HOSPITALISATIE: Het kan ook U overkomen Hospitalisatiekosten volledig terugbetaald SCHEPENS Willy WEGWIJZER argenta spaarbank Wellekensstraat 49 9300 AALST Tel. 053/70.16.27 Vastelauvedgazet - 1.2.'89 - 7 0 Wie kan toetreden tot deze verzekering? Iedere trouwe klant - zowel de zelfstandige als de loontrekkende - vanaf 21 jaar die 50.000 fr. op zijn spaarrekening (21+ rekening) heeft staan, kan aanspraak maken op deze groepsverzekering die wij hebben afgesloten bij N.V.S. Overigens kunnen ook diegenen die enkel geïnteresseerd zijn in een hospitalisatie- verzekering, zonder daarvoor bij ons te sparen, deze door ons toedoen afsluiten, doch dan wel aan de geldende marktprijs. Tot wanneer kan ik toetreden? U kunt aansluiten tot 65 jaar. Eens aangesloten blijft men aangesloten voor gans het leven, of zolang men wilU bent nooit gebonden voor langer dan één jaar. 0 Hoelang moet ik wachten vooraleer ik definitief ben aangesloten? Als U het voorstel tot toetreding hebt ondertekend én U hebt 50.000 fr. gestort op uw spaarrekening (21+rekening) dan bent U vanaf de volgende maand verzekerd voor ongevallen. Voor zwangerschap is er eên wachttijd, doch die bedraagt slechts 6 maanden, wat dus nog altijd erg voordelig is. Voor ziekte is er een wachttijd van 3 maanden. Is een voorafgaandelijk geneeskundig onderzoek vereist? Er is GEEN voorafgaandelijk geneeskundig onderzoek vereistiedereen, vanaf 21 jaar, kan dus toetreden zelf of met gans zijn gezin. Welke kosten worden mij terugbetaald? De medische kosten worden vanaf de opname volledig terugbetaald. Dokterskos ten, operatief ingrijpen, geneesmiddelen worden dus vanaf de eerste dag van hospitalisajie vergoed..Het liggeld, voor een éénpersoonskamer naar uw keuze wordt terugbetaald vanaf de vierde dag van opname. De ambulante kosten worden eveneens terugbetaald. Dit zijn de genees kundige- en behandelingskosten die gemaakt worden in de periode tot 30 dagen vóór de opname in het ziekenhuis en tot 90 dagen na het ontslag uit het zieken huis. Ze omvatten de honoraria van dokters en specialisten, de kosten van medicijnen en geneeskundige behandelingen met betrekking tot de opname. Er bestaan geen limieten in de uitkeringen en U blyft verzekerd ongeacht de duur en het aantal hospitalisaties. Wat wordt mij niet terugbetaald? Alles wordt terugbetaald, behalve datgene wat uitdrukkelijk uitgesloten wordt. Er staan dus later geen onaangename verrassingen te wachten. Niet verzekerde kosten: Kosten wegens tandheelkundige behandelingen, schoonheidsbehandelingen, preventieve geneeskunde, anticonceptie, preventieve sterilisatie, acupunk- tuur, thermale kuren, ergotherapie en levende cellen-therapie vallen buiten deze verzekering. Hoe gebeurt de afhandeling van de schadegevallen? Deze verloopt zeer vlot. Van zodra U uw aangifteformulier hebt ingevuld en uw ziekenhuisfacturen, doktersbriefjes en andere onkostennota's aan ons bezorgd hebt, zal de verzekeraar uiterlijk 14 dagen nadien de verschuldigde uitkeringen voldoen. 0 Hoeveel bedraagt de premie? Voor wie gemiddeld 300.000 fr. op zijn 21+rekening heeft staan, wordt de premie volledig door ons gedragen. In feite schieten wij de premie voor U voor tot 31 december, datum waarop wij het gemiddeld saldo van uw 21+rekening kunnen berekenen. In feite vertrekken wij van een basispremie van slechts 4.680 fr. per jaar, dit is een prijs die meer dan de helft lager ligt dan de marktprijs voor een gelijkwaardig produkt. Bij een gemiddeld spaarbedrag van 150.000 fr. komen wij voor 1/2 tussen in uw - toch al zeer lage - premie betaling, in dat geval 2.340 fr. Hoe meer U bij ons spaart, hoe minder U dient te betalen. Wat ook belangrijk is, uw premie verhoogt niet met uw leeftijd! 0 Kan men ook met gans het gezin toetreden? Geen probleem! Bij een gemiddeld spaarsaldo van 550.000 fr. nemen we de premie volledig ten onze laste. Is het spaarbedrag lager, dan komen we ook proportioneel tussen in uw premiebetaling. 