Heikant probleemloos langs Kieldrechtse klip Kamillekes weer eersteklassers! KAMILLE- bloeme-KES Kamillekes kampioen! 22 - 14.4.1989 - De Voorpost VOETBAL Vierde provinciale Waasland In vierde Waasland blijft het bovenaan de rangschikking status quo na deze 28e speeldag. Leider Heikant Zele won verdiend het toch niet te onderschatten duel aan de Kieldrechtse grens en in de Eksaardse Kanondreef haalde Eksaarde nog eens fors uit als tweede geklasseerde tegen het de laatste tyd flink op dreef zijnde VK Hamme. Er blijft dus een kloof van 2 punten bestaan tussen beide toonaangevers. FC Moerbeke vond ook de oude benen terug en scoorde vlot tegen Daknam terwijl SK Lokeren verder blijft zwalpen en nu de White Boys uit Sint-Niklaas moeten laten voorgaan. Door het verlies van Olympia Rupelmonde op eigen terrein tegen Herleving Sinaai en ook al mede door het puntenverlies van Kieldrecht schuift VK Tielrode alsmaar verder op in de rangtabel. De steenbakkers, in de eerste kompetitiehelft nog fier leider geweest waren na een mindere periode ver teruggezakt. Men Ujkt daar nu overheen en winst tegen Straatje brengt VK Tielrode op de 5e plaats. In Waasmunster speelt men ook een sterk seizoenseinde. Sparta nam nu de maat van Hoogeinde en heeft zo bijgevolg ook nog uitzicht op een mooie ereplaats. Sinaai voert momenteel de middengroep aan en achteraan vinden we Meerdonk en Verrebroek terug. Beiden kwamen in een rechtstreeks polderduel niet verder dan een gelijkspel en dat bleek een logische uitslag te zijn gezien de rangschikking van beide ploegen. SK Lokeren - White Boys 0-2. SK Lokeren zette de lijn van de betere resultaten niet verder en verloor met 0-2 tegen White Boys (polo) MEERDONK VERREBROEK Sensationele start in dit polder duel want nauwelijks was afge trapt of daar viel reeds een eerste doelpunt te worden genoteerd voor de thuisploeg. Meerdonk mocht de aftrap nemen en Rudy De Jonghe kon samen met Dirk De Paradé zonder dat ook maar één bezoeker aan de bal kon ko men tot aan het Verrebroekse doel lopen. Daar trapte De Jon ghe de 1-0 voorsprong bij elkaar. Verrebroek-doelman Thierens was de eerste die de bal mocht aanraken maar dan wel door hem uit zijn netten te halen... Deze ongelooflijke start kreeg echter geen verlengstuk bij Meer donk en na een kwartier kon Ver rebroek zelfs langszij komen. Op een verre inworp ging de plaatse lijke verdediging ruim in de fout en het was Danny De Maeyer die kon binnenkoppen voorbij een kansloze thuisdoelman Gerry Franssens die weer een opvallen de partij vertolkte voor zijn ploeg. Na dit gelijkstellend doelpunt viel het wel stil in die eerste helft en het enige opwindende was nog een kopbal van Johan De Wreede van de thuisploeg die tegen de paal belandde. Na de rust en na een donderpreek van thuistrainer De Waele kon Meerdonk dan toch een beetje meer snedigheid achter de akties steken en drong het Verrebroek terug op eigen helft. Doch de Meerdonkse aan- valshjn kon de vlotte start niet meer overdoen ook al kwamen er nog kansen bij de vleet. De grootste kans was natuurlijk een strafschop die door Bulthcel getrapt op de dwarsligger eindig de. Maar ook kansen van Rudy De Jonghe, omhaal juist over, Dirk De Paradé, kopbal juist over en Alain Van Reeleghem, even eens een kopbal juist over. moch ten gezien worden. Enkel de ge broeders De Wreede bleven in dit duel ondermaats presteren bij de thuisploeg, zodat het niet onlogi sche