reikt sportprijzen uit Titel-play-offs vergeten Robuco Buggenhout bevestigt Overwinning die op tijd komt Gemakkelijk Nederlaag! Bittere nasmaak HC Lokeren tegen Ap. Kortrijk Knap resultaat Sterke eerste helft EV Aalst met De Troch in het doel Kerstsportkamp te Kruibeke 30 - 16.12.1988 - De Voorpost HANDBAL 4e afdeling Desselgem Robuco Buggeuhout 18-18 Met een gelijkspel tegen leider Desselgem bevestigt Robuco de goede indruk die zij een week vroeger lieten in hun wedstrijd tegen Olse Merksem. Met het we- deroptreden van J. Brouillard lijkt het vertrouwen opnieuw in de ploeg gekomen te zijn zodat Ro buco zeker niet aan kapituleren denkt. Ook de eventuele titelam- bities blijven smeulen nu de wed strijd tegen leper dient herspeeld en er ook nog een klacht «hangen de» is betreffende de terreinafme tingen in Brugge. Maar wat min stens even belangrijk is is het feit dat Buggenhout eindelijk het ni veau benaderd waartoe zij in staat mogen geacht worden. Ook in Desselgem speelde de ploeg col lectief sterk en het taktisch steek spel tussen beide ploegen eindigde onbeslist. In elk geval Trienpont haalde succes met zijn ver vooruit geschoven verdedigingsgordel tot zijn opponent een tegenzet vond en de lat opnieuw gelijk werd gelegd. Robuco vertrok sterk en na amper 2' spelen wees het score bord 0-2 aan. Tot zowat de 20" minuut kon Robuco de sterke Desselgemse schutters uit de wed strijd houden (4-5) maar een pe riode numerieke minderheid maakte dat Desselgem een kleine kloof sloeg (7-5) die aan de rust gedicht werd tot 9-8. Ook in de tweede helft ging het taktisch steekspel verder. Robuco ging naar 9-10 maar leek daarna toch definitief te moeten afhaken (14- 11 na 46'). Maar deze maal begaf de ploeg van trainer Trienpont niet en met een licht gewijzigde opstelling werd er orde op zaken gesteld. Het werd 17-16 minder dan 3' voor het einde en met 18-16 leek het pleit toch verloren voor Robuco. Maar een ingeoefend manoeuver leidde naar een 7-m worp en een ultieme pressing met ook doelman Mannaert in het doelgebied liet Hertsens toe op de valreep gelijk te stellen. Een ge lijkspel moet beide ploegen kun nen bevredigen na een wedstrijd waarin de doelmannen de absolu te uitblinkers waren. Heren le Nationale Avanti Buggenhout - H.C. Herstal 19-22 valsspel van de tegenstander en na 40' leidde Herstal met 11-17. Een eventuele terug- Na de nederlaag tegen H.C. regelmatig uitstekend «blok- keer was uitgesloten want Herstal mag Avanti nu wel werk» verrichte voor Orlows- aanvallend raakte Avanti niet ki en Van Mol die daardoor door de «prikkeldraad» ver- de schade konden beperken, dediging van Herstal en Meteen kon Buggenhout een Moens, ingekomen voor dikke twintig minuten aan- vinck, kon zijn kunde om de klampen en vooral scoren via tegenaanval te lanceren niet telt zes punten achterstand op vrijworpen van Orlowski en uitnutten omdat de Avanti- Herstal dat die vijfde plaats, Van Mol. Met drie vrijwor- spitsen, vermoeid, nooit snel definitief de ambitie om deel te nemen aan de titel-play- offs opbergen. Buggenhout is nu teruggezakt tot de zesde plaats in de rangschikking e Handbal. De kadettenploeg van H.C. Lokeren (polo). ge- E.V. Aalst - Charleroi 27-19 dan ging een vlot spelende thuis- Mertens, J. Van Malderen 3, W ploeg naar 9-5 na 20'. De Aalster- Bomon 5, De Ketelbutter 2, R. se verdediging speelde opvallend Bayens, B. Arijs 3, Van Nuffel 4, werd bestendig overklast in oplettend en als Arijs nog drie- Van der Borght 9, Steemans 1, D. sneiheid van uitvoering en dit de rustjelde Baeyens fi kwam best tot uiting in de pdoelpunten leidde Avanti genoeg konden uitbreken, met 3-2 na 7' en na 13' ston- Tien minuten voor het einde den de ploegen steeds gelijk jeidde Herstal steeds met zes als Van Mol - sterke eerste doelpunten voorsprong (14- helft- opnieuw scoorde op 20) en de late treffers van vrijworp (5-5). El Hafi en Me- Megos en Orlowski konden gos verdwenen dan naar de amper de bittere pil ver- bank met 2'-straffen en Vinck gulden, moest uitpakken om Herstal Avanti Buggenhout: Vinck, in te tomen. Toch raakten de Moens, Maes 1, Marblie 1, Walen 5-7 voor maar nog één- Orlowski 9, Vlassenroot, Me maal kon Avanti met prachti- gOS 3, Jaichi 1, Van Mol 4, De ge treffers van Van Mol nog Brouwer, aansluiten (7-7 na 22'). Maai Reserven: Avanti Buggenhout naar het einde van de eerste h.C. Herstal 10-16 helft toe gebeurde het onver Leidde Avanti nog met 8-7 mijdelijke. Het snellere er aan de rust, in het tweede collectief sterkere Hersta wedstrijdgedeelte kwamen zij hun omgeving kwam. Avanti rukte zich definitief los zodai er nog nauwelijks aan te pas. die recht geeft op deelname op de titel-play-offs, wel tot het seizoeneinde zal bewaren. Meteen wordt Avanti veroor deeld om deel te nemen aan de degradatie-play-offs en zonder onheilsprofeet te wil len zijn het wordt opletten geblazen. Als de trainingsar- beid bij Avanti op hetzelfde laag pitje blijft branden als nu het geval is, zien wij de toe komst voor Avanti donker in. In elk geval, zaterdag toonde Herstal zich atletisch sterker dan de thuisploeg. De Walen leken wel een stel bijen rond honingpot als de bal in Buggenhoutse defensie DAMESHANDBAL Dameshandbal le afdeling Overpdt- Nopri Lebbeke: 12-21 Ondanks dat Nopri Lebbeke het zondag moest runnen zonder het basistrio Van Damme, De Rijcke, Hermans werd het een gemakke lijke zege tegen hekkensluiter Overpelt. Met M. De Backer dan maar als veldspeelster startte Nopri nochtans voortreffelijk en leidde na 6' al met 1-3. Even leek het toch moeilijk te zullen worden want Nopri ondervond nogal wat moeilijkheden met een ongewone bal waardoor er abnormaal bal verlies werd geleden wat Overpelt toeliet met 5-4 te gaan leiden na 16'. Een opportunistische Van Boxelaer op de pivotplaats zorgde echter voor de kentering en eens de aanpassingsperiode achter de rug, leidde Nopri met 6-9 aan de rust. In de tweede helft liet Leb beke zich dan niet meer verrassen en langs Anné en Van Handenho- ve werd het 7-11 na 40'. Nu waren de bezoekers voorgoed gelan ceerd zodat Overpelt er nog nau welijks aan te pas kwam. Het werd 9-15 10' voor het einde en met nog drie treffers van De Croock tijdens de slotfaze werd het een ruime 12-21 zege voor de ploeg van trainer-coach Van Ransbeeck. Dat volgende zondag in Neerpeh Van Damme er zeker