Fair Play Boys op hun best tegen Kiro De Mulder: nog hoop? Veteranen-Zele De Bus geeft leider De Strooper een afstraffing N.O.M.B.-kern Dendermonde Zeelse vrouwen mikken op nationale interclubtitel Hamse Zaalvoetballiga MINIVOETBAL i In de veteranenkompetitie zorgde een versterkte Supra-De Bus t ploeg voor de stunt van de 21ste j speeldag. Hij klopte leider De Strooper met zware 9-2 cijfers. De huidige leider bleef 20 matchen I ongeslagen en moest nu een af straffing inkasseren. De scoremachine van de leider I I wordt meestal aangedreven door I i Andre Maes. Als deze motor I sputtert komen er niet zo gemak- kelijk doelpunten. Dit was Supra- De Bus een zorg. Onder impuls van draaischijf Francois Michiels, die de outsider versterkte zette de Rinkhout ploeg knappe aanvallen op. De doelpunten werden ge scoord door Armand Christiaens (3), Freddy Heirman, Oswald Lambrecht en Francois Michiels, ieder twee. De Strooper kon tegensocren langs Maurits Van Lembergen en Rene Van Boxlaer. De tussenstand van 2-0, 3-0, 5-1 en 9-2 spreken boekdelen voor de superioriteit van De Bus. De nederlaag van de leider Slage rij De Strooper blaast de kompeti tie nieuw leven in. Als de nummer twee Windsor-Arsenal zijn inhaal wedstrijd wint komt het tot op twee punten van de kopploeg Windsor-Maes won met 4-1 tegen Satraco na doelpunten van John Coles, Pierre De Sitter, Luc De Beule en André De Waele. De Bleser scoorde tegen. Een spectaculaire overwinning van Telelec tegen bouwm. Van Akoleyen. De 28-5 eindstand geeft het tor instinkt van de thuis ploeg aan. De goals werden scoord door Julien Poppe (9), bert Van Beveren (7), Werner Wilde en Etienne De Block l Etienne Baert (3) en Alfons Acker (1). Bij de verliezers wa het Johan Spitaels en Andre Sa (2) en Albert Verdonck (1), die pil wat verzachtten. Bac haalde het met vlotte cijfers van Oud en Nieuw - Sport. Tot halfweg bleef het span- Minivoetbal. In Zele kreeg leider SI. De Strooper van Supra De Bus een zware 9-2 nend maar dan was het bijltje bij klopping te inkasseren, de eerste nederlaag na twintig matchen (gvw) Oud en Nieuw af. Het ging van 2- 1 naar 6-1. Bij BAC goals van Marcel Landuyt (3), Antoine De Paepe, Eddy Heirman (2), Freddy Massart en Jean Pierre Chris tiaens (1). Bij Oud en Nieuw waren het Antoine Van der Burgt, Luc Van Acker en Eric Tranoy die raak mikten. Bouwbedr. De Raedt - Patrick Shop eindigde op 3-7. Na 2-3 moest de thuisploeg de bezoekers laten gaan. Van 2-3 ging het naar 3-5 en 3-7. Philip De Smedt scoorde vier goals en Leopold Van Elsuweghe, J cl. Verschueren, Roger De Meu- lenaere namen elk één treffer voor hun rekening André De Raedt, Peter Verheir- straeten en Rudi De Vijlder ston den voor De Raedt aan het kanon. Gemakkelijke puntenwinst voor De Stube, dat met forfait won van Goldfinger. dat maar drie spelers kon afvaardigen. Beno Minivoetbal te Zele. Supra De Bus speelde een knappe partij en klopte leider De Strooper met 9-2 (gvw) De Voorpost - 10.2.1989 - 31 Uitslagen 6 't Zwijgerke 17 7 6 4 85 59 18 Afdeling 1: 7. De Ras 17 7 8 2 80 16 Caxtus-De Ras 1- 9 8. Caxtus 16 7 8 1 98 92 15 Blauwe Duivels-Minisparta 5- 2 9. Minisparta 17 6 10 1 61 107 13 Centrumsjotters-Sportivo 