0 Onze hospitalisatieverzekering laat uw spaarcenten optimaal renderen en beschermt ze. Onze hospitalisatieverzekering wordt afgesloten bij een spaarrekening, de 21+REKENING genaamd. Op zo'n 21+REKENING krijgt U bovendien meer rente dan elders, namelijk een basisrente van 3,75%* plus een getrouwheidspremie van 1,25%* voor kapi talen die 12 maanden uitstaan en tot 50.000 fr. rente vrijgesteld van belasting. Die getrouwheidspremie is niet alleen hoger, doch ook exact berekend en brengt bij ARGENTA op zijn beurt onmiddellijk rente en getrouwheidspremie op. Indien uw gezondheid U wat waard is, zorg dan tenminste dat, ingeval van hospitalisatie, uw spaarcentjes niet wegsmelten als sneeuw voor de zon. NEEM ZO'N 21REKENING Tarief op 15/l/'89. van m. t/m v. 9-12 u. en van 17-19 u. zaterdag 10-12 u. en op afspraak Kamavalfeesten Zondag 5 februari 1989 13.00 uur: reklamestoet 13.30 uur: 61ste karnaval- stoet 20.00 uur: Prijsuitreiking muziekverenigingen Trouwzaal. Maandag 6 februari 1989 10.00 uur: bezoek bejaar den en zieken 14.30 uur: bezemdans Aal- sterse Gilles, Grote Markt 15.00 uur: 29* Ajuinworp, Grote Markt. 15.30 uur: 2de rondgang Aalsterse groepen 20.00 uur: Kroegentocht, Aalst Centrum met Onio- nriver Slowboat Jazzband. 20.00 uur: Prijsuitreiking Karnavalgroepen, Kei- zershallen. Dinsdag 7 februari 1989 9.00 uur: bezoek bejaar den en zieken 15.00 uur: optocht Voil Jeannetten 19.30 uur: Taptoe 21.00 uur: Rondgang Vas tenavondpop 22.00 uur: Verbranding. Zondagstoet 5 februari Weg naar vorming: Cou verture, Weggevoerden straat, K. Astridpark, Koolstraat, Gentsesteen weg, Boudewijnlaan, Viaduct. Vorming stoet: H. Hart- laan, Leopoldlaan, Moor- selbaan, Hovenierstraat, Molendries. Vorming reklamestoet: Wijngaardveld. Weg van vorming rekla- mewagens naar traject: Eendrachtstraat, P. Cor- neliskaai, Houtkaai, Rin- goirkaai. Trajekt: Werf, Vaart straat, A. Liènardstraat, Stationsplein, Stations straat, Esplanadeplein, Zeshoek, D. Martens- straat, Koolstraat, Gentse steenweg, Gentsestraat, Vlaanderenstraat, Keizer lijk Plein, K. Zoutstraat, Lange Zoutstraat, Grote Markt. Ontbinding reklamestoet: Molenstraat, Buechtstraat Ontbinding kleine groe pen: Molenstraat, Werf. Ontbinding grote groepen: Kapellestraat. Weg van ontbinding naar Couverture: Werf, Vaart- straat, Esplanadestraat, Esplanadeplein, D. Mar- tensstraat, Koolstraat, K. Astridpark, Weggevoer denstraat. Nieuw is in deze 61e kar- navalstoet alleszins dat er in de stoet twee hoogte punten zijn. Er is inder daad een klimax bij de kleine groepen en daarna een crescendo bij de grote groepen. De losse groepen kunnen de stoet vervoegen vanop de Werf. In de stoetop- bouw zijn zones voorzien voor deze groepen. voor of na de stoet voor of na een muziek maatschappij. De losse groepen welke wensen deel te nemen aan de stoet met voertuigen (auto's, fietsen, bromfiet sen, e.d.) kunnen vooraf inschrijven, dit d.m.v. een info-formulier zodat zij kunn en opgenomen wor den in de globale verzeke ringspolis welke wordt af gesloten door het Stadsbe stuur. Dit dient te gebeu ren voor 30 januari 1989. De losse groepen worden verzocht een deelname- kaart af te halen samen met de bierbons, vanaf 12 uur, in café Brughuis, Werf. Losse groepen met voer tuigen die vooraf niet in schreven zullen niet wor den toegelaten op het tra jekt, tenzij het voertuig conform is met de ver keersreglementen De groepskommissarissen van de ingeschreven groe pen en de stoet kommissa- rissen van de organisators zullen er dienen over te waken dat de losse groe pen niet tussen de inge schreven groepen opstap pen tenzij in de hun aange wezen zone. De reklamestoet vertrekt om 13.00 uur stipt. De kamavalstoet vertrekt om 13.30 uur stipt (dit is 30 minuten eerder dan in het verleden). Maandagstoet 6 februari Weg naar vorming: Cou verture, Weggevoerden- straat, Koolstraat, Gentse steenweg. St. Annalaan. Vorming: St. Annalaan. Trajekt: Meuleschette- straat, Schoolstraat, Vre deplein, Keizerlijkplein, Zonnestraat, Houtmarkt, Pontstraat, Kerkstraat, Grote Markt. Ontbinding: Kapelle straat. Weg van ontbinding naar couverture: Esplanade stra at, Esplanadeplein, Zeshoek, D. Martens- straat, Koolstraat, K. Astridpark, Weggevoer denstraat, Couverture. LH

De Voorpost | 1989 | | pagina 39