gelijkspel op het bord behou den bleef. Zelfs al was er nog een puike reaktie nodig van thuisdoel man Gerry Franssens op een po ging van De Maeyer bij Verre- broek. OL. RUPELMONDE 0 HERL. SINAAI 1 Het werd een ongelijke strijd in Rupelmonde tussen het plaatselij ke Olympia en het fel op dreef zijnde Herleving Sinaai. Rupel monde diende immers een vijftal reserven in te brengen ter vervan ging van onder meer Johan Pie- ters. Kris Foubert, Kris De Laet en Johan De Clercq die allen geschorst deze wedstrijd gedwon gen moesten laten voorbijgaan. Nog een souvenir van de wedstrijd op Meerdonk. Ook Patrick De Smet en Mario Baeyens kennen ondertussen hun strafbepaling al van die bewuste wedstrijd. De Smet zes weken en Baeyens komt er vanaf met vier strafzondagen De Smet was er bovendien tegen Sinaai ook al niet bij zodat het niet verwonderlijk was dat de gas ten van bij de start het initiatief namen. Sensatie wel in de 17e minuut toen scheidsrechter Van de Perre een doelpunt van thuis- speler Verhegge afkeurde voor een tot nu toe onopgehelderde reden. Sinaai replikeerde dan sterk maar zoals het doorgaans heel de wedstrijd het geval was kon de Tinelploeg toch zo moei lijk tot scoren komen. Op twee hoekschoppen kon Franky Schat- teman telkens in één tijd krachtig naar doel trappen maar evenveel maal verdween de bal over de Rupelmondse kooi die weeral voortreffelijk verdedigd werd door doelman Brijs. Kort voor de rust diende Felix dan gekwetst vervangen te worden bij Rupel monde door Van Kronenburg. De tweede periode was evenwel vol ledig voor de bezoekers die dc lome thuisafweer, zonder verpo zen, telkens op een zijspoor wis ten te rangeren Enkel Bert Canfeyn bleef bij Rupelmonde op goed niveau akte- ren maar ook hij kon niet optor nen tegen de goed gesmeerde Si- naai-aanvallen die nu geregeld het Rupelmondse doelgebied onveilig maakten. Na een kwartier in de tweede helft viel dan ook het eerste bezoekende doelpunt te no teren. Patrick De Clercq mocht al wandelend het Rupelmondse mid denveld oversteken en toen hij niet aangevallen werd plaatste hij met een keurig afstandsschot doelman Brijs én Rupelmonde voor een voldongen feit. 0-1 na 59 minuten. Rupelmonde was nu vol ledig ontredderd en doelman Brijs zou de rest van de wedstrijd ge bruikt worden als schietschijf voor een erg aanvallend Sinaai dat uit brak wanneer de gelegenheid zich voordeed. Eerst was Danny Van de Velde dicht bij de 0-2 om vervolgens Patrick Van Acker te zien stranden op centimeters van het doel van Brijs. Bij Rupelmonde verdween ook Verheggen nog en kon Peter Van Hese zijn opwachting maken. De ze grote spits bracht dan toch bij momenten even een verademing voor Olympia maar wanneer er doelgevaar dreigde was dat toch langs de bezoekende zijde. De vraag blijft, nu nog zelfs, hoe het mogelijk was dat Sinaai de bal uiteindelijk niet voorbij doelman Brijs kon krijgen wanneer in de 72e minuut eerst Patrick Van Acker en nadien Patrick De Clercq oog in oog stonden met thuisdoelman Brijs. Nog erger werd het op de 80e minuut wan neer Brijs reeds verslagen was maar zowel Patrick Van Acker als Danny De Ruyte nog de kans zagen om na een fel geharrewar de bal niet over de lijn te kunnen sjotten. Alles bleef evenwel bij die 0-1 stand en een vrije trap van Bert Canfeyn en de vervanging bij Sinaai van Dominique Van de Velde door Evert Ongena leverde ook al geen standswijziging op zodat Sinaai meteen een puike 6 