Okapi-A zeker van de titel Lisette Van Heesbeke naar BI klassement? Sportraad Waasmunster doet mee aan actie kom-op-tegen- kanker B.C. Gordia uit Lebbeke maakt goed seizoen »Bloeiend tafeltennis in Denderbelle «Beveren wint weer!» PC Hof ter Burst biedt rekreanten zomerprogramma aan Patro-A en -B spelen de bekerfinale Boeiend sport-open- deur-weekend te Lokeren 26 - 21.4.1989 - De Voorpost BILJARTEN Biljarten. BC Volkshuis uit Sint-Niklaas won voor de tweede keer de wisselbeker Norbert Biljarten. In de zaal Edelweiss te Lebbeke organiseerde BC Gordia (vroeger Scotch Inn) De Batselier tijdens het overbandtomooi van BC Gordia in Lebbeke voor de tweede maal de wisselbeker Norbert De Batselier voor bandstoten 1989 werd uitgeroepen tot het Europees jaar tegen Kanker Dit illustreert meteen de internationale problematiek van dit aspect van de gezondheidszorg. Door angst geïnspireerde afzijdig heid mag geen remmende invloed meer uitoefenen op het preven tief onderzoek. Gebrek aan financiële middelen mag de weten schappelijke vooruitgang in het bestrijden van deze ziekte niet belemmeren Zeker niet in 1989! Dit zijn enkele motieven die Kathy Lindekens, medewerkster aan BRT-radio, bekend van Zaterdag Sport, Sportmarathon en van Kattekwaad tot Erger, leiden tot het organiseren van een grote benefiet-actie ten voordele van het Belgisch Werk tegen Kanker. De opbrengst ervan zal enerzijds besteed worden aan fundamente le research en anderzijds voor hulp aan het Kinderkankerfonds, dat zorgt voor de begeleiding van jonge kankerpatiëntjes. Voor de realisatie van die harlewens werd een werkgroep opge start die zich met de uitvoering van het project «Kom op tegen Kanker» bezighoudt. De actie loopt van 1 tot 14 mei 1989 en wordt besloten met een grote show in de Elisabethzaal in Antwerpen, die live door de BRT-televisie wordt uitgezonden. Tal van Vlaamse artiesten verlenen hieraan hun medewerking. De regionale sprei ding van de actie is verzekerd door de creatie van een deelwerk- groep in elke provincie. Voor de gemeente Waasmunster, heeft de Sportraad het op zich genomen een coördinerende taak te vervullen. Iedere culturele- en sportvereniging werd inmiddels aange schreven. De actie wordt door iedere deelnemende vereniging zelf gehou den. Sportverenigingen houden wedstrijden ten voordele van de actie, anderen houden een tombola, enkelen geven een bijdrage uit de clubkas. Het (voorlopige) programma van de verschillende activiteiten ziet er uit als volgt: - zaterdag 22 april, 17 u.: Volleybalwedstrijd Rumbac - St.- Niklaas. in sporthal A. Hoogendonck. tombola; - zondag 23 april, 15 u wedstrijd Sparta-Kieldrecht, tombola; - 30 april, kaatswedstrijd St.-Anna (Ons Vermaak)-Buggenhout, tombola: - Durmeruiters. BC Solemio (biljartclub), FC Sportief, ZVC Waasmunster. R.W.K., SV Hardy, B.G.J.G. en het Roosen- bergkoor zegden hun deelname toe. Hun activiteiten moeten nog in bestuurskring besproken worden. De Waasmunsterse Sportraad is reeds tevreden over de verkregen medewerking en hoopt dat nog andere clubs een initiatief zullen bekend maken. Dat de biljartsport in Lebbe ke nog leeft bewijzen zeker de resultaten van de spelers van B.C. Gordia, het vroegere Scoth-Inn. Danny Elskens kon zelfs in de 5C klasse vrij spel doordringen tot de nationale finale, waar hij een derde plaats bemach tigde. Zijn klubgenoten de den het zeker niet slechter want Ludo Dierickx, André De Vos, Frank Van Hulle, Freddy Van Kerckhove, Jozef Van Nuffel, Alfons Verhavert (voorzitter), Roger Walrae- vens en Etienne Waterschoot konden allen doordringen tot in de gewestelijke finale, waar zij goede resultaten boekten. Tornooi Om hun lustrumjaar af te slui ten gaven de Gordianen voor de tweede maal een over bandtomooi waarvoor niet minder dan 