S. Moorsel, R. Boonwijk, Oudegem, Opdorp en FC Aalst reeds in karnavalstemming Krap, maar verdiend De Voorpost - 10.2.1989 - 21 VOETBAL Vierde provinciale Aalst-Dendermonde Naast de karnavalstoeten die her en der werden ten tonele gebracht hielden sommige ploegen, alsof dit nog niet genoeg was, ook nog een echte doeltjeskermis. Zo vielen in Moorsel by de Schroevers liefst negen doelpunten. De Schroevers zelf maakten er vier maar dat volstond nog niet voor de winst want Racing Boonwijk kon er vijf op de plank brengen. Ook in Oudegem was er voor elk wat wils. De thuisploeg bleef hier wel nipt aan de winst tegen het Buggenhoutse Opdorp dat ook verrassend goed de weg naar de netten vond. Het derby in Aalst tussen Terjoden en FC Aalst bleef één helft spannend. Daarna wilden de bezoekers de stoet niet missen en was het voor Terjoden kinderspel om nog een forfaitscore op het bord te plaatsen. Heel wat ernstiger ging het er in Schoonaarde aan toe, waar de plaatselijke klub leider Wichelen in bedwang kon houden. Lutterzele zat in hetzelfde schuitje maar nadat het lange tijd Rapide Lebbeke kon weerstaan kon de Lebbeekse ploeg toch met beide punten het karnavalgewoel in. Voor Berlare vielen de Appels slechts moeizaam van de kast. Bij Sparta kon men evenwel na de partij een ruime winst laten optekenen zodat Berlare bovenaan de rangtabel blijft. Ook Opstal weet zich, zij het op ruime afstand van het leiderskwartet, te handhaven. De Buggenhoutse ploeg kon Herdersem in eigen nest verslaan en dat is toch niet niks. Tot slot was er nog de puntendeling van Welle tegen Baardegem en gezien de rangschikking was dit een logisch eindresultaat tussen beide Schoonaarde-Wichelen 1-1. Een gepaste tussenkomst van de Wichelse doelman, voor de gevaarlijke Tackaert (vh) SK Terjoden-FC Aalst 5-0 Ondanks het gelijke spel van ver leden speeldag heeft FC Aalst en trainer Comelis de belofte niet kunnen waarmaken dat zij met karnaval een zege zouden beha len. Wellicht hebben de mannen van Square wel een overwinning behaald maar dan wel twaalf uur later dan de aftrap gegeven werd in het stadion van Terjoden waar het veld er aangepast aan de tijd, •verzopen» bijlag. Bij Terjoden vertrok men wel met mindere blije gedachten want één minuut stilte ter nagedachtenis van de omgekomen Patrick Devroe bracht iedereen weer in rouw- stemming. Het was dan ook een zware taak voor Patrick Dries om de ongelukkige Devroe in het Tcr- jodense doel te vervangen. Nu zeggen dat Patrick Dries het kwaad heeft gehad zou de waar heid geweld aan doen zijn. Buiten de eerste helft waarin FC Aalst nog wat weerwerk kon bieden heeft Dries nooit voor hete vuren gestaan. Dat kan dus niet gezegd worden van bezoekend doelman Van Hoelen die lange tijd wist stand te houden maar uiteindelijk in de 42e minuut moest kapitule- ren wanneer Luc Carrael vanop zo'n 25 meter recht de praalwagen van FC Aalst aan diggelen schoot Meteen was er een veer gebroken bij FC Aalst denken wij want van de goede tegenstand van de eerste helft was tijdens de herneming nog maar weinig waar te nemen. Op de 65e minuut was het Gino De Kerpel die een kollektieve aanval kon afronden en daarna begon een festival van JC Kerst- jens die in elk volgend doelpunt minstens één voetje had. Op de flanken zorgde Kerstjens eerst dat Rudy Troch op de 70e minuut voor 3-0 kon zorgen en op hoek schop van dezelfde Kerstjens was het Gino De Kerpel die nummer vier voorbij Van Hoelen prikte Gino De Kerpel had nu twee doelpunten gescoord en dat zinde Rudy Trock blijkbaar niet want hij wou absoluut het laatste woord hebben in deze wedstrijd. Opzet waarin Rudy ten volle slaagde want terwijl de