Bekertelegrammen - dames Brabo Denderbelle viert 25-jarig bestaan Kriteriumtornooien Zo zien de play-offs eruit H.K.W.-kadetten nu al zeker van de Oostvlaamse titel Op naar de 20.000 H.K. Waasmunster wint eigen jeugdtornooi Na de Wase Open Indoor Jumping Paardensport helpt 't Zonneke DUIVENSPORT Ajax Lebbeke - HK Waasmunster Handbalkalender Provinciale kampioen bekend 28 - 31.3.1989 - De Voorpost HANDBAL GZK-Amateurskompetitie 9* Tornooi- De Ton 1/2 finales-heren: Jozef Berghmans-Luc Putteman 3-2 Mare Parret-Peter De Potter 3-2 finale-heren: Mare Parret-Jozef Berghman 0-3 finale dames: Katleen Van Hulle-Elise Van Bellingen 3-1 Heren 1. J. Berghman 15,2.' M. Parret 13,3. L. Putteman en P. De Potter 105. L. De Schrijver, R. De Brandt. A. De Landtsheer en R. Roels 8. Dames l.K. Van Hulle 15.2. E. Van Bellingen 13,3. L. Van De Casteele en T Van San 10. Stand na 9 tomooien Heren Eindronde Provinciaal kampioenschap in Hamme Op zondag 23 april worden in de sporthal «De Wuiten» in Hamme de wedstrijden gespeeld die de provinciale kam pioenen zullen aanduiden en meteen kunnen meedingen naar de titel van Vlaams kampioen. Volgende kategorieën zijn van de partij: pupillen jongens: Lokeren, Avanti, Ajax Lebbeke, Gent en H.K. Waasmunster miniemen meisjes: Nopri en Squadra Lebbeke scholieren jongens: Ajax Lebbeke en Waasmunster. EVA 1 Jozef Berghman 83 Lesley Boys 2. Kurt De Vliegher 74 Lesley Boys 3. Jo De Waele 70 DC Grembergen 4. Luc Maes 68 Den Beer I 5. Peter De Potter 67 Den Beer I 6. Pascal Tonnelier 63 DC Grembergen Rudy De Brandt 63 Lesley Boys 8. Oscar Mertens 60 Red Arrows I Etienne D' Hollander 60 Den Beer II 10. Luc Putteman 59 DC Grembergen 11. Larry de Schrijver 54 DC Grembergen 12. Guy Van Peteghem 49 Lesley Boys 13. Jan De Potter 48 Den Beer Mare Boeykens 48 Red Arrows II 15. Mare Parret 46 Red Arrows II 16. Dirk Maes 45 Den Beer II Dames 1. Katleen Van Hulle 105 DC Grembergen 2. Tamara Van San 99 Den Beer I 3. Elise Van Bellingen 86 Lesley Boys 4. Linda Van de Casteele •83 Lesley Boys In eerste en tweede nationale staan drie streekploegen voor een zich zwaar aankondigen de play-offronde. In eerste nationale start Avanti «voor» acht wedstrijden in de degra datiepoule. Van de vijf ploe gen degraderen er twee naar tweede nationale. In tweede nationale moet Ajax Lebbeke het waar maken in een reeks van vijf ploegen. In die pro motiepoule promoveert enkel die ploeg die eerste eindigt. Ook E.V. Aalst speelt zijn acht play-off wedstrijden maar is wel geëindigd in de degradatiepoule. Wie op de laatste plaats eindigt degra deert naar 3' afdeling. Degradatiepoule B 1. S.L. Huy 2. Sp. Tongeren 3. E.V. Aalst 4. Fr. Verviers 5. Charleroi 1. Olse Merksem 2. Avanti Buggenhout 3. Ap. Kottrijk 4. G.B. Houthalen 5. KI. Mechelen 2* nationale: promotiepoole A 1. R.D.S. Montegnéc 2. Ajax Lebbeke 3. Eve re 4. J.Jetneppe 5. T.S.V. Eupen W.E. 15/16-4: Merksem - Avanti Buggenhout Avanti Buggenhout - KI. Mechelen Tongeren - E.V. Aalst E.V. Aalst - Charleroi Ajax-Lebbeke - T.S.V. Eupen Montegnée - Ajax Lebbeke W.E. 22/23-4 Houthalen - Avanti Buggenhout Huy - E.V. Aalst Jemeppe - Ajax Lebbeke Ajax Lebbeke - Evere W.E. 29/30-4 Avanti Buggenhout - Ap. Kortrijk Avanti Buggenhout - Olse Merksem Verviers - E.V. Aalst E.V. Aalst - Tongeren Eupen - Ajax Lebbeke W.E. 6/7-5: Mechelen - Avanti Buggenhout Avanti Buggenhout - Houthalen Charleroi - E.V. Aalst Ajax Lebbeke - Montegnée Ajax Lebbeke - Jemeppe 13/14-5 Kortrijk - Avanti Buggenhout E.V. Aalst - Huy E.V. Aalst - Verviers Evere - Ajax Lebbeke RB DENDERMONDE 9 E.V. AALST 12 Gelijkopgaande wedstrijd waarin Aalst eerst de indruk gaf het gemakkelijk te zullen halen (0-2 na 4'), maar daarna gecounterd werd door een verrassend sterk spelend Dendermonde. Via 3-5 na 18' maakte Ros Beiaard voor de rust gelijk (rust 6-6). In het begin van de tweede helft kon de thuisploeg zelfs een 9-7 voorsprong bijeenwerpen (39') maar via 9-9 na 48' speelde Aalst een sterk wedstrijdeinde waartegen Heirman en Co niet opgewassen bleken. Van Den Borre liet zich geen enkele maal meer venassen en K. Van Malderen zorgde nog voor een 9-12 overwinning. RB Dendermonde: Broothaers, Heirman 4, Eeckhoudt 2, Hofman 1, D'Haese 1, Bogaert, Beyle 1, Van Der Jeught. EV Aalst: Van den Bone, Van Malderen 5, C. Simal 4, Cl. Simal, De Troch, De Schrijver 2, 'Laureysl. NOPRI LEBBEKE 23 RB DENDERMONDE (+4) 13 Zoals verwacht won eerste nationaler Nopri Lebbeke vrij gemakkelijk van de moedige maar bescheiden bezoekers. Lebbeke startte "furieus" en na 10' had het de 0-4 voorgift van de bezoekers reeds opgehaald. Het Nopri- geweld luwde dan wat en nu kon Ros Beiaard toch ook af en toe de neus aan het venster steken (5-5 na 19'). In de laatste 10' van de eerste helft moest Dendermonde dan definitief afhaken Rust 11-5. In het begin van de tweede helft slaagden de bezoekers er dan opnieuw in enigszins gelijke tred te houden (15-7 na 40'), maar naar het wedstrijdeinde toe ging Nopri de kloof op een overtuigende wijze verder uitdiepen. Via 18-9 na 50- ging het naar de 23-13 eindstand. Nopri Lebbeke: De Backer, Bleyaert 6, Van Damme 6, Van Handenhove 1De Croock 4, De Rycke, Van Boxelaer 4, G. Lissens, E. Walraevens, L. Hemans 2. RB Dendermonde: Van Hove, Broothaerts, Beyle 2, Bogaert, Heirman 4, Eeckhoudt 1, Hofman 1D'Haese 1, De Man, Van Der Jeught, Verlackt. MYLENE GENT 7 SQUADRA FEMINA 11 Gent, dat heel wat speelsters niet kon gebruiken wegens diverse redenen, kon Squadra nooit echt bedreigen. Lebbeke kwam 0-2 voor langs Van Cauwenberghe en Steppé en als de snelle M. Bijl er zich ging mee bemoeien werd het 3-7 aan de rust. In het begin van de tweede helft wekte de thuisploeg, even maar, de indruk tegen het tij te kunnen oproeien (4-6) maar het vuur luwde als Van Cauwenberghe en Guns voor 5-9 zorgden, 7' voor het einde. Gent scoorde zijn laatste treffer 5' voor het einde zodat Squadra nog een 7-11 overwinning bijeen wierp. Squadra Femina Lebbeke: Quarin, Heuvinck, Van Cauwenberghe 3, Van Boven, Bijl 4, Steppé 1Luypaert 1, A. Van Den Broeck, A. Van Hove, Cooreman, Bosteels, Guns 2. SQUADRA FEMINA 15 ROBUCOBUGGENH. 