Terjoden en Berlare haken af Puntje uit moeras gesleept KAMILLE-bloeme-KES MCïte «sr- be. De Voorpost - 23.12.1988 - 21 VOETBAL Van de vier toonaangevers die deze kompetitie aantrekkelijk hebben gemaakt dreigen er nu rond de jaarwisseling twee te zullen moeten afhaken. Althans toch voorlopig. Leider Rapide Lebbeke haalde het zonder al te veel problemen in een mooie topper tegen Berlare zodat de bezoekers de rol moeten lossen. Ook SK Terjoden zit in hetzelfde schuitje na een eerder verrassend verlies op eigen terrein tegen Herdersem dat als bescheiden ploeg voor deze stunt zorgde. Zo blijft nu enkel nog Wichelen in het zog van favoriet numer één, Lebbeke. Wichelen won met forfaitqjfers van een in een offday verkerend FC Aalst. Wichelen-Rapide, het kan een interessante wedstrijd worden gedurende het tweede luik van de kompetitie. Nog bovenaan de rangtabel heeft Opstal zich goed herpakt na de pandoering van vorige week. Het won nu met ruime cijfers bij Schroevers Moorsel, terwyl Welle eveneens bovenaan de rangschikking blijft na een eerder magere puntendeling tegen Oudegem. Lutterzele heeft de monsterscore van de eerste ronde niet kunnen overdoen tegen Racing Boonwijk. De ploeg van Opstal trainer Piessens speelt nu iets meer geordend om dat nog toe te laten. Toch werd het een probleemloze zege voor Lutterzele. Ook Baardegem blijft het goed doen. Al kan een zege tegen een zwak spelend Schoonaarde moeilijk als een hoogtepunt worden beschouwd. Bij Schoonaarde moet men zich toch wel vlug gaan bezinnen want de schamele negen punten is men in die kringen jarenlang niet gewoon geweest. Appels dacht aan Opdorp een klusje te hebben maar aan de rust stond de ploeg uit Dendermonde toch met ruime cijfers in het krijt. Na de pauze werden dan de zaken rechtgezet zodat nog op de valreep een zege kon behaald worden. Lutterzele Boonwijk aan de kop van de rangschikking had geknald hetgeen aangeeft dat bij het keerpunt van zowel de de 0-3 cijfers niet alles zeggen in kompetitie als van 1988. Na de jaarwisseling dan krijgt Wichelen deze wedstrijd. Na 75 minu werd het dan toch 0-2 langs alw niet veel tijd om te relaxen want Koen Callaert die toppers als Berlare-Wichelen Wichelen-Lebbeke staan nog in januari gepland voor deze toon aangevende ploeg uit het Dender- mondse. Schroevers Moorsel thuisploeg voltallig in de kerst sfeer want als een bende makke lammeren lieten zij zich gewillig afslachten door een met veel inzet Bij Boonwijk vlotte het heel spelend Opdorp. Na een kwartier wat beter dan in de heenronde wist de balvaardige Daman met toen tegen ditzelfde Lutterzele een vluchtschot zijn ploeg verras een smadelijke 7-0 nederlaag send op 0-1 te brengen en nog een werd geleden Ondertussen kwa- kwartier later was het nog verras- men wel andere personen aan het sender dat dezelfde Daman na een bewind bij Boonwijk en op revan- hoekschop de cijfers mocht op- che belust was het Boonwijk dat trekken in het voordeel van de gedurende de eerste helft het ini- bezoekers, 0-2. Een bolwassing tiatief nam in deze wedstrijd. De tijdens de rust veranderde de goed georganiseerde verdediging thuislammeren in briesende leeu- liet zich niet op een foutje betrap- wen die eens in de arena geen Verstraeten andermaal van rich- pen en zelfs op een counter kon medelijden hadden met de moedi- op slag van rust een voorsprong ge bezoekers, afgedwongen worden door De Op voorzet