k berda alleen aan de leiding Kansen niet maximaal benut door Kailo FC Wieze in bewondering voor Robur Vijf voor twaalf voor Eendracht Sint-Gillis Beneden alle peil Juiste uitslag De Voorpost - 17.2.1989 - 19 VOETBAL [Derde provinciale Waasland-Dendermonde forceren en Deckers in ideale schietpositie brengen zo dat de Waaslanders meteen met Na de rust bleef Kallo het ge beuren domineren maar in tegen- Melie-Kallo 1-1 u L fc le thuisvuurtorens mt en pakte het knjgen, begnjpt wellicht nog Deze wedstrijd viel te vergelij- plukwerk allemaal feilloos. Een niemand, ken met de voorgaande van Kallo enkele schuiver bracht wel nog Op slag van rusten was het dan tegen Kruibeke. De eerste twintig gevaar maar ook in dat onderdeel evenwel toch Hamerlinck die de 11 J minuten van de partij moest Kal- toonde Danny dat hij zijn manne- 1 de grote jongens bij Tenstar Melle waaid, kwamen de kleine jongens een 0-1 voorsprong naar de koffie maakten het de bezoekende de- van Kallo aan bod en was het de mochten. Door een erg gespannen derby te winnen tegen Excelsior Sint-Niklaas heeft FC Gerda, eveneens weten zodat de 1-2 stand op het fens'c bijzonder ,ast'g- De ho°f' fehe'T°p. HUHi i - I I j„ iK den die gezocht werden van de beurt moeilijk kreeg. Twee knal- "•^51 uit de Wase hoofdstad, een ernstige optie genomen op de titel. We weten het nu al wel dat de titel laage thatopiKn zuiden meer- len op de lat van Rollhier en Van nooit ter sprake komt by Gerda, maar zo stilaan moeten we ons toch gaan realiseren dat dit bmt-Fauwels hoopte dan maar maa,s panjek jn de Kallo.rangen de Graef bevestigden dit. Hoe de open doelkansen uit. Het Gerda van Chris Van Puyvelde tot de kanshebbers behoort, vooral omdat de tegenstand op tijd °P L. cn?J er ,m Doch een rots in de branding, Danny Haemerlinck even later op de thuisploeg die in de 65e minuut en stond een steekje laat vallen. E. Bazel bijvoorbeeld kwam bij het onderaan gerangschikte Sint- 3"jjs an Uuyse zoals Rijsbrack toch mag ge- aangeven van Ignace Deckmijn de voor de gelijkmaker zorgde langs Gillis-Waas niet verder dan een scoreloos gelijkspel en Klein Laar Vrasene botste de voorbije maar '"en zelfstel in zijn dagje noemd worden< torende boven al- bal nog naast de lege kooi kon Van Damme, die r speeldag op twaalf tegenstanders terwijl het zelf slechts met negen het strijdperk verliet, ^nde bezoekende doelman kon Hierdoor zijn de Laarjongens afgeschreven voor het titeldebat. Sombeke behoudt door de zege ondanks dit toch alle gevaar tijdig tegen Buggenhout nog een waterkansje, zoals dat heet, maar ook White Star heeft in het verleden keren zodat de twee punten rich- al te veel steekjes laten vallen om de echte top te bedreigen. ting Donkmeer verhuisden. Voor Rest nog enkel Klinge dat door een nieuwe opmerkelijke zege op Sint-Gillis-Dendermonde Sint-Pauwels worden het nu bange wellicht nog samen met Bazel het meest roet in het eten zou kunnen strooien van de koploper op weke° wam mcn z?:kt anêst>g we£ "IezeR°"ur "*5 deze 21e speeldag. Na de reeds opgesomde ploegen vallen we direkt bij de middenmoters. Hier l33'. e staart van het gebeuren in wisselen de kansen van week tot week maar enkele weken op hetzelfde niveau meedraaien is er voor de meeste ploegen niet by. Op uitzondering misschien van Lokerse SV dat zich mits een goede start wellicht ook gemengd zou hebben in de strijd bovenaan de tabel. Red Star Haasdonk SOMBEKE 4 blijft de slechte resultaten week na week opstapelen en nu werd thuis verloren van