k Volleybaloverzicht heren Volleybaloverzicht dames a Derby in Beverse rangen Liefhebbersvolleybal in Hamme ATN neemt definitieve optie op de 2e plaats Moeilijker dan verwacht Vlotte winst over heel de lijn Slechte start Volleybalkalender heren Volleybalkalender dames Jeugdkalender volleybal De Voorpost - 3.2.1989 - 27 VOLLEYBAL Ereafdeling Sipico Leuven 2 Vitesse Kruibeke 3 14-16,10-15,15-9,15-8,16-17 Van een treffen tussen de hek kensluiter en zijn voorganger in ereklasse moet men niet al te veel hoogstaand volleybal verwachten. Maar het volleybal, dat door bei de ploegen opgedist werd, was al te gortig Hoewel... in de laatste set diende de tie-break de beslis sing te brengen. Geen academisch volleybal, met vele fouten langs beide kanten van het net. De Leuvenaars leidden bestendig in de eerste set. De thuisploeg liep in eerste instantie uit tot 4-0. De gasten heten niet begaan en ze reageerden met vijf punten op rij: 4-5. Sipico liep opnieuw weg tot 12-9 en de gastheren hadden de setbal in hun bereik bij 14-12. Blondeel zorgde er echter voor, dat het 14-14 werd twee recep- tiefouten van Van Severen waren genoeg voor Vitesse om met 14-16 cijfers de set af te ronden. De tweede set was gelijkopgaand tot 7-7 en dan maakte het duop Patrick Blondeel - Guy De Beer, oordeelkundig aangespeeld door set-up Manu Acar, de klus af met 10-15. Kruibeke nam het heft in handen met een 0-2 setstand. Men gaf geen frank meer voor de winstkansen van de Brabanders, die met teveel receptiefouten hun zegekans zagen verloren gaan. Tijdens de derde set wonnen de Sipicospelers vertrouwen in het achterveld Een gesmeerd lopen de receptie legde de basis voor een vlot offensief. De thuisploeg nam stilaan afstand en kon een vlotte 15-9 overwinning boeken. Kruibeke nam in de vierde set een denderende start en het stond vrij vlug met 1-4 aan de leiding. Sipico maakte een vuist en sloeg terug. Het waren nu de gasten die in de fout gingen bij de receptie. Het werd 7-7 en 9-8. Na een reeks opslagmissers (net of buiten) van de thuisploeg kon Leuven plots bergen verzetten en het maakte in een ruk uit. Er werd gretig uitge keken naar een vijfde en beslis sende set. Zoals verwacht was de tie-break uiterst spannend. De Leuvenaars kwamen 4-0 voor. Na een reactie van Vitesse werd de stand via 10-7 in evenwicht gebracht bij 10-10. Het spel bleef gelijkopgaand. Een adembenemend slot. Eerste nationale Hees 3 VCZele 1 15-13, 16-14, 11-15,15-9 Hees, dat veel propaganda had gemaakt voor deze wedstrijd na de beslissing van de landelijke ontmoetingscommissie, heeft een massa volk naar de Bilzense sport hal kunnen lokken. De perikelen van de afgelopen weken hebben duidelijk de gemoederen binnen de Zeelse leidersploeg aangetast. Zaterdagavond konden de onge veer 800 aanwezigen daarvan ge tuige zijn. Het duo Symoens-De Maesschalk gaf de moed nooit op Een nooit aflatende oppeppartij. Geruime tijd konden de bezoe kers gelijke tred houden met een ontketend thuiszestal Tijdens de tweede set bleven de twee ploegen tot 14-14 op gelijke hoogte. On dertussen stoorden de thuissDelers de opbouw van de aanval met risicovolle opslagen. Wanneer de lokale middenman met een voet blessure uitviel, werden de kansen van Zele verhoogd. Doch na een bikkelhard duel moest Zele op de knieën. In de derde set bleef Zele aan de winnende hand. Hees vond echter de goede kadans terug. In de vierde set was