COPPENS J.P. FRANCIS SMET 12 - 24.3.1989 - De Voorpost ANNO 1855 De Schakel brengt «Catch 22» De Aalsterse gekende toneelkring «De Schakel» brengt als laatste seizoenproduktie in de grote schouwbrugzaal van De Werf, Molenstraat 51twee opvoeringen van «Catch 22» van J. Heller. De opvoeringen hebben telkens te 20 u. plaats op vrijdag 31 maarl en zaterdag 1 april. Allerminst een aprilmop. Om organisatorische redenen zijn reservaties evenwel niet mogelijk. Aanranders Drie aanranders werden door de rijkswachtbrigade Aalst aangehouden nadat een door hen gestolen wagen van Kamiel Minoodt uit Lede te Aalst erg beschadigd was teruggevonden. Aan de drukke H. Hartlaan waren de drie aanranders Luc (21) en Nicolas P. (21) beiden uit Aalst en Kristiaan T. (20) uit Erembodegem even na 7 u. 's morgens met een wagen gestopt naast voetganger Philippe Rottiers (35) uit de Aalsterse Slotstraat toen die op weg was naar het station. Hij werd brutaal neergeslagen en zijn aktentas werd meegegraaid. Boekhouden in Netwerk Boekhouding in vzw kan U leren tijdens vier donderdagavon den vanaf 6 april telkens te 20 u. Lesgever is Mare Vanden Ameele. Deelnemen kost, syllabus inkluis, 1650/1350 fr. Naar Antwerpen Met VTB-VAB per autocar onder leiding van de ervaren gids R. Raes bezoek aan de Sinjorenstad: historisch centrum sightseeing. Ook rondleiding door Wurenborg (belle époque), een museum en een diamantmuseum. Prijs 980/890 fr. voor reis, middag maal, toegangsgelden, gidsen en fooien. Vertrek aan de Houtmarkt op zondag 9 april te 7.45 u. Telefonisch inschrijven via 053/78.06.34 of 21.02.24 en stor ten op rekening nr. 429-8075001-54. Jaycees Golden Night Op paaszaterdag 25 maart in Ter Mael, Gentsesteenweg 390, Golden Night van de Jaycees, de Jonge Kamer Aalst, Voor animatie zorgt het orkest Mc Duff Dimension. Van 20 tot 22 u. gratis champagne. Exklusieve attrakties? Stadskledij ge wenst. Inkom 600 fr. Papa kan ze kussen Theater Affront brengt «Papa kan ze kussen», een stuk over incest met Vera Van den Berghe en Barbara Pieters op vrijdag 24 maart te 20 u. in De Werf. Inkom 180/150 fr. Astrologie Op maandagavonden 3, 10 en 17 april in De Werf, avonden over astrologie met Luk Podevijn, astroloog en lesgever. «Gezond zijn, ziek-zijn en genezen», «Liefde, geluk en sexualiteit» en «Karakter en aanleg, basis voor geestelijke groei». 250 fr. per avond. Geen astrologische voorkennis nodig. Videokursus Jongeren kunnen er in Netwerk, De Ridderstraat voor terecht op woensdag 29 en donderdag 30 maart van 10 tot 13 en van 14 tot 17 u. Nadere info via 053/78.89.81. Stripbeurs In Netwerk stripbeurs van vandaag vrijdag 24 maart tot en met a s. maandag 27 maart. Toegankelijk op vrijdag vanaf 20 u., op zaterdag van 10 tot 22 u., op zondag van 10 tot 17 u. en op maandag eveneens van 10 tot 17 u. Toegang gratis. Studiedag voor meer wei-zijn In Aalst Op dinsdag 23 mei wordt De Werf een Welzijns-werf. Dan gaat een studiedag door, voor al wie met ons welzijn te maken heeft. Beleidsmensen, ambtenaren, welzijnswerkers enz. Op het programma staat: een spreekbeurt over «plaatselijk wel zijnsbeleid». een panelgesprek met Aalsterse burgers (geleid door Marleen Bergen van BRT - Het Kraaienest), toelichtingen bij het beleid vanwege stadsbestuur, OCMW en welzijns werk 8 workshops in de namiddag. Het