Eerste zege voor FC Daknam t u St.-Egidiusruiters werden provinciaal kampioen Sportraad-Kruibeke heeft nieuw bestuur N.O.M.B. KERN BERLARE "iüaXü 22 - 23.12.1988 - De Voorpost VOETBAL Vierde provinciale Waasland Zestien speeldagen heeft het geduurd alvorens nieuwkomer FC Daknam een eerste zege kon laten optekenen "in de grote bond". Dat dit dan nog gebeurde tegen hun jarenlange aartsrivalen van VK Hamme deed de Lokerse ploeg wellicht dubbel plezier. Ook plezier was er in Sint-Niklaas waar White Boys terug kon aanknopen met de zege en koploper Moerbeke een lelijke pad in de korf schoof. Door de nederlaag van Moerbeke in Sint-Niklaas loopt leider Heikant Zele verder uit na een eerder moeilijke zege tegen SK Lokeren dat een vroeg doelpunt vrij lang en goed wist te verdedigen. White Star Meerdonk, waar André De Waele het sportieve roer in handen krijgt, heeft in Sinaai een puike prestatie neergezet door er meteen de halve inzet mee te nemen, ook al miste de thuisklub een hele resem wenkende doelkansen. Rupelmonde blijft het ronduit schitterend doen. De ploeg van trainer Verguit werd warm onthaald in Sint-Gillis-Waas waar het plaatselijke Hoogeinde in de eerste helft de plak zwaaide. Maar na de herneming was er niets meer te beginnen tegen een ontketende Mercatorploeg die nog de halve inzet kon bemachtigen. Nog bovenaan de rangschikking komt Eksaarde nu ernstig opzetten na een nieuwe winst bij VK Tielrode dat ook zonder de ontslagnemende trainer William Janssens de rol verder moet lossen net als Straatje Stekene trouwens. Want de geel-blauwen blijven ook in de put zitten na een nieuwe nederlaag bij grensploeg Kieldrecht. Voor Sparta Waasmunster waren er ditmaal weinig of geen problemen om E. Verrebroek met sprekende cijfers terug richting polder te sturen op de laatste speeldag van '88. Kieldrecht Straatje Stekene Verdiende zege van de thuis ploeg die zonder echt groots te spelen een gemakkelijke prooi had aan dit zwak akterend Straat je. Reeds na 20 minuten spel stond het 2-0 voor de thuisploeg. Eerst kon Benny Clayé een hoek schop van Danny De Wilde die verlengd werd door Joris De Wit te voorbij Straatjes-doelman Mannen knallen en voor de twee de goal zorgde dan Joris De Witte zelf toen hij een persoonlijk num mertje tegen de Stekense touwen kon knallen. Kort na de rust al weer de thuisploeg die niet te stuiten was en langs Dirk Praet na een vrije trap van Danny De Wil de kon zorgen voor een geruststel lende 3-0 tussenstand. Toch zou Straatje even later nog weten te milderen tot 3-1 wanneer dezelfde Dirk Praet in de grote rechthoek een strafschopfout veroorzaakte en Regi De Maeyer de elfmeter- trap voorbij thuisdoelman Buy- taert kon trappen zodat meteen ook de eindstand op het bord verscheen in deze sportieve wed strijd waarin de thuisploeg Geleyn moest missen wegens een gele overlast en vervangen werd door Van Den Bossche. VK Tielrode Eksaarde Bij de thuisploeg haakte trainer William Janssens tijdens de afge lopen week verrassend af. De re sultaten die V.K. tijdens de eerste kompetitiehelft bij elkaar had ge trapt waren immers nu niet van die aard om een ontslag te ver wachten van Janssens die lange tijd met V.K. aan de leiding stond in deze reeks. Hulptrainer Mare Maes zal nu zeker tot het einde van het seizoen de teugels in han den nemen gesteund door Dirk Buytaert die nu op zijn beurt als hulptrainer zal fungeren. Tijdens