Enkel in de laatste 10 minuten Avanti ook uit de Beker Eerste nationale Tomeloze Dendermondse inzet beloond! Beker van België - Heren DRC 2 maakt het succes kompleet Jeugdhandbal r H.K. Waasmunster erg knap Avanti in de eindfase Beker van België - Dames Nopri Lebbeke bekert verder Beker van Oost-Vlaanderen Brabo maakte het Ajax moeilijk 30 - 23.12.1988 - De Voorpost HANDBAL ,1IIn de eerste helft kon Avanti aan- Houthalen 28 via M en 5.5 Availtl Buggenhout 23 Vlassenroot zelfs voor 7-8 voor sprong na 18' maar net voor de Zoals gevreesd werd is Avanti er rust kon de thuisploeg toch op- niet in geslaagd zich te plaatsen nieuw op voorsprong komen, voor de 1/8* finale van de Belgi- Rust 12-11. In de tweede helft was sche Beker. Was Houthalen theo- het liedje dan vrij vlug uitgezon- retisch een haalbare kaart, de gen voor Avanti. Het werd 15-12 vrees dat Avanti met een «erzats» na 35' en ondanks enkele gemiste ploeg naar Limburg zou afreizen kansen hield Buggenhout stand is waarheid geworden. Om diver- tot de 43' minuut (18-16). Kort se redenen ontbraken Van Mol, daarna begaf het Avanti-bouw- E1 Hafï, Jaichi en Vinck op het werk echter definitief (21-16 na appel zodat de normaal al te be- 46') en een resem doelpunten van perkte kern zodanig uitgedund Orlowski volstonden niet meer was dat alleen een mirakel de om de Limburgers in moeilijkhe- Buggenhoutenaars voor de uit- den te brengen. De vijf doelpun- schakeling kon behoeden. De 17 ten achterstand bleven vrijwel treffers van Orlowski beteke- konstant op het scorebord en via nen mogelijk een rekord maar de 24-18 en 25-19 ging het naar de 28- 28 toegestane tegentreffers spre- 23 uitschakeling. Een troost voor ken voor zichzelf. Alleen in de Avanti, met een volledige kern is eerste helft kon Avanti gelijke Houthalen zeker te «pakken», dit tred houden met de Limburgers in het vooruitzicht van de «degra- want in het tweede wedstrijdge- datie-play-offs» waarin beide deelte kon de ploeg, zonder wis- ploegen elkaar nog «tegenko- selspelers, het tempo niet meer men» Voor Avanti scoorden: aan. Tekenend was ook dat Bug- Megos 2, Maes 1, Vlassenroot 3, genhout nog een resem open kan- Orlowski 17. sen onbenut liet maar normaliter moeten 24 doelpunten toch vol- EVA staan om een wedstrijd te winnen. Ajax Lebbeke 25 Brabo Denderbelle 10) 23 Een beetje tegen de verwachtin gen in kreeg Ajax Lebbeke het relatief moeilijk om voorbij Brabo te geraken in de schiftingswed strijd voor de Oost-Vlaamse handbalbeker. De man die hier voor zorgde was beslist Brabo- doelman Dirk Uyttersprot die ge woonweg. schitterend speelde en een tweede faktor was het op nieuw falen van de Ajax-verdcdi- ging waardoor een knap spelend Brabo regelmatig tot aan de 6-m lijn kon doordringen. Deze verde- Rubes Edegem-Denderraondse Rugbyclub 6-12 De laatste en o zo belangrijke wedstrijd van de heenronde werd voor onze «ruggers» een knappe overwinning op het veld van de andere Vlaamse eersteklasser Ru- bes Edegem. Dat deze overwin ning zweet en nog veel meer heeft gekost, hoeft geen betoog. De winnaar van deze match kon im mers veel rustiger ademen. Die winnaar is uiteindelijk verdiend Dendermonde geworden. Hier door staat DRC nu, samen met FC Luik, op een gedeelde vijfde plaats. Rekening houden met een voortdurend zoeken en tasten naar de juiste opstelling, een knap resultaat. Op een zwaar, modderig veld, wilden beide formaties zo weinig mogelijk risiko's lopen. Daaruit sproot meer packspel voor dan openingen naar de drie-kwarten. Het Dendermondse