niet bij zal zijn werpt wel een schaduw op de kansen van Nopri. Nopri Lebbeke: Van Langenhove, De Backer, Bleyaert 3, Terroir 2, Van Handenhove 4, Anné 2, De Croock 4, Segers 2, Van Boxelaer 4- EVA Met een knappe prestatie tegen oplettend Charleroi boekte E.V. Aalst een maal scoorde zege die op tijd komt. Meteen Eendracht een 14-7 voorsprong na Reserven: E.V. Aalst wip" Eendracht over Charleroi en de 30 eerste minuten. In de twee- 15-14 bestêndie op een hoopje werd Ransart in de rangschikking en dit de helft trachtte Charleroi het Een sterk spelende thuisploeg gespeeld Aanvallend kon de betekent een hele verademing Aalsterse spelpatroon te ontrege- leidde aan de rust met 10-6. Doel- fhuiSpioee enkel in de eerste voor de Aalsterse supporters die len door afwisselend een bewaker man E. Van Malderen speelde helft wedijveren met hun hun ploeg al in een hardnekkig te plaatsen bij W. Bomon en D. ook in de 2* helft opvallend sterk teeenstander omdat A. Maes degradatiedebat zagen gemengd. Baeyens maar Aalst liet zich niet en met Van Goethem regelmatig Tegen Charleroi toonde Aalst zich van de kook brengen. Via 16-9 na scorend uit de tweede lijn werd collectief de betere ploeg en met 35' telde Eendracht een maximum het via 18-12 5' voor het einde een Van Nuffel op de plaats van spel- voorsprong na 43' (21-11) maar ruime 19-14 zege voor het routine verdeler werd de onbeschikbaar- daarna zorgde de mandekking rijke Aalst, heid van M. Bayens zeer goed toch voor enige moeilijkheden zo- E.V. Aalst: E Van Malderen, J. opgevangen. Als de voorzichtig dat Charleroi de schade kon be- Mertens, T. Wellekens, G. Van wederoptredende D Bayens nu perken. Een wilskrachtig spelend Malderen 6. Bosman, R. Arijs 1, nog naar zijn normaal niveau kan Eendracht kwam echter nooit in Steeman 2, E. Van Goethem 5, de eerste helft afgesloter Troosteloos ging het naar 10- werd met een 9-12 stand. Ir 16 nederlaag, de tweede helft schakelde Avanti Buggenhout: Moens, Avanti over naar een 6-0 ver Vinck, Haddad, De Brouwer dediging maar het was al bo 6, Van Be veren. Vereecken, ter aan de galg. De Buggen- Ottoy, W. Vinck 2, Megos 1, houtse defensie slaagde er Moonen 1. niet in snel genoeg te reage ren op het wervelende aan- Olse Merksem 2 H.B.C. Dendermonde 18-16 beter worden voor Eendracht. De 27-19 cijfers werden zij beloond Nieuwenborgh 2, Steenhout. 10 eerste wedstrijdminuten bleef voor hun knappe prestatie EVA Charleroi aanklampen (4-4) maar E.V. Aalst: Van Pottelberghe, N.iliniialc achterstand geplaatst vooraleer zij nog iets konden terugdoen. Wij menen dat de zaterdag weerhou den trainer-coach Buelens op de eerstvolgende training een hartig Beker van België l/16e finales Het komende weekeinde worden de 1/16 finales gespeeld in het kader van de Beker van België. Nog vier streekklubs maken deel uit van het steeds «smaller» wordende «peleton» en wij zijn benieuwd wie van hen kan doorstoten naar de 1/8* finales. Lijkt Avanti Buggenhout, op verplaatsing naar reeksgenoot Hout halen, de meeste kansen te hebben, de werkelijkheid zou wel eens heel anders kunnen zijn. Avanti is inderdaad Avanti niet meer en de wedstrijd in Houthalen zou wel