e-\ u cs De strijd is nog niet gestreden Open Belgische turnkampioenschappen in Sint-Niklaas Interklubwedstrijd Jeroen Sint-Niklaas-Hinckley Engeland en Mario Thijs in de Belgische seiektie... Kalender kaatskompetitie Kaatsen met Kastel Rap en Vlug Eindelijk A-spelers in Oost-Vlaanderen Kaatsverbond Hamme met tien ploegen De Voorpost - 14.4.1989 - 29 TURNEN De interklubwedstrijd tussen Je- Eindstand seniores: Jeroen Sint- roen Sint-Niklaas en de turnkring Niklaas 198.55, Hinckley Enge- Hinckley uit Engeland werd des- land 189.95. tijds geen aprilgrap. Aan deze nochtans interessante manifestatie Turners juniores werd slechts weinig ruchtbaarheid 1Graham Hines Hinckley 46.20, gegeven en de publieke belang- 2. James Boyer Hinckley 45.55, 3. stelling kan in de Sint-Niklase Bert Verhelst Jeroen 45.50, 4. o sporthal dan ook niet als talrijk Bart De Ronde Jeroen 45.20, 5. Niklaas 120.80. worden beschouwd. Nochtans Scott Dawson Hinckley 43.f". werd er door de beide klubs een Bart Beukelaers Jeroen 43.65 7. Turnsters juniores tamelijk hoog tumpeil bereikt en Esbjorn Fiers Jeroen 42.40, 8. - - - - voor deze interklubwedstrijd wer- Daniël Clarke Hinckley 37.05, den tenslotte ook nog de turnsters 9. John Mills Hinckley 35.80, 10. Hinckley 30.00, 8. Sarah Dixon Hinckley 29.65, 9. Isabelle Van Landeghem R.R. 28.85, 10. Na thalie De Smet, Rust Roest 28.45, 11. Kim Vervaet Rust Roest 27.30. Eindstand seniores: Hinckley En geland 128.95, Rust Roest Sint- n Rust Roest aangezocht. Resultaten Turners seniores 1. Mario Thijs Jeroen 53.60, Lee Thomas Hinckley. 3. Bert Jans- sens Jeroen 47.50, 4. John Munro Hinckley 46.20, 5. Darren Byns Wannes Danneel Jeroen 34.55, 11. William Jones Hinckley 31.30, 12. Filip Pijl Jeroen 28.60, 13. Wim Verreydt Jeroen 25.00. Eindstand juniores: Jeroen Sint- Niklaas 179.25, Hinckley Enge land 175.10. 1. Rebecca Coulson Hinckley 31.00, 2. Leslie Vermeulen Rust Roest 30.95 3. Caroline Ellis Hinckley 30.75, 4. Lindsey Topp Hinckley 30.65, 5. Kristy Browson Hinckley 30.20, 6. Donna Dixon Hinckley 30.15, 7. Amanda Tow- send Hinckley 29.70, 8. Dina Braem Rust Roest 29.45 9. Ka- trien Vandenberghe Rust Roest 29.10, 10. Jetta Van Hove Rust Roest 28.80, 11. Nadia Osselaer Turnen. "Willen is Kunnen", de Wase Turnkring die 85 jaar bestaat, hield een fraai gala in de sporthal. Deze apotheose van de eigen leden kreeg een staande ovatie (dw) TAFELTENNIS In de KVKT-tafeltenniskompetitie is het eindpunt in het zicht. Maar in vele reeksen zal men dc allerlaatste speeldag moeien afwachten om uitsluitsel te krijgen in verband met de titel en de degradatie. In de eerste reeks is de kampioen al gekend, maar de afdalers blijft een open vraag. Ons Huis A Baardegem is al zeker dat ze volgend seizoen een trapje lager zullen aantreden. Wie mee zal trekken is ofwel Patro C ofwel Madeion A. De Hamse ploeg heeft wel de beste kansen voor het behoud. Patro B speelde thuis tegen Ons Huis A maar had het niet breed om overeind te blijven 6-4. Dit kwam omdat Jef De Maeyer in een goede bui zijn drie wedstrijden zonder moeite kon winnen. Maar zijn resterende ploegmaten deden het heel wat minder en ze wonnen helemaal niets. Een ploeg die gouden punten verzamelde was Patro C dat bij Juvenes A de volle buit ging weghalen al was het maar op het nippertje 6-4 Marc Stallaert was de grote bewerker van de overwinning en klopte zelfs Kurt De Cock en gezien ook Thomas een goede prestatie leverde was de eindoverwinning een feit. Opmerkelijk dat bij Juvenes Mare Neus er niet