5 Na een totaal evenwichtige eerste helft brak de Robuco- weerstand totaal in het tweede wedstrijdgedeelte. De bezoekers leidden na 10' met 2-3 via doelpunten van L. Caluwaerts, Bauwmeester en Bleyaert maar Squadra replikeerde langs S. Van Den Broeck die samen met Bosteels en Van Boven voor een 5-4 ruststand zorgden. In de tweede helft kon Robuco nog amper éénmaal voorbij goalie Quarin en dat reeds in de 41e minuut met een doelpunt van L. Caluwaerts maar ondertussen had de kollektief sterkere thuisploeg reeds een 8-4 voorsprong bijeengeworpen. In een ruk ging het daarna naar 15-5 waardoor Squadra zeker was van een plaats in de halve finales voor de Oostvlaamse Beker. Squadra Femina Lebbeke: Quarin, Van Boven 3, Steppé 2, A. Van Den Broeck 2, S. Van Den Broeck 3, Van Cauwenberghe 4, Bosteels, Luypaert, Van Hove. Robuco Buggenhout: Ilse Caluwaerts, Bouwmeester 1, Weets, Cooreman, Bleyaert 2, L. Caluwaerts 2, De Feyne, Van Der Botten en Vekemans. ROBUCOBUGGENH. 13 MYLENE GENT 14 Uit deze wedstrijd moest de vierde halve finalist naar voren treden. Het werd Mylène Gent dat met De Rocker in zijn rangen opnieuw over heel wat meer trefkracht beschikte. Maar toch liet Robuco de kans liggen om door te dringen naar de halve finale. Inderdaad, de thuisploeg kon een zevental penalties niet verzilveren en daar ligt meteen de oorzaak van de één-doelpunt nederlaag. De wedstrijd kende een totaal gelijkopgaand verloop. Via 3-3 werd het 4-3 na een kwartier maar dan zorgde De Rocker voor een 7-9 voorsprong aan de rust Onmiddellijk na de rust stelde Robuco gelijk (9-9) maar werd opnieuw tot achtervolgen gedwongen en 2' voor rust leidde de thuisploeg met 13-12. Het eindoffensief van de bezoekers bracht hen echter nog twee doelpunten op en meteen was de kwalifikatie een feit. Robuco Buggenhout: I. Caluwaerts, Bouwmeester 5, Weets, Bleyaert 2, L. Caluwaerts 3, De Feyne 3, Van Den Borren. (EVA) Darts. De Lesley Boys werden GZK-kampioen 88-89. V.l.n.r.: Guy Van Peteghem, Kurt De Vliegher, Rudy De Brandt, Frans De Wolf en Jef Berghman (xl) 1988 werd voor het tennisgewest Oost-Vlaanderen zeker geen slecht jaar. Het aantal leden in ons gewest steeg trouwens met een 800-tal. Óost- Vlaanderen telt nu 18.681 leden tegenover 17.786 in 1987. Op naar de. 20.000 dus. Wat betreft het aantal klubs is er een status quo. TC Corona, TC Ter Kluizen en TC Match Point hielden op te bestaan maar drie nieuwe klubs sloten aan bij VTV Nieuwkomers zijn TC De Duiventoren uit Bazel- Kruibeke, TC Resschebeke uit Erembodegem en TC Tennisland uit Machelen. TC Disportus uit