Kiro, S.O.S. Jeugd, H.S.V. en Shalke opmerkelijke winnaars! Michta bleef moeilijk overeind! Graaftex Temse breekt Waas- munsterse reeks Hamse Zaalvoetballiga N.O.M.B. Kern Dendermonde Ol m M Gima belachelijk gemaakt! 32 - 24.2.1989 - De Voorpost ZAALVOETBAL Temse Liga In alle reeksen van de Temse Liga rommelde het tijdens de afgelo pen speeldag. In de hoogste afde ling was er zo de opmerkelijke prestatie van S.O.S. Veile Jeugd dat leider Cremerie Chantal II verrassend onderuit wist te halen. Hierdoor komt de Groene Wan deling dat won van Veile rekrea- tief nu alleen aan de leiding in deze reeks. Verhuizingen Hos- kens dat won van Tornado blijft evenwel nog samen met de Cre merie op vinkenslag liggen zodat met nog enkele rechtstreekse duels bovenaan deze reeks nog bijzonder boeiend kan zijn. Niet alleen bovenaan roert er trouwens «entwat». Kijk maar naar H.S.V. Temse. Tot aan de jaarwende nog troosteloos onderaan en nu reeds opklimmend naar de voorlaatste stek na een nieuwe zege tegen konkurrent Blauw Wit Melsele. Zodoende komen de Rupelboys die verloren tegen Chantal II eveneens dik in de problemen in de hoogste reeks. In reeks II was er de nieuwe winst van Shalke 82 die direkt in het oog sprong. Nu weer werd Stijlpub 't Vliet je met Stijl dat wel, onderuit gehaald door Shalke dat in de rangtabel nu zelf aansluiting krijgt met de Keyzerboys die op hun beurt verloren van Groene Wan deling n In reeks drie A werd de Brand weer van Temse op een monster score getrakteerd door Mercat en kon Mini Ster leider Veile Chelsea in eigen vesting verslaan. Spion kop K.S.V. en De Koolmijn Krui- beke zijn eveneens twee ploegen die suksesvol waren deze speeldag door onderling de punten te ver delen en tijdens een inhaalpartij River Plate en Sportkring Temse puntloos achter te laten. Komen we zo in de midweekafde ling en ook hier was een verras sing van formaat te noteren. Firap de «onkreukbaren» werden dan toch gebroken door Kiro, dan nog wel. Voor virtueel leider Firap echter nog geen ramp want met nog een aantal iuhaalpartijen voor de boeg zal de rangschikking tij dens de komende weken wel «aangezuiverd» worden; Voor Ketels dat momenteel aan de lei ding gaat waren er minder proble men. Het J.B. Team en Verbrug- gen werden probleemloos versla gen. Ys Van de Walle verging het minder goed. Met de komst van de eerste lentekriebels trokken de «bellemannen» reeds aan het kor- ste eind tegen het Gemeenteper- soneel. Nadien wel eerherstel te gen Bayem Noens maar toen was het kwaad reeds geschied. Onder aan zoekt Vrij P.M.S. nog steeds naar een tweede overwinning en die werd hen door V.M.I. en Club 67 met gegund zodat het nog steeds troost moet zoeken bij het licht van de rode lantaarn. Groene Wandeling I 10 S.O.S. VeOe Rek 3 Erg diep is de Groene Wandeling niet moeten gaan tegen Veile Re- kreatief om beide punten te pak ken. Reeds aan de rust wezen de bordjes een gerusstellende 5-1 aan wanneer Gert Vercouteren (2) Pe ter Van Houte (2) en Patrick Ris- ké bezoekend doelman Van Der- kerken bart het nakijken gaven. Jan Bombeke kon alvast de eer redden bij S.O.S. Na de rust eenzelfde spelbeeld waarin de Groene Wandeling rus tig domineerde en via Luc en Gert Vercauteren, Peter Van Houtte en de gebroeders Patrick en Kurt Riské de zware eindcijfers konden bijeen knallen. Enig bezoekend weerwerk kwam nog van Franky Catthoor en Hans de Wolf maar wedstrijd uitblinker Pol Piessens kon nadien de wedstrijd gesloten