slotwoord wordt gegeven door gemeenschapsminister Jan Lenssens. Inlichtin gen en inschrijvingen: Stedelijke Dienst Gezinszorg, Katte- straat 31 Aalst, tel. 053/77.11.11, toestel 245. Deze studiedag is een organisatie van het Aalsters Coördinatiecomité voor Welzijnsbeleid i.s.m. het stadsbestuur. Concert «Discipel» Op zaterdag 25 maart in De Werf te 20 u. concert door «Discipel» georganiseerd door Gospel Music Belgium. Meer info via 03/777.80.72 Aalst. Tevreden organisatoren. In de studio van de Werf brachten zij een diavoorstel- De werken worden van nabij gevolgd door de bewoners van de straat en de hele ling over anders reizen» (a) Okkozjemert Om 20 uur: verrijzenisliturgie Daarna zetten we de feeststemming voort met een glaasje en een hapje in het Jebron huis. Maandag 26 maart om 20 uur: redactieraad (bij P. Yperman thuis) Vrijdag 30 maart om 20 uur: beheerraad Zaterdag 1 april om 18.30 uur: Begijnhofkerk: kinderliturgie. Daarna ontmoetingskansen in het Jebron huis. Zondag 2 april: van 10 tot 12 uur: open trekkersgroap. Kursus Astrologie Kursus voor esotherische astrologie voor beginners in De Werf, Molenstraat 51 op donderdagen steeds van 19.30 u. tot 22 u. op 30 maart, 6,13, 20 en 27 april; 11,18 en 25 mei en1, 8 en 15 juni. De lessen worden gegeven door astroloog Luk Podevijn en toegang kost 250 fr. per avond. Nadere info via 091/60.02.13. Hengelen op ballonvijver Het hengelseizoen is open sinds 1 maart. Op de vijver werd 400 kg voorn en 200 kg brasem bijgezet. De ballonvijver is te bevissen vanaf 17 maart. Op de spiegelvijver kon reeds vanaf 1 maart gevist worden. Wat velen kwijt willen is wellicht welkom bij U. De persbond van Aalst organiseert daartoe haar reeds vijftiende Okkozje mert in Netwerk op zaterdag 1 april (geen aprilmop) van 8.30 u. tot 17 u. Een evenement uniek in haar soort waar U voor een prikje wellicht iets vindt waarheen U reeds lang zocht. Vroeg komen is dan ook de boodschap. Nadere info, eventueel vpor inschrijving als standhouder in da volgende editie einde zomer, via 053/77.66.30. jarige Wemer Callebaut eveneens uit Aalst. Eerstgenoemde werd gekwetst. Op de Parklaan gebeurde er een kettingbotsing waarbij liefst 5 auto's waren betrokken. Twee ervan liepen zware schade op. Gelukkig waren er geen gekwetsten. Saskia Verhoeven uit de Bouwensplaats werd betrokken bij een verkeersongeval op het punt Moorselbaan - Langebaan. De 24-jarige Saskia liep verwondingen op. Werken In Wellekene- en Kluyskensstraat Wegenwerken zijn bezig in de Moorselbaan en in de Kool straat. Op maandag 3 april wordt dat ook het geval in de Wellekens- en de Kluyskensstraat die nieuwe rioleringen en een nieuw wegdek krijgen? De firma Rouan uit Sint-Lievens- Houtem heeft er 100 werkdagen de tijd voor nu de voorberei dende administratieve procedures zijn afgewikkeld. De aan nemer moet er zorg voor dragen dat het voetgangersverkeer steeds mogelijk blijft in haalbare omstandigheden en dat plaatselijk verkeer en toegang tot de eigendommen door voertuigen zoveel als mogelijk blijven. Doorgaand verkeer is er echter niet mogelijk. Aangelanden worden dringend uitge nodigd eventuele aansluitingen op nutsleidingen vooraf te regelen zodat de straat niet terug opgebroken moet worden zoals al te vaak het geval is. ACV-CM-avond Op zaterdag 8 april te 20 u in