Eric De Tier voor iedereen te sterk te Lebbeke Raf Tilburgh en (vooral) Tim De Cock: kanshebbers op nationale titel Paassportkampen in Lokeren Turnkring Rust-Roest huldigde de klubkampioenen o.v. Fra en best De wereld rond met de turnkring Ritmica uit Belsele GZK-Darts- 1 Amateurkompetitie 24 - 24.2.1989 - De Voorpost VELDLOPEN Veldlopen. De Hamse atleet Gino Van Geyte werd aan geduid voor de militaire kampioenschappen in Tu nesië (vh) Veldlopen. Een recentere foto van Luc Peerlinck, die als AC Hamme-atleet naar het WK in Stavanger mag (vh) Wanneer je als organisator zowat 460 atleten raag verwelkomen en de publieke belangstelling het zes honderdtal benadert, mag je als klub met tevredenheid op je orga nisatie terugblikken. Dat deden de AC Lebbeke-ver- antwoordeüjken dan ook vorige zondagavond op en om 'De Mot', waar hun nationale veldloop voor heren zijn verloop gekregen had. Dé grote namen waren te Lebbe ke niet van de partij - welke he ren veldlopers kunnen zich van daag de dag in ons land trouwens het kenmerk 'grote' aanmeten? - maar vooral in de jeugdreeksen waar een paar regionale kampioe nen aan de start verschenen, werd bij momenten flink strijd gele verd. Dat de organiserende klub twee van haar beloften - Tim De Cock en Raf Tilburgh - de hoogste trap van het ereschavotje zag beklim men, belooft overigens voor zon dag, wanneer in het Luikse Flé- malle, de Belgische kampioen schappen veldlopen in de jeugd- kategorieën betwist worden. Ben Quintelier (Hamme) by de pupillen, klubgenoot Gert Van Heek b(j de miniemen Bij de jongste deelnemers noteer den we overwinningen voor Ben Quintelier (Hamme) bij de pupil len en voor diens klubgenoot Gert Van Heek bij de miniemen, gebo ren in 1976. Vooral in laatstge noemde reeks was de strijd om'de zege erg spannend en werden de prijzen pas in de laatste meters toegewezen. Gert Van Hecke, die derde eindigde in het regionaal kampioenschap, sleepte de over winning in de wacht. Kurt Rot- tiers (AC Lebbeke) moest er uit eindelijk nog een sterke spurt uit persen om Filip De Wolf (Zele) van de tweede plaats te houden. In de jongste miniemenreeks moesten Hendrik Van Ekert (Hamme) en Wesley Heungens het meesterschap van AV Molen- land-atleet Gunther Dekie er kennen. Geen maat stond er ook op het meesterschap van regionaal pupil- lenkampioen (1978) Ben Quinte lier (Hamme). Met zowat negen sekonden voorsprong beëindigde hij als laureaat de 1.000 m, voor Wesley Schatteman (Zele) en Gerry Oelbrandt (Waasland). Een podiumplaats sleepte AC Lebbeke-atleet Olivier Van Cau- wenbergh bij de jongste pupillen in de wacht. Hij werd derde. Da vid Van Genabet (Lokeren) ein digde tweede in deze wedstrijd gewonnen door Mathias Van Camp (SPBO). Benjamin David Verhulst (AC Lebbeke) werd bij de kanshebbers op de overwin ning gerekend, maar hij eindigde, geplaagd door een verkoudheid, pas achtste. Sam Loeman (Een dracht Aalst) werd in die reeks mooi derde Lebbeeks overwicht bij de kadetten De beide kadettenkategorieën kregen elk 1.500 m. voor de voe ten geschoven. En zowel bij de eerste- als bij de tweedejaars mocht AC Lebbeke