5- 9 10. Kastelein 16 6 10 0 82 104 12 Botterboys-H. Goossens 6-10 11. Centrumsjotters 17 5 11 1 91 146 11 Tuitvrienden-Mikeno 2-22 12. Okapi 17 4 11 2 78 149 10 't Zwijgerke-Kastelein 5- 9 13. Filosoof 17 2 14 1 60 157 5 Filosoof-Okapi 4- 7 14. Tuitvrienden 17 2 15 0 62 156 4 Afdeling 2: Afdeling 2: Young Boys-OKA/KSA 3-8 1. Rond Punt 18 16 0 2 135 62 34 Rijkswacht-Lada De Reu 2-0 2. Dolly Shoe 18 16 11 144 52 33 Chiro Wieze II-J.z.Klub 6-7 3. Chiro Wieze II 18 13 4 1 115 63 27 Rond Punt-Romeo Bobbys 10-0 4. OKA/KSA 18 12 5 1 104 90 25 Dolly Shoe-St. Amout 11-4 5. Chiro Wiezei 18 11 6 1 90 73 23 Chiro Wieze I-Mouton 12-2 6. LadadeLeu 18 9 7 2 82 64 20 Regent Boys-Caf. Oudegem 2-9 7. St. Amout 18 8 9 1 76 91 17 Rangschikking 8. Young Boys 9. Caf. Oudegem 18 18 8 9 1 8 10 0 86 83 17 64 75 16 .Afdeling 1: 10. Rijkswacht 18 6 8 4 70 85 16 1. Huize Goossens 17 17 0 0 171 46 34 11. J.z.Klub 17 5 9 3 84 121 13 2. Botterboys 17 13 3 1 159 66 27 12. Mouton 17 4 12 1 72 106 9 3. Mikeno 17 13 4 0 136 78 26 13. Pappenheimers 17 4 12 1 58 99 9 4. Blauwe Duivels 17 12 4 1 115 64 25 14. Regent Boys 18 2 16 0 56 132 4 5. Sportivo 17 9 6 2 126 80 20 15. Romeo Bobbys 17 1 15 1 42 100 3 VELDLOPEN ZAALVOETBAL In de eerste afdeling van de Lux. Twee doelpunten van Hamse Zaalvoetballiga ver- Everaert en Rasschaert had- keert De Mulder in adem- den hun al een 0-4 voorsprong Bpod. Deze week moest het in opgeleverd. Na, de rast hct- de ogen kijken van Verz. de zelfde spelbeeld: een rustig Qippeleir en het werd een overwicht van de leider. Bij geduchte pandoering, 6-10 de thuisploeg kon De Sitter Halfweg was het al duidelijk de eer voor zijn ploeg redden, dat De Mulder nog weinig Centrum heeft met een 4-6 hoop mocht koesteren, 2-5. overwinning op Donalds Raemdonck en Vernimmen Grembergen hun klassering hadden wel gezorgd voor de wat meer kleur kunnen ge- lokale doelpunten maar bei- ven. Het is een moeilijke op- den vielen stil in het tweede dracht geworden. Halfweg stuk. Waterschoot en De stonden ze met 3-4 op winst Mulder zouden elk nog twee- en alhoewel het tweede stuk maal scoren maar dat was on- evenwichtiger was kon Cen- voldoende om de ploeg van tram via twee doelpunten van De Clippeleir in toom te hou- De Kimpe een kleine voor den. Meteen wordt het voor sprong behouden. Het pun- De Mulder donker of er nog tenloze Five Star slaagde er hoop is om zich te redden in opnieuw niet in punten te sco- deze reeks is twijfelachtig, ren tegen Picca Friends. In de Antoine stond halfweg wed- eerste helft wisten de knapen strijd met 5-4 op winst tegen van kapitein Van Wielc het al Jumbo, vooral zij de doelpun- hoe Iaat het was, 3-0. Na de ten van D'Hollander (2) en verfrissing maakten beide Strubbe (3). Maar het won- ploegen nog elk vijf doelpun- derlijke was wel dat ze in het ten maar voor Five Star was tweede gedeelte monddood dat natuurlijk te weinig om werden gemaakt, geen enkel iets te oogsten. Tenslotte was doelpunt meer. De Jumbo- er in deze reeks nog de 5-0 ploeg schoot uit hun kram- overwinning van De Spijker men en kegelden nog zeven op het zwalpend Rush. doelpunten tegen het net, 5- 11. Een zwaar verdikt voor Bosman topscorer