houden, zodat het opnieuw fees ten geblazen was voor de Groene Wandeling. Tornado 2 Verhuizingen Hoskens 8 Gedurende de eerste helft heeft Tomado onder impuls van een knap spelende Herman Brijs de ploeg van Verhuizingen Hoskens lange tijd kunnen domineren. Een doelpunt van Brijs zelf en van Erwin Buytaert onderstreepte dit. Naarmate de eerste periode dan vorderde zette de Verhuizingen toch orde op zaken en langs Sciac- ca Giovanni en broertjes Raf enlgnazio kon toch een nipte winst aan de rust opgetekend worden. Na de pauze zouden de Verhui zers dan fors doorgaan en langs Rafke Sciacca (4) uiteindelijk de beslissende kloof weten te slaan. Erik Pellicom mocht dan het laat ste Hoskens doelpunt scoren te gen een erg verdienstelijk Torna do in een bijzonder sportieve match. S.O.S. Veile Jeugd 5 Cremerie Chantal II 3 S.O.S. Veile jeugd heeft dankzij een formidabele inzet en het pui ke keeperswerk van Alain Van Goethem bijgestaan door Peter Van Royen een prachtzege weten te behalen tegen Cremerie Chan tal zoals je weet het vroegere Nova. In een gelijkopgaande eer ste helft bleven de bordjes ook in evenwicht wanneer Clarisse twee maal kon scoren voor Veile jeugd maar Yvan De laet net hetzelfde lukte voor de Cremerie. Rust 2-2 en de spanning er dus nog volledig in. Niet voor lang echter want daar waren Van Royen en Van Goethem weer. Peter forceerde niet alleen zich zelf maar ook een strafschop ter wijl doelman Van Goethem zijn kooi verliet om vanop de stip raak te knallen. 3-2 van dan af nam de jeugd het initiatief en langs Rudy Catthoor en Stijn Van Opstal maakten zij de wedstrijd uit on danks het feit dat Hemerlinck de bezoekers een stapje dichter bracht door uitblinker Van Goe them te verslaan. F.C. Rupelboys 5 Cremerie Chantal 13 Scheidsrechter Van Remoortel geraakte niet voorbij het Tiel- roods Rood kapelletje zodat Ben ny van Polfliet van Cremerie Chantal II de wedstrijd dan maar leidde. Veel problemen had Ben ny evenwel niet want Fons de Wolf (Den Tovenaar) kon dne maal scoren en Guyde Jonghe en Jean Weyn dikten aan tot 5 alvo rens Alain Vernimmen de Rupel boys aan een tegentreffer kon hel pen. Na de rust vlotte het voor de Rupelboys iets beter en kon Bert De Block samen met Goossens Thierry de achterstand halveren maar toen de Cremerie enkele rake bollen liet vallen langs Rudy De Roeck, Bart D'Hanis en Guy de Jonghe was de laatste wed strijdtreffer van Alain Vernim men slechts een druppel op een hete plaat. Blauw Wit Melsele 2 H.S.V. Temse 5 Beide ploegen bevinden zich on deraan de waardeladder van eer ste afdeling. H.S.V. Lange tijd puntloos heeft sinds een paar we ken terug de conditie te pakken. Nu werd Blauw Wit vooral in de eerste helft door Mare De Kimpe en Bruno De Roeck op een zij spoor geplaats. Na de rust kon de thuisploeg langs Mare Backeljauw en Filip Deffosez wel terug de spanning erin brengen maar tegen het eindschot van Rudy Van Se- broeck en Mare De Kimpe was het moedige Blauw Wit evenwel niet bestand. Spionkop K.S.V. 7 River Plate 2 In een sportieve wedstrijd heeft de Spionkop van K.S.V. Temse de maat genomen van een moedig maar jeugdig River Plate. De jeugd haalde het aanvankelijk wel van de ervaring want na de eerste helft leidde River Plate nadat Filip Espnt, Pedro De Graeve en Pat. Monissen K.S.V. doelman Ro land Maes tot drie maal toe aan een knieval onderworpen. Mare Mys en Danny Volckerick brach ten nog in die eerste helft de kentering voor de Spionkop