Zottegem werd na een korte onderbreking opnieuw lid van de VTV-familie. Oost-Vlaanderen telt momenteel 121 klubs Op beleidsvlak werd in 1988 de lijn van 1987 doorgetrokken en vooral de strenge kontrole op het aansluiten van alle leden werd doorgevoerd. Terecht trouwens want weer bleek er een zekere „nonchalance" bij som mige klubs Daarvan zijn de betrokken spelers trouwens zelf het eerste slachtoffer bij interklubontmoetingen en tomooien. De familiale en amateuristische sfeer moet zeker zijn kans krijgen binnen de klub maar bij officiële ontmoetingen moet korrekt gewerkt worden 1988 zal ook de geschiedenis ingaan als het jaar dat de beide Vlaanderen voor het laatst samen het kriterium inrichten. Met de splitsing hoopt men trouwens de gestadige terugval van de organisatie op te vangen. Voorzit ter De Bruyn van de gewestelijke kriteriumkommissie deelde mee dat Oost-Vlaanderen voor zijn kriterium een sponsoring van 750.000 frank kon voorzien. Het kriterium start op 14 april bij De Zilveren Klomp waar finales worden voorzien op 23 april. H.A. Beker van Oost-Vlaanderen - Dames Vier halve finalisten bekend Na het paasweekeinde zijn ook bij de dames de vier halve finalisten in de Oostvlaamse Beker bekend. Op Paasmaandag won Gent van Robuco Buggenhout en meteen gaat Gent door naar de halve finale. Naast Gent noemen de andere halve finalisten Squadra Femina Lebbeke, EV Aalst en Nopri Lebbeke. Meteen ziet het vervolg van de Bekerkompetitie emit als volgt: Mylène Gent (+4) - Nopri Lebbeke E.V. Aalst - Squadra Femina Lebbeke De data van deze halve finales moeten nog onderling afgespro ken worden. Veel tijd rest er nochtans niet meer want de kompetitieleiding wil voor half april de voorbereidingen kun nen treffen voor de finalewedstrijden die mogelijks in de sporthal te Buggenhout worden gespeeld. (eva) Jeugdhandbal Niet helemaal onverwacht werd in het Jeugdtornooi van H.K. Waas munster zowel bij de miniemen als bij de kadetten de eerste plaats in de wacht gesleept, door de ploeg- jes uit de heide-gemeente. Zelfs het ontbreken van de gekwetste W. Roels bleek geen onoverko melijke handicap voor de kadet- tenploeg en ook bij de miniemen ontbraken enkele vaste pionnen. De ploeg van kapitein Ken De Nil won op een overtuigende wijze van Hasselt, dat met een duidelij ke 15-21 nederlaag naar de tweede plaats werd verwezen. In ieder geval bij de prijsuitreiking was het PAARDENSPORT Hicewa R.C. tracht aan de vraag van vele Wase ruiters en amazones te voldoen door het organiseren van lescydus- sen, dressuurwedstrijden en jumpings. Dit jaar werd voor de tweede maal het Open Indoor Jumping Kampioen schap georganiseerd. Door persoonlijk kon takt dat enkele leden hadden met het Medisch Pedagogisch Instituut 't Zonneken en vooral door bepaalde noden te kennen van de internen van dat instituut, werd geopteerd voor een benefietorganisatie. Aan het einde van het eerste