Quiévrain in Waas en Dender Kaatsen met Kastel Rap en Vlug Noyon in Waas en Dender Wieze Sportief naar de finale van de Beker van de Liga Kampioenschap van België der Posterijen in Belsele Vluchtprogramma van het «Noyonverbond» Dendermonde-Zele 24 - 21.4.1989 - De Voorpost DUIVENSPORT Jules Christiaens, Robert Heirwegh, Jozef Buys, Gaston De Vylder, Arthur Hofman, Van den Bossche-Bryssinck, L. en zoon De Dobbelaer, Etienne Van Kerckhove, Georges Van de Wielle, Danny Van Puyvelde Te Zele De Snelvliegers toonde Jules Christiaens bij de oude dui ven dat hij nog altijd present is. Hij klokte de 1' en 3' prijs met zijn twee eerst afgegeven duiven en meteen waren de beste series ver deeld. Vercauteren-Moemaut met de 2' en 7' prijs waren goed voor de tweede serie. Vroege dui ven voor Freddy Droeshout, Cy- riel Van der Haeghen, Gustaaf Ongena, Maurits De Maes- schalck, G. en A. De Maesschalck en André Van Puyenbroek. Bij de jaarlingen gingen de bloe men naar voorjaarsuitblinker Pierre De Vijlder voor André Van Puyenbroeck die beslag legde op de tweede plaats. Een uitblinkers- rol voor Roger Van Driessche met de 3', 7', 11' of een drie op drie en de beste series Vroege duiven voor Paul Dierickx-Visschers, Leonard Manman. Albert Van Winkel, Oscar Maes, Jan Roels en Lucien Quintelier. In de categorie duivinnen waren de beste prijzen voor Cyriel Van der Haeghen met de 1', 3', 4', 9® prijs of 4 op 4. Kopduiven voor G. en A. De Maesschalck, Gustaaf De Wilde, Luc De Maesschalck, Bob De Brabander, Michel Heirman Te Hamme St. Anna zwaaide Ro bert Heirwegh met de bloemen bij de oude duiven voor Aimé Van Eetvelde en André Oste. Roger De Poorter klokte de 4' en 6' prijs bij de oude duiven, Willy De Maesschalck was goed voor de 5' en 9* prijs. Een knappe beurt maakte Eduard Peelman met de 7' en 10" en de eerste serie. Vroege duiven voor Achiel Koeckelkoren en Robby Van Uytfange. Bij de jaarlingen troonde Achiel Koe ckelkoren op de meest begeerde plaats voor Antoine Van Hoey. Een goed resultaat voor Robby Van Uytfange met heel wat vroe ge prijzen: 3', 4', 11', 14', 18% 23'. Goede resultaten voor Robert Heirwegh, Roger De Poorter, André Oste, Hubert Temmerman (8' en ICC), W. en M. Roosen boom Te Hamme-Zogge was het Gaston De Vijlder die bij de oude duiven hoge toppen scheerde met een knappe zege Kopduiven voor A. Roef, Jozef De Wilde. A. Maes, Roger Everaert. Gebroeders De Brabander, Pol Van Lembergen, Jozef Ronsmans, J. Rooms en Philemond Staes Met de 11' en 13' prijs was André Van Aver- maet goed voor de eerste serie. Jozef Ronsmans won aan de 14' prijs de tweede serie en winnaar Gaston De Vijlder aan de 16* prijs de derde. De tandem Lepouttre-Smet was de laureaat bij de jaarlingen en bevestigde de kwaliteit van het hok met vijf prijzen van zes dui ven. De nummer twee was Isidoor Cupers Pol Van Lembergen be gon met de derde prijs maar hij won bovendien ook nog de 17' en 23' als vroegste meldingen en met een betekende dit de eerste serie. Vroege jaarlingen noteerden we voor F. De Waele, A. Huyle- broeck. Jozef Vercammen, Gas ton De Vijlder, André Van Aver- maet, H. Van Laere en C. Landts- heer. Bij de duivinnen stond Hen ri van Laere op de eerste plaats, L. Eeckhout zorgde met de 2*, 6'. 