Zele een vogel voor de kat. Volgens de laatste geruchten zou de verzorger van VC Zele op de lijst van de te schrappen leden gestaan hebben. Zodoende was hij niet rechtsgeldig aangesloten bij het VIV. De vraag blijft ech ter: hoe komt het dat de persoon nog steeds in het bezit was van zijn vergunning? Na het ingediende beroep van Zele blijft de ploeg nog verder spelen. De zes forfaits zouden teruggebracht worden naar een forfait met de overige wedstrijden een fikse boete. Schelle en Bisse- gem vertoeven in hetzelfde schuitje. Eerste landelijke Maldegem 0 Toff Steendorp 3 9-15, 7-15, 3-15 Bij de bezoekers bleef de herstel lende Kris De Wolf op de bank, zodat Eddy Verstraete in de basis zes terecht kwam. Bij de thuis ploeg trad Van de Sichel weer aan. Voor de gasten was deze wedstrijd eerder een gemakkelij ke overwinning. In de eerste set forceerden de gasten een 0-6 voorsprong. Eens deze kloof geslagen was. gingen de Toff spelers naar een vlotte eerste deelzege. De tweede set was gelijkopgaand tot 4-4. Dan liepen de gasten in eens tot 4-9 uit. Maldegem remon- teerde tot 7-9. Patrick Van Lan- deghem kwam aan de opslag het achterveld versterken en in een ruk werd het 7-15. Tijdens de derde set moest Steen dorp tot 3-4 het gezelschap dulden van de thuisspelers. Wanneer Danny Van Acker aan de opslag verscheen, teisterde hij de lokale receptie. De opstapeling van fou ten werd door de bezoekers gena deloos afgestraft. Elf punten op een rij. Het resultaat was een 3-15 zege Het puike werk van Bert De Gendt, Bert Van Mele en midden man Patrick Van Eynde leverde een gemakkelijke zege op. De vooropgestelde wedstrijd te gen Assebroek volgende zaterdag werd naar een latere datum ver schoven. Op 18 februari wordt deze ontmoeting afgewerkt. De nog steeds onafgewerkte sporthal speelt Steendorp parten. Speelge- legenheid vinden in de regio is niet zo'n gemakkelijk karwei. ploeg zich met hand en tand ver weerd heeft. In de eerste set liep het zelfs weg van de gasten, die er verbijsterd bijstonden. Voor niet lang echter, want eens de ploeg op volle toeren draaide, was er geen houden meer aan. In de tweede set liepen de bezoe kers zomaar weg van de tegen stander. Gelukkig voor Pardaf en de opgekomen supporters, dat de zestienjarige Wim Leushuis een grootse wedstrijd vertolkte. Hij bracht Pardaf opnieuw in de wed strijd bij 13-13. Spijtig, dat een fel aangevochten scheidsrechterlijke beslissing over winst en verlies diende te beslissen. In de derde set kon Pardaf gelijke tred houden tot 10-10. Na ander half uur volleybal zat de thuis ploeg op de knieën. Eerste provinciale Rapid St.-Niklaas 3 Wachtebeke 0 15-5, 15-9, 15-7 De Klaasjes, bouwden onder im puls van Steven De Vos, goed aangespeeld door Bouweraerts, een 7-0 voorsprong uit. Wachte beke was duidelijk aangeslagen en kon nog maar voor weinig tegen stand zorgen. In de tweede set kwamen de be zoekers 0-2 voor. Maar langs 6-3 en 10-5 kwam Rapid vrij vlot 2-0 voor, zodat de ploeg in een riante De derde set was gelijkopgaand tot 8-7. De wedstrijd kon nog alle kanten uit. De gasten begonnen echter de ene fout na de andere te begaan. Wachtebeke gaf zo de enige kans op winst uit handen. De technisch sterk spelende Muyl- dermans en de ingekomen Van Coellie hebben zeker hun duit in het zakje gedaan. Oltisj Bazel 0 Melvoc Melsele 3 5-15,2-15,11-15 Melsele heeft zich een waardig leider getoond op Bazel. De