Nova, Kruibeke, Olympia, Mercator en Houtbriel herfstkampioen M.T.S.A.-Digest ZVC Temstar-nieuws K.W.B. A en de Meir Vlaams Sportverbond afdeling Waasland zij aan zij mmn mm 32 - 16.12.1988 - De Voorpost ZAALVOETBAL Temse Liga Zo de helft van de competitie is bereikt voor het merendeel der clubs. Enkel in de midweekcom petitie zijn nog wat achterblijvers maar die benen ten gepaste tijden wel bij. Na dit keerpunt in de competitie toch ook even stilstaan om een eerste balans op te maken. In de hoogste afdeling zien we zo een trio dat wellicht zal uitmaken wie er met de titel zal gaan lopen. Nova, Groene Wandeling I en Verhuizingen Hoskens zullen nog wel menig gevecht leveren om tegen als de Klokken komen uit te maken wie de uitverkorene is. Onderaan in deze reeks zullen H.S.V. Temse en Veile Rekrea- Zaalvoetbal. ZVC Temstar-Temse bekert verder (dw). Op vrijdag 23 december 1988 te 21 uur beleeft ZVC Temstar Temse, weer een zaalvoetbal-hoogdag, die dag ontvangt Temse immers Juventus Hasselt in het kader van de 1/4' finale in de Beker van België. De trouwe supporters en aanhan gers van ZVC Temstart zullen zich nog zeker de steunt herinne ren twee seizoen terug 'oen zij uitkwamen in de 1/2 finale tegen Juventus Hasselt. ZVC Temstar, toen nog een un derdog in het damesvoetbal, wipte Juventus toen uit de beker. Het verleden Op zondag 27 maart 1987 vertrok ZVC Temstar met volle moed naar Juventus, na Etterbeek en Jette te hebben gewipt. Het werd voor ZVC Temstar toen de groot ste nederlaag van het seizoen. Na 5' spel was de stand 3-0, vooral Ferraguzzi (een Italiaanse interna- tionaa) imoneerde, bij het einde van de wedstrijd was de stand opgelopen tot 6-0. Iedereen was er toen van overtuigd dat de thuis wedstrijd in Tielrode slechts een formaliteit zou worden. Speelsters en trainer bleven echter in de zaak geloven. Op 17 april 1988 was het dan zover. Temstar ontving Ju ventus in eigen zaak. 150 toe schouwers ware toen getuige van een ongeloofelijke wedstrijd. Men kreeg juist het omgekeerde van de wedstrijd in Hasselt. ZVC Temstar stond aan de rust 3- 0 voor. na de rust werd het vlug 4- 0 en 5-0, waarna in de 5' voor tijd het zesde doelpunt werd ge scoord. Het kwam tot strafschop pen die door ZVC Temstar met 3- 1 werden gewonnen. Dit wat het verleden betreft. Juventus Hasselt dat met; Antoi nette Ubachs (in het doel). Mar leen De Corte, Antonella Vene- ziani, Daniela Specogna, Sabine Schreppers, Karine Valgaerts, Yo Castiglione en vooral Feriana Fer raguzzi op de speelsterslijst staat, kan zich gerust een topploeg in België noemen. De Corte, Valgaerts en Schrep pers zijn Belgische internationals, terwijl Ferraguzzi, Italiaanse in ternationaal op het veld, de grootste spealster is in het huidig damesvoetbal in België. Juventus Hasselt is vooral gevormd uit speelsters van Standaard Luik en Herk Sport, twee toonaangevende clubs uit het dames voetbal op het veld in Is" Nationale. Op de huidige ogenblik staat Ju ventus Hasselt samen met stadsge- Na de vlotte winst van Snas tegen Octopus en het verlies van O.C. Aalst op Edo, is leider Snas nu herfstkampioen in de 1' afdeling. Snas-Octopus was amper 1 min oud, toen de thuisploeg met een doelpunt van Borms J de leiding nam op