in slaagde één overwinning vast te leggen. Eendracht A ook al een bedreigde formatie haalde bij Hingene A een 4-6 overwinning binnen en dat betekende dat ze nu niets meer moeten" vrezen om een retourkaartje te krijgen. Ze hebben nu wellicht voldoende punten vergaard om zich gerust te voelen De Man en Vermoe sen waren de twee sterkste elementen in de Eendracht-ploeg. Vooral dc start was goed voor de bezoeken. Dadelijk een 1-4 voorsprong en dat deed Hingene naar adem snakken. De thuisploeg kwam wel wal dichterbij maar via een sterk dubbel -spel kon Eendracht dolgelukkig dc volle buit meenemen. BAC A is helemaal het noorden kwijt Ze geraken moeilijk aan een overwinning en nu ook deze keer werden ze door Madeion 1 aan de kant gezet met 3-7 cijfers. Heyninck kon bij BAC twee overwinningen vastleggen, maar daarmee hield het allemaal op. Chris Wasteels was zeer goed bij de Buggenhoutse formatie en klopte iedereen. Roel Back en Vergauwen Remi zorgden voor de rest van de overwinningen. Tot slot was er nog de vlotte 0-10 overwinning van kampioen Patro A op Ons Huis A. Alleen Jef Dc Maeyer kon twee sets veroveren voor Ons Huis A. In de tweede afdeling is de strijd om te degraderen het hardst. Er zijn nog altijd een drietal ploegen die snakken naar bevrijdende punten. Zoals KWB A en Madeion B die tegenover elkaar stonden. Beiden hadden nood aan punten. Het werd een draw, waarmee wellicht niemand tevreden zal zijn geweest. Madeion B stond eerst op winst 1-3. Het werd 3-3 en 5-4. In het hard betwiste dubbel zou het tenslotte Madeion zijn met Keldermans en De Hacck die het haalde in de derde set en daarmee nog een puntje voor hun ploeg konden meepakken Stefaan van Bogaert was bij KWB A duidelijk het baste element. Datzelfde Madeion B kon nog een geweldig punt lukken door in eigen midden Vlierkouter A, dat nog altijd vecht voor de vice-titel, een punt te ontfutselen 5-5. Aan de basis daarvan lag Nica De Haeck die niet te verslaan was. Het was gedurende de hele ontmoeting zeer spannend 3-3 en 4-4 om in de laatste twee wedstrijden nog eens broederlijk te delen. Patro D pakte nog een twee punten bij het bezoek van Opwijk A Dat was vanin het begin al duidelijk toen dc Patro's met 4-2 aan de leiding kwamen Alleen Dirk Van der Veken kon punten scoren voor Opwijk, de rest bracht geen aarde aan de dijk. Bij Patro won iedereen tweemaal. Eindstand 7-3 Stekene A kende geen enkel probleem bij de komst van Vlierkouter B. De bezoekers werden getrakteerd met een fikse 10-0 overwinning. Een verrassing was wel dc nederlaag van leider Sterke Stut A in eigen midden tegen Pardaf A. Van Heek en Saman waren ongetwijfeld de grote figuren in deze ontmoeting. Ze wonnen alles en meteen werd Sterke Stut voor schut gezet met zware 2-8 cijfers. Geert Dc Moor kon voor de leiders de eer redden In de derde afdeling is Pardaf C wellicht gedoemd om puntenloos te eindigen. Op bezoek bij Eendracht C kregen ze opnieuw de volle lading 104). Een uitslag die weinig kommentaar vergt. Patro F zal wellicht hun derde plaats veilig gesteld hebben toen ze bij Juvenes B de volle buit konden meepakken 4-6 en dit was vooral het werk van Mario De Smet en Van Cautcren die niet te verslagen waren Met 2-4 halfweg wedstrijd zat Patro op het goeda spoor en ze haalden het nipt. Alleen Jan Waterschoot was de speler die geen enkele wedstrijd kon winnen Leider Okapi A toonde nog maar eens hun kwaliteiten door Pardaf B met 9-1 te verslaan. Gunther Janssens kon de eer redden en daarmee was dc kous af. Een andere