A.C.W. in de lift! Volleybaloverzicht heren Nooit in problemen Spannend tot het einde Dendermonde vergeet het af te maken Volleybaltornooi Volleybaloverzicht jeugd Het blijft moeilijk voor Nopri Lebbeke Hamse volleyballiga Bruine Beren verslinden Zwarte Panters Play-offs ereklasse dames Patrick Bogaert, lopende postbediende VoUeybalklub Oudegem organiseert Volleyfuif Kangoeroes heren blijven in de running De Voorpost - 24.3.1989 - 29 HANDBAL H.C. Meise - Brabo Denderbelle: 12-15 Tegen hekkensluiter Meise is de Brabo-overwinning nooit in het gedrang gekomen. Denderbelle kon nochtans geen beroep doen op E. Van Keer en D. Bosteels maar dit belette hen niet onmid dellijk een 0-3 kloof te slagen langs D. Van Goethem en P. Verraeir. Brabo bleef in de eerste helft een degelijke verrichting weggeven en dit resulteerde in een 2-7 score na 18' en een 5-10 rust stand. In het begin van de tweede helft werd het dan 6-12 maar daar na verloor Brabo duidelijk aan wedstrijdconcentratie. Het werd nu rommelig en de inbreng van wisselspelers deed het tij niet ke ren. Meise kwam nu meer in de wedstrijd, maar een attente doel man Uyttersprot zorgde ervoor dat de zege nooit in vraag werd gesteld. Via 9-14 10' voor het einde werd het 12-15 eindresultaat bereikt. Brabo Denderbelle: D. Uytter sprot, P. Vermeir 4, R. De Smedt 1, D. Van Goethem 4, Dan. Van Goethem, Van Der Jeught 4, Hendrickx 1, Van Den Abbeele, Taminau, Van Der Poten, P. De Smedt. Eerste provinciale Oostakker-Melvoc Melsele: 1-3 15-12,15-17,14-16, 9-15 Melvoc heeft dank zij deze zege haar kansen op de kampioenstitel aanzienlijk vergroot. Nadat de thuisploeg verdiend de eerste set had gewonnen, konden de Gente naars tijdens de tweede set tot 14- 12 uitlopen. Melsele zette deze benarde situatie recht, nadat het een 2-0 achterstand voor ogen had. Jean Van de Voorde had onder tussen zijn twee besta aanvallers gevonden. Van Keuncke en De Wit vielen foutloos aan, zodat de Waaslanders in de derde set tot 9- 14 uitliepen. Oostakker vocht te rug. Met zware opslagen probeer de de thuisploeg het tij te doen Tweede provinciale dames Erwetegem-Scorpio Aaigem: 2-3 8-15,10-15, 17-15,15-7,12-12 haar ontevredenheid. Dit incident De reserve wedstrijd werd door de kwam haar ploeg ten goede, want thuisploeg gewonnen met 15-11, zij motiveerde haar teamgenoten 11-15 en 15-8. De hoofdwedstrijd zodat Erwetegem weer in de wed- Desselgem H.B.C. Dendermonde: 1-14 is heel spannend. strijd kwam. Bij 14-13 ontstond er Would-be kampioen Desselgem is tegen Dendermonde door het oog van een heel kleine naald gekro pen. Inderdaad, de eerste 30' speelde H.B.C. gewoonweg ver bluffend goed en enkel omdat de ploeg van P. Bouteille vergat te socren kon Desselgem in de laat ste vijf wedstrijdminuten het la ken onverwacht naar zich toeha len. Na 17' leidde H.B.C. reeds met 2-6 en indien men in die periode alle kansen had benut kon de wedstrijd al gespeeld zijn ge weest. Nu kon net voor de rust Desselgem milderen tot 8-9. Ook in de eerste 10' van de tweede helft bleef Dendermonde de bete re ploeg. Het werd 8-11 maar H.B.C. had de tegenstander niet afgemaakt en wanneer het iets minder vlot ging lopen bij de be zoekers kon Desselgem opnieuw in de wedstrijd komen. Via 12-12 werd het 14-12 maar toch kwam H.B.C. nog gelijk 