7' voor een drie op drie en ook voor de eerste serie. Kopprijzen voor Luc Dieleman, F. Van Brus sel. R. De Mey, C. Landtsheer en F De Munck. Te Lebbeke Dorp stond Jozef Buys bovenop de ranglijst bij de oude duiven voor Francois Ver- meiren (2C en 6'). Een uitstekende vermelding voor Emiel Meirte met de 3' en 4' en zijn eerste twee afgegeven duiven zorgden voor heel wat seriewinst. Met de 10* prijs er bij was hij de uitblinker van de vlucht. Een vermelding geven we graag aan Frans van den Abeele. Francois Philips, Geert De Num, Paul Van nieuwenhove. De tweede bonserie stond achter de naam van Francois Vermeiren aan de 24' prijs die toen reeds zijn vijfde duif klokte. Bij de jaarlin gen ging de volle aandacht naar Damiaan Pissens met de 1' en 5' prijs en de beste series met twee volgduiven. Sterke resultaten voor Willy Saeys, Geert De Nul (3' en 6'), Raoul Anthoons, Fran cois Philips, Marcel Mannaert en Duivensport. Gilbert De Vijlder met een eerste prijs op Quiévrain (gvw) Adolf Aeyels. De resultaten van Pierre Cooreman waren sterk met de 8', 15' en 16' en de tweede bonserie. Te Denderbelle de 1' en 3' prijs voor Arthur Hofman en goede resultaten van de hokken Roger Pauwels, Jozef Boelens (4' en (C), Louis Mannaert, Karei Hen- drickx. Alfred Bosteels, René en Ivan De Man. Louis Van den Abbeele was de primus bij de jaarduiven voor Jozef Boelens (2' en 1(C). roger Van Doorslaer, Van den Bauwheede en zn. (4', 7', 9*), Guido van der Poten. Albert van Nuffel. Leon Matthijs. Bij de Verenigde Vrienden Moer- zeke was het Domien Huyle- broeck die de meest begeerde prijs voor zijn rekening nam. Meert-Roels waren de nummers twee. William Van Driessche deed een goede zaak met de 3', 6', 17', 18' en uiteindelijk 8 prijzen van 12 duiven en aan de 18' prijs de beste series. Verder noteerden we goede prestaties voor de hok ken van Remy Verhelst, Thierens- Wilgenhof, Thierens-Ost, Willy Vercauteren. René Willaert en Petrus Van den Broeck. Bij de jaarlingen mocht Remy Verhelst oververdiend op het hoogste po dium met de 1', 4', 13' of drie op drie vroege duiven en uiteraard de beste series. Vroege vermeldingen voor William Van Driessche, Frangois Coen, Theophiel De Maere, Paul Peelman, Frans Rob- berecht, Raymond Peelman, Maurits Peelman en Frank van Haute. In de Eendracht te Melsele waren het Van den Bossche-Bryssinck die bij de oude duiven op de eerste plaats stonden voor René Van den Broeck en Edmond Van Nieuwenhove. die met de 3' en 5' prijs goed uit de verf kwam. Kop duiven vielen er op de hokken van Luc Van Bergen, Roger Dhoo- ghe, Aurel Van Broeck, Leon Cools, Fideel Hollanders, G. en zn. De Block. De Van den Bos sche-Bryssinck jaarduif die de 1' prijs bij de oude duiven won deed dat nog eens over in de eigen kategorie. De verdere uitblinkers- rollen waren voor René Van den Broeck. Albert Maes (3' en 1(C), Gustaaf Martens. Gaston Oelli- brandt, Luc Van Bergen (6* en 7*), Armand Van Hoorick, Leon Cools. In de St. Niklase Verbroedering werd de vlucht