Sinaai en Kieldrecht verrassen de leiders! Aalsterse schotvaardigheid zoek! Ondanks karnaval. Beslissende week in D.S.D.-kompetitie 22 - 10.2.1989 - De Voorpost VOETBAL Vierde provinciale Waasland Op deze 20* speeldag vielen weer heelwat verrassingen te noteren. White Boys St-Niklaas, sinds de jaarwisseling aan een sterke come-back bezig, werd op eigen veld een halt toegeroepen door Herleving Sinaai. En wat gezegd over de suikerboys uit Moerbeke? Verleden speeldag nog klopten zy medeleider Heikant-Zele en nu werd het aan de grens in Kieldrecht gewoonweg wandelen gestuurd door oud-bekende Claye en co. Nog hoge qjfers dienden te worden genoteerd in Waasmunster en in St-Gillis. Sparta verloor thuis met zware qjfers van Eksaarde dat nog steeds aansluiting met de top beoogt en Hoogeinde kon de nieuwelingen uit Daknam zonder al te veel problemen puntenloos terugsturen. Het gemis aan training begint zich in Verrebroek nu toch stilaan te wreken en in Lokeren werd dan ook een zware pil geslikt tegen S.K., de aanvoerder van de middenmoot. Nog in die middenmoot kon V.K. Tielrode tussen de voorbijrijdende praalwagens ook nog eens aan de overwinning komen. V.K. Hamme was het slachtoffer van de zegedrift bij de thuisploeg. Het emotioneel geladen treffen tussen Straatje Stekene en Oiympia Rupeimonde werd door de Mercator-jongens gewonnen. Tot slot dan nog de enige ploeg die werkelijk reden had tot juichen: Heikant Zele. De Zeienaars troefden de polderjongens van Meerdonk of in een goede tweede helft en door het verlies van White Boys en Moerbeke bezetten de wjjkjongens opnieuw de fiere leiderstroon. Hoogeinde 5 Daknam 1 Ondanks de hoge emdscore was het openingskwartier toch duide lijk voor de jonge snaken uit Dak- nam. Na 13 minuten spel kwamen de gasten dan ook op voorsprong met een center schot van Manman dat na alledei capriolen toch in het Hoogeindse doel belandde. 0- 1. Eens dit bezoekende doelpunt op de planken stond schoot men bij de thuisploeg blijkbaar wakker want amper zeven minuten verder stonden de bordjes al gelijk wan neer Luaen Moerloos een poging van Bruno Verschaffeit ten slotte toch voorbij Daknam doelman Mariman kon verwerken. 1-1 na 20 min. Het verdere verloop van deze wedstrijd dient dan gezocht in de tweede periode wanneer Hoogeinde fors op de pedalen ging duwen en Daknam in minder •dan geen tijd uit het gezichtsveld was verdwenen. Na een combina tie met John Velders en alweer Lucïen Moerloos was het Bruno Verschaffeit die kort na de rust op de 51ste min. de Hoogeindse ploeg op voorsprong wist te knal len en van dan af ging het vrij probleemloos bij de ploeg uit St- Gillis Waas. Luaen Moerloos was enkele minuten later zelf aan het feest nadat hij perfekt bediend was geworden door Ronny De Keersmaker en toen bezoeker Wim Siabbaert nét iets te laat kwam om alsnog dit doelpunt te kunnen verhinderen 3-1 na 61 min Eigenaardig was wel rond dit tijdstip toen Hoogeinde de boven hand had dat Bruno Verschaffeit met twee gele kaarten van het veld werd gestuurd door een niet zo attent leidende ref. Heirbout. Thuis trainer De Schrijver bracht dan maar een andere verschaffeit in nl. Gino en liet Luaen Moer loos vroegtijdig gaan rusten. Deze wissels konden evenwel Hoogein de niet uit het ritme halen en niet lang na deze ingreep kon Ronny De Keersmaeker nr. vier voor Hoogeinde aantekenen en wist de mee opgerukte Erik Vertakt zelfs zijn verdedigende stelling te veria ten om de eindscore te gaan bepa len en het bij een 5-1 zege te houden in deze anders wel goede wedstrijd tussen beide