Eksaarde komt opzetten Thuisinzet volstond niet Spannende en spektakulaire wedstrijd 20 - 24.2.1989 - De Voorpost VOETBAL KlWubowfj FC SK OVERMERE SK Lokeren-Eksaarde. Het werd een open wedstrijd die door de bezoekers met 3-4 gewonnen dankzij een betere eerste helft (polo) Omdat er bovenaan de rangschik king in deze reeks menig punt te grabbel wordt gegooid zit er week na week voor de out-siders steeds meer in. Ook op deze 22' speeldag waren de koplopers eerder onge lukkig. Leider Heikant kon op het eigen modderig terrein geen af stand nemen van een ach knap verdedigend V.K. Hamme en F.C. Moerbeke kon in dezelfde omstandigheden niet met beide punten wegraken uit het Stekense Straatje. En wat schort er de St.- Niklase vierdeprovincialer White Boys. Na een eerder verrassende nederlaag verleden speeldag nu van hetzelfde laken een broek. Die werd aangemeten in Tielrode waar de plaatselijke V.K.-ploeg terug de oude benen vond die het in het begin van de kompetitie sierden. Door al dit puntenverlies schuiven de out-siders natuurlijk gretig bij en wanneer deze trend zich mocht aanhouden zien wij zelfs nog meer dan kruimels van de kompetitietafel vallen. Eksaar- de nestelt zich alvast reeds op de dichtste ereplaats, achter leider Heikant. De jongens uit de Ka- nondreef moesten hier wel tot op de bodem gaan tegen S.K. Loke ren maar de winst was genoeg om de tweede plaats in te palmen. Achter Eksaarde is ongetwijfeld Kieldrecht de meest suksesrijke ploeg in dit stadium van de kom petitie. Acht overwinningen op negen wedstrijden bevestigen de ze regel. Nu werd een moedig Daknam opzijgezet door de gren- sploeg. Ook Olympia Rupelmon- de blijft het gewoon goed doen in dit kompetitiejaar. Nu werd wel een puntje gelaten aan Verre broek maar toch speelde Olympia een opmerkelijk seizoen na de mislukte start. Een dichte ere plaats ligt dan ook in het bereik van geel-blauw. Zo belanden we dan in de middenmoot waar ach ter Tielrode en S.K. Lokeren de Tinelploeg uit Sinaai het goed blijft doen de laatste weken. Het geluk dat Herleving in de eerste kompetitiehelft de rug toekeerde is nu duidelijk wel aanwezig bij de Herleving-jongens zodat nu Hoogeinde met het kleinste ver schil kon geklopt worden. En in de heide kon Sparta Waasmunster ook nog eens vlaggen. Winst te gen Meerdonk was hier de reden tot feesten. Heikant Zele 1 V.K. Hamme 1 Op geen bijzonder terrein hebben beide ploegen er toch het beste van proberen te maken. De lei- dersploeg die speltechnisch een trapje hoger speelt dan de bezoe kers kon dit voordeel op eigen terrein dan ook moeilijk ten tone le brengen zodat de inzet van de bezoekers genoeg was om een puntje mee te pakken bij de lei ders. Maar over toneel gesproken, de bezoekers konden dank zij een geslaagde opvoering van Jef Pae- rewijck kort na de rust in het thuisstrafschopgebied een straf schop afdwingen die uiteindelijk het winstpunt zou opleveren. Bij de aanvang van de wedstrijd viel al een bijzonder sportief punt te worden genoteerd wanneer doelman Geert De Maersschalk plaats nam op de bank en de baan vrij bet voor Luc Van Doorselaer. Knap staaltje van sportiviteit dit. Nog in de eerste helft viel aan stonds op dat de thuisploeg en dan in het bijzonder Marc Van de Velde niet in zijn dagje was. Sa men met 't Kindt kon Van de Velde de talrijke geschapen kan sen niet voorbij