het zeer slechte terrein Ten Rozen (wanneer gaat de stad Aalst eens iets doen aan wat eens het mooiste terrein was en tevens oudste van Ten Rozen). Niette genstaande werd nog een goede wedstrijd gespeeld De bal bleef in de modder steken. De Octopus doelman was totaal verrast zodat eerstgenoemde speler kon binnen duwen. De bezoekers waren nog niet voldoende hersteld van deze opdoffer of Geeroms D. plaatste een hoekschop rechtstreeks in doel: 2-0. Octopus kon maaf wei nig weerstand bieden en moest nog een 3' doelpunt inkasseren langs Coppens A. Op een normaal speelveld hadden de cijfers echter nog hoger kunnen liggen, dus hoeft niet gezegd dat Snas deze wedstrijd op verdiende wijze won en dan ook als een waardige leider kan worden beschouwd. Co-leider O.C Aalst leed zijn 2* nederlaag op rij. Het moest op bezoek naar Moorscl, waar Edo op het kleine, maar zeer goede terrein, haar thuiswedstrijden betwist. Cor- nand G. trapte de thuisploeg op voorsprong De bezoekers kon den nog even in de wedstrijd ko men. toen D'Herde L vanop de stip de licht toegekende strafschop feilloos omzette: 1-1 In het laat ste kwart van de wedstrijd bezorg de Vcrleysen D zijn ploeg nog de verdiende zege: 2-1. Alexander- A.Z. 77 werd verdiend gewonnen door de thuisploeg met 3-1. Top- scheidsrechter Bovendaerde A. had het echter zeer moeilijk met een paar bestuursleden van de bezoekers, die elke beslissing aan vochten. Het tweede doelpunt, dat terecht werd goedgekeurd, deed weliswaar het bloed stollen van deze heren, die de man in het zwart tal van ongeoorloofde ver wijten naar het hoofd slingerden, zodat deze een gepeperd verslag zal opmaken, dat zal moeten be handeld worden voor de groene tafel. A.Z. 77 dat zich dit seizoen praktisch niet heeft versterkt, kan maar moeilijk genoegen nemen met het verlies. De Sutter H., Moerenhout A. en Droesbeke D. scoorden voor de thuisploeg. Mo reels A. redde de eer voor de bezoekers. Blauw-Wit boekte een verrassen de zege tegen Camu, dat niet in zijn dagje was; na amper 15' stond de thuisploeg reeds 2-0 voor, met doelpunten van Van Geert L. op strafschop en D'Hondt die van- op 30 m. raak trof. De bezoekers beseften het gevaar en gingen nu toch vlotter meespelen, zodat de bordjes al gauw in evenwicht ston den: 2-2. langs De Bruyn G en V. Cauwenberghe H. Amper was de tweede helft aan gang, of Van Geert L kopte tussen 2 verdedi gers in, binnen. 3-2. De Man J. repliceerde onmiddellijk met de gelijkmaker: 3-3. Op een corner genomen bokste de Camu-doei- man de bal in eigen netten, zodat een verdiend gelijkspel verloren ging Uitslag 4-3. Excelsior dat verdiend 2-0 voorkwam legen Gi- wo langs Van Snick G. en Cort- hals P. zag in de tweede helft deze voorsprong teloor gaan. De Boeck E en Daelman M zorgden nog voor het 2-2 gelijkspel. Ref Garcia was in goede doen en floot een schitterende wedstrijd! Waterval klampt aan bij de top 3 na hun verdiende zege tegen R. Espana! De Windt P. en De Pot ter N. (2 x) stuurden de Spanjaar den puntenioos huiswaarts. 3-0. De twee laatst geklasseerden, Melckebeeckvr. en Endoko, moesten het tegen elkaar opne men. Ze verdeelden de punten in een matige wedstrijd. 