Antoine. Medeleider Sport wereld kon het rustig aandoen tegen Michta en wonnen met 9-3. In de eerste helft was de strijd evenwichtig, 2-3. Mich ta kon in de tweede helft niets meer scoren. Eerlijk gezegd we hadden van de derde ge klasseerde formatie toch meer tegenstand verwacht. De gro te doelschutter bij Sportwe reld was ongetwijfeld Van Moerzeke (4). Hekkensluiter Desmecht werd helemaal overspeeld door Vlaamse Schouwburg, ook al kregen de jongens van Bernard Per- mentier meer tegenstand dan hun lief was in de eerste helft, 3-5. Einduitslag 5-9. Leider De Kroon kon het rustig aan doen tegen Royal Lcbbekc In de eerste helft had de Royal doelman Roelants zich nog maar één keer hoeven om te dragen via een schot van Verleyen, De Kroon had toen al viermaal gescoord. Na de rust was Lebbeke zeker met de mindere maar de verwor ven voorsprong konden ze echt niet meer ophalen, 7-4. Normale uitslagen In de tweede afdeling kregen we weinig schokkende uitsla gen Vice-Ieiders Deurdrij vers konden een 5-2 overwin ning vastleggen en dat via hun betere tweede helft. In het eerste gedeelte amper een 2-2 score en dat kwam omdat doelman geerinck moeilijk te verschalken was. Naderhand konden Deurdrijvers het toch waar maken. Leider De Don- cker had een probleemloze avond op bezoek bij Super prestatie van Christel Felies die voor Paul Video vijfmaal skoorde. Bij het OCMW za ten mindere doelschutters en dat betekende dat zé de ne derlaag kenden. De ploeg van SOS Veile had geen moeite om een forse 2-11 overwin ning vast te leggen tegen Blue Ranch. In het eerste stuk van de wedstrijd was Vaerewijck Nadine de enige die kon sco ren voor Blue Ranch. Maar ondertussen had SOS al zes maal de netten doen trillen. In de laatste helft was de SOS-ploeg volledig de meer- van Dendermonde hebben dere en dat konden ze bezege- broederlijk de puntenjedeeld strijden Comp. Robot schijnt in een mindere bui te zitten. Verle den week moesten ze het hoofd buigen en deze week geraakten ze met moeite aan een drawn tegen De Wuitens en dat betekent 3 verliespun- ten op twee wedstrijden. De leiders zullen op hun tellen moeten letten of ze worden voorbijgestoken door Tivoli. In de eerste helft scoorde De Boe voor Robot, maar De Keyser en Eeckhoudt hadden De Wuitens al op een 1-2 voorsprong gebracht. Deze laatsten liepen dan verder uit 3-4 en het was maar in de allerlaatste ogenblikken van de wedstrijd dat Van Moerse- ke nog de gelijkmaker kon netten voor Robot, Dat was op het nippertje. De politie door vijf doelpunten waarvan er drie van Els Van Daele. Veteranen: Robot: 1 punt op twee wed- met de Raedt, 6-6. Zelfs op de rast was het aan een drawn, 3-3. De Mey scoorde driemaal voor de politie van Dendermonde en De Grijze driemaal voor De Raedt In het tweede gedeelte scoorde iedereen eveneens drie keer. Dames Prov. kompetitie SOS Velle-Garage Rotthier De thuisploeg is door de knieën gegaan, helemaal on verwacht tegen Garage Rot thier. SOS kan wel ter veront schuldiging inbrengen het ontbreken van Hilde Gee rinck, In het eerste gedeelte van de wedstrijd was het een boeiend- vertoon waarin bei den elkander geen vin toega ven, 3-4. Na de rast werd het duidelijk dat