en toen na de pauze Jerry Vercaute ren met een pracht van een doel punt de gelijke stand op het bord knalde was het nadien voor Mare Mys, Glen Pepermans en Mare Foubert maar een koud kunstje maar om de ruime zege weten af te dwingen. Sportkring Temse 4 Koolmijn Kruibeke 8 De eerste helft in dit duel zat de spanning er duidelijk in wanneer bleek dat de Koolmijn slechts één doeltje meer kon aantekenen langs D'Hondt Ronny, Dutree J.P., Thijs Rik en Van Hauteker- ke P., dan de verrassend sterk spelende thuisploeg. Jan Van Snick was hierin de grote spelma ker met drie doelpunten op rij. Rust 3-4. Na de rust zou de moe dige thuisploeg dan op een ongrij- bare Riky Thijs botsen die met een hatrick de zaak in het voor deel van de Koolmijn besliste, want bij Sportkring kon enkel nog Jan Van Snkk tot scoren komen V.K. Brandweer 2 Mercator 32 Monsterscore voor de jongens uit Rupelmonde die de sportieve spuitgasten uit Temse geen kans heten De Brandweer slechts met vier moedigen: Van Havere Gino, De Bruyne Dirk. Gosselin D. en Heirman E. keken aan de rust al tegen een 0-16 achterstand aan. Nico De Roeck (7), Dirk Van Havenbergh (9) en Van Over- schelde Willy (6) waren de grote slokoppen. Nadien dikten Van Ceulen Ronny en J.P. samen met Vercauteren en zelfs de Roeck Filip de stand nog aan zodat de twee thuisdoelpunten van Heir man en Van Havere slechts een druppel waren op een hete plaat. Ver bruggen 1 De bezoekers zijn over de gevaar lijke Verb ruggen-klip zonder kleerscheuren gekomen dank zij de trefkracht van de vier doelpun ten likte. In de eerste helft kon Vernimmen slechts éénmaal sco ren maar ondanks verwoede aan vallen van de thuisploeg kon daar niemand tot scoren komen. Zelfs Dumortier Jean Louis niet het geen aangeeft hoe sterk de Ketels alweer wel was. Na de rust gerom mel in de ketel wanneer Antonio D'Aquisto de gelijkmaker kon netten voor Verbruggen maar Alain Vernimmen en ook Mare Van Meervenne wisten uiteinde lijk de Ketel-zege op het bord te knallen. Aspro Bruis 13 Fair Play Boys 4 In de eerste helft van deze mid week wedstrijd legde de Bruis Boys reeds de basis van hun zege tegen de Fair Play jongens Meersman Gery, Danny De Roeck, James Mackin, Frank De Cock en Bart D'Hanis konden dan immers al zeven maal raak treffen. Na de rust zou Franky Manman bij de bezoekers de eer nog kunnen redden maar De Cock en Meersman hadden ook in de tweede periode geen medelijden met de sportieve bezoekers. Firap 5 Kiro 6 De verrassing van formaat op de ze speeldag. Leider, althans vir tueel leider, Firap moest de ploeg van «den Dies» Vernimmen laten voorgaan. Want zeg nu zelf Kiro dat is toch Dirk «Dies» Vernim men. Met vijf doelpunten van de zes uiteindelijke treffers legde hij meer dan de basis voor deze zege. In de eerste helft kreeg Vernim men nog wat tegenstand van Dirk Van Uytvanghe en Genijn André en toen dan bij Firap Dirk Joos nog uitviel konden Vercauteren Ronny, Cools Patrick en nog maals Van Uytvanghe niet optor nen tegen Kiro dat langs Gunter- ke Van Uffelen de winnende goal op het bord bracht. Vermelden we nog dat de kracht van Vernimmen blijkbaar in zijn haar schuilt want sinds dat nieuw kapsel. V.M.I. 4 VrU P.M.S. 1 Vrij P.M.S. zonder Rene Van Laere is een zwalpend schip zon der stuurman dat was duidelijk na deze wedstrijd waarin P.M.S. ver loor tegen V.M.I.dat door onze fotograaf duidelijk geïnspireerd werd. Willy Philips (2) bracht de ruststand op 2-0 en nadat Sander Van