COPPENS J.P. ft De Voorpost - 12.5.1989 - 13 BEGRAFENISSEN Begrafenissen crematies Alle formaliteiten Ruimen van beer- en sceptische putten kuisen van regenputten MOORSEL 053/21.45.51 RUIMDIENST Berckmoes A. DE WITTEN Tel. 053/21.43.40 Aalst. Alle terrasjes waren helemaal bezet. Het warme weer natuurlijk (a) Aalst. In de Zoutstraat kon men letterlijk en figuurlijk op de koppen lopen a De Werf, lokaal «Studio» op het 1 niveau, door het F. Masereelfonds afdeling Aalst een Film- en Debatavond inge dacht over Hugo Claus als dichter, schrijver, toneel- filmma- lenfcer, en dit in samenwerking met de stedelijke bibliotheek. De inleiding en het debat staan onder leiding van de Neder landse Schooldirekteur Arnold Huis in 't Veld. Deze Hugo Claus kenner werd geboren op 13.10.50 te tieA/aassen (Ned.). Hij studeerde Nederlands aan de Universiteit iteMe Amsterdam en publiceerde voornamelijk poëzie in Jambe, hePandora, Dietse Warande en Belford. ig.ln 1987 maakte hij de zeer opgemerkte film «Het achterste Doog» n.a.v. Hugo Claus gedicht. «Het landschap» (t.b.v. Raad jrevoor de kunst, Prov. Noord Brabant Nederland). Deze avond gaat door in de reeks «Boeken, Schrijvers en atisGenres». Inkom 50 F., leden 30 F. /00Sint-Krlstoffelgllde De Gilde evalueert haar 40ste gildejaar in het zicht van de eeeutowijding 1989. lar. dPe nieuwe mens eevzw De Nieuwe Mens organiseert in de zaal Graaf Van enEgmont, Grote Markt, op dinsdag 16 mei te 20 u. een kursus /oo«Ontspanning, visualisatie en zelfhypnose» door N. Meskens. akeDe Klup Een optreden van «Stormy Monday» ingekaderd in een 3,eteixties-fuif op vrijdag 19 mei om 20 u. in Jeugdhuis de Klup, Zonnestraat 20, Aalst. 9eEen kaart voor deze fuif optreden kost, leden en WK: 120 fr., niet-leden en kas: 150 fr. eReggae-fulf imfeaterdag 20 mei 1989 vanaf 20.30 u. heeft in de Mikisklub een optreden plaats van de Gentse reggaeformatie One 2 Waziru. •®"pit spektakel gaat gepaard met een denderende reggae-fuif eeitot in de vroege uurtjes... 3a^)rganisatie: Mikisklub, Nieuwbeekstraat 35, 9300 Aalst. Aanwerven en ontslaan ^}p donderdag 18 mei te 16 u. spreekt juridisch adviseur Erwin fpe Borggraeve in Hotel De Croone, Geraardsbergsestraat 49- 1 ^53 voor de Kamer van Koophandel Aalst en Gewest over «aanwerven en ontslaan». Leden kunnen deelnemen voor 1.000 fr., niet-leden voor 1.500 fr. 'rogramma Aanwerven van jongeren: voordelen van de stage, de idividuele beroepsopleiding, de industriële leerovereen komst, de formule alternerend leren/werken. Het proefbeding. )efinitie, vorm voorwaarden, duurtijd, ontslag, opeenvolgende 02>roefbedingen. "3. Pensionering en afvloeiing. ial^8rvroe9d Pensioen- brugrustpensioen, brugpensioen: voor- H/vaarden, modaliteiten, voordelen voor werknemer en werk- i dDngeval itelWotorrijder Chris De Coster uit de Guido Gezellestraat te .edeberg kwam verleden zaterdag rond 15.45 u. op de l005oudewijnlaan te Aalst terecht op een personenwagen en ""sVerd zwaar gewond, eei >98Ex-prins Marcel overleden 69Kan de gevolgen van een hartaanval overleed verleden tletondag Marcel Henninck in de leeftijd van amper 59 jaar. dWarcel Henninck was de vijfde prins karnaval van de stad k°Aalst in een organisatie die toen gebeurde door het Verbond ran Politieke Gevangenen. 