ploegen. Heikant Zele W.S. Meerdonk Heikant Zele dat aantrad zonder Jo Van Eetvelde zocht gedurende de hele eerste helft naar een vlotte combinatie maar niets lukte. De gasten uit Meerdonk staken zich ondanks het groot verschil in de rangtabel echter niet weg en langs de Paradé kwamen zij dikwijls opzetten in de richting van thuis- doelman De Maarschalk. Doch ook zonder sukses zodat op het zware thuisterrein voor de opge komen supporters bij een 0-0 rust stand niet veel viel op te rapen. Dit veranderde dan wel na de rust wanneer een afgeweerd schot van Etienne Cesteleyn ondanks ver woede karpersprongen van de be zoekende doelman toch tot tegen de Meerdonkse netten belandde 1-0 na 51' min. Rond het uur was het lot van de bezoekers dan helemaal bezegeld toen alweer Etienne Cesteleyn aan de basis lag van het tweede Heikant doelpunt. Etienne schoof immers gepast door naar Van Britsom die het vonnis voltrok. Meerdonk liet nu duidelijk de oren hangen en nadat het gedu rende de eerste helft zo goed de neus aan het venster had gestoken werd het nu de achterdeur gewe zen door Van Britsom die tien minuten voor tijd op voorzet van Van Malderen de ruime en mis schien wel een tikkeltje overdre ven 3-0 cijfers op het bord bracht. Met deze stand van zaken op de planken kon Heikant dan met een gerust gemoed enkele wissels doorvoeren op het einde van de partij. Zo kwam junior én talent Steven Blankaert nog in de ploeg voor Mare Dhollander en werden Marnix Boeyckens en Jaak Stee man ook nog met elkaar verwis seld zoals dat hoort in deze karna- valstijd. het onbeschikbaar zijn van jon gens als een Roul Wezepoul, Van Raemdonck en Peeters, hebben de grensjongens toch de maat ge nomen van 6ere leider Moerbeke dat verleden week nog zo knap Heikant Zele overwon. Het werd trouwens nu een oververdiende zege voor de ploeg van trainer Smet want het eerste halfuur van de wedstrijd konden de cijfers al fors de hoogte zijn ingegaan ware het niet dat doelman De Braban der in het Moerbeekse doel met enkele wonder-safes's zijn netten lange tijd ongeschonden kon hou den. Zo stopte hij ondermeer po gingen af van Enk De Witte en Benny Clayé die met enkele rake schoten hun kans waagden. Na dien was er nog de gevaarlijke kopstoot van alweer Benny Clayé en moest de Brabander opnieuw attent zijn wanneer Danny De Wilde met een afstandsschot zijn geluk beproefde. Nadat deze aanvalstorm dan was weggeëbd kon Moerbeke als ble ke leidersploeg nu, in de 38ste minuut langs Gerry Dielleman voor het eerst thuisdoelman Wim Cras komen bedreigen. Zonder resultaat evenwel zodat de Kiel- drechtse elf waarvan ben jongens geboren en getogen zijn in Kiel drecht zelf met een blanco rust stand de appelsienen mochten op zoeken. Na de rust ging de Kiel- drechtse voorstelling gewoon door en het was nu de beurt aan Dirk Praet om een ietsje te lang te wachten alvorens hij afgezonderd voor De Brabander, kon besluiten zodat laatstgenoemde kon in grijpen. Een koud stortbad volgde dan vrij vlug op deze spelfase want bij de eerste echte bezoekende kans wis ten de gasten langs Gerry Dielle man de score te openen. Van een verrassende wending gesproken Gelukkig bestaat er nog gerechtig- heid in voetbalkringen en het was dan ook logisch dat Danny De Wilde met een nieuwe afstands schot eindelijk raak kon treffen waardoor de gelijke stand op het bord verscheen. En nadat Benny Qayé en dezelfde de Wilde beide nog eens de dwars ligger en de paal getroffen hadden was het een dolgelukkige Gunther Gerleyn die op zeven minuten van het einde de winnende goal mocht aantekenen na een knap genomen vrije trap van Erik de Witte. 