juichen. Raf Tilburgh mocht immers het zege- gebaar maken bij de jongste ka detten en Tim De Cock bij de tweedejaars. Vooral bij de eerstejaars was het een open wedstrijd. Naast Raf Tilburgh, zevende in het regionaal kampioenschap, verscheen im mers ook Dirk Permentier (Ham me), derde in datzelfde kam pioenschap, aan de start. Half wedstrijd was dan ook nog niets beslist. Uiteindelijk haalde de Lebbekenaar het met overtuiging van de Hammenaar. Verdienstelijk in deze reeks wa ren Peter Van de Velde, Kurt Cornelis en Stefan Coppieters, ook al een Hams trio. Gewoon overtuigend was het overwicht van regionaal kampioen Tim De Cock bij de tweedejaars- kadetten. In een bovendien prach tige stijl liet hij Ajaxied Kristof Verlodt ruim achter zich. Ver dienstelijk presteerden ook Peter Van Damme (Baasrode) en Koen Verhulst (AC Lebbeke). Scholieren: Bisnummer van regionaal kam- In de scholierenreeks (eerste- en tweedejaars samen) namen niet minder dan 45 atleten de start. Onder hen het kruim van de Oost- vlaamse veldloophoop, want zo wel regionaal kampioen Daniël De Clerck (Volharding) als Leb bekenaar Jurgen Vercammen, tweede in het regionaal kam pioenschap en Bert Blommaert (Baasrode), derde in dat kam pioenschap, waren van de partij. Ze zouden trouwens, na een span nende wedstrijd, in die volgorde finishen. Tussen overwinnaar De Clerck en Jurgen Vercammen be stond bij de aankomst trouwens maar drie sekonden verschil. Opvallend was bovendien dat de nummers één, twee en drie, elk geboren in 1973, het haalden van hun oudere kategoriegenoten. Binnen de eerste tien eindigden ook Tim Van Hooste (Lokeren) en Andy De Tobel (Lebbeke). Flauwe oogst bij de juniores Amper zestien atleten verschenen aan de start van de junioresreeks. Voor de overwinning kwamen de regionale atleten overigens op geen enkel ogenblik in aanmer king. De eerste regionale atleet werd Geert Stalmans (AC Lebbeke). Hij eindigde vijfde. Koen Nimme- geers (Lokeren) en Kristof Van Damme (AC Lebbeke) werden resp. zevende en negende. Bij de veteranen opnieuw een AC Lebbeke-atleet op het podium. Lucien Rottiers eindigde immers tweede, na André Van der Hoe ven. Verdienstelijke prestaties le verden Eugeen De Kimpe (Zele), Jozef Arijs (Denderland), Gilbert Van den Bossche (Baasrode) en Paul Meert (AC Lebbeke). Eric De TTo- bij de seniores Niet minder dan 108 senioren ver schenen aan de start van de 10 km. lange wedstrijd. Eric De Tier (KAA Gent) nam aanvankelijk de groep op sleeptouw, gevolgd door o.a. Rudy De Cock (Sparta Bor- nem), geert Rasschaert (Vita), Chris Willems (Opwijk), Geert Van Golen en Filip Van Damme (beiden AC Lebbeke). Even ging De Tier alleen aan de haal, maar hij liet zich wijselijk bijbenen door Rudy De Cock en de rest van het achtervolgend groepje. In een tweede groepje achtervolgers liep toen Filip Van Damme Vrij vlug zou echter blijken dat de overwinning naar ofwel De Tier ofwel De Cock zou gaan, maar één tempoversnelling was eigen lijk voor de Gentenaar voldoende om zich van de overwinning te verzekeren. Met zowat 30 meter voorsprong won hij dan ook de wedstnjd. In zijn spoor