Verrebroek en Waasmunster zetten Heikant stevig op troon Zevende Watermolentornooi op 4 en 5 april De Voorpost - 17.2.1989 - 21 nondt Op deze 21e speeldag in vierde provinciale Waasland komt er nu toch stilaan afscheiding aan de i top. Heikant Zele weet zich nu een stevig leider nadat het in Daknam tegen de plaatselijke jonge ploeg kon uitpakken met een ongewoon hoge score en nadat de tegenstand, zijnde White Boys en Moerbeke, van hun pluimen lieten tegen toch minder goed gerangschikte tegenstanders. Zo verloor White Boys Sint-Niklaas vrij verrassend in de Verrebroekse polder met ongewone cijfers en kon FC Moerbeke nog de helft van de meubels redden in een thuisduel tegen Sparta 1 Waasmunster. Door al deze "misstappen" bovenaan komen de achtervolgers natuurlek op hun kousevoeten terug. Een mooi voorbeeld hiervan is Eksaarde. De ploeg van de Kanondreef verdringt nu zelfs al de White Boys van de derde stelling. Iets verderop volgen dan Olympia Rupelmonde en SK Kieldrecht die ook nu weer hun konfrontatie winnend wisten af te sluiten tegen SK Lokeren en WS Meerdonk. Voor Olympia en de grensploeg zit de titel er allicht niet meer in na de wat mindere seizoenstart maar een dichte ereplaats moet beslist nog tot de mogelijkheden behoren. j Herleving Sinaai vond blikbaar de oude benen terug want opnieuw konden de jongens van den Dries een zege aan hun palmares toevoegen. Nu werd VK Tielrode eronder gehouden. Een half dozijn rozen sierde ook de Hoogeindse overwinningstafel na de trip naar VK Hamme hetgeen eveneens aangeeft dat Hoogeinde na de wat mindere periode er toch weer bovenop is en nog een aardig woordje zal meepraten in het titeldebat dat nog lang niet beslecht is. VOETBAL Vierde provinciale Waasland E. DAKNAM HEIKANT ZELE Heikant te veel ondervinding had 1 en heeft in dit soort wedstrijden. pen mu «lijk dt De stevige Zeelse leidersploeg nam van meetaf aan het initiatief in deze wedstrijd tegen de jonge Daknamse ploeg die enkel van deze wedstrijden maar kan bijle ren op organisatorisch vlak. De jonge ploeg die binnen enkele jaren zelf toonaangevend moet kunnen zijn in deze reeks zag reeds na een kwartier het eerste doelpunt voorbij Mariman rollen wanneer bezoeker Mare D'Hol- lander na voorbereidend werk van Van Britsom en Van de Velde kon afwerken. Een tiental minuten later was bet de beurt aan Van Britsom om te jubelen nadat weer Van de Velde een voetje had gehad in de beslissende voorzet. Daknam, dat in deze periode bijzonder weinig kon terugdoen zag dan nog op slag van rusten een derde bezoekend doelpunt tegen de touwen belanden wanneer het nu Van De Velde zelf was die een kollektieve aanval schitterend af rondde met een doelpunt waar door de 0-3 ruststand bepaald werd. Het was trouwens dezelfde Van de Velde die in de tweede periode al dadelijk voor nieuw gevaar wist te zorgen. Zijn keihard schot be landde echter tot voldoening van tuisdoelman Mariman in het zij iet. Toch was het maar uitgesteld ■oor Daknam want enkele ogen blikken later zou weer op voorzet van Van de Velde de kwikzilveren Van Britsom nummer vier kunnen scoren. Reden genoeg voor de thuisploeg om enig weerwerk te verrichten en wanneer Danny Smit in de grote rechthoek foutief van de bal werd gezet kon Alain Govaert vanop de stip zijn ploeg alvast een eerreddend doelpunt schenken zoals dat heet. Koddige vaststelling bij dit penaltydoel- punt was wel dat een enorm zwak leidende scheidsrechter Hcirbout niet gezien had dat de bal van Govaert dwars door de netten vloog. Heikant dat echter altijd beroep wenst te doen op grens rechters kon via deze leidsmensen er de scheidsrechter op attent ma ken dat het dus wel degelijk een thuisdoelpunt was. voorwaar een sportief gebaar... Minder sportief evenwel was de 1-5 even later die door uitblinker Van de Velde werd gescoord en zelfs de ingevallen Kurt Blankaert ging zich even later met de zaken bemoeien wanneer hij Van Brit som het zesde doelpunt in de schoot wierp. 