formatie die wellicht uit deze reeks zal tuimelen is BZP Lokeren. Op verplaatsing bij Eendracht C werden ze echt verpletterd met 9-1, André Van de Voorde redde de eer door Heymans te verslaan. Het wordt nu echt donker voor BZP. In sierde afdeling A zal onderaan wellicht Madclon C in de kou blijven staan. Deze week tegen het ook met zo sterk spelende Ons Huis C werden ze geklopt met 4-6 cijfers. Ze stonden eerst op een 2-5 achterstand, kwamen nog wat terug, maar toen was het al te laat. Dc overwinning was voor de bezoeker. Niemand slaagde hier er in alle wedstrijden in winst af te ronden. Twee evenwaardige ploegen zorgen voor ccn spannend duel Sterke Stut en Eendracht D Aanvankelijk was de thuisploeg het sterkst 4-2. Eendracht kwam wel nog terug, maar hun sprint was te laat ingezet. De thuisploeg had toen de overwinning al vastgelegd. Hekkensluiter Eendracht E trok aan het kortste eindje tegen Egmont A. Alleen Janus Meuris kon twee overwinningen voor Eendracht laten opschrijven. De rest telde niet mee Eindstand 8-2. Stefan De Vos was bij Egmont niet te verslaan. In vierde B laat Sint-Pauwels van zijn pluimen. Nu op verplaatsing bij Okapi B verloren ze met 6-4. Vooral hun start was slecht 4-1. later kwamen ze wel iets terug maar een nederlaag was niet te vermijden Present zorgde bij overwinnaars voor de meeste oversinningen. Leider BAC C heeft zijn onmiddellijke konkurent KWB B voor de titel van zich afgeschud door deze formatie te verslaan met zware 8-2 cijfers. Het s duidelijk dat BAC C de absolute heersers zijn in deze reeks. Verspecht, Baert en A Muylaert mogen al vlaggen. Het derby tussen twee Hamse ploegen Vlaggers en Viktory eindigde onbeslist 5-5. Via een 1-3 kwam de thuisploeg gelijk 3-3 om even daarna weer op Khterstand te geraken 3-5. Toch hadden Vlammers nog energie genoeg om terug te slaan en een puntje te halen Leo Rooms met zijn drie overwinningen bij de Vlammers was de beste speler van het hele lot. Terwijl De Kimpc en De Schepper bij Viktory het hoge woord voerden. In de vijfde afdeling had vice-leider Troelant B hel verduiveld moeilijk om Sint-Niklaasc B van de overwinning te houden. Ze hebben echt moeten wachten tot de allerlaatste wedstrijd om daarvoor uitsluitsel te krijgen. 6-4 Van Bossche en Van Brussel waren bij de overwinnaars de beste elementen. Turnsters seniores Hinckley 45.50,6. Joeri De Mayer 1. Claire George Hinckley 34.35, R^Jt Roest 28.40. Jeroen 44.70,7. Robby De Munck 2. Zeüe Havlas Hinckley 32.00, 3. Eindstand juniores: Hinckley En- Jerocn 44,60, 8. Geert Verhelst Ann De Grave Rust Roest 31.75, geland 122.70, Rust Roest Sint- Jeroen 44.35 9. Ben Rennoks 4. Carolijn Simpson Hinckley Niklaas 119.45. Hinckley 43.20, 10. Scott Reveil 31.10, 5. Cindy De Boes Rust Hinckley 42.15, 11. Gary Larkey Roest 30.95, 6. Andres Haves Hinckley 33.50. Hinckley 30.65, 7. Charlet Scott Roger Van Laere Turnen. 85 jaar Willen is Kunnen in Temse. Hier zien we De Kerels uit Waasmunster aan het werk tijdens een gastoptreden (dw) Het is niet voor de eerste maal dat de turnkring Jeroen uit Sint-Niklaas, in de schijn werpers wordt gezet. Dat ge beurt vrij regelmatig door de sportieve prestaties en op or ganisatorisch vlak werd vorig jaar met Jeroen Gym Interna tionaal ook goed gescoord. Blijkbaar is het sukses bij de ze manifestatie ook niet zon der gevolg gebleven en door de landelijke tumverantwoor- delijken wordt thans de orga nisatie van de Open Belgische Turnkampioenschappen aan Jeroen uit Sint-Niklaas toe vertrouwd. Alleszins