5' voor het einde (14-14). De kans was echter verkeken en in de slotminuten stevende de thuisploeg nog naar een gevleide 17-14 overwinning. H.B.C. Dendermonde: Coppens, Claessens, Wesemael 1, Merckx, Bogaert, Van Geel 1, Van Steen I, Van Renterghem 2, Bouteille 5, Impens 2. De Smedt. Hoorelbeke 1. In de eerste set liep Aaigem uit tot een bitsig duel voor de derde 2-8. Nadat Erwetegem hard had deelzege. Beide ploegen kwamen teruggeslagen, waren de twee bij 15-15 nog op gelijke hoogte, ploegen op gelijke hoogte geko- Na twee setballen werd de set- men bij 8-8. Daarna ging Scorpio stand 1-2. in een ruk naar 8-14 en bij de In de vierde set gingen de gast eerste setbal werd de set afge- vrouwen op hun elan verder. Na rond. een 1-5 en 7-11 tussenstand kon De tweede set was in het begin Erwetegem verdienstelijk gelijk gelijkopgaand. Plots konden de stellen, bezoeksters de eerste kloof slaan: Tijdens de vijfde en laatste set 9-3. De thuisploeg kon haar ach- bleven beide ploegen tot 4-4 in terstand wat beperken bij 12-9 en eikaars buurt. Bij 5-8 werd er van 13-10. Opnieuw werd de set be- kamp gewisseld. Erwetegem slecht bij de eerste setbal. kwam nog terug tot 13-12. Maar De derde set was aangenaam om Aaigem maakte vlot uit. volgen. Spanning was troef. Erwe- Erwetegem kon de verdienste tegem üep uit tot 9-5. Aaigem naar zich toetrekken, dat het kwam terug tot 10-8 en toen de steeds in zijn kunnen is blijven plaatselijke coach zijn heil zocht geloven. Globaal gezien was Scor- in een spelonderbreking, ontstond pio Aaigem de betere ploeg op het er konstematie toen kapitein J. terrein. De Potter in de clinch ging met de Samenwtelling van Scorpio Aai- scheidsrechter. Bedoelde speels- gem: Bosman K., De Schutter A., ter was van oordeel dat de T.O. De Winne G., Gabriels K., Her- langer dan dertig sekonden duur- reman, Verheulen S., Willems de en zij toonde dan ook luidkeels M-, Hendrickx N. keren. Bij 14-14 gingen de thuis- soelers in de fout en Melsele kon de setstand op 1-2 brengen. De beste spelers bij de tegenstander kwetste zich in de derde set en hij kon de vierde set niet meer aan treden, zodat Melsele een vlotte deelzege behaalde. In een ware kampioensstijl walste Melvoc over zijn tegenstander heen. Denderwindeke-Beveren Waas: 3-1 5-15,15-12,15-8, 15-7 In de eerste set konden de Waas landers tot 0-10 uitlopen. Beveren walste over zijn tegenstander heen, zodat eenieder de wedstrijd binnen het uur gespeeld zag. Spel verdeler Vincke kreeg plots de nodige vaart in zijn ploeg en tij dens de tweede set waren de rol len omgekeerd. Beveren keek nu tegen een 9-0 achterstand aan. De bezoekers, met een uitstekende Opgenhaffen op peil, kwam ge vaarlijk opzetten maar strandde op 12 punten. De geslagen kloof was te groot. De thuisploeg werd moreel gesterkt door deze over winning. Het begon te geloven in zijn winstkansen, terwijl Beveren zenuwachtig begon te akteren. In de receptie brachten de Waaslan ders er niets meer van terecht, zodat ook Opgenhaffen niet meer optimaal aangespeeld kon wor den. Het thuisblok kreeg alle tijd om de bezoekers omdat alle aan vallen te stereotiep waren, te neu traliseren. Blauwe Hoek Hamme-Rapid St. Niklaas: 3-0 15-10,15-9,15-6 Bij de thuisploeg was Tony Se- ghers de smaakmaker, terwijl hij aan de overzijde