be zoekers veegden gedurende de eerste twee sets de vloer aan met de Oltisjspelers. Nadat Bazel in de eerste set. gelijke tred gehou den had tot 4-4, kon het het opge legde ritme niet meer aanhouden. De tweede set was maar van korte duur. De derde gaf de supporters eenzelfde scenario tot 3-11. Plots was er bij de thuisploeg enig ani mo te bespeuren Bazel milderde tot 11-13. Maar Melsele, dat het zonder zijn kapitein Paul Weyt moest zien te rooien, liet geen setje liggen. Pardaf Kruibeke 0 Bevo Roeselare 3 6-15, 13-15, 10-15 Dat Roeselare deze wedstrijd van Kruibeke won, zal niemand ver bazen. Maar dat Kruibeke tijdens de laatste twee sets zoveel tot scoren kwam. verwondert eenie der. Bij Pardaf wou men een ge- stalterijkere ploeg uitbouwen met het oog op de toekomst. Het inlas sen van «lange» spelers verloopt niet zo vlot. Speler-trainer Vital De Prins dien de terug naar het oude recept te grijpen om het team niet in degra datiegevaar te brengen. Roeselare mag dan wel gewonnen hebben met 0-3, maar het moet wel gezegd worden dat de thuis- VC St. Pauwels 1 VBK Beveren Waas 3 2-15,9-15,16-14, 9-15 Beveren heeft zich na de neder laag van afgelopen weekeinde herpakt. Op verplaatsing moesten ze de derde deelzege aan de tegenstander laten. Bij Beveren vertoefde spelverdeler Dirk De Vetter in goede vorm, terwijl bij St. Pauwels enkel Ivo Vlaeminck voor enig weerwerk zorgen. Een man vermag echter niet zo veel. Tweede provinciale Nloderna Lebbeke 3 Martinus Hamme 0 15-9,15-9,15-7 De reservewedstrijd werd door de thuisploeg met 3-0 gewonnen. De setstanden waren 15-5,15-6 en 16- 14. Lebbeke, dat sinds het wegblijven van spelverdeler Paul De Clercq op de sukkel is, kreeg een waar nieuwjaarsgeschenk in de schoot geworpen. Kris Wijns, vroeger uitkomende voor Asse bood zijn diensten aan de club aan. Zijn inlassing vergde in de voorgaande wedstrijd tegen Sibok Sinaai een aanpassing van de andere spelers. Ondanks zijn kleine gestalte hielp hij de ploeg aan 8-15,16-14,14-16 en 15-17 setstanden. Tegen degradatiekandidaat Ham- me was de ploeg beter ingespeeld. Hoewel Hamme een te zwakke tegenstander was om een oordeel kundig oordeel te vellen, heeft Modema een overwinning geboekt. Kapitein Ives Obus, herstellend van een schouderblessure werd op de bank gehouden. Vooral Pieter Moens en Patrick Annemans na men het zware aanvalswerk op hun schouders. Samen met Kris De Smedt en Jan Vierendeels kunnen ze op een puike prestatie terugblikken. Een hoogstaande wedstrijd is het in feite niet geweest. Enkel Van Haelewijck verdient een vermel ding. Bovendien gingen de bezoe kers onder impuls van enkele mee afgereisde supporters in de clinch met de scheidsrechter. Alle con centratie was meteen verdwenen. Een rommelige wedstrijd, waarin winnen als voornaamste doelstel ling gold voor de jongens van Leo Borms. Na amper een uur spel konden de Modema spelers gaan douchen. Tevredenheid bij de Lebbeekse aanhang, waar men toch met twee voeten op de grond blijft. Enkel hard werken aan het samenspel met de nieuwe spelverdeler kan de Modemaspelers definitief uit de degradatiezone houden. Eerste provinciale B Vitesse Kruibeke 3 Ursel 1 9-15, 15-8, 15-12, 15-6 De reservewedstrijd ging naar de bezoekers met een 0-3. Setstan den waren 12-15, 3-15 en 10-15. De hoofdwedstrijd werd op een vinnige manier betwist. Het spel van de thuisploeg, die momenteel aan de leiding prijkt, was