1-1. In de tweede afdeling werd de topper betwist tussen het geburen- derby uit Gijzegem, R. Sportief- O. de Toren. Deze wedstrijd werd geleid door tot nu toe de beste scheidsrechter van het verbond, met name Van Belle R. De bezoe kers tot nu toe ongeslagen in de kompetitie, dachten met een ver diend gelijkspel naar huis te gaan, tot in de allerlaatste minuut Arys E. de bal voorbij de doelman werkte en in extremis nog de duurbevochte zege in huis hield, uitslag: 1-0! Bamboe, terug een paar weken in goede doen, deed De Kring ver der afzakken in de rangschikking, door hun 3-1 zege, die zeker ver diend was. Van den Berghe G. (2 x) en De Pelsmaecker P.. zetten de netten bol. Wellekens J kon nog milderen voor de bezoekers. Bartam versloeg een dit seizoen erg zwak Dressel, met 2-0 cijfers. Van Kelekom D. en De Wolf P. zorgden voor de verdiende zege. Rode lantaarn Breughels, bood maar weinig weerstand aan het bezochte Groen-Wit dat vlot met 4-0 afstand nam van de Dender- houtemnaars. De Feyter E. (2 x), Pieters W. en Temmerman P maakten de doelpunten. Leeuwerik B kon geen afstand nemen van J. Timarcha zodat de bezoekers met het gelijke spel meer dan tevreden waren 2-2. Osselaer N. en Peynsaert I scoor den voor de thuisploeg. Baro K (2 x) voor de bezoekers. Zandput was niet meer dan een oefenpart ner voor Leeuwerik A dat vlot met 1-10 cijfers won. Bij rust stond de thuisploeg reeds 0-6 ach ter. De thuisdoelman stond er bij en keek er naar, mede door toe doen van deze gelegenheidsdoel man wonnen de bezoekers, met een overdreven monsterscore. In de derde afdeling had leider De Zwaan het niet gemakkelijk tegen een uitstekend meespelend Mijl- beek, dat uiteindelijk toch op de knieën moest, door een afstand- tief zich dubbel moeten inspannen om zich te handhaven in de hoog ste klasse. In de tweede afdeling gaat de strijd vermoedelijk gaan tussen K.W.B. Kruibeke en Mini Rupel ook al mogen wij hier de Pelika nen niet vergeten die een opmer kelijke remonte hebben gedaan na een mislukte competitiestart. Onderaan is Shalke reeds veroor deelt maar ook Stijlpub t' Vlietje, Appelsvoorde, De Keyzerboys en de Palm Boys zullen nog op hun poten moeten staan om Shalke niet mee te vergezellen naar derde afdeling In die derde afdeling A leek eerst W.R.F.S. op weg naar een vlotte competitie maar nadien werden ze toch voorbijgesneld door De Een hoorn, Sügro en Olympia dat mo menteel de leiding heeft in deze reeks. Onderaan krijgen we dan enkele «gevallen» waar we niet goed raad mee weten. De Frei- netsjotters hadden eerst in de F.C. Rockers een goede «compag non» zo gezellig onderaan de klas sering. Maar de Rockers waren het blijkbaar niet meer gewend zo te spelen onder het licht van de Rode Lantaarn zodat ze inder haast nog een 5 op 6 wisten te behalen tijdens de laatste drie wedstrijden zodat ze aansluiting hebben verkregen met andere grootheden uit deze reeks zoals K.L.J. Temse, The Kermits en F.C. Kramp II In derde afdeling B leek aanvankelijk Mercator met de vingers in de neusgaten op de titel af te stevenen maar nu de helft van de wedstrijden zijn afge werkt blijft het jonge S.O.S, Veile Chelsea hardnekkig volgen. Een spannend strijd kan dit nog wor den tussen beide ploegen. Onder aan dan ook een S.O.S ploeg met Sportief en de Brandweer die ge lukkig meer