelijkmaker te netten, doch hij miste de aangeboden kans, zodat Boonwijk verdiend de beide punten mocht op zak steken na deze sportieve partij. Sparta Appels-Herdersem 2-2 Bij de plaatselijke ploeg vertrok men ietwat gehandikapt aan deze wedstrijd, want doelman Laenens had zich tijdens de weektraining zo ernstig aan de pink gekwetst dat deze achteraf in het gips werd gestoken. Zo kwam dan Van den Houwe onder de lat bij Sparta, dat in de 20* min. toch op voor sprong kon komen wanneer Dirk Raes na een geharrewar plots on verwacht uithaalde met een om haal die tot zijn eigen verbazing in het bezoekende doel belandde. Lang duurde de euforie van Raes en Appels evenwel niet, want nog in dezelfde minuut zou Herder sem nog langszij weten te komen toen Dirk Veldeman gewoon vrije baan werd gelaten en zo mocht doorgaan tot hij doelman Van den Houwe kon verslaan. 1-1. En even later werd het zelfs nog een zwaar dere opdoffer voor het zo goed gestartte Appels wanneer Dirk Machen in al dan niet buitenspel- Berlare-Opstal 4-0. De Berlarenaar De Cock wint dit duel en scoort (vh). van Frans Francois dat tegen de paal eindigde niet te na gespro ken, werd het zo een flauwe be doening in de tweede helft die de supporters niet veel meer kon brengen. Terjoden-Oudegem 2-2 Beide teams namen elk één helft voor hun rekening in deze geniet bare partij. Tijdens de eerste helft was het S.K. Terjoden dat de plak zwaaide tegenover Oudegem dat zelfs reeds in de eerste minuut al goed weg kwam, toen achtereen volgens Rudy Troch, Gino De Kerpel en J.C. Kerstjens een wen kende kans misten. Na 20 minuten spel was het evenwel dan toch zover. Gino De Kerpel kon na voorbereidend werk van Kerst jens, raak treffen. Vijf minuten later wezen de bord jes dan al 2-0 aan wanneer nog maar eens J.C. Kerstjens nu Dirk Van Rijckegem in ideale scorings- positie had gebracht. Oudegem, dat tijdens deze aan loop weinig kon terugdoen tegen deze ontketende thuisploeg, ont snapte dan even later nog eens aan een derde doelpunt toen ref. Redant een flagrant penalty-geval op Rudy Troch onbestraft het. Zo werd het evenwel geen 3-0 en kon Oudegem na de rust stilaan maar zeker het initiatief van de zich terugtrekkende thuisploeg over nemen. In de 55' min. kon een thuisverdediger dan ook niets an ders meer doen dan de bal met de hand uit het doelvlak houden. De terechte strafschop werd door Van Uytfanghe feilloos omgezet, zodat de Dendermondenaars te rug in de wedstrijd kwamen. He lemaal terug in de match was Oudegem toen een kwartier voor tijd op een hoekschop, thuisspeler Hendrickx Dino bij het ontzetten in eigen doel knalde zodat de gelijke 2-2 stand op het bord ver scheen. Meteen ook de eindstand want hoe hard de thuisploeg na dien nog werkte, het slaagde er niet meer in om de bezoekende defensie te ontregelen ook al was de laatste kans uit de wedstrijd voor Rudy Troch van de thuis ploeg. Schroevers Moorsel-WeUe 0-2 Wedstrijd om snel te vergeten was de bevinding van beide ploegen na afloop van deze ondermaatse wedstrijd. Het terrein dat weinig combinaties toeliet, zal natuurlijk ook wel voor een groot deel schuld gehad hebben aan het min dere vertoon. Welle kon in de eerste helft langs Hertfeld en De Wolf wel voor enig gevaar zorgen, maar wanneer de bal dan uitein delijk toch in het doel dreigde te belanden stond de paal in de weg. De ploeg van thuisvoorzitter René Vinck daarentegen, kon de betere prestaties van voorgaande weken niet in herhaling brengen, zodat het maar al te blij was dat de blanco stand aan de rust nog op het bord stond. Na de rust dan een eigenaardige situatie toen Moorsel meer in de wedstrijd kwam door met hoge verre trappen het middenveld overslaand zo vlug voor Welle doelman Erik Goossens te ver schijnen, terwijl het de bezoeken de ploeg was die de doelpunten scoorde. In de 78' minuut was verdediger Hugo De Nil mee op gerukt en kon uiteindelijk voor de 0-1 zorgen. Erwin Guns zou dan even later nog een ideale kans laten liggen voor