1-6 na 80 minuten. Terwijl elkeen dacht dat de wed strijd gespeeld was wilde bezoeker Van Britsom nog een extraatje want op voorzet van Jo Van Eet- velde knalde hij zijn vierde doel punt van deze wedstrijd voorbij Mariman waardoor de bordjes uit eindelijk tot rust kwamen bij een 1-7 eindstand. Ruime zege dus voor Heikant tegen de jeugdige thuisploeg die een kwartier voor tijd de jeugd nog meer kansen gaf door Svcn De Waele en Kris Baert in het strijdperk te werpen voor Michiel Van Calenberghe en Luc Van Mieghem Meer dan on dervinding opdoen zat er voor beide jonge snaken dus zoals reeds gezegd niet in omdat dit VK HAMME HOOGEINDE Tegen een vlot scorend Hoog einde vond de thuisploeg dat zij met fel overdreven cijfers geklopt werd. En gezien de eerste helft vrij gelijkopgaand was kunnen we daar inkomen want de wedstrijd bleef lange tijd spannend met wis selende kansen langs beide zijden. Het was pas in de tweede periode op een moment dat V.K de ge lijkmaker nastreefde dat de ploeg uit Sint-Gillis-Waas de beslissende kloof kon slaan waama VK Ham- me zich als een geslagen ploeg naar het einde sleepte. Na een achttal minuten spel kwamen de bezoekers op voorsprong langs Bruno Verschaffeit die een hoek schop voorbij Quintelier devieer- de. Toch kon Hoogeinde niet zo vrij lang van deze voorsprong ge nieten want na heel wat wisselen de thuiskansen was het Marc Van Driesschc die op de 19e minuut de gelijkmaker kon scoren voor de thuisploeg. Op slag van rust dan konden de gasten dankzij een pe- naltydoelpunt van Jan De Meester na een fout van Mare Huyle- broeck op een erg gunstig moment op voorsprong komen. De thuis ploeg zou zich echter bij de aan vang van de tweede helft niet onbetuigd laten en via Hans Cal- luy, Van Driesschc en Quintelier was VK Hamme bestendig op de bezoekende helft te vinden. En bijna stond de gelijke stand op het bord maar de harde schuiver van Hans Calluy eindigde met een doffe knal tegen de paal. En zo kwam rond het uur het keerpunt in de wedstrijd wanneer Hoogeinde met een aktic van Erik Baetens de voorsprong kon uitdie pen naar 1-3. Een ontredderd VK Hamme zwalpte van dan af verder over de grasmat zodat het voor kleppers als de Verschaffclts maar een koud kunstje meer was om het scoreverloop de hoogte in te trekken. Langs Moerloos op voorzet van Verschaffeit werd het dan eerst 1- 4 waama aan de 67e minuut De Keersmaecker voor 1-5 cijfers kon zorgen. Nog even werd de Hoog eindse trein een halt toegeroepen door Raoul Kokkelkorcn die een kwartier voor tijd de 2-5 wist aan te tekenen maar een nieuwe straf- schopfout. ditmaal van Benny D'Haese bracht Jantje De Mees ter opnieuw aan de stip. Meteen stond de eindstand vast want zoals Jan de Meester de strafschoppen trapt, dat 'kan hem geen groot meester nadoen... EKSAARDE STR. STEKENE Een erg verzwakte thuisploeg die naast de reeds eerder afwezi gen. Gino De Roover en Thierry De Roos, ook nog de plots met een bronchitis opgezadelde Chris De Cock en de met vakantie zijn de Ronny Van Driessche diende te missen. Deze laatste twee zul len