pack trok zeer goed zijn streng. Rubes, met windvoordeel gestart, kon met verre trappen naar de zijlijn voor lopig veldvoordeel halen. Een gaatje vinden in de zeer attente Dendermondse verdediging, zat er vooralsnog niet in. Toch, zoals het al zo dikwijls gebeurde, maakt een ploeg die onder druk staat uiteindelijk technische fouten, die zwaar kunnen wegen. Zo werd een vrijschop voor Rubes door Zimmerman feilloos omgezet en de thuisploeg leidde met 3-0. Het spel verliep evenwichtig en DRC kwam meer in de match, hoewel Paul Van de Putte als opener aanvankelijk last had om met zijn gekende verre kicks, zijn kamp te ontzetten. Een der weinige drie- kwartaanvallen viel langs DRC- ziji: te noteren. De laatste, be- 'de pass kon door W. Ver meulen echter niet meegepikt worden. Nadat A. Cambier voor DRC een eerste vrijschop had gemist, kende Steven Goubert meer sukses en bracht zijn ploeg langszij: 3-3. Rubes kwam dan even terug en maakte voor Rubes 6-3 op vrij schop. Dendermonde, op achter volgen aangewezen, beet kranig van zich af en Rik Casier kon er op vrijschop 6-6 van maken. Span- Bij een moeilijke spelfaze kwam Rubes tot op 5 meter van de doellijn, maar begeven wou DRC niet. Het raakte uit de omknelling los en trok langs de drie-kwarten, gesteund door de 3e lijn, terug naar het Rubeskamp. Een line- out. dichtbij de Rubes trv-line, werd wegens wegduwen van onze Filip De Coen, bestraft met een vrijschop. Rudy Wouters klaarde deze maal de klus en bracht met een mooi schot DRC voor de eerste keer aan de leiding: 6-9. Rubes trachtte het tij te keren, maar DRC voelde de zege binnen bereik en de spelers gingen werke lijk tot op de bodem van hun krachten. Hoewel het Rubespack stilaan baas werd over onze voor- waartsen, kwam Dendermonde terug de thuisploeg onder druk zetten met als logisch gevolg pa niek en fouten in de Rubesverde- diging Op vrijschop trapte Rudy Wouters de 6-12 op het bord en bezorgde zo zijn ploeg een zeer, zéér belangrijke overwinning. De vreugde bij spelers en supporters was onvoorstelbaar. Als nu nog de gekwetsten Saerens, Van den Steen, Michem en Beirlaen speel- klaar geraken, staan de zaken er goed voor. Prachtig is dat.. De stand halfweg: 1. Asub 9 8 1 0 25 2. Bosvoorde 9 7 2 0 23 3. Avia 9 5 4 0 19 4. Coq Mosane 9 5 4 0 19 5. DRC 9 4 5 0 17 6. FC Luik 9 4 5 0 17 7. Anderlecht 9 4 5 0 16 8. Visé 9 3 6 0 15 9. Rubes 9 2 7 0 13 10. British 9 2 7 0 13 Eerste terugmatch Op 15 januari speelt DRC de eerste terugmatch tegen leider Asub op verplaatsing. Rugby. D.R.C.-voorzitter Jo Van den Bossche (xl) ning tot en met! De tweede helft bracht beide ploegen om beurten een veld- meerderheid. De Dendermondse supportersschare verdient hier ze ker een pluim. Ze moedigde haar spelers aan op een manier die een echte steun is in harde momenten. Rubes Il-DRC II: 6-13 Het is voor insiders allang geen geheim meer dat de aan voerder van het Dender mondse reserveteam, Jo Van den Bossche, tevens voorzit ter van de Dendermondse Rugbyclub, de wedstrijd van zondag als een persoonlijk prestigeduel aanschouwde. Als stichter van de DRC, 10 jaar geleden, moest hij in al die jaren immers meermaals op de tanden bijten na sma lende opmerkingen van Ant werpse clubbestuurders en supporters omtrent de kwali teiten van het, op dat moment in 5e spelende, jonge Dender mondse team. Ondertussen groeide Dender mondse, onder zijn bekwame leiding, uit tot een quasi pro fessioneel begeleide club, waarvan alle Belgische clubs op het vlak van accomodatie, trainingsfaciliteiten, omkade