volgden: Rudy De Cock, Geert Rasschaert, Arnold Van Heesvelde (Rieme), Chris Willems, Geert Van Gooien en Filip Van Damme, een degelijke prestatie voor deze eerstejaarsse nior Jan Van Bunder (Lokeren) eindigde op de negende plaats. Vermelden we nog dat AC Lebbe ke met het maksimum van de punten het algemeen klubklasse- ment in de wacht sleepte. Een ekstra-opkikker voor de organise rende klub. Pierre Van Rossem Week van 28 tot 31 maart Zwemmen - omnisport (7-10 j.) 10-12 en 14-16 u. - 640 fr Zwemmen - tafeltennis (10-12 j.) 10-12 en 14-16 u. - 640 fr. Computertechniek - omnisport (8-11 j.) 9-12 en 14-16 u. - 2500 fr. Omnisport kleuters (5-7 j.) 10-12 u. - 320 fr. Badminton - Computertechniek (12-15 j.) 10-12 en 14-17 u. - 2500 fr. Tennis (+10 j.) 16-18 u. - 320 fr. Omnisport (7-12 j.) 10-12 en 13-15 u. - 640 fr. (Eksaarde) Badminton (+10 j.) 15-17 u. - 320 fr. (Eksaarde) Week van 3 tot 7 april Zwemmen - Omnibalsport (7-12 j.) 10-12 en 14-16 u. - 800 fr. Zwemmen - omnibalsport II (7-12 j.) 10-12 en 14-16 u. - 800 fr. Omnisport - hockey (7-12 j.) 10-12 en 14-16 u. - 800 fr. Kajak (+12 j.) 10-12 en 14-16 u. - 1500 fr. Omnisport kleuters (5-7 j.) 10-12 u. - 400 fr. Badminton (+10 j.) 10-12 u. - 400 fr. Tennis (+10 j.) 16-18 u. - 400 fr. Omnisport - hockey (7-12 j.) 10-12 en 13-15 u. - 800 fr. (Eksaarde) Tennis (10-14 j.) 15-17 u. - 400 fr. (Eksaarde) Inschrijvingen vanaf zaterdag 4 maart om 10 uur in de vergaderzaal van de stedelijke sporthal, Sportlaan 2 te Lokeren. Opgelet! Telefonisch inschrijven kan pas vanaf 14 uur, tel.: 48.68.46. Vanaf een tweede gezinslid dat inschrijft voor eenzelfde sportkamp wordt een korting op het inschrijvingsgeld gegeven. Lessenreeks kleuterzwemmen Deze crusus richt zich naar kinderen van 4 tot 6 jaar en zal doorgaan vanaf zaterdag 1 april t.e.m, zaterdag 3 juni telkens van 9.30 tot 10.30 uur in het Durmebad. Deelname aan deze lessenreeks bedraagt 500 fr. (inkomgeld begeleider inbegrepen). Het kleuteruur op woensdag van 17 tot 18 u. vervalt vanaf 1 april. Sport overdag In januari 1989 ging de aktie sport overdag van start. Tot op heden nemen wekelijks een 25-tal sportievelingen deel aan deze aktivi- teit. Zowel pas-afgestudeerden, huismoeders en/of -vaders, werklozen als senioren zijn welkom. Deelname kost 25 fr. per les. Gezamelijk worden telkens een aantal sportaktiviteiten gedaan zoals conditiegymnastiek, badminton, balspelen, tafeltennis, tur nen, volleybal, e.a. Deze sportaktiviteit gaat telkens door op maandagmorgen van 9.45 tot 11.15 u. in de stedelijke sporthal, Sportlaan 2 te Lokeren. Iedereen is welkom! Hydroblc Deze succesvolle lessenreeks wordt nog steeds voortgezet op dinsdagavond van 19.45 tot 20.45 u. in het Durmebad. De deelname staat open voor iedereen en kost 80 fr. per les. Individueel zwemonderriebt Deze cursus loopt over 12 lessen en is zowel gericht op het «leren zwemmen» voor niet-zwemmers als «stijlverbetering» voor be ginners. Deelname kost 850 fr. voor de 12 lessen. Op voorhand inschrijven in het Durmebad, Sportlaan 3 te Lokeren 48.31.99. Opendenrsportweekend op 22 en 23 april 1989 De stedelijke