er als zij uitgerust zijn nu zondag al weer terug bijlopen, in tegenstelling met De Roos en De Roover die nog niet aan wederop- treden toe waren. Thuistrainer De Pauw dus met de handen in het haar maar wanneer de nood het hoogst is, is een verlichte geest nooit veraf kunnen we stellen want op de wedstrijddag zelf se- lekteerde de 40-jarige thuistrainer zichzelf En waarlijk, wat deze "veteraan" liet zien tussen tal van jonge veulens grenst aan het onge looflijke. Natuurlijk weet men in Eksaarde-kringen dat deze wissel geen enkele toekomst heeft maar aangezien de jongens uit de Ka nondreef nog in volle running zijn op een ticket naar derde, zeker nu na de fusie iets hogerop, dan was dit de meest voor de hand liggen de oplossing. Ook Henk Metsey lijkt terug enig lichtpunt te zijn in deze rood-witte ploeg want na een afwezigheid van meer dan zeven maanden deed ook hij een ge slaagd wederoptreden. De wed strijd zelf dan was van mindere kwaliteit. Hiervoor kon de bezoe kende ploeg te weinig inbrengen als men weet dat enkel Erwin Van Camp voor wat gevaar moest zor gen en dat de thuisploeg te fel door elkaar was gehaald om nog van een kollektief geheel te kun nen spreken. Na de rust verdween dan ook trainer De Pauw naar de kant om vervangen te worden door Filip Buyle terwijl ook Filip Van Hille gewisseld werd met Erik Van Damme. Straatje kon dan in het wedstrijdeind toch enkele vlotte kombyiaties laten optekenen langs de jonge Vereecken maar het was tenslotte nog de thuis ploeg die het voornaamste kon bewerkstelligen, nl. de beide pun ten pakken Dit gebeurde in de 86' wanneer Geert Nimmegeert een inzenden van Erik Broekho ven voorbij de nochtans knap keepende bezoekende doelman kon deviéren: 1-0. Meteen een sensationele ont knoping van deze wedstrijd die lange tijd aanstuurde op een voor de hand liggend scoreloos gelijk spel. E. VERREBROEK 5 WHITE BOYS 3, Twee uitersten kwamen op het bord in de afgelegen poldervlakte in Verrebroek Het was wellicht de zwaarste nederlaag van de White Boys sinds jaren, of toch alvast de pijnlijkste en voor de thuisploeg werd het de beste sco ren sinds jèèèèrcn. De thuisploeg kwam met dezelfde elf spelers opdraven die reeds geruime tijd deel uitmaken van de kern Doch nu werd er gespeeld met volledige inzet, hetgeen voordien dikwijls ontbrak bij de geel-blauwen. Ook de trainingen worden strikter na geleefd en ondanks het feit dat de "routiers" als Van Bogget, Thie- rens en De Jaeck wegens over werk niet present kunnen zijn ver schijnen nu toch geregeld twaalf mensen aan de ocfenstonde bij trainer Butter In deze wedstrijd begon het nochtans erg goed voor de White Boys want na een aandringen op de plaatselijke verdediging was het Dirk Janssens die zijn eigen doelman Thierens met een perfek- te beweging kansloos liet. 0-1 na 15 minuten. Vijf minuten later evenwel een eerste maal sensatie toen Dirk Rogiers als ex-trainer van de thuisploeg met eenzelfde bewe ging nu wel de goede doelman kon verslaan waardoor de stand terug in evenwicht stond. En twee mi nuten later laat Kurt Thierens een ongelooflijke kans onbenut om de polderploeg op een 2-1 voor sprong te zetten. Voor het einde van de eerste helft echter was er toch een ploeg die op een voor sprong mocht teren. Niet de thuis ploeg maar wel White Boys was er in geslaagd langs Van Lysebettens om thuisdoelman Thierens een tweede maal te verslaan en zo de nog niets verontrustende 1-2 stand op de plank te knallen. Na de rust begon dan de onge looflijke veldslag waarbij