de aanvangsfaze van deze wed strijd tegen Eksaarde kon de thuisploeg een licht overwicht af dwingen. Kansen van Gunther Vanuffelen - alleen voor Van Driessche - en Carl De Wilde - iets te kort na een vrije trap van Kurt De Caluwé - brachten even wel niet het verhoopte openings doelpunt zodat Eksaarde na een halfuur spel geleidelijk aan het overwicht in deze wedstrijd kon overnemen. De snelle tegenstoten van De Cock en Nimmegeert le verden in de eerste helft evenwel nog geen al te grote bedreiging op voor thuisdoelman Permentier die nog altijd de geschorste Malfliet moet vervangen. Na de rust moest Permentier dan in die 50e minuut toch het onderspit delven tegen het spit- senduo De Cock-Nimmegeert die de thuisdoelman met een knap schot kansloos liet. De thuisploeg die niet direkt uit de omknelling geraakte van een nu fel op dreef zijnde Eksaardse ploeg kreeg het opnieuw benauwd in de 62e mi nuut toen de mee opgerukte Filip Van Hille de paal trof. Hetzelfde deed echter thuisspe- ler Karl De Wilde even later toen hij aangespeeld door Franky De Keyser de bal tegen de dwarslig ger deponeerde. Nieuwbakken thuistrainer Mare Maes schoof dan in het slotkwartier nog een mannetje extra naar voor om een eventueel punt te redden maar dat bekwam de thuisploeg nog slecht want met nog een tiental minuten te spelen was het weer De Cock die Nimmegeert lanceerde. Vol gens de thuisaanhang vertrok Geert wel met meters buitenspel aan zijn solo-ren maar dat deerde scheidsrechter De Bolle niet want Nimmegeert werkte kalm en be heerst af zodat de wedstrijd met een beslist was met deze 0-2 stand op het bord. Bij V.K. beklaagde men zich achteraf nogmaals om dit buitenspeldoelpunt volgens onze zegsman al het derde op twee wedstrijden. White Boys 4 Moerbeke 2 Bij de thuisploeg werd iedereen tijdens de afgelopen week nog eens duidelijk op de plichten ge wezen door het bestuur en dat heeft al meteen tegen het hoog geplaatste Moerbeke vruchten af geworpen. De motivatie en de winningsdrang waren duidelijk te rug aanwezig bij groen-wit en hiervoor betaalden de zwemkom jongens een zware rekening. Het begon nochtans voor thuis trainer Wies Van Damme alles behalve rooskleurig want de plaat selijke klok had nog geen volle minuut weggetikt toen Moerbeke op voorsprong kon komen. Een balverlies van thuisspeler Smet werd door Gerry Dieleman vak kundig afgestraft. 0-1 en daar gaan je preken van tijdens de laatste weken dan in rook op. Iedereen natuurlijk met een be nauwd hartje bij de thuisaanhang maar naarmate de wedstrijd dan vorderde herstelde White Boys zeker het evenwicht en na een halfuur kon men reeds juichen want Yves Van de Neucker vond dan toch plots na enkele stille weken zijn Thor-instinkt terug toen hij op voorzet van Bressinck iets sneller was dan de bezoeken de verdedigers. White Boys ging dan door op het elan en bezoekend doelman De Brabander die een schitterend seizoen bezig is redde op gelijk aardige wijze een knal van Bres sinck vanonder de kruising in de 36e minuut. Aan de overzijde dan was er een attente Bruggeman nodig om Van Den Durpel even eens van een doelpunt te houden in deze wervelende wedstrijd die zeker het bekijken waard was voor het talrijk opgekomen pu bliek. Laatste feit van de eerste helft was wel dramatisch voor de thuisploeg toen Smet vervangen diende te worden door Ronny Colman. Dit betekende evenwel geen verzwakking