Acker de hoop had gegeven aan P.M.S. om terug te kunnen komen was het evenwel Georges de Vos die op aangeven van Jan- neke Verdonck de twee laatste V.M.I. doeltjes voorbij P.M.S. doelman Theo Oste wist te knal len. Deze Oste behoede zijn ploeg zelfs nog voor zwaardere cijfers. S.O.S. VeUe Chelsea 5 Minister 7 Mooie prestatie van Mini Ster te gen leider Veile Chelsea dat in de eerste helft toch nog een voor sprong kon wettigen langs Van Steen (2) terwijl Johan de Cauwer de mannen van Mini Ster niet ver uit de buurt wist de houden. Na de pauze kon Mini Ster dan langs Koen Verbruggen niet alleen de aansluiting maar ook de voor sprong weten af te dwingen. Sa men met Johan De Cauwer zou Verbruggen een beslissende voor sprong op de plank knalle terwijl de thuisploeg enkel nog langs Ver- eecken en Van Royen kon terug slaan. Lindeboom 1 De Eenhoorn 4 Dit Bazelse onderonsje werd uit eindelijk gewonnen door de be zoekers die uit het beste «vaatje» wisten te tappen wanneer het duel aan de doelmond werd beslist. In de eerste helft al gaven de mannen van Jules Remon blijk van hun trefkracht wanneer Mare Moor- thamer (2) en Jan Van Gijsel konden scoren. Rust 0-3. Na de kampwisseling kon Patrick Joos- sens van de Lindeboom nog wel de eer redden zoals dat heet maar tegen het laatste fluitsignaal van rcf. Fredje Baetens was het toch De Eenhoorn dat vrij probleem loos deze wedstrijd winnend kon afsluiten omdat Bernard Courbet ook nog eens suksesvol kon af werken in deze uiterst sportief betwiste derby. Sügro 11 Frenetsjotters 0 Weinig problemen voor de Fre netsjotters tegen Sügro. Dit wil zeggen het werd toch weer een nederlaag voor de moedige Frei- netsjotters. Reeds aan de rust hin gen een half dozijn Sügro ballen te drogen bij de Frenetsjotters. Franky Verbeke, Staljanssens Fred, Van Nieuwenhove Johan en Hofman Paul zorgden hiervoor. Na de rust werd de bezoekende doelman opnieuw belaagd door dezelfde mensen waar ook nog De Vleeschouwer Herman zich bij aansloot. De Snorkels 4 F.C. Rocker 2 De Snorkels die het zich veroor loofden om James Mackin naast de kant te laten liggen keken in de eerste helft samen met Super- Lemmens tegen een 0-2 achter stand aan wanneer bij de Rockers Pierre De Schepper en Timmy Flies de eerste viool speelden Na de rust konden Danny De Vos met een hatrick en Freddy Van Eynde toch nog de Moensbrigade op en over de Rockers brengen zodat het uiteindelijk voor De Snorkels toch nog een onverwacht sukses werd. Groene Wandeling II 9 Keyzerboys 2 Reeds aan de rust van deze wed strijd was geweten dat de Groene Wandeling moeilijk van de zege zou te houden zijn want dan im mers leidden de Groene jongens met 5-1 na doelpunten van Patrick De Couwer. Mario Andries en Vaselaer Erik; Festraets Luc kon de Keyzerboys wel wat eergevoel schenken maar tijdens de tweede periode was het toch weer de Groene Wandeling die langs Van Duysc, Mario Andries en Jan Os- selaer de ruime eindscore op het bord wist te knallen alvorens op nieuw Festraets het tweede Key zerboys goaltje lukte. 