eens richtinggevend kunnen zijn voor het verloop degradatie play-offs waaraan Buggenhout nu wel zal deelnemen. Wij geloven inderdaad niet dat een van beide ploegen in deze Bekerwedstrijd kaarten achter de hand zal houden in het vooruitzicht van de play-offs in april/mei 1989. H.C. Lokeren en H.K. Waasmunster, twee ploegen uit 3' afdeling, krijgen «hoger» spelende klubs voorgeschoteld. H.K. Waasmun ster krijgt Heusden op bezoek, een ploeg die in 2* nationale speelt. Wellicht behield H.K.W. een kleine kans als het over al zijn effectieven kon beschikken maar zondag moeten zij het terrein op zonder De Vlieger en Sanders. Meteen een bijna onmogelijke opdracht voor Roels en C° maar men weet nooit.. De topper wordt naar ons gevoel gespeeld in Lokeren. De Waaslanders krijgen 1* nationaler Kortrijk op bezoek, starten met een voorgift van 5 doelpunten en Van Vaerenbergh en C° willen er echt iets goed van maken. Of zij Kortrijk op afstand kunnen houden blijft een open vraag maar dat Lokeren tot het uiterste zal gaan staat vast. Bij de dames wordt de wedstrijd Neerpelt - Nopri Lebbeke een dubbeltje op zijn kant. Zopas won Nopri van Neerpelt in de kompetitie maar of dit richtinggevend is voor deze Bekerwedstrijd betwijfelen wij. Het zou in Limburg wel eens de vorm van het ogenblik kunnen zijn die de doorslag geeft. Het programma Zat. 17.12 te 15 uur: Houthalen - Avanti Buggenhout Zond. 18.12 te 19.30 uur: Lokeren (+5) - Ap. Kortrijk Zond. 18.12 te 14.30 uur: Waasmunster (+3) - Heusden Dames Zond 18.12 te 15 uur: Neerpelt - Nopri Lebbeke Op 7/8 januari wordt de 1/8* finale betwist tussen 8 Vlaamse ploegen en 8 Waalse ploegen. En nu maar hopen dat onze streekploegen er ook dan nog bij zijn. EVA Merksem nog echt te gaan bedrei gen. Het werd 16-14 10' voor het einde en een ontgoochelend Den- opklimmen kan het alleen nog de problemen en met duidelijke De Gendt 2. D Baeyens 2, Van j^a de knappe prestaties van de afslachten. Het werd 3-4 na 10' en dermonde werd zelfs op een 18-14 l—.—u. ra- - -«ra■- -« - - komt „dcI. |altr klKg H B.C. bM bcpwld -■ laag tegen het toch niet zo sterke moeilijk. Via 6-6 na 21 ging Merk- Olse Merksem 2 enigszins verras- sem leiden met 8-6 en met een 9-8 send over. Wellicht was H.B.C. ruststand zat Dendermonde dui- met iets teveel aan zelfvertrouwen delijk in de problemen. Onmid- afgereisd maar zoals het dikwijls dellijk na de rust leek het erop dat woordje zal spreken met zijn gaat krijgt men dan het deksel op Irapens en C orde op zaken zou- spelers. n de neus Het werdstrijdbegin leek den stellen. Dendermonde ging in H.B.C. Dendermonde: Coppens. erop te wijzen dat H.B.C. zijn een ruk naar 9-11 (36* minuut) Claessens. Merckx 1, Van Geel, eigen mogelijkheden niet had maar opnieuw viel het stil bij de Van Steen 1, Van Renterghem, overschat. Het werd 1-3 na 7' Denderzonen. Via 11-11 na 40' Grijp 1, Bouteille 3, Impcns2, De LL1 ,n tweede helft kreeg Lebbeke het Ajaxdedasom. maar kort daarna bleek dat Merk- werd het 14-12 na 46'en vanaf dan Smedt 1. Wesemael 7. S.L. Huy Ajax Lebbeke 21-19 dan moeilijk. Huy kreeg heel wat Ajax Lebbeke:De Bruyn, Van sem zich zo maar niet zou laten slaagde