een uitstekende maar zelden klemvaste bezoeken de doelman Quinteber krijgen. Quinteliar had wel de verdienste altijd daar te zijn waar de pran gende fase zich afspeelde. Zo ook op het schot van Mare Derweduwen iets voorbij het half uur. Quinteber kon de bal, na heel wat ploeterwerk toch wegdu wen maar Peter Van Britsom van de thuisploeg was goed gevolgd en kon de stand evenwel toch ope nen. 1-0. De stand werd dan niet meer veranderd tot Jef Paerewijck kort Heikant-VW Hamme 1-1. Van Britsom blijft de baas i forse duels vh) na de herneming met Ronny Christiaens een robbertje trek en duwwerk uitvocht dat uiteindebjk met een grote duik in zijn voor deel werd besbst. Net in de ge- vaarbjke zone dus strafschop. De ze werd omgezet door Waege- mans Benny en meteen stond de gebjke stand op de plank. Hoe fel Heikant nadien nog aan drong en toen ook nog Marc Van De Velde vervangen werd door Van Damme de stand wijzigde niet meer omdat de leidersploeg de Wuitensdefensie niet meer wist te ontgrendelen. S.K. Lokeren 3 Eksaarde 4 Sensationele derby die kon boeien van begin tot einde. Eksaarde was de technisch betere ploeg maar de thuisploeg die het probeerde met direkte aanvallen bleef toch ook niet van enige onaardige combina- tie's gespaard. Zonder de onge lukkige Hans Thibeau (been breuk) maar met Milbau speelde S.K. Lokeren zelfs een van de betere wedstrijden van de laatste weken. Men begon aan de grote baan dan ook goed maar na een thuisoffensief van zo'n kwartier waren het toch de bezoekers die langs Chris De Cock de score wisten te openen na een kleine aarzebng in de verdediging. 0-1 na 16 minuten. De wedstrijd barste dan in alle hevigheid open en wanneer Sven De Smidt in de 20' minuut de ideale voorzet op het hoofd schilderde van Marc Van der Haegen werd duidebjk dat het talrijk opgekomen publiek een prachtwedstrijd voor ogen zou krijgen. De doelpunten bleven dan ook niet uit maar ongelukki ger wijze voor Lokeren vielen voor de rust nog twee doelpunten in de Eksaardse korf. En evenveel maal was het Chris de Cock die zijn belagers te vlug af was. Een eerste maal won hij een duel met Wim de Voorde en een tweede rqaal zou Chris zich tussen twee plaatseüjke verdedigers weten te wringen in de hem gekende stijl om zo de geruststellende 1-3 rust stand weten te scoren. Geruststellend was misschien wel wat vroeg want in de tweede pe riode vocht de thuisploeg sterk terug en Marc Van Der Haegen kon een flankaanval met sukses afronden een kwartier voor tijd zodat de spanning er met 2-3 met een weer inzat. Doch bij de thuisploeg was Wim- meke Van De Voorde duidebjk niet in zijn dagje want even later moest hij een strafschop toestaan aan Eksaarde. Geert Nimmegeert knalde vanop de stip dan de 2-4 cijfers op het bord en algemeen werd verondersteld dat dit dan de definitieve beslissing moest zijn. Doch er zat nog heel wat venijn in de staart want Van De Voorde die na dit voorval nadien nog eens aan de noodrem moest hangen werd nog vroegtijdig naar de kleedka mers gestuurd door ref. Verbustel zodat hij het niet mocht meema ken dat Marc Van Der Haegen net als Chris de Cock trouwens zijn derde doelpunt van de wed strijd kon scoren en meteen de stand op 3-4 wist te brengen enke le minuten voor tijd. S.K. Loke ren trok dan in de resterende minuten nog met alk beschikbare krachten op aanvalspad maar ver