ring en management nog één en ander zouden kunnen le ren. Een doorn in het oog van de Antwerpenaars, die niet temin met lede ogen moesten toezien hoe Dendermondse aardig verloop als de eerste match. De uitslag bevestigt dat. Toch heeft het wellicht zin om de «come-back» van de Mal- derense Koen De Bondt even te belichten. Als jong talent veroverde hij vorig seizoen vrij snel een vaste stek in het fanionteam. Gebrek aan mo tivatie hield hem echter van de trainingen weg, wat hem ook onmiddellijk zijn plaats kostte. Zondag toonde De Bondt dat hij nog maar weinig van zijn pluimen verloren heeft. De toekomst leert ons wellicht of aan dit verhaal een vervolg komt. En, oh ja, «for the record»: z'hebben bonen gefret...!!! Kris Van Damme Het Instituut van de Onder neming heeft sukses met zijn IVO Databank die jongeren de gelegenheid wil geven om zich voor te bereiden op 1992. Het Instituut van de Onder neming is te bereiken in de Eendrachtstraat 53, te 1050 Brussel, tel. 02-513.45.80 Neerpelt 8 Nopri Lebbeke iq De dames van Nopri Lebbeke hebben alle prognostieken door kruist door zich te plaatsen voor de 1/8 finale ten nadele van thuis ploeg Neerpelt. Het onbeschik baar zijn van K. Van Damme leek een onoverkomelijke hinderpaal maar dankzij een grootse Van Langenhove in het doel en een toomloze inzet van de ploeg werd het onwaarschijnlijke realiteit. Nopri speelde een ijzersterkc wedstrijd in verdediging. Dit kost te hen weliswaar negen 7-m wor pen maar hiervan stopte Van Lan genhove er vijf en meteen ging de zege naar de ploeg van trainer- coach Van Ransbeeck die onte gensprekelijk successen boekt met Nopri Lebbeke. Het wedstrijdbegin liet nochtans de positieve prestatie niet blijken. Na 9' leidde Neerpelt met 2-6 maar als even later Van Langen hove aan haar recital begon, groeide het vertrouwen bij Lebbe ke en Segers en Bleyaert zorgden voor 2-2 na 18'. Het werd zelfs 2-4 maar dan moest de Lebbeekse defensie toch afhaken zodat via twee gelukte 7-m de 4-4 ruststand op het scorebord kwam. Als No pri op zijn beurt een 7-ra worp miste werd het zelfs 5-4 voor de thuisploeg maar een wilskrachtig spelend Lebbeke begaf niet. Langs Bleyaert, op 7 m worp, en tweemaal De Croock, werd het 5- 7 na 46' en nu was het Neerpelt dat de druk niet meer aankon. Lebbeke bleef erg attent verdedi gen en na 7-10 kon Neerpelt enkel nog scoren tijdens de laatste mi nuut Meteen is Nopri de enige streekploeg die zich heeft ge plaatst voor de 1/8' finales die gespeeld worden tijdens het week einde 7-8 januari 1989. Mits een niet ongunstige loting, acht Waal se ploegen en acht Vlaamse ploe gen zitten dan in de trommel, kan Nopri Lebbeke nog voor een op gemerkte Bekerkampagne zorgen. Nopri Lebbeke: Van Langenhove, De Backer, Bleyaert 4, Segers 3, Hermans 1, De Croock 2, Ter- reoir. Van Handenhove, Van Boxelaer, G. Lissens. EVA vorig jaar de inspanningsbe ker veroverde en hen in eerste nationale kwam vervoegen. Een super-gemotiveerde Van den Bossche dus, die voor de reservewedstrijd zijn spelers aanwakkerde om de dubbel slag kompleet te maken We moeten ons zelfs sterk vergis sen indien we hem niet iets over «bonen fretten» hebben horen zeggen. Wat hij daar mee bedoelde is ons jammer genoeg niet bekend. Om een lang verhaal kort te maken: de wedstrijd van het Rugby. Koen De Bondt (xl) kwam H.K.W. toch niet. Het wedstrijdbegin was nochtans niet zo best voor H.K.W. dat zich liet verrassen door de schietkracht van Heusden en meteen de 3-0 voorgift zag herleiden tot een 3-2 