H.B.C. er met meer in eva 7-m worpen toegewezen en het Bosbeke, De Proft, Van Rans- ti i was de thuisploeg die kon gaan beeck 5, Luypaert 2, Van Biesen, Ajax leed tegen Huy zijn tweede jejden al omdat Ajax nogal De Ridder 2, De Man 5, Verlin- at kompetitienederlaag en wordt wat kansen verkwanselde. Via 12- den 2, Christiaens 2, Agneessens, IHIOQCRVI1111 QfuV meteeD aan de leiding bijgehaald n werd het 16-15 na driekwart Vlassenroot 1 VV O(1911IUIIOICI door Montegnée. Een nederlaag wed,tn]d maat toch leek Air» in Reserren: Huy Ajar Lebbeke 15- met een brttere nasmaak meldde suat ordc op gafen te kunnen 1! stellen. De afwezigheid van de officiële Een autoritaire doelman De scheidsrechters zorgde voor de Bruyn stimuleerde zijn ploeg en eerste kompetitienederlaag van de 10'voor het einde was het Lebbe- Ajax beloften. Een 7-11 voor- Zaterdag reikt de sportraad van Waasmunster aan een aantal verdienstelyke sporters ke dat leidde met 16-17. Als Ag- sprong aan de rust werd hen afge- en sportclubs de sportpr\jzen 1988 uit. Dat zal gebeuren tijdens een akademische neessen dan gediskwalificeerd nomen tijdens een rumoerige zitting in de feestzaal Hoogendonck waar op dat moment een sportbeurs loopt. Aan werd stokte het opnieuw bij Leb- tweede helft. die beurs nemen 14 verenigingen deel. Het z^jn Kabuto, Durmeruiters, Schoolspor- m.n nv„m99, V9n 20(131U" voor het einde 19" Lebbeke: Van B°sb«ke' traad GLS, Handbalclub Waasmunster, Volleybalclub Rumbac, FC Sportief, Falo's, beThl S 19 op L" "/""Tc a To Paddock Jumping, WS Sombcke, Wasocub, TTC Dynamica, Promosport. Vlabus, de "fcïSSLX- sPocton.au'aaUe en de sportraad. Men kan deze beurs gaan bekijken vanaf 14.00 uur, men ons uit Ajax-kringen, niet alleen omdat men af te rekenen kreeg met een home-getinte arbi trage maar ook omdat men er niet «uithaalde» wat «erin» zat. Hier mee bedoelde men dat Ajax een resem open kansen miste, rond en op het terrein paniekerig ging rea- berg tegenslagen. Ook het feit dat verschillende spelers er grieperig bijliepen maakte het voor Ajax niet gemakkelijk maar dit alles versterkt meteen de overtuiging bij Ajax dat in normale omstan digheden ook deze tegenstander «te pakken» is. In de eerste helft, met F. De Ridder vrijwel besten dig op de bank, speelde Lebbeke nochtans vrij overtuigend. Ajax leidde zowat de volle 30' maar een echte kloof slagen lukte niet om dat Huy nogal eens kon profiteren van misverstanden bij Ajax. Via 2-3 werd het 5-7 na een kwartier en een 67 voorsprong verloor Ajax nog voor de rust door enkele onbegrijpelijke beslissingen van de wedstrijdleiding zodat de eer ste helft afgesloten werd met een 9-9 score. In het begin van de 7-m worp van Huy en dan een treffer in de laatste seconden deed 4, Moens. en zondag vanaf 10.00 uur. 3" afdeling Maasmechelen - H.K. Waasmunster 2-21 Tijdens de beurs worden een semi-prof kontrakt Sombeke en aktief schut- er ook meerdere sporten aangeboden bij Racing ter. Alfons Hofman is een gedemonstreerd. Zo is er Mechelen. Paul Van He- wandelaar in hart en nie- zaterdag om 15.00 uur een cke behaalde in het Oost- ren en stapt als 66-jarige monsterschieting door het vlaams kampioenschap