van Patrick Wandel die m de diepte werd Goossens scoorde kort na de rust gestuurd door Van Parijs, 0-1 na Wilfried Van Tilburg de aanslui- 44'. Na de rust zou een fysiek tingstreffer en na een uur spel sterker Lutterzele dan toch nog stond het geüjk toen De Coninck het laken naar zich toe weten te op hoekschop ook al suksesvol halen toen op een kwartier tijd de was, 2-2, achterstand werd omgebogen naar De thuisploeg die nu niet meer een 3-1 voorsprong. Franky Van te houden was bleef dan de bezoe- Bever was de grote foerier die kende verdediging langs alle kan- Mare Rombaut toeliet voor dit ten bestoken en Van Tilburg had opmerkelijk feit te zorgen met een sukses een kwartier voor tijd toen onverwachte hattrick. hij een hoekschop van Goossens Toen de beslissing dan gevallen voorbij de bezoekende doelman was plaatste thuistrainer Steven devieerde. Eens de voorsprong op Reid het orgelpunt met een vierde het bord was het voor Kris Rosez Lutterzeels doelpunt zodat het een koud kunstje om in de slotmi- uiteindelijk dank zij deze fysiek nuten nog een vierde thuisdoel- dan 4-0 toen na samenspel tussen betere tweede helft nog een ver- punt te versieren na een kollektie- "Geert De Winter en Eddy De diende zege werd voor de thuis- ve aanval. Zo werd het al met al Winter deze laatste met het hoofd ploeg nog een verdiende zege voor Ap- pels dat in de eerste helft de Schoonaarde 1 tegenstanders en vooral de lalcnt- Baardegem 2 ")ke Daman onderschat had. Ondanks het feit dat na de re glementaire speeltijd een ruime 0- 3 zege op het bord stond ten voordele van Opstal werd het ze ker geen probleemloze overwin ning voor de ploeg uit Buggen- hout. De thuisploeg gaf meer dan een stevige repliek gedurende de wedstrijd waarin het omzeggens reeds vertrok met één doelpunt achterstand. Immers, na 30 sekon- den kon Koen Callaert reeds raak treffen voor de bezoekers na een mooie voorbereidende aktie van De Feyter. Hierdoor werd deze wedstrijd plots een ongewone ge beurtenis want de thuisploeg was nu verplicht van te komen van bij de aanvang, hetgeen de ploeg van trap van zijn doelman kon mee pikken en zo de lokale doelman wist te verslaan. In de slotfase werd het dan nog 0-3 langs Van Muysewinckel maar toen waren beide punten reeds in het bezit van Opstal. Nu zondag, 25 december om 14u30 u. speelt Opstal aan huis de inhaalwedstrijd tegen Welle. Beide ploegen zijn Voetbal. Schroevers Moorsel ging met 0-3 zwaar de boot in tegen Opstal (vh) zowat gelijkwaardig zodat het be slist een aantrekkelijke kerstwed strijd zal worden daar in Buggen- hout. Terjoden Herdersem Terjoden dat zo sterk aan deze kompetitie was begonnen sleept zich nu werkelijk naar de winter stop. Tegen een goed gemotiveer de tegenstander uit Herdersem werd dan ook een tweede kompe titienederlaag van het seizoen geleden. En enkele ogenblikken later was die arme keeper alweer een ver slagen man toen een schot van Verstraeten van richting werd ver anderd. Gelukkig kreeg Van Hoe- len versterking van Beeckman die de bal, kalm als hij is, van de lijn keerde. En het arme Aalst moest de beker tot het einde ledigen want nog verder in de eerste helft de aanvang, hetgeen de ploeg van Herdersem dat van meetaf aan ontsnapte men nog een tweetal voorzitter René Vinck dan ook het initiatief nam in deze wed- keer aan de verdubbeling van de deed maar verder dan een steriel strijd kwam reeds na 10 minuten