2-1 83ste min meteen was de overver diende zege binnen voor de jon gens van trainer Erik Smet die met dit resultaat toch aan een mooie 12 op 14 komt tijdens de laatste zeven wedstrijden. bezoekers voldoende voor André de Puysseleir om er als de kippen bij te zijn en de thuisploeg op voorsprong te trappen. Na 55 minuten spel was het dan Benny Persiau die zijn kunnen kon laten zien bij de thuisploeg wanneer hij een vrije trap van Walter Mertens met ldasse wist te stoppen. De thuisploeg was nu bestendig op de bezoekende helft te vinden maar het duurde toch nog tot ongeveer een kwartier voor het einde van de wedstrijd wanneer de verdubbeling van de cijfers een feit werd. Carl de Wil de was op rechts iedereen te vlug af en zijn achterwaartse voorzet belandde bij Marc Maes die de jonge thuisspelers het voorbeeld gaf hoe twee tegenstanders moe ten omspeeld en kalm en beheerst naast Quinteüer de 2-0 maakte. Amper één minuut later dan toch een valse noot in het kamavalsge- doe wanneer de zwak leidende ref. Siccard het nodig achtte van thuisspeler Yvan De Keyzer en bezoeker Paerewijk een rode kaart te tonen na een wat verwar de fase. Beide ploegen dus met 10 en dat kon evenwel Tielrode niet stuiten in opmars naar het derde doelpunt. Carl de Wilde kon mooi Dirk Buytaert vrijspelen en deze kon voor doel trekken waar de bal tegen de hand belandde van een bezoeker. Genoeg voor ref. Sic card om strafschop te fluiten. Dirk Buytaert liet dit karnavalsge- schenk natuurlijk niet liggen en meteen stond de eindstand vast in deze aantrekkelijke wedstrijd waarin de scheidsrechter wellicht een verklede kamavalist was. zoen Vereecken langs de kant zal blijven. White Boys nam van bij de start het initiatief maar het geraakte niet voorbij de goed uit gestippelde en zelfs strategisch op gezette verdediging van Sinaai. Te weinig diepgang in het spel bracht daarbovenop nog eens dat Sinaai achteraan bijna nooit echt in de problemen kwam te zitten. Een schot van Bressinck niet te na gesproken dicht bij de rust kwam zo logischerwijze de blanco rust stand op het bord. Na de rust probeerde de thuisploeg langs Van Lyssebettens die alleen voor de Greyt kwam en langs Bressinck nog wel talrijke malen de ver sterkte bezoekende verdediging aan het wankelen te brengen maar alles was tevergeefs. Tot overmaat van ramp hadden de bezoekers aan een enkele aktie van Domini que Van de Velde in de 70ste minuut genoeg om de volle buit mee te nemen naar Den Dries in Sinaai dit ondanks het feit dat Van Guyse van de tinelploeg nog werd bedacht met twee gele kaarten en dus vervroegd de zege mocht vie ren. Want een zege werd het voor geel blaauw hoe hard de thuis ploeg nadien ook nog aandrong. S.K. Lokeren Verrebroek Ondanks de probleemloze zege van de thuisploeg tegen de polder jongens uit Verrebroek vielen de doelpunten pas telkens op het ein de van elke speelfielft. Een lange aanloopperiode in de eerste helft waarin de thuisploeg een resem kansen langs Desmit en Van der Haegen onbenut liet bracht dan toch uiteindelijk de 1-0 op het bord in de 40ste minuut langs Van de Voorde. Op slag van rust dan kon Ronny Van der Haegen dan met zijn zestiende competitiedoel- punt de thuiszege meteen veilig stellen want ook na de rust bleken de bezoekers niet bij machte om het de thuisploeg lastig te maken. Danny Desmit kon rond het uur immers de stand optrekken naar 3-0 en op het einde van de wed strijd zou Van Laere dan alle twijfels wegnemen nadat bezoe ker Thierens dan toch