Herleving gUGGENHOUT 2 bal van Rijsbrack kon hernemen met sukses. Nadien werd het een gelijkop- gaande wedstrijd met weinig doel- gevaar zodat beide teams al bij al nog gelukkig waren met het ver worven punt. Nu zondag speelt Kallo tegen Sint-Kruis-Winkel. Het wordt voor Kallo inderdaad kruis of munt want het heeft nog een rekening te vereffenen met dit Sint-Kruis nadat het de heenronde een 3-0 aan de broek gelapt kreeg. Supporters, een te volgen duel n afgeweerde dus. (m.s.) derde provinciaal. Vrasene zodat men zich aan de Ster nog zal moeten reppen om een ereplaats te bemachtigen. Overmere kon in Sint-Pauwels de punten binnenhalen en Stekene Sportief geraakte weer niet aan de fel nagestreefde zege tegen Grembergen. Een puntendeling houdt Sportief onderaan de middenmoot. Helemaal onderaan begint het er voor Sint-Gillis-Dendermonde en Sint-Gillis- f in het oog gehouden worden. I miaueiiniuui. nticmaai uuueiuau uegini iiei er yuui auu-uwia-iscuuci niuuuc cu uui-uuiu- - Waas gevaarlijk uit te zien. Wetend dat Excelsior verdwijnt moet zeker de veertiende plaats goed Zo„der zeghere moesraantreden heeft verdiend gewonnen van Buggenhout. Buggenhout kon tel- ste 30 minuten de plak zwaaien en bij de Haasdonk-aanhang na deze kens bij aanvang van elke helft f K.L. VRASENE 0 even voorbij het halfuur kreeg het nieuwe ontgoochelende partij te- gevaarlijk zijn maar daarna zakte LOKERSE SV 0 dan ,och u'teindeli)k loon naar gen Herleving Vrasene. Het blijft het steeds weg om zo de baan te werken wanneer Kurt Verdonck dus maar wat aanmodderen bij de moeten ruimen voor een fris spe- na een lange solo door Burghgra- thuisploeg en trainer Ongena ]end Sombeke bij wie Mamix Van ve werd onderuitgehaald in de krijgt maar geen lijn in de ploeg. Eyck de grote figuur was ondanks grote rechthoek. Mario Devos Veel balverlies, slechte voorzet- ajn mindere wedstrijd van vorige zette de logische elfmetertrap feil- ten. geen inspiratie en te weinig week tegen Grembergen. loos voorbij De Ruysscher: 1-0 na gebruik makend van de flanken De eerste 10 minuten waren dus 32 minuten. zijn wellicht de oorzaak dat het zoajj gezegd voor Buggenhout en langs kapitein De Waele pro- minder vlot draait bij Red Star. net 0p de 10e minuut kon Van beerde Grembergen dan nog voor Akkoord dat de ploeg dit seizoen Elsuwé dan ook na een missen van het einde van de eerste helft orde haar deel van de gekwetsten heeft thuisverdediger Keymolen de be- op zaken te stellen maar zijn schot gehad maar ook andere ploegen zoekers op 0-1 brengen White ging nipt over. Het enige vermei- verloopt het niet altijd naar wens. Star was meteen wakker én ver- denswaardige feit dan van de eer- Na een kwartier in deze wedstrijd wittigd zodat verdere averij best was het vanzelfsprekend dat de een sterk Moerzeke geen schijn bezoekers in de tweede helft geen van kans zouden maken, was ver- Dat het veroordeelde FC Wieze onnodige inspanningen meer zou- wacht. Ik meen trouwens dat Ro er tegen de leider uit Moerzeke den leveren. Robur Moerzeke zou bur het sterkste team verenigt en weinig bij te pas zou komen, lag in in die periode nog twee keer een waardige leider is. Voomame- de lijn van de verwachtingen. Van scoren. lijk tijdens de eerste helft liet het in de aanvang werd het thuisteam "Voor ons is het allemaal beke- zich als een vaardig elftal bewon- bij de keel gegrepen en na iets ken, zegt voorzitter Adolf Moens. deren dat over troeven beschikt meer dan een halfuur waren de De degradatie is onafwendbaar, om