stand toen eerst Eddy De Winter overwicht zonder echt uitgespeel- op voorsprong langs Marcoen die nog de dwarsligger haalde terwijl de kansen kwamen de Schroevers een voorzet met het hoofd voorbij later een schot van Merckx door toch niet. Het was daarentegen De Vroe knikte. Even later ont- Verstraeten andermaal van rich- Opstal dat via enkele rake coun- snapte de thuisploeg dan aan een ring werd veranderd maar dit ging ters nog het dichtst bij de verdub- afstraffing toen de bezoekers nog beling van de stand kwam. een strafschop misten langs De Dat gebeurde dan wel diep in Cock maar diep in de tweede helft aanval suksesrijk wist af te ron- maar verder dan twee doelkansen kwam de thuisploeg niet de tweede helft en nadat Moorsel was het toch De Cock die een den. In de slotminuten schoot de van Kerstjens en Rijkeghem die u c gelukkig voor Aalst net naast de doelpaal. Zo bleef de stand aan de rust toch nog vrij aanzienlijk om dat toch nog maar alleen de 1-0 brandde op het scorebord. Na de rust kwam evenwel vlug verandering aan de stand want nauwelijks vertrokken was het Fruythof die met een vrije trap net naast de muur gegeven toch voor 2-0 kon zorgen. Nadien, in de 52e minuut zou Fruythof dan de 3-0 weten aan te tekenen toen hij een voorzet van Van Couter met het hoofd voorbij de ongelukkige Van Hoelen kon deviéren. 3-0 en met een was de spanning er af in deze wedstrijd. Na een uur werd het schoot de van Kerstjens en Rijkeghem die eerst zelf nog eens tegen de paal mooie kollektieve bezoekende thuisploeg dan plots toch wakker tegen de dwarsligger belandden. Damesvoetbal Tweede Nationale Marc Stevelinck DAMESVOETBAL Stade Braineois Kamillekes Aalst: 2-2 Het blijft slecht gaan met andermaal Van Hoelen wist te In ons nationaal damesvoetbal verslaan. Een Van Hoelen die valt raen van week tot week soms zich blijkbaar kwaad had gemaakt van de ene verbazing in de ande- want hoe hard nadien de thuisaan- re- Ditmaal keken de Aalsterse vallers zoals Fruythof, Merckx, speelsters en hun aanhang zich de De Winter Eddy en de ingevallen °8cn op het terrein en de 2-2 was meteen een feit. Jo Loeman haalde dan Hilde Van Caelenbergh van en de frele Da- niëlla De Meersman naar de bank en deed een paar zetten op het taktisch bord. Marijke Buyse ver huisde van de voorstopperspost naar de plaats van rechterflank- verdedigster en Hilde Van Cae- Verheuven voor Geert De Winter kondigde dat ze er de voorkeur aan gaf om te blokken voor de eindejaarseksamens en er daar- lenbergh nam de plaats van Marij- door dus geen tijd meer was om ke 'n- Meteen was het rijk van andere meisjes te bereiken... Jam- Nathalie Kina uit en was er een mer toch, dat zoiets gebeurt, positieve invloed op het ploegspel Want Peggy Van de Maele was van de Kamillekes merkbaar, nog niet van de partij en trainer Jo Aan de 25e minuut mocht de r - - Loeman moest dus pionnen gaan thuisploeg van geluk spreken, ciaje naar nationale overstapte en verschuiven. Hij schoof Sandra ,oen een schot van Paula Bisback de mannenploeg hetzelfde deed in Van der Linden in de spits en liet ouder de duikelende keeper De- omgekeerde richting. de jonge Daniélla De Meersman hsse verdween, doch net voor de Eerst het veld: geen morzel grond op de rechterbackplaats starten, zonder modder te bespeuren, op Bij de thuisploeg was goalgetter sommige plaatsen zakten de speel- Nathalie Kina na maandenlange sters tot