verrassend een opening had gevonden in de thuisdefensie. Maar toen stond de thuiszege reeds lang vast en maakt S.K Lokeren zijn opgang verder af zodat het momenteel reeds op een vijfde plaats gestationeerd staat. Straatje Stekene 1 OI. Rupeimonde 4 Rupeimonde betaalde ex-trainer Voetbal. SK Lokeren won met 4-1 tegen Verrebroek (polo) André Bracke terug in gelijke munt door deze wedstrijd met dezelfde cijfers te winnen nadat Straatje in de eerste seizoenshelft met dezelfde cijfers winnend kon wegkomen in de Mercatorstede. Oiympia was dan ook doorlopend de betere ploeg aan de Stekense Heistraat. Goed hersteld na de toch wat mindere verrichting te gen Waasmunster vond de ploeg van trainer Jos Verguit weer vlot de weg naar de netten. Toch duur de het nog een halfuur alvorens Bertje Canfeyn op voorzet van Kris De Laet de score wist te openen. Straatje zocht dan direkt naar de gelijkmaker maar een at tente Wim Brijs in het Oiympia doel kon met enkele karperspron gen zijn doel vrijwaren van enige averij, toen Sparkier met enkele kopstoten probeerde uit te halen. En het dient wel gezegd dat Wim Brijs op dat moment zijn ploeg in de wedstrijd hield. Temeer dat bezoeker Koen Buytaert op slag van rust nog van het terrein werd gestuurd door ref. De Beelde toen die zich licht revenscheerde na een fout van een thuisspeler. Rupeimonde dus met tien aan de aftrap van de tweede helft en weer was het Wim Brijs die het hard te verduren kreeg wanneer de thuis ploeg op zoek ging naar de gelijk maker. Doch i.p.v. 1-1 werd het tegen de verwachting 0-2 wannéér een knappe solo van Benny Van Cleemput tegen de Straatjes net ten belandde. Van dat moment af ging het allemaal gemakkelijker voor Oiympia Rupeimonde wam aan de 70ste min. kon Baeyens (destijds door Dré Bra cke meegebracht naar Rupelmot de) een prachtvoorzet geven naz- Kris De Laet die de veilige cijfers kon bewerkstelligen. Even nog leek het erop dat de thuisploeg wat zou kunnen terug doen wanneer men wist te milde ren langs Van Camp tot 1-3 maa: Benny Van Cleemput kon nog maar eens een klassieke opgezette Rupelmondse aanval same Bert Canfeyn met goed gevolg weten af te ronden zodat uiteinde lijk de tien Rupelmondse spelen nog een ruime zege wisten te be halen in het Stekense Straatje. Mare Stevelind DAMESVOETBAL Damesvoetbal Tweede Nationale Kamillekes Aalst Opex Girls Oostende 0-0 Sparta Waasmunster Eksaarde V.K. Tielrode V.K. Hamme S.K. Kieldrecht FX. Moerbeke Ondanks het feit dat de thuisploeg toch ietwat gehandikapt aan deze wedstrijd moest beginnen wegens De donkere wolken die boven het Tielroodse stadion hingen dreigen nu stilaan toch te worden opgelost en deze mooie zege tegen de bu ren uit Hamme bevestigen wel licht deze stelling. Doelman Mal- fliet hing de gewatteerde trui aan de wilgen zodat Permentier Pascal de netten mocht verdedigen. Deze 31-jarige verkoos echter op de achtergrond te blijven en de kans te geven aan de jeugd met Benny Persiau. Deze en nog enkele an dere kleinigheden die sinds het vertrek van trainer William Jans- sens ontstaan waren lijken nu voorgoed vertrokken te zijn met de karnavalwagens en meteen viel ook al een eerste goede resultaat uit de bus sinds enkele tijd gele den wanneer V.K. zelfs nog lijst aanvoerder was. De eerste helft ging de aandacht evenwel nog naar het kamavalge- beuren aan de Durme en buiten enkele schoten van Yvan De Key zer die knap door bezoekend doelman Quintelier werden ge pakt viel niet te veel te noteren. Rond het halfuur dan nog wat nieuws maar dan wel pijnlijk wan neer Van Den Eynde die