't Vlietje Shalke 82 Shalke 82 blijft verbazen. De we deropstanding lijkt niet alleen werkelijkheid te worden maar nu gaan Van den Bossche en Co ook nog echte toppers verslaan. Aan de rust wist Shalke zich reeds gewonnen nadat Roele Van den Bossche drie maal had gescoord en Jo Gosselin en Franky Vaeren- donck elk eenmaal Walter De Jonghe in het Mietjes doel had den weten te verslaan. Robby Van Assche en Gerry De jonge pro beerden de stijl-meubelen nog te redden maar na de rust zou Fran ky Vaerendonck samen met Jo Gosselin voor de verdere af scheiding zorgen tegen de te wei nig in aantal zijnde thuisploeg waar Etienne Cools en Gerry De Jonghe nog erg dicht in de buurt wisten te komen van de puntende- ling. Hamse zaalvoetballiga. De Kroon, leider in de hoogste reeks bijt flink van zich af(xl\ Zaalvoetbal in Waas Waasmunster 2 Temse 6 42 wedstrijden lang was Waasmunster ongeslagen in eigen •sporthal» Hoogen- donk tot het team van Graaftex Temse verleden speeldag arriveerde De dit seizoen gepromoveerde dub uit Temse onderbrak met een glansprestatie deze merkwaardige zegereeks van Waas munster. Nadat Dirk Herremans de stand had geopend voor Graaftex kon Waasmunster nog wel langs Rousseau de bordjes terug in evenwicht brengen maar naar het einde van de eerste helft toe werd duidelijk dat Graaftex aan een opmerkelijke prestatie bezig was toen Luc De Waele met een fantastisch doel punt en Diego de Graeve een 1-3 rust stand konden afdwingen. Na de rust toch een offensief van Waasmunster langs Druté en Rousseau maar doelman De Rechter hield de Temse ploeg aan de winst. Meer zelfs langs Peter Van Houte en Luc De Waele zou Graaftex de score verder weten uit te diepen tot 2-5 na dat Druté tussen de bedrijven door ook nog eens kon scoren in eigen zaal. Het laatste doelpunt uit de wedstrijd kwam er langs Dirk HerTemans 8 minu ten voor tijd zodat Graaftex de wed strijd rustig kon uitspelen en meteen als eerste ploeg deze uitzonderlijke zege reeks te weten onderbreken. Nu zater dag speelt Graaftex in sporthal Temsica tegen de leiders Nestorboys Dender leeuw om 21 uur. Beslist te volgen wedstrijd. Racing Temse 5 N.B. Denderleeuw 11 Tegen de leiders in eerste provin ciale Nestorboys Denderleeuw, heeft Racing Temse zich hardnek kig verdedigd De eindcijfers wa ren dan ook lichtjes overdreven te noemen ook al gaf Racing grif toe dat de bezoekers te sterk waren. Nochtans kon men in de eerste helft goed stand te weten te hou den want nadat Diaz en Christcls de gasten op vier doelpunten had den getrakteerd konden Patrick Riské op aangeven van Ronny de Leenheer en Ronny de Leenheer zelf tussen de bedrijven door toch een mooie 3-4 tussenstand aan de rust op het bord brengen. Na de pauze volgde dan een dolle tien minuten waarin de bezoekers in één ruk doorstoten naar 3-8 zodat aandringen overbodig werd voor het nu risico's nemend Racing. Via Verbeke Alain en nogmaals Ronny de Leenheer werd achteraf nog wel gemildert tot 5-9 maar het slotwoord was toch voor Diaz voor de bezoekers. Nu zaterdag speelt Racing om 20 uur in sporthal Temsica tegen Erembodcgem en een op weer wraak belustte Racing ploeg zal er alles aan willen doen om zelf eens uit te pakken met een hoge score. Dynamo St.-Niklaas 13 Brasschaat 3 De cijfers zeggen alles in deze wedstrijd waarin Brasschaat meer dan een klasse te licht uitviel voor een tijdens de laatste weken fel op dreef zijnd Dynamo. Enig opmer kelijk punt in deze partij was de sportiviteit waarmee de bezoekers bleven spelen en nooit de indruk gaven van aggresiviteit te tonen ondanks de monsterscore. Peter Van Marcke, Paul Goeman, Ban Hoogendorp en Guido Lau- reys waren de kleppers bij de thuisploeg die aan de rust reeds het half dozijn bij elkaar hadden getrapt Guido Laureys ging na de pauze door op zijn elan (841) zodat het eerste bezoekende doelpunt op dat moment meer dan een eervol le onderscheiding werd aangezien. Want later in de wedstrijd konden Goeman, Van Gassen, Laureys en uiteindelijk Rudy De Jonghe de 13 thuisdoelpunten weten te ver zilveren. Hopelijk brengt dit cijfer geen ongeluk want een dichte ere plaats zit er voor Dynamo St.