over de enkels in de inaktiviteit opnieuw paraat en ook spelmaakster Sabine Robert was er weer bij. installaties van Stade Braineois, waarvan de vrouwenploeg na af loop van vorig seizoen van provin- doellijn door het moeras werd opgezogen. Vijf minuten later was er een onvoorstelbaar geharrewar voor het lokale doel, doch die eindeloos durende doelworsteling bleef ook ditmaal zonder gevolg voor de score. Een totaal uitgebluste Kina werd door Schmidt vervangen, Braine vocht verder met de moed der wanhoop en moest de uitgebroken Hilde Van Caelenbergh in de strafschopzone onderuit halen om de dreigende nederlaag te ontlo pen. Scheidsrechter Dupont waagde het echter niet de zwaar ste sanktie toe te passen en ge baarde zelfs angstig van kromme haas... Al met al kwam de gehavende Kamillekesploeg eervol uit de har de strijd en sleurde verdienstelijk een puntje uit de zware Waalse aarde... Kamillekes Aalst: Conny Adam; Daniélla De Meersman, Lutgart Viaene, Bren- da Van den Eeckhout en Marijke Buyse; Reniide Clompen, Paula Bisback, Saskia Molly, Ann Eloot, Sandra Van der Linden en Myriam Van Slembroeck. Wisselspeelsters: Hilde Van Cae lenbergh en Sandra Daghuyt. Cyriel Temmerman zompige grond en uiteraard kostte het heel wat moeite om wat bewe ging te krijgen in de bal... Om van de krakkemikkige «instal laties» maar te zwijgen. Een gam mele afsluiting, brokkelige «gra- dins» en kleedkamers die naam Voetbal. Sparta Appels haalde het met 4-2 tegen Opdorp (vh) Schoonaarde dat na deze nieuwe nederlaag diep wegzakt in de rangschikking. Veldoverwicht was het enige positieve dat van Schoonaarde kan of kon gezegd worden in deze partij, maar eens Dit belette niet dat de Kamillekes Bij Nancy De Cremer werd vo- door ziekte was uitgedund. De buitenshuis nog Lanklaar Brug- de eerste tien minuten de teugels nge week een meniskus wegge- Brusselse klub is overigens niet ge, Izegem Braine Aalst Oos- strak in handen namen maar er naald, doch ook de gewrichtsban- erg goed gewapend om naar de tende en Lommei bekampen met in slaagden te scoren. Dat den werden geraakt en het wor- hoogste voetbalklasse te promo- Borgloon tenslotte ontvangt in ei- deden de lokalen aan de 13e mi- den dus nog enkele weken nood- veren, want zij beschikt noch over gen omgeving Braine Aalst Lan- onwaardig. Want stel je voor dat nuut wél. Nathalie Kina schakelde gedwongen inaktiviteit voor jeugd noch over provinciale klaar Niilen Looi Brueee en Ize- de van kou en vocht verkleumde knap twee Aalsterse verdedigsters Nancy. ploeg. s® meisjes, stijf van de modder, uit en haalde dan staalhard uit. Gelukkig voor haar staat de win- Door de afgelasting van de wed- slechts om beurt onder de douche Tegen die knal had Conny Adam terstop van drie weken voor de strijd van Union komen de Kamil- konden, zo weinig plaats was geen verhaal en dus kon de thuis- deur en zal ze, als het herstel lekes voorlopig alleen aan de lei- <»ar! ploeg juichen om de 1-0 stand. gunstig evolueert, niet al te veel ding. Aan de hand van het djfer- 4a al die onaangename ervarin- Lang duurde die vreugde niet, wedstrijden meer moeten missen, materiaal die de huidige klasse gen wachtte hen gelukkig een want nadat Myriam Van Slem- Wij wensen de simpatieke Nancy ring biedt zou men kunnen kon- gem en gaat away met Wezemaal, Oostende, Lommei, Union en Zulte in de clinch. Een eerste logische konklusie is dat Union voor de zwaarste opga ve staat, al zijn prognoses in de yj.u inennnrfpn tü irnnHpn l^8" verra?sin8: de kant'en broeck op hoekschop de paal had in élk geval een spoedige en volle- khSeren" dat" het" de""komende «Steken!