jongens van Aalst reeds met het masker op het hoofd stonden scoorde Rudy het vijfde en meteen laatste doelpunt in deze wedstrijd. Herdersem-Opstal 1-2 Beide ploegen mochten aanspraak maken op een helft in deze wed strijd. Logisch natuurlijk want er dienen altijd twee helften afge werkt. Doch het verschil zat hem duidelijk in de afwerking. In de eerste helft kon Muyzewinkel van Opstal met geen kaas gevangen worden door de thuisdoclman Na een kwartier was Muyzewinckel al met de beetjes weg en juist geteld een kwartier later kon dezelfde Muyzewinckel de plaatselijke doelman Janssens opnieuw te vlug af zijn wanneer deze in de modder bleef steken, 0-2 en meteen ook de ruststand, Na de rust een ander Herdersem op de mat maar hoe hard ook Marcoen, Veldeman en Hansclaer zich inspanden de kloof die Opstal geschapen had gedu rende de eerste 45 minuten kon niet meer overbrugd worden. En kel Hanselaer zou in de 72e mi nuut nog de aansluitingstreffer weten te scoren voor de thuis ploeg maar daar bleef het dan ook bij al kwam Benny Arts nog vrij dicht bij de gelijkmaker met een vrije trap in de slotfase. De stand werd zoals gezegd niet meer ge wijzigd zodat Opstal opnieuw mocht vlaggen en nog steeds een ereplaats in het bereik heeft. Lutterzele-Rapide Lebbeke 0- 2 In een vrije gelijkopgaande wed strijd met tal van wisselende kan sen heeft Rapide Lebbeke uitein delijk toch verdient beide punten kunnen pakken. Reeds na 2 minu ten een doelpunt voor Rapide langs Willaert maar de zwak lei dende scheidsrechter keurde dit tot eenieders verbazing af. Deze «valse» start toonde dan wel aan dat de wedstrijd boeiend zou wor den van begin tot einde, hetgeen ook tot uiting kwam wanneer de thuisploeg tussen de bezoekende aanvalsgolven door ook de neus aan het venster kwam steken Mare Rombouts en dc gekende Piscador belaagden dikwijls Rapi de doelman Tonnelier die echter met enkele klassetussenkomsten het leidersnest ongeschonden kon houden. Bij Rapide diende men te wachten tot Van Akkoleyen nog eens bij schot was om de thuis ploeg te bedreigen. Doelpunten bleven echter uit zodat de blanco stand meteen ook het bord sierde tijdens de rust. Daar kwam dan al vrij vlug verandering na de rust wanneer Benny Rogiers van Rapi de in een stijl la Pele met een omhaal de 0-1 kon versieren voor Rapide. 0-1 na 48 minuten. Lut terzele begon direkt met een grootscheeps tegenoffensief langs RombouU en Piscador maar Ton nelier verslagen in deze wedstrijd was er vooralsnog niet bij. Een kwartier voor tijd viel dan de beslissing wanneer na een vrij ver warde fase uiteindelijk Filip Van Akkoleyen de bal kon doortikken naar Rogicrs die met dit tweede doelpunt ook uiteindelijk de eind stand wist te bepalen in deze aan trekkelijke wedstrijd. Schoonaarde-Wichelen 1-1 Dat het ook zonder kaarten kan bewezen beide ploegen in deze wedstrijd. De heenwedstrijd die in geel en rood werd gespeeld met 2 rode en 7 gele kaarten was dan ook een les geweest voor beide teams. Nu werd ook hard ge speeld maar toch bleef het bij het toelaatbare. Wichelen verscheen wel gehandikapt aan de wedstrijd toen de gevaarlijke aanvallers Fruythof en Verhcuen afwezig moesten blijven. Toch wist Wi chelen vrij vlug na 10 min. op voorsprong te komen op een iet wat gelukkige wijze wanneer een bal afweek op Tony Alloo en zo voorbij thuisdoclman Roelandt tegen de netten verdween. De thuisploeg die ook een heel regi ment spelers moest missen zoals Bogaert, Bart Claessens, Danny Praet en Guido Anthcunis com penseerde deze afwezigheid door reeds enkele juniors in te brengen zoals Luc De Winne, Van Hauwe Gerrit en Toon Vlaeminck kon dan toch het evenwicht herstellen in