op 6 weet te behalen in dit slot van de kompetitie. Rupelmonde van zijn kant ziet de zo begeerde vijf de plaats in rook opgaan na een toch wel meer dan geslaagd FC MOERBEKE DAKNAM Sterke prestatie van de Suiker jongens die een jeugdig Daknam van zich af wisten te houden. Reeds na een zestal minuten kwa men de moedige gasten op achter stand toen een vrije trap van Kris Buyck over iedereen heenwaaide. En na een kwartier spel was de wedstrijd al voor de helft beslist want op een strakke voorzet van Stefan Staelens kon Gerry Diele- man er 2-0 van maken met het hoofd Nog voor de rast zou Moerbeke dan weten uit te lopen tot 3-0 wanneer Alex De Plukker ook al met een vrije trap de 3-0 ruststand op het bord wist te brengen. Na de pauze drukte de thuis ploeg een ietsje minder door en kon Daknam zich toch ook meer maals op Moerbeekse helft komen tonen. Scoren was er evenwel niet bij voor de moedige jonge snaken van trainer Troch zodat Moerbeke halfweg die tweede helft de voor sprong rustig kon optrekken naar 4-0 wanneer Gerry Dielleman een kollektieve aanval tegen de Dak- namse netten deed belanden. Op die manier werd het al met al een rustige zege voor Moerbeke dat nog steeds uizicht houdt op een mooie ereplaats. SK KIELDRECHT HEIKANT ZELE der uit een geharrewar voor doel tot scoren kwam in de 43e minuut. Kort na de rust buitte Jo Van Eetvelde een aarzeling in de plaat selijke defensie dan uit om verder op te drijven tot 0-2 zodat de beslissing toch wel min of meer gevallen was na 55 minuten Twee minuten later nam Van Britsom dan alle twijfels weg door het derde Zeelse doelpunt voor zijn rekening te nemen. Heikant, dat nadien wellicht gas terugnam zag dan in het laatste kwartier de thuisploeg nog een verwoed offensief voeren maar het eerreddend doelpunt kwam er voor de grensjongens pas wanneer Franky Vercrayssen op een voor zet van Erik De Witte in de 87e minuut tot scoren kon komen. Voor Heikant dus een zeer be langrijke zege in de opmars naar de titel ook al schuilt er wellicht in de twee resterende opdrachten nog gevaar achter de hoek. van te maken. Al was dat niet altijd gemakkelijk op het vrij hob belige terrein van Straatje waar bovendien maar één matchbal voor handen was en die dan nog regelmatig moest opgepompt wor den. Straatje Stekene miste in dit duel toch jongens als Regi De Meyer en een Luc Audenaert dit terwijl bij Tielrode Gunther Van Uffelen, Kurt De Caluwé, Dré De Puysseleir en Yvan De Keyzer op het appel ontbraken. Na 35 minu ten viel het eerste doelpunt te noteren langs Franky De Keyser die een voorzet van Erik Van den Eynde voorbij de plaatselijke doelman wist te koppen. Twee minuten later konden de gasten dan al op gelijke hoogte terugko men wanneer een dekkingsfout achteraan bij Tielrode waarbij drie verdedigers toch nog Freddy Chalmet toelieten van de bal voorbij Persiau te koppen. Meteen was alles te herdoen en dat deden de bezoekers dan ook. Want nadat speler-trainer Mare Maes op de 45e minuut de bal netjes achteruit legde in de loop van David Blommaert stond er geen maat meer op het schot van deze laatste zodat Tielrode met een 1-2 voorsprong meteen kon gaan rasten. Na de rust bleef de wedstrijd zowat geüjkopgaand. Tielrode kreeg nog wel kansen langs Fran ky De Keyzer en de vervanger DAMESVOETBAL Damesvoetbal Tweede Nationale F.C. Izegem - Kamillekes Aalst 0-3 WAASMUNSTER HOOGEINDE Het werd aan de Kieldrechtse grens geen hoogstaande