kam pioenschap kon Hicema een videoinstallatie, een aantal fietsen, nieuwe kleding en andere waardevolle gebruiks voorwerpen overhandigen. We zijn benieuwd wat de ruiterclub dit jaar zal kunnen overhandigen aan de internen van 't Zonneken. Tw«»ert>ond Eendracht Sterk DultVen Quiévrain 19.3.1989, los 9 u. Jaarse: 1 Caudron Al., 2. Baeyeni E., 3 De Mey G. en zn., 4. V.D. Straeten F., 5. Poep W,, 6. De Troyer R. en zn., 7. Schelfout Fr., 8 Blondeel M.. 9 en 10 Lal mant M. Besluit: 36 prijzen Juist uur snelheid: 1. Caudron Al., Lede. 1639,15, uur 9.39.42; 36. Van Hauwenneiren Fr., Lede, 843.24, uur 10.17.39 Oude: 1. Heyse M., 2. Caudron Al., 3. Piscador Fr., 4. De Vos R., 5. Lal mant M., 6. Van der Straeten F., 7. Impens W., 8. Tombeur Fr., 9. Bogaert J„ 10. Frulleux Kr. Besluit: 30 prijzen Juist uur snelheid: 1. Heyse M., Lede, 1647,75, uur 9.40.23; 30 Piscador Fr.. Lede, 957,00, uur 10.09.34. Dat de tijd enorm vlug gaat realiseerden wij ons nog maar eens toen wij een briefje in de bus kregen waarin Brabo Denderbelle zijn 25-jarig bestaan aankondigde. Wij herinneren ons nog de eerste voorzichtige stappen in het handbalwereldje van Ward Uyttersprot, J. Van Hout, Vermeersch, Verpoest en C. Gegroeid uit hetTechnischete Dendermonde was hun eerste trainer de heer Waumans, de tumleraar. Er werd gespeeld op het veel te kleine terrein voor de kerk, maar het enthousiasme was enorm. Ook het hoogtepunt van Brabo ligt ons nog vers in het geheugen. Na het behalen van verschillende titels belandde het kleineBrabo zowaar in 1' nationale. Het verblijf in 's lands hoogste reeks duurde maar één seizoen. Maar de inspanningen van het bestuur, Maurits, Jef, Van Camp en C° waren groot geweest. Toch bleek de structuur van Brabo toen niet bestand tegen de zware eisen waaraan een topclub Handbal. Brabo Denderbelle speelde vijftien jaar geleden één seizoen in 's lands hoogste reeks (eva) moest voldoen. Nadat het voor een jaar inaktieve Ajax Lebbeke zijn spelers terugvorderde bleek de terugval niet te vermijden. Er volgde dan een diepe terugval maar nooit liet men totaal de armen zakken. De kentering kwam er tijdens het voorbije seizoen toen Brabo opnieuw opklom naar de landelijke reeksen en nu lijkt Denderbelle op weg naar een nieuwe rooskleurige toekomst. De prestaties in 4e landelijke zijn nog beter dan verhoopt voor een nieuwelingen het ziet er naar uit dat Brabo opnieuw een rol van betekenis kan gaan spelen in de Vlaamse handbalwereld. De *ouwe»-getrouwe M. Hendrickx, Et. Van Den Abbeel en D. Uyttersprot, gesteund door hun voltallig bestuur zorgen er dan ook voor dat het 25-jarig bestaan niet onopgemerkt zal voorbijgaan. Zij zijn fier, terecht, dat een kleine gemeente als Denderbelle een der oudste aktieve Vlaamse handbalklubs bezit. De vieringzal doorgaan op 22 april. Al diegenen die in die 25 jaar op een of andere manier betrokken zijn geweest bij het wel en wee van de klub worden uitgenodigd. Naast het avondfeest is er ook een handbaltornooi voorzien voor oud-spelers. Wij zijn ervan overtuigd dat niemand die ook maar enigszins de mogelijkheden heeft zal willen ontbreken. EVA enthousiasme van de H.K.W.