verstand hebben van Blussen dan van knallen. In de Midweekcompetitie is de situatie nog wat onoverzichtelijk maar nu kunnen we toch reeds met zekerheid stellen dat V.K. Houtbriel. Firap en Ys Van De Walle tot de grootste kanshebbers behoren in deze reeks. Misschien komt er uit de middenmoot nog een ploeg tijdens de tweede ronde naar voor maar helemaal zeker is dat niet. Wat daartegen wel zeker lijkt is het staartduo Vrij P M S. en Club 67 die elkaar geen duim breed toegeven, terwijl de Fair Play boys als invallersploeg on langs nog eerste zege mochten vieren in deze geslaagde competi tie waar iedereen zich nu opmaakt om het derde grandioze Kersttor nooi aan te vangen. noot ZVK Hasselt aan de leiding in de provincie Liraburg. ZVC Temstar Temse is inmiddels gegroeid tot een topclub in België, zij zagen aan het eind van vorig seizoen wel Nathalie Beyens ver trekken naar City Club Ekeren, doch deden twee gouden transfers met name Veronique Volckaert (Cosmos Aalst) en Niky Vercau- teren (G. Rotthier Hamme). Met speelsters als Albertine Reyns, Conny Du Bois, Christine Vermachelen, Annie Moens, Hil- de De Meester (doelwachtster) en Anita Reyns moet men niet on derdoen voor het hoger gecwo- teerde Juventus Hasselt. Temstar staat op dit ogenblik tweede in het klassement Oost- Vlaanderen na SOS Veile Temse. Wat de wedstrijd nu zelf betreft, ZVC Temstar zal zijn uiterste best doen om de toeschouwers een spannende en aangename wed strijd te bezorgen. De kansen op een overwinning zijn klein, doch een wedstrijd moet altijd gespeeld worden. Dus: afspraak op vrijdag 23 de cember 1988 te 21 uur in sporthal Tilroda, kaarten zijn verkrijgbaar in voorverkoop aan 50 fr. in het lokaal Blauw-Wit, Schoolstraat 88 in Temse. on- :hten ipeti- I ïaakt U Utor- p M.S.I LIEFHEBBERSVOETBAL KWB Hellestraat Uit Stekene kwam, door het opdoeken van het «Tornooi van Stekene», samen met een aantal andere Stekense ploegen terecht in het Sportverbond Waasland. Ze werden er ingedeeld in de tweede afdeling. Door het feit dat een 3-tal betere spelers de ploeg verlieten om bij een «betere» ploeg te gaan spelen vergaat het de Hellestraatse KWB-ploeg op sportief gebied niet de best. Meer nog: de blauw-witten bengelen helemaal onderaan de rangschikking. De laatste weken komt daar blijkbaar beterschap in want er worden zelfs puntjes gesprokkeld. Vorige zondag werd zelfs een riante 4-0 overwinning behaald tegen Jong Bijlken, zodat de Hellestratenaren nu tot reeds 7 punten achter hun naam hebben staan. (d. Brol) Land van Beveren De Jager 1 Saeftinghe 3 Slechte beurt van de thuisploeg die enkele pionnen weeral moest missen in dit duel. Theo De Cau- wer moest zo onder de lat plaats nemen, terwijl ook Vermeulen met een knieletsel thuis bleef. Na 10 minuten evenwel kon De Jager langs Paul Oste op voorsprong komen, na samenspel met Martin Cools en Luk Suy. Kort voor de rust echter wist Saeftinghe gelijk te maken langs De Block Yvan Fase waarbij zowel De Block als Cools geel kregen. Na de pauze zou Saeftinghe dan door gaan en langs Tonny Dillens en Van Den Nieuwenbril voor een verdiende 1-3 zege weten te zorgen. De bezoekers konden zich moei lijk «weren» daar zij slechts met acht krachten aan deze partij be gonnen. Voor