Manege De Hoefslag te Eron (legem FALUINTJESJENEVER HET ECHTE WITTEKE V.d.S. Hoefslag de S«ron<ieaBm srïss- Bos»,. Laat Onzen Arend Onzen Arend blijven het Gouden blad ierondegemi Manege De Hoefslag «Bestuur» Onze Arend een uitgelezen blad Containers Adolf Ottoey LIKEURSTOKERIJ Binnenstraat 33, AALST Tel. 053-21.14.86 18 - Vastelauvedgazet - 1.2.'89 Manege De Hoefslag aan de Zandstraat 106 te Erondegem is in de omgeving voor paar denliefhebbers steeds een begrip geweest. De heer Bart Van den Bossche is eigenaar van deze manége. Reeds van zijn acht jaar af was Bart vertrouwd met paarden. Toen hij wat later aan een be roepskeuze dacht, wou hij in deze richting den ken, maar vader zag zoonlief graag wat an ders doen. Bart ging dan jaren er varing opdoen in de ho- recasector, hij werkte in klasserestaurants, pri- véclubs in binnen en buitenland. Op een zeker ogenblik hoorde vader Van Den Bossche dat men voor de manege Hoefslag een nieuwe eigenaar zocht. Zijn voorstel om de ma nege over te nemen vond automatisch ge hoor bij Bart. Manege De Hoefslag: waar men je thuis voelt De volledig vernieuwde manege «De Hoefslag» biedt de mogelijkheid om een aangename na middag ontspanning met het hele gezin. In de gezellig ingerichte taverne is er een ver zorgde bar, met sfeer volle muziek, bij open haard en kaarslicht. Op het terras kan je ge nieten van een lekkere cocktail. Wat je zeker ook moet doen is eens een kijkje gaan nemen in de stal lingen met paarden, de overdekte loopruimte. Wat mij vooral hierbij opviel was het feit dat hier netheid en proper heid troef is. Dat dit van de eige naars inspanningen S 053/80.40.79 zondstraat 106 uitbater BART VAN DEN BOSSCHE overdekte rijbaan privaat- en groepslessen pension voor paarden vriendelijk onthaal in sfeervolle bar vergt ts zeker, maar Bart Van Den Bossche, perfektionist als hij is, zegt: dat dit een must is. Manége De Hoefslag is een driesterrenpension geworden voor paarden. Manege De Hoefslag staat open voor be ginnelingen - half ge vorderden, volledig gevorderden Je hoeft echt nog niet veel te paard gereden hebben om in de mane ge aan je trekken te komen. Zowel beginnelingen, half gevorderden, als volledig gevorderden kunnen er in hun eigen kategorie lessen vol gen. Deze lessen kunnen zo wel in groep als privaat gegeven worden. Voor mensen met een druk beroepsleven zijn er privaatlessen buiten de normale uren. Zij die reeds een zekere zadelvastheid hebben kunnen onder vakkundi ge begeleiding mee doen aan begeleide wandelingen. Nieuw in Vlaanderen zijn de trektochten te paard gaande van 2 tot 14 dagen en afhankelijk van de groep logies in kamping of in een hotel. Volgens Hilrie Van Den Bossche is dit een eni ge ervaring. Zo te zien heeft manege De Hoefslag voor elk wat wils. Wil je zelf ko men overtuigen van de ze unieke vrijetijdsmo- gelijkheid in het Aalster- se, de manege is elke dag open tijdens de zo merperiode. - zonneterras Tekat- phi,lp8 De oorspronkelijke idee in 1979 om het organiseren van gezellige bijeenkom sten op de wijk «Onzen Arend» is misschien mis gelopen. Wat toen be doeld werd als wijkcafé plezier of straatfeestjes groeide verder uit tot een unieke organisatie, die nog steeds groeit. Het feit dat elke vereniging van de wijk op zijn manier een duit in het zakje doet, heeft een puike organisa tie als resultaat. Los van elke politieke strekking werd hierdoor op de rech ter oever van het oude Aalst een eigen verbroe dering geboren. Tijdens een van de vele geslaagde samenkomsten van 1980 en bij het drin ken van verschillende glaasjes falluintjesgenever werd Arendkamaval ge boren. Momenteel komen het bestuur en iedereen die houdt van Arend Kar naval samen, elke maand in één van de 12 herbergen die lid zijn van Onzen Arend: Peken Moens, Piasken, Johny Boys, Krefters, 't Walleken, De Belskens, Parking, Den Hert BC Arend, Morta, Drie Velden en Zoeten Inval. Vanaf het einde van de maand augustus worden om de veertien dagen alge mene vergaderingen ge houden waarop zo een 60 - 70 aanwezigen zijn. De be doeling is elkaar beter te leren kennen zodat op de Arend geen mensen in de volledige anomiteit leven. Om Arendkamaval leef baar te houden zijn er heel wat onbaatzuchtige mede werkers noodzakelijk die op financieel vlak elk hun deel dragen en hierdoor het verdere bestaan waar borgen. Als je toevallig op bezoek komt bij een van de wijkbewoners is het op vallend hoe zij spreken over «Onzen Arend» en ze mogen daar terecht fier op zijn. Zaterdag 11 februari 1989: Fakkeltocht Samenkomst in het lokaal van de verkozen prins. Omloop: Groenstraat, Binnenstraat, Geldhof- straat, Oude Dender- mondse Steenweg, Bos veld, Heidestraat, Hore- bekeveld, Botermelk- straat. Zondag 12 februari 1989: 9e Arendkamaval 14u30: Start Publiciteitsca- ravan op de Mijlbekelaan, 110 wagens. 15u00: Start Arendkama- valstoet langs Krekel straat, Guido Gezelle- straat, Kroonstraat en Drie Veldenweg. Begin aan kruispunt Groenstraat Drievelden- weg (Café Drie Velden). Omloop: Groenstraat, Ro- zendreef, Oude Abdij straat, Botermelkstraat, Binnenstraat, Dompel straat, Oude Dender- mondse Steenweg, Geld hofstraat, Binnenstraat. Tribunes met prominenten aan kruispunt Binnen straat Groenstraat. Ontbinding: Binnenstraat, Petras Van Nuffelstraat. Maandag 13 februari 1989: Super Voil Jannetten Samenkomst café Drie Velden. Vertrek om 15 u. OmloopGroenstraat Binnenstraat, Geldhof straat, Oude Dender mondse Steenweg, Bos veld, Heidestraat, Boter melkstraat, Binnenstraat Petras Van Nuffelstraat. Rozendreef, Groenstraat en Binnenstraat. Verbranding van «Onze Arend» om 20 u. op de terreinen van de familie Boeykens, Geldhofstraat 48 Erevoorzitter: Vink Juliaan, Binnenstraat 151, 9300 Aalst Voorzitter: De Nijs Francois, Zavelbaan 57 9300 Aalst Bestuursleden: Uyttersprot Paul, Bolleweg 37 Roelandt Francois, Groenstraat 21 Van De Meerssche Georgette, An- jerstr. 40, Hofstade 9308 Boeykens Jan, Geldhofstraat 48, Aalst 9300 Janssens Willy, Dompelstraat 28, Aalst 9300 Reydant Willy, Larewei 11, Aalst 9300 De Poorter Kris, Zavelbaan 91, Aalst 9300 Secretaris: De Schrijver Francois, Rozendreef 30, 9300 Aalst JM Heyman Inkoop en verkoop van oude metalen, papier en karton wij aanvaarden allerhande autowrakken Bergemeeraenstraat 131. AALST 77 83 53 Prive (063) 21 35 03

De Voorpost | 1989 | | pagina 50