nog graag in de bergen. Waasmunsters verbond, voor brandweermannen Martin Poppe is bekend om 16.00 uur een zelfver- een derde plaats als wiel- ft. de cerate helft overrompeld dedigingsdemoustratie renner. Hij is Oostvlaams als ex-bokser en als een van de promotoren van de bokssport in Waasmuns- IHb llt-lll UrUliUlllUVIU w u- door een aanvallend bijzonder door Kabuto en zondag kampioen meervoudige sterk spelend H.K W. Borgers en om 14.30 u ur een volley- sporten: 200 meter spur- ter. Hij is tevens de bezie Roels scoorden elk vijfmaal in die baldemonstratie door de ten, 3,5 km veldlopen, ko- Ier van de supportersclub Anderlecht - Brabo Denderbelle 21-26 2e afdeling Na de verrassende nederlaag te gen leper een week vroeger heeft Brabo een revanche op zichzelf genomen door in Anderlecht op een overtuigende wijze te gaan winnen. Brabo speelde vooral in de eerste helft zeer overtuigend. Na 10' leidde Denderbelle reeds w met 2-6 en meteen blijkt duidelijk sultaat betekent, dat de Brabo verdediging aan een sterke prestatie bezig was. Aan vallend zorgden P. Vermeir en M. Hendrickx voor het leeuwenaan deel van de Brabo-treffers en als de eerste 30' rond waren leidde Brabo met voor zichzelf spelende beel 2, P. De Smedt. 8-14 cijfers. Onmiddellijk na de Would-be kampioen Maasmeche- eerste helft en H.K.W. werkte in Rumbac-jeugd in de sport- gelstoten, 1 km tijdrijden, len is tegen het jeugdige H.K. die eerste 30'af aan een bijzonder hal A. Om 15.00 uur laat 18 km veldrijden en 50 m Waasmunster, ecjeler de gekwet- hoo§ percentage. In verdediging Dynamica zien hoe zwemmen. Hij werd kam- ste De Vlieger, door het oog van werden echter enkele jeugdzon- .fiti n:oen b;dc 40-iarieen de naald gekropen. De Limbur- den begaan waardoor de thuis- aantrekkelijk tafeltennis pioen bij de 4U jangen. gers, met Meevis en als tweede pi0eg de schade tot 13-15 kon kan zijn en om 16.00 uur Wim Van Hese tenslotte, Nederlander de doelman, werden bepalen aan de rust. Rustig spe- pakt Kabuto opnieuw uit is lid van de I urnkring lend in aanval leidde H.K.W. met met een uurtje zelfverde- Kerels en werd als 17-jari- i-3 na 4'en via 4-6 na 10'werd het diging. Deze laatste mani- ge kampioen van het 7-11 10' voor de rust. Enkele fla- festaties hebben plaats in Waasland en van Oost- tersvan de scheidsrechters onder- de feestzaal Op het pro- Vlaanderen. Op het toe- braken ongewild het H.K.W. of- gramma staat ook een stel paard met bogen werd fensief en meieen kon de thuis- ®ande|toch[ die door hij Belgisch kampioen, rusl dreef P. Vermeir de Brabo ploeg hiervan profileren om nog y' 1 voorsprong 00 tol 8-15 maar plots voor de rust le naderen lot op 2 word' gdOTgani- Voor de prijs van spon ging^et Bralw raderwerk niet doelpunten (13-15). Maa, ook'in seerd en waarvoor men verd|ens.e komen 6 kandi- Sem zo gesmeerd lopen. Andet- de 2-helft bleef H.K.W. nog een vanaf 8.00 uur kan ver- daten in aanmerking Re- lecht naderde tot 12-15 na 40' tiental minuten baas. Borgers trekken. De inschrijvingen ne Cornu, Altons Hor- maar als coach De Proft orde op bleef scoren en na 42' leidde gebeuren in de sporthal B. man, Martin Poppe, Al- zaken stelde