de oud-leerlingen natuurlijk niet gelaten want Guy Weyns en Raf Magnus zorgden stil voor een 3-0 ruststand Zelfde spelers behoorden ook tot de uit blinkers tijdens de tweede helft en samen met Willy Van Der Aa en Filip Van Nespen zorgden ze er voor dat de ruime eindcijfers be reikt werden in deze eenrichtings- match. Tafeltje Rond 2 Col. R.M.S. A 2 Met de bezoekers als gevaarlijkste ploeg in deze wedstrijd, bleef de stand tot aan de rust toch blank. Na de pauze dan zou Peter Bord- hiaudhy de score weten te openen voor R.M.S.maar een own doel punt van Mare De Korte zou even later alles weer te herdoen maken. Dit bracht zodanig de schrik er in bij R.M.S. dat de thuisploeg met een vrije trap van Van de Velde netjes over de muur gelift op voorsprong kon komen. Naar het einde toe werd het bitsig en kreeg de scheidsrechter het nog vrij moeilijk. Toch kon R.M.S. deze goede wedstrijd nog afsluiten met een verdiend gelijkspel toen Liefhebbersvoelbal. MTSA-ploeg Onder den Toren» heeft Gijzegem als thuishaven (da). schot van Zwaan-verdediger De Vlaeminck Ph. De spitsen werden goed aan banden gelegd, zodat dezen niet tot scoren kwamen Met deze nipte zege blijft de ploeg uit Uitbergen ongeslagen en leidt reeds met 7 punten voorsprong op achtervolger. Houtmarkt, dat op bezoek moest bij Brughuis. De mannen van Paco Milou hadden het zeker niet gemakkelijk tegen de ploeg van Polle Keipernoagcl. Het won in extremis nog nipt met 2-3. Van Mieghcm C. en Van Kandenhove J.C maakten de be zoekende doelpunten. De Backer St. en De Kegel G. hielden er voor de thuisploeg nog de span ning in. Galop speelde een verdienstelijke wedstrijd tegen Cobilas. Het ver loor weliswaar met 1-2, maar kon gezien het spel. zeker aanspraak maken op een gelijkspel. De enige domper op de wedstrijd was de uitsluiting van Galop-speler Mar- coen A., die het nodig vond na het krijgen van een gele kaart ref Van der Stockt langs achter nog een zetje te geven, wat hem terecht een rode kaart opleverde. Nu wordt het wachten wat de ref rapporteert in zijn verslag. Uyt- tersprot scoorde voor Galop en De Smet G. en Uyttersprot G voor de bezoekers. Reynaerds boekte een ruime zege tegen een zwak Groendal dat maar een mee loper is. Tegen deze zwakke ploeg kon Danny Van Cauwenbergh zich nog eens uitleven. Hij scoor de 5 van de 8 doelpunten. Bau- wens P Galmaert en Erau G. namen de overige treffers voor hun rekening. Nieuw Hofstadc won nipt maar verdiend van Pie Boys 2-1. Keymeulen D. en Boey- kens K. zorgden voor de kleine zege van Hofstadc, dat waar schijnlijk de volgende weken drie van zijn spelers zal moeten mis sen. (Uitspraak strafcomité 12/12/ 88) Dit wegens rode kaarten in een voorafgaande wedstrijd In de zondagafdeling zorgde Sportkring voor een halve stunt door 4-4 gelijk te spelen tegen leider Nieuwe Wijk. Nochtans kon de stunt kompleet zijn ge weest indien de thuisploeg een 3-0 voorsprong had kunnen behou den. maar ze lieten de bezoekers terug in de wedstrijd komen, zo dat deze nog op de valreep een punt konden uit het vuur slepen. De Jonghe W. (2 x). De Kcrpel P en Papaerts zorgden voor de thuisdoelpunten Bombeeck G. speelde zich in de kijker in het treffen tussen Pano- Rode Roos. De bezoekers won nen met 