Rottliiers de be tere formatie was. Ze hadden een Katy Ide lopen die in de loop van de wedstrijd vier keer de weg naar de netten zou vinden en dat gaf uitein delijk de doorslag. Rotthiers kon met 4-7 de beide punten mee naar huis nemen. Doelpunten: Garage Rot thiers: Ide Katy 4, Veerle De Wint 1, Carine Van Damme 1, Vandelanotte Katia 1. SOS Veile: Schuddings Katia 1, Van Puyenbroeck Peggy 1. In de derde afdeling scoorde Chris Bosman met vier vol treffers de meeste doelpunten deze week. En dat betekende dat zijn ploeg Atletico Bro thers meteen een 6-3 overwin ning lukte tegen Pelemanie. Verwonderlijk was toch dat Atletico in het eerste gedeelte zes doelpunten scoorde en daarna de weg naar de netten niet meer vond. Den Trap had heel wat moeite om De Post Dendermonde van de overwinning te houden. Half weg wedstrijd een 2-2 stand en pas daarna schoten de Den Trapjongens uit hun kram men. Nelis met zijn twee doelpunten gaf de doodsteek aan De Post die met 6-3 verlo ren. Weinig doelpunten in de wedstrijd Gima II - Muskut- rat. In de eerste helft amper een 1-1 score en ook nader hand kon Muskutrat amper met een oneven doelpunt de beide punten meepakken. Van Huychem verkeerde eveneens in moeilijkheden en in hun wedstrijd tegen Ipso boys konden ze daar weinig aan verhelpen. Ze zijn echt onmondig om hun tegenstre vers hun mond te scoren. Al leen De Blende kon tweemaal doelpunten en daarmee was de kous af. Ipso boys konden met een 2-5 stand zich verder in de middenmoot van de rangschikking standhouden. Dames Christe Felies: vijf doelpunten Paul Video deed het geweldig tegen OCMW en haalde met 8-3 hun slag thuis. Maar dat is vooral te danken aan de forse Op deze kalme speeldag waarop karnaval belangrijker was dan voetbal, een beperkt programma voor alle reeksen. De tweede ron de van de beker is evenwel van start gegaan maar daarin weinig uitschieters. De Pelikanen won nen zonder al te veel problemen van Gub 67 en Blauw Wit Melsele liet het klasse verschil gelden te gen Real Ter Walle. Hetzelfde goldt trouwens voor Geel Blauw A dat niet kon optomen tegen Veile Jeugd en ook Mini Rupel gaat zeker een ronde verder nadat het 't Vlietje kon wandelen sturen. In de weekafdeling wel competi tievoetbal en hierin toonde de Fair Play Boys zich langs hun sterkste zijde door Kiro te ver slaan. Ys Van De Walle werd opgeslorpt door de Gemeente en Ketels stuurde het J.B. Team weg zonder punten. In de weekend afdeling ook twee competitie wedstrijden. In de der de afdeling won F C. Kramp II van de F.C. Rockers hetgeen lo gisch mag genoemd worden en de Spionkop van K.S.V. verdeelde in de Koolmijn de punten met laatst genoemde ploeg. In een zeer faire wedstrijd hebben de Fair Play Boys verrassend de maat genomen van het toch wel sterk op dreef zijnde Kiro In elke speelhelft wist Franky Mariman van de thuisploeg bezoekend doelman André Ringoet te vers laan zodat de Kiro Rekening vlug gemaakt was. Hoe hard de ge broeders De Graef zich ook in spanden om alsnog een gelijk spel uit de brand te slepen, zij slaagden niet meer in hun opzet. Yscreem Van de Walle 5 Gemeentepersoneel 6 De spanning droop er zo af in deze wedstrijd waarin thuisploeg van