der dan een vermeende strafschop die overigens niet gefloten werd kwam de thuisploeg niet meer in dit meer dan aangename derby duel dat bijwijlen hoogstaand voetbal bet zien. Voetbal. De A- en B-reserven van SK Overmere. Dit jaar heeft de A-ploeg moeten wachten tot de allerlaatste minuut om met 0-1 te winnen. Zo kon ze haar kansen op de titel gaaf houden. Het werd een echte cupwedstrijd en de kleintjeszoals de B-ploeg genoemd wordt, heeft geen duimbreed toegegeven. Nu moet de A-ploeg zondag nog winnen tegen Kalken... (xl) SK Lokeren-Eksaarde 3-4. Na een 1-3 ruststand kwam Lokeren terug tot 2-3. Even later werd het 2-4 via Guy Nimmegeers die een strafschop kon omzetten (polo) Straatje Stekene 0 F.C. Moerbeke 0 Ondanks het feit dat de thuisploeg reeds weken een gehalveerde ploeg is begint het toch weer vlot te lopen. Nog steeds zonder Luc Audenaert, Regi De Maeyer, Jo- han Paehnck, Gerry Jacobs, Fred dy Schalmet en Luc Van Bastelae- re kon de Stekense ploeg nu de hooggeplaatste ploeg uit Moerbe ke op afstand houden. De thuis ploeg die door al deze afwezigheid natuurbjk weer grondig onderuit werd gehaald moest wel het aan- vangskwartier aan de suiker jon gens laten. Doelman Mannens hield alles tegen zodat na een 20- tal minuten Stekene zelfs eens de neus in het Straatje kon steken. Zo trof Erwin Van Camp nog de staander en mistte Peter Van de Velde een unieke kans om De Brabander in het bezoekende doel uit evenwicht te halen De blanco stand bij de rust bet de wedstrijd nog volledig open bij de aanvang van de tweede periode waarin Moerbeke toch weer probeerde op Mannens te verslaan. De Sui- kerploeg wilde winnen dat was duidebjk maar de goed georgani seerde straatjesverdediging hield stand. Tot op de meet zelfs want een wissel Smet-Sparkier bracht naar het einde toe zelfs weer wat meer trefkracht voorin bij Straatje maar ook De Brabander bleek niet te kloppen te zijn zodat logi scherwijze de beide nullen op het bord bleven in deze anders wel aangename wedstrijd. Hoogein de 0 Herl. Sinaai 1 Hoogeinde speelde weer een fraaie wedstrijd maar kon on danks het overwicht dat er toch duidebjk was geen twee punten binnenrijven. Voor Herleving Si naai rolt de bal nu weer en dat ontbrak de ploeg nogal eens in de eerste ronde. Op Hoogeinde kreeg het dan nog de steun van scheidsrechter De Beelde die naar eigen zeggen nog een «rekenings- ke» te innen had bij de ploeg van St.-Gilbs. (Vond broek eens terug in de nok van bet dak). Zo stond de thuisploeg dan al na 7 minuten op achterstand wanneer een aan geschoten bal tegen de hand van Ronny De Keersmaecker genoeg reden was voor De Veelde om strafschop te fluiten. Sinaai bet deze kans natuurbjk niet bggen en meteen stond het vast dat het erg moeibjk zou worden voor Hoog einde. Voorspelling die trouwens uit kwam want hoe Lucien Moerloos ook probeerde in het verdere ver loop van de eerste helft wat aan deze stand te doen zijn lob en zijn atoomschot misten beide het doel van Sinaai Ook Jan Van Kemze- ke verdiende beter dan een vluchtschot dat net naast dwarrel de zodat het voor Hoogeinde in de tweede helft zou moeten gebeu ren Doch ook na de rust zou de thuisploeg er met inslagen om de Sinaaise verdediging uit verband te halen. Bruno Verschaffeit en Lucien Moerloos werden later wel op hun beurt in de grote rech thoek geveld maar, de ref. dacht aan