0-5. AUc doelpunten wer den gescoord door voornoemde speler. Nochtans is Pano geen zwakke tegenstander, maar moest wegens kwetsuren een paar pion nen verschuiven en dat brak hen zuur op. R. Familial moest op bezoek bij Koszcn en moest alles uit het lichaam halen om de nipte zege mee naar huis te nemen Een paar min. voor affluiten kon De Swacf D. voor de nipte zege tekenen voor zijn ploeg. Uitslag 0-1 Poreistampers zorgde voor een verdiend gelijkspel tegen Amapo- la. De Assenaars spelen heel wat beter dan in het scizoenbegin. Wauters scoort de gelijkmaker te gen de netten. Uitslag 1-1. Gipak moest puntenioos huis waarts tegen het bezoekende Park dat verdiend met 1-3 won. Meert G voor Gipak en Van Leuven G. (3 x) voor Park maakten de doel punten. Sunset won verdiend met 1-2 op Star Boys. Heredia G. en Navarro J. scoorden voor Sunset. Verstockt voor Star Boys. Sportief '81 ging vlot over Ade laars met 6-1. Van Ackoleyn (2 x), Tombeur J., De Boeck L.. Bracm R. en Van de Velde L. zorgden voor het half dozijn Yvens mocht milderen vanop de stip. Poldervrienden 1 Ondanks het feit dat deze wed strijd de beide toonaangevende ploegen uit reeks 2 a tegen elkaar bracht, was er toch een duidelijk klasseverschil waar te nemen. De Poldervrienden kwamen omzeg gens niet in het stuk voor, zodat de thuisploeg verdient nu met rui me voorsprong aan de leiding gaat in deze reeks. Nadat een vroeg doelpunt van Mike Vermeulen onbegrijpelijk werd afgekeurd wegens buitenspel, was het toch Luc Moorthamers die de Snijrs na 20 minuten op voorsprong kon brengen. Vijf minuten later al weer Moorthamers die nu vanop de stip voor de verdubbeling van de stand wist te zorgen, en op slag van rust was het Daniël Noens die op voorzet van Luc Roels de alles zeggende 3-0 wist aantekenen. Na de rust werd het dan toch wat evenwichtiger en na handspel van (huisspeler Rik Thijs was het Pa trick De Jonghe die met een straf schop het enige Poldcrvrienden doelpunt kon aantekenen In de slotfase was het dan Cyriel Volke- rick die met een perfekte lobbal er 4-1 van wist te maken, hetgeen dan ook de eindstand betekende in deze topper, waarin De Snijrs te sterk bleken voor hun oppo nenten. De Snijrs zijn trouwens de pro- duktiefste club uit heel hel Land van Beveren. met hun 65 goals Hiervan werden er wel tijdens de laatste drie thuiswedstrijden 21 gescoord. Combori 5 Den Uil 2 In een sportieve wedstrijd waarin scheidsrechter Mijntjes weinig of geen problemen had, legde de thuisploeg gedurende de eerste helft de basis van de zege. Erik Van Mieghem en Erik De Wilde, zorgden toen immers reeds voor 2-0. Kort na rust zou Den Uil evenwel de aansluitingstreffer we ten te scoren, langs De Meulcnaer maar Van Esbrroeck Gerry zou op zijn beurt niet lang wachten om de terug veilige 3-1 cijfers aan te tekenen. Den Uil wilde nadien evenwel nog van geen wijken weten en vooral die sakkerse De Meulenaer was een aanhouder Hij scoorde dan ook rond het uur een tweede maal het aansluitingsdoelpunt voor zijn ploeg. 