de zieke Blommaert verving gekwetst het terrein diende te verlaten en ver vangen werd door de jonge Hans Haentjes (junior) die het voor de rest van de wedstrijd net als de thuisploeg trouwens erg goed zou doen Want bleef de stand blank tot aan de rust, na de kampwissel zou Tielrode plots uit de krammen schieten en de geburen uit Ham me voor een voldongen feit weten te plaatsen. Amper twee minuten ver in de tweede helft was een te korte terugspeelbal van Colman bii de Bij Sparta Waasmunster nemen de spelers de leefregels die voet ballers toch dienen aan te nemen wanneer zij in optimale conditie aan de start willen verschijnen blijkbaar niet zo nauw. De collek- tiviteit ontbreekt dan ook bij de ploeg van Walter Van Haver en wanneer dan nog blijkt dat de achterhoede op fluwelen benen blijkt te staan kan een sterke tegenstander als Eksaarde natuur lijk niet afgestopt worden. In de eerste helft kon de thuisploeg nog enigszins gelijke tred houden met de jongens uit de kanondreef want enkel Kurt Van Hille vond een gaatje dat William Van den Broeck kon verslaan. 0-1. Na de rust kwam de slechte verdedigen de taak van enkele thuisspelers de Heideploeg duur te staan want hoewel Eksaarde reeds gedurende de eerste periode reeds de betere was werden nu de doelpunten als het ware aan de lopende band geproduceerd. Geert Nimmegeert was als eerste aan de beurt en nadien volgde Ronny Van Dries- sche (72') Filip Van Loo (73'), en nogmaals Geert Nimmegeert op strafschop in de 75ste min. Dus op enkele minuten tijd werd brand hout gemaakt in de Heide. Een strafschop, dat was hetgeen waar ook Sparta nog aanspraak kon opmaken in het slot van de wedstrijd wanneer Van Boxelaer werd neergelegd en J.M. Engels de strafschop voorbij Van Dries- sche knalde. 1-5 en meteen stond de eindscore vast in deze wed strijd die werd gewonnen door Eksaarde met de vingers in de De Kamillekes lieten op karnaval- zaterdag van de Zandberg een kostbaar puntje ontglippen. De Oostendse Opex Girls kwamen met minder aanhangers doch met evenveel geestdrift naar Aalst dan veertien dagen tevoren. Zij won nen verdiend een punt, terwijl de twee andere titelpretendenten Union (op Izegem met 1-3) en Borgloon (met 5-0 tegen Lan- klaar) de volle inzet behaalden. Meteen nadert Borgloon tot op één puntje en moeten de Kamille kes zelfs Union naast zich dulden op de leidersplaats. Morgen zater dag reist de Aalsterse ploeg naar het vijfde gerangschikte Nijlen en is Borgloon te gast bij Oostende, dat nu de vierde positie heeft ingenomen. Union mag naar Na- mêche, dat het dit seizoen niet zo erg goed doet. Komen de Brussel se geel-blauwen alleen aan de lei ding of hervinden de Aalsterse aanvalsters tegen Jong Nijlen de schotvaardigheid die nu toch al twee opeenvolgende matchen to taal zoek is? Want net zomin als op Borgloon konden de oranjehemden tegen Oostende een doelpuntje op hun aktief brengen... Het blijft dus spannend in de strijd om de titel in de tweede afdeling van het natio naal damesvoetbal. Vierkant Prins Karnaval Frank kwam in fraai ornaat de aftrap geven en een hele sliert feestkomiteeleden onder leiding van hun voorzitter Frans Wauters wareneer ook Uiteraard was ook Keizer Kamiel van de partij. Na dit karnavalesk intermezzo kwam het voetbal aan de beurt. De thuisploeg moest het stellen zonder Lutgart Viaene, wier aanwezigheid op een doop feest vereist was. Ann Eloot nam haar plaats in en kweet zich met haar karakteristie ke inzet van die opdracht. De afwezigheid van Lutgart werd vooral aangevoeld bij het nemen van vrij- en