- jeugd weer hartverwarmend en tomooi-leider P. Dauwe en zijn schare medewerkers mochten te recht fier zijn op hun jongste reali satie. De uitslagen Miniemen Eeklo-H.K. Waasmunster 4-10 Eynatten-Hasselt 8-14 Hasselt-Eeklo 204 Waasm-Eynatten 16-14 Eynatten-Eeklo 18-13 Hasselt-Waasm. 15-21 Kadetten H.K Waasm.-Kapekla 17-17 D.B. Zwijnaarde-Hechtel 0-10 (FF) Kapekla-D.B. Zwijnaarde 1(M) (FF) Hechtel-Waasm. 11-29 Hechtel-Kapekla 22-17 D.B. Zwijnaarde-H.K. Waasm. 0-10 (FF) Met het binnenhalen van de titel van Oostvlaams kampioen in de kadettenreeks is de H.K.W.- jeugd na 5 jaar werking reeds aan zijn 24e titel toe, waaronder 5 nationale. Het zou ons niet verba zen dat over een paar maand dit getal nog met enkele eenheden wordt verhoogd. Inderdaad, ook de miniemen staan op het punt de Oostvlaamse titel binnen te halen en de pupillen en scholierenploeg maken ook een reële kans op de provinciale titel. De provinciale kampioenen strijden dan tegen de andere provincies om de titel van Vlaams kampioen en de Vlaamse kampioen neemt het op tegen de Waalse kampioen met de titel van Belgisch kampioen als inzet. Tij dens het voorbije seizoen behaal de H.K.W. drie Vlaamse en drie nationale titels. Wordt de kaap van de 30 titels reeds dit seizoen bereikt? Uit het clubblad van H.K.W. dat al aan nr. 28 toe is. lazen wij in dit verband het vol gende: «De meeste pluimen voor deze successen gaan naar Eddy De Vlieger, dé stichter van de H.KW..-jeugd. De laatste twee seizoenen assisteert Paul Dauwe hem als jeugdtrainer. Hij zorgt voor de continuïteit van pupil naar eerste ploeg...». Men moet het maar doen nietwaar. Jeugdrangsc hikking 1 Waasmunster 2 Eeklo 3. Grembcrgcn 4. Lokeren 5. Avanti 6. D.B Z. 8. Kortrijk 9. Ajax Kadetten 1. Waasmunster 2. D B Z. 3. Ajax 4 Kortrijk 5. Lokeren 6 Aalst 7. Gent 9 4 0 18 8 6 0 16 7 6 0 14 3 9 0 6 3 9 0 6 12 8 0 4 i 0 13 0 0 7 7 0 14 7 9 0 14 5 13 0 10 4 5 0 8 3 12 0 6 De sociaal-kulturele raad van Denderleeuw organiseert twee kursussen. De eerste heeft als tema moderne schrijvers le zen en bespreken» en de twee de filosofie en filosoferen, een inleiding.» Voor meer in formatie Kultuurdtenst, A. De Cockstraat 3 te Denderleeuw. Trofee H. De Graeve 1. H.K. Waasmunster 2. Hasselt 3. Eynatten 4. Eeklo Fair-play: Hasselt Trofee J. Dierickx 1. H.K. Waasmunster 2. Hechtel 3. Kapekla 3. D.B. Zwijnaarde Fair-Play: Hechtel H.K. Waasmunster miniemen: M. Buyle, G Gossens, St. Van Uden, K. De Nü, J. De Wolf, P. Verhelst, S. Daelman, St. Ver hoeven, G. Engels. H.K. Waasmunster-kadetten: G. Maes, W. De Groote, T. De Graeve, St. Vermeulen, St. FE Meerschman, C. Desseaux, T Baert, K. Ternest, N. Verhelst. EVA