3-2. Nadien verliep de strijd dan zeer gelijkopgaand en terwijl Den Uil in de slotfase nog eens alles op alles zette, om toch maar een puntje te kunnen behalen was het Patrick Cleys die in de 85ste en 90ste minuut nog twee keer kon scoren op counter voor Combori. F.C. De Melr 3 Welkomboys 1 Weinig problemen in deze wed strijd voor F.C. De Meir dat als leider in de hoogste zondagsklasse reeds in de eerste minuut tot sco- Kalender Zaterdag 1 Tip Top-Shell Boys KWB Kruibeke - Woodstock Sportif Beveren - FC Laar Celtic - Sportief Altodie - Pylonen RBS Hoger Op-Moerstraat Vriendenkring - Vlierkouter Zaterdag 2 Real Margriet-Vriendenkring Zeemeermin-Klein Sinaai Luitcntuit-Dc Nieuwe Sportvriend Zondags oormiddag 1 Moerstraat-Blue Boys Shell Boys-Porta-- 's sport '66 Pompstraat-Hoop cn Vreugd Los Amigo's - VK Nopn Zillebeek-Den IJzcr Kommersanten - Favo Zondagvoormiddag 2 KWB Hcllestraat-FC Sporthal SK Bosdorp - Luitcntuit Sint Andries - Vagebonden Scoutshuis 1981 - Zeemeermin The Bridge-KWB Stekene Oud KWB Elverscle-Jong KWB Elvcrsele Zondagnamiddag 1 Novelty - AFC Cocktail 't Fort - Drij Boeren Rupelboys-Dc Zon Tcrlocht-VK Frcma VK Herleving-St8ticvrienden Hoop Vreugd - Habbakrats Wijkagenten - Uil Temse FinaTroubleyn-Woodstock 1966 Uitslagen Zaterdag 1 Mocrstraat-KWB Kruibeke 3-2 Pylonen De Kcrf-RBS Hoger Op 3-2 Sp. Stecndorp-Altodie 0-3 Sportif Beveren-FC Celtic uitg. Shell Boys-FC Laar 2-2 FC Vriendenkring-Tip Top 1-1 SK Vlierkouter-VK Woodstock '66 1-3 Zaterdag 2 't Stamineken-SK Vriendenkring 3-0 Real Margriet-Luitentuit afg. Zeemeermin-De Nieuwe Sportvriend 2-2 Klein Sinaai (vrij) Zondagvoormiddag 1 Portaels Sport '66-Moerstraat 8-0 Hoop Vrcugd-Shell Boys 1-4 VK Nopri Temse Zele-Pompstraat 1-1 Den Uzer-Los Amigo's 3-6 Favo-Zillcbcek 1-2 KWB Kruibckc-Kommersanten 3-5 Blye Boys (vrij) Zondagvoormiddag 2 FC Rima-The Bridge 3-1 Vagebonden-Scoutshuis '81 3-3 Luitentuit-Spaans Kwartier 2-0 FC Sporthal-Jong KWB Elversee 1-1 KWB Hellestraat-Jong Bijlken 4-0 Sint Andries - Zeemeermin 0-5 Oud KWB Elvcrsele-KWB Stekene 2-4 SK Bosdorp (vrij) 1-4 Novelty-VK Woodstock '66 Habbakrats-Wijkagenten De Zon-VK Herleving 't Fort-VK Frema Statievrienden-Rupelboys Drij Boeren-Tcrlocht Uil Temse-Hoop 4 Vreugd AFC Cocktail-Fina Troubleyn Dl VKFrema-KWB Kruibeke 44) Oud Gecl-Moerstraat 1-2 Shell Boys (vrij) Dames-beker DVC Opstal Lutierzelc afg Rupelladies-VK Siera Zogge Lady's 0-2 Rangschikking Zaterdag 1 Shell Boys 13 8 2 3 35-20 19 Altodie 12 8 3 1 27-10 27 Sportief Steendorp 12 6 2 4 30-20 16 FC Celtic 117 3 1 31-21 15 FC Laar 12 7 4 1 28-12 15 Pylonen De Kerf 12 6 3 3 25-18 15 VK Woodstock '66 12 7 5 0 25-23 14 FC Vriendenkring 12 5 4 3 3829 13 Moerstraat 12 4 6 2 21-34 10 TipTop 12 3 6 3 20-24 9 RBS Hoger Op 12 3 6 3 20-29 9 Sportif Beveren 12 3 8 1 28 28 7 SK Vlierkouter 12 2 9 1 841 5 KWB Kruibeke 12 1 9 2 15-43 4 Zaterdag 2 Klein Sinaai 11 7 2 2 47-22 16 Luitentuit 9 7 1 1 25-11 15 De Nieuwe Sportvriend 11 4 2 5 2823 13 Real Margriet 9 4 2 3 37-19 11 't Stamincekcn 12 4 8 0 30-54 8 Zeemeermin 11 3 7 1 26-34 7 SK Vriendenkring 11 1 8 2 19-49 4 Zondagvoormiddag 1 Portaels Sport'66 II 11 0 0 63-10 22 Los Amigo's 11 9 1 1 43-16 19 Shell Boys 11 9 1 1 39-25 19 Hoop Vreugd 11 7 3 141-19 15 KWB Kruibeke 12 5 7 0 24-34 10 Pompstraat 11 4 5 2 1823 10 Moerstraat 11 4 5 2 1829 10 VK Nopri Temse Zele 10 4 5 1 14-19 9 Blue Boys 10 3 5 2 15-22 8 Favo 11 3 8 0 15-27 6 Den Ijzer 10 2 7 1 13-34 5 Kommersanten 10 2 