zijn broek zodat hij de ogen sloot. Nadien overkwam Schelfaut nog hetzelfde zodat de beste kans in de tweede helft noe voor Lu cien Moerloos was die op de 86" minuut de dwarsbgger trof waarna de bal van de lijn moest worden gered. Zo werd Hoogeinde dan nog een puntje onthouden in deze wedstrijd waarin het besbst meer verdiende. V.K. Tielrode 3 White Boys 1 Tweede opeenvolgende nederlaag voor de White Boys hetgeen toch wel verrassend te noemen is voor de ploeg die lange tijd de toon aangaf in deze reeks. Er schort dus entwat in White Boys kringen. Voor trainer Van Damme weUicht enkele moeilijke weken om deze misstappen terug in de rechte plooi te trekken. De ploeg van Trainer Van Damme botste op een Tielrode dat we sinds lang niet meer gezien hadden. Het was ge leden zelfs van voor de jaarwissel dat de Durmezonen nog zulke prestatie op het veld hadden laten zien. Toch moest de beginfase aan de White Boys gelaten worden. Thuisdoelman Persieu redde reeds na vijf minuten een knap schot van Bressinck en even later mistte Yves Van De Neucker een open doelkans wanneer hij zonder tegenstand voor de open doel- mond kwam opdagen. En na een kwartiertje in de eerste helft konden de White Boys zelf juichen. Ook al sloot scheidsrech ter Coppens hiervoor de ogen wanneer hij Van Lierop met enke le meters voorgift bet vertrekken op de Tielroodse verdedigers. 0-1 na 16 min. De thuisploeg replikeerde hevig en nadat bezoekende doelman Seghers die de vorige week wat tegenvallend Bruggeman verving, Carl De Wilde van een doelpunt kon houden sloot ref. Coppens opnieuw de ogen. Weer in het nadeel van Tielrode. Wanneer Carl de Wilde op zijn beurt werd neergelegd in de fatale zone. Zo bleef het dus 0-1 en kwam de rust steeds dichterbij. Toch kon V.K. Tielrode nog voor de rust de ge lijkmaker netten. En dat was op zijn minst verdient te noemen. Marc Maes en Franky De Keyzer lagen aan de basis van een vlotte combinatie die een hoekschop op leverde. De getrapte hoekschop door Mare Maes belandde uitein debjk op het hoofd van Carl De WD de die geen medebjden had met Walter Seghers. 1-1 na 40 minuten. Kort na de rust zou de thuisploeg doorgaan zoals zij de eerste perio de gestopt was. Frank de Keyzer omspeelde zijn tegenstander en kon David Blommaert bereiken die in een vloeiende beweging de bezoekende doelman opnieuw het nakijken gaf. 2-1 na 53 minuten. White Boys besefte dat het wat aan deze situatie moest gaan doen maar de afgedwongen kansen ein digden allen in de grijparmen van thuisdoelman Persiau. Wanneer het bezoekende offen sief dat wat over gewaaid was kon de thuisploeg terug alle registers opentrekken en een schot van Yvan de Keyzer dat nipt over ging kondigde een aardig slotkwartier aan waarin Tielrode de zege volle dig wettigde. Carl de Wilde was de volgende die zijn kans waagde maar via de paal ging zijn schot eveneens naast het doel van een belegerde Seghers. De White Boys die nog echt risi co's gingen nemen om alsnog een puntje uit de Dunne te kunnen vissen liepen dan tegen een thui- scounter op die er wezen mocht. Vertrekkend bij Kurt de Caluwé die op zijn beurt Dirk Buytaert aanspeelde ging de rest van de aanval in één tijd langs Yvan en Franky de Keyzer die tenslotte David Blommaert zijn tweede doelpunt van de wedstrijd zagen Heikant-VK Hamme 1-1. Van de Velde (Heikant) zet de bal voor doel (vh) scoren. Niet slecht voor zo'n jon ge knaap. Maar ook vooral de opbouw van deze aanval en het geleverde spel van Tielrode doet de toekomst weer rooskleurig worden voor trainer Mare Maes en hulp-trainer Dirk Buytaert. De White Boys waren er dan ook meteen aan voor hun moeite, zo dat in dat kamp nog een en ander in het reine zal moeten getrokken worden. 