1 d9ij manifestaties van de Prinsencaemere waartoe hij uiteraard 5 behoorde was hij telkens aktief op post. Dit jaar bij de dag van Ie Prinsenkamer werd hij trouwens gehuldigd wegens zijn oulertigjarig prinsenschap. Marcel Henninck wordt vandaag farrrijdag 12 mei begraven na een dienst in de Sint-Annakerk te ad 0.30 u. ee hadrand ullAls gevolg wellicht van een defekt gasvuur raakte de keuken 'an de woning van postbediende Jozef Van Rossem aan de .edebaan 138 te 3.30 u. in brand. Lawaai en rookgeur naakten hem gelukkig tijdig wakker. Keuken en woonkamer :e lan het appartementsgebouw op de eerste verdieping brand- ien volledig uit. Stadsdiensten In reorganisatie g Zoals reeds eerder gemeld worden de stadsdiensten herstruk- ureerd. Alle diensten worden ondergebracht in drie groepen vaarvan telkens een adviseur de leiding neemt. De eerste ifdeling wordt geleid door Jozef De Wolf en betreft financiën, riufcrsoneel, tewerkstelling, gerechtelijke aangelegenheden en at »utomatisering. dd^fdeling 2 staat onder Marc Moortgat met kuituur, burgerlijke itand, bevolking, sport, volksgezondheid en welzijnszorg. )e derde afdeling wordt geleid door Hendrik Galle en omvat tpenbare werken, ruimtelijke ordening, leefmilieu, water- lienst, grondbeleid e.d.m. Vat betreft is het nodenonderzoek reeds gestart en komt het tersoneelskader en -statuut op de agenda van de gemeen- eraad einde juni. Over de eerste fase van de sanering in de •ersoneelssektor wordt reeds beslist nog deze maand. Mo- nenteel voert het stadsbestuur besprekingen met de syndika- en in verband met de manier waarop op personeelskosten zal iunnen bezuinigd worden. Verken in de Koolstraat )e Koolstraat is dicht tussen het kruispunt met de School- en Ie Meuleschettestraat enerzijds en dat met de Dirk Martens- •n de Vakschoolstraat anderzijds. Aannemer De Nul is er ,p |oende aan het aanleggen van de moederriool als derde fase 10 p de omlegging van de Hoeze- en Siesegembeek. De inejannemer heeft echter het geweer van schouder veranderd Bn overstaan van de initiële planning. De straat zal steeds iver een korte afstand onderbroken zijn en van zohaast de Rjizen aangebracht zijn gaan de groeven weer dicht en j (Chuiven de werken verder op. Dat dan tot de riolering voltooid s tot aan het Koningin Astridpark. Vóór de vakantie in de 30^ouw moeten de werken alleszins voltooid zijn. tingen voor nierpatiëntjes )e Joriskantorij Oud-Scouts en Oud-Gidsen van Aalst organi- leren op 3 juni '89 een koor- en concertavond in de grote chouwburg van het cultuurcentrum «De Werf» te Aalst. Op trudchzelf is dit niets bijzonder ware het niet dat dit koncert gegeven wordt ten bate van het: «V.O.S.O.G. Vakantiefonds voor Nierpatiëntjes». Dit fonds werd verleden jaar door de Vlaamse Oud-Scouts en Oud-Gidsen VOSOG nationaal opgericht. In hetzelfde jaar werd het fonds in de Koning Boudewijnstichting opgenomen en de gelden worden voortaan door haar beheerd. Koninklijk Lyceum Het lyceum in de Pontstraat heeft reeds meermalen studenten van andere nationaliteiten niet enkel ontvangen maar ook zelfs als (vrije) leerlingen gehad. Gisteren en vandaag vrijdag waren en zijn er Waalse studenten te gast samen met hun leraars. Dit in het kader van een uitwisselingsprogramma met het Athénée Royal de Gembloux. Ze werden er verwelkomd door onderwijsschepen Gracienne Van Nieuwenborgh en door studieprefekt Claus en volgen er de lessen Nederlands. Vandaag vrijdag bezoeken ze de L.P. Boontentoonstelling en deze namiddag zijn ze te gast in de historische stad Gent. Aalst laat «Waterleidingsbedrijven» los In de jongste gemeenteraadszitting besloten de Aalsterse raadsleden eenparig zich terug te trekken uit de «Vereniging van Waterleidingsbedrijven». De stad is van oordeel dat het te betalen jaargeld van ruim 145.000 fr. veel te zwaar Is ten