partij tus sen beide ploegen. De zege even wel van leider Heikant Zele was meer dan verdiend ook al stond de plaatselijke afweer op stuntelige benen en was de aanval al eenzelf de leven beschoren. Het afwezig blijven in het middenveld van een pion als Danny De Wilde maakte dan de malaise bij de thuisploeg kompleet zodat Heikant, dat kon scoren aan zowat 100%, genoeg had aan een minimum aan kansen om deze belangrijke partij win nend af te sluiten. Op een bijzonder goed ogenblik kwamen de gasten dan op voor sprong wanneer Mare D'Hollan- Probleemloze zege van Sparta Waasmunster tegen een zwalpend Hoogeinde dat zich met moeite naar het kompetitie-einde slinert. In de eerste helft zou Erik Van Damme voor Waasmunster de stand openen met een pracht af standsschot dat voorbij de bezoe kende goalie tegen de netten sloeg. Hoogeinde, dat hier weinig kon tegenover stellen, kreeg dan in de tweede helft nog een tweetal doelpunten te slikken telkens van J.M. Engels. Op de 74e minuut was Engels de afwerker na een sterke kollektieve aanval en drie minuten later knalde dezelfde En gels na een hoekschop nummer drie tegen de Hoogeindse touwen zodat de eindstand meteen bereikt werd in deze wedstrijd. EKSAARDE 3 VK HAMME 0 Eksaarde liet zich geen tweede keer verrassen door een nieuwko mer in deze reeks nadat het vorige week een kostbaar punt moest laten in de Daknamse Hazen straat. Het werd tegen VK Ham- me evenwel ook geen hoogstaan de partij maar toch had de thuis ploeg altijd de wedstrijd in han den en kon ze zich vrij vlug op een 2-0 voorsprong trakteren. Na acht minuten scoorde Kurt Van Hille na een vooizet van Jackie Schei- fout en na 20 minuten was het dan een solo van Erik Van Damme die eindigde tegen de Ham se netten. Eksaarde, dat de wedstrijd nu geheel in handen had, kreeg nog in die eerste helft unieke gelegen heden langs Chris De Cock en Geert Nimmegeert maar de lat en paal beletten dat beide spitsbroe ders de score verder konden uit diepen. Na de rust eenzelfde spelbeeld met een erg offensief ingesteld Eksaarde dat evenwel moest wachten tot een kwartier voor tijd alvorens Chris De Cock het doel punt van het jaar scoorde nadat hij een voorzet van Geert Nimme- geers met de borst kontroleerde dan maar in één tijd vernietigend uithaalde naar het bezoekende doel. De zege was binnen voor Eksaarde maar men nadert hier door niet op leider Heikant die alle gevaarlijke klippen blijft om zeilen alsof het niets was. Eksaar de moet nog naar Sinaai en krijgt de laatste speeldag White Boys op bezoek, geen sinekure dus voor de mannen van trainer De Pauw die evenwel wél al verzekerd zijn van de nakompetitie in verband met de tweede stijger Het staat ook vast dat Eksaarde moet uitkomen tegen de nr. 2 van vierde provin ciale A en, dat zou in dat gval Ertvelde, Aalter of Maldegem kunnen zijn. Zekerheid hierom trent bestaat er nog niet want het is in die reeks nog geen uitge maakte zaak. Na een verblijf van amper één seizoen in de kweede klasse keren de Aalsterse Kamille kes met vlag en wimpel weer naar de hooste afdeling van ons nationaal damesvoetbal. Op het drassige en met plas sen rijkgevulde veld van Ize gem speelden de Aalsterse voetbalsters opnieuw een grootse wedstrijd met als eindresultaat een afgetekende fase van de wedstrijd een vrij schop tegen de netten van Conny Adam en gingen twee kostbare punten verloren voor de oranje-blauwen. Die zelfde Holvoet leek er in het begin