bij de oude duiven op het palmares van De Dobbe laer gezet voor Desire Bogaert (2* en 4*), Leon De Kraey, A. en zoon Van Vlierberghe, Albert Pijl, van den Bossche en zoon, R. en zoon Felix, Henri Geerinck, Guido Moorthamers, Alfons Van Boxelaer, Victor Van Boxelaer. Met de 1(C, 16' en 33' wonnen Karei en zoon Claeye de eerste series aangeduid. De winnaar L. en zoon De Dobbelaere klokten 11 prijzen van 14 duiven. Bij de jaarlingen waren het De Rijcke-Van Damme die mochten juichen met de eerste prijs van 636 duiven. Vereecken en zonen wa ren tweede en verder Rene Aben en L. en zn. De Dobbelaer. Met de 5' en 6' prijs maakte Albert Pijl een goede beurt. Goede resulta ten voor Marcel Smet, Steenscns- Smet, Ronny Vermeiren, Jozef Wittock, Guido Moorthamers, Gerard Van Cleemput. Aan de 50* prijs won Gilbert Kluskens de KAATSEN Duivensport. Gilbert Temmerman behaalde met de jaar lingen een eerste prijs op Quiévrain (gvw) riMB! Derde schifting van de Liga-Beker Eerste wedstrijd: Baasrode-Terjoden: 7-3 In de aanvang van deze kaats- namiddag zat de wind nog pal uit het oosten en dus sterk in het voordeel van de opslag, Dit maakte het keren haast onmogelijk en aldus werd het een weinig genietbare partij tussen de twee ploegen, die hun schiftingskansen in wezen al verspeeld hadden. Het ene punt, dat Terjoden pakte vol stond bijna voor de kwalifika- tie van Kastel. Tweede wedstrijd Kastel Rap en Vlug-Terjoden: 5-7 Een mak Kastel, waarbij het jonge keerdersduo Vander Stricht-Van Duysen onder maats presteerde. Ook al we gens de draaiende wind werd Kastel, door een plots goed geïnspireerd Terjoden vrij vlug op een 0-4 achterstand ge plaatst. Kastel kwam vrij moeizaam terug tot 4-5, maar moest ten slotte toch de duimen leggen tegen een verdiend winnend Terjoden, waar Sunaert in de kijker liep en zijn ploeg de enige schiftingswedstrijd be- Derde wedstrijd Kastel Rap en Vlug-Baasrode: 7-3 Met Herman Vernimmen op nieuw op grootmidden en met nu de wind in de rug voor de keerders en onder dreigende regenwolken, tapte Kastel uit een ander vaatje. Baasrode kwam er weer niet aan te pas; ondanks het feit, dat Johan Verheyden op ach terman een gave prestatie weggaf. Slechts bij een 5-0 stand werd de eer gered via een fout opslagspel van Van der Stricht. Baasrode haalde nog twee spelen, maar Kastel echt bedreigen, kon het niet, hier voor waren bij de thuisploeg Vernimmen en De Clercq als keerders te sterk. Van Duy sen leverde in de terugslag een verbazende verrichting ten beste. Knappe leiding van de ionge scheidsrechter Marchand. Einduitslag: Kastel 12 punten Baasrode 8 punten Terjoden 7 punten Kastel speelt op 10 juni de finale in Lebbeke. Op deze finaleplaats zijn zij blijkbaar geabonneerd, want reeds vier jaar speelt Kastel mee, maar het won tot nu toe nog maar één keer. Kaatskalender 23 april 1989 Duivensport. Danny Van Puyvelde: beste met de oude duiven en de duivinnen op Quiévrain (gvw) meest begeerde series. Vereecken en zonen klokten de snelste duivin, de reeks duivinnen voor L en zoon De Dobbelaer, Albert Pijl, Steensens-Smet, Ro bert Van Hoey, Ronny Vermei ren, Jozef