overstaan van het voordeel dat de stad uit haar lidmaatschap kan halen. Tachtig «organisten» In Slnt-Anna Verleden zondag was het van 's middags tot 's avonds orgelspelen geblazen in de Sint-Annakerk. «De orgelvrien den» organiseerden er inderdaad het jaarlijks examen voor de leerlingen van Ray Van de Moer die ook in Asse en Dender- monde doende is. Het examen moet eerder gezien worden als een aansporing en aanmoediging want uiteraard zijn de 80 kandidaten lang niet allen begaafde organisten in spe. Met een jury waarin ook muziekpedagogen, muzikanten van de BRT en een afgevaardigde van de Kommissie van bestuur van de stedelijke akademie zetelden zal het er alleszins ernstig zijn aan toegegaan. Niet zoals decennia terug, maar dan niet in deze «school», toen aan een jurylid gezegd werd: «Ge geeft vanzelfsprekend zoveel punten als je oordeelt juist te zijn maar alleszins niet minder dan 90%. Die tijd is lang voorbij. Bij Teledlenst Op a.s. dinsdag 16 mei reist Teledienst Aalst naar Brugge voor een bezoek aan de stad. Start aan Teledienst Aalst in de Withuisstraat te 9 u. en in de voormiddag bezoek aan Teledienst Brugge. Middagmaal in een rustig eethuis en 's namiddags bezoek aan «het andere Brugge». Rondleiding «Brugge anders bekeken» door de vroegere direkteur van de •Brugse toeristische dienst die nu vrijwilliger is bij Teledienst. Terug te Aalst rond 18 u. Middagmaal inkluis betalen vrijwilli gers 350 fr. en anderen 500 fr. De extra-shoppingdag van Teledienst (kleedjesverkoop) heeft plaats op zaterdag 27 mei van 10 tot 17 u. in «'t Spieken», Botermelkstraat. Het wordt deze keer modieuze zomerkle ding. Koninklijk Lyceum opendeurt Elk jaar opnieuw (je mag het dus inderdaad een traditie noemen) organiseert het Aalsterse Koninklijk Lyceum in de meimaand zijn «Opendeurdag». De editie '89 krijgt zijn verloop op zondag 21 mei a.s. Telkens weer groeit deze dag uit tot een feestelijk gebeuren tijdens hetwelk alle betrokkenen bij deze eerbiedwaardige Aalsterse onderwijsinstelling - de leerlingen, de ouders, het personeel, oud-leerlingen en sym pathisanten ruimschoots aan hun trekken komen. Een gevarieerd programma-aanbod staat daar trouwens borg voor. Zo kan iedereen die zich wil overtuigen dat een schoolkantien ook kwaliteit en verfijning serveert, reeds 's middags in de refter terecht waar tegen een democratisch prijsje (300 fr.) o.a. een steak met frieten geserveerd wordt, 's Namiddags zijn patisserie en café permanent geopend. Om 14 u. worden de aanwezigen in de mediatheek uitgeno digd waar de leerlingen hun muzikale kunnen demonstreren. Kwart voor drie start het tum- en dansfeest; acrobatie en jazzdans worden er verweven tot een kleurrijk en dynamisch geheel. Er staat eveneens de opvoering van «De tovenaar van Oz» geprogrammeerd waarin de leerlingen van Middenschool en basisschool Park, via tekst, zang en dans, voor verstrooiing zorgen. Wie even verpozing zoekt kan terecht in de lokalen van de nieuwbouw waar diverse tentoonstellingen toegankelijk zijn. Kortom, voor elk wat wils tijdens deze «Open-Deurdag» van het Aalsterse Lyceum, te bereiken overigens langs zowel de Pontstraat als de Hoogstraat. Ongevallen Bromfietser Dirk De Vom uit Aalst kwam op het kruispunt Kerkhoflaan - Diepestraat in botsing met de wagen bestuurd door Maria Van den Broecke. De 17-jarige bromfietser werd gewond. En op de Boudewijnlaan verloor een vrachtwagen veel grond na een verkeersongeval waarbij een persoon gewond werd. De brandweer moest de weg terug vrij maken. Erembodegem kermis Het