01. Rupelmonde 0 E. Verrebroek 0 Olympia Rupelmonde dat in laat ste instantie nog moest sleutelen aan de ploeg en Van Hese en Felix inbrengen voor Noens en De Smedt heeft de goede trend van de laatste maanden niet kunnen verlengen tegen Eendracht Verre broek. De wedstrijd was dan ook gebjkopgaand met echter weinig uitgesproken kansen voor beide teams. In de eerste helft kwam Benny Van Geemput van de thuisploeg nog het dichtst bij een doelpunt met het hoofd maar ook doelman Thierens in het Verre- broekse doel bleek een keikop te hebben want hij bet het leder ook niet door Na de rust bleef hetzelfde spel- beeld zich meester maken van deze wedstrijd en nadat opnieuw Van Geemput en Franky Van Strijdonck enkele wenkende kan sen hadden gemist viel de sensatie van de wedstrijd toch aan de over zijde waar Verrebroek een straf schop mocht nemen nadat Wim- meke Brijs de doorgebroken Thierens foutief moest stoppen Stanny Rogiers kon de bal even wel niet voorbij dezelfde Brijs krijgen vanop de stip zodat Vene broek zich ook tevreden moest stellen met het scoreloos gelijk spel. Uitslag die weinig waarne mers tevreden kon stellen. Wan neer Olympia de vijfde plaats wil pakken die het zich toch voorop gesteld heeft nadat deze competi tie evenwel een groot sukses is geworden zal bij een volgende aangelegenheid uit een ander vaatje dienen getapt te worden. voor iets tussen? Wellicht weten we in de volgende wedstrijden hierop het antwoord. Feit blijft wel dat speler-trainer Walter Van Haver zelf het enige doelpunt uit de wedstrijd moest aantekenen na een twintig-tal mi nuten op voorzet van De Boom kwam niet meer onder druk te In de tweede helft kon Waas- staan want zowel Engels als De munster de wedstrijd rustig domi- Boom konden de hen verworven neren en kon Meerdonk doelman doelkansen niet meer benutten. William Van Den Broeck zelden Mare Stevelinck in de problemen brengen. Maar ook de Meerdonkse doelman Topper in vierde provinciale Aalst-Dendermonde S.K. Terjoden - Rapide Lebbeke 1-1 S.K. KJddrtcht 2 E. Daknam 0 S.K. Kieldrecht dat de zaken erg licht opnam tegen een jonge be zoekende ploeg die met een ge middelde leeftijd wellicht niet bo ven de 20 jaar kwam, heeft erg lang moeten wachten om de eind cijfers op het bord te kunnen knallen. Danny De Wilde had in de be ginfase van de wedstrijd evenwel al eens de paal getroffen maar er diende te kapitulercn na een col- lektieve thuisaanval die door Van Den Bossche suksesvol werd afge rond. Na de rust begon Danny De Wilde weer sterk maar nu stond de staander in de schietbaan van deze poging. Nadien volgden nogwel een hele korf thuisaanvallen maar een erg talentvolle bezoekende doelman Mariman hield zijn kooi gevrijwaard van nog meer averij. Tot in de 88" minuut. Dan was het Roel Wezepoe! die op voorzet van Dirk Praet uiteindelijk de 2-0 eindstand op het bord kon prik ken en meteen Kieldrecht aan een 16 op 18 helpen hetgeen toch aangeeft dat de rood-witte grens- ploeg wat in haar mars heeft Sparta