de promotie naar eerste pro- Een erg jong Sombeke dat zes teerlingen geworpen. Met een We kunnen niets anders dan ons vinciale na te streven. Ik ben in de spelers herbergde onder de twin- komfortabele 0-3 winst bij de rust hiermee verzoenen Dat we tegen veronderstelling dat Moerzeke in dat opzicht de beste kans maakt. Het is een team dat technisch heel wat kwaliteit in huis heeft en op mij een betere indruk liet dan het achtervolgende Kallo. Uiteraard kan de kompetitie nog een verras sende wending inhouden, maar toch tip ik op Robur Moerzeke dat blijkbaar ook over een stevige bank beschikt." (e.g.) Sint-Gillis - De Klinge 0-3 Als de wind niet snel uit Scheidsrechter Moens had de hoofdrol in deze belangrijke wed- j strijd voor de thuisploeg Nieuw j verlies betekende zelfs dat een kruis mocht gemaakt worden over de titelintenties die toch gans dit f seizoen aanwezig waren geweest bij de ploeg van trainer Frankaert. i Moens stuurde immers twee spelers van de thuisploeg voortij dig naar de kleedkamers en dat gen De Klinge waren we bijna een Even later zetten de Waaslanders een uur de betere ploeg. Tot aan de een tegenaktie op en we stonden andere richting gaat waaien, dan grote rechthoek verloopt het alle- metéén voor joker. Na de hervat- wenkt voor Eendracht Sint-Gillis maal op wieltjes. Daarna begint ting kregen we van hetzelfde la de buiteling naar vierde provincia- het te sputteren. We hebben een ken een broek. Op het midden- Ie. Het gaat niet goed met de afwerker nodig maar die is bij ons veld werd er balverlies geleden Dendermondse derdeprovincia- momenteel niet in voorraad. Van- wat afgestraft werd en resulteerde Ier. Hij komt moeilijk tot scoren af het ogenblik dat we die witte in een tweede doelpunt. Metéén en precies daardoor geraakt hij merel vinden, scoren we opnieuw werd het duidelijk dat de neder- niet aan punten die nu broodnodig en dwingen we snel een betere laag onafwendbaar ging worden, worden. rangschikking af. Vorige zondag In het slot liet Frankie Moens zich "Het kan verkeren, zegt voor- waren we tijdens het eerste half- op een onnodige fout betrappen, zitter Leonard Baetens, maar te- uur duidelijk het betere team. Daar kwam een penalty uit voort en die werd meteen door bezoe ker Geertsen tegen de touwen geknald. Zin om karnaval te vie ren hadden we na afloop in geen geval. Het wordt nu cijferen en uitkijken tegen welke ploegen we in staat worden geacht om punten te sprokkelen. Het worden voor ons beslist bange weken. Een de gradatie moeten we met alle voor handen zijnde middelen be strijden." (E.G.) bkek van het goede teveel te zijn ste helft was de gele kaart die kwamen de gasten op voorsprong achterwege bleef. Het was Mamix levend zodal u'te'ndelijk de fel verzwakte thuisploeg beide punten richting Lokcren moest laten vertrekken. Zonder Regi Van Gasse en bezoeker De Ridder kreeg wan- langs Luc Van Der Jeugt die via Van Eyck dan die vroeg in de iten zijl let helt ij onder Doelt* i met dt wij elki lissende i verdet ngschik- 'loeg ge staat al ach eet racht en is, wam leyrman itterijen :nde we nstig ge anden Gerda Luc 4 :n weel izet was komen )aele in jtig van eg viel. op een iet toch zwakte Mette- ing van ons lot ik erbij d toned neer hij De Jonghe foutief moest de paal raak trof nadat Luc Van de Vijver de Haasdonk-defensie wedstrijd toonde aan de maats hoe het moest maar bezoekend In de tweede periode was het op het verkeerde been zette, doelman Verstrepen wilde aan- Wim Heyndrickx kon Klein Laar spelbeeld van mindere makelij Langs Van Leuvenhaege en Kris vankelijk van geen wijken weten ....mnValMl. mol kat initktial na. !