College van Burgemeester en Schepenen van Aalst brengt ter kennis van de bevolking dat Erembodegem Kermis dit jaar wordt gevierd van 17 juni tot en met 25 juni 1989. De groeperingen en verenigingen die verlangen feestelijkhe den op de kermisaffiche te zien plaatsen, worden verzocht MELDERT vóór 21 mei 1989 hun teksten te nchten aan de dienst Organisatie-Foren, Kattestraat 33, 9300 Aalst. Later toegeko men teksten zullen niet aanvaard worden. Koninklijke Fanfare De Ware Belgen - Oudegem. Tussendoor en als slot optreden van expressiegroep Vredon uit Aalst. Toegang gratis, ledereen welkom. Baardegem Erembodegem KWB-kaartlng De traditionele Sinksenkaarting van KWB-Terjoden heeft plaats op vrijdag 12 mei om 19.30 uur in de Parochiezaal van Erembodegem-Terjoden (Geraardsbergsesteenweg). leder een is welkom! Prijzen: 3.000 F inleg beker. Herdenking V-dag te Erembodegem Zondag 14 mei 1989: - te 9.30 u. samenkomst in het lokaal café De Uil, Dorps straat, Erembodegem. - te 10 uur: Heilige Mis in de Q.L.V.-Hemelvaartkerk. - Na de H. Mis: neerleggen van bloemen aan het monument van de gesneuvelden op het Kerkplein, door het stadsbestuur. Ambulante dienst Sociale Zaken Vanaf 16 mei 1989 kan men voor de afhandeling van dossiers inzake pensioenaanvragen, tegemoetkomingen voor gehandi- kapten en sociale zaken, terecht in het dienstencentrum Erembodegem iedere maandag van 8.30 u. tot 11.30 u. Internationale wedstrijd voor diensthonden Op zaterdag 13 mei 1989 richten de hondengeleiders van de Politie en de Rijkswacht Aalst m.m.v. Hondenklub 't Land van Aalst en Dender, afdeling Aalst, hun eerste internationale wedstrijd voor diensthonden in. De wedstrijd heeft plaats in en rond het dorpscentrum van Erembodegem, Gerstenbaan, met start en aankomst aan zaal Gerstenhof. De eerste start is voorzien te 13 uur. De prijsuitreiking is voorzien omstreeks 19 uur. Inlichtingen te bekomen bij de hondengeleiders Politie en Rijkswacht Aalst. Op het programma van fanfare «De Terjodenaren» Vrijdag 12 mei 1989: uitstap Nieuwe wijk Terjoden Invullen belastingsaangiften Voor het invullen van uw belastingsaangiften kan u terecht in de ACV-CM lokalen aan de Kaai op zaterdag 20 mei van 14 tot 17 uur en op zondag 21 mei van 10 tot 12 uur. De zitdag voor het invullen van belastingsaangiften te Erem bodegem-Terjoden heeft plaats op zondag 21 mei 1989 van 9 tot 12 uur in de Parochiezaal van Erembodegem-Terjoden, Geraardsbergsesteenweg. Parochiale avond Dinsdag 16 mei te 20 uur in het Parochiehuis: tweede avond rond het gezin: de moraal. Op het programma van K.S.A. St. Amandus Op zaterdag 13 mei: bedevaart naar Halle en gespreksavond in het Heem. Op zondag 21 mei te 14 u. lentewandeling en ontspannings- tomooi. K.A.V.-les Op donderdag 18 mei: «Bloes met korte mouwen» (te 19.30 u. in de bovenzaal van het Parochiehuis. A.A.-groep «Om Mekaar» Groepsvergadering, iedere woensdag te 20 uur in de boven zaal van het Parochiehuis. Kermis De Grot-Erembodegem (hoek Ninovesteen- weg-A. V.de Maelestraat) Op het programma: Donderdag 11 mei: 20 uur: kermiskoncert door de K.F. «Niets zonder Arbeid». Vrijdag 12 mei: vanaf 20 uur tot 23 uur: vogelpik naar kippen en droge worsten. Zaterdag 13 mei: 20 uur: kermisbelotting. Inleg 50 fr. 2.000 fr. vooruit inleg trofee. Zondag 14 mei: vanaf 11 uur tot 13 uur en vanaf 19 uur tot 23 uur: gerrebolling bakschieting naar kippen en droge worsten. Maandag 15 mei: 15 uur: kermisschieting liggende wip, 2.000 fr. vooruit inleg trofee. Doorlopend tombola: 100 fr. per omslag. Altijd prijs I KBG Op dinsdag 16 mei per bus naar het bedevaartsoord Banneux en de watervallen van Coo. Start aan Maxens te 8 u. Verder halt aan de gebruikelijke opstapplaatsen. Prijs: 450 fr. Middag maal met soep, kip en nagerecht inbegrepen. KWB-boottocht In het kader van het nationaal jaartema organiseert KWB- Erembodegem, samen met KWB-Meerbeke een boottocht op de Dender en de Schelde, op zaterdag 20 mei a.s. Programma: 9 uur: vertrek vanuit Aalst naar Hingene met de Wilmar, een omgebouwd binnenschip. 