een nieuw hoogtepunt in de klub- KAATSEN geschiedenis van deze Wase turnkring en daarvoor werd- ook de medewerking verkre gen van het Sint-Niklase stadsbestuur en de Vlaamse tumliga. Meteen ook een pri meur voor het Waasland en de Open Belgische Turnkam pioenschappen, worden tij dens het komende weekend betwist in de sporthal De Wit te Molen in Sint-Niklaas. Zo wel op zaterdag 15 als zondag 16 april zullen de wedstrijden aanvangen om 14 u en daar voor hebben ook de beste Belgische gymnasten inge schreven. Bij de seniores turnsters wordt Mauricette Geiler uit Beaufays, de te kloppen favoriete. Zij werd reeds Open Belgisch Kam pioen in '87, was deelneem ster aan de Wereldkampioen schappen in Rotterdam '87 en aan de jongste olympische spelen in Seoul. De voor naamste konkurrent wordt nochtans Stephanie Lambo- ray eveneens uit Beaufays en Open Belgische Kampioene '88. Nam destijds ook deel aan de wereldkampioen schappen in Rotterdam waar bij ook Karin Vandereycken uit Hasselt en onlangs ook nog Open Vlaamse Kampioe ne '89, behoorde. Drie be langrijke kandidaten voor de titel trouwens en daarvoor hebben samen een 2-tal turn sters uit diverse klubs inge schreven. Bij de turners wordt in de reeks der junio res, de plaatselijke Mario Thijs nogal duidelijk als een titelkandidaat vooropgesteld. Volgens de reeds behaalde re sultaten werd dat ook enigs zins logisch en Mario Thijs van Jeroen Sint-Niklaas, werd al Belgische kampioen '88 en '89, Open Vlaams kampioen in '88 en '89 en was destijds ook deelnemer aan de Euro pese Junioreskampioenschap- pen in Avignon '88. Ook Bert Janssens van Jeroen Sint-Ni klaas of de huidige Belgische kampioen bij de kadetten, start nu voor de eerste maal in de reeks der juniores en nog ■een tiental andere turners, be horen er tot de konkurrentie. Bij de seniores zijn de kansen op de titel meer verdeeld. Vooral ook omdat Luk Teur- lings en Christian Gretry daar hebben afgehaakt en Luk Wuyts uit Westmalle, heeft nu de meeste voorkeurstem men gekregen. Voor de titel van Open Belgisch kampioen, is Jan Smet van Jeroen Sint- Niklaas al uitgeschakeld. Een vrij ernstige kwetsuur tijdens de Open Vlaamse kampioen schappen waarin hij trouwens als tweede eindigde na Luk Wuyts, werd Jan Smet fataal. De turner van Jeroen welke destijds ook nog deelnam aan de Europese Junioreskam- pioenschappen in Karlsruhe '86, zal thans moeten toekij ken op de Open Belgische Tumkampioenschappen waarvoor de verantwoordelij ken van Jeroen Sint-Niklaas ook al bijzondere inspannin gen hebben geleverd. Roger Van Laere Lagere I 15.04.1989: Merchtem-Gijzegem 16 04 1989 Aalst-Vliegende Bal Rrussegem-Haaltert Puurs-Wieze St.-Anna-Baasrodc Opwijk-VBR Opwijk Buggcnhout is vrij. Bet ordering Kastcl-Herdersem 16.04.1989: Hoke-Hamme Zogge Kastcl-Hcrderscm Moorsel-Merchtem Dendcrzonen-Adec Baasrode Dunne Zcle-Kcrkskcn Miniemen 16.04.1989 10.30 Denderbclle-Buggen- Hamme St.-Anna-Zele Kastcl-Brussegcm Ter joden-Baasrode Beker van de liga - Hogere III 14 04.1989 18.30 Brusscgcm A-Brusse- Baasrode VA, Terjoden en Kastel Rap en Vlug waren de drie sterke ploegen die dezelf- Moorsel-Denderbelle 15.W.1989 15.00 Terjoden-HTR 16.04.1989 10.00 Zcle A-Wieze HTR-Zelc B 16.04.1989 10.00 Buggenhoul-Hammc St.