te inge wikkeld. De tegenstander intimi deren tot daar toe, maar hen op de koop toe nog belachelijk ma ken is toch teveel De bezoekers hebben zich laten vangen aan het Vitessespel, zodat Ursel tegen een rode kaart aanliep. In de eerste set was de strijd gelijkopgaand tot 6-6, waarna de bezoekers via 9-7 en 13-9 de eerste zege binnenhaalde. Ursel leidde in de tweede set tot 4- 5, waarna Vitesse naar 8-5 opruk te en bij 13-8 werd de stand wat meer in evenwicht gebracht De derde set was de spannendste. Kruibeke kende de beste start en het liep uit tot 3-0. De gasten vonden aansluiting bij 4-3. Dan gingen de gastheren naar 9-4 en 14-9. Vier setballen werden onbe nut gelaten en de bezoekers kwa men terug tot 12-12, vooraleer Kruibeke uit maakte. Hiel was Dobbelaere even komen ver vangen In de derde set werd De Kerf rust gegund voor Hiel bij een 9-2 stand. Bij 12-6 was het kruit reeds verschoten bij de bezoekers. Kruibeke speelde met: De Kerf, Roelandt. De Moor, Hiel, Co- ninckx. Dobbeleer, De Block, Poppe en Deckers. tSE Het streekderby Beveren tegen gebuur Melsele dat om begrijpelij ke redenen werd verplaatst naar zondag 5 februari 1989 te 16 u. verdient zeker onze aandacht. De thuisploeg Beveren recupereert Jo Maes, Gino Van Loo en Benny Van Dosselaer, maar moet Schmitt missen wegens vingerkwetsuur. Opponent Melsele her bergt in zijn rangen ex-Beveren spelers Stout-Deyaert en de langverwachte konfrontatie krijgt dus zondag zijn beloop. Nie mand heeft wat te winnen of te verliezen en er wordt gestreden voor de eer. Coach Luk De Pauw is in konkurrentie met coach Jules Meire en ook dat is een match in een match. Hopelijk wordt in alle sportiviteit om de winstpunten gestreden en loopt de Beverse sporthal boordevol. De winnaar zou alleszins het basket bal moeten zijn en daar rekenen wij op! WEGA Bij de dames stond de wedstrijd ATN-JEF op het programma. Traditiegetrouw een zwaargela- den, spannende wedstrijd om de Hamse suprematie. JEF was dit keer de favoriet omdat ze veertien dagen voordien in het VKS tor- nooi te Beveren met groot over wicht de maat namen van ATN. Volleybal. Zele-Zonhoven 0-3. Johan Symoens verschalkt De 2 eerste sets, nek aan nek het Zonhovense blok met een listig tipballetje (gvw) races die met 11-15 en 15-13 een 1- 1 stand op het bord brachten. In de 2 volgende sets was telkens 1 van beiden te sterk 15-8 en 3-15 en een 2-2 stand. Zoals zovele wedstrijden voordien was het ATN dat deze beslissende set naar zich toe trok 15-12 en meteen een bijna zekere plaats voor ATN. De beide andere dameswedstrij den waren van korte duur. Coco- nut-The Pool werd 0-3 (5-15,3-15, 7-15) en BGJG had aan 5 speel sters genoeg om met 15-1,15-5 en 15-3 te winnen van Zwarte Panters. Stand dames: 1. The Pool 7 14 2. ATN 8 14 3. JEF 8 12 4. BGJG 7 11 5. Coconut 8 10 6. Zw. Panters 8 8 Bij de heren 4 wedstrijden zonder spankracht. Telkens werd het 3-0. Zwarte Panters B haalden tegen de A-ploeg 16 punten op de 3 gespeelde sets. Contra deed iets beter, 18 punten, tegen de Molen. Topfloor streed 1 set mee tegen Hamvoc: 15-13 maar haalde in de 2 volgende sets maar 10 punten meer, Bozo verloor in de 2' set Hand- stanger wegens kwetsuur en moest met 5 man verder. Zij scoorden 30 tegenpunten wat de verdienste lijkste uitslag was. De stand by de Heren: 1. Zw. Panters A 2. Bruine Beren 3. De Molen 4. 