Spionkop K.S.V. revelatie maar Verh. Hoskens Winna wm Wie van alles op de hoogte wil wezen moet DE VOORDOST lezen Uit het Kersttornooi gegrepen... 32 - 23.12.1988 - De Voorpost Zaalvoetbal. Z.V.C. Hoskens haalde de halve finale in Temse (dw) i&QUNfi mms WfÊUYt. ZAALVOETBAL Temse Liga Derde Kersttornooi van Z.V.B. Temse Liga Zaalvoetbal. Z.V.C. Troubleyn, halve finalist in Temse (dw) Zaalvoetbal. Z.V.C. Temstar behaalde de eerste plaats in het kersttornooi van OCMW- Temse (dw) Uitgeverij DE OUYPER N.V. Oud© Vest 34 9330 DENDERMONDE Tel. 052-21 .40.60 Zaalvoetbal. De scheidsrechters van Oost-Vlaanderen speelden een partij zaalvoetbal tegen een Oostenrijkse klub uit Raval (dw) reeks af Ie dwingen. Dat zij de latere finalist Vriendenkring hier voor moesten verslaan deerde de jongens van het Gubhuis Ter Walle niet. Kiro was het klein broertje in deze reeks dat enkel tegen Ter Walle wat wist te oogsten. Nog een verrassing in reeks 6 waar verhuizingen Hoskens netjes werd verslagen door De Spionkop van K.S.V.. Enkel Appelsvoorde kon in deze strijd tussen beide toon- aangevers niets oogsten in deze zesde reeks, In de vijfde reeks was het F.C. Kramp I dat de bovenhand wist te halen De Koomijn en De Een hoorn moesten het hier ont gelden. Reeks 7 was ideaal op maat voor De Eenhoorn - F C Kramp I l-l De Eenhoorn - De Koolmijn 1-3 De Koolmijn - F.C Kramp I 0-3 Verh Hoskens - Appelsvoorde 4-0 Verh. Hoskens - Spionkop K.S.V 2-2 Spionkop K.S.V. - Appelsvoor de 7-0 Vriendenkring - Real Ter Walle 2-3 Vriendenkring - Kiro 6-1 Real Ter Walle-Kiro 3-3 Bridge - Mercator 3-5 Bridge-K.L.J. Temse 5-0 KL ,JTemse - Mercator 0-2 Mini Rupel - Groene Wandeling II 3-1 Mini Rupel - Mini Ster 6-3 Mini Ster - Groene Wandeling II 2-5 S.O.S. Veile Chelsea - Blauw al meteen de Groene Wandeling I die het mocht waar maken tegen Bridge. Na een zenuwslopende partij was het tenslotte De Groe ne Wandeling die het haalde met een Arsenal-score. Mercator had minder problemen om Kramp II uit te schakelen net als de Pelikanen die zonder veel moeite afstand namen van Blauw wit Melsele. The Kcrmits werd weinig vrijheid gegund door Mini Rupel en Jeugdhuis Ter Walle ging verrassend in de fout tegen Confiserie-specialist Sügro. Kramp I - Hoskens was een span nende bedoening maar tenslotte haalde Verhuizers het toch tegen over een erg verdienstelijk Kramp Team. De Spionkop van K.S.V. zon- Finaleronde In de finaleronde kon de Spion kop van K.S V. het nog maar eens bewerkstelligen dat zij als beste verliezers opgevist werden voor de Halve Finales. Mercator won van de Spionkop met 2-1 cijfers. Vriendenkring had minder moeite met de Pelikanen en Verhuizingen Hoskens won ook overtuigend van Tornado, zodat meteen de halve finalisten bekend waren. Uitslagen Vierde Ronde Pelikanen - Vriendenkring 0-3 Mercator-Spionkop K.S.V. 2-1 Verh. Hoskens - Tornado 4-1 In de halve finale dan was het liedje van het moedige Spionkop team uitgezongen Toch mocht De Pee met zijn makkers met opgeheven hoofdsporttempel Til- roda verlaten na een nederlaag tegen Vriendenkring. In de tweede halve finale was het Verhuizingen Hoskens dat het haalde na