score na amper 2'. Van Damme herpakte zich echter aanvallend, dwong een 7-m worp af en meteen was H.K.W. gelanceerd voor een bijzonder sterke 10'. De 3-2-1 ver dediging van Heusden werd regel matig omspeeld en Roels-Borgers en Van Damme zorgden voor 10-4 na 13'. Een autoritair keepende Van Renterghem moest echter be geven na nieuwe fouten in de H.K.W. defensie zodat Heusden naderde tot 10-8 5' voor de rust. Een schitterende pas van Roek aan De Clercq zorgde dan nog voor 11-8 maar even later kwam Heusden dan toch langszij (11- 11). Roels en De Clercq zurgden er echter voor dat H.K.W. kon gaan rusten met een 13-11 voor sprong. Met twee treffers van Roek begon Waasmunster sterk aan de tweede helft (15-12) maar balverlies en onoplettendheid in de H.K.W. verdediging zorgden H.C. Lokeren (+5) Ap. Kortrijk Handbal. Jurgen Van Hille van HC Lokeren scoort in de bekerwedstrijd tegen Ap. Kortrijk. Einduitslag 16-23 (polo) H.K. Waasmunster 3) 21 Heusden 23 Ondanks dat Waasmunster zich niet heeft kunnen plaatsen voor de 1/8 finales van de Beker ten nadele van 2' nationaler Heusden mogen zij beslist terugblikken op een knappe Beker-kampagne. Ei genlijk is het jammer dat H.K.W. zondag tegen Heusden niet over zijn volledige spelerskern kon be schikken zoniet was Heusden wel licht de tweede 2' nationaler ge weest die door H.K.W. werd ge wipt, Tegen het krachtiger Heus den stelde H.K.W. een gave tech niek en taktisch sterk spelpatroon maar naar ons gevoel deed het gebrek aan valabele wissekpelers hen uiteindelijk de das om. Zon der De Vlieger en Sanders was de H.K.W. tweede lijn beperkt tot het duo Roels-Borgers en wan neer dit duo naar het wedstrijd einde toe een mannetje bij zich kreeg, organiseerde De Bode we liswaar goed de 4 tegen 4 situatie maar verder dan aanklampen voor 15-15 na 42' en even later werd het zelfs 15-17. Ondertussen had Roels een bewaker bij zich gekregen maar hiervan maakte Borgers voortreffelijk gebruik om met drie opeenvolgende treffers voor 18-19 te zorgen 10' voor het einde. Heusden plaatste dan ook een bewaker bij Borgers en met vier H.K.W. aanvallers tegen vier Limburgers verdedigers kon de thuisploeg nog wel regelmatig sco ren maar op gelijke hoogte komen zat er niet meer in De Graeve, ingekomen voor Van Renterghem werd enkele keren in de steek gelaten door zijn verdediging en verder dan 21-22 raakte H.K.W. niet. Het werd nog maar eens berusten in een nipte nederlaag maar ook tegen een tegenstander uit 2* nationale lag H.K.W niet echt onder H.K. Waasmunster: De Graeve, Van Renterghem, Van Damme 1, Van Mele 1, De Bode, Borgers 6. De Clercq 3, Gijssels, Roels 5, De Meerschman 2, Willaerts, Berckmoes. EVA H.C. Lokeren heeft, in tegenstel ling met wat het eindresultaat laat vermoeden, zich prachtig verde digt) tegen 1' nationaler Kortrijk. De ploeg van trainer J. De Proft begaf slechts tijdens de laatste 10' na een wedstrijd waarin zij vriend en tegenstander verbaasd deden opkijken. Inderdaad, lang niet on der de indruk van de faam van de tegenstander, speelden zij vrijuit de tegenaanval en met knap werk aan het doelgebied werd Kortrijk meer dan eens verrast door de snelheid van uitvoering van de thuisploeg. Speelde de ganse ploeg een uiterst verdienstelijke partij die geaprecieerd werd door de talrijke toeschouwers, voor ons was doelman Van Vaerenbergh de speler waaraan Lokeren zich op trok. Niet alleen was Van Vaeren bergh bijzonder secuur tussen lat en palen, de manier waarop hij regelmatig de tegenaanval op gang bracht was