Wittock, Guido Moor thamers, Van de Vijver-Van Ha ver, Mare Tinck, Alfons Van Re- moortel en Leon De Kraey. Te Lokeren-Zeveneken speelde Etienne Van Kerckhove zich in de kijker met de 1' en 6' prijs. Hij werd het felst belaagd door Ar thur Van Rossem. Lucien De Wil de. mevrouw Triphon Antheunis, Guido Vincke, Alfred Mees, ge broeders Minnebo, Piet Manman, Leonard Van den Bergen. De se rie slokop was Aimé Consérière aan de 30* prijs. Bij de jaarlingen was het Guido Vincke die zich op de mooiste plaats nestelde voor Gustaaf Van Rijckegem, Etienne Van Kerckhove, Prosper Van Kerckhove, Piet Mariman (5* en 7'), Geert De Brabander, Ray mond Macharis, Willy Van de Velde, Mathieu De Maesschalck (10' en 11*), Etienne Van Migero de. Clement Baert. Jozef Van Wachtebeke. Rudy Buyst. De duivinnenvlucht was voor Gustaaf Tollenaere voor Geert Vermeu len, Richard Muylaert, Willy Van de Velde, Willy Waegemans, Georges Rogiers, Jozef De Smedt, Rene Koopmans en Pierre Engels. Te Zele Eerlijk duurt Langst kwam Georges Van de Wielle goed aan zijn trekken met de 1' en 2' prijs. Vroege duiven voor Frans en zn. Tackaert (3' en 13'), Ray mond Goossens, Eddy De Maes schalck, Paul Seymortier, Gilbert Temmerman, Kamiel Heirman, William Verlaeckt, Gerard Fa- macy. Met de 21' en 22' nam Francois De Brandt de eerste se ries voor zijn rekening. Een hok dat sterk presteerde want aan de 36' prijs won hij de serie van vier aangeduid. Gerard De Wandel pikte bij de jaarlingen in de roos voor Albert Callaert, Firmin Rombout, Eddy D'Hollander, Al- bert Haentjens, Georges Van den Abbeele. Wim Van de Voorde, Raymond De Donder. Gilbert Temmerman en Albert Rogge man. De eerste serie aan de 16® prijs voor Firmin Rombout. Bij de duiven de 1' prijs voor de gebroe ders Van Laere voor Eddy Dhol- lander, Eddy Van Puyvelde (3° en 4'), Te Zele-Huivelde won bij de dui ven Danny Van Puyvelde voor Hubert Temmerman (2' en 8'), Irene Steeman (3' en 7'), Phile mond Staes (4' en 5* en eerste serie), Alois Temmerman, Van Driessche en zn. Jozef Lauwaert. De jaarlingenvlucht ging naar Gil bert Temmerman voor Alfons Callaert (2* en 8*), Frans Van Dael (3' en 4' en eerste serie), André Van Avermaet. Hubert Temmerman (6' en 9e), Adolf Heirweg, Cyriel Verstuyft. Bij de jaarlingen won Danny Van Puy velde voor I. Steeman (2' en 5'), Frans Van Daele (3C en 4'), Ver- tenten-Quintelier, Gregoire Bocklandt (7' en 8'), Antoine Bra- cke (9* en 10*). BENO Jozef De Schouwer, Van Doorslaer-Christiaens, Frans Spiessens, Leon Plaetinck, Vereecken en zonen, Leon Steeman In het Noyonverbond Buggenhout- Lebbeke speelde Jozef De Schou wer zich in de kijker met de 1' en 3' prijs als vroege aangiften. Al- bert Callaert prijkte op de tweede plaats Een bijzonder goed resul taat voor Roger Meskens met de 3' en 16' prijs goed voor de eerste bonserie Jules en zoon Callaert 5' en 10*. Rene en zoon De Man (6* en 8*) waren eveneens present voor een goed resultaat. Vroege duiven voor Paul Wauters, Michel De Rijcke. Frans Maas. Aan de 381 prijs wonnen Henri en zn. Van Hoorenbeeck de tweede bonserie. De jaarlingenvlucht werd gewon nen door Petrus