78 biljarters van het gewest «Beide Vlaande ren» waren ingeschreven. Fabien Schauvlieghe van de Gentse Politie kaapte er in reeks A (20-30) de eerste prijs weg. Tweede was Gino Suy van Volkshuis Sint-Niklaas en Karei De Tender, ook van Volkshuis, was derde In de B-reeks (40-55) alweer een zege voor Volkshuis met René Verstraete, als eerste, Germain De Vroe als tweede en Guy Van Cleemputte als derde. Daardoor heeft B.C. Volkshuis voor de tweede maal de wisselbeker, geschon ken door Norbert De Batse lier gewonnen. B.C. Gordia hoopt volgend seizoen haar ledenaantal nog te zien stijgen. De jeugd (tot 18 jaar) kan er zelfs begeleid worden om gratis lessen te krijgen van Belgiës beste top- biljarters. Mensen die interesse zouden hebben voor de biljartsport kunnen altijd terecht bij Mare Geubbels (p.r.) of bij een van de bestuursleden van de klub. Men kan kennismaken met deze klub op het Vijfde Pa lingfestijn dat plaats heeft op 20 en 21 mei in zaal Edel weiss, P. De Buckplaats 8 te Lebbeke. Biljart, een toffe en ontspannende sport! Op initiatief van de Stedelijke Jeugdraad en in samenwerking met de Stedelijke Sportdienst en de Stedelijke Sportraad organiseren deze drie adviesraden tijdens het weekend van 22 en 23 april het eerste «Sport- Open-Deur-Weekend» in Lokeren Het idee groeide bij de Stedelijke Jeugdraad die in februari 1988 een jongerenverkiezing hield, ter gelegenheid van hun Jeugdhappening. Uit die verkiezing kwam zeer sterk de vraag naar voor om minder gekende sporten te leren kennen. De Stedelijke Jeugdraad speelde graag in op deze vraag en nam voor de organisatie van het «Sport-Open-Deur- Weekend» kontakt op met de Stedelijke Sportdienst en Sportraad. Beiden wilden maar al te graag meewerken aan dit sportief initiatief. Zaterdag 22 april en zondag 23 april moeten dus sportieve hoogdagen worden in Lokeren Iedereen kan gratis deelnemen, en via Bloso is men ook verzekerd Bovendien kan men een «gouden», «zilveren» of «bronzen» badge verdienen. Dit naargelang de leeftijd en het aantal sporten waaraan men deelnam. Tussen elke sporttak die men kan beoefenen is er een half uurtje tijd om over te stappen naar een andere sport. De sporten zijn geconcentreerd rond de Stedelijke Sporthal en zwembad, op de Heirbrug en op het Marktplein. Het aanbod: Highland Games (paalwerpen, hamerslingeren, touwtrek ken,...), badminton, new games (parachutespelen. handdoekvolleybal, luchtklimmen....), atletiek, body-building, fitness, krachttraining, con ditietraining, petanque, karate, baseball softball. handbal, zwem men, rolschaatsen, rugby, tafeltennis, volleybal, basketbal, kajak, diepzeeduiken, waterpolo, kleuterdansen, jazzfunk, klassiek ballet, aikido, turnen en tennis. Sporten die in Lokeren reeds beoefend worden, worden begeleid door de plaatselijke clubs. Voor de nieuwe sporten werd een beroep gedaan op de verschillende sportfederaties. Het is aangeraden om vooraf in te schrijven, want bij bepaalde sporten is per uur het aantal deelnemers beperkt, en bovendien hebben zij die vooraf inschreven voorrang! De info-folder met alle nuttige informatie en het volledige uurschema is te verkrijgen op de Stedelijke Sportdienst. Sportlaan 2 (sporthal) te Lokeren (tel. 091/48.68.46) of op de Stedelijke Jeugdraad. Torenstraat 1 te Lokeren (tel. 091/48.28.05). TAFELTENNIS BADMINTON Wachtebeke - We moesten het weer eens ervaren dat bij de planning voor de bouw van een sporthal meer rekening wordt gehouden met het commerciële dan met het sportieve Na het provinciaal tomooi in de nieuwe sporthal van het provinciaal domein Puyenbroek te Wachtebeke kloeg iedereen over de enorme hinder van binnenvallend licht uit de koepels die de ganse zaal omringen. Ook nu op het tomooi van de Flying shuttles was er niets veranderd. Handige