- I..l. O.I' .1. IJ. TT...J1. -- JV Kruibeke - Baasrode 0-0 aanvankelijk wel het initiatief men ondanks het feit dat Lokerse met windvoordeel gestart was. Doch de bal die voor Klein Laar al heel het seizoen goed gerold heeft wil blijkbaar de laatste weken niet meer voor de goede voet of in de juiste opening vallen want hoe Stremersch, Boon en Van Loo ook probeerden iets te forceren, aeeds stond een bezoeker in de uhictbaan van de bal of werd het kder van de lijn gered zoals bij het schot van Marc Van Loo waar op Van Hecke verslagen was. Als toemaatje kregen De Rop via en Boon nog geel te zien bij het einde van de eerste helft. En dat gende corner maar niettemin kregen we toch Stevelinck probeerde Haasdonk drie doelpunten te zien. Kapitein dan wat terug te doen maar het De Waele van Grembergen was spel verliep te statisch, te voor- bijzonder bedrijvig en met een spelbaar zoals dat nu al enige tijd periode. Doch Van de Wiele pak te het harde schot van de bezoe ker. Nadat een uitstekend leiden- Het duurde dan tot de 22e minuut alvorens Van Eyck een ideale voorzet kon trappen tot bij Van Royen die de gelijkmaker niet vrije trap startte hij deze tweede het geval is. Nauwelijks worden meer kon missen: 1-1. Na dit ge- -j- r».j. j- nr-i de flanken opgezocht om de be- lijkstellend doelpunt kon Buggen- zoekende afweer te proberen ont- hout toch terug het evenwicht her grendelen. Ook bij het begin van stellen maar de schoten die De de scheidsrechter Aendcnhof dan de tweede helft moest de thuis- Mey en Van Elsuwé afvuurden even later praatgrage Patrick ploeg het initiatief aan de bezoe- naar Aendcnhof in het Sombekc- Merckx een gele kaart onder de kers laten wanneer Luc Van de doel waren voor deze talentvolle neus duwde kwamen de gasten Vijver zijn schot zag gestopt door doelman gesneden koek. Andere toch langszij. Eerst hadden Ca- Luc De Roos en nadat Nijs een koek was het voor Verstrepen aan trysse en De Busscher hun kans bal net voorlangs deed belanden, de overkant wanneer bleek dat maar Van de Wiele had Wissels bij de thuisploeg zoals Van Eyck nog maar eens zijn hoekschop nog redding Van Meervenne-Geerts en Maes kunsten vertoond had en zelfs kunnen brengen. De daaropvol- door Van Boxelaer hadden ook door niet het gewenste resultaat Enkel besloot. Het beloofde dus een op slag van rust een gevaarlijke aangename partij te worden in kopbal af te leveren die enkel Kruibeke maar met het uitvallen door de lat gestuit werd. Dit duel tussen Kruibeke en van Patrick Van Bogaert rond het Na de rust verwaterde het spel- Baasrode werd zeker geen hoog- kwartier verdwenen ook de kan- beeld nog meer en enkel de vijf staande partij. Ondanks de vrij sen uit de wedstrijd want van enig groten bij de thuisploeg D'Hondt, vlotte aanhef van de thuisploeg gevaar was geen sprake meer. Goossens, Vereycken, Verstrae- deemsterde de wedstrijd nadien Kurt Vemimmen moest dan maar ten en Wuytack, die de ruggegraat helemaal weg en moest Kruibeke opdraven met het gevolg dat de zijn van de ploeg, konden op de beste kombinaties zelfs aan de ploeg duchtig door elkaar moest normaal peil akteren. bezoekers uit Baasrode laten. worden gesmeten. Wuytack ging Het was dan ook wachten op In de eerste minuut kreeg Krui- vooraan postvatten maar al vlug deze jongens alvorens nog eens beke langs Van Bogaert een ge- bleek dat Kruibeke in het midden- iets