voor de thuisploeg want ook in de tweede helft kon een overwicht bewerkstelligd wor den tegen de suikerjongens uit Moerbeke. In de 55e minuut werd het dan ook logischerwijze 2-1 toen Glibert raak kon treffen na een wat verwarde hoekschop van Van Lijsebettens waarbij Van de Neucker eerst met het hoofd De Brabander belaagde maar waarbij tenslotte toch Glibert het laatste woord had. In de 72e minuut wist de thuisploeg dan alweer langs Van de Neucker om de definitieve kloof te slaan maar met nog een kwartier te spelen bracht Moerbe ke in deze spektakulaire wedstrijd weer een vleugje spanning langs Van Den Durpel die op een verre voorzet net iets sneller was dan thuisdoelman Bruggeman en scoorde. 3-2. Bruggeman, die zich kwetste bij deze fase, moest in de slotminuten nog vervangen worden door Seghers. Moerbeke, dat nu op zoek ging naar een gelijkspel nam achteraan enkele logische risiko's en dat speelde duidelijk in de kaart van de thuisploeg die eerst dreigde langs uitblinker Bressinck en in de slotminuten nog een vierde maal wist te scoren langs een terug herboren Yves Van de Neucker die op voorzet van Van Lijsebet tens tussen twee Moerbeekse ver dedigen de 4-2 eindstand kon vastleggen in deze propaganda- wedstrijd. Herl. Sinaai W.S. Meerdonk VK Hamme FC Daknam In deze aangename wedstrijd die ver boven de middelmaat uit stak moest de thuisploeg liefst zeven titularissen missen terwijl bij de bezoekers trainer André De Waele zijn manschappen voor het eerst aan het werk zag in kompeti- tieverband. Na een gelijkopgaand eerste halfuur was het toch de thuisploeg die eerst mocht juichen toen het op strafschop langs Patrick Van Acker mocht scoren nadat Gerry De Groeve in de grote rechthoek van de sokken werd gelopen. Si naai probeerde dan verder in de eerste helft de wedstrijd definitief in het voordeel te beslechten maar kansen van Dominique Van de Velde, Danny De Ruyte en Pa- Sp. Waasmunster E. Verrebroek openen maar het duurde tot een kwartier voor tijd alvorens Engels de stand kon verdubbelen, nadien zouden dan Van Damme en De Boom eveneens op hun beurt nog suksesrijk weten te zijn zodat het nog ruime winstcijfers werden in deze wedstrijd, probleemloos door de thuisploeg gewonnen. Heikant Zele SK Lokeren trick Van Acker misten evenwel de juiste richting of werden door bezoekend doelman Franssens ge stopt. Nadat ook Meerdonk langs De Paradé en Van Releghem even de neus aan het Sinaaise venster hadden gestoken was de beste kans uit deze goede eerste helft evenwel nog voor thuisspeler Ge rry Braem die op voorzet van De Groeve juist naast besloot. Na de rust kwamen de Meer- donkse gasten dan iets beter in de wedstrijd en dat resulteerde al vlug in een gelijkstellend doelpunt van invaller Ronny Stevens die de geschorste Rudy De Jonghe ver ving bij Meerdonk toen thuisspe- lers Rudy De Ruyte en Gerry Braem elkaar hinderden: 1-1. En later in de tweede helft zat het helemaal snor voor de bezoeken de club toen Dirk De Paradé op de solotoer ging en niet duldde dat Rudy De Ruyte met hem mee ging. Hij snelde ook De Ruyte voorbij om doelman De Greyt kansloos te laten in het thuisdoel, 1-2 na 72 minuten. Deze minieme voorsprong kon Meerdonk dan vast houden tot een tien minuten voor tijd, wan neer een voorzet van Luc Willaert tot bij Gerry Braem belandde en deze gepast doorschoof naar Dan ny De Ruyte die het in eerste instantie geweerde schot