van het net Ste ven De Vos als gelijke had. Ham- me speelde verdedigend zijn beste wedstrijd van het seizoen. Alle plaatsballen van de bezoekers werden met de glimlach onschade lijk gemaakt. Na evenwichtig spel in de eerste twee sets telkens na een goede start, ging Rapid St. Niklaas in de derde set zwaar in de fout. In de derde set kwam Rapid niet meer tot een afwisselende opbouw van het spel. Blauwe Hoek kwam vrij vlot 12-3 voor. Speler-trainer Rudy Everaert kwetste zich op het einde van de derde set, maar zijn blessure kon de overwinning niet meer in ge vaar brengen. Borsbeke-Oltisj Bazel: 2-3 9-15, 15-8,15-13,12-15,10-15 De thuisploeg werd in de eerste set onmondig gemaakt doorde Oltisj spelers. De gedwongen wis seling in de spelverdeling was een goede zet van de lokale coach, want in de tweede set had Bazel alle moeite van de wereld om bij te blijven. De derde en meest spannende set van de wedstrijd werd door de bezoekers nipt verloren. De thuis ploeg smeerde de Waaslanders nog een 8-3 achterstand aan en plots schoten de bezoekers wak ker. Ze stelde verdiend gelijk. Een moreel aangeslagen thuis ploeg werd tijdens de beslissende set op een 6-14 achterstand ge plaatst. Bazel kon na de vijfde setbal uitmaken. VOLLEYBAL Voor de 5e maal wordt een tomooi georganiseerd en dit op zaterdag en zondag 27 en 28 mei. Deze happening, waaraan alle volleyballiefhebbers kunnen deel nemen, zal doorgaan op de terreinen van het gemeentelijk sportstadion te Oudegem-Dendermonde. Dit goed georganiseerd tomooi vangt aan op 27 mei om 13.00 u. Iedere ploeg speelt dan minstens 3 matchen en wordt vervolgd 's anderendaags vanaf 9.30 u (met minimum 5 matchen per ploeg). Ruime kantines, optimale sanitaire voorzieningen en een eerste hulpploeg staan ter beschikking van de deelnemers Er is een uitgebreide reeksindeling, zowel voor dames, heren als gemengde ploegen en eventueel een aparte reeks voor veteranen. Verdere inlichtingen en inschrijvingen te sturen naar tomooiveran- twoordelijke Van Driessche Patrick, Lambroeckstraat 43, 9320 Dendermonde. Het inschrijvingsgeld bedraagt 700 fr en is te storten op rek. nr. 001-1688774-80 ten laatste op 15 mei. Hiervan wordt op het tomooi 200 fr per ingeschreven ploeg in kontanten terugbetaald. Juniores Erwetegem-Scorpio Aaigem: 2-3 4-15, 6-15,15-12,15-9, 6-15 Daneels, Kindt S., Van Dijcke I., In de eerste set liep Aaigem tot 0- Y3" Kerckhove E., Van de 8 uit. Via 3-11 en 4-13 kon een Yel(Le J"< Franceus N - Joessens N., Coubert I. Kadetten Provinciaal Robuco Buggenhout 2 - Petrus Gent: 19-13 Petrus Gent had zaterdag af te r- kenen met de onbeschikbaarheid van verschillende basispionnen en meteen werd de taak van een sterk Robuco 2 vergemakkelijkt. De thuisploeg startte sterk (7-2 na 13') en met een 12-6 ruststand kon Robuco nog weinig gebeuren. In de tweede helft konden de bezoe kers nu meer de neus aan het venster steken en via 16-11 na 49' ging het naar het 19-13 eindresul taat. Robuco Buggenhout: Janssens, F. Mannaert 4, De Vuyst 8, Moeyer- soon 3, Braeckman, Van Den Stock 3, Segers, P. De Smedt, D. Mannaert, Langbeen. EVA Dameshandbal Neerpelt - Nopri Lebbeke: 11-7 Nopri blijkt zich maar niet te kunnen herstellen na de uitschakeling in de Belgische Beker. Nu werd het een nieuwe nederlaag in