een zenuwslopende wedstrijd tegen Mercator uit Ru- pelmonde. Mercator zou later nog afrekenen K.L.J. Temse 0 Mercator 0 Mercator dat het later tot in de halve finales zou brengen heeft tegen K.L.J. Temse heel diep moeten gaan om alsnog de brood nodige zege tc weten behalen Gelukkig dat D.D. zijnde Dirk Deyaert in de eerste helft de score kon openen voor Mercator want K.L.J. wist langs Eddy Audenaert voor heel wat weerwerk te zorgen. Na de rust dan Nico de Roeck die Mercator toch van heel wat angst zweet verlosttc De Eenhoorn 1 F.C. Kramp I 1 Zoals de einduitslag al laat ver moeden een spannende bedoe ning tussen beide teams. Jan Van Gijsel zette de Eenhoorn op de goede weg tijdens de eerste rust en dank zij het goede keepers werk van doelman Mare Brijsinck bleef de gelijkmaker uit van F.C. Kramp I. Het was pas diep in de tweede helft dat Flipke Heirbout hierin lukte. De strafschoppen tenslotte waren een kolfje naar de vakkundige hand van Mare Brijs- sinck want hij stopte de drie Kramp strafschoppen terwijl zijn ploeg er zelf twee scoorde. Uitslagen van de Derde Ronde De Pelikanen - Mini Rupel 4-1 Mercator - Sügro 4-2 Verh. Hoskens - Spionkop K.S.V. 2-1 Vriendenkring - Groene Wandel. I 3-1 Tornado - S O S. Veile Jeugd 1-0 Zaalvoetbal. SOS-Veüe uit Temse werd tweede in het tornooi van het OCMW (dw) Real Ter Walle 1 Sügro 3 Het Jeugdhuis maakt tegenwoor dig een krisis mee want ook in deze Kerst-wedstrijd kon niet ge wonnen worden van Sügro. Hoe hard Luc Thijs en Kurt Wacm zich ook inspanden bij Real zij konden niet verhinderen dat Sügro langs Mare Verbeeck nog voor de rust op een 0-1 voorsprong kon ko men. Na de pauze zou Ter Walle dan zoals het Real past langs Luc Verheggen (al weken de beste Ter Walle speler) langszij weten te komen maar Real doelman Mar tin Vlacminck zou tegen de eind- jump van Sügro langs Vaerer- donck Ghislain niet opgewassen zijn zodat dit kersttornooi niet echt een sukses werd. Zaalvoetbal. Het OCMW van Temse werd derde in het eigen tornooi (dw) Zaalvoetbal. Spionkop K.S.V. Liga (dw) Temse was dé revelatie in het kersttornooi van de Temse S.O.S. VeUe Chelsea - Geel Blauw 0-5 Geel-Blauw - Blauw-Wit Melse le 0-4 Spannende tweede ronde Al de reeds vernoemde reekswin naars waren samen met de ploe gen die op de tweede plaats ein digden geplaatst voor de tweede ronde. Een tweede afvalling die dus eveneens het bekijken waard zou zijn eer men de eventuele Kwart-Finalisten zou kennen. In die tweede ronde kregen we zo der de pee bleef vriend én tegenstander verbazen want ook nu wipten zij een ronde verder door de Koolmijn met sprekend gemak te verslaan. Tornado had het heel wat lastiger met De Groene Wandeling II ter wijl zowel Vriendenkring als Veile Jeugd met sprekend gemak won nen van respektievelijk Rupel- boys en Geel-Blauw. Alle uitslagen tan de tweede ronde Groene Wandeling I - Bridge 1-0 Mercator - F C Kramp II 5-1 Blauw Wit Melsele - Pelikanen 1-7 Mini Rupel - The Kermits 3-0 Real Ter Walle - Sügro 1-3 F.C. Kramp I - Verhuizingen Hosk. 2-4 Spionkop K.S.V. - De Kool mijn 3-0 Rupelboys - Vriendenkring 2-5 Tornado - Groene Wandeling II 2-1 S.O.S. Veile