E. Bazel en FC Gerda onafscheidelijk 500 wedstrijden bij SK Overmere Patrick De Waele centrale figuur bij SK Grembergen Sparta Buggenhout tevreden met vijf op zes Sportvriend Lucien Bombeke Nog een stapje dichter 20 - 10.2.1989 - De Voorpost VOETBAL In derde provinciale begint de top langzaam gevormd te worden na twintig kompetitie wedstrij den. In een rechtstreeks duel stonden Bazel en Klein Laar tegenover elkaar. Eendracht uit Bazel kon dankzij twee Impens-doelpunten de punten én de belangrijke zege thuis houden waardoor de kloof met de Laarploeg nu uitgediept wordt tot drie punten. Bazel dus op de troon maar niet alleen. Neen, want de jongens van trainer Chris Van Puyvelde, FC Gerda, blijven nog steeds de helft van de troon opeisen na een nieuwe ruime zege in het palingoord van Overmere. Opmerkelijk was wel dat zowel trainer Michiels van de thuisploeg als Van Puyvelde van Gerda op krukken deze veldslag volgden. Klinge begon met een uurtje voorsprong aan de wedstrijd tegen buur Sint-Gillis, kwestie van de zotskappen op tijd te kunnen aanbinden. Daar hadden de grensjongens alle redenen toe want met de kleine winst tegen het nu in puntennood verkerende Sint-Gillis-Waas mochten de jongens van trainer Yseweyn eens het beest uithangen nu ze op een zucht van de top beland zijn. Meteen is de top-drie gevormd in deze reeks want buiten Klein Laar liet ook White Star Sombeke zich verrassen in al dit karnavalsgeweid. In Grembergen beten de rood-witten immers in het zand en dat was zeker niet geprogrammeerd vóór de wedstrijd. Zo belanden we in de middenmoot, groep die zich goed uit de slag trok tijdens deze speeldag. Haasdonk liet Excelsior geen kans op heropstanding en Lokerse SV maakte kip-kap van Sint- Pauwels. Sportief Stekene leek op weg naar een sterk seizoeneinde maar op Herleving Vrasene liepen de jongens van trainer Reed op een nieuwe klip zodat de heropstanding een week wordt uitgesteld. Tot slot was er nog het Dendermondse onderonsje tussen Buggenhout en Sint-Gillis. Logischerwijze eindigde dit op een gelijkspel zodat beide teams hun rangschikking met één waarde weten te verhogen. Kan belangrijk zijn in de afrekening. duidelijk in de afwerking zat. Voetbal. Lokerse SV was aanvallend veel krachtiger dan Sint-Pauwels (polo) Voetbal. De ploeg van Sint-Pauwels (polo) ontsponnen uit afstandsschoten, vanop de stip de gladde aal op het vrije trappen en andere stilstaan- droge kon trekken. Lang duurde E. Bazel K.L. Vrasene de vreugde niet bij de plaatselijke aanhang voor dit doelpunt want amper 2 minuten verder, dus na amper vijf minuten, was alles te herdoen. Bezoeker Kris Van Spi- tael bracht thuisspeler Baeyens zo fel in de problemen dat deze het leder gepast in de loop schoof van Jaak Heirman die zonder medelij den thuisdoelman Wouters op het verkeerde been plaatste: 1-1 na 5 minuten. Na deze "valse start" kon de wedstrijd dan toch een aanvang nemen en het was FC Gerda dat toch het laken naar zich toe pro beerde te trekken. Twee uitste kende kansen rond het halfuur bevestigden dit. Jaak Heyrman lag telkens aan de basis en Dirk Blommaert was evenveel maal de man die eerst iets te kort kwam en de fazen maar toch, het zegt ge noeg over de traptechniek van Martin. Excelsior, natuurlijk nu op vleugels en het was een plezier om Enige tegenvaller in deze wed- zien hoe de kleine Malick onder strijd was de lage opkomst die met de reuzesnor van Van Boxelaer de 170 betalenden toch wel abnor- meest uiteenlopende schijnbewe- maal laag mag genoemd worden, gingen op het toneel bracht. Sa- voor een topper in derde provin- men met Filip Mettepenningen ciale. Sportief gezien werd het beheerste dit duo nu de wedstrijd evenwel een hoogvlieger zodat zij maar ondanks dit kon groen-zwart die wel afzakten naar het Een- niet voorbij een attent keepende dracht-terrein waar voor hun een- De