van de terugwedstrijd op gebrand haar ploeg met een vroeg doelpunt de Kamil lekes opnieuw in het zand of de modder? te doen bijten. Damesvoetbal. Izegem - Kamillekes Aalst 0-3. Het eerste Aalsterse doelpunt is op komst, de Izegemse defensie is verslagen (da) 0-3 overwinning. Meteen was De bezoeksters lieten zich den en een Izegemse hoek- de rotmatch tegen Zulte ver- daardoor allerminst impone- schop werd door Peggy Van geten en mochten zij een vijf- ren en na een vrijshop van de Maele in de handen van tiende opeenvolgende wed- Paula Bisback kopte Myriam Six verwerkt, strijd zonder nederlaag laten Van Slembroeck iets te zwak Een knappe kombinatie Van optekenen. De laatste (thuis- om de stevige keeper Kath- jnederlaag dateerde van 19 leen Six te verrassen, npvember van vorig jaar te gen... Izegem. Toen trapte Modder Fabienne Holvoet in de eind- Het was maar eventjes uitge steld, want na zes minuten mocht Lutgart Viaene een hoekschop trappen en Paula Bisback kopte fraai op doel. De bal bleef echter even in de modder hangen, maar daar was zoals altijd Myriam Van Slembroeck ter plaatse om het af te maken. Het tengere voor De Puysseleir, Dré Weyn maar een nieuw doelpunt kwam er voor de steenbakkers niet meer. Steven De Jonghe die als bankzit ter was meegereisd zag dan de thuisploeg nog in de laatste mi nuut bijna langszij komen toen Ronny Meyntjes de bal van de lijn moest weghalen. Het bleef even wel bij die 1-2 voorsprong en zege van Tielrode zodat de vijfde plaats nu toch wel in het bereik moet komen van V.K. SK Lokeren en Rupelmonde zijn de laatste tegenstanders van de groen-witten zodat een en an der toch wel in orde moet kunnen komen. Op 6 mei organiseert VK Tiel rode een Sponsorloop op het ter rein gelegen in Tielrode. Dit ten voordele van de jeugd. Het begint om 14 uur en tijdens deze spon sorloop zal er een voetbalwed strijd plaats vinden tussen de ou ders van de jeugdspelers en de talrijke sponsors. Na deze wed strijd kunnen tegen betaling ook nog een vijftal strafschoppen ge trapt worden door sympatisanten en dit voor de prijs van 50 frank Hier zijn mooie prijzen mee te winnen. Wanneer deze sponsor loop tot een goed einde wordt gebracht en daar twijfelt men niet aan, dan vertrekken de jeugdspe lers van VK Tielrode op 13 mei op avonturentocht naar de Efteling in Holland. Als dat geen mooie belo ning is. SK LOKEREN WHITE BOYS Bij de thuisploeg zit men al duidelijk met de gedachte bij vol gend seizoen. De jonge ploegop- stelling was hieraan niet vreemd. Ondanks dit feit werd het toch een gezapig matchke tussen beide ploegen waarin alleen de bitsig, heid ontbrak dat een duel norma liter nodig heeft De White Bon domineerden rustig langs Van Óe Neucker en Rooms maar het duurde toch tot de 35e minuut alvorens Geert Rooms op een voorzet van Verbeeck kon scoren De thuisploeg replikeerde langs Van Kerschaever met een vrije trap en langs Marc Van der Hae- gen maar White Boys-doelman Seghers stopte deze poging keurig af zoals dat ook hoorde. Na de rast kon White Boys dan nogal snel de beslissing forceren wan neer Van Lyssebettens voor 0-2 kon zorgen op de 55e minuut en tien minuten later Van den Neu cker nog eens kon scoren met een persoonlijke aktie. 