12 uur: bezoek aan Hingene - korte wandeling. 16 uur: terugreis met de bus. Op de Wilmar is er begeleiding door een gids die zal vertellen over de mooie natuur en de gevaren die haar bedreigen. Deelnameprijs: 300 fr. per volwassene, 250 fr. voor kinderen tot 14 jaar en 1.000 tr. per gezin. Wie wil meevaren, schrijft best zo vlug mogelijk in bij de KWB- bestuursleden. Het aantal plaatsen is beperkt! Koncert in de kerk Zondag 14 mei 1989 om 16 uur St.-Walburgakerk Meldert. Het nieuw kamerkoor o.l.v. Hiroshi Gibe brengt W.A. Mozart: «Te Deum», Haydn: «Kleine Orgelmesse», W.A. Mozart: «Ave Verum Corpus». Soliste: R. Piron. Orgel: Kr. Van Ingelgem met werk van W.A. Mozart en C.Ph.E. Bach. Toegangsprijs 150/120 fr. Info: K. Debouck, Meuleschettestraat 22, 9300 Aalst Tentoonstelling In het kultureel centrum Affligem stelt Karei De Schrijver schilderijen tentoon tot en met 15 mei tijdens het weekend en op aanvraag. Old-timersbeurs De reeds 5de Affligemse Oldtimersbeurs heeft plaats op zaterdag 27 en zondag 28 mei in het Bellekouterkomplex bij afrit 19a van de E40 te Affligem. De beurs kent een stijgend sukses en presenteert ook in deze editie een antal blikvangers van belang: de Chrysler Royal 32, vroeger eigendom van Minister Gutt, de Standard 16 HP Saloon de Luxe en de Mercedes Reitwagen Anno 1885, een uniek getrouw replicamodel. Nadere details volgen. Rock Affligem Op zondag 21 mei vanaf 11 u. 's middags in het Bellekouter komplex Rock Affligem met Wolfgang, Bien Cuit, Lonely in the crowd, Clouseau, The Confetti's, LSP and Guests Bea Van Der Maat, Ludo Mariman, Angie Dylan en Walter Grootaerts, Boogie Boy en The Rubettes soulsister. Een organisatie van de Kerkstraatvrienden ten voordele van gehandikapten. Kaar ten kosten 500 fr. aan de kassa. In voorverkoop 400 fr. o.m. in Solbémol Aalst. Parochiecentrum Ontvangen U dit weekend: Alfons en Godelieve De Koninck. Naar Scherpenheuvel Uitstap naar Scherpenheuvel op maandag 5 mei met start aan café Ingrid te 8 u. 280 fr. Gijzegem Aktie 500 De afdeling Gijzegem van de Vriendenkring De Pelikaan komt met een variante van de Aktie 5000 die arrondissementeel tracht 5.000 nieuwe bloedgevers aan te trekken. Gijzegem zelf stelt het met 5Q0 of 125 bloedgevers van ter plekke die elk jaar om de drie maanden een zakje bloed afleveren. Het aantal donors dat in 1987 25 bedroeg steeg verleden jaar tot gemiddeld 53. Dit o.m. door een huis aan huis aktie in de wijk Dendervallei. Momenteel is men aan sensiblisering toe van de Mimosawijk en ook daar wordt goede respons verwacht. Aanmoedigings prijs wordt een te verloten «air promenade» van Sabena. Wie tijdens de twee eerstkomende bloedinzamelingen present is ontvangt een lot. Elke nieuwe donor en tevens diens aanbren ger ontvangt een extra-lot. Herdersem Davldsfonds Op zondag 28 mei fietstocht. KVLV Op dinsdag 30 mei in het parochiaal centrum kookles. Hofstade Sinksenfestival De Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia Hofstade organiseert haar traditioneel Sinksenfestival op de