Roos geraken, ten hebben gekregen. De man die Luc Van Havere bracht dan hiervoor zorgde was ongetwijfeld toch nog wat routine in door Fir- Patrick Impens die uitkomend min Heirbaut in te brengen voor voor de thuisploeg tweemaal wist Stefan Audenaert maar ook dit te scoren in deze levensbelangrij- mocht niet baten want een kwar- ke wedstrijd, wat meteen goed tier voor tijd maakte Haasdonk was voor de eindzege tegen recht- koudweg de klus af. Een inzenden streeks konkurrent Klein Laar. van Maes werd door Erik Van der De wedstrijd zelf was vrij Jeugt tussen liefst vier Excelsior- gelijkopgaand met tal van wisse- spelers met een halve omhaal lende kansen voor beide ploegen overgenomen en meteen was De Net voor het halfuur was het bij Cleene voor de tweede maal ge- een van deze kansen evenwel raak klopt. Het was dus nu duidelijk voor de thuisploeg waarbij de in dat met nog een kwartier te spelen grote vorm verkerende Patrick de thuisploeg nog over goede pa- Impens op voorzet van Mare De pieren zou moeten beschikken Clercq bezoekend doelman Vries- wilde men iets oogsten in deze ackers met een raak schot het wedstrijd. De wissel Goossens-De nakijken kon geven. Meteen zat Vos en het aandringen van Martin de thuisploeg op rozen en was Van Daele leverde niets op en tot Klein Laar op achtervolgen aan- overmaat van ramp werd Karei gewezen. Geen sinecure tegen de Van Bossche nog met rood van vrije trappen van Van Eetvelde goed georganiseerde Bazelse de- het terTein gestuurd door een werden door Franky De Pelsmae- fensie die toch logischerwijze bij zwak leidende ref Santon na een de sterkste van de reeks behoort, ingreep op Erik Van der Jeugd. Ondanks dit wist Klein Laar op De thuisploeg dus met 10 naar het een gepast moment, op slag van einde en dat bleek dichtbij te zijn rusten, alsnog terug langszij te want enige ogenblikken later was komen na een erg verwarde fase. deze nieuwe nederlaag van Excel- Het was Rodriguez die hard op sior een feit. Een zevende neder- doel besloot maar de bal belandde laag met één doelpuntje verschil, tegen de paal en wat nadien ge- Er is dus ondanks mee gemoeid beurde was vrij onduidelijk. voor groen-zwart Nu zondag het Feit was wel dat Filip De Keers- duel met Gerda dat in de heen- maecker de bal als laatste zou wedstrijd won met... één doeltje aangeraakt hebben die via de paal verschil. André Bayens werd samen met zijn echtgenote gehuldigd omdat hij 500 matchen speelde voor SK Overmere. We zien op de foto voorzitter Etienne Pieters, jubilaris Andrf vervolgens net iets te laat kwam Bayens, zijn echtgenote Linda, Médard De Geest van de om de gasten met een gerust ge- jeugdploegen. André kreeg een tinnen schaal en zelfs een moed naar de rust te voeren. Bij- gouden schoen. Ook de supportersklub van Overmere nam na was het dan nog gebeurd toen deei de huldiging in de persoon van de heer Gerard Wouters ajn vingertoppen Van der Sijpe (ml) schroeide op een schot van Jo Merveille maar ook deze aange brande poging bleef van een ver diend bezoekend doelpunt ver stoken. Na de paling in 't groen bij de pauze probeerde de thuisploeg de forcing te voeren maar de enkele cker als een dessertje verwerkt. Bij de bezoekers was ondertussen wel de 17-jange Jurgen De Wael in de ploeg gekomen voor de licht gekwetste Jaak Heyrman Grembergen - Sombeke 1-0 SK Grembergen behaalde op onverwacht tegen zijn voet be landde. 