Brusselmans voor René De Batselicr (2' en 7'), Jeanne De Bondt, Petrus De Ba cker, Georges Colpaert, Obus Vergauwen. Roger Meskens deed met de 8* en 10* prijs zijn stunt van bij de oude duiven nog eens over en won de eerste bonserie. De tweede was voor Petrus De Ba cker en de derde voor Jeanne De Bondt. Te Zele-Huivelde zaten Van Door slaer-Christiaens goed met de 1* en 10* prijs bij de oude duiven. Een even sterke prestatie van Theo Van Elsuweghe met de 2' en 15' prijs en de eerste serie. Hector Vercauteren won aan de 19* prijs de tweede serie. Vroege duiven voor Walter Haentjens, goed voor de waarborg en verder Schiette- cat-Collewaert, Hector Vercaute ren, Willy Van Moorter, Jos Ivens, Roger Van Garsse en Ver- cau teren-Moerenhout Bij de jaarlingen was het succes voor Alois Van de Cauter met de 1' en 2® prijs en de eerste serie. Vroege Duivensport. Leon Steeman met een eerste prijs bij de oude duiven op Noyon (gvw) prijzen voor Willy Van Moorter, Gilbert van den Hof (4C en 7'), A. en zn. De Cortc, Petrus De Bruyn, Jozef Christiaens (8' en 15' met de tweede serie). Thcofiel Van Elsuweghe, Achiel Koeckel koren. Bij de duiven de 1' en 2* prijs voor Willy Van Moorter en verder Achiel Koeckelkoren. Bij de duiven de 1* en 2* prijs voor Willy Van Moorter en verder Achiel Koeckelkoren en Cesar Christiaens. In het Vlerverbond Zele-Appels- Dendermonde was het Leon Steeman die bij de oude duiven op de felst nagestrevcn plaats stond. Vroege duiven voor Jos Vercaute ren, Franqois Kinders, C'hris- tiaens-De Coninck (4' en 9*), Cy riel Van Hecke, Leon Seymortier, Theo Van Elsuweghe, Richard IJ- dens en Luc Quintelier Aan de 24' prijs klokte Petrus Seymortier de eerste serie. In de jaarlingenreeks was het Christiaens-De Coninck die met de bloemen naar Wescpoel moch ten. Vroege duiven voor Petrus Sevmorticr. Cvriel Van Hecke. Richard IJdens, Bart Michiels, Clement Blindeman (9* en 11'), Leon Steeman. De uitblinker was Guy Dierickx met de 5', 7' en 8' en goed voor de eerste serie. In Lokeren-Zeveneken kon Leon Plaetinck bij de oude duiven de vlucht voor Lconcc Hamerlinck (2' en 7'), Georges Rogiers. Fran- qois Van de Voorde, André Van den Hoecke. Etienne Van Autre- vc, Hubert Anthuenis. Roger Munghen, Maurice Ott. Bij de duivinnen winst voor Mar- Zandbergen-Opstal Tollcmbcck-Terjoden Wieze-Okegem Welle-Heme Baasrode-Denderbelle Kastel-Idegem Bevordering Adcc Baasrode-Hoke Erembodcgem Dunnen Zele-Duvel Herdersem-Denderzonen Kerksken-Kastel Moorsel-Baardegem Hammc-Zogge-Mcrchtem I en II Baasrode-Merchtem Wieze-Ojjwijk Buggenhout-Puurs Vliegende Bal-Hammc Si -Anna Gijzegem-Brussegem Opwijk-Aalst Kadetien 21/4/1989 Denderbelle-Hamme-Zoggc Wieze-Terjoden Hamme St.-Anna-Baasrodc Buggenhout-Kastel Miniemen 21/4/1989 18.30 Brussegem-Erembodegem 23/4/1989 10.30 Baasrode-Kastel Buggenhout-Terjoden Zele-Denderbcllc Pupillen 23/4/1989 10,00 Brussegem-Zcle B HTR-Hamme Zoggc Kastel-Moorsel Terjoden-Brussegem Wiezc-Buggenhout 09.00 Baasrode-St.