- Niklaas nog best in. Mare Stevellnck Uitslagen 21* speeldag AFDELING 1 't Zwijgerke - Huize Goossens 3-8 Sportivo - Mikeno 5-5 Caxtus - Ccntrumsjotters FF 0-10 Tuitvrienden - Blauwe Duivels 9-2 Okapi - Bottcrboys 4-9 Kastelein - Minisparta 3-3 De Ras - Filosoof FF 0-10 AFDELING 2 Romeo Robbys - Rijkswacht 4-4 J.Z. Klub - Pappenheimers 5-4 St.-Arnout - Wieze I 2-8 Mouton - Young Boys 6-4 OKA KSA - Regentboys 7-2 Caf. Oudegem - Wieze II 4-3 Lada de Leu - Dolly Shoe 3-4 Klassement 1* afdeling 1. H. Goossens 20 19 0 0 190 52 38 2. Bottcrboys 20 14 4 1 171 82 29 3. Mikeno 20 13 4 2 144 85 28 4. Blauwe Duivels 20 13 5 1 129 75 27 5. Sportiva 20 10 6 3 141 85 23 6. 't Zwijgerke 20 7 7 5 91 70 19 7. Caxtus 20 8 10 1 111 113 17 8. Minisparta 20 7 10 2 66 111 16 9. Kastelein 20 7 11 1 92 120 15 10. Centrumsjotters 20 7 11 1 109 152 15 11. Okapi 20 4 13 2 88 166 10 12. Filosoof 20 3 15 1 73 164 7 13. Tuitvrienden 20 3 16 0 72 160 6 14. De Rus 0 0 0 0 00 0 0 Klassement 2* afdeling 1Dolly Shoe 20 18 1 1 158 58 37 2. Rond Punt 19 17 0 2 147 65 36 3. Chiro Wieze II 19 13 5 1 118 67 27 4. Chiro Wieze I 20 13 6 1 111 78 27 5. OKA KSA 20 13 6 1 114 102 27 In de eerste afdeüng is het bijzon derste feit wel de zeer moeilijke overwinning van Michta die tegen het heel wat lager geklasseerde MGB met een oneven doelpunt kon winnen. MichU-MGB 8-7 Een schier onwaarschijnlijke eer ste helft. Michta werd in deze periode echt van het kastje naar de muur geslagen. De MGB-ploeg slaagde er in tot grote ontsteltenis van Michta met 1-4 op winst te komen. Alleen Van Huygevoort kon in die periode voor de thuis ploeg scoren. Na de rust keerde het spel volledig om en terwijl Michta hun verdediging niet altijd alles kon afgrendelen was het een stormloop om te scoren. Uiteinde lijk zouden de Michta-knapen er toch in slagen met 8-7 te winnen. De vier doelpunten van Van den Hauwc gaven de doorslag. Verz. De Clippel.-Royal Leb. 5-2 Kapitein De Vreese, die zelf twee maal scoorde slaagde er in met een 3-0 aan de rust de basis te leggen van een vlotte overwin ning In het tweede stuk waren beide ploegen elkander waard. Van Weyenberg Alain en Gau- dens scoorden voor Lebbeke maar ook de lokalen konden via De Nijs evenveel keer scoren. Jumo Dhola-De Kroon 3-6 De leiders konden een aandrin gende tegenstander op een veilige afstand houden. In het eerste deel had De Kroon al voor twee doel punten gezorgd Jumo van zijn kant kreeg ettelijke kansen, maar sen resultaat kwam er niet, 0-2. Na de rust was de wedstrijd zo mogelijk nog evenwichtiger. Een topscoorder kwam er niet naar voren. Jumo scoorde langs Ver cauteren, Ost en Lelie terwijl bij de leider D. Eeckhoudt (2), D'Hoey (1) en Keymolen voor de doelpunten zorgden. M. Schouwburg-Antoine 4-8 Niemand had halfweg wedstrijd aan zulke lawine van doelpunten durven denken. In die eerste pe riode was het eerder een zoeken om elkanders mogelijkheden af te tasten. Hans Dhollander kon via twee doelpunten Antoine op winst schieten en Clippeleir zorgde voor het tegendoelpunt. Het was na derhand dat Kris Ferket zijn dui vels ontbond en niet minder dan vijf keer raak trof. Bij Maamse Schouwburg zaten er minder doel- schutters. M. Tassent