1-1 na 44 minuten. Ook na de rust bleef de wed- van een verzwakking kon zeker cl„„ vdd tt„„ Sombeke een geen sprake zi|n zoals bleek uit de „,e„erdiende zege. In de eerste rest van de tweede helft toen Ger- helft konden de Waaslanders nog da vlug op een 1-2 voorsprong kon enjgs^ns weerwerk bieden en een komen dankzij de kampgeest van kansen afdwingen maar na de ploeg. Marc Heirbout in de de hervatting kwamen ze er niet ploeg gekomen voor J.P. Van raeer aan te pas. Bij SK Grember- Geyte stoorde opnieuw net zolang gen demonstreerde Patrick De tot De Wilde van de thuisploeg in Wade zich onbetwist als een i de fout ging en doelman Wouters trale figuur Hij evolueerde an- 3 ™®t nietverbeteren lobbal derm aal in de afweer en liet zich n kansloos liet. De zaak leek voor de lcidersploeg nu beklonken geen enkele keer op een tekortko- - ming betrappen. Met Patrick De i dat was wel even zonder de Waele beschikt de derdeprovin- cialer over een flinke voetballer die in het verleden trouwens al ting op de flanken. "Ik meen dat we een meer dan verdiende zege hebben behaald. Herleving Vrasene strijd vrij gelijkoppand ma lal Slekene Sportier van wisselende kansen Maar r slechts één man leek het best bij „as.». w* schot te zijn en dat was Patrick Stekene Sportief blijft een palingboeren gerekend want na- over Impens die eens te meer het win- moeilijk seizoen meemaken. Zo- dat eerst Van de Steen via de die in het nende doelpunt kon scoren voor veel is duidelijk na de nieuwe dwarsligger redding had weten te vaak zijn nut hêèft bewezen. Eendracht op de 65e minuut. Na zware nederlaag in Vrasene waar brengen op een schot van Ringoet Ook de ingevallen Chris Bussé een vlotte kombinatie met De Herleving met vlotte cijfers deze was het even later toch dezelfde vertolkte een behoorlijke verrich- Clerck knalde Patrick de zo be- wedstrijd winnend kon afsluiten Ringoet die een vrije trap die De langrijke Bazelse zege op het cn ware het niet dat doelman Van peismaecker niet volledig onder bord Want hoe hard Klein Laar de Wiele in het Sportief-doel en- konIro]e kon houden tegen de nadien langs Rodriguez en Boon ke'e knappe tussenkomsten ten Gerda-netten kon trappen, 2-2 na zegi voorzitter Burgl.grave, Ver- nog probeerde om Guido Troch te beste had gegeven, dan zouden de ^5 minuten. FC Gerda moest toen verslaan, Bazel hield alles geslo- cijfers wellicht nog hoger zijn op- even djep ademhalen en slikken ten zodat de boeken vlug dicht gelopen. In de eerste helft noch- wan, de thuisploeg bleef maar konden in deze wedstrijd. Ver- tans was Stekene fel gestart tegen komen maar gelukkig bleef een diende zege voor Bazel dat nu ook Herleving. De afwerking die derde thuisdoelpunt uit. Dat der- na 2/3 van de kompetifie nog Sportief echter al heel het seizoen de doelpunt viel dan even later steeds lijstaanvoerder is en met ,n de steek l331 hleek ook in ]angs de Wase kant toen Dirk jongens als een Patrick Impens Vrasene weer het grootste zorgen- Blommmaert in een kruising-stijl zeker niet bang mag zijn van de kind van de ploeg te zijn zodat het tussen en Van Himst een overwicht dat er in de eerste helft retr0 jn de kruising deed belanden was niet kon omgebogen worden nadat Mervaille, Van Den Steen in doelpunten De thuisploeg en Van Spittacl voor dc VOorbe- daarentegen wist wel waar het rejding hadden gelekend. 2-3 na doel van Sportief zich bevond en 75 minulen Van Den Steen, die op de 38e minuut was het 1-0 tot dan loe ajn werk goed had wanneer Luc Van de Vijver een gedaan (docipunt voorkomen en voorzet van Luc Van der Jeugt aangebracht) werd voor deze met het hoofd voorbij Van de djenslen bedankt en Franky De Wiele kon deviëren. Prijcker mocht opdraven voor de Kort na de rust viel dan de sint-Niklase ploeg. De Prijcker. geet niet dat er met Gino Baetens, Bert Vercauter en Hans Burgh- grave maar liefst drie titularissen ontbraken Dirk Deferrere en doelman De Ruyter hebben we io extremis kunnen oplappen. Tij dens de eerste helft hebben dt bezoekers zich een paar keer ge vaarlijk aangesteld maar wanneet je alle kansen samenbrengt, helt de balans duidelijk over in om voordeel. Na de hervatting wares we doorlopend meester van de situatie. Sombeke kwam er toet niet eens meer aan te pas. De laatste tijd vergaat het ons duide lijk veel beter en zondag moeten we er in Stekene