™1 618 h"** 5 huiuiu1 bleek een practig etablissement te geraakt, kwam de gelijkmaker, dtge genezing, want wij weten dat twaalf wedstrijden tot een drie- o iun HM ajn inZwi,.s?rse chalet-stijl. Dezelfde Van Slembroeck zette zij hunkert naar haar herop- hoekstomooi zal komen. Kamille- - mpn hï kïhïif i„ w, sraaak\o1 'ogcncht en num. Doch fraai voor aan Paula Bisback. die treden... kes-Union-Borgloon üjkt het trio r- ®*J| hel Wi- waar de Zwitsers vlot dne- of de bal op halve hoogte overnam Hopelijk zijn na de winterstop te worden dat voor de twee be- Duidehjke zege voor Wichelen chelse kringen duurde dan tot viertalig zijn, waren de mensen en vanop zo'n 25 meter de 1-1 op alle zieken genezen, behoren de schikbare promotieplaatsen zal *~'A t"",A' kwetsuren tot het verleden en zijn strijden. Tenzij Nijlen, Oostende meteen ook de eksamenbeslom- of Izegem zich nog onverwacht in Wichelen FC Aalst van Braine dat helemaal niet. Vin- het bord knalde. Chaotische toestanden Bij een hoekschop voor Braine dat geen moeilijkheden onder- diep in de tweede helft en werd het op scoren aan komt blijven vond met FC Aalst waar men enkel nog onderbroken door Jant- den wij onze Vlaamse taal alle Schoonaardse kanonnen blijkbaar ook al in kerstsfeer ver- j® Van de Weghe die een te korte denzoet, in het voormalige Bra- monddood. Op slag van rust kon toefde en met enkele weggeef- terugspeelbal van halfweg het veld bantse 's Gravenbrakel keken ze vjvirtnrrfrlo RiddCr. °P no8 d® Kerstman (0 naar Van Hoelen in de voeten verbaasd op van het vreemde róód de 26e minuut bleef de bal voorsprong komen en meteen binnenhaalde. (egde van Fruythof die natuurlijk taaltje dat hun gasten spraken. eindeloos lang voor het Aalsterse werd duidelijk dat het moeilijk Enkel doelman Martin Van in dank aanvaardde en meteen de Net of er buitenaardse wezens in doelmond haSgen Er deden zich zou worden voor Schoonaarde om Hoelen was de enige Aalst-speler forfaitcijfers aantekende. Nadien hun chalet waren geland... of zat heroïsche taferelen voor een nog een punt te kunnen oogsten, dse ^Mujpeelde maar voor de modder nog in hun oren na een veldslag in het moeras. Tot grote gast en de week daarop komt opïeüeld vanUoi ?pórt Tnrh irnn nipt i.nn a. r 'w' „TT"v ut uuajuci uug m nun oren na een veiasiag in net moeras, tot grote gast en ae ween oaarop Komt De wedstrijden, die het klaver tjedrie onderling nog moet betwis ten, zijn de volgende: 28.1.89: Borgloon-Kamillekes 11.3.89: Kamillekes-Union metingen vergeten. het debet zouden"mengen, doch De Kamillekes kunnen dan met- dat lijkt weinig waarschijnlijk c r .P g een met een teek, IhuhnvedsBi,. Wie ijn nn de fevTrieT™? defimtef hou.Mt meen, «elhchl den het nieuwe jeat eanvangen. Union leek op een gegeven mo- Ïha'kmtt'Set' Op zaterdag 7 janutui 1989 j. ment op de titel af te ttevenen J t - hl.ef ÏZ1ZT Wezemaal aan de Zandberg Ie doch liep veelden dagen geleden SSLtenTS?dJTS,? ek daarop koml on her veld I ™i «w de boeg - wel- Hector Van Mossevelde op hoek- gevaar langs de bezoekende zijde, uiteraard, dan getrakteerd wor- schop van Lieven Van den Abbee- Enkel in de eerste helft wist men den °P een applausvervanging. Ie de thuisploeg langszij