van Braem in de rebound toch voorbij Franssens kon deponeren waar door de gelijke stand als juiste uitslag van deze wedstrijd op het bord verscheen. In deze wedstrijd waarbij elke ploeg één helft mocht opeisen miste de thuisploeg zoals gezegd zeven spelers. Vier zeken: P. Van Acker, M. Maes, De Clerck en De Breucker. Twee geschorsten: L. Ongenae en Schatteman en Danny Joos die gekwetst was. Bij de thuisploeg waren de ze nuwen hoog gespannen met de komst van dit SK Lokeren dat in de heenronde als enige ploeg de maat wist te nemen van de Zeelse wijkploeg. En toevallig of niet maar ook in deze ontmoeting heeft Heikant Zele het erg lastig gehad met dit SK Lokeren. Het duurde immers tot een tiental mi nuten voor tijd alvorens men een achterstand kon wegwerken om dan vervolgens nog een ruime on verwachte zege te behalen tegen dit SK Lokeren dat zich fel verde digde tijdens deze partij. SK Lokeren, dat blijkbaar afge zakt was naar Heikant om de nul zo lang mogelijk op het bord te houden slaagde aanvankelijk daar ook perfekt in toen de thuisaanval nog steeds zonder Jo Van Eetvel- de, geen enkel gaatje vond in de Lokerse defensie. Hoe Van de Velde, Van Britsom en Van Mal- deren zich ook weerden, en on danks de loeier die Kesteleyn af vuurde naar het doel van bezoe kend doelman Frank Baert die een prima partij speelde, de stand openen was er voor de thuisploeg niet bij. Anders was het met de bezoe kers gesteld die uit een schaarse tegenaanval op slag van rust langs Van Der Haegen plots op een 0-1 voorsprong konden komen, ook al ging de hele Zeelse defensie bij dit maneuver niet vrijuit. Dat zag er dus na de rust niet zo goed uit voor Heikant want SK Lokeren ging nu de deur nog meer vergrendelen zodat doorkomen erg moeilijk zou worden voor de thuisploeg. Toch was het Heikant dat naarmate de partij vorderde blijkbaar over meer fysieke kracht beschikte want SK Lokeren kwam nog nauwelijks weg uit een felle belegering van de thuisploeg. Zo moest doelman Baert in de 48e minuut tot driemaal toe redding brengen op lokale aanvallen. On dertussen was bij Heikant ook Mare D'Hollander ingekomen voor de aan de rug gekwetste Persijn, een verzwakking bete kende dit geenszins want het was nu werkelijk al Heikant wat de klok sloeg. Toch diende de plaat selijke aanhang te wachten tot tien minuten voor tijd alvorens de gelijkmaker op het bord kwam. Etienne Kesteleyn zette nog maar eens een aktie op touw en nadat Peter Van Britsom de bal profes sioneel had doorgelaten voor de aanstormende Mare D'Hollander knalde deze laatste keihard bin nen 1-1. Was men in eerste instan tie al gelukkig bij de thuisploeg met dit uit de brand gesleepte puntje, dan zou er nog een aardig slot aan toegevoegd worden door een ontketende thuisploeg. Am- Voetbal. VK Hamme verloor thuis met 0-1 tegen de andere nieuwkomer, Daknam vh) per twee minuten na dit gelijkstel lende doelpunt was het immers Marc Van de Velde die met een vluchtschot voor 2-1 wist te zorgen nadat Mare Derweduwen als fou- rier was opgetreden. SK Lokeren, dat duidelijk het noorden kwijt was, kreeg nadien nog een derde doelpunt te slikken langs Peter Van Britsom die een aanval van Mare D'Hollander perfekt af wist te ronden en zelfs in de bijgevoeg de tijd deed Heikant Zele er nog een schepje bovenop toen Mamix Boeyckens een strafschop na fout op Van de Velde voorbij Baert kon trappen in deze sportieve par