-Anna Ha 10.30 Denderbelle-Zele A. Junioren 22/4/1989 18.30 Zele Durmen-Denderbelle Kerksken-Wieze Sportief Wieze, dat na de tweede ron de drie punten achterstand had, kon tijdens de laatste ronde in Denderbelle aardig uit de hoek komen om een finaleplaats in de wacht te slepen. In zijn eerste wed strijd tegen Buggenhout Op stal ondervond Wieze wat tegenstand in de beginfase van de wedstrijd. Opstal Pelo- te, dat Dirk Goossens spelge- legenheid bood na zijn onge val, kon tot 3-2 aanklampen. Dan drukte Wieze echter even door en in één ruk ging de score naar 7-2. Meteen lagen voor Wieze alle kansen op een eerste plaats open. Het diende enkel een punt te pakken tegen Denderbelle, toen in de volgende wedstrijd Opstal puntenloos gebleven was. Denderbelle veegde tijdens deze wedstrijd de vloer aan met Opstal Pelote, zodat Wie ze voldoende had aan een punt. Wieze liet niets onverlet om zijn kwalifikatie veilig te stel len, want kapitein Theo De Decker" pakte flink uit met zijn opslag en zette zijn ploeg meteen op het goede pad met 0-1. Wieze pakte daarna vier opeenvolgende spelen en eens de finaleplaats binnen (0-4) liet men het kaatsspel prime ren. Veel heen en weer gesla gen ballen doorspekten het de achterlijn was het 4-5. spektakel. Denderbelle kon in de eindfa- Denderbelle, dat met Peter se onmogelijk zijn wil om te De Smet hard terugsloeg, was overwinnen verbergen en het met Ivan De Kinder de behaalde verdiend met 7-5 de smaakmaker bij de gastheren, zege. De thuisploeg kwam bij 4-4 op gelijke hoogte. Toen 'ou we taaie' Freddy Verstrepen twee ballen terugkaatste over BOOGSCHIETEN Zondag 14 mei 1989 - Tussen 9 u en 11 u. melden de vooringeschreven deelnemers zich aan de inschrijvingstafel. - Vanaf 9 uur schieten de deelnemers hun 10 beurten op de door hun gekozen discipline (staande wip, liggende wip of doel!) - Om 15 uur op de drie disciplines de jaarlijkse koningschieting. - Om 15.30 u. uitreiking van de prijzen aan de eerste tien per discipline. - Om 16 uur ontvangst op het gemeentehuis van Belsele door burgemeester en schepenen en huldiging der kampioenen. Vanaf het schutterterrein naar het gemeentehuis worden wij stoetsgewijs begeleid door de Koninklijke Fanfare van Belsele. - Deze ontvangst wordt gevolgd door een receptie, aange boden door het stadsbestuur. - Plaats van gebeuren: bij Mej. Maria Smet, Belseledorp 1, 9180 Belsele. cel Pensaert voor Guy De Vuyst en Leonard De Waele. Victor Van Puyenbroeck klokte de snel ste jaarduif en in zijn spoor no teerden we Hubert Antheunis, Charles Collewaert, Franqois Van de Voorde, Emiel De Vos, Van de Velde en zn., Andre De Vlie ger, Leonce Hamerlinck, Jozef Van de Voorde en Etienne Van Autreve In de St. Niklase Verbroedering kwamen Vereecken en zonen goed aan hun trekken bij de oude duiven met de 1'. 4', 13', 14' en 15' prijs als vroegste aangiften en 9 prijzen aan de 52° van 15 duiven. Vroege resultaten voor de hokken van Georges De Loose, Frans Van Duyse, Ghislain Nicque, Jo ris en zoon (6* en 10'), Theofiel Vonck. Petrus Verstraeten, Ro- main Van Hove. In de kategorie jaarlingen was er een hoofdprijs voor Erik Heynderickx en ere plaatsen voor de kolonies van Van Vlierberghe en zoon. Hubert De Smedt, De Rijcke-Van Damme Picter Verheyen, Jules Gautot, Ronny Vermeiren, De Maere- Blondeel, Albert Pijl, Mare Tinck. Met dezelfde jaarduif ook een eerste prijs bij de duivinnen voor Erik Heynderickx voor De Rijcke-Van Damme. Ghislain Ni cque. Jules Hautct, Ronny Ver meiren (5' en 8'). Vereecken en zonen, Albert Pijl, Theofiel Vonck. In het Achtverbond om en rond St.