het Sociaal Centrum, Immerzeel- dreef ACV-CM-avond met toespraak door Benny Boeykens, optreden van kabaret Sowieso uit Wieze, tombola en tijdens de pauze belegde broodjes. Kaarten aan 100 fr. bij bestuursle den De Pelsmaeker Herman, Pierre Univ, Theo De Lands heer, Julien De Lange en Alfons Janssens. Wie 45, 35 of 25 jaar lid is en recht heeft op een ereteken gelieve zijn naam op te geven aan Jozef Deboelpaep, Immerzeeldreef 15. Familiaal paasfeest Op maasmaandag 29 maart te 9.30 u voettocht naar Domein Verbruggen te Affligem waar te 11 u eucharistieviering waarna apero en barbecue. De Smedt «Dirk De Meerleer - 'in ÏÏd"vMdiï. Aalst. Aan de Werf werd voor een nteuwe beplanting ,siJriidrag"°lkSdanS ™'rassin98n'100,r' Pers00n' volksvertegenwoordiger Mare Galle 400 kg. voorn en 200 gez0rgd (a) 9 kg brasem bijgezet. Afvalwater naar Spulmeersen Vanaf 18 maart werd de ballonvijver opengesteld voor de Een lunchpakket dient zelf meegebracht te worden. -ji henqelaars op de spieqelvijver kon men reeds van 1 maart Samen met de verzekeringskosten betaalt U voor dit alles 60 Kamerlid Jan Caudron mocht van gemeenschapsminister terecht fr* per dag/kind. Ketr.htem-.ans onder meer bevoeod voor Leefmilieu dat voor Voor gezinnen met meerdere kinderen kan een verminderd Ophaling papier tarief toegestaan worden van 50 fr. per dag/kind, indien drie Het papier wordt op 27 maart 1989 (paasmaandag) niet kinderen van hetzelfde gezin, dezelfde dag aanwezig zijn Een tussenkomst in de kostprijs kan op eigen initiatief bij de mutualiteit aangevraagd worden Inlichtingen: hervormi welkome konkrete ming voc vorming De minis en van c de geme Oplette Een hele bouwvor ber 198 onlangs Koncert De Helling Op zondag 26 maart te 20 u. in Netwerk, De Ridderstraat, originele muziek door een origineel duo. Toegang 180/150 fr. Vis op Spiegelvijver Op donderdag 2 maart II. werd door dhm. schepenen Patrick BEGRAFENISSEN Begrafenissen Crematies Alle formaliteiten Dorp 7 MOORSEL 053/21.45.51 opgehaald maar wel op woensdag 29 maart 1989. De week in De Werf Vrijdag 24 maart 20 u., schouwburg Hugo Metsers en Pleuni Touw. Vrijdag 24 maart, 20 u., theaterzaal «Papa kan ze kussen» (over incest) - CGSO. Zaterdag 25 maart, 20 u., theaterzaal, Paasconcert - Evange lische gemeente. Zaterdag 25 maart, 20 u.. schouwburg, Kooravond St.- Joriscantorij. Dinsdag 28 maart, 19.30 u., verg. 4 avondcursus «Kennisma king met computer» Donderdag 30 maart, 9 u. verg. 2 Kadervorming-tweedaagse 'Spel om het Spel'. Vrijdag 31 maart, 20 u., schouwburg Catch 22 - De Schakel. Vrijdag 31 maart, 20 u„ tentoonstellingsruimte, gespreksa- vond - Evangelische gemeente. April Zaterdag 1 april, 20 u., schouwburg, Catch 22 Stedelijke Jeugddienst, Dienst vakantiespeelpleinwerking, Kapellestraat 15, 9300 Aalst. Tel. 053/77.34.23 of 77.11.11 binnenpost 317. Kabinet Schepen Patrick De Smedt, Kattestraat 33, 9300 Aalst. Nieuw te Aalst; Bedrljfssport De moderne bedrijfswereld raakt steeds meer overtuigd van geraken. de positieve gevolgen die goed opgezette sportactiviteiten Voorafgaandalijke voorwaarde is dan wel dat de stad Aalst kunnen hebben op de werknemers. Om het niveau van de ons eerst nodige rioleringswerken zou realiseren. De nodige omringende landen te halen, moet er evenwel nog een hele sommen zouden daartoe op de