tij waarin het venijn duidelijk in de staart zat. Hoogeinde 01. Rupelmonde Beide ploegen namen in dit sportief duel duidelijk elk één helft voor hun rekening. In de eerste periode was het de thuis ploeg die de lakens uitdeelde te gen Rupelmonde. Na 20 minuten kregen de bezoekers een eerste ernstige waarschuwing toen Moer loos enkele tegenstanders kon voorbij flitsen maar zijn voorzet werd door Erik Verlakt jammer gemist want deze aktie verdiende zeker meer. Vijf minuten later kreeg de thuisploeg dan ook meer, al was dame Fortuna hier zeker de rood zwarte ploeg niet ongunstig ge stemd want na een inworp van Gino Verschaffeit naar Bruno Verschaffeit trok deze laatste scherp voor doel waar het leder via de ongelukkige bezoekende Van Hese in het doel verdween: 1- 0. Na een halfuur spel ging Hoog einde evenwel de plak zwaaien en hoe Erik Verlackt na 35 minuten een wenkende kans op 2-0 kon missen vanop enkele meters van het Rupelmondse doel begrijpt wellicht nu nog niemand. Een Verlackt die anders uit een halve kans bijna twee doelpunten kan scoren heeft het nu bijzonder moeilijk in dit stadium van de kompetitie om een doeltje tegen de netten te knallen. Gelukkig voor Hoogeinde weet Bruno Ver schaffeit nog altijd waar het doel zich bevindt van de tegenstander want in de 42e minuut kon hij een voorzet van Ronny De Keersmae- cker voorbij bezoekend doelman Brijs koppen zodat het er aan de rust bijzonder rooskleurig uitzag voor de ploeg uit Sint-Gillis toen ze met 2-0 aan de koffie mocht nippen. Wat er tijdens de rust gebeurd is zal wel een geheim blijven maar een feit was dat Hoogeinde eens de tweede periode van start ging tot geen enkele vloeiende aktie meer in staat was zodat de bezoe kers uit Rupelmonde nu het initia tief in deze wedstrijd overnamen. Na een uur spel kon de ongelukki ge Van Hese dan weerwraak ne men toen hij een misverstand in de plaatselijke verdediging goed wist uit te buiten om thuisdoelman Gert Vereecken helemaal kans loos te laten: 2-1. Dezelfde Vereecken zou een kwartier voor tijd dan licht in de fout gaan wanneer hij een harde bezoekende knal moest lossen. Luc Verheggen was er als de kip pen bij om voor de bezoekers het gelijkstellende doelpunt aan te te kenen hetgeen op dat moment zeker verdiend was. Bij de thuisploeg wist men zich dan onder impuls van Luc Van Craenendonck nog enigszins te herpakken in de slotfase zodat deze gelijke stand op het bord bleef tot de reglementaire tijd ver streken was. Marc Stevelinck PAARDENSPORT Bij de bezoekers verkeerde men in kampioenensfeer toen de eerste zege in deze kompetitie een feit was geworden tegen VK Ham me. Champagnekurken vlogen in het rond alsof het een vervroegde repetitie was van het nakende oud en nieuw. De vreugde bij de jeugdige spelers was dan ook on beschrijfelijk. Het was trouwens een verdien de zege voor Daknam dat zeker met meer inzet speelde dan VK Hamme. Tijdens de eerste helft was de wedstrijd nochtans gelij kopgaand gestart en de gevaarlijk ste kansen waren zelfs voor de thuisploeg want de bezoekende verdedigers moesten zelfs op de lijn enkele malen Hans Mariman bijstaan. Naar het einde van de eerste helft dan kwamen de gasten gevaarlijk opzetten voor het thuis doel van Guy Quintelier maar een doelpunt aantekenen was er voor alsnog niet bij. Dat kwam er slechts in de twee de helft toen Daknam ruim een kwartier lang de forcing voerde tegenover