De Walle slechts in de slotfase aan het smelten ging. Tot dan toe had de thuisploeg het Gemeen tepersoneel gemakkelijk weten te volgen. Dirk Dhondt scoorde net jes drie doelpunten voor de thuis ploeg nadat Franky Vaerendonck dit voor de bezoekers ook had gedaan tijdens de eerste helft. Na de rust bleek dezelfde Vaeren donck niet te stuiten te zijn en wanneer hij samen met Luc Ver- helst nogmaals drie maal Dré Van de Walle kon verslaan kwamen de twee thuisdoelpunten van Danny Maes netjes te laat om nog iets te oogsten. A.K. Ketels 7 Het J.B. Team 5 Na een gelijkopgaande eerste helft was nog niets gezegd over wie deze wedstrijd zou winnen De adressenjongens kwamen wel aan drie doelpunten langs Dirk Verstocken en Alain Vernimmen maar ook het J.B. Team vond een middel om thuisdoelman Danny Vaerendonck drie maal te ver slaan langs Thuurke Canfeyn, Wimmeke De Rijck en Werner Vermeiren Na de rust ging de wedstrijd nog lange tijd gelijkop- gaand maar nadat Jan Van Acker en nogmaals Vermeiren voor het J.B. team hadden gescoord zou de thuisploeg via Alain Vernimmen (4) en Patrick Dierick toch de eindspurt weten te winnen, F.C. Rockers 6 F.C. Kramp II 8 Atletiek mag dan een puur indivi duele sport zijn (buiten wat «ge- haas» op de fondnummers), af en toe worden er ook ambities geop perd op clubvlak. Zo presteerden de Zeelse seniores dames op de regionale cross-kampioenschap- pen te Melle niet alleen sterk omwille van hun eigen rangschik king, maar ook omdat ze er collec tief wel bij vaarden. Zilver voor Ginette Van den Bossche, brons voor Katja Merlin, een zevende plaats voor Anja Buysse en num mer negen voor Karine Van de Moortel; de groen-gelen waren voorin bijzonder goed vertegen woordigd. Minstens drie onder hen heeft ook de Nationale titelstrijd in Ware- gem op het programma staan, zo dat ook de vraag kan gesteld wor den hoe hoog de Zeelse dames daar mikken. Nuchter gerekend zou je kunnen stellen dat AV Toekomst de Belgische kleuren gaat verdedigen op de volgende Europese Interclubkampioen- schappen. Maar meldde Ingrid Delagrange niet, dat ze de spikes niet aantrekt als er voor haar sowieso geen ticket voor Stavan- ger wordt besteld? Ginette, Katja en Karine zouden dus wel eens voor de verrassing kunnen zorgen! Ginette is het levende bewijs dat talent alleen niet volstaat om een roemrijke carrière binnen de atle- tieksport op te bouwen. In de jeugdcategorieën stond ze haar mannetje, zonder evenwel uit te blinken, De junioresperiode ging zelfs onopgemerkt voorbij omwil le van primerende verplegingsstu- dies. Éénmaal de zekerheid van een baan in het Gentse U.Z., werd de doorbraak geforceerd op de atletiekpiste, met onder andere in 1984 een 1.500 in 4.32.5 en een 3.000 in 9.39.8. Mei 1987 meldde zich echter zoon Niels en daar door werd het seizoen '86-'87 een periode die ze aan de kant mee maakte. Het daaropvolgende cross-seizoen werd dus weer hele maal vanaf nul begonnen, doch eindigde in een ongekende climax met de titel van provinciaal kam pioene. Deze winter stapelt de 29- jarige Ginette de overwinningen op. Haar erelijst vermeldt nu al 7 palmen. Tweemaal diende ze zich neer te leggen bij de dichtste ere plaats (tegen