ook proberen werk van te maken. We rekupere- ren trouwens een aantal titularis sen zodat we alle troeven kunnes uitspelen." (E.C.) eindspurt die nu volop in een beslissend stadion is getreden. Buggenhout - Eendracht Sint-Gillis 1-1 Excelsior R.S. Haasdonk Nu zondag staat de verplaatsing naar Sombeke op het programma en daar moeten we proberen een puntje te sprokkelen Daarna is Stekene bij ons te gast. (E.G.) Beide ploegen moesten winnen. Zoveel was zeker. Excelsior had nood aan beide punten wilde het B. een rang opklimmen in de rang- kentering in de wedstrijd wanneer dje wat |anger had kunnen beko- schikking en uit het zicht van de Ronny Nijs op hoekschop het men van het rustkwartiertje was rode lantaarn verdwijnen en Red tweede thuisdoelpunt kon scoren pas op het veld of daar kon hij Star had na de "pil" op Gerda ook waardoor Stekene Sportief het pjrk Blommaert in dc diepte stu- een en ander recht te zetten voor hoofd in de schoot legde en zich ren dje op zjjn beurt de kleine het eigen imago. Thuistrainer Luc gewillig naar de slachtbank liet yan Spitael in scoringspositic Van Havere moest voor de wed- leiden. Enkel Van dc Wiele spar- bracht. Lang hoefde Kris niet na strijd noodgedwongen weeral aan telde nog tegen maar een samen- ,e denken want meteen stond de de reeds gehavende ploeg timmc- sf*' tussen Patrick en Benny De 2-4 eindstand op het bord aan het ren wanneer doelman Peter Maes Jonghe bracht toch met zich mee Donkmeer. De stand veranderde moest afhaken en De Cleene in «kt ook de bezoekende portier jn dc s|0tminuten immers niet het kot moest. Ook "anciens" ach een derde maal moest neer- meer alhoewel er toch nog een Pros Barthier en Frits Maes ont- leggen bij de suprematie van de k|eurjg venijn in de staart was braken op het appèl zodat de thuisploeg Nog gelegenheden tot waar (e nemen wanneer thuisdocl- gemiddelde Excelsior-leeftijd niet scoren volgden nadien voor Van man Wouters eerst geel kreeg boven de 20 jaar uitkwam hetgeen der Jeugt, Van de Vijver en Nijs, wanneer hij de doorgebroken toch bitter jong is om iets te maar de 3-0 stand bleef tenslotte Blommaert kelderde en vervol oogsten tegen een ervaringrijke °P het bord en dat was voor de gens krccg Rjngoet nog rood voor ploeg als Red Star Haasdonk De bezoekende doelman al erg ccn aanslag op Van Spittael. zodat Voetbal. Lokerse SV was in de wedstrijd tegen Sint-Pauwels kollektief de sterkste ploeg. Dat resulteerde in een veelzeggende 4-0 eindstand (polo) KSK Klinge St.-Gillis-Waas In dit "burenduel" werd het uiteindelijk een duur bevochten zege voor de thuisploeg tegen een Sint-Gillis-Waas dat in het spei- beeld zeker niet onderlag tegen over de thuisploeg maar eens het departement "afwerking" werd aangedaan moest de ploeg uit Sint-Gillis-Waas achterblijven en het karnavalvierend Klinge laten voorgaan. Reeds na 7 minuten spel kon Klinge laten blijken dat het nog steeds aan het doel van de tegenstander gevaarlijk is en blijft wanneer Van Himste een vrije trap van Cantens aan de tweede paal voorbij Vijt kon koppen. Na de rust eenzelfde spelbeeld met een nauwkeurig afwerkend Klinge dat langs Geertsen op 2-0 kon komen. Het was pas in de slotfase wanneer Klinge wat stoom afliet dat Sint-Gillis-Waas langs Vly- minck de aansluitingstreffer kon lukken na voorbereidend werk van Ringoet. De eerste twintig minuten van de wedstrijd waren volledig voor de thuisploeg en nadat in de eerste minuten Geertsen op voorzet van Van Auwermeiren tot twee maal toe dicht bij de openingstreffer was geweest was het toch uitein delijk Van Himste die na 7 minu ten de stand wist te openen voor oranje-blauw. Na dit openings doelpunt bleef Geertsen de ge vaarlijkste man vooraan samen met Van Auwermeiren die de stil staande fasen voor zich nam. Na een halfuur spel dan kwam Sint-Gillis-Waas de neus aan het venster steken via Vlyminck