spelers hebben daar zeker gebruik van gemaakt. Op het tomooi kende Jan Verstraeten in de laagste C 2 categorie weinig tegenstand tot hij in finale Mare Moerman ontmoette. Verstraeten wist wat er op het spel stond en gong voluit, maar Moerman bleef zodanig aanklampen dat de Gentse speer in de eerste set op 14-14 geen setting riskeerde en prompt met 15-14 won. Ook in de tweede set verliep de partij gelijkopgaand maar toch kreeg Verstraeten zienderogen de wedstrijd volledig in de hand. Hij won dan ook met 15-10 en is daarmee Cl Bij de dames had Tjoe Eng Soe pas een zware gemengde finale met Praet in de benen tegen Verstracten-Mortier, toen ze kort nadien de enkel moest betwisten. Of dat enige invloed heeft gehad op het tweemaal 11-2 verlies van Tjoe tegen Eileen Rigeile laten we in het midden. Van Weyenberg-Bosteels beheersen bij de heren en Hogervorst-De Bondt bij de dames de dubbelpartijen De 17-jarige Sven Vlerick werd vorige week op het tornooi van Danlie B 2, maar dat was voor hem zeker geen reden om Pierre De Ridder zomaar te laten winnen. Het werd een zeer mooie finale waar Vlerick twee keer door het oog van de naald is gekropen. De eerste set ging zeer nipt met 17-16 naar Vlerick, de tweede set met 12-15 naar De Ridder en de derde weer nipt met 17-15 voor Vlerick. Ook mooi maar minder spannend was de enkel bij de dames, waar de 11-jarige Gaëtane Snoeck in finale met 11-8 en ll-5verloor van de iets oudere Heidi Vera. Als het aan vader Snoeck gelegen is staat Gaëtane nog een lange carrière te wachten met privé-leraar inbegrepen. Dat Heidi Vera goed op dreef was bewees ze ook in de dubbel die ze met partner Van Dorpe overtuigend won. Mie Van Doome is blijkbaar haar ontgoocheling te boven gekomen dat haar vaste gemengde partner Dirk De Lancker B2 geworden is. In clubgenoot Mario Temmerman heeft ze een goeie vervanger gevonden. Ze wonnen vrij vlot van Joost-Basslé. Een West-Vlaming tegen een Waaslander in finale enkel B 2 De onstuimige en fysiek zwakke Jo Van De Perre moest het uiteindelijk afleggen van Bart Van Doorne met 15-11 en 15-1. Lisette Van Heesbeke was de beste in de damespoule voor Isabelle Taelman. Net zoals op het tornooi van Danlie beheersten de Blankenbergse spelers Jurgen De Jaeghere en Dominique Heggerick de B en BI finales. Eigen clubtalent Stefaan De Rijcke die het op Danlie in de A2 reeks tot halve finale bracht, stootte in halve finale op Gilbert De Keyzer waarvan hij in drie spannende sets verloor. Uiteindelijk zou De Jaeghere de finale met 15-12 en 15-9 winnen van De Keyzer. Dominique Heggerick toornde huizenhoog boven haar poulerivalen uit en eindigde dus op de eerste plaats in de enkel voor haar vaste dubbelpartner Sandra Baecke. In de derde afdeling is het verdikt al gevallen. Okapi A Kallo stijgt naar tweede afdeling. Op verplaatsing bij hun rivaal voor de eindtitel Patro E hebben ze getoond hoe sterk ze wel zijn. Ze wonnen daar met grote 2-8 cijfers. De Hamse formatie kwam geen enkel moment in de wedstrijd. Luc Daniels was de sterke man en won alles, terwijl De Rechter en Van Strydonck ook deze keer zeer sterk speelden. Proficiat! De andere boeman in deze afdeling Eendracht B liet ook Juvenes C in de kou staan, met zware 7-3 cijfers. Van Boxelaere kon milderen bij de bezoekers, maar verder is men niet gekomen. Jan Van Droogenrbroeck was eens te meer de grote figuur bij Eendracht. De vice-kampioenen Patro E hadden omzeggens weinig ruimte op Eendracht C. Ze hebben moeten wachten tot de allerlaatste wedstrijd om uitsluitsel te krijgen, want in het dubbel konden ze de volle buit binnenrijven Gedurende de hele wedstrijd ging het gelijk op 3-3 en 4-4 en dan pas in de twee laatste wedstrijden was de Hamse formatie sterk. Vooral Marcel De Rijcke deed het