jeugdraad, sportraad en sportdienst pakken gedu rende dit weekend uit met een denderend sportpakket Gedurende twee dagen zullen gekende sporten (i.s.m. Lokerse clubs) en 'ongekende sporten (rugby, baseball new-games, frisbee, highland games, rolschaatsen, cyclobal, kunstüetsrijden, e.a.) door ieder een kunnen beoefend worden onder deskundige leiding. Houdt deze datum vrij! Affichen en programmafolders worden ten gepaste tijde verspreid via Cultureel Centrum en Sportdienst. Avontuurlijk sportkamp aan de Ardéche Van 9 tot 17 september 1989 organiseert de sportdienst van de stad Lokeren een buitenlands avontuurlijk sportkamp In het uniek natuurkader van de Ardèche (Frankrijk) worden een aantal avontuurlijke sporten beoefend en aangeleerd kajak, cano. mountain-bike en voettochten. Dit sportkamp richt zich naar alle sportieve volwassenen en jongeren vanaf 18 jaar welke de mogelijkheid en de moed hebben om gedurende een week een sportieve, gezonde en zinvolle stage te doorlopen. Ervaring in de verschillende disciplines is niet vereist. De prijs zal vermoedelijk ±13.000 fr. bedragen Wie interesse heeft voor dit uniek avontuur kan zich vrijblijvend opgeven op de stedelijke sportdienst Sportlaan 2 te Lokeren, tel.: 48.68.46 en zal dan verdere informatie ontvangen. 5-Daagse kajaktrektochten ln Oost-Vlaanderen In augustus 1989 organiseert de sportdienst van de stad Lokeren samen met de dienst Sport en Rekreatie van de Stad Gent twee kajaktochten doorheen Oost-Vlaanderen. Een eerste trektocht gaat door van 31 juli tot 4 augustus en richt zich naar jongeren vanaf 14 jaar. Traject Gent-Deinze-Gent- Lokeren. De tweede tocht is bedoeld voor volwassenen en jongeren vanaf 18 jaar en gaat door van 21 tot 25 augustus. Traject Lokeren-Gent- Deinze-Gent. Gedurende deze 5 dagen worden tal van waterwegen bevaren die allen om de één of andere reden het exploreren waard zijn. Denken we maar aan de natuurrijkdom van Dunne en Zuidlede, het turbulente kanaal Gent-Temeuzen en de zeehaven van Gent, de schilderachtige Leie. Deze combinatie van sport en avontuur biedt aan ieder die een beetje van beweging houdt een unieke watersportbelevenis. Onze kajaktrektochten richten zich zowel naar beginnelingen als naar ervaren vaarders. Geen probleem dus voor wie nog nooit gevaren heeft. De eerste dag worden in een degelijke initiatie de nodige knepen van het kajakvaren aangeleerd. Wie zich wenst in te schrijven en een gedetailleerd programma wenst te ontvangen kan dit bij de stedelijke sportdienst Sportlaan 2 te Lokeren tel.: 48.68.46. Deelname kost 2500 fr. (eten, overnachting, verzekering, mate riaal, lesgever, incl.) Vorige zondag mochten twee AC-Lebbeke atleten de hoogste trede van het ereschavotje op: Raf Tilburgh bij de jongste en Tim De Cock bij de tweedejaarskadetten. Veelbelovende prestaties van deze beide jongeren, vooral omdat nu zondag in het Luikse Flémalle de Belgische kampioenschappen in de jeugdkategorieën hun verloop krijgen. Vooral naar de prestatie van Tim De Cock, die enkele weken geleden te Zottegem ook de Oostvlaamse kam pioenstitel in de wacht sleepte, wordt