Waasmunster 1 W.S. Meerdonk 0 Eindelijk nog eens een goede wedstrijd van de thuisploeg. Zat de komst van enkele jonge ele menten en nieuwkomers zoals Mohamed Agihibi, Frank De Schepper en Dirk Bonduelle er Ruim 300 supporters woonden de ze modderige topwedstrijd bij en van bij de aanvang van de wed strijd was spektakel gegaran deerd. De reden hiervoor lag na tuurlijk voor de hand. Terjoden en Lebbeke mochten zich geen van beide een misstap veroorlo ven. Terjoden had een speeldag eerder verloren in Berlare en kon zich dus geen nieuw verlies op de hals halen terwijl ook Rapide Lebbeke als fiere leider het liefst zonder puntenverlies uit Terjoden wou vertrekken. Beide teams ver schenen dan op enkele uitzonde ringen niet te na gesproken op hun sterkst aan de aftrap. Gelukstreffer Willy Van Den Broeck Van bij het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Put nam de thuis ploeg het heft in handen en drong diep op de bezoekende speelhelft door. De Geelblauwe Lebbeekse muur ving aanvankelijk alle thui saanvallen goed op en enkel een J.C. Kerstens kon zich in de kijker spelen bij Terjoden met enkele opmerkelijke nummertjes. On danks het hardhandig aanpakken van deze talentvolle Terjodcnse spits moest Rapide doelman Ton- nelier en verdediger Van De Vel de nog steeds alert zijn wanneer Jean Claude aan de bal was. Zo zeker na een kwartier spel maar ook even voor het halfuur wan neer Kerstens op voorbereidend werk van Dirk Rijkcghem nog net op tijd van het openingsdoelpunt kon gehouden worden. Zo bleef Terjoden de gevaarlijkst zijnde ploeg op het veld en langs Patrick De Backer zocht op de 32' minuut alweer naar een verdiend ope ningsdoelpunt. Doch dat viel dan nog bijna tegen de gang van het spel in langs de overzijde waar thuisdoelman Dirk De Lannoye (ex-Lede) op al zijn kunde beroep moest doen. Wanneer Rapide tot 2 maal toe zijn stelling probeerde in te palmen. Eerst was er een prachtreflex van De Lannoye no dig om Van Puyveldc van een doelpunt te houden en vervolgens was het Van De Cauter die op dezelfde klasrijke manier moest gestuit worden. Terjoden was meteen gewaarschuwd dat het verdedigend ingesteld Lebbeke wanneer het eventjes kon uitbre ken levensgevaarlijk pleegde te zijn. Toch was er nog geen vuiltje aan de lucht want Kertens, weer hij, brak nu los op rechts en lang genoeg wachtend tot De Backer in goede schietpositie stond legde hij het leder achteruit. Doch de open kans die De Backer Patrick toen kreeg zal hij niet vlug meer krij gen want hij knalde onbesuist hoog over. Het doelpunt hing net als de regen trouwens, in de lucht zoveel was duidelijk. Meer zelfs het verwach te doelpunt kwam er ook maar voor de thuisploeg dan wel langs de verkeerde kant. Op een hoek schop van Van Puyveldc kreeg de mee opgerukte Willy Van Den Broeck de bal plots tegen de knie waardoor De Lannoye meteen verslagen leek. 0-1 na 42 minuten. Tonnelier enkel door Troch ver slagen Na de rust speelde Terjoden dan naar «de goede kant» zoals dat heet (die van de kantine natuur lijk) en met nog meer aanvalsdrift zochten de Terjodcnse spitsen zich een weg in het bos van Geel Blauwe Rapide bomen. Een thuis- boom werd alvast van plaats ver wisseld. Rafke Van Den Eynde mocht zijn plaats achteraan verla ten en vooraan wat «gewicht» in de weegschaal werpen. Rapide moest nog wel in het oog worden