positiefs kon genoteerd wor- weldige kans maar hij kon niet veld de slag aan het verliezen was. den. Wel waren we dan al in de afronden net als een minuut later Door al deze ontwikkelingen kon slotminuten om te zien dat Verey- toen hij via de dwarsligger in de Baasrode de neus aan het venster eken een poging op de dwarsligger handen van doelman Verstrepen steken en langs Ringoet wist het plofte. Met een schitterende red ding van bezoekend doelman Ver strepen op een schot van Cock- heyt kende deze slappe wedstrijd zijn beloop. Enig lichtpunt bij Kruibeke is dat Lieven Baetens reeds aantrad bij de reserven en dat hij al de weg naar de goal gevonden heeft. Wanneer komt Lieven dan in de ploeg, vragen wij ons af. Ook Van Beck is totnogtoe geen spoor en Stitsels die deze wedstrijd ziek was maar toch op de bank had plaatsgenomen is er deze week niet bij wegens gele overlast (let op: geen geelzucht). (M.S.) gegeven zou de^ thuisploeg zuur opbreken Burghgrave werd echter door No- Patrick Pee die de man is met de beste vorm bij Haasdonk kon nog voor wat weerwerk zorgen. Een Grembergen leek plots over kwartier i eugels te beschikken en nadat mooi vrij Johan De Rop van het terrein zowel Dierick als Nobels nog eens mooi het schot dat Patrick aflever- verwezen werd waarna Lokerse erg dicht bij een doelpunt waren iets later op voorsprong kon gekomen was er een foutieve in greep (geel) nodig van Ronny De zoals al aangegeven want werd de bels tot tegen de thuistouwen vi rast nog gehaald met een blanco lengd, 1-1 na 54 minuten, stand, zou de katastrofe rond het Grembergen leek plots uur helemaal af zijn toen eerst vleugels te beschikken en nadat komen Thuisdoelman Vriesackers bet met deze beslissing niet Smet op de doorgebroken Defer- op voorbeeldige wijze en meteen rere. De aanhoudende druk van gingen ook beide punten mee met zorgde voor de 2-1 ruststand. Na de rust begon Buggenhout weer zeer sterk aan de tweede helft en nu moest Aendenhof wel paraat zijn op een ver schot van tijd draaide hij zich Verheyden. Ook De Mey kreeg Henk Vcrté pakte nog een ideale mogelijkheid maar hij talmde te lang zodat Keymolen zijn foutje uit de eerste helft kon herstellen en het leder tijdig kon wegwerken. Ook deze tien dolle Buggenhoutse minuten waren vlug voorbij en het was Mamix de zodat de stand behouden bleef. Herleving Vrasene kontroleerde dan de slotfase van deze wedstrijd Riep "iets" naar ref Moens en uit Grembergen zorgde er dan voor trainer Van Puymbroeck die zo Van Eyck dan maar weer die de de daaruitvolgende vrije trap kon dat de Dendermondse ploeg in de een tweede opeenvolgende zege teugels in handen nam. Met een Lokerse langs Costa Vervaet de 0- 65e minuut op voorsprong kon kon laten optekenen. 1 scoren Even later mocht dan komen wanneer een hard ook Jean-Pierre Boon vertrekken den van De Busschere door No- van ref Moens zodat de thuisploeg bels zonder het zelf te weten voor met negen spelers verder moest bij Van de Wiele werd gede- Toch kon Klein Laar met deze vieerd, 1-2. numerieke minderheid langs Stre- Een wissel bij Sportief drong mersch nog erg dicht in de buurt zich nu op en Chris Vlyminck van de gelijkmaker komen maar Van Hecke voorkwam dit. Een kwam op voor Rudy De Jonghe maar uiteindelijk was het toch geven toch beide punten uit han- gemeten voorzet bracht hij rond het uur Yvan De Kimpe voor het bezoekende doel en meteen was de beslissende wending aan de wedstrijd gegeven, 3-1. Buggenhout gaf zich langs Ver heyden nog niet gewonnen maar Goede wedstrijd van Herleving zijn schot ging voorlangs en even Sint-Pauwels dat ondanks dit ge- later viel dan de genadestoot voor de bezoekers wanneer Johan ST.