de beide ploegen zich dan om beurten aan de leiding knalden dit tot groot jolijt van de talrijk opgekomen supporters van beide teams die deze aantrekkelijke wedstrijd al licht niet snel zullen vergeten. Zes minuten na de herneming waren het niet de White Boys die de voorsprong verder uitdiepten maar was het de thuisploeg die verrassend langszij wist te komen. Op een voorzet van Dirk Van de Merlen kon de volledig vrijstaan de Mare Laureys vanop zo'n 20 meter raak treffen, 2-2. En zeven minuten later was de verrassing kompleet wanneer een alleen voor de bezoekende doelman versche nen Kurt Thierens de kans op 3-2 volledig benutte. Meteen werd het duidelijk voor de White Boys dat het bittere ernst was met dit Verrebroek en dat er best wat aan die achterstand zou gedaan worden. En nadat thuisdoelman Thierens op de 63e minuut een hard schot niet volle dig onder kontrole kon krijgen schoven tegelijkertijd zowel Bres- sinck als Van De Neucker het gelijkstellende doelpunt over de lijn. Het is vanzelfsprekend dat er slechts één doelpunt werd goedge keurd door scheidsrechter Rey- Walter Van Haver maar opnieuw waren de beste kansen voor de thuisploeg langs Pascal Thijs, Ronny Van den Durpel en natuur lijk ook Gerry Dieleman Maar net als in de eerste periode kon bezoekend doelman Van Den Broecke niet tot een knieval ge dwongen worden. Daartegenover stond dan ook weer dat thuiskee- per De Brabander ook zo goed als werkloos was in deze wedstrijd zodat de blanco stand normaliter het bord bleef sieren na dit treffen. OL. RUPELMONDE 2 SK LOKEREN 1 Dit duel om de vijfde plaats in de rangschikking werd uiteinde lijk gewonnen door Olympia Ru pelmonde dat meteen de doelstel ling van voor het seizoen ruim schoots overtreft in dit overgangs jaar onder trainer Jos Verguit, die toch wel prachtig werk aflevert aan de Olympiastraat in Rupel monde. Met een vrij smalle kern zoals nog maar eens bleek omdat na vorige week al Mario Baeyens was opgevist, nu Kris Foubert en Franky Van Strijdonck aan hun kompetitiedebuut waren. En on danks het feit dat Kris Foubert nog een massa kansen de nek heeft omgewrongen gedurende het verloop van deze wedstrijd kon hij toch het eerste doelpunt van de wedstrijd scoren. Na tien minuten was het Koen Buytaert die met een prachtige voorzet Benny Van Cleemput kon berei ken. Deze schakelde zijn manne tje uit, trok voor en Foubert had maar voor in te leggen zoals dat heet: 1-0. Meteen was de wedstrijd gestart VK Hamme - Hoogeinde 0-2. Met deze kopstoot van Koeckelkoren kwam Hamme dichtbij een doelpunt (vh) rt van vK Hamme - Hoogeinde 0-2. Parewijck rukt niets, ondanks de twee scoor- ders Zes doelpunten, dus netjes ver deeld onder de beide ploegen. Het kon niet meer op. En inder daad, er volgden nog enkele doel punten maar die vielen dan nog verrassender dan voorheen langs de Verrebroekse kant. Eerst was het Dirk Rogiers die met de mooi ste goal van de wedstrijd de 4-3 kon bewerkstelligen en een kwar tier voor tijd was het Bruno Lardi- noit die na een flink geharrewar het eerst bij de bal kon en de bal beheerst tegen de Sint-Niklase iouwen knalde: 5-3. Meteen stond de eindstand vast in deze wedstrijd die ook nog in het slotkwartier kon boeien want een schot van Rogiers werd eerst op de lijn gered en eveneens thuis kansen van Van Bogget en Thie rens bleven onbenut zodat een risiko-nemend White Boys dat op een uitstekende thuislibero De Maeycr botste nog met kleine ver liescijfers terug huiswaarts ge stuurd werd. Het blijft dus voor White