't Moleken 5. Was 6. Hamvoc 7. Bozo 11 22 10 20 12 20 12 19 11 17 12 17 12 16 12 16 12 15 12 12 8. Topfloor 9. Zw. Panters B 10. Contra De loting voor de volgende ronde van de beker gaf volgende wed strijden. Dames: BGJG-ATN POOL-JEF Heren: Zw. Panters A-WAS Hamvoc-'t Moleken Bruine Beren-Molen Jeugdvolley - meisjes junioren Snuffel Grembergen - Berlare: 3-1 Met een vijfde opeenvolgende mee gekampt werd. De bezoek- overwinning blijft Snuffel ook te- sters hadden weliswaar acht set- De leider in eerste klasse gen Berlare onverslagen in 1989. ballen nodig om een sterk terug- Volleybal. Zele - Zonhoven liet zich niet intimideren door de reputatie van zijn tegenstander. Hier wordt een aanval voorbereid die Geert ^h,'van de »erbe,c,de be- Symoens met een smash zal afronden (gvw) 2' Provinciale Ereklasse VC Temse Wervik 15-5,15-13,15-8. Nog voor de wedstrijd kreeg het plaatselijk team een moreel rug- gesteuntje. De Wase supporters hadden VC Temse dames enkele uren voordien immers uitgeroe pen tot «sportploeg van het afge lopen jaar» Dat deze toekenning met een glansprestatie diende verdergezet te worden, werd vrij vlug duide lijk. Vanaf de beginfase, met Nadia Van den Branden en Katrien Re bus als meest opvallende speel sters, werd de bezoekende defen sie geteisterd. Een vlotte deelzege was het resultaat. De tweede set verliep evenwichtiger. Temse nam de beste start en het liep tot 3-0 uit. De bezoekende van Eynde bracht de Westvlamingen op nieuw langszij. Bij een 3-3 stand slaagde geen van beide ploegen erin te scoren. Het was vijf minu ten wachten vooraleer Temse als eerste een vijfde punt kon scoren. Dan stevende Temse op een veili ge 9-5 voorsprong af. Wervik kwam terug en het ging zelfs de leiding nemen bij 11-12. Kayaerts en De Caluwé oordeelden dat de tijd rijp was om hun kunnen te etaleren. De gasten hadden het nakijken. In de derde set kwam Mieke De Caluwé op de proppen. Bij een 3-3 stand kwam de Caluwé in de opslagzone. Met keiharde en daarbij juist geplaatste ballen, zorgde zij ervoor dat de Schelde- meisjes een 7-3 voorsprong na- Tweede provinciale dames Vitesse Kruibeke 3 J. Artemis Temse 0 men. Na een volledig puntenloze zijn motivatie was beneden alle rotatie kwam De Caluwé opnieuw peil. Het bestuur is op zoek naar De reservewedstrijd werd door aan de opslag. Ze bracht de bord- een vervanger voor de rest van het Kruibeke gewonnen met 2-1. De - kil- setstanden luidden 15-6, 15-4, en 7-15. Temse was te zwak om Vi tesse werkelijk te kunnen be- u dreigen. de set en de wedstrijd. De minde- uitgezonderd de eerste set, waarin In de eerste set kon Temse noch- re periode van Temse lijkt voor- de gasten de ballen om de oren w bij, zodat de jacht op de titel open zagen vliegen: 15-1 De tweede set werd nipt verloren, jes op 12-3. "De wedstrijd was in seizoen, met een mogelijke ver een beslissende fase beland. Een lenging. moedig maar te zwak Wervik beet Tegen Snuffel boden de Aalsterse nog even van zich af Temse won speelsters aardig wat tegenstand. Eerste provinciale Aalter VK Aalst 15-6,15-6, 15-4 tans tot 1-3 uitlopen. Maar vanaf dat ogenblik waren de bezoeksters niet meer bij machte om te nadat ze een schitterende remonte scoren, gedaan hadden: 16-14. De derde In de tweede set kwam Kruibeke set ging naar de bezoeksters met 0-3 voor. Via 4-7 en 7-11 werd de een klein puntenverschil. Snuffel, dat een 2-0 setstand loren zag gaan; diende een beslis- tweede set vrij vlot