-PAUWELS SK OVERMERE SLV Zelzate - KI. Kemzeke 2-2 verder moest. De lange Manu herneming aantekenen. Een werd achteraan met een gemist kwartier voor tijd zag het er dan Kemzeke, nog steeds opdra- want bij de eerstvolgende hoek- helemaal netjes uit voor Kemzeke vend zonder de gebroeders Marin, schop trof de thuisploeg raak: 1-0. toen Patrick Coppens de funda- hceft dankzij een grote dosis wils- Enkele wissels tijdens de rust menten legde voor het mooiste kracht een nieuw puntje weten te bij de Wase ploeg zoals Luc Van Klauwaertsdoelpunt uit deze sprokkelen bij konkurrent Zelza- Lierop voor Peter Calle en Geert kompetitie, toen hij twee thuis- te. In een gelijkopgaande eerste Van den Berghe voor de ongeluk- spelers opzij zette en aan Luc helft vond aanvankelijk geen van kige Verwilghen deden plots Bolssens de kans gaf met een beide ploegen de juiste opening Kemzeke weer in eigen kunnen achterwaartse voorzet om de 1-2 om de score te openen. Tot enkele geloven en op aangeven van een op het bord te knallen, minuten voor de rust Manu Ver- weeral uitstekend spelende Pa- Kemzeke dus op weg naar de wilghen met een oogkwetsuur uit- trick Coppens kon Dirk Van Him- twee punten maar dat was onder viel en Kemzeke met tien even ste de gelijkmaker kort na de de thuisploeg gerekend want en- 2 rtrainer; ;ek ver Jat het tussen le klub oet hel ieel en van de an het venwel j staal L om de euw te gesto- oals zij un De r zodat jes van dus ge ;nd sei teentje oorden alles riskerend Klein Laar liep dan wachten op redder in nood Kurt den moest geven. Enkele me- Baert een strafschop mocht om- in de slotfase nog op een logische Verdonck die vanop eigen helft ningsverschillen tussen tussen zetten na handspel in de grote munter van Lokerse zodat Hugo vertrekkend in de 85e minuut zijn hoofdtrainer Van Den Berghe en rechthoek van een bezoekend ver- Nclis de 0-2 eindcijfers als het solo sukscsvol kon afronden en zo hulptrainer Clebert Macs voor de dediger, 4-1 na 72 minuten, ware in de schoot geworpen nog buiten verwachting de halve wedstrijd zullen natuurlijk het Sombeke dat dacht dat het var- kreeg. Na deze zware nederlaag inzet wist thuis te houden. Nu moreel van de thuismanschappen kentje gewassen was wisselde dan moet Klein Laar zich zo vlug mo- zondag rest Sportief alweer een niet opgevijzeld hebben. Trainer Keymolen voor Aubroeck en Van gelijk herpakken. Nu zondag te- belangrijke wedstrijd want met Van Den Berghe die heel de week Kerkhoven voor Broeckenburg. «ra V""rt runnr o *- ziek te bed had gelegen had de Dit leek nu niet bepaald een goe- ploeg doorgespeeld aan Macs de zet want Buggenhout maakte maar deze dacht in laatste instan- van deze situatie gebruik om langs tie de ploeg nog eens te wijzigen. Verheyden te milderen tot 4-2 en Zo sneuvelden doelman Van Poe- het wedstnjdeinde te domineren, eke en Marc De Block. Jan Bo- Doch verder dan dit tweede doel- gaert en Luc Van Goethem ver- punt kwamen de bezoekers niet schenen wel aan de aftrap maar meer zodat de winst logischerwij- het kwaad was natuurlijk ge- ze toch in Sombeke bleef zodat schied. Gelukkig wordt de soep iedereen tevreden kon afzakken nooit zo warm gegeten als ze naar karnaval in Elversele. gen Overmere knjgt het hiervoor Buggenhout komt alweer ruimschoots de kans zodat dit best vierpuntenwedstrijd op het pro- wel een pittig duel kan worden. gramma te staan STEKENE SPORTIEF SKGREMBERGEN ST.