hoekschoppen. Verdedigend klopte het overigens prima bij de Aalsterse ploeg en ook het middenveld draaide een uur lang op volle toeren. Doordat vooraan Myriam Van Slembroeck en Kathleen Stevens weinig bewe gingsvrijheid kregen van de snelle en hechte Oostendse defensie, be gon het Aalsters ploegmechanis- me het laatste halftiur vierkant te draaien en drong een verrassende taktische zet zich op. Die kwam er niet en zo bleef twee weken tereke de nul op het Aalsters aktief. Een kwartiertje voor het einde moch ten de drie Aalsterse wisselspeel sters zich opwarmen, maar meer zat er voor hen niet in. Het bleef bij een steriel veldoverwicht van de Kamillekes en ontrevreden supporters die spraken van «een slechte match» van hun ploeg. Dat was wel een overdreven streng oordeel, want men dient toch rekening te houden met de kwaliteiten van het Oostends team dat verdedigend knap in el kaar zat. Bovendien kan men het jonge spitsenduo Stevens - Van Slembroeck zeker geen gebrek aan inzet verwijten, wel dat beide meisjes hun frisheid van enkele weken geleden hebben verloren, wat hen zeker niet kwalijk kan worden genomen. Maar waarom zitten er drie meisjes op de bank als zij toch niet in de strijd worden geworpen om hun vermoeide kol lega's te vervangen? Een ding is zeker: op Nijlen mag de Kamillekesploeg zich geen nieuw puntenverlies veroorloven Er moet dus uit een ander vaatje getapt worden om dat te ver mijden. Binnenkant paal Het Aalsters veldoverwicht was de eerste helft opnieuw indruk wekkend Oostende stoorde zich daar echter niet aan en loste de Aalsterse spitsen van geen vin. Die kregen bijgevolg haast geen kans om op doel te schieten. Slaagden zij daar toch in, dan besloten ze te zwak of te onnauw keurig. De laatste twintig minuten van de eerste speelhelft dwong de thuisploeg zeven hoekschoppen af tegen Oostende geen enkele. Maar dat deerde de kustploeg niet, want met dat plaatselijke aanvalsspel wist zij wel raad. Toen er dan toch gevaar dreigde, was het geluk aan hun kant. Dat gebeurde net voor de pauze, toen Paula Bisback na een kollektief Aalsters maneuver oprukte en op doel schoot doch de bal op de binnenkant van de paal ketste en opnieuw in het veld botste. Ook twee hoekschoppen voor de loka len brachten geen doelpunt op. Direkt na de rust miste Kathleen Stevens na haarfijn inzenden van Myriam Van Slembroeck een unieke kans om de score voor Aalst te openen. Weer zes hoekschoppen voor de thuisploeg vermochten niets aan de stand te veranderen, Oostende kwam dan opnieuw even aan de bak maar vond een al even gedeci deerde verdediging tegenover zich. Het bleef dus bij een dubbel- blanke eindstand. Oostende voer de in de slotfaze nog een kome diantenstukje om tijd te winnen. Hilde Van Caelenbergh, die daar tegen protesteerde, kreeg geel. Kamillekes Aalst Conny Adam; Ann Eloot. Peggj Van de Maele, Marijke Buyse ei Brenda Van den Eeckhout, San dra Van der Linden, Paula Bis- back, Hilde Van Caelenbergh en Renilde Clompen, Myriam Van Slembroeck en Kathleen Stevens. In de dugout: Saskia Molly, San dra Daghuyt en Daniëlla De Meersman. Cyriel Meersman Jeugdvoetbal Dames Kamillekes Aalst - Beerse: 2-1 Toen bijna iedereen de hoop had opgegeven dat zij nog zouden ko men opdagen, arriveerde de ploeg van Beerse om tien voor halftwee. Na ruim driekwartier zoeken had den zij het terrein aan de Zand berg dan toch gevonden. Er werd dus toch maar gestart en de thuisploeg, hoewel heel wat kleiner van gestalte, trok resoluut ten aanval. Na vijf minuten kon Inne Bambust een mooie Aalster se aanval knap afronden