-Gillis, Baasrode, Moerzeke, Lebbeke werd er nog een St. Ouentin vlucht gespeeld die bij de oude duiven werd gewonnen door Frans Spiessens voor Spanoghe en mans de eerste serie en aan de 32' zoon, Roger Everaert, André Van prijs Maurits Peelman de tweede. Uytfanck, Van Buggenhout-Ver- Bij de jaarlingen kwamen Spano- tongen, Etienne De Backer, Jean ghe en zoon aan hun trekken met Leemans, Maurits Peelman. An- de 1', 6', 10* als vroegste meldin- dré Stevens en André Van Haute gen, die ook 8 prijzen van 12 Aan de 28* prijs won Frans Lee- duiven klokte. Vroege prijzen voor Louis Van Vossel, Xaverius Jacobs, Joseph De Cuypcr, Wil liam Saey, Maurits Peelman, Pe trus Van Wallc. Met de 9* en 26* was de eerste serie voor Franqois Van Steen. De tweede voor de winnaars Spanoghe en zn. BENO De Snelle Vlucht, Quiévrain 104 oude: 111 jaarlingen: 1. Van Himste Marcel (1214 m i De WinneOmer 1216 m„ 2. De 2 Saman Omer, 3. Vercauteren Moor Theo. 3. Herbeke en zn. 4. Hubert, 4. Van Himste Marcel. 5. Mcrckx Gebr., 5. Verlackt - Van De Bruyne Gilbert. 6. De Block Aerdc, 6. De Moor Theo, 7. De Denis, 7. Van Gasse Abdon, 8. Winne Omer, 8. Baert Rudy, 9. Van Dorsclacr Lucien,-9. Merckx V.D. Stcichel André. 10. Van Gebr.. 10. Haeck Cyriel Gasse Abdon 33 duivinnen 1. De Winne Omer 1216 m., I Verlackt Van Acrde. 3. Ulerbekc en zoon, 4. De Winne Omer, 5. De Boeck Rudy, 6, Itterbckc cd zoon, 7. V.D. Linden Norbert, 8. Van Houte Cornell. 9, V.D. Lin den Norbert. 10. Ittcrbeke en Volgende vier maatschappijen vormen dc ruggegraat van dit verbond. De Reisduif en Dc Bic uit Dendcrmon- de. En Eerlijk Duurt Langst en Dc Snelvliegers uit Zele, Volgende vluchten komen in aanmer king: Maand april: 16-23-30 april (oudc+ jaarsc) Maand mei: 7-14-21-28 - mei (oudc+- Maand juni: 4 juni (oudc+jaarsc) Maand juni: 11-18-25 juni (oude+jaar- se+jonge) Maand juli: 2-9-16-23-30 juli (oudc+- jaarsc+jongc) Maand augustus- 6-13-20-27 augustus (oudc+jaarsc+jongc) Maand september: 3-10 september (jonge) Inkorvlng Elke zaterdag van 14.30 u tot 16 u. Voor dc halve fond-spclcrs die hun constateur binnenbrengen van Etampcs of Dourdan Of diegenen die hun dui ven binnenbrengen voor de Si. Dcnis- vluchtcn. Bestaat er dan reeds dc moge lijkheid om in te korven voor dc vlucht uit Noyon onafgezien van bovenstaand lossingsuur is 8 uur. Vanaf 7 mei wordt hel dan 7 uur. Dc eerste twee of drie vluchten van jonge duiven zullen de» dertig minuten later gelost worden. Onkosten 18 F - Constateur: 25 F - Uitslag. 20 F Dc kostprijs voor portduivcn bedraagt 12 F. Dc prijsdcling is wekelijks. Duhbcling. In een hogere categoric b steeds toegelaten (onkosten 10 F). Dc klachten worden steeds tot donder dagavond aanvaard Wijze van spelen: ne hiervoor dc tahci met intckensystcem (DA)

De Voorpost | 1989 | | pagina 24