klassewerk. De ambities vóór de wedstrijd waren nochtans beperkt bij Lokeren want het feit dat een gekwetste K. Verhofstadt er niet bij was, riep toch enkele vragen op. Na 5' spe len leidde Lokeren echter met 8-2 via prachtige doelpunten van Van Hille, Verguit en Lenaerts en met een was het ontbreken van het Koninginne-stuk vergeten. De tegenaanval werd uiterst efficiënt benut tijdens het eerste kwartier en zelfs het missen van een 7-m worp bracht Lokeren niet van de wijs. Na een kwartier telde de thuisploeg steeds de 5 doelpunten voorsprong voor de voorgift maar het in kracht en gestalte bevoor deelde Kortrijk kon daarna de bakens verleggen. Ondanks schit terende parades van doelman Van Vaerenbergh begonnen zij aan hun achterstand te knagen en het was klasbak Sokolowski die Kort rijk op gelijke hoogte bracht na 24'. De 11-11 bleef dan op het scorebord tot de rust, In het begin van de tweede helft zag het er dan even naar uit dat Lokeren onder uit zou gaan. Kortrijk leidde met 11-15 na 35' maar vooral Van Vaerenbergh zorgde ervoor dat Lokeren wel plooide maar niet brak. Van Cauwenberghe, Van Hille en Versele brachten elk een doelpunt aan en als Verguit na 47' de score opnieuw in evenwicht bracht (15-15) zag men duidelijk onrust in de Kortrijkse rangen. Niet ten onrechte want ondertus sen had Lokeren de kans gehad om opnieuw op voorsprong te ko men maar de afwerking was on zuiver geworden zodat Kortrijk met Sokolowski opnieuw op het terrein, 15-16 voor raakte 10' voor het einde. Het werd 15-17 7' voor het einde en de West-Vlaamse verdediging nu in een zes-nul op stelling, liet zich niet meer ven-as sen. Een vermoeid Lokeren leed enkele malen balverlies en nu kon ook Van Vaerenbergh de «meu belen» niet meer redden. Het werd 15-22 vooraleer Versele nog eens kon scoren voor de thuis ploeg die in elk geval met opgehe ven hoofd de Bekerkompetitie moet verlaten. H.C. Lokeren: Van Vaerenbergh, Smet, Le naerts 2, Bocklandt 1, Versele 3, Verguit 2, Van Driessche, L, Van Cauwenberghe 1, Van Den Ber- ghe, Van Hille 2, P, Vermeiren. EVA E.V. Aalst (+5) Avanti Buggenhout Het werd een erg geanimeerde wedstrijd tussen Aalst en Avanti die haar ontknoping pas kende tijdens een rumoerig slot. Tijdens de beginfase zag het er naar uit dat Avanti vrij vlug haar 5-0 ach terstand wegens reeksverschil zou ophalen. Marblie zorgde voor 7-5 na 10' maar vanaf dan kreeg Aalst greep op de wedstrijd. Buggen hout bleef bestendig «hangen» op twee doelpunten achterstand en via 11-9 na 20' werd het zelfs 15-12 aan de rust. Ook in de tweede helft bezorgden J. Steemans en C" heel wat moeilijkheden aan de bezoekers. Na driekwart wed strijd leidde Eendracht nog altijd met vier doelpunten verschil (23- 19) maar dan zou Orlowski defini tief uit de schaduw treden Toch duurde het nog tot de 55* minuut vooraleer Avanti voor het eerst de leiding overnam (25-26). Het werd 25-28 langs Orlowski en Vlassenroot maar een ultieme in spanning van de thuisploeg zorgde nog voor 27-28 in de laatste mi nuut E.V. Aalst: Mertens, E. Van Maideren, G. Van Malderen 1, W. Boraon 4, A. De Ketelbutter 5. R. Bayens, B. Arijs 1, E. Van Nuffel 5, Van der Borghl 1, Steen mans 5, R. Bayens Avanti Bug genhout: L. Moens, El Hafi 4, Vlassenroot 2. Jaichi 4, De Brou wer, Marblie 7, Orlowski 11, Vinck W., Ottoy EVA een Waasmunsterse ploegje dat torn ooiwinnaar werd maar deze maal was het opvallend hoe sterk de ploegjes aan elkaar waren ge waagd. Enkel Lokeren kon zich niet echt in het debat mengen maar de overigen, Gent, Avanti Buggenhout en Waasmunster 2 konden even goed op het hoogste schavotje zijn geëindigd. H.K. Waasmunster 1 dat uiteinde lijk op de eerste plaats eindigde speelde met K. Engels, Dauwc, Colpaert, Draps, De Schepper, Colpaert, Beeckman, Verguit, Van De Weghe. De uitslagen Lokeren-H.K. Waasmunster 1 2-8 H.K. Waasmunster2-Gent 6-8 Lokeren-Avanti Buggenh 3-8 H.K. Waasm. 