Neerpelt na een wedstrijd waarin nog maar eens tot uiting kwam dat bij Nopri vooral in de afwerking het schoentje nijpt. Tijdens het eerste kwartier hield Lebbeke vrij goed stand. Via 3-3 werd het 4-4 na 22', maar ook dan al had Lebbeke enkele doelkansen, waaronder een 7-m worp, niet benut. Kort daarna moest goalie Van Langcnhove een eerste maal zwichten en het werd 7-4 aan de rust In de tweede helft hield de Nopri verdediging dan opnieuw lang stand. Het duurde tot de 45e minuut vooraleer Neerpelt zijn tweede treffer scoorde maar Nopri had vanaf de 22e minuut niet meer gescoord! (9-4). Tijdens het laatste wedstrijd- kwart werd er dan nog om beurten gescoord maar opnieuw moet Lebbeke inbinden met een 11-7 nederlaag. Nopri Lebbeke: Van Langenhove, Van Dammc 3. De Backer, De Croock, Segers, Van Boxelaere, Bleyaert 2, Van Handenhove 1, Terroir 1. Deze week stonden in de Hamse volleyballiga twee kleurrijke ploegen tegenover elkaar. Zwarte Panters en Bruine Beren hadden nog geen enkele wedstrijd verloren en nu was het barsten of buigen voor één van beiden. Een belangrijke wedstrijd dus waarin beide ploegen volledig optraden en waarvoor er een mime publieke belangstelling was. Het ging goed met de Bruine Beren die blijkbaar minder last hadden van de zenuwen en ze haalden de eerste set binnen met 15-10. Ook in de tweede set hetzelfde spelbeeld en Zwarte Panters zwakte nog verder af. 15-6 en 2-0. Het was voor Zwarte Panters nog meer dan ooit tijd om er iets aan te doen en ze beseften dat. Ze deden het opmerkelijk beter en scoorden goed met een 8-15 set 2-1. In de vierde set liepen de Bruine Beren iets te ver uit voor Zwarte Panters 5-0. Al deden de Zwarte Panters het daarna beter, de geslagen kloof kon niet meer worden gedicht 15-9 en 3-1. Voor Zwarte Panters hun eerste nederlaag en dat kan hun de titel kosten want Bruine Beren heeft nu de weg vrijgemaakt voor de eindtitel. Bozo startte veelbelovend tegen Hamvoc. Ze haalden heel gemakkelijk de eerste set 5-15. De tweede set was heel wat minder en gingen meteen de boot in 15-1, 15-10 en 15-3. Contra kon ook tegen Wae geen enkel setje meepikken en lijkt wel gedoemd om als hekkensluiter het seizoen af te sluiten. Zwarte Panters had nog een uitgesteld wedstrijd af te haspelen tegen De Molen. De eerste set was formidabel spannend en De Molen haalde het 17-19. In de tweede set geraakte de Zwarte Pantersploeg moeilijk op dreef en haalde het niet 12-15 In de derde set ging Zwarte Panters helemaal tegen de vlakte en met 6-15 bleef Hamvoc als de betere formatie overeind. VC Temse-Hermes Oostende: 3-0 15-8,15-5,15-8 Hermes Oostende-VC Temse: 0-3 8-15, 4-15, 5-15 Nadat de Scheldemeisjes vorig weekeinde Herentals uitschakel den in de halve finales voor de Belgische Beker, diende de beker finalist in de eerste play-offronde Oostende een dubbele nederlaag toe. De Wase ploeg trad aan met haar sterkste formatie en ze on dervond weinig moeite om de kustploeg op afstand te houden. Temse kon op Nadia Vanden Branden rekenen om Oostende in de heenmatch in het zand te doen bijten. De bezoeksters pakten sterk uit vanuit de opslagzone. In minder dan een uur tijd was de klus geklaard. Oostende verkeek zich op de gevarieerde spelverde ling van de mobiele Els Rogiers. Voor de terugwedstrijd kregen de