0-3 na 65 minuten. S.K. Lokeren dat zich in die periode beperkte tot de buiten- speltaktiek keek dan eerst nog tegen een 0-4 achterstand aan wanneer Van Lysebettens op nieuw kon scoren op voorzet van Rooms, alvorens zelf het eerred dend doelpunt aan te tekenen langs Marc Van der Haegen toen die ideaal werd aangespeeld door Peter Glibert, de vervanger van Said. 14 na 80'. En White Boys wilde er absoluut de spanning in houden want even later in de slotfase was de bezoekende doel man Seghers bijna opnieuw ver slagen, ditmaal door een perfekt getrapte terugspeelbal van Jan Van Lierop maar Seghers kon ditmaal de bal pakken zodat de 1- 4 stand behouden bleef en ook meteen de eindstand in deze aan gename wedstrijd die beslist de moeite was om volgen. Marc Steveunck' fraai aanvallend maneuver in de grond geboord en even later werd een doelpunt van Renilde Clompen wegens voorafgaandelijk handspel geannuleerd. Aan de 21e mi nuut dwong Kathleen Stevens een hoekschop af, maar Re nilde Clompen kon niet af werken. Keeper Conny Adam moest dan nog eens uitlopend red- Nu de promovering naar Eerste Nationale een feit is, hebben de Kamillekes als opdracht in hun laatste kompeti tiewedstrijd tegen Namêche ook de kampioenstitel van Tweede Nationale te veroveren. Volgende zaterdag 15 april 1989 kan dat aan de vertrouw de Zandberg, met de hulp van de Aalsterse voetballief hebbers. Samen met de Aalsterse supporters met de Kamillekes naar Eerste Nationale! Het zou de kroon op het werk zijn van een formidabel seizoen. Zaterdag om 15 uur, naar de Zandberg? Komen! TTn. Vv. i* Slembroeck - Stevens wordt door Six gestopt. Vier minuten voor de pauze haalde Fabienne Holvoet hard uit en Conny Adam ran selde de bal uit haar doelvlak in hoekschop, die echter ach ter het doel werd getrapt. Vlak voor de rust bleek een knappe kombinatie Stevens- Van Slembroeck jammerlijk in de modder haperen. Sorry, hoor... De Voorpostverslaggever deelde vorige week in de algemene Kamillekes-malaise, want hij zag Myriam Van Slembroeck en Lutgart Viaene scoren terwijl Renilde Clompen en Paula Bisback de auteurs van de doelpunten waren tegen Zultse. Waarvoor zijn welgemeende verontschuldigingen. Ontknoping nadert De Kamillekes zijn een heel seizoen onafgebroken op de eerste of tweede plaats van de zangtabel blijven staan Een bevoorrechte positie waarvan echter ook de moeilijk heidsgraad niet te onderschatten is. Daarbij heeft het trio Aalst-Union-Borgloon elkaar geen duimbreed toegegeven, al zullen de Limburgers het moeilijk hebben om nog te promoveren. Hoewel Een Brusselse nederlaag in Lommei en een overwinning van Borgloon aan huis tegen Izegem zouden voor de hoofdstede lingen een jammerlijke ontknoping betekenen voor een al bijna even schitterend seizoen als de Kamillekes. Intussen volstaat een gelijkspel aan huis tegen Namêche om bij de oranjehemden van Jo Loeman morgen zaterdag de kam pioenenviering in volle glorie te doen losbarsten. Ook bij de jeugd blijft de spanning duren. De jeugdploeg van de Kamillekes heeft met sprekende 5-0 cijfers afstand genomen van Puurs. Dit heeft echter nog geen uitsluitsel gegeven met betrekking tot de deelneming aan de nationale eindronde. Het wordt immers afwachten wat Hoei- laart er in de slotwedstrijd tegen Lommei van bakt om de knoop - bijna - definitief door te hakken. Want als Hoeilaart wint, komt het tot een testwedstrijd met de Kamillekes om de deelname aan de kampioenenstrijd te bepalen. Spanning tot het einde dus bij de Aalsterse youngsters, die het suksesrijke Kamillekes-seizoen kompleet zouden kunnen maken. Fantastisch dribbelnummertje Brusselse meisje tipte de bal