-Anna Hammc-Zogge-Terjoden 09.00 Kastel-Baasrode de reeks trokken. Het beloof de wat te worden. Tijdens de eerste ontmoeting in Baasrode liet Kastel al vrij vlug in zijn kaarten kijken. De twee tegenstrevers werden zonder blikken of blozen elk met 7-4 ingeblikt. De goede sfeer en de rust die oefen- meester Steels bracht bepaal den dit eerste sukses. Op zondag 9 april voltrok zich dan het tweede luik op Terjo den. Van een echte wedstrijd tussen Kastel en Baasrode Kaatsen. "Blijf Jong" uit Oudegem speelde voor het eerst op een nieuw terrein en won was er eigenlijk geen sprake, met '5-5 tegen "Balleke Op" uit Moorsel. Het nieuw lokaal is café Stop aan het station en vermits laatstgenoemde ploeg kompetitiewedstrijden worden op zaterdag gespeeld (jj) in alle lijnen overklast werd. werden wat gevierd, de buit Huidige stand na de tweede Van Der Stncht een echte Uitslag was 1-7 in het voor- scheen binnen en Terjoden schifting aanwinst blijkt, te komen be deel van Kastel. Weer waren profiteerde hiervan om op Kastei 9 punten. Baasrode 5 wonderen. De schiftingen de dne punten veilig kousevoeten terug te keren punten en Terjoden 4 punten, starten om 14.30 u met de niet alleen Van Belle maar ook Defour werd uiteindelijk nog C 1 e wedstnjd Ierjoden-Baas- tot 4-5. Toen trok bij Kastel Zondag 16 april speelt deze eerste wedstrijd: Baasrode - de dubbelfinale te winnen van De Decker-Berckmocs uit St.- rode werd een gelijkopgaande Vernimmen op achterman en poUie van 3 iaatste schif_ Terjoden. Gillis-Dendermonde. partij. Het was tenslotte de aandacht dook weer op in tinnswedslriiden op Kastel Als Kastel van elke ploeg nog «SJS het haalde na de Kastelse rangen. Uitslag Eegn geheid voor alle «n punt pakt is de finale Kastelse supporters om de meteen veilig!! Supporters op «new look» ploeg, waarbij Post- BADMINTON Zowel Annick Peeters als Peggy Massijn kwamen zonder veel tegen stand in finale op het tomooi van Danlie. Voor Peeters was het de tweede keer dit seizoen, maar deze keer was het wel geldig. Massijn haalde het uiteindelijk in drie sets (11-1, 7-11 en 11-1). Feest te Lokeren, want eindelijk werd daar iemand C 1. Van Belle won dc finale van klubgenoot Defour. die tot vorig seizoen nog tot de seiektie behoorde. Maar door Brenne en de franstalige Sofie Minot. Was het meisje uit Evcrc maar 6-6 en 40-40 met een prachti- van deze wedstrijd was 5-7 volledig r dan overdonderde Minot haar tegenstandster ge laatste opslagbal van Alain Vermelden we hierbij nog, Sven Vlerick kwam bij de heren voor de zeventiende keer dit seizoen in v dat de licht gegriepeerde De finale en nog steeds moest hij één enkel winnen om B 2 te zijn. Ienslotte moest Kastel thuis- Clercq bij Kastel op de bank Vermoeid als hij was speelde Vlerick niet al te best, maar toch goed P|?e8 Terjoden in de ogen bleef en vervangen werd door genoeg om Hedwig Tilley te verslaan. kijken. Opnieuw liep het voor trainer Steels, die Het voor- De 45-jarige Marnix Snoeck die nu eindelijk B 2 geworden is speelde Kastel lekker gesmeerd. Er treffelijk deed als achterman, waarschijnlijk voor de laatste keer een dubbelfinale met Vlerick. werd verstandig tussen de lij- Pas op het einde werd hij Snoeck verlaat immers Maspo en keert terug naar Vulcain. Het nen gekeerd en geleverd. En vervangen door kapitein Ver- rommelt dus weer in het Gentse —ij- t 0 r weldra stonden de bezoekers nimmen. 