het spelbeeld maar de gelijkma ker nog scoren voor de koffie was er vooralsnog niet bij. Na de rust zou de jonge Schoonaardse ploeg zich dan nog meer in het spelbeeld laten opmerken maar verder dan enkele reêele kansen langs Claes sens Gert en Patrick Dierickx zou de thuisploeg blijkbaar niet ko men. Tot in de slotminuut dan toch het verdiende gelijkspel op het bord verscheen wanneer Gert Claessens dan toch kon scoren en zo de thuisploeg kon geven waar op het recht had. Appels-Berlare 1-4 Bij Berlare bleven De Meyer en Eelegeert, toch twee belangrijke pionnen, afwezig voor dit duel tegen Sparta Appels. In een ui terst snel openingskwartier nam de thuisploeg dan ook het meren deel van de akties op zich en na 2 minuten opende Raes de score nadat Frans Frangois de beslissen de voorzet had gegeven. Lang kon Sparta Appels niet van deze voor sprong genieten want amper was er een minuut gespeeld of daar wist bezoeker De Ridder beide ploegen weer naast elkaar te zet ten. Appels bleef dan bestendig aan het bezoekende doel hangen maar een gepaste counter van Berlare rond het halfuur bracht toch een tweede doelpunt met zich mee. Een vene inworp werd verlengd tot bij Ronny De Cock of ook gewoonweg «Cock» ge noemd en deze liet de huisdoel man andermaal geen kans meer. 1-2 na 27 minuten. Op uitzonde ring dan van een kansje van Chri- stiaens kon de thuisploeg hier niet veel meer tegenover stellen zodat Berlare met een gerust gemoed de pauze kon ingaan. Na de rust evenwel toch nog eerst een aan dringend Sparta Appels dat langs Christiaens voorlangs besloot en dan een schot van Dirk Raes dat tegen de staander uit elkaar spatte. Maar ook «Cockske» kon dat voor elkaar krijgen, want in de 56e minuut knalde Ronny tegen de dwarsligger. Deze aktie luidde dan een tweede offensief in van Berlare hetgeen uiteindelijk leid de tot dc zege. Bart Van de Walle kon drie minuten later een vrijge leide krijgen waarmee hij mocht vertrekken op eigen helft en onge stoord het derde doelpunt mocht aantekenen. 1-3. Hans Van Bever was de volgende bezoeker die zelfs tot twee maal toe zijn kans waagde maar evenveel maal werd zijn schot op de doellijn gered door een Spartaverdediger. Het vierde doelpunt was echter maar uitgesteld want het was door het verdienstelijke werk van Janssens en Koen De Vuyst dat Ronny De Cock een kwartier voor tijd het laatste doelpunt zo maar in de schoot werd geworpen. 1-4 na 78 minuten. Meteen was de wed strijd, voor zover dat nog niet vaststond, gespeeld en werd het missen van de allerlaatste kans van William Janssens toen hij al leen voor dc doelman verscheen met de glimlach verteerd in Ber- laarse kringen waar men na deze zege denkt een belangrijke stap te hebben gezet in de goede richting van de hoofdvogel. SK Welle-Baardegem 1-1 In Welle werd het geen al te denderende wedstrijd. Beide teams behoren wel tot de subtop maar komen net dat stapje tekort om zich alleenheersers te noemen, derhalve werd het voor beide trai ners D'Haese van Welle en Jean- Luc Van der Rusten voor Baarde gem reeds tijd om enkele nieuwe sistemen in te passen met het oog op volgend seizoen. De eerste helft liep dan ook vrij verdeeld en pas na een 20-tal minuten werd uit de startblokken gerend wanneer Welle op voorsprong kwam. Bart Meert beproefde zijn geluk vanop zo'n 25 meter en het moet zijn dat het Bart's gelukdag was want via de rug van bezoeker Patrick Cau- dron ging het leder voorbij Ronnv Schoonaarde-Wichelen 1-1. Bartoos van Juventus knalt op doel, maar de bal zal naast gaan (vh) De Rop in het Baardegemse doel. Daarna was het de beurt aan Dan ny De Ridder om zijn geluk te beproeven maar zijn schoten wer