doch de bal ging centimeters naast. Het was maar twee minuutjes uit gesteld, want Daniëlla De Meers man ging dribbelend aan de haal en knalde raak: 1-0. Een staaltje van sportiviteit is het vermelden waard: toen een speel- stertje van Beerse gekwetst bleef liggen, trapte keeper Natasja Vinck de bal buiten, zodat scheidsrechter Walter Verdonck de match kon stilleggen om haar te laten verzorgen. Een voorbeeld voor veel «profs»! Beerse kon een territoriaal over wicht afdwingen, doch liep her haaldelijk in de buitenspelval en werkte voor het overige gebrekkig af. Het verwonderde dan ook nie mand dat op hoekschop van aan voerster Daniëlla De Meersman Nathalie Erauw hoog in de tou wen besloot en het aan de 21c minuut 2-0 werd voor de thuis ploeg. Een minuut later kon Beerse een reuzekans niet benutten: de bal vloog hoog over doel. Na de rust bleven de Kamillekes domineren. Een hoekschop van Daniëlla De Meersman belandde achter het doel en een geplaatst balletje van Vanessa Molly zeilde rakelings naast. Vijf minuten voor het eindsignaal kon een counterend Beerse de eindstand op 2-1 brengen. Kamillekes Aalst Natasja Vinck, Ann Dc Smedt, Eva Wanderstein, Karlien Derjy, Inez De Boom, Nathalie Erauw, Inge Wauters, Daniëlla De Meersman, Inne Bambust, Van essa Molly en Sophie Philips. Cyriel Temmerman MINIVOETBAL White Boys Herl. Sinaai Traditiegetrouw heeft het St-Ni- klase White Boys het altijd moei lijk met de Tineljongens uit Sinaai maar dat het zo moeilijk zou gaan en dat het zelfs een nederlaag zou worden dat had trainer Wies Van Damme wellicht niet gedacht. Beide ploegen kwamen ietwat ge handikapt aan de aftrap zoals dat heet. Bij Sinaai ontbraken Mare Maes. De Breucker en Joos ter wijl de St-Niklase ploeg jongens als Smet en Colman moest missen terwijl natuurlijk ook nog altijd en wellicht voor de rest van het sei- Wm WêbêB. Damesvoetbal. De jeugdploeg van Kamillekes Aalst, vorig seizoen nationaal kampioen, thans opnieuw op weg naar de eindronde. Staande v.l.n.r.: ploegafgevaardigde Filip Molly, Natasja Vinck, Gaby Anné, Moira Van den Bergh, Caroline Hinninck, Kristel Keselaer, Daniëlla De Meersman, Inne Bambust, Karlien Deroy, Inge Wauters en trainer Danny Van Pottelbergh. Zittend: Sophie Philips, Vanessa Molly, Eva Wanderstein, Nathalie Erauw, 'Inez De Boom, Cindy De Wit, Eva Van den Bossche en Ann De Smet (da) N.O.M.B. kern D.S.D. Heden vrijdag heeft in de Lebbeckse sporthal te 19.30 u. de belangrijkste match van het weekend plaats, misschien zelfs van de huidige competitie. Kleding Octaaf ontmoet er Verhofstadt, de huidige leider met één match minder gespeeld. In de heenronde won Verhofstadt hel pleit. Bij winst van Kleding Octaaf krijgt de competitie een nieuwe spanning in het andere geval lijkt Verhof stadt op een eerste titel af te stevenen, tenware en gelijkspel nog alles openlaat.... Uitslagen M.V.C. - Sportwereld 6-7 D.V.V.-Quick Shop 4-7 Kleding Octaaf - Dendermotors 18-1 HonkyTonk-Eves 10-0 Snuffelaartje - De Markt 5-7 Givana - Verhofstadt 24 Minish. - Zwamberhof 94 Rangschikking 1. Verhofstadt 16 15 1 0 99 37 30 2. Kleding Octaaf 17 15 2 0 180 50 30 3. Minishotters 17 15 2 0 115 53 30 4. De Markt 17 9 5 3 101 83 21 5. Givana 17 10 7 0 98 57 20 6. Zwamberhof 17 9 7 1 104 81 19 7. Sportwereld 17 8 9 0 80 97 16 8. HonkyTonk 17- 6 10 1 84 92 13 9 Quick Shop 17 6 10 1 82 100 13 10. Eves 17 6 11 0 78 135 12 11. D.V.V. 17 6 11 0 66 111 12 12. M.V.C. 17 5 10 2 95 102 12 13. Dendermotors 17 2 15 0 46 146 4 14. Snuffelaartje 16 1 13 2 40 126 4

De Voorpost | 1989 | | pagina 22