eenzelfde scenario. In de eerste set kon Oostende tot 4-0 uitlopen, maar alle lokale hoop werd al snel aan diggelen geslagen. Temse maakte gelijk tot 6-6 en het maak te probleemloos uit. In de tweede set werd het 0-3 en 4- 7 en 4-15. De Oostvlamingen rondden met een kollektief een uitmuntende prestatie af. Voor de finale van de Belgische Beker speelt Temse in de Lange Munte te Kortrijk om 21.00 uur en niet om 18.00 uur. De heren betwisten hun finale net voor de dames aanvangen. eerste deelzege vrij vlug binnen gehaald worden. Tijdens de twee de set kon Erwetegem een 6-0 verzilveren. Aaigem zette orde op Erwetegem-Kruibeke: 1-3 zaken en bij 8-6 was de thuisploeg 6-15, 6-15, 15-13,15-17 er aan voor zijn moeite. Nadat Pardaf vrij vlot op een 0-2 In de derde set liepen de thuisspe- was gekomen kon de thuisploeg Iers 3-0 uit Bij 9-8 kon de set nog vrij nipt de setstand milderen. In alle kanten uit, maar de gastmeis- de derde set probeerde de bezoe- jes sloegen een driepuntenkloof kende coach het tij te doen keren bij 12-9. Deze gaven ze nooit door Mieke De Cleem en Hens in meer uit handen. De vierde set te schakelen, werd door de thuisploeg vlot bin- In de vierde set mocht Raem- nengehaald. Via 1-9 werden na 8 donck de ploeg bij een 8-1 tussen- rotaties de setstand in evenwicht stand even het terrein op. Wan- gebracht. neer de tegenstander gevaarlijk In de vijfde en beslissende set naderde moest Cardon opnieuw werd er reeds bij 1-8 van kamp haar plaats komen innemen, gewisseld. Aaigem ging daarna in Samenstelling Kruibeke: Cleem, een ruk van 6-9 naar 13-6. Bij de Van Lierop, Viane, Van Raem- eerste setbal was de klus voor donck,Cardon J., Raekelboom, Aaigem opgelost. Cardon T„ Engels, Van Lande- Samenstelling Scorpio Aaigem: ghem, Cardon K., Hens. Ten voordele van de jeugdplocgen heeft op zaterdag 25 maart a.s. de 2e volleyfuif plaats. Deze gaat door in de kleine zaal van het parochiecentrum (ingang langs Mevr. Courtmansstraat) om 20 uur. De ambiance wordt verzekerd door Studio Soundsplash. Zondagochtend werd op het St. Gillisse gemeentehuis een sportie ve inwoner gehuldigd. In de per soon van Patrick Bogaert kwam de Meerdonkse deelgemeente nogmaals in het zonnetje. Patrick Bogaert. woonachtig in de Meer donkse Polderstraat 61 liep zich de laatste jaren geregeld in de belangstelling, doch het afgelopen seizoen plaatste hij toch enkele mooie orgelpunten in zijn nog korte karrière. Na in Gent Natio naal Kampioen Halve Marathon 1988 bij de posterijen en in Aar schot Vice Kampioen van- België 1989 eveneens bij de posterijen te zijn geworden achtte men de tijd rijp om Patrick een ontvangst op het gemeentehuis aan te bieden. ATLETIEK In afwezigheid van burgemeester De Mey was het schepen Willy De Rudder die voor de ontvangst in stond. De schepen beschreef Pa trick Bogaert als een 29-jarige ongehuwde postbediende, die pas laat in de atletieksport 'toetrad. Niettegenstaande dit wist Patrick seeds een mooi palmares bij el kaar te lopen. 