1-5 voor. Maar de teugels Bij de dames B 2 zorgde Lisctte Van Heesbeke voor de verrassing door tweede reekshoofd Eerdekens in halve finale met 11-1 en 11-3 uit te schakelen. Tegen de veel jongere Rebecca Van Hove had ze echter in finale geen verhaal (11-6 en 11-5). De enige Nederlander A. Knitten op dit open tomooi had het eigenlijk pas moeilijk in de B reeks met Mulja Karsilo, maar de finale tegen Van Hout kende een dramatisch einde Verloor de Nederlander de eerste set met 15-12 kwam Van Hout op 14-8 ten val en kwetste zich zodanig aan de knie dat hij genoodzaakt was de partij te staken. Er zullen weinig dames zijn die Dominique Heggerick aan kunnen in de B 1 categorie. Ze bewees ook zondag weer dat ze zowel in dc kompetitie als op tomooien aan een sterk seizoen bezig is. De jongere Buyse bracht Heggerick feitelijk nooit in problemen hoewel dc 12-10 en 11-3 uitslag anders zou doen vermoeden. Dc 15-jarige A 2 in spé Jurgen Dejaegerc uit Blankenberge toonde ook op Danlie zijn supprematie in dc B-reeks. Toch had hij het moeilijk in finale tegen tweede reekshoofd Van Belle. Geen probleem echter want ook deze keer bleef Dejaegere met 15-6, 9-15 en 15-8 de betere. Ook de dubbels schreven Heggerick en Dejaegere met hun partners op hun naam. Voor het eerst dit seizoen zagen we in onze provincie A-spelers aan het werk Op de Mintons gaven ze immers einde december forfait Bij de dames haalde Rita Heylen een gemakkelijke overwinning binnen op de 15-jarige Isabelle Meuleman Het meisje uit Wilsclc belandde zonder slag of stoot in de finale, doordat eerste reekshoofd Versteeg afzegde Niet minder dan 24 deelnemers in de A-reeks voor heren. Spijtig was natuurlijk de afwezigheid van de 14 aangekondigde Nederlanders en van eerste reekshoofd Delacombe. Maar de drie sterren waren zeker Pedro Van Neste. Carl Pypers en Stefaan De Rijcke (B 1) De Rijcke schreef zich voor de gelegenheid in de A 2 reeks in en met sukses want drie A spelers gingen voor de bijl tot De Rijcke in halve finale op Van Neste stuitte. De finalist van vorig jaar Jan Nuyten kwam niet verder dan de l/8e ronde waar hij op Jim Van Bouwel botste. Die Van Bouwel speelde een prachtige halve finale tegen Pypers, maar moest met 8-15, 15-8 en 15-11 de finaleplaats aan Pvpcrs afstaan. Pd,o Van Neste speelde ee„ f.ntastiseh mooie tak wo. die Kaatsen. De mannen van Moor,el speelden in Oudegem (CL) tegen "Blijf Jong" en verloren er met 15-5 (jj overtuigend in twee sets. Het kaatsverbond Hamme gaat volgende week van start met tien ploegen. Dat is één ploeg meer dan verleden jaar. Hetgeen bewijst dat in Hamme de kaatssport nog niet dood is, ondanks het feit dat de officiële KNK-club Sportkring Hamme er het bijltje heeft bij neergelegd. De ploegen van verleden jaar schreven opnieuw in. Dat zijn Wembley I, Wembley II, Corner, Cornerboys, De Keersmacker, Ons Vermaak, Toyo- fj ta, Geemzicht en Euro-Trucks. Nieuwe aanwinst is Garage Meys onder leiding van Eric Moernout. Aanvankelijk hadden deze mannen gedacht om hun wedstrijden te spelen op het i Dorpsplein tc Moerzeke. Maar daarvoor konden ze geen J! toelating krijgen van het gemeentebestuur. Daarom hebben ze i| voorlopig beslist hun wedstrijden te spelen op het terrein De JÜ Villa te Moerzeke-Kastel waar ook Rap en Vlug op speelt. Het |y ziet er naar uit dat Garage Mijs samen met Wembley I en Toyota een trio vormen waarin wellicht de eindoverwinnaar zal schuilen. De kompetitie start op 14 en 16 april met de volgende wedstrijden: Zaterdag 14 april: Comer-Toyota De Keersmacker-Geemzicht Meys-Comerboys Wembley I-Ons Vermaak I Zaterdag 15 april: Eurotrucks-Wembley II li Traditiegetrouw komt er ook nog een bekerkompetitie die tussen de kompetitiewedstrijden werd geweven. De lottrek- king voor de eerste ronde gaf als resultaat: Toyota-Cornerboys Ons Vermaak-De Keersmacker Wembley I-Geemzicht Meys-Eurotrucks Comer-Wembley II.

De Voorpost | 1989 | | pagina 29