gehouden voor die gevaarlijke counter maar dat knapten Brui- landt en Hcyndrickx naarmate de wedstrijd vorderde goed op zodat Terjoden ongestoord op zoek kon gaan naar de gelijkmaker. Er was echter nog altijd een be zoekend doelman Tonnelier Eddy tussen de palen en dat was voor Kerstens een klip die moeilijk te omzeilen viel. Zowel Kerstens,' Troch als Gino De Kerpel vochten voor wat ze waard waren maar het was evenwel toch wachten tot een kwartier voor tijd alvorens Rudy Troch er in slaagde het overver- diende gelijkspel tussen beide teams op het bord te plaatsen. Bijna zelfs nog werd het een zege voor Rapide want in de slotminu ten nog trof Van Cauter de paal. Alles bleef evenwel zoals het was en dat was voor beide ploegen achteraf gezien nog het beste re sultaat. Terjoden pleitte wel heel de wedstrijd in het offensief te zijn geweest maar Rapide daarentegen kon met enkele tegenstoten ten slotte ook een punt naast zich leggen. De ploegen: Terjoden: De Lan- noy Dirk, Van Den Eynde Raf, De Backer Patrick, Rudy Troch, Marc Bruylandt, Dino, Hen- drickx, Gino De Kerpel, Rijde* ghem Dirk, J.C. Kerstens, Luc Carrael en Bart Vermocsen. Rapide Lebbeke: Eddy Tonne lier, Marc Van De Velde, Van den Broeck Rudy, Matthijs Geert, Heyvaert Danny, Geert Carlier, Roony Willaert, Danny Van Puyveldc, Mamix Van Cau- ter, Benny Rogiers en Franky Verheyden. Doelpunten: 42* min. Willy Van Den Broeck 0-1, 75* min. Rudy Troch 1-1. Mare Stevelinck Préminiemen Robur Eendracht Zele De préminiemen van Robur ccn tweede treiter langs de over- nog 3-5. Toch een knappe wed- Moerzcke en Eendracht Zele heb- {ocn laa's,e man Arne De strijd van de thuisploeg Voor „k, u.1 J... Backer laa tndie anticmeerdc en crSn-. 1 r*5 Yr ben zaterdag echt een heel dege- Backer laattijdig anticipeerde lijke wedstrijd voor het voetlicht dc Zeek® midvoor toe- F.C. Robur speelden: Verschelde Jan, Wageman Tim, De Backer gebracht Beide ploegen hebben lop /etruk£fn naa! Arnc- Van Bossche Stevan,' zeker bewezen thuis te horen in de Robur liet echter met ni,vi»r ur.~u.. vi bovenste helft van het klassement Van bij het begin trok Robur ten aanval en reeds in de tweede mi nuut lanceerde Matthias Dupont, Stijn Vlaminck op links. Deze schakelde beheerst zijn tegenstre ver uit en vloerde de uitgekomen ,en D,n»,n i plaitstt po», Malhks s,„|S vu. f P, gi",T' gd,,k Stijn, Steels Wesle, Du- nisten slaagde Zele er nogmaals in p»», Huyeens Jeroen, te senten, zod.t de WeetkMfl De Clercq Mike en V.n Dtiesscta - -Nrsr „sredmkv.„M«,. ^te^S^ doelman 1-0. Onmiddellijke reak- De doelman van Zele verij- dag 26.2.1989. Het eerste elftal ddde "b"r F**™-. v«n Robur speelt dan de absolute i: tie van Eendracht Zele.. en ja bij de eerste noemenswaardige tegen aanval wezen de bordjes reeds 1-1 (4' minuut). Het spel verliep dan vlot over en weer, maar toch wa ren de aanvallen van Robur van een beter gehalte. Telkens wéér zorgden Wesley Steels en C° voor dreigend gevaar. Toch kwam er minuten voor tijd slaagde Dimitri top - Ka||o Steels er met een goed geplaatste onzc JcugKdigc supporleniJzckcr en kopstoot in om Robur langszij te vast g brengen. Toch pakte Zele de bei- goru.Kcn. de puntjes mee... want na een duidelijke niet gefloten offside en een knap afstandsschot bedroeg de eindscore verrassend genoeg Vierde provinciale Waasland

De Voorpost | 1989 | | pagina 20