die met een vrije trap de vuisten van Ferket wist te schroeien in het Klinge-doel. De hieropvolgende hoekschop was er alweer een at tente Ferket nodig om Stevens ditmaal van de gelijkmaker te houden. En nadat Van Puym- broeck bijna zijn eigen doelman Vijt probeerde te verschalken kwam de rust juist op tijd voor de bezoekende ploeg. Na de pauze was het weer Klin ge dat het best uit de startblokken schoot via Van Vlierberghe. Het schot van Dirk belandde echter juist naast het doel van Vijt. Een Peter Vijt die zich enkele miuten later weer tot twee maal toe kon laten onderscheiden, wanneer eerst Van Himste dichtbij zijn kans waagde maar Vijt redde met de voet en de daaropvolgende fase waarin Van Himste hernam was het alweer Vijt die zijn ploeg in de wedstrijd hield. En ware het niet dat Gunther Robbens een unieke gelegenheid had laten liggen op 1- 1 wanneer hij alleen voor Ferket verscheen dan zou het voor Klinge misschien zeer moeilijk geworden zijn. Nu bleef alles dus bij het oude en nadat Van Vlierberghe en De Boey het vuistwerk van Vyt geteisterd hadden werd deze laat ste nog vervangen door Brijs De ze kon evenwel ook niet voorko men dat Geertsen een kwartier voor tijd de beslissing afdwong na een hoekschop van Lieven De Boey In de 82e minuut kregen we dus zoals gemeld de aansluitings treffer van Vlyminck en het scheelde maar ccn haar van een zotskap of de gelijkmaker was nog een feit geweest daar aan de grens. Stevens miste een onge looflijke kans in de 86e minuut om alsnog een gelijkspel te weten af dwingen voor Sint-Gillis-Waas. Hetgeen nog maar eens aangeeft dat het verschil in deze wedstrijd bezoekers vertrokken heel sterk en de jeugdige thuisspelers zagen de Ster-jongens van overal opdui ken voor het doel van Gunther De Cleene die het thuisdocl echter lange tijd van enige averij ont hield. Na 20 minuten echter was het dan toch zover. Stefan Aude naert leed balverlies op het mid denveld en Dirk Macs bediende vlug Van Meervenne die De Cleene geen schijn van kans liet. 0-1 na 20 minuten. Overmere met tien deze wedstrijd eindigde. Overmere FC Gerda Lokerse S.V. Sint-Pauwels In de eerste helft werd er zo waar een partijtje rommclvoetbal akt door beide ploegen. Vooral de thuisploeg rommelde maar wat mee met het zwalpende Het eigenaardige aan deze wed strijd was wel dat beide trainers. Michiels voor Overmere en Van Puyvelde voor Gerda dc gedragin- van gemaakt door beide ploegen. gen van hun spelers moesten ga deslaan op krukken. Michiels suk- Haasdonk bleef dan ook dc rest kelt reeds langer dan vandaag met sint-Pauwels dat gekomen was om van de eerste helft de plak zwaai- de knie maar anders was het voor dc o zo lang mogelijk op het bord en en met afstandsschoten van ^an Puyvelde die een partijtje ,e j,ouden en via enkele counters Steven De Jonghe en Dirk Maes "breek dance te letterlijk opnam misschien iets te proberen oog kon de jeugdige De Cleene zich mct de gekende gevolgen. Dit s(en -j^j, kon Costa Vervact na meermaals in de kijker spelen bij belette Chris evenwel niet een cen kwart|Cr en ücht doen bran- het thuispubliek. nieuw aanvalsplan op te zetten bij den jn de duisternis en wanneer Na dc pauie veranderde hel de Palingboeren die nel al, Gerda Lltvtn Dt Kc,„r even v00tbi| enkele titularissen moesten het halfuur de cijfers verdubbelde missen. waren de illusies van Sint-Pauwels Was Overmere vooral achter- me( een pak ges|0nken aan gehandicapt wegens het ont- Na dc rus, demonstreerde Lo breken van Ruys, Temmerman en kerse dan verfijnd voetbal en Sergant. dan kon Gerda geen be- dat hC( slechts tweemaal kon sco- roep doen op J.P. Van Geytc. ren was deels te danken aan dc Overmere, dat wel libero De Wil- goede tussenkomsten van de be- Met vijf punten uit drie wed strijden heeft Sparta Buggenhout zichzelf opgewaardeerd. Dc der- deprovincialer kent geen degrada