speelplaats van de meisjes school in de Leopoldstraat op Pinksterzondag 14 mei te 11.15 u. met een aperitiefkoncert door «Kunst en Vermaak» Aalst en op tweede Pinksterdag maandag 15 mei vanaf 17 u. met optreden van volgende fanfares: Koninklijke Fanfare St. Cecilia - Hofstade. Koninklijke Fanfare Niets zonder.Arbeid - Erembodegem Nieuwerkerken KAV In de bloemen Vandaag vrijdag 12 mei Lourdesavond voor de deelnemers aan de Lourdesbedevaart. Vergadering bij de Volkskring te 19.30 u. A.s. vrijdag 19 mei bloemschikken te 19.30 u. eveneens in de Volkskring. Dit onder het motto «Spelen met pot en plant». Op zondag 28 mei 50-jarig jubileum met te 19.30 u. plechtige dankmis waarna receptie opgeluisterd door Brass-ensemble Arioso en te 12.45 u. jubileumbanket. Te 15 u. koffie en gebak en tussendoor vleugjes uit de geschiedenis van de KAV met te 16 u. toespraak door Mw. Van Cauvenbergh - Doorns. Te 16.30 uur show en amusement met M. De Nijs en F. Adams waarna apotheose en afscheidslied. Lede Programma noveen ter ere van Onze-Lieve Vrouw van 7 Weëen in het jubeljaar. Vrijdag 19 mei om 21.00 uur: plechtige opening van de noveen met uitstraling van het mirakuleus beeld van Onze Lieve Vrouw van 7 Weeen en kaarskensprocessie met ommegang. Zaterdag 20 mei om 17.00 uur bedevaartmis, 18.00 uur avondmis en 19.00 uur avondmis. Zondag 21 mei om 6.00, 7.30, 9.00, 10.00 en 18 00 uur eucharistievieringen. 8.30 uur ommegang en zegening van de auto's bromfietsen en fietsen. 9.00 uur mis aan de grote kapel en om 10.00 uur plechtige hoogmis. Maandag 22 mei om 18.00 uur bedevaartmis van Wanzele, 18.30 uur bedevaartmis van Burst en 19.00 uur jaargetijde voor overleden parochianen gevolgd door een ommegang. Dinsdag 23 mei 8.00 uur bedevaartmis van Smetlede, 15.00 uur bedevaartmis van KBG Gewest Lede en Mere, 19.00 uur bedevaartmis Bambrugge en Zonnegem en 20.00 uur bede vaartmis van Impe. Woensdag 24 mei om 9.00 uur ommegang; 10.00 uur bedevaartmis van het Psychiatrisch ziekenhuis Zoete Nood Gods Lede; 18.30 uur bedevaartmis van Derde Orde, 19.00 uur bedevaartmis Oordegem, 19.30 uur bedevaartmis Eron- degem, Vlekkem en Ottergem, 20.00 uur bedevaartmis Wi chelen en 20.30 uur bedevaartmis Gijzegem. Donderdag 25 mei: 11.00 uur bedevaartmis Sint-Maartenscol lege; 14.00 uur bedevaartmis Oudegem, 14.45 uur bedevaart mis Stella Matutina, 16.00 uur bedevaartmis KBG Serskamp 19.00 uur bedevaartmis Hofstade en Schoonaarde, 20.00 uur bedevaartmis Erpe en daarna bedevaart Sint Joriscantorii Aalst. Vrijdag 26 mei; 9.00 uur bedevaartmis KBG Lede, 14.00 bedevaartmis Sint-Maartencollege, lagere afdeling, 19.00 uur bedevaartmis Ziekenzorg en Rustoord Villa Letha en 20.00 uur bedevaartmis Nieuwerkerken Zaterdag 27 mei om 18.00 uur en 19.00 uur avondmissen Zondag 28 mei om 6.00 en 7.30. 9.00, 10.00 en 11.00 uur eucharistievieringen. 8.30 uur bedevaartmis aan de grote kapel. 15.00 uur mariale processie. Maandag 29 mei om 9.30 uur plechtige bedevaartmis en ommegang door de priesters als slot van de noveen. Minivoetbaltornooi RBS Lede Op 13 en 14 mei heeft het vierde groot minivoetbaltornooi van RBS Lede plaats met deelname van 12 ploegen. TD vrijwilligers Rode Kruis De jeugdafdeling van het Rode Kruis organiseert op 3 juni in zaal Volkskring een TD die aanvangt om 19.30 uur. Opendeur in postkantoor Op 27 en 28 mei kan men zowel het postkantoor als het administratief centrum gaan bezoeken. Zaterdag is dat van 14.00 uur tot 18.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur.

De Voorpost | 1989 | | pagina 13