haalde twee rozen en De Kcuninck zorgde voor het andere doelpunt. De Mulder-Desmecht 12-5 Het was te verwachten dat de bezoeker geen spek was voor de bek van de lokale formatie. In het eerste stuk van de wedstrijd was dit al duidelijk 3-5. Bij de thuis ploeg kwamen de doelpunten van Waterschoot (1), De Mulder (1) en Raemdonck (1) terwijl Steels Fcrdi en De Keyser Ivan twee keer scoorden. Maar daarmee was de kous ook af voor Desmecht. In de rest van de wedstrijd liepen ze tevergeefs storm tegen de thuis ploeg. De jongens van kapitein Waterschoot lieten alles zachtjes scoorden nog ne gen maal en meteen legden ze een forse overwinning vast. Vernim men Gery met drie doelpunten was de topschutter, Robberecht G en H. De Mulder met elk twee doelpunten waren de topschut ters. 3' afdeling VK Post Dendermonde zakt weg Het gaat de laatste tijd niet meer zo goed bij VK Post Dendermon de. De jongens van kapitein De Clippel lieten zich nu weer van de wijs brengen door Van Huyghen een formatie die onderaan spar telt. VK Post-Van Hnychem 3-6 In de eerste helft werd het doel van Jaak Baert al vijf maal door boord door de bezoekers. Verbus tel en Deporte lagen aan de basis van deze vijf doelpunten. Alleen De Loose kon in die periode voor VK Post scoren. In de tweede helft kwamen er langs beide zij den nog amper twee doelpunten. Kansen kwamen er nog genoeg. Maar de afwerking liet te wensen over. Gima II-VP Boys 4-7 De vice-leiders blijven weer stand houden. Weliswaar beleefden ze een moeilijke eerste helft want het vlotte niet al te best 1-2. Toen naderhand Orccl uit zijn kram men schoot en driemaal binnen- knalde begon Gima II te wanke len. Lang zouden ze het niet vol houden. De gebroeders Weyn en Heirwegh konden milderen. Maar de bezoekers waren toch sterker. Atl. Brothers-De Kroon 6-7 Onverwachts viel hier nog een pure verrassing uit de bus. Leider Atletico Brothers ging door de knieën. In het eerste gedeelte kwam de wedstrijd moeilijk op dreef en niemand maakte er een drama van toen De Kroon bij de kampwisscling een 24 voorsprong haalde. Van Mele en Vernimmen hadden gescoord voor De Kroon. In het tweede gedeelte van de wedstrijd geraakte de leider echt niet in zijn goede doen en ze sneuvelden met een doelpunt ie minder dan de bezoekers. Ipso Boys-Den Trap 4-3 Het is een boeiend spel geworden met twee evenwaardige formaties die in het eerste gedeelte elkander geen vin toegaven. Met een 3-3 kon de wedstrijd nog alle kanten uit maar in deze helft was het alleen de thuisploeg die nog eens kon scoren en daarmee een ver diende overwinning vastlegde. 4' afdeling Leiders beten In 't zand De fiere leiders Den Hert zijn helemaal onverwacht op een gas bek gelopen maar een ramp is dat helemaal nog niet. Den Hert-Goalgetters 34 Het was voor de leider Den Hert al een teken aan de wand dat ze halfwedstrijd met 1-3 in het krijt stonden. De jongens van kapitein Dany De Smet hadden amper éénmaal kunnen scoren, terwijl Goalgctters hun naam eer aan deden en doelman Leys al drie- keer het nakijken gaven. 