goed Het Zeclse Juvenes C met Toon Van Cauteien en Van Boxelaere hebben de bezoekers Eendracht C geen schijn van kans gegeven. Het was in het begin wel 2-2, maar dan stuikte de bezoeker in elkaar. Ze wonnen helemaal niets meer met het gevolg dat een grote overwinning op het bord is gekomen. In een uitgestelde ontmoeting trok Juvenes C nog maar eens aan het langste eindje tegen hekken sluiter Pardaf B 7-3. Alhoewel het eerst 2-2 kwam, kwam er naderhand niet veel meer uit de bus voor de Kruibeekse formatie. Nico Huyghe kon nog eens een overwinning laten optekenen. Maar dat was ook alles. Voor BZP Lokeren zal redding wellicht niet meer kunnen. Nu verloren ze tegen Patro E met kleine 4-6 cijfers. Punten leverde hen dat niet op. En met de laatste wedstrijd in het vooruitzicht wordt het toch al donker. Tot 3-3 bleef alles in evenwicht en dan pakte Patro naar een 3-6 score en daarmee was het liedje uit Smet Peter was de beste thuisspeler. Echt te sterk voor elke Hammenaar. De jeugd van Patro verzamelt in Patro F konden nog eens een overwinning vastleggen 6-4 tegen Eendracht B. De bezoekers hadden nochtans een 0-3 voorsprong weten te bedingen, maar daama ging het minder vlot en ze konden nog éénmaal winnen en dat was te weinig om punten te kunnen veroveren. In de vierde afdeling A werd Egmont A in eigen midden geklopt door Eendracht D met 4-6 cijfers. Aanvankelijk deed Egmont dapper mee 3- 3. Toch moesten ze ondervinden dat de Eendrachtjongens niet te onderschatten zijn. Deze knapen eindigden zeer sterk. Gilbert Robijns was bij Ons Huis B weer reuze sterk en met zijn drie overwinningen legde hij de basis van de krappe 6-4 overwinning tegen Sterke Stut B Halfweg wedstrijd 3-3 en daarna won de bezoeker alleen nog het dubbel en dat betekende voor Ons Huis B de overwinning. Herleving A Dendermonde blijft bovenaan de rangschikking stand houden. Ook tegen Baardegem C waren er geen problemen. Deze knapen werden ingepakt met 7-3 cijfers. Marcel De Bruyne met zijn drie overwinningen was niet te verslaan. Maar ook Tecqmenne en Colson waren goed Een andere topformatie blijft Lede A in deze reeks Op Egmont hadden ze wellicht veel tegenstand verwacht, maar dit bleek met zo te zijn Alleen Geert Marijns bleek voor Lede A een te hoge drempel te zijn. De rest werd prompt verslagen. Iedereen won twee keer bij de bezoekers Gemakkelijk had het ook Eendracht D dat op Madeion C een 2-8 overwinning weghaalde Er stond geen maat op Dirk Van Praet en vrienden. Opwijk B had de kans in handen om Herleving A een voetje te lichten, maar ze sneuvelden in de laatste wedstrijden 4-6. De Bruyne moest weer al zijn gewicht in de schaal werpen om zijn ploeg naar de overwinning te duwen. Ruisbergh was de sterkste man bij de Opwijkse B-formatie. Een andere goede prestatie kwam nog van Ons Huis B dat Sterke Stut met 6-4 het nakijken gaf. Hekkensluiter in deze reeks Dynamica B geraakt moeilijk aan een overwinning. Deze keer kregen ze in eigen zaaltje het laken over de kop van BAC C en dat met 2-8 cijfers. Een overwinning zat er zeker niet in, want daarvoor was BAC te sterk, toch had men iets meer tegenstand verwacht van Dynamica C. Alleen Dirk De Mol stond op de barikade om de tegenstrevers te bekampen. Hij deed het goed. zijn twee overwinningen onderlijnen dat. De ploeg in de kijker in deze afdeling is Patro G dat nu zes wedstrijden speelde zonder één nederlaag. En daarom wellicht nog een kans maakt om zich te kunnen redden. Tegen hun rivalen KWB C haalden ze een vlotte 8-2 overwinning Kris Van Geert met zijn drie overwinningen legde de basis voor deze zege. Voor KWB C was dat wellicht een opdoffer van belang. De kans wordt nu groter dat ze nog uit de reeks worden gewalst. De laatste tijd is Sint- Pauwels weer op dreef geraakt. Met de