Jeugd - Geel Blauw 5-0 Slopende finaledag Op zondag werd dan het tweede luik van dit Kersttornooi afge werkt tussen de nog 10 overblij vende ploegen. De Pelikanen be ten de spits af en stelden meteen duidelijk dat er met hen rekening diende te worden gehouden. Dat ondervond ook Mini Rupel dat zo naast een finaleplaats pakte. Mer cator deed net hetzelfde met het moedige Sügro en Vriendenkring versloeg verrassend maar vrij ge makkelijk De Groene Wandeling I. Spannend was het duel tussen Tornado en S.O.S. Veile Jeugd. Tornado won met een kleine score en net hetzelfde wist Verhuizin gen Hoskens te realiseren tegen de Spionkop van K.S.V zon der De Pee De 2-1 verüesbeurt van de Spionkop gaf hen trouwens recht op een volgende ronde aan gezien zij als beste verliezer uit het strijdperk stapten. met Spionkop voor de derde en vierde plaats maar de grote finale was weer een duel tussen: Vrien denkring en Verhuizingen Hoskens. Vriendenkring 2 Verhuizingen Hoskens 3 Beide ploegen namen elk één helft voor hun rekening in dit krachtenslopend tornooi. In de eerste helft was het Vriendenkring dat de plak zwaaide en geregeld voor paniek zorgde in de Hoskens defensie langs Guy De Jonghe en Rudi De Roeck Toch was het evenwel wachten tot Franky Maris tot tweemaal toe de zwakke thuis- doelman D'Aquisto wist te ver slaan. Op slag van rust luidde Hoskens dan een eerste maal aan de alarmbel en langs de kleurling Quasisini Sergeno kon de aanslui- tingstreffcr afgedwongen worden bij Vriendenkring doelman Mike Coeck Na de rust nam Verhuizingen Hoskens dan het roer over van de bezoekers en na een minuten du rende achtervolging was het ten slotte Ignazio Sciacca die beide teams weer naast elkaar wist te brengen. In een nog nooit geziene spannen de eindfase waarbij het bijna 500 koppige publiek dol enthousiast op de banken bing staan was het tenslotte Seppe D'Aquisto die de 11. Groene Wandeling II 10. Minirupel 09 Groene Wandeling I 08. Sügro 07 S.O.S VeUe Jeugd 06. De Pelikanen 05. Tornado 04. Spionkop K.S.V. Temse 03. Mercator 02. Vriendenkring Cools en Jan Van Acker zodat het nog een onverhoopte zege werd. Pelikanen 3 De Snorkels 2 De Pelikanen hebben het knap lastig gehad tegen een nooit afla tend Snorkesl team. Aan de rust had Ronny Patyn de thuisploeg wel op voorsprong kunnen bren- draagt een corsee heeft weinig problemen gehad met de wijk- ploeg. Reeds in de eerste helft stond geen maat op Volckerick die twee maal na elkaar een prachtig doelpunt lukte. Na de rust dikten Lieven Bogaert (3) De Dewaele en Gerry De Jonghe de score verder aan zodat uiteinde lijk nog meer dan een dozijn ro zen tevoorschijn kwamen in deze schiftingswedstrijd. kerstbeker aan Verhuizingen Hos kens schonk. Meteen een waardig slot van een schitterend derde kersttornooi van de Temse Liga. De Volledige Uitslag 29. Mini Ster 28. K.L.J Temse 27. Appelsvoorde 26. Palm-Boys 25. Keyzerboys 24. Brandweer 23. Snorkels 22. Kiro 21. De Eenhoorn 20. Blauw-Wit Melsele 19. Geel Blauw 18. F.C. Kramp II 17 The Kermits 16. De Koolmijn 15. Rupelboys 14. Real Ter Walle 13. F.C. Kramp I 12. Z.V.C. Bridge 01. Verhuizingen Hoskens Mare