Corinne De Baets in Melle en tegen Katja Merlin te Oudenaarde). Pas 22 is Katja Merlin, doch ze kan al op een 11-jarige crosscar rière terugblikken. Bij de scholie ren kende ze een enorm sterk seizoen met ondermeer een 2' plaats op de nationale kampioen schappen net achter Tania Mer- chiers. Haar scholierentijden (4.42.7 op 1.500 en 10.27.4 op 3.000). kon ze trouwens tot nu toe. omwille van regentaatsstudies en blessures, niet evenaren, doch haar merkwaardige winterconditie waarborgt zeker een fikse piste verbetering. Nummer drie in het Zeelse team is Karine Van de Moortel, 28 en hard timmerend aan haar come back na de geboorte van Yannick, het broertje van Caroline. Zij zet te haar eerste veldlooppasscn in het tenu van AC Denderland, om dat toen nog geen sprake was van de Zeelse atletiekdub. Zodoende diende zij achteraf steeds de strijd aan te binden met Bernadette Buysse en Marleen Christiaens of Ginette Van den Bossche en Cri- stel Van Lyssebettens. Éénmaal onder Zeelse vlag, brak ze volle dig door en miste van een niet een selectie voor de Landencross. Zo lukte ze in 1981 4.29.3 op 1.500 en later zelfs 9.37.7 op 3.000. Ook Lieve Van Cauteren, 28 en licentiate L.O., tracht de combi natie full-time job - moeder van 2 dochters -atlete tot een goed ein de te brengen In Melle tikte ze alvast als 22° aan. De benjamin onder de Zeelse seniors, Anja Buysse, zal in Waregem de korte cross betwisten, want daarin schat deze 19-jarige studente L.O. haar kansen zeer hoog; net zo hoog als die van vriend Christoph Impens bij de mannen. En de continuïteit bij de Zeelse afstand-dames is verzekerd, want volgend jaar krijgen ze verster king van Nadia Feys, die deze winter omwille van een ernstige voetkwetsuur de crossen wijselijk liet voor wat ze waren en ernstig werk maakt van haar terugkeer op de piste. Zelfs verder weg ziet het er voor de club van sponsor Raemdonck erg goed uit, want melden zich bij de kadetten en miniemen niet heel wat talent als Cindy Philips, Cindy Mertens, Els Callaert en haar Huiveldse vrien dinnen? Aangezien men bij AC Zele niet over één nacht ijs gaat voor wat de jeugdwerking betreft, mogen we stellen dat de Zeelse supporters vaker met hese stem naar huis zullen keren. Spannende wedstrijd tussen beide hoogvliegers op laag niveau. Bij de thuisploeg was het vooral Raf Nonneman die in de eerste helft goed bij schot bleek te zijn met drie doelpunten Wim De Rijck en Karei Oosterlinck wisten deze scheve situatie met vijf treffers wel recht te trekken maar begin tweede helft was het thuisspeler Pierre De Schepper die met drie rake meppen het Kramp II imago een flinke dreun verkocht. Het was dan ook niet verwonder lijk dat Marc Slowack, Kurt Per- mentier en zelfs doelman Dirk Weyn al hun gewicht in de weeg schaal wierpen om alsnog een kramp zege te kunnen afdwingen. Hetgeen hun nog lukte ook trou wens. Spionkop K.S.V. 3 De Koolm(jn 3 Gedurende het hele verloop van de eerste helft kon de thuisploeg de beste papieren voorleggen. Het was dan ook logisch dat Volcke- rick Danny wist te scoren op aan geven van Glenn Pepermans, De Waele Luc en De Waele Robby Na de rust kreeg de thuisploeg echter enkele andere varkentjes