tiegevaar meer. hoewel uiteraard het behoud nog niet helemaal vei lig is gesteld. Een paar nederlagen zijn voldoende om weer in de gevarenzone te geraken. Zoals de Spartanen de laatste tijd presteren ziet het er niet naar uit dat het zover nog zal komen Eigenlijk hadden ze tegen Eendracht Sint- Gillis recht op twee punten, maar in voetbal hoort dat tikkeltje mee val erbij en dat ontbrak bij de Buggenhoutenaars. "De wedstrijd was maar een minuut oud toen de bezoekers al een voorsprong verwierven langs Moens, zegt klubleider Luypaert. Je begrijpt dat zo'n vroege op doffer voor ons een koud stortbad was. Niettemin zijn de spelers er niet van onder de indruk geko men. Snel werd een overwicht gerealiseerd wat op het halfuur in de gelijkmaker resulteerde Pa trick Verheyden kopte de bal in het doel op een center van Bert Jarenlang stond hij m de god De Mey. In de tweede speelhelfl van S.K. Overmere en zorgde kwam Sint-Gillis er niet meer aan in het verleden door zijn stijl- te pas. Wij bleven meester van dc volle keeping meermaals voor situatie en zijn een paar keer dicht sensatie. Nu gaat hij met zijn bij de winning goal geweest In tolale inzel voor de jeugi feite was een zege op haar plaats scheidsnchltr speUn en fa MinaMi tl* Ke»7rw»le#*r< oinopn Ia- geweest De bezoekers gingen la ter nog over tot wissels, blijkbaar louter en alleen om tijd te winnen en een nederlaag af te wenden. werd door de SK-ers zeker of applaus onthaald. (MM VOLLEYBAL spelbeeld dan enigszins en kon Excelsior de neus meer dan duide lijk aan het venster komen steken. Kort na de rust waren er zelfs twee mirakclsafes nodig van Haasdonk doelman De Roos om Filip Mettepenningen van de ge lijkmaker te houden. Een gelijk- o maker die er dan toch uiteindelijk de kon rekupereren kon een vrij zoekende portier. Van Laere en kwam. Een vrije trap van Martin vlotte start nemen en reeds na drie Jansoonc scoorden elk nog wel Van Daele ging netjes over het minuten langs De Wilde op voor- eenmaal maar de monsterscorc muurtje en buiten het bereik van sprong komen. Na een knappe die er ruimschoots inzat werd doelman De Roos zodat dc netten aktie van Van Eetvelde die zich cvenwel niet bereikt omdat de bol stonden. Martin Van Daele is infiltreerde in het Gerda-straf- thuisspelers te vlug voldaan lijken en blijft hiermee de meest suk- schopgebied deed Peter Van Mar- cens ecn voorsprong op het bord scsrijke libero van derde met ze- cke ccn niet zo geslaagde tegenzet komt. ven doelpunten weliswaar meestal en het was dus De Wilde die Marc Stevelinck 1' Landelijke-dames Stekene-Meerhout 3-1 °Pv'el De "-Lol" speelster, bewees haar grote vor- Voor Stekene komt het er nu op denngen met heel wat punten, aan om het behoud in eerste lan- Ann Van Hecke, een andere pro- delijke te verzekeren. Zaterdag is vincialer, pakte uit met keiharde het een stap dichter bij dat doel opslagen en goed gerichte smas- gekomen. Meerhout, dat op de hes Marianne Deckers en vooril zesde plaats staat, is onverrichter- Yolande Van Esbroeck, kwamen zake naar huis moeten keren. In aanvallend in de kijker en ook An de eerste drie sets werd het een De Meyer en passeur Jenny Dt echte zij-aan-zij-race, maar in de Puysseleir kwamen verdienstelijk vierde voerde de thuisploeg het uit dit treffen, hóge woord en sloeg bij 9-3 een De volgende wedstrijd is een ver- kloof. Meerhout kwam nog terug plaatsing naar Tcrnat en voort- tot 11-7, maar Stekene was aan- gaande op de huidige forme vu vallend niet meer te stuiten en beide teams geven wc de meestt maakte uit bij 15-7. kansen aan het goed aanvallend Een prima prestatie van de ganse Stekene, dat niet alleen groter van Stekcnse ploeg, waarin vooral de gestalte is maar ook zijn juiste j aanval op kort van Rita Steyaert opstelling heeft gevonden. Derde provinciale Waasland - Dendermonde

De Voorpost | 1989 | | pagina 20