1-3. In het tweede stuk heeft Den Heit alles op alles gezet om uit te halen. Rik Drieghe scoor* twee keer, maar dat was te weimj want daarmee kon de kloof meer gedicht worden omdat o» dertussen Goalgctters ook al au scoren toe waren. Sjotters-Woodboys De Sjotters willen ongetwijfeld i van de rode lantaarn Ze hebba van de komst van hun konkuma geprofiteerd om twee punten scoren. Patrick Colman met zip twee doelpunten gaf in dc eer» helft daar de aanleiding toe samen met Michel Heylen zo_ den ze voor een 3-1 voorspron Na de pauze scoorden beide pi» gen elk twee keer en dat was voa Sjotters voldoende om de vol buit te veroveren. De Knots-Goalgetters 22 De knapen van de jeugdclub Dl band Knots kregen veel kansen i eerste helft om doelman Bertini terra* Aalst, de «pn Karoie «figuu 24 feb Esplai VVauU de kis van «1 uitera vrienc videol «conft van h 'acht» ir. W het verkeerde been te zette Maar nooit gelukte het hun. H tegenstanders konden dat wel via Cool en Vrouwen. De Kn« kon wel scoren in het tweol gedeelte maar amper twee keer a dat was te weinig om de wedstrijc in winst om te buigen. Dames SOS verliest gouden punten SOS is de onmiddelijkc bedreigd voor Rottiers en nu dat ze tcgtn over elkander stonden was daarvoor heel wat belangstelt Het zou voor SOS een ontgood ling worden. SOS-Rotthier Er stonden twee zenuw: ploegen tegenover elkaar, moest het immers gebeuren, het eerste gedeelte was het duidelijk dat Rotthier het ail onder de markt zou hebben, a werden op een 2-0 achterstal geplaatst. In het andere gedeekj van de ontmoeting zou de plot); van kapitein Monique Den Htf vertellen wat ze kunnen. Zomfei veel problemen konden ze een 2-ij overwinning vastleggen tot gn* ontsteltenis van de SOS-ploeg. I Kan. De Clippel.-Bleu Ranch 1» De bezoekers alhoewel niet H sterk in dc meerderheid slaagda! er in gelijke tred te houden metéj lokalen. Sabine Dc Puysekatl scoorde voor de thuisploeg, ttfj wijl Van der Sypt dc lokale doek man Van Bogaert het nakijkaj kon geven, 1-1. Het tweede stil was zeer spannend Dikwijls hal er een doelpunt in dc lucht man weer werd dc kans verknald, W[ Karin Buys naar het einde t# Bleu Ranch de ovcrwituÉ|| schonk. De Clippeleir-St. Laars 1-1 Echt verwonderlijk dat dc lokalei aan geen doelpunt geraakten hl het eerste stuk van de wedstrijd Terwijl Karin Van Goethem I de Stijve Laars zorgde voor twet orgelpunten. Bij de kampverat scling opnieuw nieuw doelpunt» Eentje maar dat gescoord werf door De Malsche. Hel verdien* gelijkmakende goaltje is er Dc Clippeleir niet gekomen. ïhwu Je ku woorc kunt e derd len mi luistei derbn Erpi 6. Lada de Leu 20 10 8 2 91 70 22 7. Young Boys 20 9 10 1 103 90 19 8. Café Oudegem 20 9 110 71 91 18 9. J.Z. Klub 19 7 9 3 97 127 17 10. St.-Arnout 20 8 11 1 81 111 17 11. Rijkswacht 20 6 9 5 77 93 17 12. Mouton 19 6 12 1 82 113 13 13. Pappenheimers 19 4 14 1 64 1110 9 14. Regent Boys 20 2 17 0 59 152 4 15. Romeo Bobbys 19 1 14 2 48 112 4 In sporthal De Wuiten deze week 7e min. toen Mark Van Buytenfl een grote belangstelling voor het 0-1 van maakte. De rcaktie V|Él lokaal treffen tussen Gima en Lc- Gima volgde even ras, maar M fevrc, het Hamse derby in eerste te weinig om het lijf om Lcfevtti provinciale zaalvoetbal. Iedereen van de wijs te brengen. Des verwachtte een forse en evenwich- formatie herstelde het evenwicht tige strijd. Maar daarvan is er en op de 13c min. maakte Serf niets in huis gekomen. Gima, de Van Bossche er 0-2 van Dor ploeg van Maurice Wijn werd he- speler zou zich trouwens opwfl- iemaal van het terrein gespeeld pen als de doelschuttcr bij uitstel Dc uitslag durven we nauwelijks Op de 18e min. zou hij Gima «I kenbaar maken 0-8, in het voor- een eerste dodelijke steek bren- deel van dc Lcfevre-jongens Na gen met een derde doelpunt 0-3. wat aftasten van elkanders moge lijkheden was het al raak aan de

De Voorpost | 1989 | | pagina 32