binnenge haald. Tijdens de derde set keek Temse tegen een 10-0 achterstand aan. De gasten kwamen nog opzetten PrtKld, Minii'de Aalstersi tol 12-6, vooraleer (e sneuvelen mester ct.iv,»i Samenstelling van Temse: De rin[jivi a w Leenheer, Van Hecke, Meeus, braikt alsdwèÏÏÖm'de vloeriianTê vcch,tn de tweede, derde De Gendt De Gendt R C. Van vegen. De thuisploeg zette op met cn v'"de dan d»'dd]Ik een Gttcht, en Van Gueht IJPrank, risicovolle opslagen Sm het bezoe- totinüzege in. Nu komt Aalst op Samenslelhng van Kmtbeke: Van kende aanvalswerk te stuiten De de «"riantste plaat, m de rang- Roesek Heyntan, Menu Smet, —l.lict->-«■- Van Dosselare, Verschooren, D'Hondt, De Wachter. De thuisploeg heeft op schitteren- ««Je «e» ,0CJe staan Tijdens de de wijze revanche genomen. De wjftte set werd er bij 7-8 van kamp nederlaag in de heenronde op VK gewisseld, waai" Aalst lag hen zwaar op de maag. f"0,0r stilviel. Aalsterse speelsters werden ge- Wanneer Kangeroes bleef door- 2' Provinciale risicovolle opslagen om het bezoe kende aanvalswerk te stuiten. De - moeilijke recepties leidden tot ste- schikkingen ernstig degradatie- reotiep aanvangswerk bij de gas- Prob'eem?? ten. De thuisploeg behield blok kend de overhand. De gastvrou wen kwamen met deze overwin ning drie punten los. De promotie wenkt. Tweede provinciale Snuffel Grembergen Kangoeroes Aalst 3 2 Bij de Aalsterse club hebben in terne problemen de kop opgesto ken. Na het wegblijven van Chris tel Verbeeck werd nu ook de trainer-coach bedankt voor zijn diensten. Hij kon de speelsters geen techniek meer bijbrengen en Vosselare Moderna Lebbeke Het begon al met e 0 De reserven wonnen met 3-15 nogmaals 3-15 en 7-15. Ook voor het A-team werd het een vlotte zege want Lebbeke was in alle i "-6>- 1-Luuviwt was lil ai It resetven ven Lebbeke die met M sPcl™d"dcl™ betere ploeg en wonnen n. een print» pre,Wie P™"™" dt van ha» i T .ki 't set met 4*15. In de tweede set was Rt>lfm"STWaSf ^«MeS^tTvw^ Groenplein Zelzate Real Testa Lokeren Ondanks een slechte start heeft Real Testa Lokerenxde verplaat sing naar Zelzate met winst kun nen afsluiten. Het begon nochtans met een weinig schitterend 15-2 verlies in de eerste set. In de tweede set werd uit een ander vaatje getapt en kon Lokeren via Christel Beck en Bea Van De Putte een voorsprong opbouwen van 7-8 naar 10-13 om uiteindelijk met 10-15 winst af te sluiten. In de derde set liep Lokeren vlot uit tot 0-7 maar toen Zelzate tot 5-7 terugkwam werd wel even ge stoord door de bezoekende coach en Sonja Van Hyfte ingebracht in de plaats van De Ceuster. De thuisploeg kwam er echter niet- meer aan te pas en het werd nog een prima 10-15 voor de bezoe kers. In de vierde set was de veer duide lijk gebroken bij de thuisploeg en Rommy Borms samen met Conny Colman en Karry De Ceuster zorgden voor alleszeggende cij fers, 5-15. Meteen krijgt Lokeren nu uitzicht op de kompetitie die nu meteen een beter zicht geeft en meteen een beter klassement. De grote schok krijgen we volgende week. Zaterdag in de Sporthal van Loke ren de Wase derby tussen Real Testa Lokeren en Pardaf Krui beke Dat belooft een spannende partij te worden, iets wat de sportlief hebbers zeker niet mogen missen. Afspraak dus zaterdag om 20 uur in de sporthal van Lokeren. André beste opslag van Katrien Stilten te bewonderen en Lebbeke liep in één ruk naar 0-11 uit. Nog enig weerwerk van Vosselare maar