in de Brabo rangen Waasmunster steeds met 1618. Deze sportbeurs is gratis bert Puylaert, Leo Van ging het naar 1622 8' voor het De thuisploeg plaatste dan een toegankelijk en naar aan- Damme en Alois Vinckx. einde. Met een 21-26 eindresul- mannetje bij Roels en Borgers en iejdjng van de beurs werd Rene Cornu is de voorzit- taat boekt Brabo zijn vijfde over- vHe»er°wel develiik aan ^oor sportraadsekretaris ter van Durmezonen te winning uit tien wedstrijden wat van De Vlieger wel degelijk aan- r voor een pus gepromoveerde gevoeld Het werd 18-18 maat Rie Maes een infonnatie- ploeg beslist eert zeer degelijk te- toch begaf H.K.W. piet. Doelman bundel samengesteld, sultaat betekent. Van Renterghem hield zijn ploeg cr.. Brabo Denderbelle: D Uytter- in de wedstrijd, de ingekomen De De sportlaureaten sprot, D. Van Goethem, P. Ver- Gracvc stopte een 7-m worp en Zaterdagavond wordt dan R. De Smedt, Dirk Van met nog 9' te spelen leidde bekend gemaakt wie de rra.t 10.10 I D n« van FC Sparta. Albert Puylaert is al 33 jaar aktief bij WS Sombeke, waar hij waakt over de verschillen de ploegen. Hij is ook 15 jaar lid van de Wase Over eenkomst en 16 jaar lid van de Provinciale Studie kommissie van de voetbal bond. Leo Van Damme is al 5 jaar de onvermoeibare materiaalmeester van Handbalclub Waasmuns ter. Hij is medestichter van de jeugdploegen van HKW en bestuurslid van de club. Alois Vinck ten slotte, is de stichter en hui dige voorzitter van Heide- bloemschutters. liggende wip. Hij is 50 jaar schutter. EV AaJst- Robuco Buggenhout: 15-12 Aalst, zonder de gekwetste kee per Van den Borre kon zondag ook geen beroep doen op doublu re Van Malderen zodat veld speelster De Troch moest plaats nemen tussen lat en palen. Met een een kans voor Robuco dat echter zijn plannen doorkruist zag door de trefkracht van het duo C. Simal-Bleyweert die elk met vijf treffers Buggenhout de das omde den. Het was het voornoemde duo dat na 10' voor een 3-0 voorsprong had gezorgd maar L. Clauwaerts 'eageerde gepast voor Robuco dat aan de rust de achterstand had opgehaald Rust 7-7. In de tweede helft duurde het zowat 10' voor aleer Buggenhout nog eens kon scoren en hiervan maakte Een dracht gebruik om eerst met 9-7 te gaan leiden en na het derde kwar tier een 13-10 voorsprong te tel len. Meteen was de kous af voor Robuco dat in een 15-12 neder laag diende te berusten. EV Aalst: De Troch, C. Simal 5, Bleyweert 5, Cl. Simal, K. Van Malderen 1, Van Hemelrijck 4, De Schrijver, Laureys. Robuco Buggenhout: I. Calu- waerts, Bouwmeester 2, Weeckx 1, Cooreman, Bleyaert 1, L. Calu- waerts 5, De Freyne 3. EVA Provinciaal Merchtem-Brabo Denderbelle 2: 23-18 Goethem 3, E. Van Keer 3, Van H.K.W steeds met 19-20. J P. De sportlaureaten zijn. Ver- Der Jeught 1, Hendrickx 9, Tami- Bode bleef zijn ploeggoed organi- word, ooR de rijs V£m neau 1, Bosteels 2, Van Den A6 «ren maar nu faalde de afwer- ennrtvf rrlipnstp uitoe- king. Waasmunster raakte dan ae sportverdienste uitge EVA toch op de dool en in de slotfase reikt. kon Maasmechelen nog verras- Voor de sportlaureaat send uitlopen tot een 25-21 ein- 1988 komen 4 mannen in dresultaat. Eigenlijk een beetje