Boys een seizoen met hoog ten en laagten Voor de jaarwen- de een lichte inzinking, na deze periode terug een serieuze herop flakkering maar nu na verleden speeldag verlies tegen Sinaai en nu zelfs Verrebroek terug een dieptepunt in het groenwitte huis houden. Zeker nu er in Sint-Ni- klaas een fusie tot stand kwam en dat er wellicht twee stijgers zullen zijn naar derde. Mist White Boys andermaal de boot naar derde? Afspraak binnen enkele weken, VK Hamme - Hoogeinde 0-2. Hammenaar Caüuy waagt zijn kans op doel, maar de paal stond in de weg (vh) MOERBEKE WAASMUNSTER doel maar zal naast besluiten (vh) Volgens de thuisdirigentcn was de sfeer er, waren de kansen er en was het een redelijk goede wed strijd tussen beide teams. Waar om dan die 0-0? Wel, heel een voudig, omdat de thuisploeg de klus vergat af te maken, meldde men ons. In de eerste helft kregen jongens als een Gerry Dieleman en Ronny Van den Durpel kansen hij de vleet maar een goed verde digend Waasmunster en het gemis aan enige meeval bracht met zich mee dat Moerbeke de verworven kansen niet kon benutten. In de tweede helft stak Waasmunster dan de neus aan het venster langs de Voorde na een "ingreep" op Van Strijdonck enkele minuten vervroegd dan zijn kollega's naar de douches stappen (rood) en was er nogmaals pech voor de bezoe kers wanneer Hans Thibeau na een duel met Franky Moens een breuk opliep van het scheenbeen en dus met de 100 moest afge voerd worden. Meteen was de wedstrijd gespeeld door deze spij tige voorvallen en weet Olympia Rupelmonde zich alleen op de vijfde plaats in de rangtabel. HF.RL. SINAAI VK TIELRODE en kon SK Lokeren wat aan deze achterstand gaan doen. Maar het fris spelende Lokerse team dat we de laatste weken aan het werk zagen kon toch nauwelijks verge leken worden met de ploeg die nu tevergeefs zocht naar de goede kombinaties gedurende deze eer ste helft, een eerste periode waar in het zelfs nog verder werd weg geduwd door de thuisploeg toen Franky Van Strijdonck als tweede debutant ook het tweede doelpunt kon lukken nadat Bert Canfeyn voor de voorbereiding had gete kend en bezoekend doelman De Jaegher zo hard op de proef had gesteld dat deze zijn vingers schroeide en de bal pardoes voor de voeten kwam van Franky Van Strijdonck die ook maar voor bin nenduwen had, nogmaals aan toe 2-0 na 43 minuten. Na de koffie dacht de thuis ploeg dat het toetje binnen hand bereik lag maar dat was zonder de tegenstanders gerekend die zich van bij het begin van de tweede act met een spits meer voor het doel van Wimmeke Brijs bevon den. De druk van de bezoekers en hun haast om zo snel mogelijk de aansluitingstreffer te bewerkstelli gen gaf natuurlijk dan weer de mogelijkheid aan Olympia om via enkele rake counters de stand ver der uit te diepen. Doch Kris Fou bert miste tot ergernis van trainer Verguit enkele wenkende kansen om tot dit resultaat te komen Doch niet enkel Foubert was de zondaar die zich Het betrappen op het niet naleven van orders van trainer Verguit maar ook bijvoor beeld jongens als Van Cleemput en Kris De Laet (niet in zijn dagje) misten wegens hen onbe kende redenen enkele wenkende kansen. Zo kon het gebeuren dat SK Lokeren een kwartier voor tijd alsnog aan die aansluitingstreffer wist te geraken langs de 38-jarige Etienne Godderis die door zijn ervaring zich het best opstelde nadat de jonge veulens de bal bijster waren geraakt na een ge harrewar en Etienne de bal dood kalm tegen de thuisnetten keilde: 2-1. SK Lokeren rook dus lont en een massaal