te wassen en het was de Koolmijn die langs Van Hautekerke (2) en Ricky Thijs de zaken wist om te draaien Gelukkig voor de Spio nkop greep men vlug in en langs Mare Mys en nogmaals Volcke- rick kon tenslotte toch nog een puntje behaald worden in deze spannende wedstrijd. De Pelikanen 67 Club 67 2 (beker) De Pelikanen zonder «vedetten» Waterschoot, Pcelman en Nicque Atletiek. De Zeelse dames-seniores liggen gebrand op de nationale cross-interclubtitel (gvw) hebben weinig problemen gekend tegen de moedigen van Gub 67. Frank De Cock en Ronny Patyn scoorden reeds in de eerste perio de viermaal voor de Pelikanen dit terwijl enkel Bert De Block bij Club 67 kon tegenscoren. Na de rust eenzelfde spelbeeld met vlot- scorende Pelikanen langs Oli, Za- man en nogmaals Patyn. maar ook jongens als André Peirsman en Hemelaer Erwin mengden zich in het scoreverloop zodat uiteinde lijk nog een ruime zege op het bord verscheen nadat voor Club 67 enkel nog Karl De Moor kon doelen. Real Ter Walle 3 Blauw Wit Melsele 5 (beker) Bij Ter Walle ontbrak spelmaker Robert Temmerman die nè de dinsdagtraming twee ballen in het linkeroog kreeg en nu natuurlijk met de vinger gewezen wordt. Dit feit kostte Real waarschijnlijk de zege want Blauw-Wit legde de basis van deze zege reeds in de eerste helft als Philippe Defossez een echte hatrick wist te maken. Dirk Vaerewijck van het ondeu gende jeugdhuis wist nog wel een beetje weerwerk te geven maar in de tweede periode zou Chris Van Stappen dan de fakkel van Philip pe Defossez overnemen en met twee doelpunten de Blauw Witte bekerzege veilig stellen. Herman D'Hondt en Kris Foubcrt wilden dan toch nog een «fatsoenlijke» uitslag en zorgden uiteindelijk voor de 3-5 eindstand. S.O.S.VeUe Jeugd 6 Geel Blauw A 2 (beker Logische overwinning voor de mannen uit eerste afdeling tegen een moedig blauw-wit dat zich als derde klasser toch verrassend goed verdedigde want aan de rust was de stand nog gelijk wanneer Clarisse en Van Opstal voor de thuisploeg en Van Bogaert en Fe lix voor de bezoekers wisten te doelen. Na de rust dezelfde doel schutters maar de thuisploeg kon enkele maken meer uithalen dan de bezoekers zodat hierin het ver schil zat. Mini Rupel 8 't Vlietje 4 (beker) Mini Rupel gaat naar de volgende ronde. Zoveel was duidelijk na deze wedstrijd waarin het verschil in doelpunten vrij ruim was. Nochtans konden de mannen van Stijlpub 't Vlietje langs Gerry de Jonghe en Mare Smet hun bela gers uit Rupelmonde goed weer stand bieden toen die langs Jimmy Emmerechts, Danny De Bauw en Mare Vermincksel wisten te sco ren. Na de rust sloegen dan de zelfde thuisspelers een grote kloof die door Etienne Cools, Marc Smet en De Jonghe nog bijna gedicht werd maar uiteindelijk bleek de winst toch voor Mini Rupel te zijn. Bij uitgeverij Dupuis zijn er weer enkele nieuwe stripal bums verschenen. Er is het eerste album van Stefan, het vijfde album van Vrouwen in 't wit», een nieuwe aflevering van Jaap, de 12e van Germane en een absurd verhaal van Roel en zijn beestenboel. Ver der nog een nieuw album over Robbedoes en Kwabbernoot, enz. Al de albums zijn ver krijgbaar in de boekhandel.

De Voorpost | 1989 | | pagina 31