brengen dan enigszins gelijke tred te hou- Voor hem kwam De Winckler in maar toen de kloof niet kon wor- den met de thuisploeg die vrij de ploeg maar de stand verander den geslagen na enkele gemiste vroeg op voorsprong kon komen. de n'et meer in deze wedstrijd doelkansen was het evenwel niet andoerin o en li kt zi ri beste voor 'eder van de d*'e P'0®" verstonden ze het Waals van kón Brenda Van den Eeckhout zoek. Voor de oranje-blauwen pijlen te8 hebbenvenchoteru 8t" "!Utom "i"' zou.de s'eile scheidsrechter Dumont, die ze de uiteindelijk toch haar kamp zuive- een uitstekende gelegenheid om Borgloon daarentegen zette op pg van Borgloon daard°or hele wedstrijd hadden uitgeschol- ren. Toen de wedstrijd 32 minuten het puntenaktief maksimaal aan te merkwaardige wijze een belabber- Üf™"f— den nadat de man het had ge- oud was kwam Sandra Van der dikken. De 21e januari is de Be- waagd een vermeende strafschop Linden in balbezit door toedoen ker van België aan de beurt i de situatie recht en behoort nu onbetwistbaar tot de top van o- jumijv-iivzip uiiutu ui uoiuczji uuui lucuucn «■-' «««.itit aan uc uw ui i cu onoeiwisioaar lot verwonderlijk dat Raardecm nna 5 mmutenwas er een vnje trap waann Aalst vooral in de eerste voor de thuisploeg niet te blazen, van een tegenstrever en zij drukte komt Opex Oostende naar Aalst Tweede Nationale tfegemnog van Poppe die door Van Couter helft kon stand houden maar ten- Pauvre Monsieur Dupont wiste onmiddellijk af. Doelvrouw San- afgezakt om er de achtste finales S' Reidj"e na^ een^Mham-war w* i?' w°° Cn?d T" "ch na de weds,riJd no« het ^eet drina Delisse werd door de listige van de Belgische Cup te betwis- De Kamillekes waren tot nog toe r„h,"tW" ïenbezwoctdathijhctintwce. nfst.ndslob e. mclc?. - - -"i* raak had weten te treffen. Appels Opdorp meedogenloos voorbij de moedige 'agen van titelfavonet Wichelen. de provinciale van het mannen- stond de 1-2 ruststand op het sco- Van Hoelen: 1-0. Maandag 26 december om voetbal gemakkelijker heeft dan rebord. Na tien minuten spel was Van 14u30^speelt Wichelen op het veld met de voetballende dames. Direkt na de rust werd een tweede Tijdens de eerste helft was de 2 Hoelen alweer verslagen maar het van Rac Boonwijk schuine schot van Eddy De Win- wedstrijd voor de kompetitie. Een ter scheerde langs de lijn waar het belangrijke inhaalwedstrijd want uiteindelijk naast zou belanden. m',s winsl k°mt Wichelen meteen de regelmatigste ploeg. Zij had- De laatste zaterdag van januari den hun twee 1-0 nederlagen (op moeten de Aalsterse voetbalsters Union en aan huis tegen Izegem) naar Borgloon, dat de jongste we- kunnen vermijden, want de fatale maal vragen die zonder onver wachte onderbrekingen in april zullen beantwoord zijn. Intussen wensen wij iedereen het beste voor kerst en met oud en nieuw en hopen de Aalsterse voetballief hebbers natuurlijk dat hun Kamil lekes kampioen worden! Tweede nidonale Urnen-Looi Brakcl-Aalst Namèche-Borgloon Izegetn-Oostende Alle hens aan dek In Braine had men blijkbaar de Voetbal. Schoonaarde moest met 1-2 de duimen leggen tegen Baardegem (vh) «Twee furieuze ploegen die voch- doelpunt van Van der Linden we- ken weer volop in goede doen is doelpunten kwamen er in beide ten voor elke bal en speelden alsof gens twijfelachtig buitenspel afge- geraakt. Na een katastrofale start, gevallen in de laatste wedstrijdmi- de titel al op het spel