komst van Pardaf D hebben ze kunnen aanknopen met de overwinning ook al was het maar op het nippertje 6-4. Nadat Pardaf zelfs met 3-4 aan de leiding was gekomen zouden in de drie laatste enkelspelen de thuisploeg steeds de overwin ning kunnen vastleggen. Erik De Caluwe was de grote bewerker van deze zege. Een andere formatie die moeilijk wijkt is Vlammers dat tegen KWB B opnieuw grote cijfers vastlegde 7-3. Jef D'Hauwe was nog maar eens de figuur van de wedstrijd. En als Leo Rooms zijn duit in het zakje deed. was de strijd voor de Zoggese formatie gestreden. Tenslotte nog in deze reeks een vlotte feilloze 0-10 overwinning van Viktory dat KWB C geen schijn van kans gunde. In vijfde A een sterk spelend Triumf A dat zonder moeite Troelant B huiswaarts zond met een 10-0 nederlaag in hun valies. Het ging allemaal probleemloos Dat Troelant B zou op zijn beurt Sint-Niklaas met 7-3 kloppen. Yves Van Bossche speelde geweldig en liet niemand winnen. Geen wonder dat er zulke grote cijfers op het uitslagenbord zijn gekomen. Van Hese met twee overwinningen was bij de Klaaskcns de beste man. Deze formatie moest ook nog in het gelid tegen Stckenc B en daar werd toch één puntje vastgelegd 5-5. Hugo Van Pouckc was bij Stekene B de man waarrond alles draaide. Door zijn toedoen werd het voor Stekene B nog een zeer eervolle draw Zelfs in eigen lokaal slaagde Sint-Niklaas B er niet in om de KWB D ploeg een voetje te lichten. Reeds van bij het begin was het duidelijk dat de lokalen buitenspel zouden worden gezet 1-5 om zo verder uit te deinen naar een 3-7 nederlaag. Patro H heeft dit jaar nog weinig mogen vlaggen. Maar nu heeft de ploeg van G. Heyvacrt toch een vlotte probleemloze 0-10 overwinning kunnen weghalen bij Eendracht F. Het is een cenrichtings- wedstrijd geworden. Verder als een draw is Juvenes D niet geraakt bij Triumf B. Trouwens het hele verloop van de wedstrijd was evenwichtig 3-3 en 4-4 en ook later werd alles nog maar een broederlijk gedeeld. Zoekend naar het beste element komen we terecht bij Piet Robberecht die driemaal kon winnen. Denderbelle A legde nog maar eens een overwinning vast. Deze keer werd Vlierkouter C er het slachtoffer van 3-7. De Proft en Van Waeyenbergh waren niet te verslaan. Ze wonnen alles en meteen was de overwinning van Denderbelle een feit. St.-Sebastiaan Berlare met goed gevuld programma De Koninklijke Gilde St.-Sebas tiaan van Berlare heeft heelwat op haar programma voor dit jaar. Op 1 mei is er op het terrein van de Bauteneir te Berlare de 19de Keizersschieting op de hoge wip van het Verbond der Schelde- streek, aanvang te 14.30 uur. Op 14 mei wordt er bij de maat schappij voor de plaatselijke ko ningstitel geschoten. Op 6 augustus is voorzitter Henri Van Houwe 50 jaar schutter bij de maatschappij. Er is dan ook een huldeschieting te 14 uur. Vorig jaar begonnen Alfons De Proft, Paul Van Kerckhove en mevr. Rose-Marie Mertens met een tafeltennisklub in Denderbelle. Na een zeer geslaagd jaar, waarin de kans bestaat dat de A-ploeg promoveert naar vierde werden op zaterdag 15 april de klubkampioenschappen gehouden. Hiermee is de start gegeven voor de festiviteiten ter gelegenheid van het éénjarig bestaan. Volgende week gaan de leden eens lekker eten en op 29 april heeft er een T-D plaats in jeugdklub Zenith. Ter afsluiting van het jaar heeft er op 21 mei nog een kampioenschap plaats voor de inwoners van Belle. Hiervoor zijn prachtige bekers voorzien. Kampioen 1989 is Franqois De Proft. Benny Van Weyenberg was tweede en Karei Moernaut derde. Promotie base-ball Dit weekeinde was het aan de Base- en Softballploegen van Bell- Pioneers om de teams uit Beveren partij te geven Voor de softball- dames beloofde het een spannende wedstrijd te worden daar het in de tweede slagbeurt