33 overwinningen 2' afdeling - dames Buggenhout grijpt de kans Robuco Buggenhout - Duffel: 15-10 In de vertwijfelde strijd tegen de degradatie heeft Buggenhout een nieuwe en mogelijke beslissende stap gezet naar het behoud Door te winnen van Duffel komt het nu vóór hun jongste tegenstander in de rangschikking en een 9e plaats biedt zekerheid voor het behoud in 2e afdeling. Er blijven weliswaar nog drie wedstrijden te spelen, één punt voorsprong is weinig maar de kleine kern moet in staat geacht worden deze plaats te kunnen behouden. Na openingstreffers van Bleyaert en L. Caluwaerts (2-0) kon Duffel wel opnieuw aanpikken na een kwartier (4-4) en aan de rust leidde de thuisploeg met 7-6. In de tweede helft konden de bezoekers nog een tijdje aanklampen maar via 7-7 ging het naar 9-7 en 11-8 in de 41e minuut. Bleyaert diepte toen de kloof dieper uit en de Setmar-verdediging liet zich in die laatste 19' niet meer verschalken. Robuco Buggenhout: I Caluwaerts, Bouwmeester L, Weets 1, Coore- man, Bleyaert 6, L. Caluwaerts 6, De Freyne 1, Van Den Borren EVA E.V. Aalst wint gemakkelijk E.V. Aalst Mylène Gent: 20-9 Myline Gent kon het nog moeilijk krijgen om het behoud in 2e afdeling te verzekeren. Dit kwam ook tot uiting in Aalst waar Mylène zich aanbood zonder wisselspeelstcrs. Meteen was er van een echte wed strijd geen sprake, zodat het voor Gent raadzaam is opnieuw beroep te kunnen doen op enkele ontbrekende fanion-speelstcrs Na een kwartier leidde Aalst reeds met 7-3 en een 10-3 ruststand geeft duidelijk het reële verschil weer In het tweede wedstrijdgedeelte miste de thuisploeg dan een resem open kansen waardoor Gent nu toch ook af en toe de neus aan het venster kon steken. Via 14-5 na 42' en 7-8 6' voor het einde werd het een 20-9 eindresultaat. E.V. Aalst: Van Den Borre, Peckstadt 3, De Troch 2, C Simal 9, El Simal 4, De Schrijver 1, Bascour 1. Kangoeroes Aalst-Vokla Denderhoutem: 3-0 15-3, 15-2, 16-14 De komst van Vokla Denderhou tem was ook niet van die aard om de Aalstenaars te verontrusten. De voorlaatste in de rangschik king had nog geen blijk van ver- nog sneller ging afgehaspeld wor den, dan had men het verkeerd voor. Meer tegenstand krijgend dan verwacht kreeg een thuisspe- ler het zodanig op de heupen dat J scheidsrechter met kaarten trouwen gegeven tegen sterke diende in te grijpen. Het eindigde ploegen. Bovendien worden zij uiteindelijk met de uitsluiting van door allerhande blessures ge plaagd. Maar zelfs dan waren zij waarschijnlijk niet opgewassen te gen de stnjdkracht van Kangoe- de speler. Dit alles kwam natuur lijk niet ten goede aan de concen tratie van de thuisploeg zodat de derde set nog een spannend einde roes Aalst. De eerste twee sets kende. De doorslag werd gegeven was er trouwens geen sprake van door een superieure klasse van een volleybalwedstrijd. Degelijk Kangoeroes ten overstaan van de opslagwerk en dito aanvalswerk tegenstander uit Denderhoutem zorgden ervoor dat na nog geen (16-14). half uur de stand 2-0 was in het Nog een geluk dat een mislukte voordeel van Kangoeroes inmid- generale repetitie niet enz. want dels met een 15-3 en 15-2 overwin- die andere ploeg uit Denderhou- ning vastgelegd. tem zal een ander paar Dacht iedereen dat de derde set worden. bij de niet aangeslotenen en voor al de uitschieters van de laatste maanden bewijzen dat mits wils kracht en een goede training dege lijke prestaties te leveren zijn. De schepen feliciteerde de sportieve- ling en overhandigde hem de ge meenteschotel. Patrick zelf zorgde echter voor de primeur door te verkondigen dat hij er ernstig