met belangstelling en overigens gefundeerde verwachting gekeken. We spra ken met beide kanshebbers op een nationale titel, hoewel bvb. ook scholier Jurgen Vercammen allesbehalve kans loos vertrekt. Raf Tilburgh: Ik nam dit seizoen totnogtoe aan zeven wedstrijden deel. In drie ervan behaalde ik de overwin ning. In de twee wedstrijden waaraan ook tweedejaarska detten deelnamen, eindigde ik als eerste van mijn leef- tijdskategorie. Het provinciaal kampioenschap viel echter tegen. In Zottegem eindigde ik pas zevende. Het parcours, heuvel achtig, lag me niet zo goed. Daarom ook koester ik niet zo'n grote verwachtingen wat het nationaal kampioen schap betreft. Je weet echter nooit. Tim De Cock: Ik zette tot op vandaag in acht veldlopen aan. Zeven ervan besloot ik zegevierend. Bij het begin van het seizoen, na een lange zomerpauze tijdens dewelke ik geen meter wedstrijd gelopen had, werd ik eenmaal tweede. Neen, eigenlijk heb ik nog geen enkel probleem gehad. Ik zet me telkens van bij het begin van de wedstrijd aan de leiding en niemand slaagt erin me te passeren. Ook tijdens het provinciaal kampioenschap in Zottegem heb ik van in den beginne het kommando genomen en het niet meer verwacht ik van Van de Wiele en Zambuto. Eerstgenoem de heb ik al verslagen, tegen Zambuto heb ik nog niet gelopen. Mijn verwachtingen voor Flémalle? Je kan natuurlijk altijd in een slechte dag verkeren, maar ik zal er mijn uiterste best doen. Het feit dat het parcours zes hellingen telt schrikt me niet af. Ik hou nl. van dergelijke omlopen: hoe zwaarder hoe liever eigenlijk. De grootste tegenstand Veldlopen. Tim De Cock uit Lebbeke gaat naar het nationaal kampioenschap (arch) TURNEN Naar jaarlijkse gewoonte worden bij de turnkring Rust-Roest uit Sint-Niklaas, de klubkampioenen feestelijk gehuldigd. Ditmaal werd voor de Witte Hoeve op de Valk in Belsele gekozen pn de individuele prestaties in '88, als maatstaf genomen. Daaruit werd duidelijk dat de gymnasten van Rust-Roest wéér een uitstekend tumniveau hebben bereikt en vooral de meest recente resulta ten, bevestigen deze gunstige evo lutie. In dit kader stond verleden week trouwens ook de huldiging der klubkampioenen van Rust- Roest in aanwezigheid van een afvaardiging van het nieuwe stads bestuur van Sint-Niklaas waaron der sportschepen Urbain Vercau- teren Ook de nieuwe Oost- Vlaamse gouwvoorzitter Mark Schoenmaeckers met Willy Van Wauwe als technisch adviseur, ge noten van het feestelijk etentje in de Witte Hoeve, waarna de klub kampioenen van Rust-Roest wer den gehuldigd... Turnsters Kategorie 2 Lies Mariens: 5e in het kriterium van Oost-Vlaanderen Kategorie 3: Kim Vervaet: 5e in intersteden- wedstrijd Geldermalsen (Ned) Rust-Roest, 9e in het kriterium van Oost-Vlaanderen, 23e in het kriterium van de Vlaamse Turn- liga. Isabelle Van Landeghem: 2e in het kriterium van Oost-Vlaande ren, 3e in het kriterium van de V.T.L., 9e in interstedenwedstrijd Geldermolen - Rust-Roest, 10e in het kampioenschap van de V.T.L. Kampioene van Oost-Vlaanderen minder dan 13 jaar. fries Van Hove: 10e in het krite rium van Oost-Vlaanderen, 27e