stond...» keurd. Braine dwong dan twee net 8 punten uit evenveel wed- nuten. pufte hij in het frans. Intussen hoekschoppen af, doch de chaöti- strijden en een negatief doelsaldo «egem-enme ging in het weelderige club-house sche toestanden die daaruit voort- (15-16) begonnen de Limburgse Tot zover heel summier de analy- Zultse-Nijlen een spagettifestival door, om toch vloeiden leverden niets konkreets meisjes aan een indrukwekkende se na de veertien wedstrijden die DWBnigge-Lommel maar helemaal in latijnse stijl te op. Tussen de negende en de remonte. Zij haalden het maksi- in 1988 werden afgehaspeld. Wezemaal-Unklaar blijven... twaalfde minuut ontsnapten de mum aantal punten uit de laatste Even in de toekomst kijken. De Kamillekes drie keer aan een zes matchen met een indrukwek- kompetitie is net wat verder dan doelpunt. Eerst schoot de doorge- kend 19-1 doelgemiddelde en zijn halfweg en van de drie kopploe- broken Kina centimeters over het tot op twee schamele puntjes van gen hebben Aalst en Borgloon wnpuuu zware 4-0 van veertien dagen gele- doel, vervolgens ging Sabine Ro- de Kamillekes genaderd! Op een identiek programma af te wer- Nijlen den in Aalst nog niet verteerd. bert door en kon doelvrouw Union tellen zij nog één punt ken: 7 thuiswedstrijden en 5 ver- Oostende Toen werd Stade in de eerste helft Adam slechts moeizaam redden achterstand, maar de Brusselse plaatsingen. Union, weliswaar kege® letterlijk weggespeeld en dat zat en tenslotte bleef een keiharde ploeg heeft ook een wedstrijd met een achterstallige match, i^j,R ze daar hoog. Alle hens werd aan terugspeelbal van Lutgart Viaene minder gespeeld. De thuismatch krijgt het moeilijker met 6 op- Rrakei dek geroepen en waar ze in Aalst gelukkig in de modder hangen. van vorige zaterdag tegen Looi drachten thuis en zeven op vreem- Lommel slechts met zijn twaalven waren, Aan het kwartier kwam de gelijk- Sport werd inderdaad uitgesteld, de bodem. maker er toch. Bij een inworp van Nochtans was het terrein aan het De Kamillekes mogen aan de Braine koncentrcerden zich maar Dwersbos in Beersel beter be- Zandberg Wezemaal, Lanklaar, liefst drie Kamillekesspeclsters op speelbaar dan dat van Braine. Dat Oostende, Lommel, Union, Zulte Sabine Robert, die daar handig beweerden de Unionspeelsters en Namêche partij geven en rei- gebruik van maakte om de bal tot die de wedstrijd Braine-Kamille- zen nog naar Borgloon, Nijlen, bij Carhérine Goffauw te tippen, kes kwamen bekijken immers Brugge en Izegem. Conny Adam wilde uitkomend zelf. Zij waren ook niet boos om Union speelt voor eigen volk te- het gevaar nog bezweren doch het uitstel, omdat hun twaalf gen Looi, Zulte, Namêche, Weze- Goffauw was haar te vlug af en de vrouwen «sterke» spelersgroep maal, Nijlen en Borgloon en moet r wisselspeelstcrs zaten er op de bank. Bij de Kamillekes zaten enkel Hil de Van Caelenbergh nog niet helemaal hersteld van de griep aanval van de week tevoren en Sandra Daghuyt op het bankje. Dat kwam doordat Kathleen Ste vens slechts op het nippertje aan- Namiche Wezemaal Zultse 14 10 2 2 40 10 22 13 10 2 1 29 12 21 14 10 4 0 34 17 20 14 7 4 3 15 11 17 14 6 4 4 28 26 16 13 6 5 2 19 20 14 13 5 5 3 30 20 13 13 5 6 2 15 23 12 14 5 7 2 18 23 12 14 5 8 1 20 21 11 14 4 7 3 25 33 11 14 4 8 2 16 23 10 14 3 8 3 14 25 9 14 1 11 2 7 46 4 Cyriel Temmerman Vierde provinciale Aalst-Dendermonde

De Voorpost | 1988 | | pagina 21