8 0 19-32 4 Ziilcbeek 11 1 9 1 13-46 3 Zondagvoormiddag 2 SK Bosdorp 14 10 3 I 33-17 21 Spaans Kwartier 14 9 4 1 48-28 19 JongKWB Elvcrsele 13 7 1 5 52-24 19 Scoutshuis'81w 13 8 3 2 41-21 18 KWB Stekene 13 6 2 5 47-33 17 FC Sporthal 13 7 5 1 29-36 15 FCRima 14 6 5 3 21-24 15 Vagebonden 13 4 3 6 29-23 14 Zeemeermin 13 6 6 1 27-30 13 Oud KWB Elvcrsele 13 5 7 1 27-30 11 Sint Andries 13 3 8 2 24-32 8 Jong Bijlken 14 3 9 2 26-46 8 Luitentuit 14 2 8 4 26-38 8 KWB Hellestraat 13 3 9 1 19-34 7 The Bridge 13 2 8 3 22-39 7 Zondagnamiddag I 'tFort 14 11 2 161-14 23 VK Frcma 13 10 1 2 67-24 22 Fina Troubleyn 12 10 1 1 64-10 21 VK Woodstock '66 13 8 1 4 71-16 20 Wijkagenten 12 8 1 3 5818 19 AFC Cocktail 13 7 2 4 43-21 18 Uil Temse 12 7 3 2 25-11 16 Drij Boeren 14 7 5 2 43-32 16 Terlocht 13 4 7 2 40-38 10 Staticvrienden 14 4 8 2 31-48 10 Rupelboys 14 4 10 0 34-79 8 VK Herleving 14 4 10 0 19-12 8 De Zoo 13 3 10 0 20-82 6 N'oveKv 14 2 11 1 16-64 5 Habbakrats 12 1 9 2 1645 4 Hoop 4 Vreugd 13 1 10 2 13-52 4 Veteranen 1 VK Frema 4 4 0 0 15- 1 8 Shell Boys 4 3 10 10-56 Moerstraat 4 2 2 0 5- 9 4 Oud Geel 2 0 2 0 4- 8 0 KWB Kruibeke 4 0 4 0 2-13 0 Dames I FC Lutterzelc 7 5 0 2 18 7 12 FC Lindenhof 7 5 1 1 29- 7 11 Rupclladics 6 4 2 0 20-12 8 DVC Opstal 7 3 3 1 17-20 7 VK Siera Zgge Lady's 62 4 0 13-14 4 BiscayaGirls 7 1 4 2 5-15 4 Juventus 5 13 1 616 3 FC Oementstraat 5 0 4 1 4-21 1 Emmanuél Thoan ren kwam tegen een agressieve tegenstander. Serge Deck was de thuisspeler die voor dit exploot wist te zorgen. Rond het halfuur dan toch even sensatie toen op een hoekschop thuisspeler Geert Van Overloop in eigen doel knal de, hetgeen helemaal niet ver wacht werd door Wim Cool. Toch herstelde De Meir even later terug dit foutje langs Marc Van Houtte, die met een hard afstand schot de 2-1 rustcijfers wist vast te leggen. Ook na de rust geen pro blemen voor De Meir, zodat in de 75ste minuut een logisch derde doelpunt kon worden gescoord langs Dirk Geleyn, nadat Stcf Vriesackers een vrije trap tot bij Geleyn had geduwd. Haasdonk 3 V.K. Veile 1 De afwerking blijft V.K. Veile parten spelen tijdens deze fase van de competitie. Dat sit natuur lijk juist gebeurd tegen leider Haasdonk is voor de ploeg uit Temse dubbel spijtig. Vooral de trefkracht van Ludo Waterschoot (onze witte) wordt gemist bij V.K. Veile, dat wel nog langs Marnix Lanssens op voorsprong kon ko men. maar na een halfuur stond de thuisploeg al terug langszij, wanneer thuisspeler De Bruine (een oude rat) een missen in de bezoekende verdediging uitbuitte. Ondertussen ging Veile evenwel verder met het missen van kansen langs Catlhoor Rudy. Kort na de rust kwam de thuisploeg dan na hoekschop op 2-1 en een dribbel- nummertje van Mare Smet in de Vellense defensie werd ook al noodlottig afgestraft door De Bruin (die oude rat) want hij snoepte het leder al van Smet. 3-1 en een uitzichtloze situatie. Toch herstelde Veile zich maar de on mondigheid vooraan bleef aansle pen. Zo misten Ludo Waterschoot cn Marnix Lanssens nog een uit stekende kans, terwijl na een ge harrewar dan toch gescoord werd, maar de man in het zwart het doelpunt afkeurde, zodat tenslot te toch de 3-1 op de tabellen bleef. ?L£D;H5 ><U0f*S

De Voorpost | 1988 | | pagina 32