in het kriterium van de V.T.L. Nathalie De Smedt: 4e in het kriterium van Oost-Vlaanderen, 6e in het kampioenschap van Oost-Vlaanderen, 12e in het kam pioenschap van de V.T.L., 15e in het kriterium van de V.T.L. Cindy De Boes: 2e in het kam pioenschap van Oost-Vlaanderen, OVWB W Turnen. De koninklijke turnkring Rust Roest huldigde de jeugdkampioenen (dw) 2e in het kriterium van Oost- Vlaanderen, 3e in het kriterium van Oost-Vlaanderen, 4e in inter stedenwedstrijd Geldennolen - Rust-Roest, 9e in het kampioen schap van de V.T.L. Ann De Grave: Kampioene van de Vlaamse Turnliga, Kampioene van Oost-Vlaanderen, 3e in het kampioenschap van Oost-Vlaan deren minder dan 13 jaar, 12 in interstedenwedstrijd Geldermal sen - Rust-Roest. Dina Braem: 7e in het kriterium van Oost-Vlaanderen, 12e in het kriterium van de V.T.L. Kategorie 4: Jutta Van Hove: 2e in intersteden wedstrijd Geldermalsen - Rust- Roest, 4e in het kampioenschap van Oost-Vlaanderen, 5e in het kntenum van de V.T.L., 6e in het kriterium van Oost-Vlaanderen. Katrien Vandenberghe: le in in terstedenwedstrijd Geldermalsen - Rust-Roest, 2e in het kriterium van Oost-Vlaanderen, 2e in het kampioenschap van Oost-Vlaan deren, 3e in het kriterium van de V.T.L. Kategorie 5: Inge Roggeman: 4e in het krite rium van Oost-Vlaanderen, 20e in het kriterium van V.T.L. Ellen van Landeghem: Kampioe ne van Oost-Vlaanderen, 5e in het kriterium van de V.T.L. Kategorie 1: Carina Van De Walle: 10e in interstedenwedstrijd Geldermal sen - Rust-Roest Turners: Kategorie 1: Tom De Bosschere: 3e in het kriterium van Oost-Vlaanderen, 10e in het kriterium van de V.T.L. Kategorie 2: Bart Verheyden: 3e in het krite rium van Oost-Vlaanderen, 4e in het kriterium van de V.T.L. Kategorie 4: Tom Vervaet: 4e in het kriterium van Oost-Vlaanderen, 8e in inter stedenwedstrijd Geldermalsen - Rust-Roest, 16e in het kampioen schap van Oost-Vlaanderen, lft in het kriterium van de V.T.L. Kategorie 5: Lenz Van Royen: 2e in inters» denwedstrijd Geldermalsen Rust-Roest, 4e in het kampioen schap van Oost-Vlaanderen. Bart Van Mele: 3e in intersteden wedstrijd Geldermalsen - Rust- Roest. Kategorie 6: Johan Van Steenlandt: 5e in bet kampioenschap van Oost-Vlin deren, 6e in interstedenwedstrijd Geldermalsen - Rust-Roest. Chris Muyldermans: le in inter stedenwedstrijd Geldermalsen Rust-Roest. Een reeks schitterende gymnastn welke straks ook zullen deelne men aan het Internationaal Turn gala van Rust-Roest, met talrijke topsporters op wereldniveau. Roger Van Laert Red Arrows II biedt stevig weerwerk tegen de leiders van Den Beer I, onder impuls van Rik Roels D.C. Grembergen alleen derde na een duur bevochten zege tegen De Ton Uitslagen DC Grembergen-De Ton 7-3 Den Beer I-Red Arrows II 6-4 Stinnyboys-Den Beer II 4-6 Red Arrows I-Lesley-boys 2-8 Stand 1. Den Beer I 31 126- 34 92 2. Lesley-boys 30 137- 23 +114 3. DC Grembergen 22 106- 54 52 In Sint-Niklaas hebben een drietal turnkringen reeds jarenlang een bepaalde populariteit verworven Het zijn Rust-Roest, Kracht en Geduld en Jeroen uit de Broe- dersschool. Bijna ontelbaar wer den daarbij ook de