aanvalsplan bracht Rupelmonde nog in de problemen in dit slotkwartier. Een erg gestof feerd slotkwartier trouwens want eerst mocht bezoeker Wim Van Na hun zege vorige week bij het sterke White Boys hebben de Ti- nel-jongens ook nu tegen VK Tielrode weer bevestigd. Vooral de snelle start sneed de benen af van de bezoekers want reeds na een 10-tal minuten spel wezen de bordjes een 2-0 voorsprong aan voor de geel-blauwen van duivel- doet-al Luc Van Puyvelde Na twee minuten stond het al 1-0 wanneer een "afleggertje" van Danny De Ruyte in de voeten kwam van Dominique Van de Velde die bezoekend doelman Persiau geen schijn van kans gaf met een harde knal. En acht minuten later was het alweer Dominique Van de Velde die zijn negende kompetitiedoel- punt scoorde nadat Frank Schatte- man en Peter Van Acker zich met de voorbereiding bezig hielden en op aandringen van Dominique hij toch in balbezit kon komen met het gekende gevolg: 2-0 na 10 minuten. Voor Tielrode werd het dus tijd dat het ook eens de neus aan het venster kon komen steken maar de pogingen die de gebroeders De Keyzer, Carl De Wilde en Buy taert afdwongen stranden allen in de grijparmen van doelman Johan Maes bij de thuisploeg die de gekwetste Hans De Greyt meer dan behoorüjk wist te vervangen. De beste kansen in deze eerste helft waren dan zelfs nog voor de thuisploeg langs Danny De Ruyte en Gerry Braem maar ook zij konden met meer tot scoren ko men zodat met de 2-0 stand op de plank men aan de koffie toe was. Na de pauze dan toch een hard nekkiger VK Tielrode dat kost wat kost de aansluitingstreffer zo vlug mogeüjk op het bord wou. Frank De Keyzer had hierin pech toen hij kort na de herneming met een krachtige kopstoot de paal trof. Tielrode verwaarloosde in deze periode de verdediging en dat was voor Gerry Braem natuurhjk wel gekomen. Tot tweemaal toe moest men dan ook een poging van hem op de üjn stuiten anders was de wedstrijd reeds halfweg de tweede helft beslist geweest. Pech achtervolgde evenwel Sinaai toen Dominique Van de Velde met een verrekking het strijdtoneel diende te verlaten en vervangen werd door Luc Willaert. Een verzwak king betekende dit evenwel niet want Van Acker Peter, Luc De Clercq en Franky Schatteman teis terden nog steeds de vuisten van een uitstekende bezoekende doel man Persiau. Het laatste kwartier van de wedstrijd was dan wel voor de bezoekers die langs De Puysse- leir André en Yvan De Keyzer dicht bij het aansluitende doel punt waren maar uiteindelijk toch diende te wachten tot in de laatste minuut ahorens Carl De Wilde na een aarzeüng in de plaatseüjke verdediging na een inworp van Kurt De Caluwé het verdiende bezoekende doeltje kon netten. Meer zat er voor Tielrode niet meer in zodat het falen in de beginfase van de wedstrijd de Durmeploeg allicht de halve inzet heeft gekost. Bij Sinaai natuurlijk niets dan lachende gezichten na de twee opeenvolgende overwinnin gen tegen toch toonaangevende ploegen. WS MEERDONK 2 SK KIELDRECHT 5 de banen te leiden. Geen paniek, zegde thuisafgevaardigde Egide Vonck want in de kantine zit nog een scheidsrechter. Er was wel waarheid in deze zin ook al had dezelfde man dan de reservewed strijd geleid 's morgens en bevond hij zich nog altijd op Meerdonks grondgebied, meer bepaald in de kantine. Kieldrecht was het met deze besHssing niet eens en teken de nog voor de wedstrijd beroep aan tegen deze scheidsrechter die... het ene fluitje wisselde voor het andere. Toch werd de wed strijd op gang gefloten door deze