stadsbegroting 1989 wel weg worden afgelegd. voorzien zijn. Met als voorbeeld het enorme sukses van het pilootprojekt Ketahtermans onder meer bevoegd voor Leefmilieu dat voor het afvalwater van het Aalsters industrieterrein Wijngaardveld en voor het nu huishoudelijke afvalwater van de deelgemeen te Gijzegem de aanleg van een persleiding opgenomen in het ministerieel investeringsprogramma van dit jaar. Dat voor Gijzegem. Wat betreft Aalst zou het kollektorennet op de Rechteroever te Aalst en de verbinding met het waterzuive ringsstation Spuimeersen genoteerd staan op het investe ringsprogramma 90-91 De sifon zou ruim 30 miljoen kosten en de aanleg van de koliektoren tot aan deze sifon ruim 95 miljoen. Te Gijzegem zou de persleiding het mogelijk maken dat het afvalwater van ververij Denderland en van het Sint-Vincen- tiusinstituut rechtstreeks in het waterzuiveringsstation zou BINNENHUISINRICHTING DECORA pvba Vangoethem F. L. Behang- en schilderwerken - Gordijnen en overgordijnen Alle vloerbekledingen verhuur van tapijtmachine Citin Luxaflex Koolstraat 46 - 9300 AALST 053/21.72.67 «Bedrijfssport Gent», is ook in de regio Aalst hieromtrent heel wat belangstelling gegroeid. Een eerste info-vergadering werd gehouden op donderdag 2 maart 1989, in het Aalsterse stadhuis. Tijdens deze bijeen komst werd de medewerking van het Aalsterse stadsbestuur toegelicht door dhr. Patrick De Smedt, schepen van jeugd, Zaterdag 1 april, 9.30 u. verg. 2, weekendcursus «Werken met Spgrt en gezinszorg. De inbreng van BLOSO werd voorge- camera en videorecorder» steld door Provinciaal Inspecteur Alexis De Clercq, terwijl dhr Zaterdag 1 april, 21 u., verg. 1 en 2. The Paradise Jazzband - gorber de werking van de Vlaamse Liga bedrijfssport Crazy Bol Jazz Club. schetste. Zaterdag 1 april, 21 u. verg. 1 en 2. The Paradise Jazzband - E)k t>edrijf uit de regio Aalst, met meer dan 25 werknemers, 0-1 1werd aangeschreven. De respons is positief, 20 bednjven betoonden hun interesse voor deze contactvergadering: N.V. Crazy Bol Jazz Club. Jebron Begijnhof 1 Aalst. Tel. 77.51.16 Vrijdag 24 maart om 18 uur: Stille Tocht en Wake op de markt Zaterdag 25 maart om 11 uur: Stil gebedsmoment en wake Om 12 uur: solidariteitsmaal Sint-Appoloniavrienden De Sint-Apolloniavrienden organiseren in samenwerking met de stad Aalst en met de Kon. Atletiekklub Eendracht Aalst op zondag 2,4 te 14 u een loopwedstrijd voor jongeren van 6 tot 12 jaar per geboortejaar ter hoogte van de Kreupelveldstraat te Aalst. Deelname: gratis. De eerste van iedere reeks ontvangt een trofee, de andèren een medaille: elke deelnemer krijgt een aandenken. Inschrijvingen: ter plaatse vanaf 13 u. Aalst stimuleert sportbeoefening In bedrijven Het stadsbestuur Aalst nam kontakt met Bloso in verband met het opzetten van steun aan Aalsterse bedrijven die sportbeoe fening willen stimuleren binnen hun bedrijf Het Aalsterse bedrijfsleven reageerde er reeds gematigd optimist op. Wel licht kan dergelijk projekt leiden tot betere kommunikatie tussen de bedrijven naast uiteraard de sportieve bevredigin gen. Ideeën kunnen uitgewisseld worden en bestaande infra- Paasvakantlespeelpleinen RAMEN EN DEUREN P.V.B.A. Immerzeeldreef 31 9300 AALST Tel. 053/21.66.79 Ramen en deuren in PVC en hout Voorzetrolluiken Voorzetramen - dubbel glas Zonnewering