Beker van Oost-Vlaanderen -1/2 finale Zondag 2 april om 19 uur In de Oostvlaamse Bekerkompetitie zijn bij de mannen de halve finalisten reeds een tijdje gekend. Lokeren, met een voorgift van 10 doelpunten, neemt het op tegen Avanti Buggenhout, zaterdag 8 april en nu zondag 2 april ontvangt Ajax Lebbeke "stuntploeg" H.K. Waasmunster dat start met een vijfdoelpuntenvoorgift. Meteen kondigt deze wedstrijd zich veelbelovend aan. Waasmunster schakelde Ajax verrassend uit voor de Belgi sche bekerkompetitie en beide ploegen zijn, nu het einde van het seizoen nadert, nog steeds promotiekandidaten in hun respektievelijke reeks. Misschien is dat een reden om er in de Oostvlaamse Bekerkompetitie niet voluit tegenaan te gaan maar wij betwijfelen of de prestatiedrang zondag zal kunnen ingetoomd worden. De vraag die zich stelt: kan de trefkracht van Ajax optomen tegen de technische en taktische kwaliteiten van H.K. Waas munster. Vertrekken de Lebbekenaars in een favorietenrol, underdog H.K.W. zou nog maar eens met een stunt kunnen uitpakken. (eva) Heren 3' afdeling zat. 1/4 te 19.30 u. H.C. Overpelt-Waasmunster zat. 1/4 te 20 u. Lokeren-Stenant 4* afdeling zat. 1/4 te 18 u. Olse Merksem 2 - Robuco Buggenhout zond. 2/4 te 15.15 u. Zandvliet - H.B.C. Dendermonde zat. 1/4 te 17 u. leperse-Brabo Denderbelle Provinciaal zat. 1/4 te 18.45 u. At. Temse-Robuco Buggenhout 2 zond. 2/4 te 19.40 u. Gr. Bijgaarden 2 - Brabo Denderbelle 2. I* zat. 1/4 te 14.45 u. Nopri Lebbeke-Tongeren 2' afdeling zond. 2/4 te 18.45 u. Haachtse - Robuco Buggenhout zat. 1/4 te 19 u. Duffel-E.V. Aalst zond. 1/4 te 16.30 u. Squadra Lebbeke - R.B. Dendermonde Jeugd Miniemen zat. 1/4 te 13 u. Avanti Buggenhout - Kortrijk zat. 1/4 te 13.30 u. H.K. Waasmunster - Eeklo zond. 2/4 te 14 u. Desselgem - Ajax Lebbeke zat. 1/4 te 13 u. D.B. Zwijnaarde - H.C. Lokeren Kadetten zat. 1/4 te 14 u. D.B. Zwijnaarde - Lokeren zat. 1/4 te 14.30 u. Waasmunster - Kortrijk zat. 1/4 te 13.30 u. Ajax Lebbeke - Petrus Gent Beker van Oost-Vlaanderen 1/2 finale: zond. 2/4 te 19 u. Ajax Lebbeke - H.K. Waasmunster (+5) g. Uit de interprovinciale kompetitie treedt Merchtem als kampioen naar voren. Een paar wedstrijden voor het kompetitieslot kan de ploeg van J. Van Damme, S. Kep- pens e.a. M. De Proft's de titel niet meer kwijtspelen. Petrus Gent en At. Temse zullen nog uitmaken wie vice-kampioen wordt en eventueel via een test match nog in aanmerking komt voor promotie. Met Merchtem wordt dus een ploeg uit Vlaams- Brabant kampioen, maar als men het spelerslijstje overloopt treft men heel wat Oost-Vlamingen aan. In elk geval proficiat Merchtem. 2 0 26 2 2 26 2 2 26 6 0 18 6 0 18 7 1 17 11 0 8 11 1 7 13 0 6 14 0 2 Buggenhout 2 15 13 2. Merchtem 16 12 3. E.V. Aalst 2 16 12 4. Eeklo 15 9 5. Temsc 15 9 6 Petrus Gent 16 8 7. Bcrlarc 15' 4 8. G.B S K 2 15 3 9. Woluwé 16 3 15 1

De Voorpost | 1989 | | pagina 30