gelegenheidsfluitenier en na tien minuten stond Kieldrecht al aan de winst toen thuisdoelman Mare Van de Moortele verslagen werd door Benny Clayé. Vijf minuten later evenwel strafschop. Ronny Stevens werd onderuit gehaald en Etienne Bul- teel scoort vanop de stip: 1-1. Toch bleef men er in de bezoeken de kringen van overtuigd dat de scheidsrechter er de oorzaak van was dat aan de rust de thuisploeg aan de leiding ging nadat Ronny Stevens voor 2-1 had weten te zorgen. Gelukkig koelden de ge moederen na de rust vlug af om dat Kieldrecht gewoon de betere ploeg was in deze wedstrijd. Na enkele aarzeUngen in de plaatse lijke defensie kon Benny Claeyé de geüjkmaker netten en zorgde een later Kris De Cauwer zelfs voor een 2-3 tussenstand. Wan neer de bordjes echter met deze stand gesierd werden miste de thuisploeg langs Ronny Stevens en De Paradé een unieke gelegen heid om als nog langszij te komen maar de kansen bleven onbenut. Kieldrecht daarentegen kon de stand verder opdrijven langs Erik De Witte die voor 2-4 zorgde en het was uiteindelijk Benny Claeyé die de nog ruime 2-5 eindstand op de plank knalde in deze tumultrij- ke burenwedstrijd die wellicht nog een klein staartje zal krijgen voor een of andere groene tafel. Het was weer af diep in de polder te Meerdonk waar aan de Margrietstraat geen scheidsrech- \1arc Stevellnck Scholenvoetbal te Sint-Niklaas «Meester» Norbert Goossens heeft het weer eens voor elkaar gekregen. Met de hulp van talrij ke sponsors en niet het minst van Sportkring St.-Nikiaas wordt op 4 en 5 april c.k. het 7C Watermolen- tornooi georganiseerd. Het Watermolentornooi is een voetbaltornooi voor jeugdige voetballertjes» uit de scholen van St.-Niklaas. In de leeftijd tussen 8 en 9 jaar, dus de jongens uit de derde en vierde leerjaren, zullen de stedelijke scholen hun beste krachten weer selekteren De deelnemende scholen dit jaar zijn: Broeders, College, Normaal school, Rijksbasisschool Noord, Rijksbasisschool Zuid, Sint-Ro- chus en de Gemeentelijke Jon gensschool van Nieuwkerken - Belsele. De wedstrijden van dit Watermo lentornooi vinden natuurlijk plaats aan de Watermolendreef waar de terreinen van Sportkring St.-Niklaas gelegen zijn. Aanvang der wedstrijden: 13.30 uur en het belooft weer een span nende aangelegenheid te worden tussen de scholen onderling. Verleden jaar waren de Broeders primus bij de derdes en was het College niet te stoppen in de vier de graad. Beide ploegen wonnen toen ook wisselbekers die ge schonken werden door de stad St.- Niklaas. De bedoeling van dit tomooi is tweeledig. Op de eerste plaats komt het erop neer dat men de jeugd meer sportgelegenheid wil geven in deze moderne tijd waarin tijd en ruimte ontbreken voor het merendeel van de schoolgaande jeugd. Ten tweede kunnen jon gens die dit spelen in ploegver- band tof vinden, nog altijd hun oor te luisteren leggen bij Sport kring waar ze kunnen opgevangen worden door de beste begeleiders. Norbert Goossens, die dit Water molentornooi zo'n zeven jaar te rug in het leven heeft geroepen, mag op zulk een organisatie te recht fier zijn. De toekomst van voetbalminded St.-Niklaas is al vast verzekerd. M.S. Aalsterse dartsfederatie Morta-Jo's Pub 2-13 Volkskring-Monopole 5-10 Ooievaar - Hoke n.m Open Haard-Chaletboys uitg. B-reeks Den Hert-'t Falluint je 9-6 Jo's Pub-E.V.A. 9-6 Square-Rigolelto n.m. De Pluim - Sunset 6-9 C-reeks Chaletboys-Ooievaar 12-3 Parksken-Jo's Pub 12-3 Jeugdvoetbal. De scholieren van FC Daknam (polo)

De Voorpost | 1989 | | pagina 21