Lebbeke liet niet begaan en won met 5-15 deze derde set. Zondag krijgt Lebbeke Erwete- gem op bezoek en dat om 18.45 uur, een wedstrijd die iets later begint dan gewoonlijk. Deze wed strijd mag voor Lebbeke geen problemen stellen maar in volley bal weet men nooit, heeft de on dervinding ons geleerd zodat het uitkijken wordt. a. De thuisploeg ondervond niette- komend Snuffel van de 3-0 af te min meer tegenstand dan ver- houden. Via 14-14 werd het dan wacht van de flink verbeterde be- toch een 15-17 setzege voor zoekers. Dit kwam vooral tot uit- Berlare. ing in de eerste set waarin Snuffel In de vierde set liet de thuisploeg bijzonder zwak startte en 2-8 ach- dan niets meer aan het toeval over ter raakte, vooraleer het zijn nor- en opnieuw met de basiskem op maal niveau benaderde. Het werd het terrein werd het via 9-2 een nog een 15-13 setzege, maar ook 15-4 setzege. in de tweede set (15-11) weliswaar Voor Snuffel speelden: H. en S. met enkele basisspeelsters op de Verhelst, H. Dierick, V. Van bank, kreeg Snuffel veel tegen- Aerschot. AStuyven, C. Impens, stand te verwerken. I. Govaert, I. Delagaye. E. Van In de derde set kreeg Berlare dan Lembergen, K. De Koninck. de beloning voor de inzet waar- EVA Ere-afdeling 5.2.1989 17.30 Vitesse Kruibeke - Maaseik Eerste landelijke B 4.2.1989 20.00 Steendorp - Assebroek 19.00 Roeselare - Moerbeke Waas 19.15 Ooigem - Pardaf Kruibeke Tweede landelijke B 4/2/1989 20.00 Unie Herzele - Katjes leper Derde landelijke A 4.2.1989 19.30 Kemzeke - St.-Amandsberg Derde landelijke C 4/2/1989 20.00 VK Aalst - VC Heverlee Eerste provinciale H 4.2.1989 20.00 Wachtebeke - Bazel 5.2.1989 15.15 Oudenaarde - Rapid St.-Niklaas Tweede provinciale 5/2/1989 15.00 Hemelveerdegem - Leeuwerik Lede Tweede provinciale B 4/2/1989 19.30 ATB St.-Niklaas - Ursel 19.30 Sinaai - Temse W 18.45 Evergem - Nilco Lebbeke Derde provinciale A 4/2/1989 19.45 Thunderballs - Zele 5/2/1989 17.15 Ertvelde - Lokeren Derde provinciale 4/2/1989 17.45 Erembodegem - Wetteren Vierde provinciale 4/2/1989 19.30 Kruishoutem - Moerbeke 5/2/1989 15.15 Leeuwerik Lede - Eksaarde Vierde provinciale B 4/2/1989 16.30 Herzele-Denderleeuw Ere-afdeling 4/2/1989 19.00 Vlamertinge - Temse dames Eerste landelijke 4/2/1989 20.30 Pardaf Kruibeke - Kieldrecht 15.00 Stekense dames - Mevoc Dames 16.30 Schelle - Jong Edegem Tweede landelijke B 4/2/1989 19.30 De Haan - Juvenes Zele 18.00 Unie Herzele - Sinda St.-Niklaas Eerste provinciale D 4/2/1989 20.00 «Steenhuize - Michelbeke 20.00 ATB St.-Niklaas - Maldegem 5/2/1989 16.30 Appelterre - Melsele Tweede provinciale A 4/2/1989 20.00 Lokeren - Kruibeke Tweede provinciale 4/2/1989 19.45 Oudenaarde - Aaigem 17.00 Aalst - Denderhoutem 5/2/1989 19.45 Oudegem - Geraardsbergen 18.45 Modema Lebbeke - Erwetegem Derde provinciale A 4/2/1989 16.15 Buggenhout - Moerbeke 19.25 Berlare - Eksaarde 5/2/1989 16.15 Gilvoc Dendermonde - Kruibeke Derde provinciale C 4/2/1989 17.45 Erembodegem - Wetteren Jongens Kadetten A 5/2/1989 10.30 Juvenes Zele - St. Laureins Jongens Scholieren A 5/2/1989 14.30 Maldegem - Leeuwerik Lede Jongens Juniores A 4/2/1989 9.30 Zele - Kruibeke 16.30 Beveren - Stekene Jongens Juniores 5/2/1989 10.30 Kalken - Herzele Meisjes Kadetten 5/2/1989 14.00 Erwetegem - Oudegem Meisjes scholieren 4/2/1989 15.30 Berlare - Denderhoutem Meisjes Juniores B 4/2/1989 14.30 Maldegem - Aaigem

De Voorpost | 1989 | | pagina 27