den wel voor de beslissende lijn tegen gehouden. Baardegem ging nu meer en meer op zoek naar de gelijkmaker en tegen het einde van de eerste helft was het thuis doclman Goossens die heel wat werk kreeg op te knappen. Toch kon zijn ploeg met deze kleine winstscore de appelsienen opzoe ken die gepaard gaan met de pau ze. Na de rust bleef Baardegem net zo lang op het doel van Welle beuken tot het de gelijkmaker binnen bereik had. Even voorbij het uur viel dan ook deze logische vaststelling langs Jan De Rop die ook al vanop afstand uithaalde hetgeen kenmerkend was voor de ze wedstrijd waarin heel weinig uitgespeelde kansen uit de hoek kwamen. De broer van Jan, Ronny De Rop kreeg wel de eer van het laatste woord op te eisen in deze wed strijd wanneer de thuisploeg naar het einde toe nog enkele schuchte re pogingen ondernam langs Van Oudenhove en Verhast maar deze halve kansen waren slechts opwar mertjes voor Ronny De Rop die zo de eindstand hield bij een bil lijk 1-1 gelijk spel. Oudegem-Opdorp 4-3 Wedstrijd die in het teken stond van «het rad der fortuin» waarin elke ploeg kon rekenen op tal van geschenken van de tegenpartij. De thuisploeg zonder Van Hauwe en Van den Abbeele kon dan toch nog in extremis de zege weten te behalen na de reglementaire tijd en dat was in Oudegemse kringen het belangrijkste nieuws. Het begon nochtans zeer goed voor Oudegem, want nog maar pas was de bal aan het rollen gegaan of zuiderling Vincente die zich rond karnaval altijd in zijn sas voelt, kon op voorzet van Gerry Van Uytvanghe de thuisploeg op winst knallen Na 20 minuten mochten de bezoekers dan reke nen op een bonus wanneer De- man na een verwarde fase de gelijkmaker kon netten en wan neer in de 26e min. dezelfde De- man er zeik 1-2 van mocht maken wanneer Kris Van den Abbeele deze gevaarlijke Opdorpse spits een vrijgeleide voorhield. Toch zorgden beide clubs ervoor dat aan de rust de zaken weer in het reine waren getrokken want op de 34e min. kon Wim Horlez vanop zo'n 25 meter de bordjes terug in evenwicht knallen. Na de rust was het terug van dat. Weer waren twee minuten weggetikt of er lag weer een bal tegen de netten. Nu was het Opdorp dat langs Mertens voor 2-3 had weten te zorgen. Dit zinde de thuisploeg niet en nog eens twee minuten later stonden beide ploegen weer naast elkaar wanneer Hans Hofmans ook al met een afstandsschot de ploegen weer naast elkaar bracht in deze doelpuntenrijke wedstrijd. En zoals verwacht was de doeltjesker mis nog niet ten einde want in de 55e min. lag Roger Van den Ber- ghe aan de basis van het vierde thuisdoelpunt wanneer hij de bal kon afsnoepen van een bezoeker en Sven van Gijseghem in ideale schietpositie voor het doel wist te brengen. Sven kopte dan ook met een de eindstand op het bord in deze wedstrijd waarin Kalenber- ghe nog een rode kaart te zien kreeg voor een eerder onschuldige fout op het einde van de wed strijd. S. Moorsel-Rac. Boonwijk 4-5 Schroevers Moorsel, nu met uitrusting, wilde een sportieve re vanche voor het verleden week opgelopen incident maar het was nu integendeel een verrassend sterk voor de dag komend Racing Boonwijk dat hier een stokje voorstak. Vooral de eerste helft was imponerend door de bezoe kers. Reeds vrij vroeg in de wed strijd kwam Racing dan op het zware terrein op een 0-1 voor sprong wanneer Patrick Callert een voorzet van Erik De Wandel suksesrijk kon afronden. Dezelfde Patrick Callaert lag nadien aan de basis van het tweede Racing doel punt toen hij Guy Holbrecht in ideale schietpositie tot voor het Schroeversdoel bracht. Boonwijk doelman Steven Dauwe trachtte dan met een flatertje de spanning in de wedstrijd te houden