nog steeds 1-2 was Stevig slagwerk werd er door o.a. Thierens E. en de Rooy K. geleverd. De 3' inning werd voor de Beverse Rabbits een echt slagfestival, waarop de dames van Bell geen verhaal hadden (10-2). In de 4' en 5' inning vielen er langs beide kanten geen punten Beveren liep uit tot 12-2 in de 6C inning, zodat deze wedstrijd vroegtijdig gestopt kon worden wegens een 10 punten verschil. Bij de Lions liep het veel slechter, daar keken de Beverse Seniors na de 1' slagbeurt al op tegen een 5-punten achterstand. Maar dankzij een goede samenwerking en redelijk goed slagwerk, slonk deze achterstand zienderogen. In de 4' inning liep Bell dan weer uit tot 4-10, maar ook hierop werd aan de Beverse zijde gewerkt. Tot de 9* en gelijkmakende slagbeurt gaf Beveren niet op en met een prachtig geslagen tripple van Rotthier P.. gevolgd door een squeeze play door dezelfde speler, werd de eindscore vastgelegd. Beveren Lions-Bell Pioneers: 11-10. Kalender: Zaterdag 22'4: reserven Base-Ball: Borgerhout-Beveren. Zondag 23/4: 2* afdeling Base-Ball: Beveren-Spartans. Kadetten Base-Ball: Borgerhout-Beveren 7? Afdeling Softball Dames: Beveren-Bcll. GERD PETANQUE De Lebbeekse petanqueklub PC Hof ter Burst heeft ten behoeve van rekreanten-petanquespelers een zomerkalen der 1989 opgesteld. Spelleider bij al onze manifestaties is Germain Rottiers (05^/33.60.19). Telkens zorgt de klub ervoor dat iedereen met een prijs naar huis terugkeert en dat de eersten een beker in de wacht slepen. De inleg bedraagt 100 fr. per persoon, er wordt gespeeld in vier ronden naar 13 punten. Vermits Hof ter Burst ook over acht binnenbanen beschikt kan minder goed weer nooit problemen stellen. Vijftig plussers kunnen elke woensdag, vanaf 14 u, terecht om te oefenen, elke vrijdagavond staat vanaf 19 u Meli-Melo geprogrammeerd. Programma: - zondag 23 april: vaste tripletten - zondag 7 mei: meli-melo - maandag 15 mei: vaste doubletten - zondag 28 mei: meli-melo - zaterdag 27 mei: vaste tripletten «De 6 uren van PC Hof ter Burst» zes ronden van 45 en 55 minuten, met maximum 25 punten (Inschrijven voor 25 mei: 05^/33.60.19 of 05^/35.59.29) - zondag, 4 juni: meli-melo - zaterdag 10 juni: vaste tripletten - zaterdag 1 juli: vaste tripletten - zondag 2 juli: officieel tornooi-Vlaamse liga, vaste doubletten - zaterdag 5 augustus: vaste doubletten - zondag 27 augustus: meli-melo - zaterdag 2 september: vaste doubletten - zondag 10 september: meli-melo - zondag 17 september: meli-melo - zaterdag 23 september: vaste tripletten (einde zomersei zoen) Voor alle aktiviteiten moet worden ingeschreven vanaf 13 u, start van de aktiviteiten te 14 u. Vanzelfsprekend is iedereen welkom. (PVR) Tafeltennis. In het Denderbelse Dorpshuis werden de kampioenen gehuldigd (vh) Deze week werden de 1/2 finales gespeeld van de beker Patro-B ging naar BAC A en dat deden ze met geen gerust gemoed, want in de beker wordt er gespeeld met een handikapformule en dat heeft al heelwat formaties uit de beker geduwd. Maar de vrees van Patro B leek ongegrond, want de Patro's haalden een dikke 1-8 overwinning binnen. Dirk Van den Branden redde de eer voor BAC A door Hilairc Straetman van de overwinning te houden. Patro A van zijn kant deed de trip naar KWB B en dat scheen niet gemakkelijk te zijn, maar de Hammcnaars speelden zeer voorzich tig en haalden ook de overwinning mee van Kruibcke met 2-7. Hier was het Johan Van Hecke en Marc De Keyser die voor Hammc verloren. Ondanks deze afgetekende overwinning had Patro A het niet breed om overeind te blijven. De meeste wedstrijden werden in de belle betwist Daarmee bereiken Patro A en Patro B de finale van deze beker. Een finale die vrijdag in de sporthal De Zeven in Zele zal worden betwist.

De Voorpost | 1989 | | pagina 26