aan denkt ook op een hoger niveau zijn kans te wagen. Sinds kort is hij aangesloten bij AVLO te Lo keren en wil hij zijn aktieterrein ook verleggen naar de wedstrijden voor aangeslotenen. Ook hij wil zich in de toekomst meer richten naar de kortere nummers. Hierbij denkt hij aan de 1500 en 5000 met op de piste. Sinds geruime tijd wordt hij getraind door 3-voudig Nederlands kampioen Piet Vonck. Daarom is Patrick ook dikwijls te zien op de piste te Hulst. Zijn objectief ligt dit jaar duidelijk op het pisteseizoen en als hoofddoel richt hij zich op Nationale pistekampioenschap pen van de posterijen. Zes dagen per week traint Patrick hiervoor en nu komt het erop aan de basis snelheid uit te breiden. Pistewerk en vooral intervaltraining moeten tegen deze zomer zeker hun spo ren nalaten en dan geeft hij zich een serieuze kans. Wij duimen. MJP Patrick Bogaert werd tweede in het veldloopkampioenschap en dus gelauwerd op het gemeentehuis van Sint-Gillis-Waas (Iv) Volleybalkalender Heren Tweede provinciale A 26.3: 17.45: Meerbeke-Leeuwerik Lede Tweede provinciale B 25.3: 20.15: Beervelde-Vitesse Kruibeke Derde provinciale A 25.3: 20.00: Real Testa Lokeren-Aalter Derde provinciale B 25.3: 17.45: Erembodegcm-Mclle Volleybalkalender dames Eerste provinciale 25.3: 20.00: Melsele-VK Aalst Tweede provinciale A 25.3: 20.00: Real Testa Lokeren-Zelzate Tweede provinciale B 25.3: 16.00: Vosselare-Oudegem 26.3:17.00: Modema Lebbeke-Merelbeke Derde provinciale A 25.3: 19 45: Madavoc Hamme-Buggenhout VC Derde provinciale C 25.3: 17.45: Biekes Erembodegem-Leeuwerik Lede 19.45: Hamme-St Gillis 15.45: Moderna VC-Aaigem Volleybalkalender jeugd Jongens scholieren 26.3: 15.15: Leeuwerik Lede-Evergem Jongens juniores A 25.3: 16.30: Beveren-Sibok Sinaai 09.30: Zele-Hamme Meisjes scholieren 25.3: 16.45: AVO Meisele-Eeklo De Sint-Niklase atletiekklub A.C.W. ofte «Atletiekklub Waas land» heeft blijkbaar voorgoed het roer omgegooid én is op de weg naar algeheel herstel. De klub komt uit een diep dal maar is stilaan-maar-zeker begonnen aan de moeilijke weg bergop. Op weg naar de plaats waar een atletiekklub uit de Waaslandse 4 hoofdstad moet staan: bij de top. Eind vorig jaar werd de heren- g ploeg van A.C.W. op het stadhuis 1 van Sint-Niklaas ontvangen en ge- huldigd. De herenploeg promo veert naar derde landelijke afde- gt - ling. Dankzij een vernieuwde aan- ü&i pak. meer professionele trainin gen én begeleiding hoopt het be- AUeM Patrick BoSaer,£ J Sml-GiUis-Waas, nimonaal al lcgas, kampioen over de halve ma- stadhuis En deze keer met zo_ rathon bij de posterijen (iv) wei de heren- als damesploeg. Resultaten Hieronder vinden de geïnteresseer de lezers enkele resultaten van de A.C.W.-atlctcn tijdens de voor bije maanden. In Lievin in Frankrijk Dames: Dominique De Witte 60 meter in 8.03 (eerste in B- finale). 200 meter in 26.63 (eerste in haar reeks) Birgit Goeman 60 meter in 8.73. Veerle Baele 60 meter in 8.75 en 200 meter in 28.03. Heren: David de Wolf 200 me ter in 25.36. Tom De Smet 200 meter in 25.62. Steven De Pauw 200 meter in 24.62 Winrik Soetens 200 meter in 27.72. Filip Soetens 200 meter in 22.92 (eerste in z'n reeks). 60 meter in 7.11 (tweede in B-finale). Mare Cogen 200 meter in 26.28 en kogel 10m45 ver.

De Voorpost | 1989 | | pagina 29