Direkt na de herneming gin- over de lijn en Aalst leidde gen de Kamillekes op zoek met 0-1. naar een tweede doelpunt en Izegem gaf de moed niet op dat leverde meteen een hoek en ging resoluut op zoek naar schop op. Lutgart Viaene de gelijkmaker. Een doorsto- haalde uit vanaf de hoekvlag ten van Hilde Depoorter en Myriam Van Slembroeck noopte Conny Adam tot een kopte over. Een hoekschop gevat uitlopen en duikelend van Renilde Clompan werd redden. door Kathleen Six uit de Ize- Myriam Van Slembroeck gemse lucht geplukt. Een dwong dan een hoekschop af, schot van Christel Coppens Lutgart Viaene zette knap werd door Conny Adam ge- voor doel, maar de bal plofte pareerd. Even later moest Damesvoetbal. De Kamille- STRAATJE STEKENE I VK TIELRODE 2 Twee fel gehavende ploegen hebben geprobeerd er het beste in de modder en bleef daar roerloos wachten tot hij zou worden weggetrapt. Maar dat gebeurde niet en keeper Six kon ontzetten. Aan het kwartier zeilde een met Izegem terugspeelbal van Brenda Van den Eeckhout in hoek- kes minder moeite dan ver- wacht. Hel werd een 0-3 schoP e" C000? Adlm moes' overwinning en de Aakterse !n mee "iden dc bal °"der doelvrouw Conny Adam J")n,r0'e krijgen. keef I de glimlach (da) De 1,0011 ate0»01"!0 Myriam Van Slembroeck werd na een Conny uitlopend met de voet redding brengen. Een erg knap hieltje van Kathleen Stevens dat Renilde Clompen in schietpositie bracht werd door de Izegemse defensie weggewerkt. Een pas van Paula Bisback bracht Myriam Van Slem- brouck in ideale schietgele- genheid doch Myriam mikte nipt naast. De Kamillekes drukten fel en dat veroorzaakte een panie kerige reaktie bij Izegem. Tot echte doelkansen kwam het vooralsnog niet. Wanneer Kathleen Stevens voor doel zette en Myriam Van Slem broeck gevat doorging floot de ref voor buitenspel. De laatste twintig minuten werd de Aalsterse duik on weerstaanbaar en ean kwar tier voor het einde voerde Renilde Clompen een fantas tische dribbelnummer op. Het vaardige speelstertje zette niet minder dan vier tegen strevers in de wind en drukte dan susksesvol af. Met 0-2 op het bord zakte de rood-zwarte thuisploeg als een slappe pud ding in elkaar. Een Aalsterse vrijschop net buiten de back- lijn bereikte zijn doel niet, maar vijf minuten na de twee de treffer werd Izegem defini tief van de kaart geveegd. Renilde Clompen dwong een hoekschop af, nam die ook zelf en Peggy Van De Maele kopte van bij de penaltystip keihard voorbij Six. 0-3 en het had nog veel meer kunnen worden doch Six hield die eindcijfers op het bord en daar icon niemand graten in vinden. Die overwinning betekende voor de meisjes van voorzitter Kamiel Sergeant een zekere promovering naar Eerste Na tionale, maar om kampioen te worden is nog een puntje no dig tegen Namêche volgende! zaterdag. Onder massale be langstelling hopen de Kamil lekes dan ook morgen aan de Zandberg voor de eerste keer in hun twintigjarig bestaan een kampioenstitel aan hun palmares te kunnen toevoe gen. Zij rekenen op de more le steun van de Aalsterse voetballiefhebbers om dat doel te kunnen bereiken. Kamillekes Aalst Conny Adam, Lutgart Viae ne, Peggy Van de Maele, Ma rijke Buyse en Brenda VAn den Eeckhout, Sandra Van den Linden, Paula Bisback, Hilde Van Caelenbergh en Renilde Clompen, Myriam Van Slembroeck en Kathleen Stevens. Wisselspeelsters: Ann Floot, Saskia Molly en Daniëlla De Meersman. Cyriel Temmerman

De Voorpost | 1989 | | pagina 22