Intercom, C V, Veiling Flora, Honda Belgium N.V., Callebaut, Amylum N.V. Tupperware, Somati N.V., Wellcome, N.V. Pioneer, B.V.A.B. Van Goethem, Gates Europe N.V., Delhai- ze, Minit N.V., Euromold N.V., S.A.F., V.V.T.T.A., Bouw, Desatex. Brij. Haacht, Vriendenkring Stad Aalst. structuur zou door diverse bedrijven kunnen worden gebruikt Alle bednjven, openbare diensten en bankinstellingen worden Q dinsd ri| is reeds eBn kontaktvergadering ,e 20 u dan ook uitgenodigd op de volgende vergadenng, dinsdag 11 r. nnnnhare Werken Van dinsdag 28 maart tot en met vrijdag 7 april kunnen j( om 2q uur in de vergaderzaal van de dienst Openbare KaDellestraa( 8 Nadere jnf0 via (0531 77 11 11 toestel 282 kinderen terecht in de Dagverblijven voor kinderenn/an 4 tot vverken Kapellestraat 8, 9300 Aalst (parkeerruimte is voor- KaPelles,raat 8- Nadere <n,° v,a (ÜW' toes,el zien op de achterkoer Stadhuis, ingang Kapellestraat). Voor meer inlichtingen kan men steeds terecht op de Stedelijke Sportdienst, Kattestraat 33, 9300 Aalst (tel. 053/77.11.11, toestel 282). Ongevallen In de Welvaartstraat botsten de wagen bestuurd door Mare Volckaert uit Aalst tegen de vrachtwagen bestuurd door de 34- 13 jaar in stadsschool «De Kat», Vredesplein en de rijksschool Arend, Binnenstraat. Het speelplein wordt geanimeerd door gebreveteerde moni toren. De activiteiten hebben elke werkdag plaats van 9 tot 17 u. Er wordt echter een bijkomende opvang voorzien van 7.30 u. tot 9 u. en van 17 u. tot 18 u. Tijdens de dag krijgen de kinderen drank en versnaperingen. Vice-premier Dehaene te Aalst Op maandagavond 10 april houdt de Sindikale Kamer der verenigde aannemers voor de bouwnijverheid in het arrondis sement Aalst haar jaarlijkse algemene vergadering te 19 u in de salons Carlton, Zonnestraat. Na het statutair gedeelte dat reeds te 19.30 u zal afgehandeld zijn heeft voorzitter Gilbert De Jonghe de eer vice-premier, minister van Institutionele RUIMDIENST Ruimen van beer- en sceptische putten kuisen van regenputten Berckmoes A. DE WITTEN Tel. 053/21.43.40 VERWARMING Verwarmings- en keukentoestellen met kolen, gas en mazout Koffers om in te metsen Geschenkartikelen in koper en tin De Grez p.v.t>.a. Nieuwstraat 619300 AALST Tel. 053/21.48.85 'Aalst. Aan de ingang van het stadspark wordt er druk gewerkt. Nu de lente in het land Aalst. Het ACW organizeerde een n is, moet het park er mooi bij liggen (a) (a) li-sociale school met als onderwerp leefmilieu effektief re weg t ke schril voor rel konstruk mes, vc doeken. Er is ge bepalinc beroepë publicite gericht i Publicite pen, in of dorps Liberal Dit bewi Gentse Ondank onenigh was de Burgem tij, ever dankba, Hoger Op 8, Toneelc naars» John Pi In deze een vo misiukk en haai moorde Dit tons rend af men mi Pauwel ckaert toneela U kan i baan 1 behalvt De toe< de inge Video De pre plaats Werf. strijd zi Kamiel Plaatst (053)7 I «Daar I Het kc Land 1 1 zondac !Ray G Speler Noël, I Cindy Klinck. Baa Wijkfi De Mc hoogrr de Mo I Baart Baard ringen groots Nader 35.09 Toch Tot e Kecht motor negati leefmi wezer nabijh onmic leder se Mt den. door c Heest Erei Post Klubv huis Paas Maan Progr. door De ds nen, A.A. Vergs huis. k.a; Dond Davl Vrijda het oi welke Dam Op 2 Dami de ai Deelr paste (vertr rond Gro< Op z Ererr balkli

De Voorpost | 1989 | | pagina 12