Stevelinck Groene Wandeling 1 Tornado 2 Spannende wedstrijd tussen beide teams. In de eerste helft was het Groene Wandeling I dat de klap pen uitdeelde. Toch kon doelman Didier Aerts slechts éénmaal ver slagen worden langs Raf Ver- heyen. Na de rust stelde de bezoe kers orde op zaken langs Johan gen maar na de rust diende de genaamde Jean-Marie Pcelman tot twee maal toe tc knielen voor knallen van James Mackin en De Vos Danny. Gelukkig konden de Pelikanen na de rust onder impuls van Wilfricd Nicque scoren langs Raoul Waterschoot en Frank de Cock zodat het alsnog een nipte zege werd. V.K. Brandweer 0 The Kermits 4 De Brandweer speelde ondanks het noodweer weer goed mee met The Kermits. Toch wisten de be zoekers tot twee maal toe in de eerste helft een brandhaard aan tc leggen langs Gerry De Neef. Na de rust bleef de «Kleine» Neef ongrijpbaar voor de spuitgasten en met nog twee doelpunten, jiu van Steven Van Eygen en Yvo Waumans werd het lot beslist van de moedige pompiers. Spionkop K.S.V.Appelsvoorde 7 De Spionkop van K.S.V. aantre dend zonder De Pee want die Het Derde Kersttornooi van de Temse Liga is weerom uitgegroeid tot een groots sportspektakel dat weer volle sporthallen trok zowel in Tilroda als de Dulpop te Bazel. 30 ploegen lieten zich ook nu weer inschrijven voor dit zaalvoetbal- tornooi dat traditioneel het sport jaar 1988 afsluit. Onder hen alle grote tenoren die de Temse Liga competitie tot een van de beste weerspiegeld in het Waasland De deelnemende ploegen werden onderverdeeld in 10 reeksen van drie en meteen werd duidelijk na de eerste ronde dat er een span nende tweede ronde op het pro gramma zou komen. In reeks 1 won Blauw Wit Melsele de Rupelboys. Zij lieten de Palm Boys enkel dat schuim en Sügro werd ook op veilige afstand ge houden Reeks I was logischer wijze voor Groene Wandeling I. Als beste ploeg versloegen zij F.C. Kramp II en De Keyzerboys. Reeks 9 stelde weinig problemen voor Tornado Zij wonnen van het jeugdige Kermits en V.K. Brand weer zodat ze samen met winnaar van Reeks 10 zijnde S.O.S. VeUe Jeugd doorstoten naar de volgen de ronde ook al hadden de Pelika nen en de Snorkels voor heel wat weerwerk gezorgd in deze tiende reeks. Zaalvoetbal. Z.V.C. Hoskens uit de Temse Liga (dw) zonder problemen van Geel Blauw en S.O.S. Chelsea. Reeks 2 dan. bracht iets meer spanning want hier won Mini Rupel niet zonder moeite va'n De Groene Wandeling II terwijl Mini Ster omzeggens niet in het stuk voor kwam Reeks 3 was een kolfje naar de hand van Z.V.C. Bridge. Toch was het Mercator dat doorstootte naar de volgende ronde terwijl ook K.L.J. Temse moest afhaken. Reeks 4 bracht spanning voor ie dereen want slechts op de meet wist Ter WaUe de zege in deze De uitslagen van de voorronde Veile Jeugd - De Snorkels 5-0 Veile Jeugd - De Pelikanen 5-1 De Pelikanen - De Snorkels 3-2 Tornado - Brandweer 8-1 Tornado - The Kermits 4-2 Brandweer Temse - The Ker mits 0-4 Groene Wandel. - F.C. Kramp II 8-3 Groene Wandel. I - Keyzers- boys 2-0 Keyzerboys - F.C. Kramp II 2-3 Sügro - Rupelboys 0-4 Sügro - Palm Boys 5-1 Palm Bovs - Rupelboys 2-6

De Voorpost | 1988 | | pagina 32