de gelijkmaker, maar in de slotminuut stelde Bart Meert ie dereen in het bezoekende kamp gerust met de 0-2 eindstand op het bord te brengen, in deze onder maatse wedstrijd die beide clubs zo vlug mogelijk wensen te ver geten. Mare Stevdinck Volleybaloverzicht dames Eerste landelijke PARDAF KRUIBEKE SCHELLE 5-15,10-15,15-9,10-15 zodat Schelle de set en de wed strijd won. ASTERIX KIELDRECHT 3 REKKEM 0 Pardaf zonder de gekwetste Leen Schoenaerts leed een verrassende 17"'5, 15-0 nederlaag. De thuisploeg begon Bij Kieldrecht ontbreekt nog zwak aan de wedstrijd en ze bo- steeds Boniewska op het appél? den weinig tegenstand zodat de Daarbij ontbraken nu ook nog gasten een gemakkelijke deelzege Verbruggen en Eliaers. Asterix behaalden. belust op wraak voor de opgelo- In de tweede set was Geerts bij de pen nederlaag van vorige week, pinken zodat de weerstand al iets heeft nu op klinkende wijze re- meer was. Doch waren de bezoek- vanche genomen. De Asterix- sters het betere team. Tijdens de P'oeg draaide op volle toeren. Er derde set kon Schelle tot 2-6 uitlo- stond geen maat op. In de tweede pen Gelukkig herpakten de Ke- set lag duidelijk het beslissende gel en Geerts zich. Onder hun ogenblik van de partij De gasten impuls kwam Kruibeke opnieuw kwamen met enkele schitterende in de wedstrijd. Kruibeke was nu aanvallen op voorsprong. Ze kre- gelanceerd. In de vierde set gin- gen zelfs enkele setballen in han gen ze op hun elan door. Op zoek den Kieldrecht kwam steeds dich- naar de setzege bouwde Pardaf terbij en ze wonnen uiteindelijk een voorsprong uit. In het zicht nog de set. In de derde set was de I van de meet viel Pardaf echter stil. veer duidelijk gebroken bij de gasten en een koUektieve grens- ploeg die verbluffend uitpakte ging aan de haal met de set met 15-0 cijfers. STEKENE 0 TORNHOUT 3 12-15, 10-15, 0-15 Stekene heeft twee heel verdien stelijke sets gespeeld tegen een homogeen en sterk Torhout. In do eerste set kon Stekene gelijke tred houden, maar de meisjes moesten slechts in de slotfase het hoofd buigen. Tijdens de tweede set kon Stekene onder impuls van Jenny De Puysseleer zo maar eventjes tot 64) uitlopen. Bij de gasten achtte men het welletjes. Met technisch zeer hoogstaand volley bal kwam het dichter en terug. In minder dan geen tijd zette Tor hout de vernietigende 0-15 cijfers op het bord in de derde set, tegen een nochtans verdienstelijk spe lende 'huisploeg. VARGA BOEDAPEST 1 VC TEMSE 3 15-17,4-15,15-12,6-15 Temse was naar de Hongaarse hoofdstad afgereisd met het doel de derde ronde van de konfederale beker te halen. Om dat tc bereiken moesten ze na de 3-1 zege in de heenwedstrijd te Boedapest twee sets pakken. Na veertig minuten spanning voor Temse was de zaak bekeken. De gastvrouwen hadden nochtans de beste start genomen en ze waren tot 5-0 uitgelopen. Temse toch met de licht geblesseerde Flébus tussen de lijnen begon goed te draaien (5-5). Nadat de thuisploeg tot 9-5 uitgelopen was, had Nadia Van Den Branden het juiste ritme te pakken. Met spijtende opslagen boog ze de achterstand om in een 9-12 voorsprong Het matig opgekomen publiek stuwde de ploeg naar een 15-14 stand. Maar Jo Kayaerts. de beste speelster op het terrein, kwam met haar klasse en ervaring op de proppen en ze skoorde de verlossende punten. De thuisploeg was zichtbaar aangeslagen. De tweede set werd dan ook een echte walk-over Meteen was de kwalificatie binnen en trainer-coach Hugo Huybrechts wilde iedereen in de vreugde laten delen. Hij verving het duo Rogiers-Flébus door De Coenen Govaerts Met de kwalificatie ebde de koncentratie ietwat weg en de Hongaarse meisjes maakten hiervan gebruik om de eer alsnog te redden Tijdens de vierde set was de koncentratie terug en Temse maakte vlug de rekening van ccn nog weinig gemotiveerde Hongaarse ploeg. Met deze zege zorgde Temse voor een uniek wapenfeit, door als eerste Belgische ploeg een Oost- Europees team uit de Europabeker te wippen.

De Voorpost | 1988 | | pagina 22