-GILLIS-W. E. BAZEL Zonder Edelbert Zaman en spelmaker Noël Van den Branden heeft Stekene Sportief weer geen grootse wedstrijd kunnen afwer ken tegen Grembergen. De wil om te winnen was wel aanwezig in het Stekense kamp maar het cle ment verrassing zat er nog steeds niet in. Alles bleef zodoende voorspelbaar en na een goed eer ste halfuur heeft Sportief nog hard op de tanden moeten bijten om in de slotfase van de wedstrijd nog een gelijkspel uit de brand te slepen Kurt Verdonck was de onbetwiste numero uno bij de thuisploeg. Nadat hij het eerste doelpunt had weten af te dwingen en het gelijkstellende achteraf zelf kon aantekenen werd hij niet voor niets de redder van Sportief ge noemd na de wedstrijd. De eerste kans was voor de thuisploeg wanneer Patrick Merckx en Freddy Kerkhofs doel man De Ruysscher vlot wisten te belagen. Doch kloppen was er vooralsnog niet bij. Dat zou ook tc mooi geweest zijn en Grember gen replikeerde enkele ogenblik ken later langs Catryssc wanneer Frank Merckx tekort terugspeelde op Van de Wiele. Gelukkig liet de plaatselijke doelman zich niet ver rassen zodat alles bij het oude bleef. Stekene bleef dan zonder E Bazel was als leider onken nelijk in Sint-Gillis waar de thuis ploeg het merendeel van de wed strijd de initiatieven nam. Een met veel inzet spelende thuisploeg kon evenwel de afgedwongen kan- wordt opgediend zodat wellicht alle problemen tussen beide trai ners van de baan zijn wanneer nu m... langs voornamelijk Kris Vly- zondag al de volgende opdracht minck niet voorbij bezoekend wacht. Marc Stevelinck PETANQUE PETANQUE-UITSLAGEN Ere-klasse Artevelde-Alosta Eerste afdeling A: Alosta-Apollo Eerste afdeling B: PC Gent-Reynaert Nederkouter-Schorpioen Coninxdonk-Alosta Tweede afdeling A: Knokke-Heist-Reynaert Alosta-Patijntje Tweede afdeling B: Reynaert-Howag Derde afdeling A: Patijntje-Lebbeke Derde afdeling B: Apollo-Lebbeke Sopec-Alosta PETANQUE-KALENDER 19/2/1989 - 15 uur 0-9 Ere-klasse Alosta-Mistral 8-1 Eerste afdeling A: Apollo-Schorpioen 5-4 Meetjesland-Alosta 5-4 Eerste afdeling B: 3-6 Reynaert-Coninxdonck Alosta-Nederkouter 3-6 Tweede afdeling A: 8-1 Reynaert-Meetjesland Artevelde-Alosta 6-3 Tweede afdeling B: Eeklo-Reynaert 5-4 Derde afdeling A: Lebbeke-Midi-Delft 7-2 Derde afdeling B: 3-6 Lebbeke-Meetjesland doelman Troch krijgen. Dame Fortuna liet de thuisploeg i Na een gelijkopgaande start van beide teams kon Overmere bij de maals in de steek. De bezoekers eerste serieuze prik ook nog sco- moesten wachten tot in de tweede helft alvorens Patrick Impcns ii schietpositie kon worden ge bracht Thuisdoelman Dirk Brijs verslaan, hield alles echter tegen zodat de Gelukkig leiders ook op hun beurt de score niet konden openen. De beste ren. Op een ver inzenden was het Ringoot Peter die thuisdoelman Jan Bogaert in een tijd wist te de thuisploeg viel het gelijkstellend doelpunt op een zeer gunstig moment. Op slag kans van de wedstrijd was dan nog Van rust was het Guy Samson die in het slotkwartier toen Kris Vly- een voorzet van Guy Van Duyse minck kon uithalen maar een be- kon meepikken en met een fraaie zoeker de bal uit de goede richting lobbal bezoekend doelman Wou- haalde waardoor de logische 0-0 ters wist te verslaan. 