behaalde suk- sessen in het kompetitiesporten of ook al bij het massaturnen. In de schaduw van dit bijzonder gerepu teerde drietal, fret méér beschei den maar niet onverdienstelijke Ritmica uit Belsele. De mogelijk heden voor een ideale werking zijn daar ook minder goed en noodgedwongen, moeten de akti- 4. De Ton 20 96- 64 32 5. Red Arrows II 18 90- 70 20 6. Red Arrows I 12 68- 92 - 24 7. DeCorner 10 63- 97 - 34 8. Den Beer n 10 62- 98 - 36 9. Stinnyboys 7 49-112 63 GSK Kriterium torn ooi nr. 7 Enkel voor GZK leden. Zaterdag 25 februari 1989,14.30 u. In café Lauriervink (lokaal DC Lesley-boys). GZK Zoroerkriterium 1989 lste uitgave. Inlichtingen: De Waele Jo, 052(E22.04.37. Iedere werkdag na 18.30 u. GZK Zomerkriterium start in café 't Volkshuis, Dendermond- sestw., 9370 Lebbeke op 22 april 1989 (zond.) te 14.30 u. Ook voor niet GZK leden 10 tornooien in hun direkte omgeving. GZK Darts Darts for fun. viteiten gespreid worden in het eigen Belsele en het aanpalende Sinaai Desondanks heeft Ritmica Belsele tijdens de laatste jaren een gunstige evolutie bereikt en bij het kompetitietumon, werden er al een aantal merkwaardige resultaten op het palmares bijge schreven. Onlangs ook nog tijdens de Oost-Vlaamse gouwkampioen schappen in Waasmunster en vrij verrassend, werd toen ook de prestatie van Eva Vermeulen. Voor het eerste optreden in kom- petitieverband werd de jonge Bel- seelse turnster al vice-kampioene van de Oost-Vlaamse gouw. Bij de Belgische kampioenschappen nadien, eindigde Eva Vermeulen als 28e in haar reeks en ook al met een leerrijke ervaring. Het werd toen ook een schitterend resultaat voor Christel De Baere, één der trainsters van de Belseelse turn kring. Op de Oost-Vlaamse gouw- kampioenschappen werd er trou wens ook nog goed geskoord met een verdienstelijke Ann Van Hoornyck (8), Ann Ongena (10), Ria Duttemont (21), en Sandra Van Hoornyck (23) in hun onder j scheidelijke reeks Alleszins M duidelijke stimulans voor de te leidsploeg van Ritmica Belsele dat nu ook een groots turnfefl aankondigd voor zondag 26 k bruari in de sporthal De WH Molen in Sint-Niklaas met aar vang om 14u30. Het wordt efl schitterende wereldreis met efl bezoekje aan Hollywood, ce kijkje bij de Chinezen, een hik in Tirol en Rusland, een verblijf» Disneyland en het eerste gedeelte wordt dan besloten met een nadt je uit in New-York. Het toestel turnen na de pauze, wordt dan 4 aanloop naar de Far-West met efl: Safari nadien. Ook een trip naa Griekenland en het donkere Afn ka, wordt in het programma op? nomen en tot slot is er nog efl grootse Apotheose. Een bijn» der aantrekkelijke wereldreis B» de turnkring Ritmica uit Belsek en daarvoor, hebben zich nu «I; veel belangstellenden aan?j boden... Roger Van L*" De op volll voorber khibs st wachtin De Wai lijke da kan voi rennersl heeft la sponsor beschik1 khibleic schuwet alles nc mekaar "We op de fi sekretai Daar sponsor taal Sin enigen bestuur de weg naar bu Qerd m wijs o. klubwe. klubbla we initi zen. W king it Hen ko vaardig doen n kanting we het om jon We het gen. H jesland Rooms doorzi

De Voorpost | 1989 | | pagina 24