1-H.K. Waasm. 2 11-5 Gent-Avanti-Buggenhout 6-0 Lokeren-HKWaasmun .2 3-10 H.K. Waasmunster I-Gent 6-4 HKWaasmun2-Avanti 6-7 Handbal. In de bekerwedstrijd tegen Ap. Kortrijk had HC Lokeren in de eindfaze geen verweer meer tegen de bezoekende aanvallen (polo) digende zwakte van Ajax roept vragen op in verband met het systeem dat er gespeeld wordt. Overstappen naar een 6-0 defen sie, zoals er rondom Ajax gesug gereerd wordt, lijkt nog zo gek niet. In elk geval de «winterrust» lijkt op tijd te komen voor Ajax want de vormcurve is duidelijk in dalende lijn. Gesterkt door de 0- 10 voorgift wegens reeksverschil, begon Brabo erg gemotiveerd aan de wedstrijd. Het bouwde zelfs zijn voorsprong uit vooraleer Ajax na 10 (6-14) enigszins in de wedstrijd raakte. Na 17" leek Leb beke dan toch op weg naar de gelijkmaker (11-15) maar Uytter sprot besliste er anders over zodat Brabo aan de rust steeds met 14- 18 leidde. Wie dacht dat de ploeg uit 4' afdeling tijdens de tweede helft door de knieën zou gaan, had zich duidelijk vergist. Het werd wel 20-20 na 44' maar het duurde nog tot 10' voor het einde voor aleer Ajax voor het eerst aan de leiding kwam (23-22). Ajax had ondertussen D. De Bruyn op nieuw tussen lat en palen moeten roepen want Brabo hield gewoon gelijke tred met de tweede natio naler. Het werd uiteindelijk 25-23 na een wedstrijd waarin Dender belle zich van zijn beste zijde liet zien en waar Van Ransbeeck, met 10 treffers, de opluchting bracht voor een vooral defensief zwak Ajax. Ajax Lebbeke: De Bruyn, Van Bosbcke, De Proft, Van Ransbeeck 10, Luypacrt 2, Van Bicsen, De Ridder 5, Verlinden 3, De Man 1, Christiacns 4, Vlassen root, Moens, Brabo Denderbelle: D. Uytter sprot, Vermeir 4, D. Van Goe- them 1, E. Van Keer 2, Van der Jeught 1, Hcndrickx 3, Tamineau, Bostccls 2, Van Den Abbeel, R. Van Kaar Ev4 V.H.V. kadettenselectie In het kader van de jeugdwerking van de Vlaamse Handbalvereni ging werden 23 spelers uitgeno digd voor de selectie-training die op woensdag 21 december gehou den werd in Hamme, sporthal Meulebroeck. Onder deze 23, vijf spelers van H.K. Waasmunster nl. W. Roels, Verhelst, T. De Grae ve, De Groote en St. De Meersch man en een speler van Robuco Buggenhout, F. Mannaert. Uit deze groep wordt de ploeg gese lecteerd die op 2' Kerstdag een tornooi betwist in Nederland en het op woensdag 28/12 opneemt tegen een Franse selectie in Evergem. PupiUentornooi Lokeren H.K. Waasmunster winnaar Een van de periodieke tornooien voor de allerjongsten werd zon dagnamiddag in Lokeren ge speeld. Het was nog maar eens Lokeren-Gent 4-9 H.K. Waasm. 1-Av. Buggenh. 7-7 Rangschikking I. H.K Waasmunster 1 2. Gent 3. Avanti Buggenhout 4. H.K. Waasmunster 2 5. Lokeren Kadetten A. Kortrijk 15 H.K. Waasmunster 22 G. Macs, N. Verhelst 7, T. De Graeve 4, S. Vermeulen, G. Goosscns 5, S. Van Uden 2, De Meerschman 4. Miniemen Eeklo 16 H.K. Waasmunster 10 M. Buyle, G. Goosscns 8, Van Uden 1, K. De Nil 3, G. De Groote 3, P. Verhelst 1, Dael- mans 1, Engels. De Wolf 3. EVA Volleybal. De dames van Kangoeroes Aalst die het behoud ii verzekeren (a). tweede provinciale willen

De Voorpost | 1988 | | pagina 30