waar door Schroevers kon terugkomen tot 1-2. Doch dit Boonwijk kon echt niets gebeuren in deze eerste helft want nadat De Wandel, Callaert en Holbrecht nog een resem kansen de nek omwrongen was het op slag van rust toch Patrick Callaert die de 1-3 cijfers op het bord kon knallen wanneer Medart Van der Meersche hem ideaal afgezonderd had met een mooie lange bal Rust 1-3. Na de koffie die blijk baar bij de Schroevers straffer was Schoonaarde-Wichelen 1-1. Thuisspeler Claessens kan zijn tegenstander omzeilen en zal nog voorzetten (vh) dan bij de Wijkjongens nam de thuisploeg inderdaad het initiatief in handen. Wel was er een nieuw aarzelen achteraan nodig van Mare Vercammen om de aanslui tingstreffer toe te laten. En het moet zijn dat dezelfde Mare Vercammen tijdens de pau ze iets verkeerd moet gedronken hebben want even later maakte hij een strafschopfout. Zodat de Schroevers via deze strafshop langszij kwamen 3-3. En de geschenken bleven bij Boonwijk maar in de lucht hangen want nu was het Danny De Bus- sche die een balletje doorliet waardoor het 4-3 werd. In een prangende eindfase konden de Boonwijkers dan hun goede be nen van de eerste helft toch nog terugvinden en via een strafschop van Guy Holbrecht en een vrije trap van Medart Van der Meer sche waarbij Callaert nu ook het laatste doelpunt lukte uiteindelijk de zege behalen in deze sensatio nele wedstrijd. Mare Stevelink JEUGDVOETBAL Preminiemen F.C. Robur Daknam - Robur 2-3 Krappe, maar verdiende overwin ning van de bezoekers die naar Daknam afgereisd waren met een sterk verjongd en gewijzigd team. Er waren inderdaad niet minder dan zeven duiveltjes opgenomen in de selektie. Een reden te meer om dus met fierheid terug te blik ken op deze wedstrijd. Van bij de aanvang poogden de bezoekers het laken naar zich toe te halen, doch de thuisdefensie hield het hoofd koel en slaagde er in om de eerste druk over zich heen te laten gaan. Matthias Dupont zorgde geregeld voor de bevoorrading, en Wesley Steels, met zijn gekende lange rushes bestookte meer dan op zijn beurt de doelman. Een center van Thomas Dupont werd overgenomen door Jeroen Huygens, die echter op de goed uitgelopen keeper strandde. Ja... er hing een doelpunt in de lucht. Doch het kwam langs de andere kant... want op de eerste noe menswaardige tegenaktie van Daknam slaagde de midvoor erin om Jan Verschelden te verschal ken 1-0 en meteen rust. Met nog meer verbetenheid vat ten beide ploegen de tweede helft aan. Daknam met het geloof in een overwinning, en Robur met de wil om zeker minstens een punt mee te nemen naar Moerzeke. Het werden er echter twee want Dimitri Steek zorgde kort na de hervatting reeds voor de gelijkma ker. Een goed uitgebouwde aan val over Wesley, Matthias en Stijn bracht laatstgenoemde in een ideale positie om de lokale doel man voor de tweede maal te ver schalken 1-2 en meteen dolle vreugde. De wedstrijd leek gespeeld toen na een knappe center van - op nieuw - Thomas Dupont, Dimitri Steels er met een prachtige kop stoot 1-3 van maakte. Toch wou de thuisploeg géén vre de nemen met dit resultaat. Enke le minuutjes voor tijd slaagden zij er dan ook in om nogmaals te milderen. Eindstand 2-3. Verdien de overwinning. De ploeg: Verschelden Jan, Win- dey Klaas, Van Bossche Steven, Botterman Michael, Steek Dimi tri, Huygens Jeroen, Dupont Mat thias, Van der Vreken Tom, Du pont Thomas, Steek Wesley, Vla- minck Stijn, D'Hondt Cliff, Wil laert, Wageman Tun PETANQUE PETANQUE-KALENDER 12/2/1989 - 15 uur Ere-klasse Artevelde-Alosta Eerste afdeling A: Alosta-Apollo Eerste afdeling B: PC Gent-Reynaert Nederkouter-Schorpioen Coninxdonk-Alosta Tweede afdeling A: Knokke-Heist-Reynaert Alosta-Patijntje Tweede afdeling B: Reynaert-Howag Derde afdeling A: Patijntje-Lebbeke Derde afdeling B: Apollo-Lebbeke Sopec-Alosta KLASSEMENT Ere-afdeling 1. Schorpioen 79-29 +436 11; 2. Alosta 74-34 +277 10; 3. Moeskroen 70-38 +346 9; 4. Verbroedering 62-47 +153 8; 5. Knokke Heist 52-56 -15 6; 6. Mistral 52-56 -47 6; 7. Midi Delft 39-69 -248 4; 8. Artevelde 38-70 -293 4; 9. Patijntje 41-67 -267 2; 10. Coninxdonck 34-74 -336 0. Eerste afdeling A 1. Schorpioen 67-41 +153 9; 2. Alosta 62-46 -82 9; 3. Zei- zate 60-48 -106 8; 4. Patijntje 58-50 +68 8; 5. Apollo 58-50 103 6; 6. Moeskroen 54-54 +23 6; 7. Knokke Heist 53-55 00144 5; 8. Meetjesland 52-56 -41 5; 9. Verbroedering 43- 65 -220 3; 10. Artevelde 33- 75 -341 1. Eerste afdeling B 1. Schorpioen 75-33 +333 11; 2. Omega 72-36 +383 9; 3. Nederkouter 67-41 +165 9; 4. Reynaert 57-51 +62 6; 5. Alosta 56-52 +113 6; 6. Gent 54-54 -24 6; 7. Heirnis 45-63 -135 5; 8. Coninxdonck 49-59 -114 4; 9. Meetjesland 43-65 -222 4; 10. Verbroedering 21-87 -566 0. Tweede afdeling A 1. Eeklo 80-28 452 12; 2. Reynaert 72-36 284 11; 3. Meetjesland 58-50 +88 8; 4. Schorpioen 53-55 -86 7; 5. Knokke-Heist 46-62 -165 5; 6. Sopec 46-62 -178 5; 7. Mis tral 53-55 +49 4; 8. Artevelde 42-66 -197 3; 9. Patijntje 42- 66 -197 3; 10. Alosta 48-60 -42 2. Tweede afdeling B 1. De Bevers 76-32 +328 11; 2. Howag 66-42, +228 9; 3. Omega 64-44 +140 8 4. Schorpioen 62-46 +216 7; 5. Meetjesland 42-66 -147 6; 6. Boeing-Boeing 61-47 +125 6; 7. Reynaert 41-67 - 255 6; 8. Eeklo 53-55 -18 3; 9. Heirnis 45-63 -223 3; 10. Zelzate 30- 78 -394 1. Derde afdeling A 1. Moeskroen 68-13 +544 10; 2. Mistral 43-47 +23 6; 3. Lebbeke 44-37 +39 5; 4. Pa tijntje 35-46 -101 4; 5. Gent 35-46 -107 4; 6. Verbroede ring 32-49 -167 4; 7. Midi Delft 42-48 -25 3; 8. Omega 34-56 -176 2. Derde afdeling B 1. Verbroedering 50-31 +214 8; 2. Alosta 54-36 +145 7, 3. Lebbeke 57-24 +258 6; 4. Apollo 44-37 +2 6; 5. Knok- ke-Heist 41-40 +4 4; 6. Meet jesland 36-54 -147 4; 7. So pec 29-61 -209 2; 8. Omega 31-59 -277 1. PETANQUEPLOEGEN IN DE STREEK Het lokaal van Alosta is gele gen in het domein Beuken hof, Langestraat 16 te Aalst. Verantwoordelijke is Van Damme Louis, Geraardsberg- sestraat 116, Aalst. Tel. 053/ 21.90.53. Apollo Aalst is gevestigd in de S. J. Geerinckx 2 te Aalst (Kasteel Terlinden). Tel. 053/ 77.77.40. Verantwoordelijke is Barrez Wilfried, Anjer straat 4, 9308 Hofstade-Aalst. Tel. 053/70.18.88. De terreinen van Reynaert Lokeren zijn gelegen in de Oude Bruglaan 35 te Loke ren. Tel. 091/48.07.47. Ver antwoordelijke is Guy De Maesschalck, H. Geestmolen- straat 131, Lokeren. Tel. 091/ 48.12.24. Nederkouter Wichelen speelt zijn wedstrijden te Wichelen, Margote 93. Verantwoordelij ke is De Bruyne Julien, Heu vel 121 bus 5, 9440 Erembo- degem. Tel. 053/77.11.62. De pleinen van Petanqueclub Lebbeke «Hof Ter Burst» zijn gelegen in het Tenniscentrum Hof Ter Burst, Hof Ter Burstbaan 3, tel. 052/ 35.59.29. Verantwoordelijke is Germain Rottiers, Baasro destraat 3, 9330 Dendermon- de. Tel. 052/33.60.19. 's Woensdags vanaf 14 u., 's vrijdags vanaf 19 u. en 's zon dags vanaf 14 u. is er speelge- legenheid. Petanqueclub 't Klaverke, ge legen op de hoek van de Den- dermondse Steenweg en de Kapellekensbaan. Verant woordelijke Alfons Coore- man, café 't Klaverke, Kapel lekensbaan 2 te Lebbeke. Het lokaal en de speelvelden van Pétanqueclub «de vier Heemers» zijn gelegen op de Brusselsesteenweg 199 te Lebbeke. Tel. 052-21.43.77. Verantwoordelijke is Marcel Van Den Steen, Baasrode straat 134 te Lebbeke. Hamme. Maria Dieleman werd sportlaureate bij de dames (vh)

De Voorpost | 1989 | | pagina 21