de thuisploeg. Dit re sulteerde dan in een verdiend doelpunt in de 55e minuut langs Steven Bosman. De thuisploeg probeerde na dien de bakens nog wel te verzet ten maar een goed georganiseerde bezoekende verdediging hield alle gaatjes perfekt dicht zodat de eer ste zege een feit was tegen een VK Hamme dat door trainer Walter Mertens nog verwittigd was om de zaken niet al te licht op te nemen tegen de jeugdige konkurrenten van Daknam. Naar aanleiding van het behalen van de provinciale kampioenstitel in «achttal klasse middel groeps- dressuur» werden bestuur en rui ters van de St.-Gillisse St.-Egi diusruiters het afgelopen weekend ontvangen op het gemeentehuis. Burgemeester De Mey beklem toonde dat deze titel behaald werd in het eerste jaar nadat men de overstap van licht naar middel maakte en derhalve des te meer luister krijgt. Zijn voornaamste woord van dank ging uit naar groepskommandant Luc Verhulst die alle individualiteiten tot een hecht geheel kneedde en er nu de vruchten van mag dragen. Voor zitter Frangois Cantens dankte voor de ontvangst en betreurde dat de ruiters de laatste jaren als het ware van de openbare weg gedrongen zijn. Vroeger was het paard de trouwe gezel van de mens in zijn ganse doen en laten maar voor het ogenblik schieten er in de meeste stallen enkel nog fokkerij- en sportpaarden over. Ook groepskommandant Verhulst was blij dat hij de belofte die hij vorig jaar deed kunnen houden had. Hij droeg de titel die dit jaar in de hogere klasse behaald werd te Haasdonk op aan de ganse groep die de «ik»-sport na de «groeps»-sport stellen. Hij over liep het voorbije seizoen dat niet alleen sportieve hoogstandjes in hield maar ook een promotie voor de paardensport in juli en de re- kreatieve deelname van 15 leden aan het massaspel van Kallo. De Paardensport. De ruiters van L.R.V.Sint-Egidius werden provinciaal kampioen in groepsdressuur. Zij werden daarvoor op het gemeentehuis van Sint-Gillis-Waas gehul digd (Iv) 30 leden vormen dan ook een Egidius behaalde er prompt de kampioenen te Zele. Toch een hechte groep die bij St.-Egidius overwinning en keerde terug met hartelijk proficiat voor de ruiten alles voor elkaar over hebben, de overtuiging dat het ook in de die de titel hielpen behalen: Nele Een zaak verbaasde de komman- provinciale kampioenschapsproef De Wert, Guido Van Duysc, Eu- dant echter en dit was het feit dat de te kloppen formatie zou wor- gene Bral, Eddy Jonckers, Ronny bij wijze van test deelgenomen den. Spijtig genoeg waren slechts De Vos, Tom De Meurichy, Ber- werd aan een gerenommeerd tor- een paar kampioenen aanwezig op ten Mecrschaert en Nadine Ver- nooi in de provincie Antwerpen, de huldiging. De rest was weerom hulst. Leest, waar de beste formaties aan de slag in een voorselektie- MJP van Vlaanderen te gast waren. St.- wedstrijd voor de provinciale Overtuigende zege van Sparta Waasmunster dat in deze wed strijd weinig te vrezen had van de bezoekende ploeg. Vooral aanval lend had Waasmunster niets te vrezen van Verrebroek. Enkel in verdediging konden de polderjon gens lange tijd een vuist maken tegen de talrijke thuisaanvallen en het was slechts in het slotkwartier dat Sparta de ruime eindcijfers op het bord kon krijgen. Na een halfuur spel had Van Boxelaer wel de stand weten te De gemeentelijke sportraad van Kruibeke hield vorige week haar algemene vergadering. Daarop werd de opbrengst