aanmerking. Dat zijn Ed- onverdiend voor H.K.W. dat ech- jy Huysmans, Stefaan ter de ervaren hoekspclers van de Smet pau, Van Hecke en thuisploeg met kon stoppen maar wj y in Maasmechelen toch bewees tot r'™ ft ncsc' het kruim van 3* afdeling te Huysmans ts een Merchtem, de ploeg waar M. De Van Goethem maar de routine behoren. schutter en werd dit set- Proft speler is, nam het op tegen van Keppens en de schietkracht Reserven: Maasmechelen - H.K. zoen keizer van Sombeke, Denderbelle 2 waar diezelfde M. van De Block zorgden ervoor dat Waasmunster 1614 keizer van het Waasmun- De Proft trainer-coach is. Meteen de overwinning voor de thuisploeg Na een gelijkopgaande wedstrijd sters verbond, koning van een reden voor de Brabo 2 spelers nooit in het gedrang kwam. (rust 8-6) moest H.K.W. vrede Sombeke en koning bij de om zich eens dubbel te plooien. Brabo Denderbelle: Dan. Van nemen met een 1614 nederlaag. Zondagmorgenschutters Veel resultaat haalden de Brabo Goethem, A. De Lanoy, D. Uyt- In de tweede helft speelde «vete- pf_f® c doublures hiermee echter niet tersprot 3, Y. Goeman 6, D, Van raan» P. Dauwe zich in de kijker want aan de rust leidde Merchtem Goethem 4, P. De Smedt, R. Van samen met Berckmoes en Wil- Daller üie als jeugaspeier met 15-9. In het tweede wedstrijd- der Poten 2, P. De Smedt 1, R. laerts. Een gelijkspel behoorde aangesloten was btj rt gedeelte kwam cr dan toch wat Van Keer 1, Robbrecht, Van den zelfs tot de mogelijkheden maar Sparta, SK Beveren, Sint- meer evenwicht in de wedstrijd Abbeel 1, W. Meert. een 7-m worp cn een open kans Niklaas, Lokerse SV en met treffers van Y. Goeman en D. EVA kon H.K.W. niet valideren. EVA SV Bornem. Hij kreeg nu De gemeentelijke sportdienst van Kruibeke organiseert tijdens de kerstvakantie een sport- en spelkamp voor jongens en meisjes uit het lager onderwijs Dit heeft plaats van dinsdag 27 tot cn met vrijdag 30 december 1988 in de gemeentelijke sporthal «De Dulpop» te Bazel. De kinderen kunnen cr telkens terecht van 9 tot 12 u. en van 13 tot 15 u. Tijdens de middag kunnen ze blijven eten in het cafetaria De deelnemertjes worden onderverdeeld in drie groepen, waarin ze telkens de keuze hebben tussen judo en turnen in combinatie met omnisport. De leerlingen uit het eerste en tweede leerjaar kunnen daarbij nog knutselen, deze uit het derde en vierde leerjaar krijgen de gelegenheid om balsporten aan te leren, terwijl deze uit het vijfde en zesde leerjaar zich kunnen toeleggen op het volleybal. De inschrijvingsprijs bedraagt 700 fr. In ruil daarvoor mag men de verschillende accomodaties gebruiken, krijgt men vakkundige leiding en is men verzekerd. Om organisatorische redenen is het noodzakelijk in te schrijven vóór 20 december 1988. Dit kan alleen door overschrijving op het rekeningnummer van «Sport Spelenderwijs», Lange Gaanweg, Kruibeke: 068-2093140-04 Op het overschrijvingsformulier dient men steeds de naam, geboortedatum en de groepskeuze te vermelden Wie hierover nog meer inlichtingen wenst, kan terecht bij de gemeentelijke sportdienst in sporthal «De Dulpop», Lange Gaan- weg, Bazel, tel. 03/774.43.96 P.V.B.

De Voorpost | 1988 | | pagina 30