1-1 i eindstand behouden bleef. Voor Sint-Gillis-Waas een opmerkelijk minuten. Na de rust bleef Sint- Pauwels ondanks alles de meest resultaat maar voor leider Bazel aanvallende ploeg. En dat was te op zijn minst ontgoochelende begrijpen ook. want de punten prestatie Na de zege tegen Klein Laar mag Eendracht dus niet den ken dat de titel nu binnen schot is want er zijn nog enkele kapers op de kust. RS HAASDONK H.VRASENE moesten zonder meer gepakt den. Overmere kwam hierdoor in een rol terecht dat het blijkbaar heel goed ligt. Op de counter zorgde het op de 65e minuut dan voor een totale ommekeer in de wedstrijd wanneer Peter Ringoet alweer kon scoren. Bij Sint-Pau- Alosta-Knokke-Heist (18/2, 15 u.) Omega-Apollo KLASSEMENT Erc-afdeling 1. Schorpioen 84-33 +463 12; 2. Alosta 83-34 +366 11; 3. Moeskroen 76-41 +354 10; 4. Verbroedering 65-52 +126 8; 5. Mistral 57-60 -61 7; 6. Knokke Heist 56-61 -1 6; 7. Midi Delft 46-71 -194 5; 8. Artevelde 38-79 -352 4; 9. Patijntje 44-73 -275 2; 10. Coninxdonck 36-81 -390 0. Eerste afdeling A 1. Schorpioen 73-44 +172 10; 2. Alosta 70-47 +143 10; 3. Patijntje 65-52 +121 9; 4. Zel zate 63-54 +77 8; 5. Moes kroen 59-58 +35 7; 6. Apollo 59-58 +42 6; 7. Meetjesland 57-60 -30 6; 8. Knokke Heist 55-62 -9 5; 9. Verbroedering 47-70 -231 3; 10. Artevelde 37-80 -353 1. Eerste afdeling B 1. Schorpioen 79-38 +357 11; 2. Omega 80-37 +455 10; 3. Nederkouter 72-45 +141 10; 4. Alosta 62-55 +159 7; 5. Gent 59-58 -8 7; 6. Reynaert 61-56 +46 6; 7. Meetjesland 49-68 -206 5; 8. Heirnis 46-71 -207 5; 9. Coninxdonck 52-65 -160 4; 10. Verbroedering 24-93 -582 0. Tweede afdeling A 1. Eeklo 89-28 +541 13; 2. Reynaert 78-39 308 12; 3. Meetjesland 64-53 +114 9; 4. Schorpioen 56-61 -100 7; 5. Mistral 59-58 +63 5; 6. Knok- ke-Heist 49-68 -189 5; 7. So- pec 49-68 - 204 5 8. Alosta 56-61 +24 3; 9. Patijntje 43-74 nog écht gevaarlijk te zijn de eer- Verdiend verloren, klonk het voor tSeïsrcf m™" daar wou Haasdonk - Vrasene 0-1. Een spannend derby waarin om elke bal fel werd gevochten. -263 3; 10. Artevelde 42-75 scheidsrechter Heerwegh niet van Hat zien we trouwens op deze foto (Iv) -86 3. kele minuten voor tijd kon men in Zelzate alsnog een verdiend ge lijkspel in de wacht slepen. Al met al een billijk resultaat voor beide teams. Nu zondag verwacht Kemzeke Sint-Amandsberg, ploeg die moet overwonnen worden wil men niet in vieze papieren geraken. Wan neer Coppens en Co. in hun dagje zijn moet deze klus zonder al te veel problemen geklaard kunnen worden. (M.S.) Tweede afdeling B 1. De Bevers 78-39 +287 11; 2. Howag 69-48 +187 9; 3. Schorpioen 69-48 +246 8; 4. Omega 67-50 +111 8; 5. Boeing-Boeing 68-49 +166 7; 6. Meetjesland 48-69 -118 7; 7. Reynaert 47-70 -214 7; 8. Eeklo 58-59 -12 4; 9. Heirnis 49-68 -229 3; 10. Zelzate 32- 85 -424 1. Derde afdeling A 1. Moeskroen 68-13 +544 10; 2. Mistral 46-53 +31 6; 3. Lebbeke 48-42 +16 5; 4. Pa tijntje 40-50 -78 5; 5. Gent 40-50 -87 5; 6. Verbroede ring 36-54 -187 4; 7. Midi Delft 42-48 -25 3 8. Omega 40-59 -184 3. Derde afdeling B 1. Verbroedering 55-35 +238 9; 2. Alosta 60-39 +179 8; 3. Apollo 51-39 +44 7; 4. Lebbe ke 59-31 +216 6; 5. Knokke- Heist 45-45 -20 4; 6. Meet jesland 36-54 -147 4; 7. So- pec 32-67 -243 2; 8. Omega 31-59 -277 1. PETANQUEPLOEGEN IN DE STREEK Het lokaal van Alosta is gele gen in het domein Beuken hof. Langestraat 16 te Aalst. Verantwoordelijke is Van Damme Louis. Geraardsberg- sestraat 116. Aalst. Tel. 053/ 21.90.53. Apollo Aalst is gevestigd in de S. J. Geerinckx 2 te Aalst (Kasteel Terlinden). Tel. 053/ 77.77.40. Verantwoordelijke is Barrez Wilfried, Anjer straat 4, 9308 Hofstade-Aalst. Tel. 053/70.18.88.

De Voorpost | 1989 | | pagina 19