van de voor bije 9e wandelmeedag (36.000 fr.) verdeeld onder de plaatselijke verenigingen die zich inzetten voor de opvang en integratie van zieken en gehandikapten. De af gevaardigden van Ziekenzorg Kruibeke en Bazel, de Bezig heidsclub en de Gehandicapten club mochten elk een check van 9.000 fr. in ontvangst nemen. Uit het kasverslag, dat door uit tredend penningmeester Frangois Van Bogaert werd voorgelezen bleek dat de Sportraad momen teel nog 9.052 fr. in kas heeft. Sportraadvoorzitter Marcel De Laet nam afscheid van drie men sen die de jongste jaren heel wat inspanningen geleverd hadden binnen het bestuur van de Sport raad. Hij dankte uittredend sche pen van sport Herwig Caluwé om dat hij in zijn beleid de Sportraad steeds had gekend en altijd bereid was gevonden om de adviezen van de Raad in het College te verdedi gen. Hij nam ook afscheid van zijn secretaris Frangois Van Bo gaert en van Roger Lardon. Vervolgens werd het nieuwe be stuur aan de algemene vergade ring voorgesteld. Marcel De Laet blijft voorzitter, Kris Kosolosky wordt onder-voorzitter, Luc Van Hoyweghen wordt secretaris en Ria De Bruyne penningmeester. Naast Juiien Cant en Gaston Van de Velde doen Arie Van de Graaf uit Rupelmonde en Greta Van Bogaert en Paul De Paepe uit Kruibeke hun intrede in het be stuur van de Sportraad. In zijn afscheidsrede dankte sche pen Herwig Caluwé de clubs voor hun dagelijkse inzet voor het sportgebeuren in de gemeente en de Sportraad voor de aangename samenwerking gedurende zijn le gislatuur als schepen. Hij drukte de hoop uit dat ze ook waardering zouden hebben voor het vele werk dat de jongste jaren door het gemeentebestuur gepresteerd werd. Daarbij verwees hij onder andere naar de uitbouw van een volwaardige sportdienst met aan het hoofd een sportfunctionaris, de erkenning van Kruibeke als sportcentrum en het behalen van de titel van sportieve gemeente. Tenslotte herinnerde hij eraan dat de fundamenten voor de realisatie van het openluchtsportcentrum «Kerkeputten», mede onder zijn bewind, gelegd werden. Ook Frangois Van Bogaert hield nog een korte toespraak. Hierin formuleerde hij drie wensen naar de toekomst toe. Hij hoopt dat de vlotte samenwerking tussen Sport raad, Sportdienst en schepen van sport in de toekomst zal blijven bestaan, dat alle clubs gezamelijk achter de realisatie van het sport centrum In Kruibeke jouden staan en dat de verenigingen de waarde van de Sportraad als binding tus sen de individuele clubs en de gemeente zullen blijven er kennen. P.V.B. MÈÊ UITSLAGEN Spectrum-Van Maldcrcn Dima Modehuis Gredi-Gorion BAC Racmdonck-Dcn Daver Jeugdhuis Joko-Nwe Pluun Riviera Argenta Boys-Baert Café parking Neyt-Joker Pavosport Sporüeven-Tijl Moriacns pvba-K WB Soccers team KLASSEMENT 4-10 1. Den Daver 5-10 2. Baert 1- 5 3. Sportleven 2- 1 4. BACRacmdonck 1-23 5. Tij! 3 6. Minibond 5- 3 7. Modehuis Gredi é- 5 8. Van Maldcren Dima 9. Café parking Neyt Q7t Slim Riviera tTtlSSi "él!»»" '4- Joker Pavosport 9 6 3 I 67 39 tv 15 Jeugdhuhj0kl) 10 5 4 1 76 51ft 16-WemaBoys 7 4 4 1 50 50 9 9 4 4 I 36 46 9 10 3 7 0 42 3 7 0 26 64 6 9 2 7 0 31 59 9 2 7 0 23 76 4 10 2 8 0 26 67 4 9 1 8 0 34 99 2 Volleybal. Scheidsrechter Uyttendaele uit Aalst be hoort tot de goede lichting (a). Zaalvoetbal. Uit het verre Oudegem reisden ook meisjes af naar het kersttornooi van Temse. Ze werden er zesde (dw)

De Voorpost | 1988 | | pagina 22